SME
Pondelok, 27. jún, 2022 | Meniny má Ladislav, Ladislava

Kiná

* piatok 24. október

3D mánia – Orange Imax, 14.00

Bad Boys 2 – Palace/Aupark, 16.10, 19.10, 20.15; Polus, 14.55, 17.45, 20.40

Bruce všemohúci – Istota, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 15.45

Cesta človeka – Orange Imax, 13.00, 20.00

Femme Fatale – Nádej, 17.30, 20.00

Hlasy v hlave – Kino Café, 16.00, 18.00

Hodiny – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Polus, 19.00, 21.25

Hrdina – Palace/Aupark, 21.30

Kašlem na lásku – Polus, 15.20

Kill Bill – Istropolis/Artkino, 20.00; Palace/Aupark, 15.15, 17.30, 19.50, 22.15; Polus, 17.30, 19.45, 22.00

SkryťVypnúť reklamu

Liga výnimočných – Palace/Aupark, 15.30

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00

Oko – Istropolis/Artkino, 17.45

Piráti Karibiku: Kliatba čiernej perly – Istropolis, 20.15; Palace/Aupark, 14.50, 17.40, 20.30; Polus, 14.50, 17.40, 20.30

Podvodníci – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.30; Palace/Aupark, 17.00, 19.30, 22.00; Tatra, 16.00, 18.15, 20.30; Polus, 14.10, 16.35

Pravá blondínka – Palace/Aupark, 14.20, 16.40, 18.50; Polus, 20.00, 22.10

Prci, prci, prcičky – svadba – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 14.40, 15.40, 16.50, 17.50, 19.00, 20.00, 22.10; Polus, 14.00, 15.05, 16.10, 17.10, 18.15, 19.15, 20.20, 21.20, 22.25

Pupendo – Palace/Aupark, 19.20, 22.00; Polus, 18.55

Seabiscuit – Palace/Aupark, 18.10, 21.00; Polus, 16.05

SkryťVypnúť reklamu

T-Rex – Orange Imax, 16.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 18.00

Zostane to medzi nami – Palace/Aupark, 22.20

Život Davida Galea – Istropolis, 17.30; Palace/Aupark, 18.10, 20.45; Polus, 21.30

* sobota 25. október

Bad Boys 2 – Palace/Aupark, 13.10, 16.10, 19.10, 20.15; Polus, 11.50, 14.55, 17.45, 20.40

Bruce všemohúci – Istota, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 12.50, 15.45

Cesta človeka – Orange Imax, 17.00, 21.00

Femme Fatale – Nivy, 16.00, 19.00

Frida – Zora, 17.00, 19.30

Hodiny – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Polus, 19.00, 21.25

Hrdina – Palace/Aupark, 21.30

Kašlem na lásku – Polus, 11.05, 13.10, 15.20

Kill Bill – Istropolis/Artkino, 20.30; Palace/Aupark, 13.00, 15.15, 17.30, 19.50, 22.15; Polus, 17.30, 19.45, 22.00

Liga výnimočných – Palace/Aupark, 12.40, 15.30

SkryťVypnúť reklamu

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00

Piráti Karibiku: Kliatba čiernej perly, 17.30, 20.00; Istropolis, 20.15; Palace/Aupark, 11.50, 14.50, 17.40, 20.30; Polus, 12.05, 14.50, 17.40, 20.30

Podvodníci – Tatra, 16.00, 18.15, 20.30; Istropolis, 16.00, 18.15; Palace/Aupark, 17.00, 19.30, 22.00; Polus, 11.40, 14.10, 16.35

Pravá blondínka – Palace/Aupark, 12.10, 14.20, 16.40, 18.50; Polus, 20.00, 22.10

Prci, prci, prcičky – svadba – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 12.30, 13.30, 14.40, 15.40, 16.50, 17.50, 19.00, 20.00, 21.10, 22.10; Polus, 11.00, 12.00, 13.05, 14.00, 15.05, 16.10, 17.10, 18.15, 19.15, 20.20, 21.20, 22.25

Pupendo – Palace/Aupark, 19.20, 22.00; Polus, 18.55

Seabiscuit – Palace/Aupark, 18.10, 21.00; Polus, 16.05

Svet podľa Prota – Kino Café, 16.00, 18.00

Štvanec – Kino Igric, Dúbravka, 19.00

T-Rex – Orange Imax, 13.00, 19.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 11.00, 15.00

Zostane to medzi nami – Palace/Aupark, 22.20

Život Davida Galea – Istropolis, 17.30; Palace/Aupark, 18.10, 20.45; Polus, 21.30

* nedeľa 26. október

Bad Boys 2 – Palace/Aupark, 13.10, 16.10, 19.10, 20.15; Polus, 11.50, 14.55, 17.45, 20.40

Bruce všemohúci – Istota, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 12.50, 15.45

Búrlivá svadba – Artkino Za Zrkadlom, 20.15

Cesta človeka – Orange Imax, 13.00, 20.00

Frida – Zora, 17.00, 19.30

Hodina pravdy – Lúky, 20.00

Hodiny – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Polus, 19.00, 21.25

Hrdina – Palace/Aupark, 21.30

Kašlem na lásku – Polus, 11.05, 13.10, 15.20

Kill Bill – Istropolis/Artkino, 20.00; Palace/Aupark, 13.00, 15.15, 17.30, 19.50, 22.15; Polus, 17.30, 19.45, 22.00

Liga výnimočných – Palace/Aupark, 12.40, 15.30

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 12.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00

Oko – Istropolis/Artkino, 17.45

Svet podľa Prota – Kino Café, 16.00, 18.00

Piráti Karibiku: Kliatba čiernej perly, 17.30, 20.00; Istropolis, 20.15; Palace/Aupark, 11.50, 14.50, 17.40, 20.30; Polus, 12.05, 14.50, 17.40, 20.30

Podvodníci – Tatra, 16.00, 18.15, 20.30; Istropolis, 16.00, 18.15, 20.30; Palace/Aupark, 17.00, 19.30, 22.00; Polus, 11.40, 14.10, 16.35

Pravá blondínka – Palace/Aupark, 12.10, 14.20, 16.40, 18.50; Polus, 20.00, 22.10

Prci, prci, prcičky – svadba – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 12.30, 13.30, 14.40, 15.40, 16.50, 17.50, 19.00, 20.00, 21.10, 22.10; Polus, 11.00, 12.00, 13.05, 14.00, 15.05, 16.10, 17.10, 18.15, 19.15, 20.20, 21.20, 22.25

Pupendo – Palace/Aupark, 19.20, 22.00; Polus, 18.55

Seabiscuit – Palace/Aupark, 18.10, 21.00; Polus, 16.05

T-Rex – Orange Imax, 14.00, 18.00

Vesmírna turistika – Klub Dokumentu (Tatra), 14.30

Virtuálny svet – Orange Imax, 11.00, 16.00

Zostane to medzi nami – Palace/Aupark, 22.20

Život Davida Galea – Istropolis, 17.30; Palace/Aupark, 18.10, 20.45; Polus, 21.30

* pondelok 27. október

3D mánia – Orange Imax, 14.00, 20.00

Bad Boys 2 – Palace/Aupark, 16.10, 19.10, 20.15; Polus, 14.55, 17.45, 20.40

Bowling for Columbine – Tatra, 16.00, 18.15, 20.30

Bruce všemohúci – Palace/Aupark, 15.45

Cesta človeka – Orange Imax, 13.00, 17.00

Experiment – Kino Café, 16.00, 18.00

Femme Fatale – Istota, 17.30, 20.00

Hodiny – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Polus, 19.00, 21.25

Hrdina – Palace/Aupark, 21.30

Kašlem na lásku – Polus, 15.20

Kill Bill – Istropolis/Artkino, 20.00; Palace/Aupark, 15.15, 17.30, 19.50, 22.15; Polus, 17.30, 19.45, 22.00

Liga výnimočných – Palace/Aupark, 15.30

Mexická svadba – Artkino Za Zrkadlom, 20.15

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 15.00, 19.00, 21.00

Oko – Istropolis/Artkino, 17.45

Piráti Karibiku: Kliatba čiernej perly – Istropolis, 20.15; Palace/Aupark, 14.50, 17.40, 20.30; Polus, 14.50, 17.40, 20.30

Podvodníci – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.30; Palace/Aupark, 17.00, 19.30, 22.00; Polus, 14.10, 16.35

Prci, prci, prcičky – svadba – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 14.40, 15.40, 16.50, 17.50, 19.00, 20.00, 21.10, 22.10; Polus, 14.00, 15.05, 16.10, 17.10, 18.15, 19.15, 20.20, 21.20, 22.25

Pravá blondínka – Palace/Aupark, 14.20, 16.40, 18.50; Polus, 20.00, 22.10

Pupendo – Palace/Aupark, 19.20, 22.00; Polus, 18.55

Seabiscuit – Palace/Aupark, 18.10, 21.00; Polus, 16.05

T-Rex – Orange Imax, 18.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 16.00

Zostane to medzi nami – Palace/Aupark, 22.20

Život Davida Galea – Istropolis, 17.30; Palace/Aupark, 18.10, 20.45; Polus, 21.30

* utorok 28. október

3D mánia – Orange Imax, 17.00

Bad Boys 2 – Palace/Aupark, 16.10, 19.10, 20.15; Polus, 14.55, 17.45, 20.40

Bowling for Columbine – Tatra, 16.00, 18.15, 20.30

Bruce všemohúci – Palace/Aupark, 15.45

Cesta človeka – Orange Imax, 15.00, 20.00

Experiment – Kino Café, 16.00, 18.00

Hodiny – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Polus, 19.00, 21.25

Hrdina – Palace/Aupark, 21.30

Kašlem na lásku – Polus, 15.20

Kill Bill – Istropolis/Artkino, 20.00; Palace/Aupark, 15.15, 17.30, 19.50, 22.15; Polus, 17.30, 19.45, 22.00

Liga výnimočných – Palace/Aupark, 15.30

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 16.00, 18.00, 21.00

Oko – Istropolis/Artkino, 17.45

Podvodníci – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.30; Palace/Aupark, 17.00, 19.30, 22.00; Polus, 14.10, 16.35

Piráti Karibiku: Kliatba čiernej perly – Istropolis, 20.15; Palace/Aupark, 14.50, 17.40, 20.30; Polus, 14.50, 17.40, 20.30

Pravá blondínka – Palace/Aupark, 14.20, 16.40, 18.50; Polus, 20.00, 22.10

Prci, prci, prcičky – svadba – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 14.40, 15.40, 16.50, 17.50, 19.00, 20.00, 21.10, 22.10; Polus, 14.00, 15.05, 16.10, 17.10, 18.15, 19.15, 20.20, 21.20, 22.25

Pupendo – Istota, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 19.20, 22.00; Polus, 18.55

Seabiscuit – Palace/Aupark, 18.10, 21.00; Polus, 16.05

T-Rex – Orange Imax, 13.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 14.00, 19.00

Zostane to medzi nami – Palace/Aupark, 22.20

Život Davida Galea – Istropolis, 17.30; Palace/Aupark, 18.10, 20.45; Polus, 21.30

* streda 29. október

3D mánia – Orange Imax, 18.00

Bad Boys 2 – Palace/Aupark, 16.10, 19.10, 20.15; Polus, 14.55, 17.45, 20.40: Nádej, 17.30, 20.00

Bowling for Columbine – Tatra, 16.00, 18.15, 20.30

Bruce všemohúci – Palace/Aupark, 15.45

Cesta človeka – Orange Imax, 20.00

Experiment – Kino Café, 16.00, 18.00

Hodiny – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Polus, 19.00, 21.25

Hrdina – Palace/Aupark, 21.30

Kašlem na lásku – Polus, 15.20

Kill Bill – Istropolis/Artkino, 20.00; Palace/Aupark, 15.15, 17.30, 19.50, 22.15; Polus, 17.30, 19.45, 22.00

Liga výnimočných – Palace/Aupark, 15.30

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 14.00, 16.00, 19.00, 21.00

Oko – Istropolis/Artkino, 17.45

Piráti Karibiku: Kliatba čiernej perly – Istropolis, 20.15; Palace/Aupark, 14.50, 17.40, 20.30; Polus, 14.50, 17.40, 20.30

Podvodníci – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.30; Palace/Aupark, 17.00, 19.30, 22.00; Polus, 14.10, 16.35

Pravá blondínka – Palace/Aupark, 14.20, 16.40, 18.50; Polus, 20.00, 22.10

Prci, prci, prcičky – svadba – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 14.40, 15.40, 16.50, 17.50, 19.00, 20.00, 21.10, 22.10; Polus, 14.00, 15.05, 16.10, 17.10, 18.15, 19.15, 20.20, 21.20, 22.25

Pupendo – Istota, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 19.20, 22.00; Polus, 18.55

Seabiscuit – Palace/Aupark, 18.10, 21.00; Polus, 16.05

Sex a Lucia – Artkino Za Zrkadlom, 20.15

T-Rex – Orange Imax, 13.00, 17.00

Tichý Američan – Artkino Lúky, 20.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 15.00

Zostane to medzi nami – Palace/Aupark, 22.20

Život Davida Galea – Istropolis, 17.30; Palace/Aupark, 18.10, 20.45; Polus, 21.30

* štvrtok 30. október

Agenti dementi – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.30; Hviezda, 16.00

Bad Boys 2 – Nádej, 17.30, 20.00

Cesta človeka – Orange Imax, 17.00, 19.00

Nebezpečná známosť – Tatra, 16.30, 18.30, 20.30

Hlasy v hlave – Kino Café, 16.00, 18.00

Hovor s ňou – Mladosť, 15.30, 17.30, 20.00

Kill Bill – Istota, 17.30, 20.00

Kurz sebaovládania – Kino Igric, Dúbravka, 19.00

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00

Prci, prci, prcičky – svadba – Hviezda, 18.00, 20.30

Strelený piatok – Istropolis, 15.45, 18.00, 20.15

T-Rex – Orange Imax, 13.00, 21.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 15.00

Femme Fatale

Francúzsko/USA/Nemecko

Réžia: Brian De Palma, hrajú – Rebecca Romijn-Stamos, Antonio Banderas, Peter Coyote, Eriq Ebouaney, Edouard Montoute

Príbeh sa začína na Medzinárodnom filmovom festivale v Cannes v roku 2001, kde neskutočne krásna, ale tiež všetkého schopná „femme fatale“ odvážne ulúpi drahocenný šperk a vypáli rybník svojím komplicom. Potom odchádza do Ameriky a v lietadle sa zoznámi s úspešným podnikateľom Wattsom, s ktorým si užíva anonymitu v zahraničí. Jej život však v anonimite dlho neostane.

FOTO – WWW.CINEMANET.SK

Femme Fatale – Nádej, Nivy, Istota 24. - 27. október.

Hodina pravdy

USA

Réžia: Michael Caton-Jones, hrajú: Robert De Niro, Frances McDormand, James Franco, Eliza Dushku, William Forsythe

Len tridsať minút od Manhattanu leží Long Beach, kedysi letovisko vyhľadávané rodinami s deťmi, dnes bezútešné útočisko narkomanov a bezdomovcov. Detektívovi z newyorského oddelenia vrážd Vincentovi LaMarcovi (Robert de Niro) sa zdá, že na tunajšej pláži kedysi prežíval so synom Joeym možno najkrajšie chvíle svojho života. Teraz sa sem musí vrátiť, aby vyšetril násilnú smrť drogového dealera. FOTO – WWW.CINEMANET.SK

Hodina pravdy – Lúky, 26. október.

Seabiscuit

USA

Réžia: Gary Ross, hrajú – Tobey Maguire, Jeff Bridges, Elizabeth Banks, Chris Cooper, Gary Stevens

V roku 1938, v čase chaosu veľkej hospodárskej krízy a v predvečer 2. svetovej vojny, prvým stránkam amerických novín nedominovali Franklin Roosevelt, alebo Adolf Hitler, ale nedorastený a nesúmerný dostihový kôň Seabiscuit, ktorého osud so zatajeným dychom sledovala celá Amerika.

FOTO – WWW.CINEMANET.SK

Seabiscuit – Palace/Aupark, Polus, 24. - 29. októbra.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Analytik Horňák: Niektorí výrobcovia budú musieť znížiť ceny. Adepti sú jasní
  2. Trápia Vás bolesti a únava? Máme skvelé riešenie k vám domov
  3. Čítajte odomknuté články na mobile, počítači a aj v tablete
  4. IMMOFINANZ pokračuje v úspechoch nájomných zmlúv aj v roku 2022
  5. Vyhrajte letnú dovolenku s víkendovým vydaním denníka SME
  6. Nalaďte sa na svoje mladšie ja s rádiom Vlna
  7. Djerba: odlišná príchuť dovolenky v Tunisku
  8. Štyri veci, vďaka ktorým lepšie zvládnete infláciu
  1. Trápia Vás bolesti a únava? Máme skvelé riešenie k vám domov
  2. IMMOFINANZ pokračuje v úspechoch nájomných zmlúv aj v roku 2022
  3. Čítajte odomknuté články na mobile, počítači a aj v tablete
  4. Prešovský Fragaria Cup oslavuje 20 rokov
  5. Na čo slúžia bubnové kosačky a ako vybrať tú správnu?
  6. V Košiciach vznikla inkluzívna škola s finančnou podporou grantu
  7. Lekár U19: „Majstrovstvá Európy sú pre nás vyvrcholením"
  8. Tatra banka získala 2 prestížne ocenenia
  1. Analytik Horňák: Niektorí výrobcovia budú musieť znížiť ceny 28 245
  2. Štyri veci, vďaka ktorým lepšie zvládnete infláciu 10 112
  3. Djerba: odlišná príchuť dovolenky v Tunisku 7 854
  4. 91 kreslených správ o Slovensku, Ukrajine a celom svete 4 987
  5. Toto sú výhody, ktoré majú prémioví predplatitelia na SME.sk 3 897
  6. Vyhrajte letnú dovolenku s víkendovým vydaním denníka SME 2 856
  7. Máte v hľadáčiku dovolenku v Turecku? Táto inšpirácia padne vhod 1 873
  8. Jedinečný rodinný All Inclusive hotel vás privíta aj toto leto! 1 573
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Blogy SME

  1. Milota Sidorová: Toto mesto v Taliansku založilo Kanceláriu pre čas. Čaká to aj Bratislavu?
  2. Ľudmila Križanovská: Žobráci v centre Bratislavy. Ľudia v núdzi alebo príživníci?
  3. Daniel Bíro: V Bratislave malo byť metro. Aké sú história a súčasnosť tohto projektu?
  4. Anton Sládek: Dunaj XIII. Most Apollo a okolo
  5. Anton Sládek: Bratislava - Vysoká ulica včera a dnes
  6. Anton Sládek: Bratislava - Hviezdoslavovo námestie
  7. Matej Vagač: Ukradnutý verejný priestor. V Horskom parku sú porušené vlastnícke práva.
  8. Anton Sládek: Bratislava - Heydukova ulica
  1. Soňa Bulbeck: Ako šklbú turistov inde... 10 094
  2. Jiří Ščobák: Ruské straty budú o 20 000 mŕtvych vyššie, než uvádza Ukrajina (analýza situácie na bojisku) 7 281
  3. Post Bellum SK: Kocáb: Boli schopní aj tmu vydávať za dôkaz toho, že tam nie sú jadrové hlavice 5 904
  4. Věra Tepličková: Igi zasa ukazuje figy alebo O tom, ako sa Edo unáhlil 5 828
  5. Věra Tepličková: Mala by som byť po dnešku pokojnejšia, pani Kavecká? 5 586
  6. Felipe Sánchez López: Opatrovatelia alebo novodobí slovenskí otrokári 5 489
  7. Monika Vojčíkova: Nie je Pavlínka ako Pawlinka 4 480
  8. Rastislav Profant: Putin už prehral, ale nikto mu to ešte neoznámil, pretože sa všetci boja o svoj život 2 653
  1. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 42. - Arktída - Príbeh havárie vzducholode Italia podľa priameho účastníka Běhounka
  2. Lívia Hlavačková: Týždenne zjete jednu kreditku v podobe mikroplastov
  3. Jiří Ščobák: Ruské straty budú o 20 000 mŕtvych vyššie, než uvádza Ukrajina (analýza situácie na bojisku)
  4. Jiří Ščobák: Bude Ukrajina po vojne prosperovať? A my s ňou?
  5. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 41. - Arktída - Roald Amundsen, Umberto Nobile a Expedícia Norge - 1926
  6. Jiří Ščobák: Skepsia okolo kryptomien: Ktoré kryptomeny naozaj nie sú pre začiatočníkov?
  7. Monika Nagyova: Nebyť matkou je úžasné
  8. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 40. - Arktída - Expedícia MacMillan s účasťou amerického letectva z roku 1925
SkryťZatvoriť reklamu