SME
Utorok, 24. november, 2020 | Meniny má EmíliaKrížovkyKrížovky

BRATISLAVSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ INFORMUJE

III. liga – starší dorast

12. kolo: MŠK Petržalka – Lamač 5:2, Dúbravka – Stupava sa nehralo, PVFA – Trnávka 2:3, Rača – Rusovce 1:1, Vysoká – Vinohrady sa nehralo, Vrakuňa – D. N. Ves 3:1, Zohor – VTJ Ružinov 1:6.

1. PVFA 12 10 2 46:12 30
2. I. Petržalka 12 10 2 37:15 30
3. Ružinov 12 9 1 2 33:14 28
4. Rača 12 8 1 3 32:24 25
5. Trnávka 12 7 3 2 26:16 24
6. Vrakuňa 12 6 3 3 38:17 21
7. Lamač 12 6 2 4 34:30 20
8. Stupava 11 5 6 17:15 15
9. Dúbravka 11 4 1 6 19:30 13
10. Rusovce 12 3 2 7 22:40 11
11. D. N. Ves 11 2 1 8 16:27 7
12. Vinohrady 11 2 1 8 14:29 7
13. Vysoká 10 1 1 8 14:35 4
14. Zohor 12 12 5:49

III. liga – mladší dorast

12. kolo: MŠK Petržalka – Lamač 1:0, Dúbravka – Štart sa nehralo, PVFA – BCT 4:0, Rača – Kinkon 0:0, Domino – Pezinok 1:1, Vrakuňa – D. N. Ves 1:0, Jarovce – VTJ Ružinov 2:1.

1. I. Petržalka 12 12 59:2 36
2. Dúbravka 11 8 2 1 23:12 26
3. Vrakuňa 12 8 2 2 22:13 26
4. PVFA 12 7 2 3 41:15 23
5. Jarovce 12 7 2 3 31:17 23
6. D. N. Ves 11 6 5 19:31 18
7. Kinkon 12 4 5 3 17:14 17
8. Rača 12 4 3 5 16:22 15
9. Pezinok 12 4 1 7 21:32 13
10. Domino 11 3 1 7 19:19 10
11. Ružinov 12 2 3 7 13:19 9
12. Štart 11 2 3 6 13:35 9
13. Lamač 12 1 3 8 8:40 6
14. BCT 12 1 11 5:36 1

Reg. liga – starší žiaci

13. kolo: Artmedia – MŠK Petržalka 7:0, SFM Senec – Rapid 0:1, PVFA – Vrakuňa 3:0, Stupava – Slovan 0:3, Koba – Inter 1:4, Čunovo – Malacky 0:5, Pezinok – D. N. Ves 4:1.

Skryť Vypnúť reklamu
1. Inter 13 12 1 80:5 37
2. Koba 13 12 1 59:13 36
3. Rapid 13 9 2 2 26:9 29
4. Slovan 13 8 2 3 24:14 26
5. PVFA 13 7 4 2 26:14 25
6. Artmedia 12 7 3 2 42:8 24
7. D. N. Ves 13 5 1 7 14:26 16
8. Vrakuňa 12 4 1 7 23:34 13
9. Malacky 13 4 1 8 20:39 13
10. I. Petržalka 13 4 9 19:44 12
11. Pezinok 13 3 1 9 15:36 10
12. SFM Senec 13 2 2 9 15:41 8
13. Stupava 13 2 1 10 11:47 7
14. Čunovo 13 1 1 11 6:50 4

Reg. liga – mladší žiaci

13. kolo: Artmedia – MŠK Petržalka 2:0, SFM Senec – Rapid 2:1, PVFA – Vrakuňa 8:0, Stupava – Slovan 0:5, Koba – Inter 2:4, Čunovo – Malacky 0:3, Pezinok – D. N. Ves 1:3.

1. Slovan 13 11 2 57:11 33
2. Rapid 13 10 1 2 38:9 31
3. Inter 12 10 2 56:12 30
4. PVFA 13 9 4 42:21 27
5. Koba 13 8 2 3 44:19 26
6. Artmedia 11 8 2 1 23:4 26
7. I. Petržalka 13 8 5 35:24 24
8. Stupava 13 5 1 7 24:33 16
9. SFM Senec 13 5 8 18:31 15
10. ŠK Malacky 13 4 9 14:42 12
11. Vrakuňa 12 3 9 10:43 9
12. Pezinok 13 2 11 7:33 6
13. D. N. Ves 13 2 11 14:48 6
14. Čunovo 13 1 12 4:56 3

Divízia – starší žiaci

13. kolo: VTJ Ružinov – Rapid 1:1, MŠK Petržalka – Gajary 4:0, PVFA – Kinkon 0:3, Dúbravka – Domino 2:0, Rača – V. Leváre 4:0, Sv. Jur – Lozorno 3:0, Kostolište – ŠKP 0:3.

1. Rapid 13 12 1 46:9 37
2. Kostolište 13 9 4 43:28 27
3. Dúbravka 12 8 1 3 22:8 25
4. Rača 13 7 3 3 28:14 24
5. ŠKP 13 7 1 5 27:18 22
6. Domino 13 6 2 5 27:29 20
7. Kinkon 13 6 1 6 26:17 19
8. I. Petržalka 13 6 1 6 32:33 19
9. Gajary 13 4 3 6 8:17 15
10. V. Leváre 13 5 8 19:31 15
11. Ružinov 13 4 2 7 17:21 14
12. Lozorno 12 3 1 8 19:36 10
13. PVFA 12 2 1 9 21:42 10
14. Sv. Jur 13 1 1 11 6:38 4

Divízia – mladší žiaci

13. kolo: Ružinov – Rapid 3:0, Petržalka – Gajary 0:14, PVFA – Kinkon 0:1, Dúbravka – Domino 2:0, Rača – Leváre 1:0, Jur – Lozorno 4:1, Kostolište – ŠKP 0:1.

1. Kinkon 13 12 1 54:7 36
2. Rača 13 11 1 1 71:9 34
3. Gajary 13 10 2 1 52:11 32
4. ŠKP 13 8 2 3 28:16 26
5. PVFA 13 6 2 5 34:28 20
6. Dúbravka 12 6 2 4 19:16 20
7. V. Leváre 13 5 3 5 29:26 18
8. Ružinov 13 4 4 5 15:23 16
9. I. Petržalka 13 4 1 8 26:54 13
10. Kostolište 13 3 1 9 16:43 10
11. Sv. Jur 13 2 3 8 15:32 9
12. Domino 13 2 2 9 13:36 8
13. Lozorno 12 2 2 8 16:66 8
14. Rapid 13 2 1 10 18:39 7

Prípravka A (pma)

13. kolo: Koba – SFM Senec 1:5, MŠK Petržalka – Stupava 1:0, PVFA – Kinkon 3:0, Lamač – Rapid 3:3, Inter – Slovan 5:3, Vrakuňa – ŠKP 2:3, Artmedia – D. N. Ves 1:5.

Skryť Vypnúť reklamu
1. Kinkon 13 10 2 1 36:8 32
2. SFM Senec 12 10 1 1 62:9 31
3. Inter 13 10 1 2 56:18 31
4. Slovan 13 9 2 2 53:19 29
5. PVFA 13 9 2 2 41:16 29
6. D. N. Ves 13 7 1 5 22:24 22
7. ŠKP Dúbravka 13 5 2 6 23:21 17
8. Koba Senec 12 3 4 5 18:26 13
9. Rapid 12 3 3 6 27:29 12
10. Vrakuňa 13 3 2 8 26:39 11
11. Lamač 13 3 2 8 16:48 11
12. I. Petržalka 13 2 4 7 13:41 10
13. Stupava 12 1 1 10 7:34 4
14. A. Petržalka 13 1 12 7:76 1

Prípravka B (pmb)

13. kolo: VTJ Ružinov – SFM Senec 2:1, Malacky – Bernolákovo 3:2, PVFA – Kinkon 1:1, Dúbravka – Domino 4:1, Inter – Slovan 2:2, Rača – ŠKP 3:3, Pezinok – D. N. Ves 4:0.

1. Žolik Malacky 13 11 1 1 78:13 34
2. Inter 12 10 1 1 75:12 31
3. Slovan 13 9 3 1 58:20 30
4. Bernolákovo 13 8 1 4 45:21 25
5. FK Dúbravka 12 6 2 4 31:20 20
6. SFM Senec 13 6 2 5 31:26 20
7. VTJ Ružinov 13 5 1 7 32:45 16
8. PŠC Pezinok 12 4 3 5 19:25 15
9. Kinkon 13 4 1 8 18:54 13
10. ŠKP Dúbravka 12 3 2 7 20:35 11
11. PVFA 13 3 2 8 28:58 11
12. Domino 13 3 2 8 25:57 11
13. Rača 12 3 1 8 33:66 10
14. D. N. Ves 12 2 10 9:50 6

Prípravka C (pmc)

13. kolo: Koba – SFM Senec 0:1, Malacky – Stupava 8:2, Ivanka – Domino 5:2, K. Ves – Slovan 6:5, Spoje – Báhoň 2:3.

1. Slovan 11 10 1 118:13 30
2. K. Ves 11 10 1 80:14 30
3. Žolik Malacky 11 8 1 2 50:18 25
4. Báhoň 11 8 1 2 44:28 25
5. Stupava 10 5 1 4 23:46 16
6. Spoje 10 4 2 4 25:50 14
7. Ivanka 10 3 1 6 18:33 10
8. Koba Senec 11 3 1 7 14:40 10
9. PVFA 11 2 3 6 19:41 9
10. SFM Senec 10 1 4 5 6:27 7
11. Domino 10 1 9 14:51 3
12. Vrakuňa 10 2 8 6:56 2

ObFZ Bratislava-mesto

I. trieda starší dorast

10. kolo: Z. Bystrica – Ekonóm 1:1, Domino – BCT 2:0.

1. Jarovce 8 7 1 26:6 21
2. Domino 8 5 3 24:9 15
3. BCT 8 4 1 3 27:14 13
4. Z. Bystrica 8 2 2 4 10:19 8
5. Ekonóm 8 1 7 2:41 1

I. trieda starší žiaci

11. kolo: Ekonóm – Lamač 1:3, BCT – Vrakuňa 0:1, Vinohrady – K. Ves 3:14, Domino – Jarovce 2:1, Štart – D. N. Ves 0:2.

1. K. Ves 10 10 92:18 30
2. Vrakuňa 10 9 1 40:10 27
3. Vajnory 10 8 2 35:11 24
4. Štart 10 5 1 4 30:27 16
5. BCT 10 3 2 5 26:19 11
6. D. N. Ves 10 3 2 5 11:23 11
7. Ekonóm 10 3 1 6 12:20 10
8. Jarovce 10 3 1 6 21:32 10
9. Lamač 10 3 1 6 19:45 10
10. Domino 10 3 7 16:37 9
11. Vinohrady 10 1 9 11:71 3

I. trieda mladší žiaci

9. kolo: Vrakuňa – Lamač 1:6, Ekonóm – K. Ves 1:2, D. Lužná – Rusovce 0:1, Kalinkovo – Jarovce 2:10, Vajnory – Spoje 0:3.

Skryť Vypnúť reklamu
1. Lamač 8 7 1 56:8 22
2. Spoje 9 7 1 1 51:9 22
3. K. Ves 9 6 3 49:36 18
4. D. Lužná 9 5 4 48:18 15
5. Ekonóm 9 5 4 19:21 15
6. Vrakuňa 9 4 5 30:26 12
7. Jarovce 9 3 6 25:48 9
8. Vajnory 8 2 1 5 10:43 7
9. Rusovce 6 1 5 5:16 3
10. Kalinkovo 8 1 7 6:74 1

ObFZ Bratislava-vidiek

VI. liga, sk. A seniori

2. kolo: Kuchyňa – B. Pezinok 3:9, Báhoň – Sv. Jur 1:4, Vinosady – Sološnica 2:2, M. Kráľová – Vištuk 4:5, Suchohrad – Borinka 1:0, Častá – Pernek 5:0.

1. Častá 11 7 4 35:5 25
2. Sv. Jur 11 8 1 2 43:14 25
3. Suchohrad 11 7 3 1 36:17 24
4. B. Pezinok 11 6 2 3 39:14 20
5. Vištuk 11 5 1 5 23:28 16
6. Vinosady 11 3 5 3 10:14 14
7. Sološnica 11 3 4 4 18:23 13
8. Pernek 11 4 1 6 20:29 13
9. Kuchyňa 11 3 1 7 24:44 10
10. Báhoň 11 2 3 6 18:32 9
11. Borinka 11 2 2 7 12:22 8
12. M. Kráľová 11 2 1 8 19:55 7

VI. liga, sk. B seniori

13. kolo: Rovinka B – Ivanka 1:0, D. Lužná – Kaplná 4:1, Hr. Šúr – Miloslavov 3:3, Čataj – Hamuliakovo 2:1.

1. D. Lužná 13 8 3 2 41:16 27
2. Ivanka 13 8 2 3 22:13 26
3. Rovinka 13 7 2 4 31:20 23
4. Hr. Šúr 13 6 4 3 30:20 22
5. Hamuliakovo 13 5 3 5 25:20 18
6. Kaplná 13 4 2 7 23:29 14
7. Miloslavov 13 3 3 7 25:33 12
8. Čataj 13 1 1 11 5:51 4

I. trieda dorast

14. kolo: Jakubov – Bernolákovo 2:2, Kalinkovo – PŠC Pezinok 0:2, D. Lužná – Lozorno 4:1. Ostatné zápasy sa nehrali.

1. D. Lužná 14 11 2 1 59:19 35
2. Kostolište 13 11 2 46:13 33
3. PŠC Pezinok 14 10 2 2 32:20 32
4. Gajary 13 10 1 2 36:13 31
5. V. Leváre 13 9 3 1 58:18 30
6. Ivanka 12 7 5 30:17 21
7. Jakubov 14 6 3 5 36:32 21
8. Bernolákovo 14 5 4 5 27:24 19
9. Kráľová p.S. 13 5 3 5 28:22 18
10. Lozorno 14 5 1 8 28:40 16
11. B. Pezinok 13 4 2 7 23:36 14
12. Modra 13 3 4 6 16:41 13
13. Kalinkovo 14 3 11 11:36 9
14. Sv. Jur 12 2 2 8 6:24 8
15. Sl. Grob 13 1 12 17:59 3
16. Viničné 13 1 12 5:44 1

II. trieda, sk. A dorast

9. kolo: Závod – Studienka 3:1, Láb – Pl. Podhradie 3:0, Záh. Ves B – Pl. Štvrtok 2:2, Rohožník – Pl. Mikuláš 9:1, Z. Ves – Jablonové 0:6.

1. Pl. Štvrtok 9 7 1 1 44:14 22
2. Závod 9 7 1 1 31:14 22
3. Jablonové 9 6 3 33:12 18
4. Láb 9 5 4 29:13 15
5. Studienka 10 4 2 4 17:20 14
6. Rohožník 9 3 2 4 26:20 11
8. Pl. Mikuláš 9 3 1 5 16:27 10
7. Z. Ves B 9 1 4 4 15:26 7
9. Z. Ves 9 2 7 11:33 6
10. Pl. Podhradie 8 1 1 6 13:56 4

II. trieda, sk. B dorast

13. kolo: Grinava – N. Dedinka 3:2, Doľany – Dubová 2:0, Báhoň – Budmerice 0:0, Limbach – Šenkvice 3:6, Tomášov – Častá 5:0, Blatné – Ch. Grob 6:3.

1. Doľany 11 8 1 2 31:13 25
2. Šenkvice 11 7 2 2 38:24 23
3. Báhoň 11 7 1 3 47:17 22
4. Malinovo 11 7 1 3 26:18 22
5. N. Dedinka 11 7 4 34:18 21
6. Grinava 11 7 4 29:19 21
7. Blatné 11 6 1 4 38:24 19
8. Budmerice 11 5 1 5 42:22 16
9. Tomášov 11 5 6 31:32 15
10. Dubová 11 2 1 8 9:31 7
11. Limbach 12 2 1 9 11:41 7
12. Častá 11 2 1 8 12:61 7
13. Ch. Grob 11 1 2 8 11:39 5

Žiaci – skupina A

13. kolo: Suchohrad – Láb 1:1, Pl. Štvrtok – Pl. Podhradie sa nehralo, Rohožník – Kuchyňa 19:0, M. Leváre – Vysoká 0:1, Závod – Zohor 1:1, Studienka – Jablonové 6:3, Pl. Mikuláš – Jakubov 7:1.

1. Rohožník 13 13 101:3 39
2. Studienka 13 11 2 77:13 33
3. Jablonové 13 9 1 3 63:21 28
4. Pl. Štvrtok 12 9 3 67:23 27
5. Zohor 12 6 2 4 49:17 20
6. Závod 13 5 2 6 26:34 17
7. Láb 13 5 2 6 26:47 17
8. Kuchyňa 13 5 8 45:50 15
9. Vysoká 13 4 1 8 27:42 13
10. Suchohrad 12 4 1 7 17:54 13
11. Pl. Mikuláš 13 3 3 7 16:40 12
12. Jakubov 13 4 9 27:57 12
13. M. Leváre 13 4 9 22:66 12
14. Pl. Podhradie 12 1 11 8:104 3

Žiaci – skupina B

13. kolo: Bernolákovo – Igram 2:3, Ivanka – Malinovo 1:2, Kaplná – Čataj 6:0, Tomášov – Báhoň 1:3, Hamuliakovo – Rovinka 1:2, D. Lužná – N. Dedinka 10:0.

1. Báhoň 12 12 64:8 36
2. D. Lužná 12 9 1 2 54:20 28
3. Tomášov 12 8 4 44:18 24
5. Kaplná 12 7 1 4 55:24 22
4. Igram 12 6 3 3 32:24 21
7. Malinovo 12 5 2 5 22:38 17
6. Bernolákovo 12 5 1 6 36:26 16
8. Rovinka 12 4 1 7 16:41 13
9. Ivanka 12 4 8 19:28 12
10. Hamuliakovo 12 4 8 26:44 12
11. N. Dedinka 12 3 2 7 18:49 11
12. Čataj 12 3 1 8 15:33 10
13. Kráľová p.S. 12 2 10 13:61 6

Žiaci – skupina C

13. kolo: Modra B – Sl. Grob 4:3, Viničné – Šenkvice 4:2, Budmerice – Dubová 3:1, Vištuk – Častá 2:3, Doľany – Limbach 10:0, Jablonec – Grinava 0:3 kont.

1. Modra A 13 12 1 59:8 37
2. Častá 13 12 1 58:8 36
3. Viničné 13 9 1 3 51:12 28
4. Grinava 13 9 4 29:17 27
5. Budmerice 13 8 1 4 33:22 25
6. Dubová 13 7 1 5 48:20 22
7. Vištuk 13 7 6 41:26 21
8. Šenkvice 13 6 2 5 34:23 20
9. Doľany 13 6 7 36:26 18
10. Jablonec 13 6 7 32:32 18
11. B. Pezinok 13 3 10 25:41 9
12. Limbach 13 1 1 11 15:71 4
13. Modra B 13 1 12 9:101 3
14. Sl. Grob 13 1 12 7:70 1

(boj, hup)

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Manažér, Redaktor, Psychológ či Vedec? MY sme READY – a TY?
  2. Štúdium ekológie, dizajnu či tech-inovácií je životný štýl
  3. Maturuješ? Vyber si oblasť uplatnenia a študuj čo ťa baví!
  4. Vyšperkujte Vianoce - tipy na vianočné darčeky
  5. Imunitnú bombu do tela dostanete vďaka Vitaglucanu
  6. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
  7. Právo: Kto sú najväčší právnici a kde všade zostanú súdy
  8. O bezpečnejších nákupoch pred Vianocami so šéfom Tesca
  9. Toto si zapamätajte! Takto určite nakúpite bezpečne
  10. Pomáhajte čítaním
  1. Budúcnosť M&A v Európe
  2. Zdravá pečeň zlepšuje metabolizmus aj celkové zdravie
  3. Právo: Kto sú najväčší právnici a kde všade zostanú súdy
  4. Toto si zapamätajte! Takto určite nakúpite bezpečne
  5. O bezpečnejších nákupoch pred Vianocami so šéfom Tesca
  6. Pomáhajte čítaním
  7. Maturuješ? Vyber si oblasť uplatnenia a študuj čo ťa baví!
  8. Štúdium ekológie, dizajnu či tech-inovácií je životný štýl
  9. Manažér, Redaktor, Psychológ či Vedec? MY sme READY – a TY?
  10. Imunitnú bombu do tela dostanete vďaka Vitaglucanu
  1. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 31 097
  2. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 10 940
  3. Príbehy vyhorených, tandem okolo Bödöra a nová trať v Bratislave 9 593
  4. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 9 137
  5. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 9 069
  6. Oslávte nový rok v teple: Cestujte na Zanzibar úplne bezpečne 9 055
  7. Učiteľka roka 2018: Koľko času by malo dieťa tráviť za počítačom 8 694
  8. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 8 681
  9. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 591
  10. Ako nahradiť fosílne palivá geotermálnou energiou? 8 299
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu