OPERA A BALET SND - G. Puccini: Tosca , o 19.00
Divadlo P. O. HVIEZDOSLAVA - J. Glowacki: Štvrtá sestra , o 19.00
MALÁ SCÉNA - F. Wittenbrink: Sekretárky , o 19.00
NOVÁ SCÉNA - Všetko sa posralo , o 19.00
ASTORKA KORZO 90 - Záverečná - Nám. SNP 30, o 19.00
DIVADLO GUNAGU - K. Vosátko - V. Klimáček: English is Easy, Csaba is dead , o 19.30
KINÁ
Chrobáky - Orange Imax, 13.00, 15.00, 18.00, 20.00
Duchovia Titaniku - Orange Imax, 14.00, 16.00, 21.00
Ocean Wonderland - Orange Imax, 17.00, 19.00
Veľká ryba - Hviezda, 15.45, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 16.20, 19.00, 21.40; Multikino Metropolis, 14.45, 17.10, 18.00, 19.35, 20.25
Nuda v Brne - Mladosť, 15.30, 17.30; FK IC.SK, 20.30; Palace/Aupark, 14.10, 16.30, 18.50, 21.10; Multikino Metropolis, 14.35, 16.55, 19.00, 21.05
Iba ty, jediná... - FK/Mladosť, 20.00
Jedna ruka netleska - Istropolis, 20.00; Palace/Aupark, 17.00, 19.20, 21.30
Experiment - FK IC.SK, 18.00
Strach a hnus v Las Vegas - FK IC.SK, 18.15
Pán prsteňov - Návrat kráľa - FK IC.SK, 19.00; Palace/Aupark, 15.40, 16.40, 19.30, 20.30; Multikino Metropolis, 16.00, 19.45, 17.05
Monty Python - Zmysel života - FK IC.SK, 20.15
Looney Tunes opäť v akcii - Tatra, 16.00; Palace/Aupark, 14.10, 16.10, 18.10; Multikino Metropolis, 15.20
Láska nebeská - Istota, 17.30, 20.00
Bratia ako sa patrí - Palace/Aupark, 15.00, 17.30, 19.50, 22.10; Multikino Metropolis, 17.50, 20.05
S.W.A.T - Jednotka rýchleho nasadenia - Palace/Aupark, 20.00
Želary - Palace/Aupark, 15.20, 18.20, 21.20; Multikino Metropolis, 17.10, 20.00
Smrtiaca vášeň - Palace/Aupark, 20.20
Neznesiteľná krutosť - Palace/Aupark, 16.00, 18.30, 20.40
Hľadá sa Nemo - Palace/Aupark, 14.40
Úsmev Mony Lízy - Palace/Aupark, 14.20, 16.50, 19.10, 21.50; Multikino Metropolis, 15.50, 20.30, 18.05
Okno naproti - Palace/Aupark, 14.50, 17.20, 19.40, 22.00; Multikino Metropolis, 15.00
FEBIOFEST 2004:
Správne ženy - Multikino Metropolis, 16.30
Kordón - Multikino Metropolis, 18.30
Päť prekážok - Multikino Metropolis, 20.30
Policajti - Multikino Metropolis, 17.00
Edi - Multikino Metropolis, 19.00
66 sezón - Multikino Metropolis, 21.00
KONCERTY
Kráľ sa zabáva, Musica Aeterna. Program: A. Dauvergne - Concert de simphonies A dur, J. F. Rebel - Les plaisirs champetres, Fantasie, J. B. Lully - Le divertissement de Chambord, J. B. Stuck - Cephalus a Aurora - Slovenská filharmónia, Palackého 2, o 19.00
Gabriel, piano - Café Studio Club, Laurinská ul, o 19.00
Dorian Grey - Aligátor, Laurinská 7, o 20.00
PODUJATIA
Toulky českou minulostí. Program: Spomíname na Jiřího Šlitra. Program k 80. výročiu narodenia a 35. výročiu úmrtia Jiřího Šlitra, spoluzakladateľa Divadla Semafor. Program zostavený z pesničiek a filmových ukážok moderuje František Hora - České centrum, Hviezdoslavovo nám. 8, o 17.00
Nestarnúce melódie, zábavno-tanečné popoludnie - M-klub, Rovniankova 3, o 15.00
PRE DETI
Dvaja pátrači 3D (Spy Kids 3D) - Istropolis, 17.30; Multikino Metropolis, 14.00, 15.55; Palace/Aupark, 15.30, 17.40
Hľadá sa Nemo - Palace/Aupark, 14.40
O divnej čiapke - Divadlo Aréna, Viedenská cesta 10, o 10.30
O dvojhlavej dračici - Bibiana, Panská 41, o 14.00
Detský fašiangový karneval - Istra centrum, Hradištná 43, Devínska Nová Ves, o 15.00
Fašiangová diskotéka, uvádza Fero Labuda - MKC Gaštanová 19, o 14.00
O maskách, smiechu a strašení II . Fašiangové maškary výtvarno-tvorivé dielne pre I. - IV. ročník ZŠ - CC Centrum, Jiráskova 3, o 14.00
Fašiangové masky , kombinované podujatie pre deti; učebňa č 2 - SD Nivy, Súťažná 18, o 16.30
Kto sa nebojí, vyhráva, súťažno-zábavný program - klub detí Slniečko, Furdekova 6/a, o 14.00
KLUBY
Aligator, Laurinská 7 - Rock live - Dorian Grey, o 21.00
Club 39, Staré grunty, Mlynská dolina - Oldies party / DJ Marek, o 22.00
Elam, Staré grunty 53 - Disco / DJ Ajfel, o 20.00
Galéria Duna, Radlinského 11 - Hip hop, o 21.00
Harley Davidson, Rebarborová 1/a - rock
Hlbočina, Župné nám. - DJ Pizzaman, o 21.00
Metro, Suché mýto 6 (podchod) - Music cafe: Richard Muller, o 18.00
Radosť, Obchodná ul. - Naked night by DJ Glaubic (benchmark) & DJ Keče (benchmark), o 20.30