SME
Nedeľa, 25. október, 2020 | Meniny má AurelKrížovkyKrížovky

KINÁ

l PIATOK 9. JANUÁR

Adaptácia - Cafe/City Center, 14.00, 16.00, 18.00

Duchovia Titaniku - Orange Imax, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00

Dvaja pátrači 3D - Palace/Aupark, 14.20, 16.40, 18.40, 20.40; Metropolis/Polus, 14.00, 16.00, 18.00

Hodiny - Istropolis/Artkino, 17.30, 20.00

Chtíč - ARTPalace/Aupark, 20.10

Jedna ruka netlieska - Tatra, 16.30, 18.30, 20.30; ARTPalace/Aupark, 15.10, 17.20, 19.30, 21.40; Metropolis/Polus, 14.10, 16.50, 19.00, 21.05

Jednotka rýchleho nasadenia - Palace/Aupark, 15.30, 18.00, 20.30; Metropolis/Polus, 15.35

Skryť Vypnúť reklamu

Láska nebeská - Palace/Aupark, 14.30, 18.10, 20.50

Láskou buchnutá - Palace/Aupark, 15.00, 17.10

Letuška 1. triedy - Palace/Aupark, 14.50, 16.50

Master & Commander: Na opačnom konci sveta - Palace/Aupark, 15.20; Metropolis/Polus, 19.40

Neznesiteľná krutosť - Palace/Aupark, 15.40, 17.50, 18.50, 20.00, 21.10, 22.10; Metropolis/Polus, 15.00, 17.05, 19.15, 21.25

Ocean Wonderland 3D - Orange Imax, 18.00, 20.00

Pán prsteňov 1 - Spoločenstvo prsteňa - Istropolis, 17.00

Pán prsteňov 2 - Dve veže - Istropolis, 20.15

Polnočná míľa - ARTPalace/Aupark, 18.30, 21.00; Metropolis/Polus, 15.10, 17.40, 20.05

Pupendo - Istropolis, 18.00

Rozvod po francúzsky - Palace/Aupark, 14.10, 16.40, 19.10, 21.50; Metropolis/Polus, 14.25, 16.45, 19.10, 21.30

Skryť Vypnúť reklamu

Samuraj - Hviezda, 15.45, 18.00, 20.15; Istota, 17.30, 20.00; ARTPalace/Aupark, 14.40, 17.40; Metropolis/Polus, 14.30, 16.55, 19.20, 21.45

Smrtiaca vášeň - Palace/Aupark, 19.45, 22.15; Metropolis/Polus, 18.05, 20.30

T-Rex - Orange Imax, 14.00

Tajomná rieka - Palace/Aupark, 16.20, 19.10, 22.00

Tri farby: Červená - Mladosť, 15.30, 17.30, 20.00

Virtuálny svet - Orange Imax, 16.00

Vtedy v Mexiku - Istropolis, 20.30; Palace/Aupark, 19.20, 21.30; Metropolis/Polus, 20.00

l SOBOTA 10. JANUÁR

Cesta človeka - Orange Imax, 13.00

Duchovia Titaniku - Orange Imax, 12.00, 14.00, 15.00, 17.00, 18.00, 20.00, 21.00

Dvaja pátrači 3D - Palace/Aupark, 11.50, 14.20, 16.40, 18.40, 20.40; Metropolis/Polus, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00

Hodiny - Istropolis/Artkino, 17.30, 20.00

Skryť Vypnúť reklamu

Chtíč - ARTPalace/Aupark, 20.10

Jedna ruka netlieska - Tatra, 16.30, 18.30, 20.30; ARTPalace/Aupark, 12.40, 15.10, 17.20, 19.30, 21.40; Metropolis/Polus, 12.05, 14.10, 16.50, 19.00, 21.05

Jednotka rýchleho nasadenia - Palace/Aupark, 13.00, 15.30, 18.00, 20.30; Metropolis/Polus, 13.00, 15.35

Láskou buchnutá - Palace/Aupark, 15.00, 17.10

Letuška 1. triedy - Palace/Aupark, 12.50, 14.50, 16.50

Master & Commander: Na opačnom konci sveta - Palace/Aupark, 12.00, 15.20; Metropolis/Polus, 19.40

Mesto bohov - Cafe/City Center, 14.00, 16.00, 18.00

Neznesiteľná krutosť - Palace/Aupark, 11.20, 13.30, 15.40, 17.50, 18.50, 20.00, 21.10, 22.10; Metropolis/Polus, 12.55, 15.00, 17.05, 19.15, 21.25

Ocean Wonderland 3D - Orange Imax, 11.00, 16.00, 19.00

Pán prsteňov 1 - Spoločenstvo prsteňa - Istropolis, 17.00

Pán prsteňov 2 - Dve veže - Istropolis, 20.15

Polnočná míľa - ARTPalace/Aupark, 18.30, 21.00; Metropolis/Polus, 12.50, 15.10, 17.40, 20.05

Pupendo - Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Istropolis, 18.00

Láska nebeská - Palace/Aupark, 11.30, 14.30, 18.10, 20.50

Rozvod po francúzsky - Palace/Aupark, 11.40, 14.10, 16.40, 19.10, 21.50; Metropolis/Polus, 11.55, 14.25, 16.45, 19.10, 21.30

Samuraj - Hviezda, 15.45, 18.00, 20.15; Istota, 17.30, 20.00; ARTPalace/Aupark, 12.10, 14.40, 17.40; Metropolis/Polus, 12.15, 14.30, 16.55, 19.20, 21.45

Smrtiaca vášeň - Palace/Aupark, 19.45, 22.15; Metropolis/Polus, 18.05, 20.30

Tajomná rieka - Palace/Aupark, 13.20, 16.20, 19.10, 22.00

Vtedy v Mexiku - Istropolis, 20.30; Palace/Aupark, 12.30, 19.20, 21.30; Metropolis/Polus, 20.00

l NEDEĽA 11. JANUÁR

Duchovia Titaniku -

Orange Imax, 12.00, 15.00, 16.00, 18.00, 19.00, 21.00

Dvaja pátrači 3D -

Palace/Aupark, 11.50, 14.20, 16.40, 18.40, 20.40; Metropolis/Polus, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00

Ďaleko do neba

Artkino/Za zrkadlom, 20.00

Hodiny

Istropolis/Artkino, 17.30, 20.00

Chtíč

ARTPalace/Aupark, 20.10

Jedna ruka netlieska

Tatra, 16.30, 18.30, 20.30; ARTPalace/Aupark, 12.40, 15.10, 17.20, 19.30, 21.40; Metropolis/Polus, 12.05, 14.10, 16.50, 19.00, 21.05

Jednotka rýchleho nasadenia

Palace/Aupark, 13.00, 15.30, 18.00, 20.30; Metropolis/Polus, 13.00, 15.35

Láska nebeská

Palace/Aupark, 11.30, 14.30, 18.10, 20.50

Láskou buchnutá

Palace/Aupark, 15.00, 17.10

Letuška 1. triedy

Palace/Aupark, 12.50, 14.50, 16.50

Master & Commander: Na opačnom konci sveta

Palace/Aupark, 12.00, 15.20; Metropolis/Polus, 19.40

Mesto bohov

Cafe/City Center, 14.00, 16.00, 18.00

Neznesiteľná krutosť - Palace/Aupark, 11.20, 13.3015.40, 17.50, 18.50, 20.00, 21.10, 22.10; Metropolis/Polus, 12.55, 15.00, 17.05, 19.15, 21.25

Ocean Wonderland 3D - Orange Imax, 13.00, 17.00, 20.00

Pán prsteňov 1 - Spoločenstvo prsteňa - Istropolis, 17.00

Pán prsteňov 2 - Dve veže - Istropolis, 20.15

Pán veľrýb - Igric/DK Dúbravka, 17.00

Plnou parou vzad - Lúky, 19.00

Polnočná míľa - ARTPalace/Aupark, 18.30, 21.00; Metropolis/Polus, 12.50, 15.10, 17.40, 20.05

Prci, prci, prcičky - Svadba - Igric/DK Dúbravka, 19.00

Pupendo - Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Istropolis, 18.00

Rozvod po francúzsky - Palace/Aupark, 11.40, 14.10, 16.40, 19.10, 21.50; Metropolis/Polus, 11.55, 14.25, 16.45, 19.10, 21.30

Samuraj - Hviezda, 15.45, 18.00, 20.15;Istota, 17.30, 20.00; ARTPalace/Aupark, 12.10, 14.40, 17.40; Metropolis/Polus, 12.15, 14.30, 16.55, 19.20, 21.45

Smrtiaca vášeň - Palace/Aupark, 19.45, 22.15; Metropolis/Polus, 18.05, 20.30

T-Rex - Orange Imax, 14.00

Tajomná rieka - Palace/Aupark, 13.20, 16.20, 19.10, 22.00

Virtuálny svet - Orange Imax, 11.00

Vtedy v Mexiku - Istropolis, 20.30; Palace/Aupark, 12.30, 19.20, 21.30; Metropolis/Polus, 20.00

l PONDELOK 12. JANUÁR

Bowling For Columbine - Artkino/Za zrkadlom, 20.00

Dvaja pátrači 3D - Palace/Aupark, 14.20, 16.40, 18.40, 20.40; Metropolis/Polus, 14.00, 16.00, 18.00

Hodiny - Istropolis/Artkino, 17.30, 20.00

Chtíč - ARTPalace/Aupark, 20.10

Jedna ruka netlieska - Tatra, 16.30, 18.30, 20.30; ARTPalace/Aupark, 15.10, 17.20, 19.30, 21.40; Metropolis/Polus, 14.10, 16.50, 19.00, 21.05

Jednotka rýchleho nasadenia - Palace/Aupark, 15.30, 18.00, 20.30; Metropolis/Polus, 15.35

Láska nebeská - Istropolis, 20.15; Palace/Aupark, 14.30, 18.10, 20.50

Láskou buchnutá - Palace/Aupark, 15.00, 17.10

Letuška 1. triedy - Palace/Aupark, 14.50, 16.50

Master & Commander: Na opačnom konci sveta - Palace/Aupark, 15.20; Metropolis/Polus, 19.40

Mesto bohov - Cafe/City Center, 14.00, 16.00, 18.00

Neverné hry - Istota, 17.30

Neznesiteľná krutosť - Palace/Aupark, 15.40, 17.50, 18.50, 20.00, 21.10, 22.10; Metropolis/Polus, 15.00, 17.05, 19.15, 21.25

Polnočná míľa - ARTPalace/Aupark, 18.30, 21.00; Metropolis/Polus, 15.10, 17.40, 20.05

Posledné tango v Paríži - Istota, 20.00

Pupendo - Istropolis, 18.00

Rozvod po francúzsky - Palace/Aupark, 14.10, 16.40, 19.10, 21.50; Metropolis/Polus, 14.25, 16.45, 19.10, 21.30

Smrtiaca vášeň - Palace/Aupark, 19.45, 22.15; Metropolis/Polus, 18.05, 20.30

Tajomná rieka - Palace/Aupark, 16.20, 19.10, 22.00

Vtedy v Mexiku - Istropolis, 20.30; Palace/Aupark, 19.20, 21.30; Metropolis/Polus, 20.00

l UTOROK 13. JANUÁR

Amarcord - Istota, 20.00

Dvaja pátrači 3D - Palace/Aupark, 14.20, 16.40, 18.40, 20.40; Metropolis/Polus, 14.00, 16.00, 18.00

Equilibrium - Cafe/City Center, 14.00, 16.00, 18.00

Hodiny - Istropolis/Artkino, 17.30, 20.00

Chtíč - ARTPalace/Aupark, 20.10

Jedna ruka netlieska - Tatra, 16.30, 18.30, 20.30; ARTPalace/Aupark, 15.10, 17.20, 19.30, 21.40; Metropolis/Polus, 14.10, 16.50, 19.00, 21.05

Jednotka rýchleho nasadenia - Palace/Aupark, 15.30, 18.00, 20.30; Metropolis/Polus, 15.35

Neznesiteľná krutosť - Palace/Aupark, 15.40, 17.50, 18.50, 20.00, 21.10, 22.10; Metropolis/Polus, 15.00, 17.05, 19.15, 21.25

Vtedy v Mexiku - Istropolis, 20.30; Palace/Aupark, 19.20, 21.30; Metropolis/Polus, 20.00

Láska nebeská - Istropolis, 20.15; Palace/Aupark, 14.30, 18.10, 20.50

Láskou buchnutá - Palace/Aupark, 15.00, 17.10

Letuška 1. triedy - Palace/Aupark, 14.50, 16.50

Master & Commander: Na opačnom konci sveta - Palace/Aupark, 15.20; Metropolis/Polus, 19.40

Pán prsteňov 2 - Dve veže - Istropolis, 17.00

Polnočná míľa - ARTPalace/Aupark, 18.30, 21.00; Metropolis/Polus, 15.10, 17.40, 20.05

Pupendo - Istropolis, 18.00

Rozvod po francúzsky - Palace/Aupark, 14.10, 16.40, 19.10, 21.50; Metropolis/Polus, 14.25, 16.45, 19.10, 21.30

Samuraj - Hviezda, 18.00, 20.15; ARTPalace/Aupark, 14.40, 17.40; Metropolis/Polus, 14.30

Sladký život - Mladosť, 15.45, 19.00

Smrtiaca vášeň - Palace/Aupark, 19.45, 22.15; Metropolis/Polus, 18.05, 20.30

Swing - Istota, 17.30

Tajomná rieka - Palace/Aupark, 16.20, 19.10, 22.00

l STREDA 14. JANUÁR

Cesta - Istota, 20.00

Dvaja pátrači 3D - Palace/Aupark, 14.20, 16.40, 18.40, 20.40; Metropolis/Polus, 14.00, 16.00, 18.00

Equilibrium - Cafe/City Center, 14.00, 16.00, 18.00

Hodiny - Istropolis/Artkino, 17.30, 20.00

Chtíč - ARTPalace/Aupark, 20.10

Jedna ruka netlieska - Tatra, 16.30, 18.30; ARTPalace/Aupark, 15.10, 17.20, 19.30, 21.40; Metropolis/Polus, 14.10, 16.50, 19.00, 21.05

Jednotka rýchleho nasadenia - Palace/Aupark, 15.30, 18.00, 20.30; Metropolis/Polus, 15.35

Láska nebeská - Istropolis, 20.15; Artkino/Za zrkadlom, 20.00; Palace/Aupark, 14.30, 18.10, 20.50

Láskou buchnutá - Palace/Aupark, 15.00, 17.10

Letuška 1. triedy - Palace/Aupark, 14.50, 16.50

Master & Commander: Na opačnom konci sveta - Palace/Aupark, 15.20; Metropolis/Polus, 19.40

Muž bez minulosti - Istota, 17.30

Neznesiteľná krutosť - Palace/Aupark, 15.40, 17.50, 18.50, 20.00, 21.10, 22.10; Metropolis/Polus, 15.00, 17.05, 19.15, 21.25

Pán prsteňov 2 - Dve veže - Tatra, 20.30; Istropolis, 17.00

Polnočná míľa - ARTPalace/Aupark, 18.30, 21.00; Metropolis/Polus, 15.10, 17.40, 20.05

Prci, prci, prcičky - Svadba - Artkino/Lúky, 20.00

Pupendo - Istropolis, 18.00

Rozvod po francúzsky - Palace/Aupark, 14.10, 16.40, 19.10, 21.50; Metropolis/Polus, 14.25, 16.45, 19.10, 21.30

Samuraj - Hviezda, 18.00, 20.15; ARTPalace/Aupark, 14.40, 17.40; Metropolis/Polus, 14.30

Sladký život - Mladosť, 15.45, 19.00

Smrtiaca vášeň - Palace/Aupark, 19.45, 22.15; Metropolis/Polus, 18.05, 20.30

Tajomná rieka - Palace/Aupark, 16.20, 19.10, 22.00

Vtedy v Mexiku - Istropolis, 20.30; Palace/Aupark, 19.20, 21.30; Metropolis/Polus, 20.00

l ŠTVRTOK 15. JANUÁR

Brazil - Istota, 17.30

Equilibrium - Cafe/City Center, 14.00, 16.00, 18.00

Femme Fatale - Istropolis, 20.30

Frida - Istropolis/Artkino, 17.30, 20.00

Jedna ruka netlieska - Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00

Jednotka rýchleho nasadenia - Igric/DK Dúbravka, 19.00

Letuška 1. triedy - Istropolis, 18.00

Pán prsteňov - Návrat kráľa - Istropolis, 15.45, 19.30

Pornografický vzťah - Istota, 20.00

Strach a hnus v Las Vegas - Hviezda, 18.00, 20.15

Adaptácia

USA

Réžia: Spike Jonze, hrajú: Nicolas Cage, Meryl Streep, Chris Cooper, Cara Seymour, Tilda Swinton

Ďalší uletený príbeh od autora a režiséra filmu V koži Johna Malkovicha.

Charlie Kaufman píše, ako žije. So značnými problémami. Jeho dvojča Donald žije, ako píše - s ľahkosťou a bezstarostne. Susan píše o živote - ale nevie ho žiť - Johnov život je ako kniha. Čaká na adaptáciu. Jeden príbeh - štyri životy - milión spôsobov, ako sa to všetko môže skončiť.

Adaptácia, 9. január, Cafe/City Center.

Pán prsteňov 3: Návrat kráľa

USA/UK/Nový Zeland

Réžia: Peter Jackson, hrajú: Sean Astin, Liv Tyler, Viggo Mortensen, Ian McKellen, Elijah Wood

Obrovská armáda temného pána Saurona sa valí proti Stredozemi a zastaviť ju môžu len spojené vojská Gondoru a Rohanu pod vedením bojovníka Aragorna a čarodejníka Gandalfa. Medzitým hobiti Frodo a Sam čelia smrteľným nebezpečenstvám na ceste k Hore osudu, kde musia zničiť Prsteň moci. Najväčšia bitka v dejinách filmu sa začína.

„Návrat kráľa mám z celej trilógie najradšej. Je to príbeh takmer biblických rozmerov a rozpráva o neuveriteľnej odvahe," hovorí režisér Peter Jackson a jedným dychom dodáva, že záverečný diel bude mať pompéznejšiu výpravu a väčšiu dramatickú silu než prvé dve časti dokopy. Pán prsteňov 3: Návrat kráľa, 15. január, Istropolis.

KINÁ

PIATOK 9. JANUÁR

Adaptácia - Cafe/City Center, 14.00, 16.00, 18.00

Duchovia Titaniku - Orange Imax, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00

Dvaja pátrači 3D - Palace/Aupark, 14.20, 16.40, 18.40, 20.40; Metropolis/Polus, 14.00, 16.00, 18.00

Hodiny - Istropolis/Artkino, 17.30, 20.00

Chtíč - ARTPalace/Aupark, 20.10

Jedna ruka netlieska - Tatra, 16.30, 18.30, 20.30; ARTPalace/Aupark, 15.10, 17.20, 19.30, 21.40; Metropolis/Polus, 14.10, 16.50, 19.00, 21.05

Jednotka rýchleho nasadenia - Palace/Aupark, 15.30, 18.00, 20.30; Metropolis/Polus, 15.35

Láska nebeská - Palace/Aupark, 14.30, 18.10, 20.50

Láskou buchnutá - Palace/Aupark, 15.00, 17.10

Letuška 1. triedy - Palace/Aupark, 14.50, 16.50

Master & Commander: Na opačnom konci sveta - Palace/Aupark, 15.20; Metropolis/Polus, 19.40

Neznesiteľná krutosť - Palace/Aupark, 15.40, 17.50, 18.50, 20.00, 21.10, 22.10; Metropolis/Polus, 15.00, 17.05, 19.15, 21.25

Ocean Wonderland 3D - Orange Imax, 18.00, 20.00

Pán prsteňov 1 - Spoločenstvo prsteňa - Istropolis, 17.00

Pán prsteňov 2 - Dve veže - Istropolis, 20.15

Polnočná míľa - ARTPalace/Aupark, 18.30, 21.00; Metropolis/Polus, 15.10, 17.40, 20.05

Pupendo - Istropolis, 18.00

Rozvod po francúzsky - Palace/Aupark, 14.10, 16.40, 19.10, 21.50; Metropolis/Polus, 14.25, 16.45, 19.10, 21.30

Samuraj - Hviezda, 15.45, 18.00, 20.15; Istota, 17.30, 20.00; ARTPalace/Aupark, 14.40, 17.40; Metropolis/Polus, 14.30, 16.55, 19.20, 21.45

Smrtiaca vášeň - Palace/Aupark, 19.45, 22.15; Metropolis/Polus, 18.05, 20.30

T-Rex - Orange Imax, 14.00

Tajomná rieka - Palace/Aupark, 16.20, 19.10, 22.00

Tri farby: Červená - Mladosť, 15.30, 17.30, 20.00

Virtuálny svet - Orange Imax, 16.00

Vtedy v Mexiku - Istropolis, 20.30; Palace/Aupark, 19.20, 21.30; Metropolis/Polus, 20.00

SOBOTA 10. JANUÁR

Cesta človeka - Orange Imax, 13.00

Duchovia Titaniku - Orange Imax, 12.00, 14.00, 15.00, 17.00, 18.00, 20.00, 21.00

Dvaja pátrači 3D - Palace/Aupark, 11.50, 14.20, 16.40, 18.40, 20.40; Metropolis/Polus, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00

Hodiny - Istropolis/Artkino, 17.30, 20.00

Chtíč - ARTPalace/Aupark, 20.10

Jedna ruka netlieska - Tatra, 16.30, 18.30, 20.30; ARTPalace/Aupark, 12.40, 15.10, 17.20, 19.30, 21.40; Metropolis/Polus, 12.05, 14.10, 16.50, 19.00, 21.05

Jednotka rýchleho nasadenia - Palace/Aupark, 13.00, 15.30, 18.00, 20.30; Metropolis/Polus, 13.00, 15.35

Láskou buchnutá - Palace/Aupark, 15.00, 17.10

Letuška 1. triedy - Palace/Aupark, 12.50, 14.50, 16.50

Master & Commander: Na opačnom konci sveta - Palace/Aupark, 12.00, 15.20; Metropolis/Polus, 19.40

Mesto bohov - Cafe/City Center, 14.00, 16.00, 18.00

Neznesiteľná krutosť - Palace/Aupark, 11.20, 13.30, 15.40, 17.50, 18.50, 20.00, 21.10, 22.10; Metropolis/Polus, 12.55, 15.00, 17.05, 19.15, 21.25

Ocean Wonderland 3D - Orange Imax, 11.00, 16.00, 19.00

Pán prsteňov 1 - Spoločenstvo prsteňa - Istropolis, 17.00

Pán prsteňov 2 - Dve veže - Istropolis, 20.15

Polnočná míľa - ARTPalace/Aupark, 18.30, 21.00; Metropolis/Polus, 12.50, 15.10, 17.40, 20.05

Pupendo - Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Istropolis, 18.00

Láska nebeská - Palace/Aupark, 11.30, 14.30, 18.10, 20.50

Rozvod po francúzsky - Palace/Aupark, 11.40, 14.10, 16.40, 19.10, 21.50; Metropolis/Polus, 11.55, 14.25, 16.45, 19.10, 21.30

Samuraj - Hviezda, 15.45, 18.00, 20.15; Istota, 17.30, 20.00; ARTPalace/Aupark, 12.10, 14.40, 17.40; Metropolis/Polus, 12.15, 14.30, 16.55, 19.20, 21.45

Smrtiaca vášeň - Palace/Aupark, 19.45, 22.15; Metropolis/Polus, 18.05, 20.30

Tajomná rieka - Palace/Aupark, 13.20, 16.20, 19.10, 22.00

Vtedy v Mexiku - Istropolis, 20.30; Palace/Aupark, 12.30, 19.20, 21.30; Metropolis/Polus, 20.00

NEDEĽA 11. JANUÁR

Duchovia Titaniku - Orange Imax, 12.00, 15.00, 16.00, 18.00, 19.00, 21.00

Dvaja pátrači 3D - Palace/Aupark, 11.50, 14.20, 16.40, 18.40, 20.40; Metropolis/Polus, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00

Ďaleko do neba - Artkino/Za zrkadlom, 20.00

Hodiny - Istropolis/Artkino, 17.30, 20.00

Chtíč - ARTPalace/Aupark, 20.10

Jedna ruka netlieska - Tatra, 16.30, 18.30, 20.30; ARTPalace/Aupark, 12.40, 15.10, 17.20, 19.30, 21.40; Metropolis/Polus, 12.05, 14.10, 16.50, 19.00, 21.05

Jednotka rýchleho nasadenia - Palace/Aupark, 13.00, 15.30, 18.00, 20.30; Metropolis/Polus, 13.00, 15.35

Láska nebeská - Palace/Aupark, 11.30, 14.30, 18.10, 20.50

Láskou buchnutá - Palace/Aupark, 15.00, 17.10

Letuška 1. triedy - Palace/Aupark, 12.50, 14.50, 16.50

Master & Commander: Na opačnom konci sveta - Palace/Aupark, 12.00, 15.20; Metropolis/Polus, 19.40

Mesto bohov - Cafe/City Center, 14.00, 16.00, 18.00

Neznesiteľná krutosť - Palace/Aupark, 11.20, 13.3015.40, 17.50, 18.50, 20.00, 21.10, 22.10; Metropolis/Polus, 12.55, 15.00, 17.05, 19.15, 21.25

Ocean Wonderland 3D - Orange Imax, 13.00, 17.00, 20.00

Pán prsteňov 1 - Spoločenstvo prsteňa - Istropolis, 17.00

Pán prsteňov 2 - Dve veže - Istropolis, 20.15

Pán veľrýb - Igric/DK Dúbravka, 17.00

Plnou parou vzad - Lúky, 19.00

Polnočná míľa - ARTPalace/Aupark, 18.30, 21.00; Metropolis/Polus, 12.50, 15.10, 17.40, 20.05

Prci, prci, prcičky - Svadba - Igric/DK Dúbravka, 19.00

Pupendo - Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Istropolis, 18.00

Rozvod po francúzsky - Palace/Aupark, 11.40, 14.10, 16.40, 19.10, 21.50; Metropolis/Polus, 11.55, 14.25, 16.45, 19.10, 21.30

Samuraj - Hviezda, 15.45, 18.00, 20.15;Istota, 17.30, 20.00; ARTPalace/Aupark, 12.10, 14.40, 17.40; Metropolis/Polus, 12.15, 14.30, 16.55, 19.20, 21.45

Smrtiaca vášeň - Palace/Aupark, 19.45, 22.15; Metropolis/Polus, 18.05, 20.30

T-Rex - Orange Imax, 14.00

Tajomná rieka - Palace/Aupark, 13.20, 16.20, 19.10, 22.00

Virtuálny svet - Orange Imax, 11.00

Vtedy v Mexiku - Istropolis, 20.30; Palace/Aupark, 12.30, 19.20, 21.30; Metropolis/Polus, 20.00

PONDELOK 12. JANUÁR

Bowling For Columbine - Artkino/Za zrkadlom, 20.00

Dvaja pátrači 3D - Palace/Aupark, 14.20, 16.40, 18.40, 20.40; Metropolis/Polus, 14.00, 16.00, 18.00

Hodiny - Istropolis/Artkino, 17.30, 20.00

Chtíč - ARTPalace/Aupark, 20.10

Jedna ruka netlieska - Tatra, 16.30, 18.30, 20.30; ARTPalace/Aupark, 15.10, 17.20, 19.30, 21.40; Metropolis/Polus, 14.10, 16.50, 19.00, 21.05

Jednotka rýchleho nasadenia - Palace/Aupark, 15.30, 18.00, 20.30; Metropolis/Polus, 15.35

Láska nebeská - Istropolis, 20.15; Palace/Aupark, 14.30, 18.10, 20.50

Láskou buchnutá - Palace/Aupark, 15.00, 17.10

Letuška 1. triedy - Palace/Aupark, 14.50, 16.50

Master & Commander: Na opačnom konci sveta - Palace/Aupark, 15.20; Metropolis/Polus, 19.40

Mesto bohov - Cafe/City Center, 14.00, 16.00, 18.00

Neverné hry - Istota, 17.30

Neznesiteľná krutosť - Palace/Aupark, 15.40, 17.50, 18.50, 20.00, 21.10, 22.10; Metropolis/Polus, 15.00, 17.05, 19.15, 21.25

Polnočná míľa - ARTPalace/Aupark, 18.30, 21.00; Metropolis/Polus, 15.10, 17.40, 20.05

Posledné tango v Paríži - Istota, 20.00

Pupendo - Istropolis, 18.00

Rozvod po francúzsky - Palace/Aupark, 14.10, 16.40, 19.10, 21.50; Metropolis/Polus, 14.25, 16.45, 19.10, 21.30

Smrtiaca vášeň - Palace/Aupark, 19.45, 22.15; Metropolis/Polus, 18.05, 20.30

Tajomná rieka - Palace/Aupark, 16.20, 19.10, 22.00

Vtedy v Mexiku - Istropolis, 20.30; Palace/Aupark, 19.20, 21.30; Metropolis/Polus, 20.00

UTOROK 13. JANUÁR

Amarcord - Istota, 20.00

Dvaja pátrači 3D - Palace/Aupark, 14.20, 16.40, 18.40, 20.40; Metropolis/Polus, 14.00, 16.00, 18.00

Equilibrium - Cafe/City Center, 14.00, 16.00, 18.00

Hodiny - Istropolis/Artkino, 17.30, 20.00

Chtíč - ARTPalace/Aupark, 20.10

Jedna ruka netlieska - Tatra, 16.30, 18.30, 20.30; ARTPalace/Aupark, 15.10, 17.20, 19.30, 21.40; Metropolis/Polus, 14.10, 16.50, 19.00, 21.05

Jednotka rýchleho nasadenia - Palace/Aupark, 15.30, 18.00, 20.30; Metropolis/Polus, 15.35

Neznesiteľná krutosť - Palace/Aupark, 15.40, 17.50, 18.50, 20.00, 21.10, 22.10; Metropolis/Polus, 15.00, 17.05, 19.15, 21.25

Vtedy v Mexiku - Istropolis, 20.30; Palace/Aupark, 19.20, 21.30; Metropolis/Polus, 20.00

Láska nebeská - Istropolis, 20.15; Palace/Aupark, 14.30, 18.10, 20.50

Láskou buchnutá - Palace/Aupark, 15.00, 17.10

Letuška 1. triedy - Palace/Aupark, 14.50, 16.50

Master & Commander: Na opačnom konci sveta - Palace/Aupark, 15.20; Metropolis/Polus, 19.40

Pán prsteňov 2 - Dve veže - Istropolis, 17.00

Polnočná míľa - ARTPalace/Aupark, 18.30, 21.00; Metropolis/Polus, 15.10, 17.40, 20.05

Pupendo - Istropolis, 18.00

Rozvod po francúzsky - Palace/Aupark, 14.10, 16.40, 19.10, 21.50; Metropolis/Polus, 14.25, 16.45, 19.10, 21.30

Samuraj - Hviezda, 18.00, 20.15; ARTPalace/Aupark, 14.40, 17.40; Metropolis/Polus, 14.30

Sladký život - Mladosť, 15.45, 19.00

Smrtiaca vášeň - Palace/Aupark, 19.45, 22.15; Metropolis/Polus, 18.05, 20.30

Swing - Istota, 17.30

Tajomná rieka - Palace/Aupark, 16.20, 19.10, 22.00

STREDA 14. JANUÁR

Cesta - Istota, 20.00

Dvaja pátrači 3D - Palace/Aupark, 14.20, 16.40, 18.40, 20.40; Metropolis/Polus, 14.00, 16.00, 18.00

Equilibrium - Cafe/City Center, 14.00, 16.00, 18.00

Hodiny - Istropolis/Artkino, 17.30, 20.00

Chtíč - ARTPalace/Aupark, 20.10

Jedna ruka netlieska - Tatra, 16.30, 18.30; ARTPalace/Aupark, 15.10, 17.20, 19.30, 21.40; Metropolis/Polus, 14.10, 16.50, 19.00, 21.05

Jednotka rýchleho nasadenia - Palace/Aupark, 15.30, 18.00, 20.30; Metropolis/Polus, 15.35

Láska nebeská - Istropolis, 20.15; Artkino/Za zrkadlom, 20.00; Palace/Aupark, 14.30, 18.10, 20.50

Láskou buchnutá - Palace/Aupark, 15.00, 17.10

Letuška 1. triedy - Palace/Aupark, 14.50, 16.50

Master & Commander: Na opačnom konci sveta - Palace/Aupark, 15.20; Metropolis/Polus, 19.40

Muž bez minulosti - Istota, 17.30

Neznesiteľná krutosť - Palace/Aupark, 15.40, 17.50, 18.50, 20.00, 21.10, 22.10; Metropolis/Polus, 15.00, 17.05, 19.15, 21.25

Pán prsteňov 2 - Dve veže - Tatra, 20.30; Istropolis, 17.00

Polnočná míľa - ARTPalace/Aupark, 18.30, 21.00; Metropolis/Polus, 15.10, 17.40, 20.05

Prci, prci, prcičky - Svadba - Artkino/Lúky, 20.00

Pupendo - Istropolis, 18.00

Rozvod po francúzsky - Palace/Aupark, 14.10, 16.40, 19.10, 21.50; Metropolis/Polus, 14.25, 16.45, 19.10, 21.30

Samuraj - Hviezda, 18.00, 20.15; ARTPalace/Aupark, 14.40, 17.40; Metropolis/Polus, 14.30

Sladký život - Mladosť, 15.45, 19.00

Smrtiaca vášeň - Palace/Aupark, 19.45, 22.15; Metropolis/Polus, 18.05, 20.30

Tajomná rieka - Palace/Aupark, 16.20, 19.10, 22.00

Vtedy v Mexiku - Istropolis, 20.30; Palace/Aupark, 19.20, 21.30; Metropolis/Polus, 20.00

ŠTVRTOK 15. JANUÁR

Brazil - Istota, 17.30

Equilibrium - Cafe/City Center, 14.00, 16.00, 18.00

Femme Fatale - Istropolis, 20.30

Frida - Istropolis/Artkino, 17.30, 20.00

Jedna ruka netlieska - Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00

Jednotka rýchleho nasadenia - Igric/DK Dúbravka, 19.00

Letuška 1. triedy - Istropolis, 18.00

Pán prsteňov - Návrat kráľa - Istropolis, 15.45, 19.30

Pornografický vzťah - Istota, 20.00

Strach a hnus v Las Vegas - Hviezda, 18.00, 20.15


KINÁ

PIATOK 9. JANUÁR

Adaptácia - Cafe/City Center, 14.00, 16.00, 18.00

Duchovia Titaniku - Orange Imax, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00

Dvaja pátrači 3D - Palace/Aupark, 14.20, 16.40, 18.40, 20.40; Metropolis/Polus, 14.00, 16.00, 18.00

Hodiny - Istropolis/Artkino, 17.30, 20.00

Chtíč - ARTPalace/Aupark, 20.10

Jedna ruka netlieska - Tatra, 16.30, 18.30, 20.30; ARTPalace/Aupark, 15.10, 17.20, 19.30, 21.40; Metropolis/Polus, 14.10, 16.50, 19.00, 21.05

Jednotka rýchleho nasadenia - Palace/Aupark, 15.30, 18.00, 20.30; Metropolis/Polus, 15.35

Láska nebeská - Palace/Aupark, 14.30, 18.10, 20.50

Láskou buchnutá - Palace/Aupark, 15.00, 17.10

Letuška 1. triedy - Palace/Aupark, 14.50, 16.50

Master & Commander: Na opačnom konci sveta - Palace/Aupark, 15.20; Metropolis/Polus, 19.40

Neznesiteľná krutosť - Palace/Aupark, 15.40, 17.50, 18.50, 20.00, 21.10, 22.10; Metropolis/Polus, 15.00, 17.05, 19.15, 21.25

Ocean Wonderland 3D - Orange Imax, 18.00, 20.00

Pán prsteňov 1 - Spoločenstvo prsteňa - Istropolis, 17.00

Pán prsteňov 2 - Dve veže - Istropolis, 20.15

Polnočná míľa - ARTPalace/Aupark, 18.30, 21.00; Metropolis/Polus, 15.10, 17.40, 20.05

Pupendo - Istropolis, 18.00

Rozvod po francúzsky - Palace/Aupark, 14.10, 16.40, 19.10, 21.50; Metropolis/Polus, 14.25, 16.45, 19.10, 21.30

Samuraj - Hviezda, 15.45, 18.00, 20.15; Istota, 17.30, 20.00; ARTPalace/Aupark, 14.40, 17.40; Metropolis/Polus, 14.30, 16.55, 19.20, 21.45

Smrtiaca vášeň - Palace/Aupark, 19.45, 22.15; Metropolis/Polus, 18.05, 20.30

T-Rex - Orange Imax, 14.00

Tajomná rieka - Palace/Aupark, 16.20, 19.10, 22.00

Tri farby: Červená - Mladosť, 15.30, 17.30, 20.00

Virtuálny svet - Orange Imax, 16.00

Vtedy v Mexiku - Istropolis, 20.30; Palace/Aupark, 19.20, 21.30; Metropolis/Polus, 20.00

SOBOTA 10. JANUÁR

Cesta človeka - Orange Imax, 13.00

Duchovia Titaniku - Orange Imax, 12.00, 14.00, 15.00, 17.00, 18.00, 20.00, 21.00

Dvaja pátrači 3D - Palace/Aupark, 11.50, 14.20, 16.40, 18.40, 20.40; Metropolis/Polus, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00

Hodiny - Istropolis/Artkino, 17.30, 20.00

Chtíč - ARTPalace/Aupark, 20.10

Jedna ruka netlieska - Tatra, 16.30, 18.30, 20.30; ARTPalace/Aupark, 12.40, 15.10, 17.20, 19.30, 21.40; Metropolis/Polus, 12.05, 14.10, 16.50, 19.00, 21.05

Jednotka rýchleho nasadenia - Palace/Aupark, 13.00, 15.30, 18.00, 20.30; Metropolis/Polus, 13.00, 15.35

Láskou buchnutá - Palace/Aupark, 15.00, 17.10

Letuška 1. triedy - Palace/Aupark, 12.50, 14.50, 16.50

Master & Commander: Na opačnom konci sveta - Palace/Aupark, 12.00, 15.20; Metropolis/Polus, 19.40

Mesto bohov - Cafe/City Center, 14.00, 16.00, 18.00

Neznesiteľná krutosť - Palace/Aupark, 11.20, 13.30, 15.40, 17.50, 18.50, 20.00, 21.10, 22.10; Metropolis/Polus, 12.55, 15.00, 17.05, 19.15, 21.25

Ocean Wonderland 3D - Orange Imax, 11.00, 16.00, 19.00

Pán prsteňov 1 - Spoločenstvo prsteňa - Istropolis, 17.00

Pán prsteňov 2 - Dve veže - Istropolis, 20.15

Polnočná míľa - ARTPalace/Aupark, 18.30, 21.00; Metropolis/Polus, 12.50, 15.10, 17.40, 20.05

Pupendo - Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Istropolis, 18.00

Láska nebeská - Palace/Aupark, 11.30, 14.30, 18.10, 20.50

Rozvod po francúzsky - Palace/Aupark, 11.40, 14.10, 16.40, 19.10, 21.50; Metropolis/Polus, 11.55, 14.25, 16.45, 19.10, 21.30

Samuraj - Hviezda, 15.45, 18.00, 20.15; Istota, 17.30, 20.00; ARTPalace/Aupark, 12.10, 14.40, 17.40; Metropolis/Polus, 12.15, 14.30, 16.55, 19.20, 21.45

Smrtiaca vášeň - Palace/Aupark, 19.45, 22.15; Metropolis/Polus, 18.05, 20.30

Tajomná rieka - Palace/Aupark, 13.20, 16.20, 19.10, 22.00

Vtedy v Mexiku - Istropolis, 20.30; Palace/Aupark, 12.30, 19.20, 21.30; Metropolis/Polus, 20.00

NEDEĽA 11. JANUÁR

Duchovia Titaniku - Orange Imax, 12.00, 15.00, 16.00, 18.00, 19.00, 21.00

Dvaja pátrači 3D - Palace/Aupark, 11.50, 14.20, 16.40, 18.40, 20.40; Metropolis/Polus, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00

Ďaleko do neba - Artkino/Za zrkadlom, 20.00

Hodiny - Istropolis/Artkino, 17.30, 20.00

Chtíč - ARTPalace/Aupark, 20.10

Jedna ruka netlieska - Tatra, 16.30, 18.30, 20.30; ARTPalace/Aupark, 12.40, 15.10, 17.20, 19.30, 21.40; Metropolis/Polus, 12.05, 14.10, 16.50, 19.00, 21.05

Jednotka rýchleho nasadenia - Palace/Aupark, 13.00, 15.30, 18.00, 20.30; Metropolis/Polus, 13.00, 15.35

Láska nebeská - Palace/Aupark, 11.30, 14.30, 18.10, 20.50

Láskou buchnutá - Palace/Aupark, 15.00, 17.10

Letuška 1. triedy - Palace/Aupark, 12.50, 14.50, 16.50

Master & Commander: Na opačnom konci sveta - Palace/Aupark, 12.00, 15.20; Metropolis/Polus, 19.40

Mesto bohov - Cafe/City Center, 14.00, 16.00, 18.00

Neznesiteľná krutosť - Palace/Aupark, 11.20, 13.3015.40, 17.50, 18.50, 20.00, 21.10, 22.10; Metropolis/Polus, 12.55, 15.00, 17.05, 19.15, 21.25

Ocean Wonderland 3D - Orange Imax, 13.00, 17.00, 20.00

Pán prsteňov 1 - Spoločenstvo prsteňa - Istropolis, 17.00

Pán prsteňov 2 - Dve veže - Istropolis, 20.15

Pán veľrýb - Igric/DK Dúbravka, 17.00

Plnou parou vzad - Lúky, 19.00

Polnočná míľa - ARTPalace/Aupark, 18.30, 21.00; Metropolis/Polus, 12.50, 15.10, 17.40, 20.05

Prci, prci, prcičky - Svadba - Igric/DK Dúbravka, 19.00

Pupendo - Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Istropolis, 18.00

Rozvod po francúzsky - Palace/Aupark, 11.40, 14.10, 16.40, 19.10, 21.50; Metropolis/Polus, 11.55, 14.25, 16.45, 19.10, 21.30

Samuraj - Hviezda, 15.45, 18.00, 20.15;Istota, 17.30, 20.00; ARTPalace/Aupark, 12.10, 14.40, 17.40; Metropolis/Polus, 12.15, 14.30, 16.55, 19.20, 21.45

Smrtiaca vášeň - Palace/Aupark, 19.45, 22.15; Metropolis/Polus, 18.05, 20.30

T-Rex - Orange Imax, 14.00

Tajomná rieka - Palace/Aupark, 13.20, 16.20, 19.10, 22.00

Virtuálny svet - Orange Imax, 11.00

Vtedy v Mexiku - Istropolis, 20.30; Palace/Aupark, 12.30, 19.20, 21.30; Metropolis/Polus, 20.00

PONDELOK 12. JANUÁR

Bowling For Columbine - Artkino/Za zrkadlom, 20.00

Dvaja pátrači 3D - Palace/Aupark, 14.20, 16.40, 18.40, 20.40; Metropolis/Polus, 14.00, 16.00, 18.00

Hodiny - Istropolis/Artkino, 17.30, 20.00

Chtíč - ARTPalace/Aupark, 20.10

Jedna ruka netlieska - Tatra, 16.30, 18.30, 20.30; ARTPalace/Aupark, 15.10, 17.20, 19.30, 21.40; Metropolis/Polus, 14.10, 16.50, 19.00, 21.05

Jednotka rýchleho nasadenia - Palace/Aupark, 15.30, 18.00, 20.30; Metropolis/Polus, 15.35

Láska nebeská - Istropolis, 20.15; Palace/Aupark, 14.30, 18.10, 20.50

Láskou buchnutá - Palace/Aupark, 15.00, 17.10

Letuška 1. triedy - Palace/Aupark, 14.50, 16.50

Master & Commander: Na opačnom konci sveta - Palace/Aupark, 15.20; Metropolis/Polus, 19.40

Mesto bohov - Cafe/City Center, 14.00, 16.00, 18.00

Neverné hry - Istota, 17.30

Neznesiteľná krutosť - Palace/Aupark, 15.40, 17.50, 18.50, 20.00, 21.10, 22.10; Metropolis/Polus, 15.00, 17.05, 19.15, 21.25

Polnočná míľa - ARTPalace/Aupark, 18.30, 21.00; Metropolis/Polus, 15.10, 17.40, 20.05

Posledné tango v Paríži - Istota, 20.00

Pupendo - Istropolis, 18.00

Rozvod po francúzsky - Palace/Aupark, 14.10, 16.40, 19.10, 21.50; Metropolis/Polus, 14.25, 16.45, 19.10, 21.30

Smrtiaca vášeň - Palace/Aupark, 19.45, 22.15; Metropolis/Polus, 18.05, 20.30

Tajomná rieka - Palace/Aupark, 16.20, 19.10, 22.00

Vtedy v Mexiku - Istropolis, 20.30; Palace/Aupark, 19.20, 21.30; Metropolis/Polus, 20.00

UTOROK 13. JANUÁR

Amarcord - Istota, 20.00

Dvaja pátrači 3D - Palace/Aupark, 14.20, 16.40, 18.40, 20.40; Metropolis/Polus, 14.00, 16.00, 18.00

Equilibrium - Cafe/City Center, 14.00, 16.00, 18.00

Hodiny - Istropolis/Artkino, 17.30, 20.00

Chtíč - ARTPalace/Aupark, 20.10

Jedna ruka netlieska - Tatra, 16.30, 18.30, 20.30; ARTPalace/Aupark, 15.10, 17.20, 19.30, 21.40; Metropolis/Polus, 14.10, 16.50, 19.00, 21.05

Jednotka rýchleho nasadenia - Palace/Aupark, 15.30, 18.00, 20.30; Metropolis/Polus, 15.35

Neznesiteľná krutosť - Palace/Aupark, 15.40, 17.50, 18.50, 20.00, 21.10, 22.10; Metropolis/Polus, 15.00, 17.05, 19.15, 21.25

Vtedy v Mexiku - Istropolis, 20.30; Palace/Aupark, 19.20, 21.30; Metropolis/Polus, 20.00

Láska nebeská - Istropolis, 20.15; Palace/Aupark, 14.30, 18.10, 20.50

Láskou buchnutá - Palace/Aupark, 15.00, 17.10

Letuška 1. triedy - Palace/Aupark, 14.50, 16.50

Master & Commander: Na opačnom konci sveta - Palace/Aupark, 15.20; Metropolis/Polus, 19.40

Pán prsteňov 2 - Dve veže - Istropolis, 17.00

Polnočná míľa - ARTPalace/Aupark, 18.30, 21.00; Metropolis/Polus, 15.10, 17.40, 20.05

Pupendo - Istropolis, 18.00

Rozvod po francúzsky - Palace/Aupark, 14.10, 16.40, 19.10, 21.50; Metropolis/Polus, 14.25, 16.45, 19.10, 21.30

Samuraj - Hviezda, 18.00, 20.15; ARTPalace/Aupark, 14.40, 17.40; Metropolis/Polus, 14.30

Sladký život - Mladosť, 15.45, 19.00

Smrtiaca vášeň - Palace/Aupark, 19.45, 22.15; Metropolis/Polus, 18.05, 20.30

Swing - Istota, 17.30

Tajomná rieka - Palace/Aupark, 16.20, 19.10, 22.00

STREDA 14. JANUÁR

Cesta - Istota, 20.00

Dvaja pátrači 3D - Palace/Aupark, 14.20, 16.40, 18.40, 20.40; Metropolis/Polus, 14.00, 16.00, 18.00

Equilibrium - Cafe/City Center, 14.00, 16.00, 18.00

Hodiny - Istropolis/Artkino, 17.30, 20.00

Chtíč - ARTPalace/Aupark, 20.10

Jedna ruka netlieska - Tatra, 16.30, 18.30; ARTPalace/Aupark, 15.10, 17.20, 19.30, 21.40; Metropolis/Polus, 14.10, 16.50, 19.00, 21.05

Jednotka rýchleho nasadenia - Palace/Aupark, 15.30, 18.00, 20.30; Metropolis/Polus, 15.35

Láska nebeská - Istropolis, 20.15; Artkino/Za zrkadlom, 20.00; Palace/Aupark, 14.30, 18.10, 20.50

Láskou buchnutá - Palace/Aupark, 15.00, 17.10

Letuška 1. triedy - Palace/Aupark, 14.50, 16.50

Master & Commander: Na opačnom konci sveta - Palace/Aupark, 15.20; Metropolis/Polus, 19.40

Muž bez minulosti - Istota, 17.30

Neznesiteľná krutosť - Palace/Aupark, 15.40, 17.50, 18.50, 20.00, 21.10, 22.10; Metropolis/Polus, 15.00, 17.05, 19.15, 21.25

Pán prsteňov 2 - Dve veže - Tatra, 20.30; Istropolis, 17.00

Polnočná míľa - ARTPalace/Aupark, 18.30, 21.00; Metropolis/Polus, 15.10, 17.40, 20.05

Prci, prci, prcičky - Svadba - Artkino/Lúky, 20.00

Pupendo - Istropolis, 18.00

Rozvod po francúzsky - Palace/Aupark, 14.10, 16.40, 19.10, 21.50; Metropolis/Polus, 14.25, 16.45, 19.10, 21.30

Samuraj - Hviezda, 18.00, 20.15; ARTPalace/Aupark, 14.40, 17.40; Metropolis/Polus, 14.30

Sladký život - Mladosť, 15.45, 19.00

Smrtiaca vášeň - Palace/Aupark, 19.45, 22.15; Metropolis/Polus, 18.05, 20.30

Tajomná rieka - Palace/Aupark, 16.20, 19.10, 22.00

Vtedy v Mexiku - Istropolis, 20.30; Palace/Aupark, 19.20, 21.30; Metropolis/Polus, 20.00

ŠTVRTOK 15. JANUÁR

Brazil - Istota, 17.30

Equilibrium - Cafe/City Center, 14.00, 16.00, 18.00

Femme Fatale - Istropolis, 20.30

Frida - Istropolis/Artkino, 17.30, 20.00

Jedna ruka netlieska - Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00

Jednotka rýchleho nasadenia - Igric/DK Dúbravka, 19.00

Letuška 1. triedy - Istropolis, 18.00

Pán prsteňov - Návrat kráľa - Istropolis, 15.45, 19.30

Pornografický vzťah - Istota, 20.00

Strach a hnus v Las Vegas - Hviezda, 18.00, 20.15


Samuraj

Japonsko

Réžia: Takeshi Kitano, hrajú: Takeshi, Tadanobu Asano, Mičio Ogusu, Jui Nacukawa, Guadalcanal Taka, Daigoro Tačibana, Juko Daike

Japonsko v 19. storočí. Zatoiči je slepý pútnik, ktorého život vypĺňajú hazardné hry a poskytovanie masáží. Ale je najmä majstrovský šermiar, obdarený bleskurýchlym švihom a dych vyrážajúcou presnosťou. Pri svojich potulkách objaví vzdialené horské mestečko, ktoré ovláda Ginzov gang. V gamblerskom podniku sa Zatoiči a jeho oddaný priateľ Šinkiči zoznámia s párom gejší. Krásne a nebezpečné sestry Okinu a Osei prišli do mesta, aby sa pomstili vrahom svojich rodičov. Jedinou stopou je záhadné meno Kučinawa.

Samuraj, 9. a 10. január, Hviezda, Istota, 11. január Hviezda, Istota, ARTPalace/Aupark a Metropolis/Polus.


Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  3. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  4. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  5. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  6. Kupujte originálne tonerové kazety HP
  7. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
  8. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  9. Zelená Bratislava
  10. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  1. Kvalitné sporenie si dokážete vybaviť z pohodlia domova
  2. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  3. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?
  4. Zostáva už len 7 dní na predloženie žiadosti o grant
  5. Svet môžeme zlepšiť dobrými skutkami
  6. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  7. Najnovšie technológie a inovácie na Gemeri? Normálka
  8. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  9. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
  10. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  1. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 20 294
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 18 177
  3. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 13 427
  4. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 13 311
  5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 12 624
  6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 177
  7. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 497
  8. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 10 298
  9. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 10 257
  10. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 142
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu