SND – OPERA A BALET
G. Puccini: Bohéma, o 19.00
MALÁ SCÉNA
J. C. Grumberg: Krajčírky, o 19.00
ŠTÚDIO 12
B. Srbljanovic: Rodinné príbehy, o 19.00
KINÁ
3D mánia – Orange Imax, 17.00
Bad Boys 2 – Palace/Aupark, 16.10, 19.10, 20.15; Polus, 14.55, 17.45, 20.40
Bowling for Columbine – Tatra, 16.00, 18.15, 20.30
Bruce všemohúci – Palace/Aupark, 15.45
Cesta človeka – Orange Imax, 15.00, 20.00
Experiment – Kino Café, 16.00, 18.00
Hodiny – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Polus, 19.00, 21.25
Hrdina – Palace/Aupark, 21.30
Kašlem na lásku – Polus, 15.20
Kill Bill – Istropolis/Artkino, 20.00; Palace/Aupark, 15.15, 17.30, 19.50, 22.15; Polus, 17.30, 19.45, 22.00
Liga výnimočných – Palace/Aupark, 15.30
Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 16.00, 18.00, 21.00
Oko – Istropolis/Artkino, 17.45
Podvodníci – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.30; Palace/Aupark, 17.00, 19.30, 22.00; Polus, 14.10, 16.35
Piráti Karibiku: Kliatba čiernej perly – Istropolis, 20.15; Palace/Aupark, 14.50, 17.40, 20.30; Polus, 14.50, 17.40, 20.30
Pravá blondínka – Palace/Aupark, 14.20, 16.40, 18.50; Polus, 20.00, 22.10
Prci, prci, prcičky – svadba – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 14.40, 15.40, 16.50, 17.50, 19.00, 20.00, 21.10, 22.10; Polus, 14.00, 15.05, 16.10, 17.10, 18.15, 19.15, 20.20, 21.20, 22.25
Pupendo – Istota, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 19.20, 22.00; Polus, 18.55
Seabiscuit – Palace/Aupark, 18.10, 21.00; Polus, 16.05
T-Rex – Orange Imax, 13.00
Virtuálny svet – Orange Imax, 14.00, 19.00
Zostane to medzi nami – Palace/Aupark, 22.20
Život Davida Galea – Istropolis, 17.30; Palace/Aupark, 18.10, 20.45; Polus, 21.30
FILMOVÉ KLUBY
Amarcord – FK IC.SK, 17.45
Chicago – FK IC.SK, 20.15
Idioti – FK IC.SK, 19.45
Maléna – FK IC.SK, 18.00
Mesto bohov – FK IC.SK, 20.30
Perníkový dedko – FK IC.SK, 18.15
Pianista – FK IC.SK, 20.00
S milenkou mojej matky – FK IC.SK, 18.30
Tri farby: Červená – FK Lúky, 20.00
Zostane to medzi nami – FK IC.SK, 17.30
PODUJATIA
23. Duchovný parlament, panelová diskusia na tému Spolupráca národov v Európe + predstavenie Divadla Semafor A Capella. Účinkujú: J. Suchý a J. Molavcová. Vstupné: dobrovoľný príspevok na obnovu divadla Semafor – divadlo Aréna, Viedenská cesta 10, o 14.00
Politici a politika medzivojnového Slovenska na dobových karikatúrach, prednáša: Mgr. J. Roguľová, Historický ústav SAV – kinosála Mestského múzea Bratislava, Primaciálne nám. 3, o 16.00
Bratislavská káva, Ľ. Feldek a jeho hostia – V-klub, Nám. SNP 12, o 19.00
KONCERTY
Gabriel, piano – Café Studio Club, Laurinská, o 19.00
Silent Duo – Aligator, Laurinská 7, o 21.00
DETI
Bláznivá škôlka – Polus, 14.05, 16.00, 18.00 (ČD)
Kniha džungle – Palace/Aupark, 14.10, 16.20
Kúzelná škôlka – Palace/Aupark, 14.55, 15.50, 17.10, 18.00
Pinocchio – Palace/Aupark, 14.30
O unesenej Zuzanke, 2. časť čítaného divadla na motívy knihy K. Bendovej Osmijankove rozprávky – Štúdio Bibiany, Panská 41, o 10.00
Čipkované ilustrácie, tvorivé dielne s mini predstavením k výstave Janko Gondášik – Štúdio Bibiany, Panská 41, o 10.00
Detský milionár, popoludnie pre deti 3. roč. ZŠ – Spoločenský dom Trávniky, Nevädzová 4, o 14.00
Kalendárne vylomeniny, pre deti do 10 r. – CC Centrum, Jiráskova 3, o 14.00
Spievanky s Andrejkou – materské centrum HOJDANA, Haburská 2, o 10.00
Už vieme prečo, už vieme ako, súťažno-zábavný program – klub detí Slniečko, Furdekova 6/a, o 14.00
Kreslím, tvorím, maľujem, kreslenie matiek s deťmi – Klub 22, Vavilovova 22, o 10.00
Ilustrácie bez hraníc, program inšpirovaný medzinárodným projektom Picture Books – DK Nám. SNP 12, o 14.00
Lampionáda, zábavný program s lampiónovým sprievodom a súťaž o najkrajší svetlonos z tekvice – Istra centrum, Istrijská 6, Devínska Nová Ves, o 17.00
KLUBY
Budha Bar – Resident Night, o 20.00
Club 39 – Oldies Party / DJ Marek, o 22.00
Elam – Rockovica, o 18.45
Metro – kino, o 20.00
Terminal – Soul, funk, rnb, hip-hop / Kam?Čo? a hostia, o 20.00