Blažené bytosti - FK ic.sk, 20.00
Ďaleko do neba - FK Nostalgia, 18.30
Kameňák - FK ic.sk, 17.30
Mulholland Drive - FK ic.sk, 17.45
Mňága - Happy End - FK ic.sk, 18.00
Nebo nad Berlínom - FK Múzeum, 19.00; FK Nostalgia, 20.45
Rýchly bežec - FK ic.sk, 19.45
Samuraj - FK ic.sk, 18.15
Sokoli - FK ic.sk, 20.15
Zväčšenina - FK ic.sk, 20.30
l sobota 10. január
Diktátor - FK ic.sk, 20.00
Kameňák - FK ic.sk, 17.30
Monthy Python Život Briana - FK Múzeum, 19.00
Mňága - Happy End - FK ic.sk, 18.00
Mulholland Drive - FK ic.sk, 17.45
Rýchly bežec - FK ic.sk, 19.45
Samuraj - FK ic.sk, 18.15
Sokoli - FK ic.sk, 20.15
Zväčšenina - FK ic.sk, 20.30
l nedeľa 11. január
Diktátor - FK ic.sk, 20.00
Kameňák - FK ic.sk, 17.30
Monthy Python - Život Briana - FK Múzeum, 19.00
Mulholland Drive - FK ic.sk, 17.45
Mňága - Happy End - FK ic.sk, 18.00
Rýchly bežec - FK ic.sk, 19.45
S milenkou mojej matky - FK DK Ružinov, 18.00
Samuraj - FK ic.sk, 18.15
Sokoli - FK ic.sk, 20.15
Zväčšenina - FK ic.sk, 20.30
l pondelok 12. január
Diktátor - FK ic.sk, 20.00
Krátky film o zabíjaní - FK Nostalgia, 18.30
Mesto bohov - FK Múzeum, 19.00
Mňága - Happy End - FK ic.sk, 18.00
Mulholland Drive - FK ic.sk, 17.45
Oko - Fk ic.sk, 17.30
Rýchly bežec - FK ic.sk, 19.45
Samuraj - FK ic.sk, 18.15
Sladký život - FK Mladosť, 15.45, 19.00
Sokoli - FK ic.sk, 20.15
Tri farby: Modrá - FK Nostalgia, 20.45
Zväčšenina - FK ic.sk, 20.30
l utorok 13. január
Diktátor - FK ic.sk, 20.00
Farba granátového jablka - FK Lúky, 20.00
Mesto bohov - FK Múzeum, 19.00
Mulholland Drive - FK ic.sk, 17.45
Mňága - Happy End - FK ic.sk, 18.00
Oko - Fk ic.sk, 17.30
Rýchly bežec - FK ic.sk, 19.45
Samuraj - FK ic.sk, 18.15
Sladký život - FK Mladosť, 15.45, 19.00
Sokoli - FK ic.sk, 20.15
Zväčšenina - FK ic.sk, 20.30
l streda 14. január
Diktátor - FK ic.sk, 20.00
Mesto bohov - FK Múzeum, 19.00
Mulholland Drive - FK ic.sk, 17.45
O 28 dní - FK Nostalgia, 18.30
Oko - FK ic.sk, 11.00, 17.30
Neverné hry - FK ic.sk, 18.00
Road To Perdition - FK Nostalgia, 20.45
Rýchly bežec - FK ic.sk, 19.45
Samuraj - FK ic.sk, 18.15
Sladký život - FK Mladosť, 15.45, 19.00
Sokoli - FK ic.sk, 20.15
Zväčšenina - FK ic.sk, 20.30
l štvrtok 15. január
Andrej Rubľov - FK Múzeum, 18.00
Búrlivá svadba - FK ic.sk, 20.00
Hodiny - FK ic.sk, 20.30
Hrdina - FK ic.sk, 20.15
Najkrajší deň môjho života - FK ic.sk, 18.30
Neverné hry - FK ic.sk, 18.00
Pianista - FK ic.sk, 19.45
Sokoli - FK ic.sk, 18.15
Všetko o mojej matke - FK ic.sk, 17.45