SME
Streda, 29. jún, 2022 | Meniny má Peter, Pavol, Petra

Kiná

l piatok 31. október

3D mánia – Orange Imax, 14.00

Agenti dementi – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.30; Polus, 15.50, 18.05; Palace/Aupark, 14.10, 16.25, 18.40

Bad Boys 2 – Nádej, 17.30, 20.00; Polus, 14.55, 17.50, 20.45; Palace/Aupark, 16.10, 19.10

Bruce všemohúci – Palace/Aupark, 15.45

Cesta človeka – Orange Imax, 13.00, 20.00

Hodiny – Istropolis/ARTkino, 17.30, 20.00; Polus, 19.30; Palace/Aupark, 17.15, 19.40, 22.05

Hovor s ňou – Mladosť, 15.30, 17.30

Hlasy v hlave – Café/City Center, 16.00, 18.00

SkryťVypnúť reklamu

Hrdina – Palace/Aupark, 21.20

Ken Park – Mladosť, 20.00

Kill Bill – Polus, 19.10, 21.25; Palace/Aupark, 15.15, 17.30, 19.50, 22.15

Nebezpečná známosť – Tatra, 16.30, 18.30, 20.30; Polus, 21.55; Palace/Aupark, 15.20, 17.20, 19.30, 21.40

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00

Piráti Karibiku: Kliatba čiernej perly – Polus, 14.50, 17.40, 20.30; Palace/Aupark, 14.50, 15.30, 17.40, 20.30

Podvodníci – Polus, 17.00; Palace/Aupark, 16.00, 18.50

Prci, prci, prcičky – svadba – Hviezda, 18.00, 20.30; Polus, 14.00, 15.05, 16.05, 17.10, 18.10, 19.15, 20.15, 21.20, 22.20; Palace/Aupark, 14.40, 15.40, 16.50, 17.50, 19.00, 20.00, 21.10, 22.10

Pupendo – Polus, 21.05; Palace/Aupark, 21.00

Seabiscuit – Dupot koní – Palace/Aupark, 20.15

SkryťVypnúť reklamu

Strelený piatok – Istropolis, 15.45, 18.00, 20.15; Polus, 14.45, 16.50, 19.00; Palace/Aupark, 15.00, 17.10, 19.20, 21.30

T-Rex – Orange Imax, 16.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 18.00

Zostane to medzi nami – Palace/Aupark, 22.20

Život Davida Galea – Polus, 20.20; Palace/Aupark, 18.10, 20.45

l sobota 1. november

Agenti dementi – Hviezda, 16.00; Istropolis, 16.00, 18.15; Polus, 11.20, 13.35, 15.50, 18.05; Palace/Aupark, 12.00, 14.10, 16.25, 18.40

Bad Boys 2 – Polus, 11.50, 14.55, 17.50, 20.45; Palace/Aupark, 13.10, 16.10, 19.10

Bruce všemohúci – Palace/Aupark, 12.50, 15.45

Bláznivá škôlka – Istropolis, 15.30; Polus, 11.10, 13.05, 15.05, 17.05; Palace/Aupark, 13.40, 15.50, 18.00

Cesta človeka – Orange Imax, 17.00, 21.00

Hodiny – Istropolis/ARTkino, 17.30, 20.00; Polus, 19.30; Palace/Aupark, 17.15, 19.40, 22.05

SkryťVypnúť reklamu

Kill Bill – Istota, 17.30, 20.00; Polus, 19.10, 21.25; Palace/Aupark, 13.00, 15.15, 17.30, 19.50, 22.15

Hrdina – Palace/Aupark, 21.20

Matrix Reloaded – Istropolis, 20.30

Mesto bohov – Mladosť, 17.30, 20.00

Nebezpečná známosť – Tatra, 16.30, 18.30, 20.30; Polus, 21.55; Palace/Aupark, 13.20, 15.20, 17.20, 19.30, 21.40

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00

Piráti Karibiku: Kliatba čiernej perly – Polus, 11.55, 14.50, 17.40, 20.30; Palace/Aupark, 11.50, 14.50, 15.30, 17.40, 20.30

Podvodníci – Polus, 14.30, 17.00; Palace/Aupark, 12.40, 16.00, 18.50

Prci, prci, prcičky – svadba – Hviezda, 18.00, 20.30; Polus, 11.00, 12.00, 13.05, 14.00, 15.05, 16.05, 17.10, 18.10, 19.15, 20.15, 21.20, 22.20; Palace/Aupark, 12.30, 13.30, 14.40, 15.40, 16.50, 17.50, 19.00, 20.00, 21.10, 22.10

Pupendo – Polus, 21.05; Palace/Aupark, 21.00

Seabiscuit – Dupot koní – Palace/Aupark, 20.15

Strelený piatok – Istropolis, 18.00, 20.15; Polus, 12.40, 14.45, 16.50, 19.00; Palace/Aupark, 12.50, 15.00, 17.10, 19.20, 21.30

T-Rex – Orange Imax, 13.00, 19.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 11.00, 15.00

Zostane to medzi nami – Palace/Aupark, 22.20

Život Davida Galea – Polus, 20.20; Palace/Aupark, 18.10, 20.45

l nedeľa 2. november

Agenti dementi – Hviezda, 16.00; Istropolis, 16.00, 18.15; Polus, 11.20, 13.35, 15.50, 18.05; Palace/Aupark, 12.00, 14.10, 16.25, 18.40

Bad Boys 2 – Polus, 11.50, 14.55, 17.50, 20.45; Palace/Aupark, 13.10, 16.10, 19.10

Cesta človeka – Orange Imax, 13.00, 20.00

Hladá sa Nemo – Palace/Aupark, 13.30, 15.40

Hodiny – Istropolis/ARTkino, 17.30, 20.00; Polus, 19.30; Palace/Aupark, 17.15, 19.40, 22.05

Hrdina – Palace/Aupark, 21.20

Kill Bill – Istota, 17.30, 20.00; Polus, 19.10, 21.25; Palace/Aupark, 13.00, 15.15, 17.30, 19.50, 22.15

Matrix Reloaded – Istropolis, 20.30

Mesto bohov – Mladosť, 17.30, 20.00

Nebezpečná známosť – Tatra, 16.30, 18.30, 20.30; Polus, 21.55; Palace/Aupark, 13.20, 15.20, 17.20, 19.30, 21.40

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 12.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00

Podvodníci – Polus, 14.30, 17.00; Palace/Aupark, 12.40, 16.00, 18.50

Piráti Karibiku: Kliatba čiernej perly – Polus, 11.55, 14.50, 17.40, 20.30; Palace/Aupark, 11.50, 17.40, 20.30

Prci, prci, prcičky – svadba – Hviezda, 18.00, 20.30; Polus, 11.00, 12.00, 13.05, 14.00, 15.05, 16.05, 17.10, 18.10, 19.15, 20.15, 21.20, 22.20; Palace/Aupark, 12.30, 14.40, 16.50, 17.50, 19.00, 20.00, 21.10, 22.10

Pupendo – Polus, 21.05; Palace/Aupark, 21.00

Seabiscuit – Dupot koní – Palace/Aupark, 20.15

Strelený piatok – Istropolis, 18.00, 20.15; Polus, 12.40, 14.45, 16.50, 19.00; Palace/Aupark, 12.50, 15.00, 17.10, 19.20, 21.30

T-Rex – Orange Imax, 13.00, 20.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 11.00, 16.00

Zázrak lásky – Tatra/Klub Dokumentu, 14.30

Zostane to medzi nami – Palace/Aupark, 22.20

Život Davida Galea – Polus, 20.20; Palace/Aupark, 18.10, 20.45

l pondelok 3. november

3D mánia – Orange Imax, 14.00

Agenti dementi – Hviezda, 16.00; Istropolis, 16.00, 18.15; Polus, 15.50, 18.05; Palace/Aupark, 14.10, 16.25, 18.40

Bad Boys 2 – Polus, 14.55, 17.50, 20.45; Palace/Aupark, 16.10, 19.10

Bruce všemohúci – Palace/Aupark, 15.45

Duchovia Titaniku – Orange Imax, 13.00, 16.00, 18.00, 20.00

Hodiny – Istropolis/ARTkino, 17.30, 20.00; Polus, 19.30; Palace/Aupark, 17.15, 19.40, 22.05

Hrdina – Palace/Aupark, 21.20

Kill Bill – Polus, 19.10, 21.25; Palace/Aupark, 15.15, 17.30, 19.50, 22.15

Matrix Reloaded – Istropolis, 20.30

Nebezpečná známosť – Tatra, 16.30, 18.30, 20.30; Polus, 21.55; Palace/Aupark, 15.20, 17.20, 19.30, 21.40

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 15.00, 21.00

Podvodníci – Polus, 14.30, 17.00; Palace/Aupark, 16.00, 18.50

Piráti Karibiku: Kliatba čiernej perly – Polus, 14.50, 17.40, 20.30; Palace/Aupark, 14.50, 15.30, 17.40, 20.30

Prci, prci, prcičky – svadba – Hviezda, 18.00, 20.30; Polus, 14.00, 15.05, 16.05, 17.10, 18.10, 19.15, 20.15, 21.20, 22.20; Palace/Aupark, 14.40, 15.40, 16.50, 17.50, 19.00, 20.00, 21.10, 22.10

Pupendo – Polus, 21.05; Palace/Aupark, 21.00

Seabiscuit – Dupot koní – Palace/Aupark, 20.15

Strelený piatok – Istropolis, 18.00, 20.15; Polus, 14.45, 16.50, 19.00; Palace/Aupark, 15.00, 17.10, 19.20, 21.30

T-Rex – Orange Imax, 19.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 17.00

Zostane to medzi nami – Palace/Aupark, 22.20

Život Davida Galea – Polus, 20.20; Palace/Aupark, 18.10, 20.45

l utorok 4. november

3D mánia – Orange Imax, 17.00

Agenti dementi – Hviezda, 16.00; Istropolis, 16.00, 18.15; Polus, 15.50, 18.05; Palace/Aupark, 14.10, 16.25, 18.40

Bad Boys 2 – Polus, 14.55, 17.50, 20.45; Palace/Aupark, 16.10, 19.10

Bruce všemohúci – Palace/Aupark, 15.45

Duchovia Titaniku – Orange Imax, 16.00, 18.00, 20.00, 21.00

Hodiny – Istropolis/ARTkino, 11.00, 17.30, 20.00; Polus, 19.30; Palace/Aupark, 17.15, 19.40, 22.05

Hrdina – Palace/Aupark, 21.20

Kill Bill – Polus, 19.10, 21.25; Palace/Aupark, 15.15, 17.30, 19.50, 22.15

Matrix Reloaded – Istropolis, 13.00, 20.30

Nebezpečná známosť – Tatra, 16.30, 18.30, 20.30; Polus, 21.55; Palace/Aupark, 15.20, 17.20, 19.30, 21.40

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 15.00, 19.00

Piráti Karibiku: Kliatba čiernej perly – Polus, 14.50, 17.40, 20.30; Palace/Aupark, 14.50, 15.30, 17.40, 20.30

Podvodníci – Polus, 14.30, 17.00; Palace/Aupark, 16.00, 18.50

Prci, prci, prcičky – svadba – Hviezda, 18.00, 20.30; Polus, 14.00, 15.05, 16.05, 17.10, 18.10, 19.15, 20.15, 21.20, 22.20; Palace/Aupark, 14.40, 15.40, 16.50, 17.50, 19.00, 20.00, 21.10, 22.10

Pupendo – Polus, 21.05; Palace/Aupark, 21.00

Strelený piatok – Istropolis, 18.00, 20.15; Polus, 14.45, 16.50, 19.00; Palace/Aupark, 15.00, 17.10, 19.20, 21.30

Seabiscuit – Dupot koní – Palace/Aupark, 20.15

T-Rex – Orange Imax, 13.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 14.00

Zostane to medzi nami – Palace/Aupark, 22.20

Život Davida Galea – Polus, 20.20; Palace/Aupark, 18.10, 20.45

l streda 5. november

Agenti a dementi – Hviezda, 16.00; Istropolis, 16.00, 18.15; Palace/Aupark, 14.10, 16.25, 18.40

Bad Boys 2 – Palace/Aupark, 16.10, 19.10

Bruce všemohúci – Palace/Aupark, 15.45

Duchovia Titaniku – Orange Imax, 14.00, 16.00, 19.00, 21.00

Hodiny – Istropolis/ARTkino, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 17.15, 19.40, 22.05

Hrdina – Palace/Aupark, 21.20

Kill Bill – Palace/Aupark, 15.15, 17.30, 19.50, 22.15

Matrix Reloaded – Istropolis, 11.00, 20.30

Matrix Revolutions – Tatra, 18.00, 20.45; Istropolis, 14.30, 17.30, 20.30

Nebezpečná známosť – Palace/Aupark, 15.20, 17.20, 19.30, 21.40

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 13.00, 18.00, 20.00

Piráti Karibiku: Kliatba čiernej perly – Palace/Aupark, 14.50, 15.30, 17.40, 20.30

Podvodníci – Palace/Aupark, 16.00, 18.50

Prci, prci, prcičky – svadba – Hviezda, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 14.40, 15.40, 16.50, 17.50, 19.00, 20.00, 21.10, 22.10

Pupendo – Palace/Aupark, 21.00

Seabiscuit – Dupot koní – Palace/Aupark, 20.15

Strelený piatok – Palace/Aupark, 15.00, 17.10, 19.20, 21.30

T-Rex – Orange Imax, 17.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 15.00

Zostane to medzi nami – Palace/Aupark, 22.20

Život Davida Galea – Palace/Aupark, 18.10, 20.45

l štvrtok 6. november

Adaptácia – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00

Agenti a dementi – Hviezda, 16.00; Istropolis, 16.00, 18.15

Duchovia Titaniku – Orange Imax, 13.00, 15.00, 17.00, 18.00, 20.00

Hodiny – Istota, 17.30, 20.00

Kill Bill – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Nádej, 17.30, 20.00

Matrix Revolutions – Istropolis, 11.00, 14.30, 17.30, 20.30

Matrix Revolutions – Tatra, 18.00, 20.45

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 14.00, 16.00, 19.00

Prci, prci, prcičky – svadba – Istropolis, 13.00, 20.15

Sekretárka – Istropolis/ARTkino, 17.45, 20.00

T-Rex – Orange Imax, 21.00

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Na čo nezabudnúť, ak plánujete na leto malé i väčšie výlety
  2. Večer stál chlieb dvojnásobok ako ráno. Ako hyperinflácia pripravila ľudí o úspory?
  3. Plyn v doprave môže byť medzičlánkom k nízkoemisnej budúcnosti
  4. Špičková starostlivosť aj pre detských pacientov
  5. Spoločnosť Mars inšpiruje: Lepší svet pre domácich miláčikov
  6. Slovenské oplátky ocenil aj svet. Receptúru pozná jeden človek
  7. Leto v Čechách a na Morave: Tipy na výlety v susednej krajine
  8. Danube InGrid zvyšuje energetickú stabilitu aj v Bratislave
  1. Študenti spoznali nové výrobné trendy v Schaeffler Skalica
  2. Špičková starostlivosť aj pre detských pacientov
  3. Na čo nezabudnúť, ak plánujete na leto malé i väčšie výlety
  4. Leto v Čechách a na Morave: Tipy na výlety v susednej krajine
  5. Spoločnosť Mars inšpiruje: Lepší svet pre domácich miláčikov
  6. Slovenské oplátky ocenil aj svet. Receptúru pozná jeden človek
  7. Modernizácia VÚSCH rozšíri a skvalitní zdravotnú starostlivosť
  8. Danube InGrid zvyšuje stabilitu elektrizačnej sústavy
  1. Štyri veci, vďaka ktorým lepšie zvládnete infláciu 11 203
  2. Djerba: odlišná príchuť dovolenky v Tunisku 8 353
  3. Analytik Horňák: Niektorí výrobcovia budú musieť znížiť ceny 5 298
  4. Toto sú výhody, ktoré majú prémioví predplatitelia na SME.sk 3 952
  5. Čítajte odomknuté články na mobile, počítači a aj v tablete 3 749
  6. Vyhrajte letnú dovolenku s víkendovým vydaním denníka SME 3 149
  7. 91 kreslených správ o Slovensku, Ukrajine a celom svete 1 776
  8. ČSOB hľadá zamestnancov: Skvelá kampaň, chystajte životopis! 1 190
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Blogy SME

  1. Daniel Bíro: V Bratislave malo byť metro. Aké sú história a súčasnosť tohto projektu?
  2. Milota Sidorová: Toto mesto v Taliansku založilo Kanceláriu pre čas. Čaká to aj Bratislavu?
  3. Ľudmila Križanovská: Žobráci v centre Bratislavy. Ľudia v núdzi alebo príživníci?
  4. Anton Sládek: Bratislava - Vysoká ulica včera a dnes
  5. Anton Sládek: Bratislava - Hviezdoslavovo námestie
  6. Anton Sládek: Dunaj XIII. Most Apollo a okolo
  7. Matej Vagač: Ukradnutý verejný priestor. V Horskom parku sú porušené vlastnícke práva.
  8. Anton Sládek: Bratislava - Heydukova ulica
  1. Soňa Bulbeck: Ako šklbú turistov inde... 10 464
  2. Jiří Ščobák: Ruské straty budú o 20 000 mŕtvych vyššie, než uvádza Ukrajina (analýza situácie na bojisku) 7 431
  3. Věra Tepličková: Igi zasa ukazuje figy alebo O tom, ako sa Edo unáhlil 5 892
  4. Jozef Černek: Turecko, letecky s dvomi deťmi, časť prvá - cesta tam 3 920
  5. Tomáš Jacko: Keď upratovačka zarába viac než univerzitný profesor 3 541
  6. Juraj Kumičák: Ako Rusi veľkú vojnu vyhrali... (časť IVa) 3 472
  7. Post Bellum SK: Kocáb: Boli schopní aj tmu vydávať za dôkaz toho, že tam nie sú jadrové hlavice 3 347
  8. Miroslav Lukáč: Kto je ešte dnes rusofil, potrebuje odbornú pomoc. 3 192
  1. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 42. - Arktída - Príbeh havárie vzducholode Italia podľa priameho účastníka Běhounka
  2. Lívia Hlavačková: Týždenne zjete jednu kreditku v podobe mikroplastov
  3. Jiří Ščobák: Ruské straty budú o 20 000 mŕtvych vyššie, než uvádza Ukrajina (analýza situácie na bojisku)
  4. Jiří Ščobák: Bude Ukrajina po vojne prosperovať? A my s ňou?
  5. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 41. - Arktída - Roald Amundsen, Umberto Nobile a Expedícia Norge - 1926
  6. Jiří Ščobák: Skepsia okolo kryptomien: Ktoré kryptomeny naozaj nie sú pre začiatočníkov?
  7. Monika Nagyova: Nebyť matkou je úžasné
  8. Jiří Ščobák: Mentální cvičení: Určení rizikových bodů a možných tras ruského postupu na Ukrajině
SkryťZatvoriť reklamu