l PIATOK 2. JANUÁR
Agenti dementi - Istota, 17.30, 20.00
Duchovia Titaniku - Orange Imax, 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00
Dvaja pátrači 3D: Game over - Polus, 14.00, 16.00, 18.00; Palace/Aupark, 14.20, 16.40, 18.40, 20.40
Frida - Polus, 21.15
Hľadá sa Nemo - Polus, 14.10, 16.20, 18.30, (titulky) 20.20; Palace/Aupark, 14.30, 15.40, 16.50, 18.00; Istropolis, 17.00
Hodiny - Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00
Jedna ruka netlieska - Tatra, 16.30, 18.30, 20.30
Jednotka rýchleho nasadenia - Polus, 15.00, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00
Láska nebeská - Polus, 20.40; Palace/Aupark, 14.50, 17.30, 20.10
Láskou buchnutá - Polus, 14.45, 16.55, 19.05; Palace/Aupark, 15.00
Letuška 1. triedy - Palace/Aupark, 14.10, 16.10
Master a Commander: Na opačnom konci sveta - Polus, 16.10, 18.50, 21.30; Palace/Aupark, 18.00, 21.00
Matrix Revolutions - Palace/Aupark, 15.00; Istropolis, 19.00
Mesto bohov - Kino Café, 14.00, 16.00, 18.00
Náruživosť - Palace/Aupark, 19.50, 22.20
Neznesiteľná krutosť - Polus, 14.05, 15.30, 16.05, 17.35, 18.10, 19.40, 21.45; Palace/Aupark, 15.40, 17.50, 19.00, 20.00, 21.10, 22.10
Ocean Wonderland 3D - Orange Imax, 12.00, 18.00, 20.00
Pán veľrýb - Palace/Aupark, 16.00, 18.10
Piráti Karibiku - Palace/Aupark, 16.20
Pupendo - Polus, 20.15
Samuraj - Polus, 14.55, 19.15; Istropolis, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 20.30; Hviezda, 15.45, 18.00, 20.15
T-Rex - Orange Imax, 14.00
Tajomná rieka - Palace/Aupark, 15.30, 18.30, 21.20
Virtuálny svet - Orange Imax, 16.00
Vtedy v Mexiku - Polus, 19.55, 22.00; Palace/Aupark, 17.10, 19.20, 21.30
Zelené peklo - Polus, 17.15, 21.35; Palace/Aupark, 19.40, 21.40
Zostane to medzi nami - Istropolis Artkino, 18.15, 20.15
l SOBOTA 3. JANUÁR
Agenti dementi - Istota, 17.30, 20.00
Cesta človeka - Orange Imax, 13.00
Duchovia Titaniku - Orange Imax, 12.00, 14.00, 15.00, 17.00, 18.00, 20.00, 21.00
Experiment - Polus, 21.15
Dvaja pátrači 3D: Game over - Polus, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00; Palace/Aupark, 12.20, 14.20, 16.40, 18.40, 20.40
Hľadá sa Nemo - Polus, 12.05, 14.10, 16.20, 18.30; Palace/Aupark, 12.10, 13.20, 14.30, 15.40, 16.50, 18.00,(titulky) 20.20; Istropolis, 17.00
Hodiny - Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Zora, 16.30, 19.00
Chicago - Polus, 20.15
Jedna ruka netlieska - Tatra, 16.30, 18.30, 20.30
Jednotka rýchleho nasadenia - Polus, 12.30, 15.00, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00
Láska nebeská - Polus, 20.40; Palace/Aupark, 12.00, 14.50, 17.30, 20.10
Láskou buchnutá - Polus, 12.35, 14.45, 16.55, 19.05; Palace/Aupark, 12.40, 15.00
Letuška 1. triedy - Palace/Aupark, 12.10, 14.10, 16.10
Master a Commander: Na opačnom konci sveta - Polus, 11.00, 13.35, 16.10, 18.50, 21.30; Palace/Aupark, 12.00, 18.00, 21.00
Matrix Revolutions - Palace/Aupark, 15.00; Istropolis, 19.00
Mesto bohov - Kino Café, 14.00, 16.00, 18.00
Náruživosť - Palace/Aupark, 19.50, 22.20; FK IC.SK, 20.30
Neznesiteľná krutosť - Polus, 11.15, 11.55, 13.25, 14.05, 15.30, 16.05, 17.35, 18.10, 19.40, 21.45; Palace/Aupark, 13.30, 15.40, 17.50, 19.00, 20.00, 21.10, 22.10
Ocean Wonderland 3D - Orange Imax, 11.00, 16.00, 19.00
Pán veľrýb - Palace/Aupark, 16.00, 18.10
Piráti Karibiku - Palace/Aupark, 13.00, 16.20
Samuraj - Polus, 14.55, 19.15; Istropolis, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 13.40, 20.30; Hviezda, 15.45, 18.00, 20.15
Tajomná rieka - Palace/Aupark, 12.30, 15.30, 18.30, 21.20
Vtedy v Mexiku - Polus, 19.55, 22.00; Palace/Aupark, 17.10, 19.20, 21.30
Zelené peklo - Polus, 12.50, 17.15, 21.35; Palace/Aupark, 19.40, 21.40
Zostane to medzi nami - Istropolis Artkino, 18.15, 20.15
l NEDEĽA 4. JANUÁR
Agenti dementi - Istota, 17.30, 20.00
Dnes neumieraj - Polus, 21.15
Duchovia Titaniku - Orange Imax, 12.00, 15.00, 16.00, 18.00, 19.00, 21.00
Dvaja pátrači 3D: Game over - Polus, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00; Palace/Aupark, 12.20, 14.20, 16.40, 18.40, 20.40
Ďaleko do neba - Igric/DK Dúbravka, 19.00
Equilibrium - Kino Café, 14.00, 16.00, 18.00
Chyť ma, ak to dokážeš - Polus, 20.15
Jedna ruka netlieska - Tatra, 16.30, 18.30, 20.30
Jednotka rýchleho nasadenia - Polus, 12.30, 15.00, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00
Hľadá sa Nemo - Polus, 12.05, 14.10, 16.20, 18.30; Palace/Aupark, 12.10, 13.20, 14.30, 15.40, 16.50, 18.00, 20.20; Istropolis, 17.00
Hodiny - Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Zora, 16.30, 19.00
Láska nebeská - Polus, 20.40; Palace/Aupark, 12.00, 14.50, 17.30, 20.10
Láskou buchnutá - Polus, 12.35, 14.45, 16.55, 19.05; Palace/Aupark, 12.40, 15.00
Letuška 1. triedy - Palace/Aupark, 12.10, 14.10, 16.10
Master a Commander: Na opačnom konci sveta - Polus, 11.00, 13.35, 16.10, 18.50, 21.30; Palace/Aupark, 12.00, 18.00, 21.00
Matrix Revolutions - Palace/Aupark, 15.00; Istropolis, 19.00
Mesto bohov - Lúky, 19.00
Náruživosť - Palace/Aupark, 19.50, 22.50
Neznesiteľná krutosť - Polus, 11.15, 11.55, 13.25, 14.05, 15.30, 16.05, 17.35, 18.10, 19.40, 21.45; Palace/Aupark, 13.30, 15.40, 17.50, 19.00, 20.00, 21.10, 22.10
Ocean Wonderland - Orange Imax, 13.00, 17.00, 20.00
Pán veľrýb - Palace/Aupark, 16.00, 18.10
Piráti Karibiku - Palace/Aupark, 13.00, 16.20
S milenkou mojej matky - Artkino Za Zrkadlom, 20.00
Samuraj - Polus, 14.55, 19.15; Istropolis, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 13.40, 20.30; Hviezda, 15.45, 18.00, 20.15
T-Rex - Orange Imax, 14.00
Tajomná rieka - Palace/Aupark, 12.30, 15.30, 18.30, 21.20
Virtuálny svet - Orange Imax, 11.00
Vtedy v Mexiku - Polus, 19.55, 22.00; Palace/Aupark, 17.10, 19.20, 21.30
Zelené peklo - Polus, 12.50, 17.15, 21.35; Palace/Aupark, 19.40, 21.40
Zostane to medzi nami - Istropolis Artkino, 18.15, 20.15
l PONDELOK 5. JANUÁR
3D mánia - Orange Imax, 14.00
Cesta človeka - Orange Imax, 17.00
Duchovia Titaniku - Orange Imax, 11.00, 13.00, 16.00, 18.00, 20.00
Dvaja pátrači 3D: Game over - Polus, 14.00, 16.00, 18.00; Palace/Aupark, 14.20, 16.40, 18.40, 20.40
Equilibrium - Kino Café, 14.00, 16.00, 18.00
Hľadá sa Nemo - Polus, 14.10, 16.20, 18.30; Palace/Aupark, 14.30, 15.40, 16.50, 18.00, (titulky) 20.20; Istropolis, 17.00
Hodiny - Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Istota, 17.30, 20.00
Jedna ruka netlieska - Tatra, 16.30, 18.30, 20.30
Jednotka rýchleho nasadenia - Polus, 15.00, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00
Johnny English - Polus, 21.15
Kruh - Polus, 20.15
Láska nebeská - Polus, 20.40; Palace/Aupark, 14.50, 17.30, 20.10
Láskou buchnutá - Polus, 14.45, 16.55, 19.05; Palace/Aupark, 15.00
Letuška 1. triedy - Palace/Aupark, 14.10, 16.10
Master a Commander: Na opačnom konci sveta - Polus, 16.10, 18.50, 21.30; Palace/Aupark, 18.00, 21.00
Matrix Revolutions - Palace/Aupark, 15.00; Istropolis, 19.00
Náruživosť - Palace/Aupark, 19.50, 22.20
Neznesiteľná krutosť - Polus, 14.05, 15.30, 16.05, 17.35, 18.10, 19.40, 21.45; Palace/Aupark, 15.40, 17.50, 19.00, 20.00, 21.10, 22.10
Ocean Wonderland 3D - Orange Imax, 12.00, 15.00, 21.00
Pán veľrýb - Palace/Aupark, 16.00, 18.10
Piráti Karibiku - Palace/Aupark, 16.20
Samuraj - Polus, 14.55, 19.15; Istropolis, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 20.30; Hviezda, 15.45, 18.00, 20.15
T-Rex - Orange Imax, 19.00
Tajomná rieka - Palace/Aupark, 15.30, 18.30, 21.20
Taliančina pre začiatočníkov - Artkino Za Zrkadlom, 20.00
Vtedy v Mexiku - Polus, 19.55, 22.00; Palace/Aupark, 17.10, 19.20, 21.30
Zelené peklo - Polus, 17.15, 21.35; Palace/Aupark, 19.40, 21.40
Zostane to medzi nami - Istropolis Artkino, 18.15, 20.15
l UTOROK 6. JANUÁR
3D mánia - Orange Imax, 17.00
Duchovia Titaniku - Orange Imax, 12.00, 16.00, 18.00, 20.00, 21.00
Dvaja pátrači 3D: Game over - Polus, 14.00, 16.00, 18.00 Palace/Aupark, 14.20, 16.40, 18.40, 20.40
Equilibrium - Kino Café, 14.00, 16.00, 18.00
Hľadá sa Nemo - Polus, 14.10, 16.20, 18.30; Palace/Aupark, 14.30, 15.40, 16.50, 18.00, (titulky) 20.20; Istropolis, 17.00
Hodiny - Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00
Láska nebeská - Polus, 20.40; Palace/Aupark, 14.50, 17.30, 20.10
Jedna ruka netlieska - Tatra, 16.30, 18.30, 20.30
Jednotka rýchleho nasadenia - Polus, 15.00, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00
Láskou buchnutá - Polus, 14.45, 16.55, 19.05; Palace/Aupark, 15.00
Letuška 1. triedy - Palace/Aupark, 14.10, 16.10
Mačky a psi - Istropolis, 15.00
Master a Commander: Na opačnom konci sveta - Polus, 16.10, 18.50, 21.30; Palace/Aupark, 18.00, 21.00
Matrix Revolutions - Palace/Aupark, 15.00; Istropolis, 19.00
Náruživosť - Palace/Aupark, 19.50, 22.20
Neserte nám pestúnku - Polus, 21.15
Neznesiteľná krutosť - Polus, 14.05, 15.30, 16.05, 17.35, 18.10, 19.40, 21.45; Palace/Alupark, 15.40, 17.50, 19.00, 20.00, 21.10, 22.10
Ocean Wonderland 3D - Orange Imax, 11.00, 15,.00, 19.00
Pán veľrýb - Palace/Aupark, 16.00, 18.10
Piráti Karibiku - Palace/Aupark, 16.20
Samuraj - Polus, 14.55, 19.15; Istropolis, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 20.30; Hviezda, 15.45, 18.00, 20.15
Sexi kosť - Polus, 20.15
T-Rex - Orange Imax, 13.00
Tajomná rieka - Palace/Aupark, 15.30, 18.30, 21.20
Virtuálny svet - Orange Imax, 14.00
Vtedy v Mexiku - Polus, 19.55, 22.00; Palace/Aupark, 17.10, 19.20, 21.30
Zostane to medzi nami - Istropolis Artkino, 18.15, 20.15
Zelené peklo - Polus, 17.15, 21.35; Palace/Aupark, 19.40, 21.40
l STREDA 7. JANUÁR
Adaptácia - Kino Café, 14.00, 16.00, 18.00
Analyzuj znova - Polus, 20.15
Buena Vista Social Club - Istropolis Artkino, 18.00, 20.15
Duchovia Titaniku - Orange Imax, 14.00, 16.00, 19.00, 21.00
Dvaja pátrači 3D: Game over - Polus, 14.00, 16.00, 18.00, Palace/Aupark, 14.20, 16.40, 18.40, 20.40
Hľadá sa Nemo - Polus, 14.10, 16.20, 18.30; Palace/Aupark, 14.30, 15.40, 16.50, 18.00, (titulky) 20.20; Istropolis, 17.00
Hodiny - Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Istota, 17.30, 20.00
Jedna ruka netlieska - Tatra, 16.30, 18.30, 20.30
Jednotka rýchleho nasadenia - Polus, 15.00, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00
Kill Bill - Artkino Za Zrkadlom, 20.00
Láska nebeská - Polus, 20.40; Palace/Aupark, 14.50, 17.30, 20.10
Láskou buchnutá - Polus, 14.45, 16.55, 19.05; Palace/Aupark, 15.00; FK IC.SK, 18.15
Letuška 1. triedy - Palace/Aupark, 14.10, 16.10
Master a Commander: Na opačnom konci sveta - Polus, 16.10, 18.50, 21.30; Palace/Aupark, 18.00, 21.00
Matrix Revolutions - Palace/Aupark, 15.00; Istropolis, 19.00
Náruživosť - Palace/Aupark, 19.50, 22.20
Neznesiteľná krutosť - Polus, 14.05, 15.30, 16.05, 17.35, 18.10, 19.40, 21.45; Palace/Aupark, 15.40, 17.50, 19.00, 20.00, 21.10, 22.10
Ocean Wonderland 3D - Orange Imax, 13.00, 18.00, 20.00
Pán veľrýb - Palace/Aupark, 16.00, 18.10
Piráti Karibiku - Palace/Aupark, 16.20
Samuraj - Polus, 14.55, 19.15; Istropolis, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 20.30; Hviezda, 15.45, 18.00, 20.15
Seabiscuit - Artkino Lúky, 20.00
T-Rex - Orange Imax, 17.00
Tajomná rieka - Palace/Aupark, 15.30, 18.30, 21.20
Taxi 3 - Polus, 21.15
Virtuálny svet - Orange Imax, 15.00
Vtedy v Mexiku - Polus, 19.55, 22.00; Palace/Aupark, 17.10, 19.20, 21.30
Zelené peklo - Polus, 17.15, 21.35; Palace/Aupark, 19.40, 21.40
Neznesiteľná krutosť
USA
Réžia: Joel Coen, hrajú: George Clooney, Catherine Zeta-Jones, Geoffrey Rush, Billy Bob Thorton, Cedric the Entertainer
Po odplate túžiaci zlatokop sa ožení s právničkou z Beverly Hills s úmyslom z toho vyťažiť pri rozvode.
Neznesiteľná krutosť, 2. - 7. január, Polus, Palace/Aupark. FOTO - WWW.CINEMANET.SK
TAXI 2003
Francúzsko
Réžia : Gerard Krawczyk, hrajú : Samy Naceri, Marion Cotillard, Frederic Diefenthal
Po fenomenálnom úspechu Taxi a Taxi Taxi, vyladili servismani z produkčnej stajne Luca Bessona dobre známu vymakanú bielu štyristošestku a vyslali ju na tretiu explozívnu jazdu do marseillských ulíc. Znovu uvidíme taxikára Daniela so špeciálnou károu, policajta Emiliena, ktorý minule pridusil svoju plachosť a zblížil sa s kolegyňou Petrou, ale, samozrejme, aj kopu rafinovaných zločincov, ktorí musia na konci prehĺtať prach rozvírený pneumatikami Danielovho žihadla. Taxi 3, 7. január, Polus.
FOTO - WWW.CONTINENTAL-FILM.SK
Experiment
Nemecko
Réžia: Oliver Hirschbiegel, hrajú: Moritz Bleibtreu, Christian Berkel, Oliver Stokowski, Wotan Wilke Möhring, Stephan Szasz
Noc predtým, ako sa Tarek vzdá svojich občianskych práv a dobrovoľne sa stane súčasťou dvojtýždenného experimentu v improvizovanom väzení v podzemí jednej univerzity, do jeho taxíka nabúra Dorino auto. Strávia spolu noc. Nasledujúce ráno však začína experiment. Dobrovoľníci sú rozdelení na dve skupiny: na väzňov a bacharov. Každý ich pohyb neustále sledujú psychológovia. Z počiatočnej hry sa po niekoľkých provokáciách stáva boj na život a na smrť. Experiment, 3. január, Polus.
Jedna ruka netlieska
ČR
Réžia : David Ondříček, hrajú : Jiří Macháček, Ivan Trojan, Marek Taclík, Isabela Bencová, Tatiana Vilhelmová, Klára Pollertová-Trojanová a ďalší
Režisér David Ondříček po úspechu Samotárov obhajuje svoj kredit čiernou komédiou, na ktorej sa ako spoluscenáristi podieľali predstavitelia hlavných úloh, Jiří Macháček a Ivan Trojan. V príbehu o náhodách, nehodách a osudových príťažlivostiach sa nehrdinskí hrdinovia spoločne pokúšajú prebiť skutočnosť, až si navzájom prinášajú smolu.
Jedna ruka netlieska 2. - 8. január, Tatra.
Mesto bohov
Brazília/Francúzsko/Kanada
Réžia: Kátia Lund, Fernando Meirelles, hrajú: Matheus Nachtergaele, Seu Jorge, Alexandre Rodrigues, Leandro Firmino da Hora, Philippe Haagensen
Strhujúci príbeh dvoch chlapcov, ktorí vyrastajú na drsnej periférii Rio de Janeira. Z jedného sa stane fotograf, z druhého drogový dealer. Film pripomína svojou atmosférou snímku Amores peros - Láska je kurva. Je krutým obrazom mesta a osudov ľudí, ktorí v ňom žijú, a ich šance na šťastný život sú minimálne.
Mesto bohov, 2. - 4. január, Kino Café, Lúky.