SND – OPERA A BALET
B. Smetana: Predaná nevesta, o 19.00
DIVADLO P. O. HVIEZDOSLAVA
O. Wilde: Ideálny manžel, o 19.00
MALÁ SCÉNA
T. Williams: Mačka na horúcej plechovej streche, o 19.00
NOVÁ SCÉNA
Balada o zlodejovi koní alebo Cigáni idú do neba, o 19.00
ASTORKA KORZO ‘90
Cyrano – Nám. SNP 33, o 19.00
Drahá pani profesorka, Divadlo DRIVE a Rene L@ co – Suché mýto 17, o 19.00
KINÁ
Bad Boys 2 – Istropolis, 17.00, 20.00; Istota, 17.15, 20.00; Palace/Aupark, 13.10, 16.10, 19.10,
Bienále animácie Bratislava 2003 – Tatra
Bruce všemohúci – Palace/Aupark, 12.50, 15.45, 18.10; Polus, 12.25, 14.35
Cesta človeka – Orange Imax, 17.00, 21.00
Hrdina – Palace/Aupark, 19.50
Kašlem na lásku – Polus, 16.40
Kill Bill – Palace/Aupark, 12.15, 14.25, 16.50, 19.00, 20.00, 21.20, 22.15; Polus, 11.00, 12.15, 13.10, 14.30, 15.25, 16.45, 17.40, 19.00, 21.15
Liga výnimočných – Palace/Aupark, 12.15, 14.40, 17.20, 22.20
Lovec démonov – Zora, 17.00, 19.30
Hodiny – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; FK ic.sk, 20.30; ARTPalace, 11.55, 14.20, 16.45, 19.10, 20.10, 21.35; Polus, 18.45, 21.10
21.40; Polus, 11.40, 14.45, 17.35, 20.30
Neverné hry – Istropolis/ARTkino, 17.45, 20.15
Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00
Podvodníci – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.30; Palace/Aupark, 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00; Polus, 19.55, 22.25
Piráti Karibiku: Kliatba čiernej perly – Palace/Aupark, 11.50, 14.50, 17.40, 20.30; Polus, 11.50, 14.40, 17.30, 20.20
Pravá blondínka 2 – Palace/Aupark, 13.30, 15.30, 17.30, 19.40; Polus, 12.05, 14.10, 16.15, 18.20, 20.25, 22.30
Pupendo – Hviezda, 15.45; Nádej, 17.30, 20.00; FK ic.sk, 18.00; Palace/Aupark, 19.20, 22.00; Polus, 18.55
Svet podľa Prota – Cafe/City Center, 16.00, 18.00
Seabiscuit – Dupot koní – Palace/Aupark, 13.10, 16.00, 18.50, 21.40; Polus, 19.20, 22.10
T-Rex – Orange Imax, 13.00, 19.00
Virtuálny svet – Orange Imax, 11.00, 15.00
Zostane to medzi nami – Palace/Aupark, 20.20
Život Davida Galea – Hviezda, 18.00, 20.30; ARTPalace, 22.20; Polus, 16.20, 21.30
FILMOVÉ KLUBY
Kráľ tancuje – FK Galéria, 18.00
Mesto bohov – FK ic.sk, 20.00
Nebo nad Berlínom – FK ic.sk, 20.15
Pornografický vzťah – FK ic.sk, 18.30
S milenkou mojej matky – FK Múzeum, 17.00, 19.00
Sekretárka – FK ic.sk, 18.15
Sladký život – FK ic.sk, 17.45
Vtáčkovia, siroty a blázni – FK Galéria, 20.00
Všetko o mojej matke – FK ic.sk, 20.45
Zostane to medzi nami – FK ic.sk, 17.00
KONCERTY
Gabo Jonáš Trio + Hana Gregušová – Jazz Café, Ventúrska 5, o 21.00
Modus – Bastion Pub, Trnavské mýto 1, o 21.00
Živé kvety – Stoka, Pribinova 1, o 20.00
PODUJATIA
Autogramiáda populárnych osobností spoločenského kultúrneho a športového života – Stredisko kultúry Nové Mesto, Vajnorská 21, 8.00 – 9.00 burza, 9.00 – 12.00 autogramiáda
DETI
Dvaja pátrači – Spy Kids 2 – FK ic.sk, 16.00
Kniha džungle 2 – Palace/Aupark, 12.10, 14.20, 16.00
Kúzelná škôlka – Palace/Aupark, 12.30, 13.40, 14.55, 15.50, 17.10, 18.00; Polus, 11.20, 13.20, 15.20, 17.20
Pinocchio – Istota, 15.00; Polus, 11.45, 14.05
V. Patejdl: Snehulienka a sedem pretekárov – SND, Hviezdoslavovo nám. 1, o 11.00
Čipkované ilustrácie, tvorivé dielne s predstavením k výstave Janko Gondášik – Štúdio Bibiany, Panská 41, o 16.00
Hra s umením, tvorivé dielne k výstave Š. Cpina – DK Nám. SNP 12, o 16.00
Celodenná výtvarná dielňa, pre deti od 5 do 15 rokov, s profesionálnymi výtvarníkmi – Združenie pre integrálne vzdelávanie – Horáreň Horský park, o 10.00 – 15.00
Skús to s nami, tvorivé dielne s využitím výtvarných techník – M-klub, Rovniankova 3, o 14.00
KLUBY
Aligator, Laurinská 7 – Aligator Rock Night, o 21.00
Budha Bar, Medená 16 – Funkadelic by Koki, o 20.00
Club 39, Staré grunty, Mlynská dolina – Bublinková noc s Bella Vistou / DJ Vladki, o 22.00
Corona Bar, Gbelská 6 – Raeggae and Ska Party, o 20.00
DK Lúky, Vígľašská 1 – Magnetic Sun Rayš (techno, trance, rave), o 21.00
Eden Pub, Obchodná 48 – Popkorn Party, o 21.00
Elam, Mlynská dolina, internát Mladosť – Oldies disco, o 21.00
Flamenco, Štefánikova 14 – Tančiareň, o 20.00
Galéria Duna, Radlinského 11 – Placebo párty / DJ Dirty77 & Carlos, o 20.30
Harley Davidson, Rebarborová 1/a – rock, o 21.00
Hlbočina, Župné nám. – Blackout / DJ Kiro, o 21.00
Live! Club, Einsteinova 18 (AuPark) – Disco / DJ Aqua, o 21.00
Metro, Suché mýto 6 (podchod) – diskotéka / DJ Rasťo, o 20.00
Music Factory, Hotel Junior, Drieňová 14 – disco /DJ Pierre, o 20.00
Terminal, Špitálska 4 – Depeche Mode párty / DJ Roman & Diablo, Electro Industrial Party /DJ mIRO, o 20.00
Účko, Nábr. arm. gen. L. Svobodu – Dupot / Tuco, Vec, o 21.00