OPERA A BALET SND
W. A. Mozart: Don Giovanni, o 19.00
Divadlo P. O. HVIEZDOSLAVA
Veľké šťastie, o 19.00
MALÁ SCÉNA
Ale, ale, pani plukovníková!, o 19.00
NOVÁ SCÉNA
Vlasy, muzikál o 19.00
ŠTÚDIO L+S
Y. Reza: Život na trikrát, o 19.00
ASTORKA KORZO '90
H. Müller: Kvarteto - predstavenie je zrušené
ŠTUDENTSKÉ DIVADLO ÍVERY
O. Wilde: Celkom vážne, o 19.00
RADOŠINSKÉ NAIVNÉ DIVADLO
Tata, o 19.00
DIVADLO GUNAGU
English is Easy, Csaba is Dead, o 19.30
KINÁ
Brazil - Istota, 17.30
Equilibrium - Cafe/City Center, 14.00, 16.00, 18.00
Femme fatale - Istropolis, 20.30
Frida - Istropolis/Artkino, 17.30, 20.00
Jedna ruka netlieska - Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00
Jednotka rýchleho nasadenia - Igric/DK Dúbravka, 19.00
Letuška 1. triedy - Istropolis, 18.00
Pán prsteňov - Návrat kráľa - Istropolis, 15.45, 19.30
Pornografický vzťah - Istota, 20.00
Strach a hnus v Las Vegas - Hviezda, 18.00, 20.15
PODUJATIA
Potulky krajinami: Grécko, Írsko, prednáška - Klub 22, Vavilovova 22, o 18.00
Cesty za šťastím, prednáška Nová Akropolis - DK Ružinov, o 19.00
FILMOVÉ KLUBY
Andrej Rubľov - FK Múzeum, 18.00
Búrlivá svadba - FK ic.sk, 20.00
Hodiny - FK ic.sk, 20.30
Hrdina - FK ic.sk, 20.15
Najkrajší deň môjho života - FK ic.sk, 18.30
Neverné hry - FK ic.sk, 18.00
Pianista - FK ic.sk, 19.45
Sokoli - FK ic.sk, 18.15
Všetko o mojej matke - FK ic.sk, 17.45
KONCERTY
Koncert inštrumentalistov, účinkuje Orchester ľudových nástrojov Sro - Slovenský rozhlas, Mýtna 1, o 19.00
Great Day (Veľký deň), gospelový koncert, účinkujú: Kruhy Gospel Choir, Gospel Band, sólisti: Lucia Duchoňová, Kamil Mikulčík, Marek Steinecker - Koncertná sieň Klarisky, Farská 4, o 19.00
PRE DETI
O dvojhlavej dračici - Bibiana, Panská 41, o 14.00
KvizíkUm - CC Centrum, Jiráskova 3, o 14.00
O dvanástich mesiačikoch, divadelná dielňa - Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a, o 14.00
Strážcovia ceruziek, práca s moduritom a plastelínou - M-Klub, Rovniankova 3, o 14.00
VERNISÁŽE
Mladý obal - KapPacking Workshop - K.F.A. Gallery, Karpatská 11
Jakov Barraron - Nové svetlo, olejomaľby - SNM Vajanského 2
KLUBY
Aligator, Laurinská 7 - Live music, koncert, o 21.00
Budha Bar, Medená 16 - All you can eat by DJ Magalova, o 20.30
Casey, Botanická 35 - Disco & striptíz, o 21.00
Club 39, Staré grunty, Mlynská dolina - Rockamotion /DJ Mathew, o 22.00
Galéria Duna, Radlinského 11 - Night of Phreak da Sound (drum&bass) Ricki Fitz, Blažej, Eliáš, Tasun a iní, o 21.00
Harley Davidson, Rebarborová 1/a - rock
Hlbočina, Župné nám. - 12" - DJ Amn2, rezident: Kam?Čo?, o 21.00
Radosť, Obchodná ul. - From funk till down by DJ Koki / Funkadelic Brothers, o 20.30
Woch, Františkánske nám. 7 - Džez R. Šipoša, o 20.00