l piatok 24. október
Bláznivá škôlka – Polus, 14.05, 16.00, 18.00 (ČD)
Kniha džungle – Palace/Aupark, 14.10, 16.20
Kúzelná škôlka – Palace/Aupark, 14.55, 15.50, 17.10, 18.00
Pinocchio – Palace/Aupark, 14.30
l sobota 25. október
Bláznivá škôlka – Polus, 12.10, 14.05, 16.00, 18.00 (ČD)
Filmáčik: Čert vie prečo – FK IC.SK, 16.00
Kniha džungle 2 – Istota, 15.00; Palace/Aupark, 12.20, 14.10, 16.20
Kúzelná škôlka – Palace/Aupark, 12.30, 13.40, 14.55, 15.50, 17.10, 18.00
Pinocchio – Palace/Aupark, 12.00, 14.30; Polus, 11.35, 13.50, 14.05 (ČD)
l nedeľa 26. október
Čert vie prečo – Artkino Lúky, 16.00 – FK IC.SK, 16.00
Kniha džungle 2 – Istota, 15.00;Palace/Aupark, 12.20, 14.10, 16.20
Kúzelná škôlka – Palace/Aupark, 12.30, 13.40, 14.55, 15.50, 17.10, 18.00
Pinocchio – Palace/Aupark, 12.00, 14.30; Polus, 11.35, 13.50, 14.05 (ČD)
l pondelok 27. október
Bláznivá škôlka – Polus, 14.05, 16.00, 18.00 (ČD)
Kniha džungle – Palace/Aupark, 14.10, 16.20
Kúzelná škôlka – Palace/Aupark, 14.55, 15.50, 17.10, 18.00
Pinocchio – Palace/Aupark, 14.30
l utorok 28. október
Bláznivá škôlka – Polus, 14.05, 16.00, 18.00 (ČD)
Kniha džungle – Palace/Aupark, 14.10, 16.20
Kúzelná škôlka – Palace/Aupark, 14.55, 15.50, 17.10, 18.00
Pinocchio – Palace/Aupark, 14.30
l streda 29. október
Bláznivá škôlka – Polus, 14.05, 16.00, 18.00
Kniha džungle – Palace/Aupark , 14.10, 16.20
Kúzelná škôlka – Palace/Aupark, 14.55, 15.50, 17.10, 18.00
Pinocchio – Palace/Aupark, 14.30
divadelné predstavenia
l piatok 24. október
F. Malce, V. Zetek: O bratislavskej hradnej kuchárke, pre deti od 3 r. – Bratislavské bábkové divadlo, Dunajská 36, o 18.00 premiéra
Skrinka s dušičkami, halloweenská rozprávka, bábkové predstavenie – DK Kramáre, Stromová 18, o 18.00
l nedeľa 26. október
F. Malce, V. Zetek: O bratislavskej hradnej kuchárke – Bratislavské bábkové divadlo, Dunajská 36, o 10.00 a 14.30
Detské divadelné popoludnie – Istra centrum, Istrijská 6, Devínska Nová Ves, o 16.30
M. Janoušek: Paťa a piráti alebo Koho stretneš na povale, pre deti od 5 r. – Divadlo a.ha., Miestne kultúrne centrum, Školská 14, o 15.30
Skrinka s dušičkami, divadlo – DK Dúbravka, Saratovská 2/A, o 10.30
Skrinka s dušičkami, divadlo – DK Nám. SNP 12, o 16.00
Šípková princezná, rozprávkový muzikál – Spoločenský dom Nivy, Súťažná 18, o 15.00
Zakliati bratia, muzikálová rozprávka – Divadlo Alkana, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3, o 17.00
l streda 29. október
O unesenej Zuzanke, 2. časť čítaného divadla na motívy knihy K. Bendovej Osmijankove rozprávky – Štúdio Bibiany, Panská 41, o 10.00
Čipkované ilustrácie, tvorivé dielne s mini predstavením k výstave Janko Gondášik – Štúdio Bibiany, Panská 41, o 10.00
podujatia pre deti:
l piatok 24. október
Výtvarné dielne, pre deti od 4 r. – Materské centrum Hojdana, Haburská 2, o 16.30
l sobota 25. október
Playback šou, konkurz detských imitátorov hudobných skupín a sólistov – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3, o 10.00
Skús to s nami, tvorivé dielne s využitím výtvarných techník – M-klub, Rovniankova 3, o 14.00
O škaredom káčatku, program podľa rozprávky H. Ch. Andersena – Štúdio Bibiany, Panská 41, o 16.00
Ilustrácie bez hraníc, program inšpirovaný medzinárodným projektom Picture Books – DK Nám. SNP 12, o 16.00
l nedeľa 26. október
Predĺžená Tanečnej školy PKO – PKO Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3, o 16.00
Ružinovské diskohry, dopoludnie s Disco Jarkou a Šašo Fitkou – DK Ružinov, Ružinovská 28, o 10.30
l pondelok 27. október
Baliaci papier, škrobová technika – DK Lúky, Vígľašská 1, o 14.00
l utorok 28. október
Detský milionár, popoludnie pre deti 3. roč. ZŠ – Spoločenský dom Trávniky, Nevädzová 4, o 14.00
Kalendárne vylomeniny, pre deti do 10 r. – CC Centrum, Jiráskova 3, o 14.00
Spievanky s Andrejkou – Materské centrum HOJDANA, Haburská 2, o 10.00
Už vieme prečo, už vieme ako, súťažno-zábavný program – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a, o 14.00
Kreslím, tvorím, maľujem, kreslenie matiek s deťmi – Klub 22, Vavilovova 22, o 10.00
Ilustrácie bez hraníc, program inšpirovaný medzinárodným projektom Picture Books – DK Nám. SNP 12, o 14.00
Lampionáda, zábavný program s lampiónovým sprievodom a súťaž o najkrajší svetlonos z tekvice – Istra centrum, Istrijská 6, Devínska Nová Ves, o 17.00
l streda 29. október
Cvičenie pre mamičky s bábätkami – Spoločenský dom Trávniky, Nevädzová 4, o 9.30
Kalendárne vylomeniny, pre deti do 10 r. – CC Centrum, Jiráskova 3, o 14.00
Ufúľané obrázky, tvorivé dielne pre deti od 3 r. – Klub 22, Vavilovova 22, o 16.30
Vodník Čľup – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a, o 10.00 a 14.00
l štvrtok 30. október
Kalendárne vylomeniny, pre deti do 10 r. – CC Centrum, Jiráskova 3, o 14.00
Kreslím, tvorím, maľujem, kreslenie matiek s deťmi – Klub 22, Vavilovova 22, o 10.00
Ilustrácie bez hraníc, program inšpirovaný medzinárodným projektom Picture Books – DK Nám. SNP 12, o 10.00
BIB 2003, medzinárodná výstava ilustrácií detských kníh – Dom kultúry Nám. SNP 12, od 9.00 do 21.00
Trvanie: do 31. októbra