SME
Nedeľa, 13. jún, 2021 | Meniny má AntonKrížovkyKrížovky

Kiná

l piatok 31. október

3D mánia – Orange Imax, 14.00

Agenti dementi – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.30; Polus, 15.50, 18.05; Palace/Aupark, 14.10, 16.25, 18.40

Bad Boys 2 – Nádej, 17.30, 20.00; Polus, 14.55, 17.50, 20.45; Palace/Aupark, 16.10, 19.10

Bruce všemohúci – Palace/Aupark, 15.45

Cesta človeka – Orange Imax, 13.00, 20.00

Hodiny – Istropolis/ARTkino, 17.30, 20.00; Polus, 19.30; Palace/Aupark, 17.15, 19.40, 22.05

Hovor s ňou – Mladosť, 15.30, 17.30

Hlasy v hlave – Café/City Center, 16.00, 18.00

Skryť Vypnúť reklamu

Hrdina – Palace/Aupark, 21.20

Ken Park – Mladosť, 20.00

Kill Bill – Polus, 19.10, 21.25; Palace/Aupark, 15.15, 17.30, 19.50, 22.15

Nebezpečná známosť – Tatra, 16.30, 18.30, 20.30; Polus, 21.55; Palace/Aupark, 15.20, 17.20, 19.30, 21.40

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00

Piráti Karibiku: Kliatba čiernej perly – Polus, 14.50, 17.40, 20.30; Palace/Aupark, 14.50, 15.30, 17.40, 20.30

Podvodníci – Polus, 17.00; Palace/Aupark, 16.00, 18.50

Prci, prci, prcičky – svadba – Hviezda, 18.00, 20.30; Polus, 14.00, 15.05, 16.05, 17.10, 18.10, 19.15, 20.15, 21.20, 22.20; Palace/Aupark, 14.40, 15.40, 16.50, 17.50, 19.00, 20.00, 21.10, 22.10

Pupendo – Polus, 21.05; Palace/Aupark, 21.00

Seabiscuit – Dupot koní – Palace/Aupark, 20.15

Skryť Vypnúť reklamu

Strelený piatok – Istropolis, 15.45, 18.00, 20.15; Polus, 14.45, 16.50, 19.00; Palace/Aupark, 15.00, 17.10, 19.20, 21.30

T-Rex – Orange Imax, 16.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 18.00

Zostane to medzi nami – Palace/Aupark, 22.20

Život Davida Galea – Polus, 20.20; Palace/Aupark, 18.10, 20.45

l sobota 1. november

Agenti dementi – Hviezda, 16.00; Istropolis, 16.00, 18.15; Polus, 11.20, 13.35, 15.50, 18.05; Palace/Aupark, 12.00, 14.10, 16.25, 18.40

Bad Boys 2 – Polus, 11.50, 14.55, 17.50, 20.45; Palace/Aupark, 13.10, 16.10, 19.10

Bruce všemohúci – Palace/Aupark, 12.50, 15.45

Bláznivá škôlka – Istropolis, 15.30; Polus, 11.10, 13.05, 15.05, 17.05; Palace/Aupark, 13.40, 15.50, 18.00

Cesta človeka – Orange Imax, 17.00, 21.00

Hodiny – Istropolis/ARTkino, 17.30, 20.00; Polus, 19.30; Palace/Aupark, 17.15, 19.40, 22.05

Skryť Vypnúť reklamu

Kill Bill – Istota, 17.30, 20.00; Polus, 19.10, 21.25; Palace/Aupark, 13.00, 15.15, 17.30, 19.50, 22.15

Hrdina – Palace/Aupark, 21.20

Matrix Reloaded – Istropolis, 20.30

Mesto bohov – Mladosť, 17.30, 20.00

Nebezpečná známosť – Tatra, 16.30, 18.30, 20.30; Polus, 21.55; Palace/Aupark, 13.20, 15.20, 17.20, 19.30, 21.40

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00

Piráti Karibiku: Kliatba čiernej perly – Polus, 11.55, 14.50, 17.40, 20.30; Palace/Aupark, 11.50, 14.50, 15.30, 17.40, 20.30

Podvodníci – Polus, 14.30, 17.00; Palace/Aupark, 12.40, 16.00, 18.50

Prci, prci, prcičky – svadba – Hviezda, 18.00, 20.30; Polus, 11.00, 12.00, 13.05, 14.00, 15.05, 16.05, 17.10, 18.10, 19.15, 20.15, 21.20, 22.20; Palace/Aupark, 12.30, 13.30, 14.40, 15.40, 16.50, 17.50, 19.00, 20.00, 21.10, 22.10

Pupendo – Polus, 21.05; Palace/Aupark, 21.00

Seabiscuit – Dupot koní – Palace/Aupark, 20.15

Strelený piatok – Istropolis, 18.00, 20.15; Polus, 12.40, 14.45, 16.50, 19.00; Palace/Aupark, 12.50, 15.00, 17.10, 19.20, 21.30

T-Rex – Orange Imax, 13.00, 19.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 11.00, 15.00

Zostane to medzi nami – Palace/Aupark, 22.20

Život Davida Galea – Polus, 20.20; Palace/Aupark, 18.10, 20.45

l nedeľa 2. november

Agenti dementi – Hviezda, 16.00; Istropolis, 16.00, 18.15; Polus, 11.20, 13.35, 15.50, 18.05; Palace/Aupark, 12.00, 14.10, 16.25, 18.40

Bad Boys 2 – Polus, 11.50, 14.55, 17.50, 20.45; Palace/Aupark, 13.10, 16.10, 19.10

Cesta človeka – Orange Imax, 13.00, 20.00

Hladá sa Nemo – Palace/Aupark, 13.30, 15.40

Hodiny – Istropolis/ARTkino, 17.30, 20.00; Polus, 19.30; Palace/Aupark, 17.15, 19.40, 22.05

Hrdina – Palace/Aupark, 21.20

Kill Bill – Istota, 17.30, 20.00; Polus, 19.10, 21.25; Palace/Aupark, 13.00, 15.15, 17.30, 19.50, 22.15

Matrix Reloaded – Istropolis, 20.30

Mesto bohov – Mladosť, 17.30, 20.00

Nebezpečná známosť – Tatra, 16.30, 18.30, 20.30; Polus, 21.55; Palace/Aupark, 13.20, 15.20, 17.20, 19.30, 21.40

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 12.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00

Podvodníci – Polus, 14.30, 17.00; Palace/Aupark, 12.40, 16.00, 18.50

Piráti Karibiku: Kliatba čiernej perly – Polus, 11.55, 14.50, 17.40, 20.30; Palace/Aupark, 11.50, 17.40, 20.30

Prci, prci, prcičky – svadba – Hviezda, 18.00, 20.30; Polus, 11.00, 12.00, 13.05, 14.00, 15.05, 16.05, 17.10, 18.10, 19.15, 20.15, 21.20, 22.20; Palace/Aupark, 12.30, 14.40, 16.50, 17.50, 19.00, 20.00, 21.10, 22.10

Pupendo – Polus, 21.05; Palace/Aupark, 21.00

Seabiscuit – Dupot koní – Palace/Aupark, 20.15

Strelený piatok – Istropolis, 18.00, 20.15; Polus, 12.40, 14.45, 16.50, 19.00; Palace/Aupark, 12.50, 15.00, 17.10, 19.20, 21.30

T-Rex – Orange Imax, 13.00, 20.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 11.00, 16.00

Zázrak lásky – Tatra/Klub Dokumentu, 14.30

Zostane to medzi nami – Palace/Aupark, 22.20

Život Davida Galea – Polus, 20.20; Palace/Aupark, 18.10, 20.45

l pondelok 3. november

3D mánia – Orange Imax, 14.00

Agenti dementi – Hviezda, 16.00; Istropolis, 16.00, 18.15; Polus, 15.50, 18.05; Palace/Aupark, 14.10, 16.25, 18.40

Bad Boys 2 – Polus, 14.55, 17.50, 20.45; Palace/Aupark, 16.10, 19.10

Bruce všemohúci – Palace/Aupark, 15.45

Duchovia Titaniku – Orange Imax, 13.00, 16.00, 18.00, 20.00

Hodiny – Istropolis/ARTkino, 17.30, 20.00; Polus, 19.30; Palace/Aupark, 17.15, 19.40, 22.05

Hrdina – Palace/Aupark, 21.20

Kill Bill – Polus, 19.10, 21.25; Palace/Aupark, 15.15, 17.30, 19.50, 22.15

Matrix Reloaded – Istropolis, 20.30

Nebezpečná známosť – Tatra, 16.30, 18.30, 20.30; Polus, 21.55; Palace/Aupark, 15.20, 17.20, 19.30, 21.40

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 15.00, 21.00

Podvodníci – Polus, 14.30, 17.00; Palace/Aupark, 16.00, 18.50

Piráti Karibiku: Kliatba čiernej perly – Polus, 14.50, 17.40, 20.30; Palace/Aupark, 14.50, 15.30, 17.40, 20.30

Prci, prci, prcičky – svadba – Hviezda, 18.00, 20.30; Polus, 14.00, 15.05, 16.05, 17.10, 18.10, 19.15, 20.15, 21.20, 22.20; Palace/Aupark, 14.40, 15.40, 16.50, 17.50, 19.00, 20.00, 21.10, 22.10

Pupendo – Polus, 21.05; Palace/Aupark, 21.00

Seabiscuit – Dupot koní – Palace/Aupark, 20.15

Strelený piatok – Istropolis, 18.00, 20.15; Polus, 14.45, 16.50, 19.00; Palace/Aupark, 15.00, 17.10, 19.20, 21.30

T-Rex – Orange Imax, 19.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 17.00

Zostane to medzi nami – Palace/Aupark, 22.20

Život Davida Galea – Polus, 20.20; Palace/Aupark, 18.10, 20.45

l utorok 4. november

3D mánia – Orange Imax, 17.00

Agenti dementi – Hviezda, 16.00; Istropolis, 16.00, 18.15; Polus, 15.50, 18.05; Palace/Aupark, 14.10, 16.25, 18.40

Bad Boys 2 – Polus, 14.55, 17.50, 20.45; Palace/Aupark, 16.10, 19.10

Bruce všemohúci – Palace/Aupark, 15.45

Duchovia Titaniku – Orange Imax, 16.00, 18.00, 20.00, 21.00

Hodiny – Istropolis/ARTkino, 11.00, 17.30, 20.00; Polus, 19.30; Palace/Aupark, 17.15, 19.40, 22.05

Hrdina – Palace/Aupark, 21.20

Kill Bill – Polus, 19.10, 21.25; Palace/Aupark, 15.15, 17.30, 19.50, 22.15

Matrix Reloaded – Istropolis, 13.00, 20.30

Nebezpečná známosť – Tatra, 16.30, 18.30, 20.30; Polus, 21.55; Palace/Aupark, 15.20, 17.20, 19.30, 21.40

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 15.00, 19.00

Piráti Karibiku: Kliatba čiernej perly – Polus, 14.50, 17.40, 20.30; Palace/Aupark, 14.50, 15.30, 17.40, 20.30

Podvodníci – Polus, 14.30, 17.00; Palace/Aupark, 16.00, 18.50

Prci, prci, prcičky – svadba – Hviezda, 18.00, 20.30; Polus, 14.00, 15.05, 16.05, 17.10, 18.10, 19.15, 20.15, 21.20, 22.20; Palace/Aupark, 14.40, 15.40, 16.50, 17.50, 19.00, 20.00, 21.10, 22.10

Pupendo – Polus, 21.05; Palace/Aupark, 21.00

Strelený piatok – Istropolis, 18.00, 20.15; Polus, 14.45, 16.50, 19.00; Palace/Aupark, 15.00, 17.10, 19.20, 21.30

Seabiscuit – Dupot koní – Palace/Aupark, 20.15

T-Rex – Orange Imax, 13.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 14.00

Zostane to medzi nami – Palace/Aupark, 22.20

Život Davida Galea – Polus, 20.20; Palace/Aupark, 18.10, 20.45

l streda 5. november

Agenti a dementi – Hviezda, 16.00; Istropolis, 16.00, 18.15; Palace/Aupark, 14.10, 16.25, 18.40

Bad Boys 2 – Palace/Aupark, 16.10, 19.10

Bruce všemohúci – Palace/Aupark, 15.45

Duchovia Titaniku – Orange Imax, 14.00, 16.00, 19.00, 21.00

Hodiny – Istropolis/ARTkino, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 17.15, 19.40, 22.05

Hrdina – Palace/Aupark, 21.20

Kill Bill – Palace/Aupark, 15.15, 17.30, 19.50, 22.15

Matrix Reloaded – Istropolis, 11.00, 20.30

Matrix Revolutions – Tatra, 18.00, 20.45; Istropolis, 14.30, 17.30, 20.30

Nebezpečná známosť – Palace/Aupark, 15.20, 17.20, 19.30, 21.40

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 13.00, 18.00, 20.00

Piráti Karibiku: Kliatba čiernej perly – Palace/Aupark, 14.50, 15.30, 17.40, 20.30

Podvodníci – Palace/Aupark, 16.00, 18.50

Prci, prci, prcičky – svadba – Hviezda, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 14.40, 15.40, 16.50, 17.50, 19.00, 20.00, 21.10, 22.10

Pupendo – Palace/Aupark, 21.00

Seabiscuit – Dupot koní – Palace/Aupark, 20.15

Strelený piatok – Palace/Aupark, 15.00, 17.10, 19.20, 21.30

T-Rex – Orange Imax, 17.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 15.00

Zostane to medzi nami – Palace/Aupark, 22.20

Život Davida Galea – Palace/Aupark, 18.10, 20.45

l štvrtok 6. november

Adaptácia – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00

Agenti a dementi – Hviezda, 16.00; Istropolis, 16.00, 18.15

Duchovia Titaniku – Orange Imax, 13.00, 15.00, 17.00, 18.00, 20.00

Hodiny – Istota, 17.30, 20.00

Kill Bill – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Nádej, 17.30, 20.00

Matrix Revolutions – Istropolis, 11.00, 14.30, 17.30, 20.30

Matrix Revolutions – Tatra, 18.00, 20.45

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 14.00, 16.00, 19.00

Prci, prci, prcičky – svadba – Istropolis, 13.00, 20.15

Sekretárka – Istropolis/ARTkino, 17.45, 20.00

T-Rex – Orange Imax, 21.00

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020?
  2. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi
  3. P. Lednický: Koronavírus tu už zostane, musíme si na to zvyknúť
  4. Čo robiť v Tatrách, keď počasie pokazí plány?
  5. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame
  6. Ako sa z nenásytných Bödörovcov stal symbol oligarchie
  7. Od zmesi plynov po sofistikovanú kvapalinu
  8. 4 veci, ktoré potrebujete vedieť o bezpečnosti elektromobilov
  9. Počuli ste už o zelenej hypotéke? Ušetríte s ňou až trikrát
  10. Tipy a triky na spracovanie letného ovocia
  1. Pečeň je priamo zodpovedná za stav vášho imunitného systému
  2. Ako kedysi vyzerali bratislavské mýta? Bol tam cintorín aj sady
  3. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi
  4. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020?
  5. P. Lednický: Koronavírus tu už zostane, musíme si na to zvyknúť
  6. Čo robiť v Tatrách, keď počasie pokazí plány?
  7. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame
  8. Prešovský McDonald’s podržal zamestnancov počas pandémie
  9. Hrajte futbal ako Valábik! Lopty rozdáva po celom Slovensku
  10. Medzi zateplením minerálnou vlnou a PUR penou sú veľké rozdiely
  1. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame 10 865
  2. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi 9 582
  3. 4 veci, ktoré potrebujete vedieť o bezpečnosti elektromobilov 8 764
  4. Počuli ste už o zelenej hypotéke? Ušetríte s ňou až trikrát 8 758
  5. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020? 8 409
  6. Ako sa z nenásytných Bödörovcov stal symbol oligarchie 8 145
  7. Dnes ma živí instagram, hovorí bývalá tanečníčka Katarína Jakeš 8 069
  8. Tostov palác - moderné bývanie s atmosférou historických Košíc 7 858
  9. Čo robiť v Tatrách, keď počasie pokazí plány? 7 195
  10. Obľubovali ste termínované vklady? Spoznajte alternatívy 6 462
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu