OPERA A BALET SND
G. Verdi: Nabucco, o 19.00
DIVADLO P. O. HVIEZDOSLAVA
Z. Egressy: Portugália, o 19.00
MALÁ SCÉNA
B. Ahlfors: Ale, ale, pani plukovníková!, o 19.00
ASTORKA KORZO ‘90
S. Lavrík: Žltá, žltá ľalia – Suché mýto 17, o 19.00
RADOŠINSKÉ NAIVNÉ DIVADLO
Kronika komika, o 19.00
TEÁTRO GEDUR
Každý má svojho Leona, o 19.00
DIVADLO WEST
M. Grčič: Jano-Jana, kabaretná groteska, o 19.00
KINÁ
Agenti a dementi – Hviezda, 16.00; Istropolis, 16.00, 18.15; Palace/Aupark, 14.10, 16.25, 18.40
Bad Boys 2 – Palace/Aupark, 16.10, 19.10
Bruce všemohúci – Palace/Aupark, 15.45
Duchovia Titaniku – Orange Imax, 14.00, 16.00, 19.00, 21.00
Hodiny – Istropolis/ARTkino, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 17.15, 19.40, 22.05
Hrdina – Palace/Aupark, 21.20
Kill Bill – Palace/Aupark, 15.15, 17.30, 19.50, 22.15
Matrix Reloaded – Istropolis, 11.00, 20.30
Matrix Revolutions – Tatra, 18.00, 20.45; Istropolis, 14.30, 17.30, 20.30
Nebezpečná známosť – Palace/Aupark, 15.20, 17.20, 19.30, 21.40
Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 13.00, 18.00, 20.00
Piráti Karibiku: Kliatba čiernej perly – Palace/Aupark, 14.50, 15.30, 17.40, 20.30
Podvodníci – Palace/Aupark, 16.00, 18.50
Prci, prci, prcičky – svadba – Hviezda, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 14.40, 15.40, 16.50, 17.50, 19.00, 20.00, 21.10, 22.10
Pupendo – Palace/Aupark, 21.00
Seabiscuit – Dupot koní – Palace/Aupark, 20.15
Strelený piatok – Palace/Aupark, 15.00, 17.10, 19.20, 21.30
T-Rex – Orange Imax, 17.00
Virtuálny svet – Orange Imax, 15.00
Zostane to medzi nami – Palace/Aupark, 22.20
Život Davida Galea – Palace/Aupark, 18.10, 20.45
Bánk Bán – Mladosť, 17.30
Vagabund – Mladosť, 20.00
FILMOVÉ KLUBY
Boccaccio 70 I. – FK ic.sk, 17.00
Cool and crazy – FK ic.sk, 19.30
Frida – FK ic.sk, 11.00, 17.30
Hovor s ňou – DK ic.sk, 19.45
Piráti Karibiku: Kliatba čiernej perly – FK Nostalgia, 17.15, 20.00;
Vlak života – FK Nostalgia, 20.45
Zem nikoho – FK Nostalgia, 18.30
KONCERTY
Set Back – Café Studio Club, Laurinská ul., o 19.00
Rencontrées Européennes Luxemburg – Bratislava, symfonický koncert:
Olesya Kurylyak (husle), Teodor Brcko (violončelo), Akademický orchester SEL diriguje Jack Martin Händler, program: P. I. Čajkovskij, C. Saint-Saens, P. Sarasate – Koncertná sieň Slovenskej filharmónie, o 19.00
PODUJATIA
Čo nám prinášajú meteority, astronomická prednáška s premietaním diapozitívov a veľkoplošnej projekcie z PC. Prednáša: RNDr. Vladimír Porubčan, DrSc. – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3, o 17.30
Potešenie s harmonikou, krst CD súboru Akordeón – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3, o 18.00
DETI
Aj my to vieme, výstava ručných prác hendikepovanej mládeže z organizácie Prima, klubovňa – Spoločenský dom Trnávka, Bulharská 60, o 10.00
Riekankový kolotoč s Mimou, pohybové aktivity pre deti a divadielko – Materské centrum Hojdana, Haburská 2, o 10.00
Ufúľané obrázky, koláže z prírodných materiálov – Klub 22, Vavilovova 22, o 10.00
Z poľovníckej kapsy, beseda s poľovníkom o ochrane zvierat – M-Klub, Rovniankova 3, o 14.00
Bláznivá škôlka – Palace/Aupark, 15.50, 18.00
Kniha džungle – Palace/Aupark, 15.00
Ako sa z divých zvierat stali domáce – Štúdio Bibiany, Panská 41, o 10.00 a 14.00
Starčekove trampoty, rozprávka s ponaučením – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a, o 10.00 a 14.00
O divnej čiapke, pantomimická klauniáda – Divadlo Aréna, o 14.00
KLUBY
Budha Bar – Radio Budha Bar, o 20.00
Casey – Oldies Night Disco / DJ Pizza, o 21.00
Club 39 – Oldies hitmania, o 21.00
Metro – rock, hard rock & metal (No. 3), o 20.00
Terminal – Oldies Party, Back to 80‘s, o 21.00