OPERA A BALET SND - W. A. Mozart: Čarovná flauta, o 19.00; DIVADLO P. O. HVIEZDOSLAVA - B. Slančíková-Timrava/P. Pavlac: Veľké šťastie, o 19.00; MALÁ SCÉNA - D. Kovačevič: Doktor Šuster, o 19.00; ŠTÚDIO L+S - Uragán, verejná nahrávka, o 19.00; ASTORKA KORZO '90 - Coctail party (Večierok) - Nám. SNP 33, o 19.00; WEST - Ľ. Peevskij: Krehká nežnosť, o 19.00; DIVADLO GUNAGU - Modelky, o 19.30
KINÁ
Ocean Wonderland 3D - Orange Imax, 13.00, 18.00, 20.00
Duchovia Titaniku - Orange Imax, 14.00, 16.00, 19.00, 21.00
Virtuálny svet - Orange Imax, 15.00
T-Rex - Orange Imax, 17.00
Monty Python - Zmysel života - Hviezda, 18.00, 20.15
Jedna ruka netlieska - Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 15.00, 17.20, 19.40, 22.00; Multikino Metropolis, 20.55
Pán prsteňov - Návrat kráľa - Tatra, 16.30, 20.15; Istropolis, 15.45, 19.30; Palace/Aupark, 15.10, 16.10, 17.10, 19.00, 20.00, 21.00, 22.50; Multikino Metropolis, 13.00, 13.30, 15.40, 16.50, 17.20, 19.40, 20.40, 21.10
Letuška 1. triedy - Istropolis, 18.00
Femme fatale - Istropolis, 20.30
Frida - Istropolis Artkino, 17.30
Chtíč - Istropolis Artkino, 20.00
Čierna mačka, biely kocúr - Istota, 17.30, 20.00
Posledné tango v Paríži - FK/Nostalgia, 18.30
Láska prekliata - FK/Nostalgia, 20.45
Mesto bohov - Kino Café, 14.00, 16.00, 18.00
Equilibrium - Kino Café, 14.00, 16.00, 18.00
Hrdina - Artkino Za Zrkadlom, 20.00; FK IC.SK, 20.15
Hodiny - Artkino Lúky, 20.00; FK IC.SK, 20.30
Sokoli - FK IC.SK, 11.00, 18.15
Všetko o mojej matke - FK IC.SK, 17.45
Divoké včely - FK IC.SK, 18.00
Dážď - FK IC.SK, 18.30
Pianista - FK IC.SK, 19.45
Amarcord - FK IC.SK, 20.00
Láska nebeská - Palace/Aupark, 14.40, 17.30, 20.20
Rozvod po francúzsky - Palace/Aupark, 15.40, 18.10, 20.40; Multikino Metropolis, 14.15, 21.25
Láskou buchnutá - Palace/Aupark, 14.10, 16.20
Hľadá sa Nemo - Palace/Aupark, 14.30, 16.50; Multikino Metropolis, 16.25
Neznesiteľná krutosť - Palace/Aupark, 19.20, 21.30; Multikino Metropolis, 13.05, 15.10, 20.25
Spy Kids 3D - Palace/Aupark, 15.30, 17.30
Jednotka rýchleho nasadenia - Palace/Aupark, 15.20, 18.00, 20.30
Tajomná rieka - Palace/Aupark, 16.30, 19.10, 22.10
Master a Commander - Palace/Aupark, 15.50
Vtedy v Mexiku - Palace/Aupark, 18.30, 21.10
Polnočná míľa - Palace/Aupark, 19.30, 21.50; Multikino Metropolis, 16.35, 19.00
Smrtiaca vášeň - Palace/Aupark, 18.40, 21.20; Multikino Metropolis, 18.00, 21.20
Samuraj - Multikino Metropolis, 14.05, 18.35
Dvaja pátrači 3D: Game over - Multikino Metropolis, 14.00, 16.00, 18.00
FILMOVÉ KLUBY
Amarcord - FK IC.SK, 20.00
Dážď - FK IC.SK, 18.30
Divoké včely - FK IC.SK, 18.00
Hodiny - FK IC.SK, 20.30
Hrdina - FK IC.SK, 20.15
Láska prekliata - FK/Nostalgia, 20.45
Pianista - FK IC.SK, 19.45
Posledné tango v Paríži - FK/Nostalgia, 18.30
Sokoli - FK IC.SK, 11.00, 18.15
Všetko o mojej matke - FK IC.SK, 17.45
KONCERTY
Blues House - Cafe Studio Club, Laurinská, o 19.00
Gitarové evergreeny - DK Kramáre, Stromová 18, o 18.00
PODUJATIA
Počiatky gotickej architektúry, k výstave Gotika - SNG, Eszterházyho palác o 15.30
Morča, Divadlo SkRAT - Asociácia združení pre súčasnú kultúru A4 - V-klub, Nám. SNP 12, o 20.00
Večer Flamenga - DK Kramáre, Stromová 18, o 19.00
Tanečné konzervatórium E. Jaczovej - DK Dúbravka, Saratovská 2/A, o 18.00
Dobrodružstvo filozofie, cyklus prednášok - Nová Akropolis, Hurbanovo nám., o 18.00
Koncert žiakov ZUŠ Exnárova - DK Ružinov, Ružinovská 28, o 16.30
Vlasť v jazyku, literárny večer pri príležitosti Dňa maďarskej kultúry - KIMR, Palisády 54, o 17.00