19.00 Luisa Miller - premiéra, G. Verdi, SND - Opera a balet, Hviezdoslavovo nám. 1
19.00 Tančiareň, M. Huba - M. Porubjak, SND - DPOH, Laurinská 21
19.00 Na konci hry, S. Gray, Malá scéna, Dostojevského rad 7
19.00 Hamlet, muzikál, Nová scéna, Kollárovo nám. 20
19.00 Cesta do Úbic, A. I. Vyskočil, ŠD Ívery, MKS, Školská 14
PIATOK 5. OKTÓBER
19.00 Labutie jazero, P. I. Čajkovskij, SND - Opera a balet, Hviezdoslavovo nám. 1
19.00 Tančiareň, M. Huba - M. Porubjak, SND - DPOH, Laurinská 21
19.00 Niekto to rád horúce, Nová scéna, Kollárovo nám. 20
19.00 Krst knihy S. Popoviča, West, Kolárska 3
19.00 Kovbojka ako delo, S. Shepard, Divadlo AHA, MKC, Školská 14
19.00 Mníšky, muzikálová komédia, Gedur, Istropolis, Trnavské mýto 1
SOBOTA 6. OKTÓBER
19.00 Luisa Miller, 2. premiéra, G. Verdi, SND - Opera a balet, Hviezdoslavovo nám. 1
19.00 ND Praha - Obsluhoval som anglického kráľa, B. Hrabal, SND - DPOH, Laurinská 21
19.00 Inkognito, J. Palárik, Malá scéna, Dostojevského rad 7
19.00 Hamlet, Nová scéna, Kollárovo nám. 20
19.00 Krehká nežnosť, Ľ. Peevski, West, Kolárska 3
19.00 Figarova svadba, Mozartov festival Schwetzingen, SRN, Aréna, MIPD, Viedenská cesta 10
19.00 Mníšky, muzikálová komédia, Gedur, Istropolis, Trnavské mýto 1
NEDEĽA 7. OKTÓBER
19.00 ND Praha - Obsluhoval som anglického kráľa, B. Hrabal, SND - DPOH, Laurinská 21
19.00 Ale, ale pani plukovníková!, B. Ahlfors, Malá scéna, Dostojevského rad 7
19.00 Niekto to rád horúce, Nová scéna, Kollárovo nám. 20
19.00 Traja na hojdačke, L. Lunari, West, Kolárska 3
PONDELOK 8. OKTÓBER
19.00 Luisa Miller, G. Verdi, SND - Opera a balet, Hviezdoslavovo nám. 1
19.00 Niekto to rád horúce, Nová scéna, Kollárovo nám. 20
19.00 Deň do noci, E. O. Neill, Divadlo AHA, MKC, Školská 14
UTOROK 9. OKTÓBER
19.00 La Traviata, G. Verdi, SND - Opera a balet, Hviezdoslavovo nám. 1
19.00 Búrka, W. Shakespeare, SND - DPOH, Laurinská 21
19.00 Inkognito, J. Palárik, Malá scéna, Dostojevského rad 7
19.00 Cintorín slonov, J. P. Daumas, Astorka - Korzo 90, Suché mýto 17
19.00 Génius Loci, V. Klimáček, GUnaGU, MKC - Klub Čierny havran, Biela 6
19.00 JÁÁÁNOŠÍÍÍK (po 30 rokoch), J. Nvota, RND, Škultétyho 5
STREDA 10. OKTÓBER
19.00 Rómeo a Júlia, S. Prokofiev, SND - Opera a balet, Hviezdoslavovo nám. 1
19.00 Mária Stuartová, F. Schiller, SND - DPOH, Laurinská 21
19.00 Stoličky, E. Ionesco, Malá scéna, Dostojevského rad 7
19.00 Kvarteto, H. Müller, Astorka - Korzo 90, Suché mýto 17
19.00 Génius Loci, V. Klimáček, GUnaGU, MKC - Klub Čierny havran, Biela 6
19.00 JÁÁÁNOŠÍÍÍK (po 30 rokoch), J. Nvota, RND, Škultétyho 5
ŠTVRTOK 11. OKTÓBER
19.00 Nabucco, G. Verdi, SND - Opera a balet, Hviezdoslavovo nám. 1
19.00 Portugália, Z. Egressy, SND - DPOH, Laurinská 21
19.00 Človek pre všetky časy, R. Bolt, Malá scéna, Dostojevského rad 7
19.00 Hamlet, Nová scéna, Kollárovo nám. 20
19.00 Vražda sekerou v sv. Peterburgu, Dostojevskij - Novák, Astorka -Korzo 90, Suché mýto 17
19.00 Figarova svadba, Festival európskeho divadla, Schwechat, Rakúsko v divadle Aréna, MIPD, Viedenská cesta 10
19.00 Keby tisíc klarinetov, J. Suchý, ŠD Ívery, MKC, Školská 14
19.00 Ženské oddelenie, J. Nvota, RND, Škultétyho 5