SME
Nedeľa, 13. jún, 2021 | Meniny má AntonKrížovkyKrížovky

Kiná

l piatok 7. november

Adaptácia – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 21.00; Polus, 21.00

Agenti dementi – Istropolis, 16.00, 18.15; Palace/Aupark, 14.10, 16.25, 18.40; Polus: 16.10

Bad Boys 2 – Palace/Aupark, 14.40, 17.40, 20.40; Polus: 14.10, 16.55, 19.50

Biely Oleander – ARTPalace/Aupark, 18.30, 21.30

Duchovia Titaniku – Orange Imax, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00

Hodiny – Istota, 17.30, 20.00; ART Palace/Aupark, 17.20, 19.40

Hrdina – ARTPalace/Aupark, 22.05

Kill Bill – Hviezda, 18.00, 20.30; Nádej, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 17.50, 20.15, 22.30; Polus, 19.45, 22.00

Skryť Vypnúť reklamu

Matrix Revolutions – Tatra, 18.00, 20.45; Istropolis, 14.30, 17.30, 20.30; Palace/Aupark, 14.20, 15.10, 16.10, 17.10, 18.00, 19.00, 20.00, 20.40, 21.50, 22.50; Polus: 14.00, 14.40, 16.00, 16.40, 17.20, 18.40, 19.20, 20.20, 21.20, 22.00, 23.00

Nebezpečná známosť – Palace/Aupark, 19.20, 21.20

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 18.00, 20.00

Piráti Karibiku: Kliatba čiernej perly – Palace/Aupark, 14.50, 17.40, 20.30; Polus: 15.20, 18.15

Podvodníci – Palace/Aupark, 15.30

Prci, prci, prcičky – svadba – Istropolis, 20.15; Palace/Aupark, 14.30, 16.40, 18.50, 21.10; Polus, 14.05, 16.05, 18.10, 20.15, 22.25

Pupendo – Palace/Aupark, 19.50, 22.20

Rabbit – Proof Fence – Polus, 18.25

Seabiscuit (Dupot koní) – Palace/Aupark, 15.40

Sekretárka – Istropolis/ARTkino, 17.45, 20.00

Skryť Vypnúť reklamu

Strelený piatok – Palace/Aupark, 15.20, 17.30; Polus: 17.35

T-Rex – Orange Imax, 14.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 16.00

l sobota 8. november

Adaptácia – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00, Palace/Aupark, 21.00; Polus: 21.00

Agenti dementi – Istropolis, 16.00, 18.15; Polus: 11.40, 13.55, 16.10, Palace/Aupark, 12.00, 14.10, 16.25, 18.40

Bad Boys 2 – Palace/Aupark, 11.40, 14.40, 17.40, 20.40; Polus: 11.00, 14.10, 16.55, 19.50

Biely Oleander – ARTPalace/Aupark, 18.30, 21.30

Duchovia Titaniku – Orange Imax, 12.00, 14.00, 15.00, 17.00, 18.00, 20.00, 21.00

Hodiny – Istota, 17.30, 20.00; ARTPalace/Aupark, 17.20, 19.40

Hrdina – ARTPalace/Aupark, 22.05

Kill Bill – Hviezda, 18.00, 20.30; Nádej, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 17.50, 20.15, 22.30; Polus, 19.45, 22.00

Skryť Vypnúť reklamu

Matrix Revolutions – Tatra, 15.15, 18.00, 20.45; Istropolis, 14.30, 17.30, 20.30; Palace/Aupark, 10.30, 11.30, 12.10, 13.20, 14.20, 15.10, 16.10, 17.10, 18.00, 19.00, 20.00, 20.40, 21.50, 22.50; Polus, 11.20, 12.00, 13.20, 14.00, 14.40, 16.00, 16.40, 17.20, 18.40, 19.20, 20.20, 21.20, 22.00, 23.00

Nebezpečná známosť – Palace/Aupark, 19.20, 21.20

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 11.00, 16.00, 19.00

Podvodníci – Palace/Aupark, 13.30, 15.30

Piráti Karibiku: Kliatba čiernej perly – Palace/Aupark, 11.50, 14.50, 17.40, 20.30; Polus: 12.35, 15.20, 18.15

Prci, prci, prcičky – svadba – Istropolis, 20.15; Palace/Aupark, 12.20, 14.30, 16.40, 18.50, 21.10; Polus: 11.55, 14.05, 16.05, 18.10, 20.15, 22.25

Pupendo – Zora, 16.30, 19.00; Palace/Aupark, 19.50, 22.20

Rabbit – Proof Fence – Polus: 18.25

Seabiscuit (Dupot koní) – Palace/Aupark, 12.55, 15.40

Strelený piatok – Palace/Aupark, 12.50, 15.20, 17.30; Polus: 17.35

T-Rex – Orange Imax, 13.00

l nedeľa 9. november

Adaptácia – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 21.00; Polus: 21.00

Agenti dementi – Istropolis, 16.00, 18.15; Palace/Aupark, 12.00, 14.10, 16.25, 18.40; Polus: 11.40, 13.55, 16.10

Bad Boys 2 – Palace/Aupark, 11.40, 14.40, 17.40, 20.40; Polus: 11.00, 14.10, 16.55, 19.50

Biely Oleander – ARTPalace/Aupark, 18.30, 21.30

Duchovia Titaniku – Orange Imax, 12.00, 15.00, 16.00, 18.00, 19.00, 21.00

Hodiny – ARTPalace/Aupark, 17.20, 19.40

Hrdina – ARTPalace/Aupark, 22.05

Kill Bill – Hviezda, 18.00, 20.30; Nádej, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 17.50, 20.15, 22.30; Polus: 19.45

Kurz sebaovládania – Kino Lúky, 20.00

Matrix Revolutions – Tatra, 15.15, 18.00, 20.45; Istropolis, 14.30, 17.30, 20.30; Palace/Aupark, 10.30, 11.30, 12.10, 13.20, 14.20, 15.10, 16.10, 17.10, 18.00, 19.00, 20.00, 20.40, 21.50, 22.50; Polus: 11.20, 12.00, 13.20, 14.00, 14.40, 16.00, 16.40, 17.20, 18.40, 19.20, 20.20, 21.20, 22.00

Muž bez minulosti – ARTkino/Za zrkadlom, 20.15

Nebezpečná známosť – Palace/Aupark, 19.20, 21.20

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 13.00, 17.00, 20.00

Piráti Karibiku: Kliatba čiernej perly – Palace/Aupark, 11.50, 14.50, 17.40, 20.30; Polus: 12.35, 15.20, 18.15

Podvodníci – Palace/Aupark, 13.30, 15.30

Prci, prci, prcičky – svadba – Istropolis, 20.15; Palace/Aupark, 12.20, 14.30, 16.40, 18.50, 21.10; Polus, 11.55, 14.05, 16.05, 18.10, 20.15, 22.25

Pupendo – Zora, 16.30, 19.00; Palace/Aupark, 19.50, 22.20

Rabbit – Proof Fence – Polus: 18.25

Seabiscuit – Dupot koní – Palace/Aupark, 12.55, 15.40

Sekretárka – Istropolis/ARTkino, 17.45, 20.00

Strelený piatok – Palace/Aupark, 12.50, 15.20, 17.30; Polus: 17.35

T-Rex – Orange Imax, 14.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 11.00

Zdravý nemocný Vlastimilený Brodský – Tatra/Klub Dokumentu, 14.00

l pondelok 10. november

3D mánia – Orange Imax, 14.00

Adaptácia – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Polus: 21.00; Palace/Aupark, 21.00

Agenti dementi – Istropolis, 16.00, 18.15; Palace/Aupark, 14.10, 16.25, 18.40; Polus: 16.10

Bad Boys 2 – Palace/Aupark, 14.40, 17.40, 20.40; Polus, 14.10, 16.55, 19.50

Biely Oleander – ARTPalace/Aupark, 18.30, 21.30

Duchovia Titaniku – Orange Imax, 13.00, 16.00, 18.00, 20.00

Hodiny – ARTPalace/Aupark, 17.20, 19.40; Polus: 20.25

Hrdina – ARTPalace/Aupark, 22.05

Kill Bill – Hviezda, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 17.50, 20.15, 22.30; Polus: 19.45, 22.00

Matrix Revolutions – Tatra, 18.00, 20.45; Istropolis, 14.30, 17.30, 20.30; Palace/Aupark, 14.20, 15.10, 16.10, 17.10, 18.00, 19.00, 20.00, 20.40, 21.50, 22.50; Polus: 14.00, 14.40, 16.00, 16.40, 17.20, 18.40, 19.20, 20.20, 21.20, 22.00

Nebezpečná známosť – Palace/Aupark, 19.20, 21.20

Ocean Wonderland – Orange Imax, 15.00, 21.00

Piráti Karibiku: Kliatba čiernej perly – Palace/Aupark, 14.50, 17.40, 20.30; Polus: 15.20, 18.15

Podvodníci – Palace/Aupark, 15.30

Prci, prci, prcičky – svadba – Istropolis, 20.15; Istota, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 14.30, 16.40, 18.50, 21.10; Polus: 14.05, 16.05, 18.10, 20.15, 22.25

Pupendo – ARTkino/Za zrkadlom, 20.15; Palace/Aupark, 19.50, 22.20

Rabbit – Proof Fence – Polus, 18.25

Seabiscuit – Dupot koní – Palace/Aupark, 15.40

Sekretárka – Istropolis/ARTkino, 17.45, 20.00

Strelený piatok – Palace/Aupark, 15.20, 17.30; Polus: 17.35

T-Rex – Orange Imax, 19.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 17.00

l utorok 11. november

3D mánia – Orange Imax, 17.00

Adaptácia – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 21.00; Polus: 21.00

Agenti dementi – Istropolis, 16.00, 18.15; Palace/Aupark, 14.10, 16.25, 18.40; Polus: 16.10

Bad Boys 2 – Palace/Aupark, 14.40, 17.40, 20.40; Polus: 14.10, 16.55, 19.50

Biely Oleander – ARTPalace/Aupark, 18.30, 21.30

Duchovia Titaniku – Orange Imax, 16.00, 18.00, 20.00, 21.00

Hodiny – ARTPalace/Aupark, 17.20, 19.40; Polus: 20.25

Hrdina – ARTPalace/Aupark, 22.05

Kill Bill – Hviezda, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 17.50, 20.15, 22.30; Polus: 19.45, 22.00

Matrix Revolutions – Tatra, 18.00, 20.45; Istropolis, 14.30, 17.30, 20.30; Palace/Aupark, 14.20, 15.10, 16.10, 17.10, 18.00, 19.00, 20.00, 20.40, 21.50, 22.50; Polus: 14.00, 14.40, 16.00, 16.40, 17.20, 18.40, 19.20, 20.20, 21.20, 22.00

Nebezpečná známosť – Palace/Aupark, 19.20, 21.20

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 15.00, 19.00

Piráti Karibiku: Kliatba čiernej perly – Palace/Aupark, 14.50, 17.40, 20.30; Polus: 15.20, 18.15

Podvodníci – Palace/Aupark, 15.30

Pravá blondínka 2 – Nádej, 17.30, 20.00

Prci, prci, prcičky – svadba – Istropolis, 20.15; Istota, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 14.30, 16.40, 18.50, 21.10; Polus: 14.05, 16.05, 18.10, 20.15, 22.25

Pupendo – Palace/Aupark, 19.50, 22.20

Rabbit – Proof Fence – Polus, 18.25

Seabiscuit – Dupot koní – Palace/Aupark, 15.40

Sekretárka – Istropolis/ARTkino, 17.45, 20.00

Strelený piatok – Palace/Aupark, 15.20, 17.30; Polus: 17.35

T-Rex – Orange Imax, 13.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 14.00

l streda 12. november

Adaptácia – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Polus, 21.00; Palace/Aupark, 21.00

Agenti dementi – Istropolis, 16.00, 18.15; Polus: 16.10; Palace/Aupark, 14.10, 16.25, 18.40

Bad Boys 2 – Palace/Aupark, 14.40, 17.40, 20.40; Polus: 14.10, 16.55, 19.50

Biely Oleander – ARTPalace/Aupark, 18.30, 21.30

Duchovia Titaniku – Orange Imax, 14.00, 16.00, 19.00, 21.00

Hodiny – ARTPalace/Aupark, 17.20, 19.40

Hrdina – ARTPalace/Aupark, 22.05

Kašlem na lásku – ARTkino/Za zrkadlom, 20.15

Kill Bill – Hviezda, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 17.50, 20.15, 22.30; Polus: 19.45, 22.00

Matrix Revolutions – Tatra, 18.00, 20.45; Istropolis, 14.30, 17.30, 20.30; Palace/Aupark, 14.20, 15.10, 16.10, 17.10, 18.00, 19.00, 20.00, 20.40, 21.50, 22.50; Polus: 14.00, 14.40, 16.00, 16.40, 17.20, 18.40, 19.20, 20.20, 21.20, 22.00

Nebezpečná známosť – Palace/Aupark, 19.20, 21.20

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 13.00, 18.00, 20.00

Piráti Karibiku: Kliatba čiernej perly – Palace/Aupark, 14.50, 17.40, 20.30; Polus: 15.20, 18.15

Podvodníci – Palace/Aupark, 15.30

Pravá blondínka 2 – Nádej, 17.30, 20.00

Prci, prci, prcičky – svadba – Istropolis, 20.15; Istota, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 14.30, 16.40, 18.50, 21.10; Polus: 14.05, 16.05, 18.10, 20.15, 22.25

Pupendo – ARTkino/Lúky, 20.00; Palace/Aupark, 19.50, 22.20

Rabbit – Proof Fence – Polus, 18.25

Seabiscuit – Dupot koní – Palace/Aupark, 15.40

Sekretárka – Istropolis/ARTkino, 17.45, 20.00

Strelený piatok – Palace/Aupark, 15.20, 17.30; Polus, 17.35

T-Rex – Orange Imax, 17.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 15.00

l štvrtok 13. november

Adaptácia – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00

Bad Boys 2 – Hviezda, 17.30, 20.30

Duchovia Titaniku – Orange Imax, 13.00, 15.00, 17.00, 18.00, 20.00

Hľadá sa Nemo – Istropolis, 16.15, 18.15; Istota, 17.30, 20.00

Hrdina – Istropolis/ARTkino, 17.45, 20.00

Liga výnimočných – Nádej, 17.30, 20.00

Matrix Revolutions – Tatra, 18.00, 20.45; Istropolis, 17.30, 20.30

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 14.00, 16.00, 19.00

Prci, prci, prcičky – svadba – Istropolis, 20.15

T-Rex – Orange Imax, 21.00

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020?
  2. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi
  3. P. Lednický: Koronavírus tu už zostane, musíme si na to zvyknúť
  4. Čo robiť v Tatrách, keď počasie pokazí plány?
  5. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame
  6. Ako sa z nenásytných Bödörovcov stal symbol oligarchie
  7. Od zmesi plynov po sofistikovanú kvapalinu
  8. 4 veci, ktoré potrebujete vedieť o bezpečnosti elektromobilov
  9. Počuli ste už o zelenej hypotéke? Ušetríte s ňou až trikrát
  10. Tipy a triky na spracovanie letného ovocia
  1. Ako kedysi vyzerali bratislavské mýta? Bol tam cintorín aj sady
  2. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi
  3. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020?
  4. P. Lednický: Koronavírus tu už zostane, musíme si na to zvyknúť
  5. Čo robiť v Tatrách, keď počasie pokazí plány?
  6. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame
  7. Prešovský McDonald’s podržal zamestnancov počas pandémie
  8. Hrajte futbal ako Valábik! Lopty rozdáva po celom Slovensku
  9. Medzi zateplením minerálnou vlnou a PUR penou sú veľké rozdiely
  10. Ako sa z nenásytných Bödörovcov stal symbol oligarchie
  1. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame 10 017
  2. Dnes ma živí instagram, hovorí bývalá tanečníčka Katarína Jakeš 8 762
  3. Počuli ste už o zelenej hypotéke? Ušetríte s ňou až trikrát 8 532
  4. 4 veci, ktoré potrebujete vedieť o bezpečnosti elektromobilov 8 296
  5. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020? 7 764
  6. Tostov palác - moderné bývanie s atmosférou historických Košíc 7 683
  7. Osem výnimočných slovenských hotelov pre zaslúžený odpočinok 7 481
  8. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi 7 480
  9. Ako sa z nenásytných Bödörovcov stal symbol oligarchie 7 289
  10. Obľubovali ste termínované vklady? Spoznajte alternatívy 6 915
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu