RADOŠINSKÉ NAIVNÉ DIVADLO - Súpis dravcov , o 19.00
KINÁ
T-Rex - Orange Imax, 13.00
Virtuálny svet - Orange Imax, 14.00
Ocean Wonderland 3D - Orange Imax, 15.00, 19.00
Duchovia Titaniku - Orange Imax, 16.00, 18.00, 20.00, 21.00
3D mánia - Orange Imax, 17.00
Pán prsteňov: Návrat kráľa - Tatra, 16.30, 20.15; Istropolis, 15.45, 19.30; Multikino/Metropolis, 13.00, 13.55, 15.40, 16.50, 17.45, 19.20, 20.30, 21.30; Aupark/Palace, 15.10, 16.10, 17.10, 19.00, 20.00, 21.00
Novo - Istropolis, 17.30, 20.00; Multikino/Metropolis, 14.05, 16.30, 19.00, 21.25; Aupark/Palace, 15.20, 17.50, 20.30
Sokoli - ARTkino/Istropolis, 18.15, 20.15
Adaptácia - FK ic.sk, 17.45
Rok diabla - FK ic.sk, 18.00
Smradi - FK ic.sk, 18.30
Ďalších 10 minút - FK ic.sk, 18.45
Frida - FK ic.sk, 19.45
Pornografický vzťah - FK ic.sk, 20.00
Pupendo - FK ic.sk, 20.15
Polnočná míľa - FK ic.sk, 20.30; Multikino/Metropolis, 21.20; Aupark/ARTPalace, 21.20
Moja tučná grécka svadba - Istota, 17.30, 20.00
Mesto bohov - Cafe/City Center, 14.00, 16.00, 18.00
Snehová kráľovná - ARTkino/Lúky, 14.00
Niko Pirosmani - FK/Lúky, 20.00
Jednotka rýchleho nasadenia - Hviezda, 18.00, 20.30; Aupark/Palace, 14.20, 18.00, 20.40
Jedna ruka netlieska - Mladosť, 15.15, 20.00; Multikino/Metropolis, 17.15, 20.25; Aupark/ARTPalace, 15.00, 17.20, 19.40, 22.00
Vlak života - Mladosť, 17.30
Jeepers Creepers - Multikino/Metropolis, 14.55, 19.15; Aupark/Palace, 15.40, 18.10, 20.20
Neznesiteľná krutosť - Multikino/Metropolis, 13.30, 17.05, 20.25; Aupark/Palace, 14.40, 16.50, 19.20, 21.30
Smrtiaca vášeň - Multikino/Metropolis, 15.20, 18.00, 21.35; Aupark/ARTPalace, 19.30, 21.50
Dvaja pátrači 3D - Multikino/Metropolis, 14.00, 16.00; Aupark/Palace, 15.30, 17.30
Rozvod po francúzsky - Aupark/Palace, 16.20, 18.50
Hľadá sa Nemo - Aupark/Palace, 14.10, 16.30
Vtedy v Mexiku - Aupark/Palace, 18.50, 21.40
Tajomná rieka - Aupark/Palace, 14.30, 17.40, 21.10
FILMOVÉ KLUBY
Adaptácia - FK ic.sk, 17.45
Ďalších 10 minút - FK ic.sk, 18.45
Frida - FK ic.sk, 19.45
Niko Pirosmani - FK/Lúky, 20.00
Polnočná míľa - FK ic.sk, 20.30
Pornografický vzťah - FK ic.sk, 20.00
Pupendo - FK ic.sk, 20.15
Rok diabla - FK ic.sk, 18.00
Smradi - FK ic.sk, 18.30
KONCERTY
Moyzesovo kvarteto, hostia: Nao Higano (soprán), Andrea Rucli (klavír), program : A. Schonberg - Sláčikové kvarteto, G. Martucci - Klavírne kvinteto - Malá sála SF, Palackého 2, o 19.00
Gabriel, piano - Cafe Studio Club, Laurinská, o 19.00
3+1 band - Hlava XXII, Bazová 9, o 19.00
PODUJATIA
Povedzme si rovno do očí, beseda so psychológom - SD Nivy, Súťažná 18, o 14.00
Šmatlák, Petrík: Dejiny slovenskej literatúry v nemeckom jazyku, prezentácia knihy - Goetheho inštitút, Panská 33, o 14.30
Bratislavská káva , večer Ľ. Feldeka a jeho hostí - V-klub, Nám. SNP 12, o 19.00
PRE DETI
Dvaja pátrači 3D - Multikino/Metropolis, 14.00, 16.00; Aupark/Palace, 15.30, 17.30
Hľadá sa Nemo - Aupark/Palace, 14.10, 16.30
Snehová kráľovná - ARTkino/Lúky, 14.00
KvizíkUm - CC Centrum, Jiráskova 3, o 14.00
Po stopách dúhy - objavovanie záhadných odkazov roztrúsených po celom svete vo forme piktogramov - Bibiana, Panská 41, o 14.00
KLUBY
Aligator - Rock live - Silent Duo, o 21.00
Club 39 - Oldies Party / DJ Marek, o 22.00
Galéria Duna - Hip-hop lounge DJ, o 21.00
Harley Davidson - rock
Hlbočina - DJ Kiro, o 21.00
Metro - Cinema Café: Úkryt (Panic Room), Rabbit Proof Fence, o 18.00
Radosť - Naked night by DJ Glaubic (benchmark) & DJ Keče (benchmark), o 20.30
Unique club - Hip-hop a rap, o 21.00