SME
Štvrtok, 24. jún, 2021 | Meniny má JánKrížovkyKrížovky

BRATISLAVSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ INFORMUJE

III. liga – starší dorast

12. kolo: MŠK Petržalka – Lamač 5:2, Dúbravka – Stupava sa nehralo, PVFA – Trnávka 2:3, Rača – Rusovce 1:1, Vysoká – Vinohrady sa nehralo, Vrakuňa – D. N. Ves 3:1, Zohor – VTJ Ružinov 1:6.

1. PVFA 12 10 2 46:12 30
2. I. Petržalka 12 10 2 37:15 30
3. Ružinov 12 9 1 2 33:14 28
4. Rača 12 8 1 3 32:24 25
5. Trnávka 12 7 3 2 26:16 24
6. Vrakuňa 12 6 3 3 38:17 21
7. Lamač 12 6 2 4 34:30 20
8. Stupava 11 5 6 17:15 15
9. Dúbravka 11 4 1 6 19:30 13
10. Rusovce 12 3 2 7 22:40 11
11. D. N. Ves 11 2 1 8 16:27 7
12. Vinohrady 11 2 1 8 14:29 7
13. Vysoká 10 1 1 8 14:35 4
14. Zohor 12 12 5:49

III. liga – mladší dorast

12. kolo: MŠK Petržalka – Lamač 1:0, Dúbravka – Štart sa nehralo, PVFA – BCT 4:0, Rača – Kinkon 0:0, Domino – Pezinok 1:1, Vrakuňa – D. N. Ves 1:0, Jarovce – VTJ Ružinov 2:1.

1. I. Petržalka 12 12 59:2 36
2. Dúbravka 11 8 2 1 23:12 26
3. Vrakuňa 12 8 2 2 22:13 26
4. PVFA 12 7 2 3 41:15 23
5. Jarovce 12 7 2 3 31:17 23
6. D. N. Ves 11 6 5 19:31 18
7. Kinkon 12 4 5 3 17:14 17
8. Rača 12 4 3 5 16:22 15
9. Pezinok 12 4 1 7 21:32 13
10. Domino 11 3 1 7 19:19 10
11. Ružinov 12 2 3 7 13:19 9
12. Štart 11 2 3 6 13:35 9
13. Lamač 12 1 3 8 8:40 6
14. BCT 12 1 11 5:36 1

Reg. liga – starší žiaci

13. kolo: Artmedia – MŠK Petržalka 7:0, SFM Senec – Rapid 0:1, PVFA – Vrakuňa 3:0, Stupava – Slovan 0:3, Koba – Inter 1:4, Čunovo – Malacky 0:5, Pezinok – D. N. Ves 4:1.

Skryť Vypnúť reklamu
1. Inter 13 12 1 80:5 37
2. Koba 13 12 1 59:13 36
3. Rapid 13 9 2 2 26:9 29
4. Slovan 13 8 2 3 24:14 26
5. PVFA 13 7 4 2 26:14 25
6. Artmedia 12 7 3 2 42:8 24
7. D. N. Ves 13 5 1 7 14:26 16
8. Vrakuňa 12 4 1 7 23:34 13
9. Malacky 13 4 1 8 20:39 13
10. I. Petržalka 13 4 9 19:44 12
11. Pezinok 13 3 1 9 15:36 10
12. SFM Senec 13 2 2 9 15:41 8
13. Stupava 13 2 1 10 11:47 7
14. Čunovo 13 1 1 11 6:50 4

Reg. liga – mladší žiaci

13. kolo: Artmedia – MŠK Petržalka 2:0, SFM Senec – Rapid 2:1, PVFA – Vrakuňa 8:0, Stupava – Slovan 0:5, Koba – Inter 2:4, Čunovo – Malacky 0:3, Pezinok – D. N. Ves 1:3.

1. Slovan 13 11 2 57:11 33
2. Rapid 13 10 1 2 38:9 31
3. Inter 12 10 2 56:12 30
4. PVFA 13 9 4 42:21 27
5. Koba 13 8 2 3 44:19 26
6. Artmedia 11 8 2 1 23:4 26
7. I. Petržalka 13 8 5 35:24 24
8. Stupava 13 5 1 7 24:33 16
9. SFM Senec 13 5 8 18:31 15
10. ŠK Malacky 13 4 9 14:42 12
11. Vrakuňa 12 3 9 10:43 9
12. Pezinok 13 2 11 7:33 6
13. D. N. Ves 13 2 11 14:48 6
14. Čunovo 13 1 12 4:56 3

Divízia – starší žiaci

13. kolo: VTJ Ružinov – Rapid 1:1, MŠK Petržalka – Gajary 4:0, PVFA – Kinkon 0:3, Dúbravka – Domino 2:0, Rača – V. Leváre 4:0, Sv. Jur – Lozorno 3:0, Kostolište – ŠKP 0:3.

1. Rapid 13 12 1 46:9 37
2. Kostolište 13 9 4 43:28 27
3. Dúbravka 12 8 1 3 22:8 25
4. Rača 13 7 3 3 28:14 24
5. ŠKP 13 7 1 5 27:18 22
6. Domino 13 6 2 5 27:29 20
7. Kinkon 13 6 1 6 26:17 19
8. I. Petržalka 13 6 1 6 32:33 19
9. Gajary 13 4 3 6 8:17 15
10. V. Leváre 13 5 8 19:31 15
11. Ružinov 13 4 2 7 17:21 14
12. Lozorno 12 3 1 8 19:36 10
13. PVFA 12 2 1 9 21:42 10
14. Sv. Jur 13 1 1 11 6:38 4

Divízia – mladší žiaci

13. kolo: Ružinov – Rapid 3:0, Petržalka – Gajary 0:14, PVFA – Kinkon 0:1, Dúbravka – Domino 2:0, Rača – Leváre 1:0, Jur – Lozorno 4:1, Kostolište – ŠKP 0:1.

1. Kinkon 13 12 1 54:7 36
2. Rača 13 11 1 1 71:9 34
3. Gajary 13 10 2 1 52:11 32
4. ŠKP 13 8 2 3 28:16 26
5. PVFA 13 6 2 5 34:28 20
6. Dúbravka 12 6 2 4 19:16 20
7. V. Leváre 13 5 3 5 29:26 18
8. Ružinov 13 4 4 5 15:23 16
9. I. Petržalka 13 4 1 8 26:54 13
10. Kostolište 13 3 1 9 16:43 10
11. Sv. Jur 13 2 3 8 15:32 9
12. Domino 13 2 2 9 13:36 8
13. Lozorno 12 2 2 8 16:66 8
14. Rapid 13 2 1 10 18:39 7

Prípravka A (pma)

13. kolo: Koba – SFM Senec 1:5, MŠK Petržalka – Stupava 1:0, PVFA – Kinkon 3:0, Lamač – Rapid 3:3, Inter – Slovan 5:3, Vrakuňa – ŠKP 2:3, Artmedia – D. N. Ves 1:5.

Skryť Vypnúť reklamu
1. Kinkon 13 10 2 1 36:8 32
2. SFM Senec 12 10 1 1 62:9 31
3. Inter 13 10 1 2 56:18 31
4. Slovan 13 9 2 2 53:19 29
5. PVFA 13 9 2 2 41:16 29
6. D. N. Ves 13 7 1 5 22:24 22
7. ŠKP Dúbravka 13 5 2 6 23:21 17
8. Koba Senec 12 3 4 5 18:26 13
9. Rapid 12 3 3 6 27:29 12
10. Vrakuňa 13 3 2 8 26:39 11
11. Lamač 13 3 2 8 16:48 11
12. I. Petržalka 13 2 4 7 13:41 10
13. Stupava 12 1 1 10 7:34 4
14. A. Petržalka 13 1 12 7:76 1

Prípravka B (pmb)

13. kolo: VTJ Ružinov – SFM Senec 2:1, Malacky – Bernolákovo 3:2, PVFA – Kinkon 1:1, Dúbravka – Domino 4:1, Inter – Slovan 2:2, Rača – ŠKP 3:3, Pezinok – D. N. Ves 4:0.

1. Žolik Malacky 13 11 1 1 78:13 34
2. Inter 12 10 1 1 75:12 31
3. Slovan 13 9 3 1 58:20 30
4. Bernolákovo 13 8 1 4 45:21 25
5. FK Dúbravka 12 6 2 4 31:20 20
6. SFM Senec 13 6 2 5 31:26 20
7. VTJ Ružinov 13 5 1 7 32:45 16
8. PŠC Pezinok 12 4 3 5 19:25 15
9. Kinkon 13 4 1 8 18:54 13
10. ŠKP Dúbravka 12 3 2 7 20:35 11
11. PVFA 13 3 2 8 28:58 11
12. Domino 13 3 2 8 25:57 11
13. Rača 12 3 1 8 33:66 10
14. D. N. Ves 12 2 10 9:50 6

Prípravka C (pmc)

13. kolo: Koba – SFM Senec 0:1, Malacky – Stupava 8:2, Ivanka – Domino 5:2, K. Ves – Slovan 6:5, Spoje – Báhoň 2:3.

1. Slovan 11 10 1 118:13 30
2. K. Ves 11 10 1 80:14 30
3. Žolik Malacky 11 8 1 2 50:18 25
4. Báhoň 11 8 1 2 44:28 25
5. Stupava 10 5 1 4 23:46 16
6. Spoje 10 4 2 4 25:50 14
7. Ivanka 10 3 1 6 18:33 10
8. Koba Senec 11 3 1 7 14:40 10
9. PVFA 11 2 3 6 19:41 9
10. SFM Senec 10 1 4 5 6:27 7
11. Domino 10 1 9 14:51 3
12. Vrakuňa 10 2 8 6:56 2

ObFZ Bratislava-mesto

I. trieda starší dorast

10. kolo: Z. Bystrica – Ekonóm 1:1, Domino – BCT 2:0.

1. Jarovce 8 7 1 26:6 21
2. Domino 8 5 3 24:9 15
3. BCT 8 4 1 3 27:14 13
4. Z. Bystrica 8 2 2 4 10:19 8
5. Ekonóm 8 1 7 2:41 1

I. trieda starší žiaci

11. kolo: Ekonóm – Lamač 1:3, BCT – Vrakuňa 0:1, Vinohrady – K. Ves 3:14, Domino – Jarovce 2:1, Štart – D. N. Ves 0:2.

1. K. Ves 10 10 92:18 30
2. Vrakuňa 10 9 1 40:10 27
3. Vajnory 10 8 2 35:11 24
4. Štart 10 5 1 4 30:27 16
5. BCT 10 3 2 5 26:19 11
6. D. N. Ves 10 3 2 5 11:23 11
7. Ekonóm 10 3 1 6 12:20 10
8. Jarovce 10 3 1 6 21:32 10
9. Lamač 10 3 1 6 19:45 10
10. Domino 10 3 7 16:37 9
11. Vinohrady 10 1 9 11:71 3

I. trieda mladší žiaci

9. kolo: Vrakuňa – Lamač 1:6, Ekonóm – K. Ves 1:2, D. Lužná – Rusovce 0:1, Kalinkovo – Jarovce 2:10, Vajnory – Spoje 0:3.

Skryť Vypnúť reklamu
1. Lamač 8 7 1 56:8 22
2. Spoje 9 7 1 1 51:9 22
3. K. Ves 9 6 3 49:36 18
4. D. Lužná 9 5 4 48:18 15
5. Ekonóm 9 5 4 19:21 15
6. Vrakuňa 9 4 5 30:26 12
7. Jarovce 9 3 6 25:48 9
8. Vajnory 8 2 1 5 10:43 7
9. Rusovce 6 1 5 5:16 3
10. Kalinkovo 8 1 7 6:74 1

ObFZ Bratislava-vidiek

VI. liga, sk. A seniori

2. kolo: Kuchyňa – B. Pezinok 3:9, Báhoň – Sv. Jur 1:4, Vinosady – Sološnica 2:2, M. Kráľová – Vištuk 4:5, Suchohrad – Borinka 1:0, Častá – Pernek 5:0.

1. Častá 11 7 4 35:5 25
2. Sv. Jur 11 8 1 2 43:14 25
3. Suchohrad 11 7 3 1 36:17 24
4. B. Pezinok 11 6 2 3 39:14 20
5. Vištuk 11 5 1 5 23:28 16
6. Vinosady 11 3 5 3 10:14 14
7. Sološnica 11 3 4 4 18:23 13
8. Pernek 11 4 1 6 20:29 13
9. Kuchyňa 11 3 1 7 24:44 10
10. Báhoň 11 2 3 6 18:32 9
11. Borinka 11 2 2 7 12:22 8
12. M. Kráľová 11 2 1 8 19:55 7

VI. liga, sk. B seniori

13. kolo: Rovinka B – Ivanka 1:0, D. Lužná – Kaplná 4:1, Hr. Šúr – Miloslavov 3:3, Čataj – Hamuliakovo 2:1.

1. D. Lužná 13 8 3 2 41:16 27
2. Ivanka 13 8 2 3 22:13 26
3. Rovinka 13 7 2 4 31:20 23
4. Hr. Šúr 13 6 4 3 30:20 22
5. Hamuliakovo 13 5 3 5 25:20 18
6. Kaplná 13 4 2 7 23:29 14
7. Miloslavov 13 3 3 7 25:33 12
8. Čataj 13 1 1 11 5:51 4

I. trieda dorast

14. kolo: Jakubov – Bernolákovo 2:2, Kalinkovo – PŠC Pezinok 0:2, D. Lužná – Lozorno 4:1. Ostatné zápasy sa nehrali.

1. D. Lužná 14 11 2 1 59:19 35
2. Kostolište 13 11 2 46:13 33
3. PŠC Pezinok 14 10 2 2 32:20 32
4. Gajary 13 10 1 2 36:13 31
5. V. Leváre 13 9 3 1 58:18 30
6. Ivanka 12 7 5 30:17 21
7. Jakubov 14 6 3 5 36:32 21
8. Bernolákovo 14 5 4 5 27:24 19
9. Kráľová p.S. 13 5 3 5 28:22 18
10. Lozorno 14 5 1 8 28:40 16
11. B. Pezinok 13 4 2 7 23:36 14
12. Modra 13 3 4 6 16:41 13
13. Kalinkovo 14 3 11 11:36 9
14. Sv. Jur 12 2 2 8 6:24 8
15. Sl. Grob 13 1 12 17:59 3
16. Viničné 13 1 12 5:44 1

II. trieda, sk. A dorast

9. kolo: Závod – Studienka 3:1, Láb – Pl. Podhradie 3:0, Záh. Ves B – Pl. Štvrtok 2:2, Rohožník – Pl. Mikuláš 9:1, Z. Ves – Jablonové 0:6.

1. Pl. Štvrtok 9 7 1 1 44:14 22
2. Závod 9 7 1 1 31:14 22
3. Jablonové 9 6 3 33:12 18
4. Láb 9 5 4 29:13 15
5. Studienka 10 4 2 4 17:20 14
6. Rohožník 9 3 2 4 26:20 11
8. Pl. Mikuláš 9 3 1 5 16:27 10
7. Z. Ves B 9 1 4 4 15:26 7
9. Z. Ves 9 2 7 11:33 6
10. Pl. Podhradie 8 1 1 6 13:56 4

II. trieda, sk. B dorast

13. kolo: Grinava – N. Dedinka 3:2, Doľany – Dubová 2:0, Báhoň – Budmerice 0:0, Limbach – Šenkvice 3:6, Tomášov – Častá 5:0, Blatné – Ch. Grob 6:3.

1. Doľany 11 8 1 2 31:13 25
2. Šenkvice 11 7 2 2 38:24 23
3. Báhoň 11 7 1 3 47:17 22
4. Malinovo 11 7 1 3 26:18 22
5. N. Dedinka 11 7 4 34:18 21
6. Grinava 11 7 4 29:19 21
7. Blatné 11 6 1 4 38:24 19
8. Budmerice 11 5 1 5 42:22 16
9. Tomášov 11 5 6 31:32 15
10. Dubová 11 2 1 8 9:31 7
11. Limbach 12 2 1 9 11:41 7
12. Častá 11 2 1 8 12:61 7
13. Ch. Grob 11 1 2 8 11:39 5

Žiaci – skupina A

13. kolo: Suchohrad – Láb 1:1, Pl. Štvrtok – Pl. Podhradie sa nehralo, Rohožník – Kuchyňa 19:0, M. Leváre – Vysoká 0:1, Závod – Zohor 1:1, Studienka – Jablonové 6:3, Pl. Mikuláš – Jakubov 7:1.

1. Rohožník 13 13 101:3 39
2. Studienka 13 11 2 77:13 33
3. Jablonové 13 9 1 3 63:21 28
4. Pl. Štvrtok 12 9 3 67:23 27
5. Zohor 12 6 2 4 49:17 20
6. Závod 13 5 2 6 26:34 17
7. Láb 13 5 2 6 26:47 17
8. Kuchyňa 13 5 8 45:50 15
9. Vysoká 13 4 1 8 27:42 13
10. Suchohrad 12 4 1 7 17:54 13
11. Pl. Mikuláš 13 3 3 7 16:40 12
12. Jakubov 13 4 9 27:57 12
13. M. Leváre 13 4 9 22:66 12
14. Pl. Podhradie 12 1 11 8:104 3

Žiaci – skupina B

13. kolo: Bernolákovo – Igram 2:3, Ivanka – Malinovo 1:2, Kaplná – Čataj 6:0, Tomášov – Báhoň 1:3, Hamuliakovo – Rovinka 1:2, D. Lužná – N. Dedinka 10:0.

1. Báhoň 12 12 64:8 36
2. D. Lužná 12 9 1 2 54:20 28
3. Tomášov 12 8 4 44:18 24
5. Kaplná 12 7 1 4 55:24 22
4. Igram 12 6 3 3 32:24 21
7. Malinovo 12 5 2 5 22:38 17
6. Bernolákovo 12 5 1 6 36:26 16
8. Rovinka 12 4 1 7 16:41 13
9. Ivanka 12 4 8 19:28 12
10. Hamuliakovo 12 4 8 26:44 12
11. N. Dedinka 12 3 2 7 18:49 11
12. Čataj 12 3 1 8 15:33 10
13. Kráľová p.S. 12 2 10 13:61 6

Žiaci – skupina C

13. kolo: Modra B – Sl. Grob 4:3, Viničné – Šenkvice 4:2, Budmerice – Dubová 3:1, Vištuk – Častá 2:3, Doľany – Limbach 10:0, Jablonec – Grinava 0:3 kont.

1. Modra A 13 12 1 59:8 37
2. Častá 13 12 1 58:8 36
3. Viničné 13 9 1 3 51:12 28
4. Grinava 13 9 4 29:17 27
5. Budmerice 13 8 1 4 33:22 25
6. Dubová 13 7 1 5 48:20 22
7. Vištuk 13 7 6 41:26 21
8. Šenkvice 13 6 2 5 34:23 20
9. Doľany 13 6 7 36:26 18
10. Jablonec 13 6 7 32:32 18
11. B. Pezinok 13 3 10 25:41 9
12. Limbach 13 1 1 11 15:71 4
13. Modra B 13 1 12 9:101 3
14. Sl. Grob 13 1 12 7:70 1

(boj, hup)

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Ako ochrániť svoje peniaze pred infláciou
  2. Pôžička s výraznou zľavou z úroku? Vieme, kde ju nájdete
  3. Vedci z BMC SAV vo vlakoch nový koronavírus nenašli
  4. Kde sa dá elektromobil nabiť a za koľko? Veľký prehľad nabíjania
  5. Čo by som urobil inak, keby som znovu staval dom?
  6. Výber auta na lízing môže byť slobodnejší, ako ste si mysleli
  7. Holenie je umenie. A vy môžete byť jeho majstrom
  8. Vážení poslanci, to naozaj?
  9. Česi vynašli revolučné tričká, na ktorých nie je vidieť pot
  10. Viete, prečo by nás mala zaujímať ochrana biodiverzity?
  1. Pôžička s výraznou zľavou z úroku? Vieme, kde ju nájdete
  2. Vážení poslanci, to naozaj?
  3. Koniec čakania na kuriéra
  4. Čo by som urobil inak, keby som znovu staval dom?
  5. Prvé mesiace 2021 vzrástol počet susedských sporov
  6. Brusnica – lahodná i účinná zároveň
  7. Václav Vydra: Ako nedostať pokutu v úseku kde je meraná rýchlosť
  8. Česi vynašli revolučné tričká, na ktorých nie je vidieť pot
  9. Holenie je umenie. A vy môžete byť jeho majstrom
  10. Od 1. septembra je predprimárne vzdelávanie povinné
  1. Je lepšie zobrať si rozkladateľný obal alebo vytriediť plastový? 11 438
  2. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku 8 642
  3. Dream job pre programátorov: Silicon Valley na Slovensku 6 898
  4. Stiahnite si stovky e-kníh 5 866
  5. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni? 5 082
  6. Developer Slnečníc postaví bývanie pri lese. S bazénom aj fitkom 3 668
  7. Crème de la crème po slovensky 3 197
  8. Nový Volkswagen Polo je najšikovnejšie malé auto 2 966
  9. Kde sa dá elektromobil nabiť a za koľko? Veľký prehľad nabíjania 2 879
  10. Ako ochrániť svoje peniaze pred infláciou 2 646
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu