19.00 Panna Orleánska – BHS – P. I. Čajkovskij, SND
Mária Stuartová, F. Schiller, SND – Činohra, Laurinská 21
Stoličky, E. Ionesco, SND – Malá scéna
Hamlet, muzikál, Nová scéna, Kollárovo nám. 20
Cintorín slonov, A. P. Čechov, Astorka – Korzo 90
Gypsy Roots čili Cigánske korenie, Divadlo Aréna, Viedenská cesta 10
KINÁ
Taxi, taxi, Fr., Tatra, Nám. 1. mája, o 16.00, 18.00, 20.30 h; Obzor, Radlinského 18, o 18.00, 20.30 h
Jurský park 3, USA Hviezda, Nám. 1. mája, o 16.00, 20.30 h; YMCA, Karpatská 2, o 15.30, 18.00, 20.30 h, Polus City Center, 13.20, 15.40, 17.50, 19.00, 21.10 h
Madona, Chorv., FK Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, o 17.40 h
Okno do dvora, USA, FK Nostalgia, Starohorská 2, o 20.45 h
Mrcha, USA, Nádej, Rača, Nám. hrdinov, o 17.30 , 20.00 h
Rýchlo a zbesilo, USA, Devín, Dev. Nová Ves, o 17.15, 19.45 h
Denník Bridget Jonesovej, USA, Odboj, Dúbravka, Jadranská ul., o 17.30, 20.00 h; Charlie centrum, o 20.45 h
Tmavomodrý svet, ČR, Istropolis, Trnavské mýto 1, o 15.30, 18.00, 20.30 h; Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, o 165.15, 20.00 h; Istota, Karloveská 32, o 17.30, 20.00 h, Polus City Center, 14.50,17.10,19.30 h
Dracula 2000, USA, Istropolis-kinosála, Trnavské mýto 1, o 16.00, 18.00, 20.00 h, Polus City Center, 21.55 h
Mačky a psi, USA, Istropolis-kinečko, Trnavské mýto 1, o 17.00 h, Ster Century Polus City Center 14.40, 16.30, 18.20, 20.10 h
Rebeli, ČR, Charlie centrum, o 18.00 h
15 minút, USA, Charlie Centrum, o 18.00 h
Malena, Tal., Charlie centrum, o 19.00 h
Pearl Harbor, USA, Polus City Center, 14.05, 22.25 h
Lara Croft – Tomb Raider, USA, Polus City Center, 14.05, 22.25 h
Vyhnání z ráje, USA, Polus City Center, 21.50 h
Záhada Blair Witch 2, USA, Polus City Center, 15.35, 22.35 h
DISKOTÉKY
Charlies Pub is different, Charlie Pub, Špitálska 4
Rock in Duna-Big Party, Dis Bazz Vs, David, Duna, Radlinskoého
Standard, DJ Toky, Dalo, U club, Nábr. arm. gen. L. Svobodu
DJ Night, Sams, Gorkého 1
Disco, Hystéria, Odbojárov 9
Disco, Cirkus Barok, nábrežie Dunaja
Disco, Manhattan, Pub, Bajkalská 30
Clubbing Sound Better With You, Club 39
Disco, Kráter, Vysoká 15
Oldies disco, Tatra club, Nám. 1. mája
Rock, Aligátor, Laurinská 7
Disco, Jalta bar, Gorkého 15
501 Party, Elam, Staré grunty
Rock, Harley Davidson, Rebarborová 1
KONCERTY A PODUJATIA
18.00 Spoločenské stretnutie Myjavcov, OS Kramáre, Stromová 18
18.00 Aglow, ekumenické stretnutie kresť. žien, SD Nivy, Súťažná 18
18.00 Improliga, súťaž v divadelnej improvizácii, PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu
19.00 Music club: Fest, Lunárne legendy, Sklo 2200, DK Lúky, Vigľašská 1
19.00 Embers Speak Up H-8, koncert, Bernolák, Čajovňa-Divadielko v podzemí, Bernolákova 1
19.00 Sanatorium Typhoid, Craniotomy, Hemperor, koncert, Hellaiser club, Bajzova 29
19.00 Moravanka – kráľovná českej dychovky, Dúbravské hody, DK Dúbravka, Saratovská 2/A
20.00 Vlado Vizár, Jazz café, Ventúrska 5
PRE DETI
14.00 Príslovia a porekadlá, M Klub, Gessayova