SND – OPERA A BALET
S. Prokofiev: Rómeo a Júlia, o 19.00
DIVADLO P. O. HVIEZDOSLAVA
H. Ibsen: Rosmersholm, o 19.00
MALÁ SCÉNA
E. Maliti-Fraňová: Krcheň Nesmrteľný, o 19.00
NOVÁ SCÉNA
Krysař, o 19.00
ŠTÚDIO L+S
Uragán, verejná nahrávka, o 19.00
TEÁTRO GEDUR
Z muzikálu do muzikálu, výber z najúspešnejších muzikálov, o 19.00
KINÁ
3D mánia – Orange Imax, 18.00
Bad Boys 2 – Palace/Aupark, 16.10, 19.10, 20.15; Polus, 14.55, 17.45, 20.40: Nádej, 17.30, 20.00
Bowling for Columbine – Tatra, 16.00, 18.15, 20.30
Bruce všemohúci – Palace/Aupark, 15.45
Cesta človeka – Orange Imax, 20.00
Experiment – Kino Café, 16.00, 18.00
Hodiny – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Polus, 19.00, 21.25
Hrdina – Palace/Aupark, 21.30
Kašlem na lásku – Polus, 15.20
Kill Bill – Istropolis/Artkino, 20.00; Palace/Aupark, 15.15, 17.30, 19.50, 22.15; Polus, 17.30, 19.45, 22.00
Liga výnimočných – Palace/Aupark, 15.30
Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 14.00, 16.00, 19.00, 21.00
Oko – Istropolis/Artkino, 17.45
Piráti Karibiku: Kliatba čiernej perly – Istropolis, 20.15; Palace/Aupark, 14.50, 17.40, 20.30; Polus, 14.50, 17.40, 20.30
Podvodníci – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.30; Palace/Aupark, 17.00, 19.30, 22.00; Polus, 14.10, 16.35
Pravá blondínka – Palace/Aupark, 14.20, 16.40, 18.50; Polus, 20.00, 22.10
Prci, prci, prcičky – svadba – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 14.40, 15.40, 16.50, 17.50, 19.00, 20.00, 21.10, 22.10; Polus, 14.00, 15.05, 16.10, 17.10, 18.15, 19.15, 20.20, 21.20, 22.25
Pupendo – Istota, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 19.20, 22.00; Polus, 18.55
Seabiscuit – Palace/Aupark, 18.10, 21.00; Polus, 16.05
Sex a Lucia – Artkino Za zrkadlom, 20.15
T-Rex – Orange Imax, 13.00, 17.00
Tichý Američan – Artkino Lúky, 20.00
Virtuálny svet – Orange Imax, 15.00
Zostane to medzi nami – Palace/Aupark, 22.20
Život Davida Galea – Istropolis, 17.30; Palace/Aupark, 18.10, 20.45; Polus, 21.30
FILMOVÉ KLUBY
Amarcord – FK IC.SK, 17.45
Gangy New Yorku – FK Nostalgia, 18.30
Chicago – FK IC.SK, 20.15
Idioti – FK IC.SK, 19.45
Ken Park – FK Múzeum, 19.00
Maléna – FK IC.SK, 18.00
Mesto bohov – FK IC.SK, 20.30
Perníkový dedko – FK IC.SK, 18.15
Pianista – FK IC.SK, 11,00, 20.00
S milenkou mojej matky – FK IC.SK, 18.30
Zostane to medzi nami – FK IC.SK, 17.30
KONCERTY
3 + 1 – Stena, Záhradnícka 93, 20.00
Acoustic Colors – Woch, Františkánske nám. 7, o 19.00
No name „Slová do tmy“– Live! Club, o 19.00
Ready Kirken, Peha – Babylon, Karpatská 2, o 21.00
Vyššie sféry – Metro, o 20.00
PODUJATIA
Cvičenie pre budúce mamičky – Spoločenský dom Trávniky, Nevädzová 4, o 10.30
Danubius bonsai klub – CC Centrum, Jiráskova 3, o 17.00
DETI
Bláznivá škôlka – Polus, 14.05, 16.00, 18.00
Kniha džungle – Palace/Aupark , 14.10, 16.20
Kúzelná škôlka – Palace/Aupark, 14.55, 15.50, 17.10, 18.00
Pinocchio – Palace/Aupark, 14.30
Cvičenie pre mamičky s bábätkami – Spoločenský dom Trávniky, Nevädzová 4, o 9.30
Kalendárne vylomeniny, pre deti do 10 r. – CC Centrum, Jiráskova 3, o 14.00
Ufúľané obrázky, tvorivé dielne pre deti od 3 r. – Klub 22, Vavilovova 22, o 16.30
Vodník Čľup – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a, o 10.00 a 14.00
KLUBY
Budha Bar – Radio „Budha Bar“, o 20.00
Casey – Oldies Disco, o 21.00
Club 39 – House &Trance Party by DJ Katcha, o 22.00
Galéria Duna – Walz in black / XXL DJ‘s Dirty 77 & Carlos, o 20.30
Eden Pub – Latino párty, o 21.00
Kráter – Halloween Party, o 20.00
Metro – Vyššie sféry / krst / DJ Pepa, o 20.00
Terminal – najlepšie ČS hity + Elán „Detektívka“ projekcia, o 20.00