KINÁ
3D mánia - Orange Imax, 14.00
Cesta človeka - Orange Imax, 17.00
Duchovia Titaniku - Orange Imax, 11.00, 13.00, 16.00, 18.00, 20.00
Dvaja pátrači 3D: Game over - Polus, 14.00, 16.00, 18.00; Palace/Aupark, 14.20, 16.40, 18.40, 20.40
Equilibrium - Kino Café, 14.00, 16.00, 18.00
Hľadá sa Nemo - Polus, 14.10, 16.20, 18.30; Palace/Aupark, 14.30, 15.40, 16.50, 18.00 , (titulky) 20.20; Istropolis, 17.00
Hodiny - Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Istota, 17.30, 20.00
Jedna ruka netlieska - Tatra, 16.30, 18.30, 20.30
Jednotka rýchleho nasadenia - Polus, 15.00, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00
Johnny English - Polus, 21.15
Kruh - Polus, 20.15
Láska nebeská - Polus, 20.40; Palace/Aupark, 14.50, 17.30, 20.10
Láskou buchnutá - Polus, 14.45, 16.55, 19.05; Palace/Aupark, 15.00
Letuška 1. triedy - Palace/Aupark, 14.10, 16.10
Master a Commander: Na opačnom konci sveta - Polus, 16.10, 18.50, 21.30; Palace/Aupark, 18.00, 21.00
Matrix Revolutions - Palace/Aupark, 15.00; Istropolis, 19.00
Náruživosť - Palace/Aupark, 19.50, 22.20
Pán veľrýb - Palace/Aupark, 16.00, 18.10
Neznesiteľná krutosť - Polus, 14.05, 15.30, 16.05, 17.35, 18.10, 19.40, 21.45; Palace/Aupark, 15.40, 17.50, 19.00, 20.00, 21.10, 22.10
Ocean Wonderland 3D - Orange Imax, 12.00, 15.00, 21.00
Piráti Karibiku - Palace/Aupark, 16.20
Samuraj - Polus, 14.55, 19.15; Istropolis, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 20.30; Hviezda, 15.45, 18.00, 20.15
T-Rex - Orange Imax, 19.00
Tajomná rieka - Palace/Aupark, 15.30, 18.30, 21.20
Taliančina pre začiatočníkov - Artkino Za Zrkadlom, 20.00
Vtedy v Mexiku - Polus, 19.55, 22.00; Palace/Aupark, 17.10, 19.20, 21.30
Zelené peklo - Polus, 17.15, 21.35; Palace/Aupark, 19.40, 21.40
Zostane to medzi nami - Istropolis Artkino, 18.15, 20.15
FILMOVÉ KLUBY
Idioti - FK IC.SK, 20.15
Kruh - FK IC.SK, 17.30
Láskou buchnutá - FK IC.SK, 18.15
Lesní chodci - FK IC.SK, 18.00
Muž bez minulosti - FK IC.SK, 20.00
Naqoyqatsi - FK IC.SK, 17.45
Náruživosť - FK IC.SK, 20.30
Nebo nad Berlínom - FK IC.SK, 19.45
Pupendo - FK/Múzeum, 16.30, 19.00
PRE DETI
Bláznivá škôlka - Istota, 15.00
Filmáčik: Čert vie prečo - FK IC.SK, 15.30
Jazerná kráľovná - Istropolis, 15.00
Rozprávka o troch kráľoch, výtvarno-tvorivá dielňa - CC Centrum, Jiráskova 3, o 10.00
Novoročné pozdravy, výtvarno-tvorivá dielňa - DK Lúky, Vígľašská 1, o 10.00 a 14.00
Spy kids 2 - DK Zrkadlový háj, 16.00
Stolný tenis - DK Lúky, Vígľašská 1, 8.00 - 16.00
Krajinohra, výstava sprostredkuje nevšedný zážitok formou hravých a objavných interpretácií umeleckých diel, Bibiana, Panská 41, do 9. mája
Čokoládová hviezda Orion, výstava výtvarných prác detí na vianočnú tému, Bibiana, Panská 41, do 6. januára
Modré Vianoce, výstava o predvianočnej a vianočnej atmosfére, ale aj o nevyčísliteľnej hodnote darčekov vyrobených z lásky, Bibiana, Panská 41, do 11. januára
Tajomné odkazy , výstava mapuje najznámejšie piktogramy na všetkých kontinentoch našej Zeme, Bibiana, Panská 41, do 21. marca
KLUBY
Casey - Disco / DJ Pizza, o 21.00
Club 39 - The Discotheque / DJ No face, o 21.00
Harley Davidson - rock
Radosť - Reggae in da mix / DJ Thierry, o 20.30
VÝSTAVY
Olle Baertling - Múzeum M. Dobeša, Zámočnícka 13, do 31. marca
Peter Kneubuhlar a umelci jeho tlačiarenskej dielne - Obraz a tlač - SNG, Eszterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra 4, do 29. februára
František Lipták - Hlavná vec - Galéria Michalský dvor, Michalská 3, do 11. januára
Juraj Meliš - Reliéfy - Galéria Linea, Drieňová 34, do 30. januára
Anna Ondrušeková - New York, New York - Múzeum židovskej kultúry, Židovská ul., do 5. januára
Peter Pollág- Poznámky z Afriky - Danubiana, Čunovo, do 31. januára
Ondrej Pýcha - Ľudia - Galéria Z, Zichyho palác, Ventúrska 9, do 18. januára
Markus Reiter, Karl Mostbock - Amor vacui - Danubiana, Čunovo, do 31. januára
Ivan Štěpán - Hmatové štúdio 1970 / 2003 - Pálffyho palác, Panská 19, do 11. januára
Victor Vasarely - Galéria Westend, budova Westend Business Park, Dúbravská cesta 2, otvorené po - ne od 8.00 - 17.00, do 3. februára
Dagmar Wykrentová, drobná keramika - galéria Unibanky, Vajnorská 21, do 18. januára
Ján Zoričák - Vesmírne posolstvá - GMB, Mirbachov palác, Františkánske nám. 11, do februára
Cena ARCH 2003 - K. F. A. Gallery, Karpatská 11, o 17.00, do 8. januára
UTOROK 6. JANUÁR
KINÁ
3D mánia - Orange Imax, 17.00
Equilibrium - Kino Café, 14.00, 16.00, 18.00
Duchovia Titaniku - Orange Imax, 12.00, 16.00, 18.00, 20.00, 21.00
Dvaja pátrači 3D: Game over - Polus, 14.00, 16.00, 18.00 Palace/Aupark, 14.20, 16.40, 18.40, 20.40
Hľadá sa Nemo - Polus, 14.10, 16.20, 18.30; Palace/Aupark, 14.30, 15.40, 16.50, 18.00, (titulky) 20.20; Istropolis, 17.00
Hodiny - Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00
Láska nebeská - Polus, 20.40; Palace/Aupark, 14.50, 17.30, 20.10
Jedna ruka netlieska - Tatra, 16.30, 18.30, 20.30
Jednotka rýchleho nasadenia - Polus, 15.00, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00
Láskou buchnutá - Polus, 14.45, 16.55, 19.05; Palace/Aupark, 15.00
Letuška 1. triedy - Palace/Aupark, 14.10, 16.10
Mačky a psi - Istropolis, 15.00
Master a Commander: Na opačnom konci sveta - Polus, 16.10, 18.50, 21.30; Palace/Aupark, 18.00, 21.00
Matrix Revolutions - Palace/Aupark, 15.00; Istropolis, 19.00
Neznesiteľná krutosť - Polus, 14.05, 15.30, 16.05, 17.35, 18.10, 19.40, 21.45; Palace/Alupark, 15.40, 17.50, 19.00, 20.00, 21.10, 22.10
Náruživosť - Palace/Aupark, 19.50, 22.20
Neserte nám pestúnku - Polus, 21.15
Ocean Wonderland 3D - Orange Imax, 11.00, 15,.00, 19.00
Pán veľrýb - Palace/Aupark, 16.00, 18.10
Sexi kosť - Polus, 20.15
Piráti Karibiku - Palace/Aupark, 16.20
Samuraj - Polus, 14.55, 19.15; Istropolis, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 20.30; Hviezda, 15.45, 18.00, 20.15
T-Rex - Orange Imax, 13.00
Tajomná rieka - Palace/Aupark, 15.30, 18.30, 21.20
Virtuálny svet - Orange Imax, 14.00
Vtedy v Mexiku - Polus, 19.55, 22.00; Palace/Aupark, 17.10, 19.20, 21.30
Zostane to medzi nami - Istropolis Artkino, 18.15, 20.15
Zelené peklo - Polus, 17.15, 21.35; Palace/Aupark, 19.40, 21.40
FILMOVÉ KLUBY
Blažené bytosti - FK IC.SK, 20.00
Hodiny - FK/Mladosť, 17.30
Idioti - FK IC.SK, 20.15
Kruh - FK IC.SK, 17.30
Láskou buchnutá - FK IC.SK, 18.15
Lesní chodci - FK IC.SK, 18.00
Nebo nad Berlínom - FK IC.SK, 19.45
Naqoyqatsi - FK IC.SK, 17.45
Náruživosť - FK IC.SK, 20.30
Pupendo - FK/Múzeum, 16.30, 19.00
PRE DETI
Bláznivá škôlka - Istota, 15.00
Doba ľadová - DK Zrkadlový háj, 16.00
Filmáčik: Palculienka - FK IC.SK, 15.30
KLUBY
Casey - Disco / DJ Pizza, o 21.00
Club 39 - Oldies Party / DJ Marek, o 22.00
Galéria Duna - Hip-hop lounge DJ, o 21.00
Harley Davidson - rock
Metro - Music Cafe: Sheryl Crow - The Videos, projekcia, o 18.00
Radosť - Naked night by DJ Glaubic (benchmark) & DJ Keče (benchmark), o 20.30