OPERA A BALET SND - G. Rossini: Popoluška, o 19.00
Divadlo P. O. HVIEZDOSLAVA - W. Shakespeare: Trojkráľový večer, o 19.00
MALÁ SCÉNA - T. Stoppard: Konečne slobodný!, o 19.00
NOVÁ SCÉNA - Cestou-necestou, o 19.00
ASTORKA KORZO 90 - Odchody vlakov - Nám. SNP 30, o 19.00
ŠTUDENTSKÉ DIVADLO ÍVERY - J. Voskovec - J. Werich: Paraf, o 19.00
TEÁTRO GEDUR - Z muzikálu do muzikálu, o 19.00
DIVADLO GUNAGU - K. Vosátko - V. Klimáček: English is Easy, Csaba is dead, o 19.30
KINÁ
Duchovia Titaniku - Orange Imax, 13.00, 16.00, 18.00, 21.00
Chrobáky! - Orange Imax, 14.00, 17.00, 20.00
Ocean Wonderland 3D - Orange Imax, 15.00, 19.00
Veľká ryba - Hviezda, 15.45, 20.30; Istropolis, 18.00, 20.30; Aupark/Palace, 18.00, 19.10, 20.40; Multikino/Metropolis, 14.20, 21.20
Snoubordista - Hviezda, 18.00; Istropolis, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 14.40, 19.20; Multikino/Metropolis, 16.50, 19.05
Nuda v Brne - Mladosť, 16.00, 18.00; FK ic.sk, 20.30; Aupark/ARTPalace, 14.10, 16.30, 18.50, 21.10; Multikino/Metropolis, 14.35, 21.15
Želary - Mladosť, 20.00; FK ic.sk, 20.00; Aupark/ARTPalace, 15.20, 18.20, 21.20; Multikino/Metropolis, 17.40, 20.30
Angelin popol - Galéria, 19.00
Looney Tunes opäť v akcii - Istropolis, 16.15; Aupark/Palace, 14.10, 16.10, 18.10; Multikino/Metropolis, 14.00, 15.50
Posledný samuraj - Istropolis, 16.30, 19.45; Tatra, 17.45, 20.30; Aupark/Palace, 14.30, 16.00, 17.30, 19.00, 20.30, 22.00; Multikino/Metropolis, 14.25, 17.10, 19.10, 20.00
Hodiny - FK ic.sk, 18.00
Sekretárka - FK ic.sk, 18.15
Túžba - FK ic.sk, 18.30
Kráľ zlodejov - FK ic.sk, 20.15; Aupark/ARTPalace, 17.00, 21.40; Multikino/Metropolis, 15.05, 17.05, 21.40
Láska nebeská - Istota, 17.30, 20.00
Bratia ako sa patrí - Aupark/Palace, 15.10, 17.40, 20.00, 22.20; Multikino/Metropolis, 15.45, 18.00, 20.15
Dvaja pátrači 3D - Aupark/Palace, 15,50
Okno naproti - Aupark/Palace, 21.00
Pán prsteňov: Návrat kráľa - Aupark/Palace, 15.40, 16.20, 19.30, 20.10; Multikino/Metropolis, 16.00, 19.45
Neznesiteľná krutosť- Aupark/Palace, 20.50
Hľadá sa Nemo - Aupark/Palace, 15.30
Úsmev Mony Lisy - Aupark/Palace, 14.20, 16.50, 21.50; Multikino/Metropolis, 16.45, 19.00
Jedna ruka netlieska - Aupark/ARTPalace, 18.30
Vitajte v džungli - Multikino/Metropolis, 15.00, 17.15, 19.30
FILMOVÉ KLUBY
Hodiny - FK IC.SK, 18.00
Kráľ zlodejov - FK IC.SK, 20.15
Nuda v Brne - FK/Múzeum, 16.00, 18.00, 20.00; FK IC.SK, 20.30
Sekretárka - FK IC.SK, 18.15
Túžba - FK IC.SK, 18.30
Želary - FK IC.SK, 20.00
KONCERTY
Slovenská filharmónia, dirigent: A. Paris, program: S. Rachmaninov - Koncert pre klavír a orchester č. 3, G. Fauré - Masques et Bergamasques, A. Roussel - Žalm LXXX - Slovenská filharmónia, Palackého 2, o 19.00
Fašiangový koncert, cyklus OĽuN a jeho hostia. Účinkuje: Orchester ľudových nástrojov Slovenského rozhlasu, súbor Ponitran - Slovenský rozhlas, Mýtna 1, o 18.00
Traditional Club - Café Studio Club, Laurinská ul, o 19.00
Jazz R. Šipoša - Woch, Františkánske nám. 7, o 19.00
Trio Fame - Jazz Café, Ventúrska 5, o 19.00
Silvia Josifovska + Gabo Jonáš Lady & Piano - Klub Za zrkadlom, Rovniankova 3, o 20.00
PODUJATIA
Beseda s Petrou Procházkovou - České centrum, Hviezdoslavovo nám. 8, o 17.00
Cestovateľský klub, prednáška a premietanie diapozitívov - DK Lúky, Vígľašská 1, o 19.00
Potulky krajinami: Apeniny, Alpské štvortisícovky, prednáška - Klub 22, Vavilovova 22, o 18.00
PRE DETI
O dvojhlavej dračici - Bibiana, Panská 41, o 14.00
Za poznaním života II., cyklus prednášok o sexuálnej výchove M-Klub, Rovniankova 3, o 14.00
Eniky-beniky, zábavno-tvorivé dopoludnie pre deti MŠ s využitím kreativity M-Klub, Rovniankova 3, o 10.00
O maskách, smiechu a strašení II. Fašiangové maškary výtvarno-tvorivé dielne pre I. - IV. ročník ZŠ - CC Centrum, Jiráskova 3, o 14.00
Červená čiapočka, divadelná dielňa - Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a, o 14.00
Slnko je len jedno, ale..., tvorivá dielňa k výstave Krajinohra - Bibiana, Panská 41, o 10.00
KLUBY
Aligator, Laurinská - Live music, koncert, o 21.00
Budha Bar, Medená 16 - Privat party, o 20.30
Club 39, Staré grunty, Mlynská dolina - Rockamotion /DJ Mathew, o 22.00
Elam, Staré grunty 53 - hudobná kaviareň, o 18.45
Galéria Duna, Radlinského 11 - Tuzexx drum&bass / DJ Minkx & DJ Asterix, o 21.00
Harley Davidson, Rebarborová 1/a - rock
Hlbočina, Župné nám. - 12" DJ Metys, rezident Kam? Čo?, o 21.00
Kenvelo Fashion Café, Obchodná 43 - Dascafe / DJ Peter Fiala, o 21.00
Radosť, Obchodná ul. - Chillzone by C.O.D.E., o 20.30