DIVADLO P. O. HVIEZDOSLAVA - M. Huba, M. Porubjak: Tančiareň, o 19.00
MALÁ SCÉNA - I. Bergman: Scény z manželského života, o 19.00
NOVÁ SCÉNA - Vlasy , muzikál, o 19.00
ASTORKA KORZO '90 - Coctail Party (Večierok) - Nám. SNP 33, o 19. 00
KINÁ
Adaptácia - Kino Café, 14.00, 16.00, 18.00
Boží zásah - Igric/DK Dúbravka, 19.00
Cesta človeka - Orange Imax, 21.00
Duchovia Titaniku - Orange Imax, 13.00, 15.00, 17.00, 18.00, 20.00
Hodiny - Istropolis Artkino, 17.30, 20.00
Jedna ruka netlieska - Tatra, 16.30, 18.30, 20.30
Ocean Wonderland 3D - Orange Imax, 14.00, 16.00, 19.00
Pán prsteňov 1 - Spoločenstvo prsteňa - Istropolis, 17.00
Pán prsteňov 2 - Dve veže - Istropolis, 20.15
Pupendo - Istropolis, 18.00
Samuraj - Hviezda, 15.45, 18.00, 20.15; Istota, 17.30, 20.00
Tri farby: Modrá - Mladosť, 15.30, 17.30, 20.00
Vtedy v Mexiku - Istropolis, 20.30
FILMOVÉ KLUBY
Blažené bytosti - FK IC.SK, 20.00
Dievča tvojich snov - FK/Za Zrkadlom, 18.00
Kameňák - FK IC.SK, 17.30
Mulholland Drive - FK IC.SK, 17.45
Mňága - Happy End - FK IC.SK, 18.00
Nebo nad Berlínom - FK/Múzeum, 19.00
Rýchly bežec - FK IC.SK, 19.45
Samuraj - FK IC.SK, 18.15
Sokoli - FK IC.SK, 20.15
Zväčšenina - FK IC.SK, 20.30
PRE DETI
Eniky-beniky, zábavné dopoludnie pre deti MŠ - M-Klub, Rovniankova 3, o 10.00
Stretnutie s bájkou: Opica a zrkadlo - Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a, o 14.00
Program v Bibiane, Panská 41
Krajinohra, výstava sprostredkuje nevšedný zážitok formou hravých a objavných interpretácií umeleckých diel
Trvanie: do 9. mája
Čokoládová hviezda Orion, výstava výtvarných prác detí na vianočnú tému
Trvanie: do 6. januára
Modré Vianoce, výstava o predvianočnej a vianočnej atmosfére, ale aj o nevyčísliteľnej hodnote darčekov vyrobených z lásky
Trvanie: do 11. januára
Tajomné odkazy , výstava mapuje najznámejšie piktogramy na všetkých kontinentoch našej Zeme. Všetci ich poznáme, ale málo o nich vieme. Nápadne pripomínajú detské kresby. Preto ich deti možno dokážu rozlúštiť.
Trvanie: do 21. marca
KLUBY
Aligator - live music, o 21.00
Casey - Disco & striptíz, o 21.00
Club 39 - Rockamotion / DJ Mathew, o 22.00
Galéria Duna - K 23(durm&bass) / DJ Nitrous / Shadowbox, Praha, dnb.sk DJ crew: DJ Kiara & DJ Eyo, o 21.00
Harley Davidson - rock
Radosť - Chillzone by C.O.D.E., o 20. 30
VÝSTAVY
František Lipták - Hlavná vec - Galéria Michalský dvor, Michalská 3
Trvanie: do 11. januára
Olle Baertling - Múzeum M. Dobeša, Zámočnícka 13
Trvanie: do 31. marca
Peter Kneubuhlar a umelci jeho tlačiarenskej dielne - Obraz a tlač - SNG, Eszterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra 4
Trvanie: do 29. februára
Marek Kvetán - Digitálne tlače - Galery New Europe, Grösslingova 55
Trvanie: do januára
Milan Lukáč - Nie každý má svoje muchy - Galéria Francúzskeho inštitútu, Sedlárska 7
Trvanie: do 9. januára
Juraj Meliš - Reliéfy - Galéria Linea, Drieňová 34
Trvanie: do 30. januára
Duane Michals (USA) - Retrospektíva , fotografie - GMB Pálffyho palác, Panská 19
Trvanie: do 12. januára
Peter Pollág - Poznámky z Afriky - Danubiana, Čunovo
Trvanie: do 31. januára
Ondrej Pýcha - Ľudia - Galéria Z, Zichyho palác, Ventúrska 9
Trvanie: do 18. januára
Markus Reiter, Karl Mostbock - Amor vacui - Danubiana, Čunovo
Trvanie: do 31. januára
Ivan Štěpán - Hmatové štúdio 1970 / 2003 - Pálffyho palác, Panská 19
Trvanie: do 11. januára
Victor Vasarely - Galéria Westend, budova Westend Business Park, Dúbravská cesta 2, otvorené po - ne od 8.00 - 17.00.
Trvanie: do 3. februára
Dagmar Wykrentová, drobná keramika - galéria Unibanky, Vajnorská 21
Trvanie: do 18. januára
Ján Zoričák - Vesmírne posolstvá - GMB, Mirbachov palác, Františkánske námestie 11
Trvanie: do februára
Cena ARCH 2003 - K. F. A. Gallery, Karpatská 11, o 17.00
Trvanie: dodnes