SME
Utorok, 28. jún, 2022 | Meniny má Beáta

Kiná

l piatok 17. október

3D mánia – Orange Imax, 14.00

Bad Boys 2 – Istropolis, 17.00, 20.00; Istota, 17.15, 20.00; Palace/Aupark, 16.10, 19.10, 21.40; Polus, 14.45, 17.35, 20.30

Bienále animácie Bratislava 2003 – Tatra

Bruce všemohúci – Palace/Aupark, 15.45, 18.10; Polus, 14.35

Cesta človeka – Orange Imax, 13.00, 20.00

Hodiny – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; ARTPalace, 14.20, 16.45, 19.10, 20.10, 21.35; Polus, 18.45, 21.10

Hrdina – Palace/Aupark, 19.50

Kašlem na lásku – Polus, 16.40

Kill Bill – Palace/Aupark, 14.25, 16.50, 19.00, 20.00, 21.20, 22.15; Polus, 14.30, 15.25, 16.45, 17.40, 19.00, 21.15

SkryťVypnúť reklamu

Liga výnimočných – Palace/Aupark, 14.40, 17.20, 22.20

Neverné hry – Istropolis/ARTkino, 17.45, 20.15

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00

Piráti Karibiku: Kliatba čiernej perly – Palace/Aupark, 14.50, 17.40, 20.30; Polus, 14.40, 17.30, 20.20

Podvodníci – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.30; Palace/Aupark, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00; Polus, 19.55, 22.25

Pravá blondínka 2 – Palace/Aupark, 15.30, 17.30, 19.40; Polus, 14.10, 16.15, 18.20, 20.25, 22.30

Pupendo – Hviezda, 15.45; Nádej, 17.30, 20.00; FK ic.sk, 18.00; Palace/Aupark, 19.20, 22.00; Polus, 18.55

Seabiscuit – Polus, 19.20, 22.10

Seabiscuit – Dupot koní – Palace/Aupark, 16.00, 18.50, 21.40

Svet podľa Prota – Cafe/City Center, 16.00, 18.00

T-Rex – Orange Imax, 16.00

SkryťVypnúť reklamu

Virtuálny svet – Orange Imax, 18.00

Zostane to medzi nami – Palace/Aupark, 20.20

Život Davida Galea – Hviezda, 18.00, 20.30; ARTPalace, 22.20; Polus, 16.20, 21.30

l sobota 18. október

Bad Boys 2 – Istropolis, 17.00, 20.00; Istota, 17.15, 20.00; Palace/Aupark, 13.10, 16.10, 19.10,

Bienále animácie Bratislava 2003 – Tatra

Bruce všemohúci – Palace/Aupark, 12.50, 15.45, 18.10; Polus, 12.25, 14.35

Cesta človeka – Orange Imax, 17.00, 21.00

Hrdina – Palace/Aupark, 19.50

Kašlem na lásku – Polus, 16.40

Kill Bill – Palace/Aupark, 12.15, 14.25, 16.50, 19.00, 20.00, 21.20, 22.15; Polus, 11.00, 12.15, 13.10, 14.30, 15.25, 16.45, 17.40, 19.00, 21.15

Liga výnimočných – Palace/Aupark, 12.15, 14.40, 17.20, 22.20

Lovec démonov – Zora, 17.00, 19.30

SkryťVypnúť reklamu

Hodiny – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; FK ic.sk, 20.30; ARTPalace, 11.55, 14.20, 16.45, 19.10, 20.10, 21.35; Polus, 18.45, 21.10

21.40; Polus, 11.40, 14.45, 17.35, 20.30

Neverné hry – Istropolis/ARTkino, 17.45, 20.15

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00

Podvodníci – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.30; Palace/Aupark, 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00; Polus, 19.55, 22.25

Piráti Karibiku: Kliatba čiernej perly – Palace/Aupark, 11.50, 14.50, 17.40, 20.30; Polus, 11.50, 14.40, 17.30, 20.20

Pravá blondínka 2 – Palace/Aupark, 13.30, 15.30, 17.30, 19.40; Polus, 12.05, 14.10, 16.15, 18.20, 20.25, 22.30

Pupendo – Hviezda, 15.45; Nádej, 17.30, 20.00; FK ic.sk, 18.00; Palace/Aupark, 19.20, 22.00; Polus, 18.55

Svet podľa Prota – Cafe/City Center, 16.00, 18.00

Seabiscuit – Dupot koní – Palace/Aupark, 13.10, 16.00, 18.50, 21.40; Polus, 19.20, 22.10

T-Rex – Orange Imax, 13.00, 19.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 11.00, 15.00

Zostane to medzi nami – Palace/Aupark, 20.20

Život Davida Galea – Hviezda, 18.00, 20.30; ARTPalace, 22.20; Polus, 16.20, 21.30

l nedeľa 19. október

Bad Boys 2 – Istropolis, 17.00, 20.00; Istota, 17.15, 20.00; Palace/Aupark, 13.10, 16.10, 19.10, 21.40; Polus, 11.40, 14.45, 17.35, 20.30

Biela vdova – Tatra, 18.30

Bruce všemohúci – Palace/Aupark, 12.50, 15.45, 18.10; Polus, 12.25, 14.35

Cesta človeka – Orange Imax, 13.00, 20.00

Experiment – Cafe/City Center, 16.00, 18.00

Fantóm Paríža – Tatra, 20.30

Hodiny – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; FK ic.sk, 20.30; ARTPalace, 11.55, 14.20, 16.45, 19.10, 20.10, 21.35; Polus, 18.45, 21.10

Hrdina – Palace/Aupark, 19.50

Churchillova vojna – Tatra (Klub Dokumentu), 14.30

Kašlem na lásku – Polus, 16.40

Kill Bill – Palace/Aupark, 12.15, 14.25, 16.50, 19.00, 20.00, 21.20, 22.15; Polus, 11.00, 12.15, 13.10, 14.30, 15.25, 16.45, 17.40, 19.00, 21.15

Liga výnimočných – Palace/Aupark, 12.15, 14.40, 17.20, 22.20

Lovec démonov – Zora, 17.00, 19.30

Neverné hry – Istropolis/ARTkino, 17.45, 20.15

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 12.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00

Piráti Karibiku: Kliatba čiernej perly – Palace/Aupark, 11.50, 14.50, 17.40, 20.30; Polus, 11.50, 14.40, 17.30, 20.20

Podvodníci – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.30; Palace/Aupark, 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00; Polus, 19.55, 22.25

Pravá blondínka 2 – Palace/Aupark, 13.30, 15.30, 17.30, 19.40; Polus, 12.05, 14.10, 16.15, 18.20, 20.25, 22.30

Pupendo – Hviezda, 15.45; Nádej, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 19.20, 22.00; Polus, 18.55

Seabiscuit – Dupot koní – Palace/Aupark, 13.10, 16.00, 18.50, 21.40; Polus, 19.20, 22.10

T-Rex – Orange Imax, 14.00, 18.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 11.00, 16.00

Všetko o mojej matke – ARTkino/Lúky, 17.00; Polus, 11.45, 14.05

Zostane to medzi nami – Palace/Aupark, 20.20

Život Davida Galea – Hviezda, 18.00, 20.30; ARTPalace, 22.20; Polus, 16.20, 21.30

l pondelok 20. október

3D mánia – Orange Imax, 14.00, 20.00

Bad Boys 2 – Istropolis, 17.00, 20.00; Istota, 17.15, 20.00; Palace/Aupark, 16.10, 19.10, 21.40; Polus, 14.45, 17.35, 20.30

Blikajúce svetlá – Tatra, 20.30

Bruce všemohúci – Palace/Aupark, 15.45, 18.10; Polus, 14.35

Cesta človeka – Orange Imax, 13.00, 17.00

Experiment – Cafe/City Center, 16.00, 18.00

Hodiny – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; ARTPalace, 14.20,

16.45, 19.10, 20.10, 21.35; Polus, 18.45, 21.10

Hovor s ňou – Tatra, 18.30

Hrdina – Palace/Aupark, 19.50

Kašlem na lásku – Polus, 16.40

Kill Bill – Palace/Aupark, 14.25, 16.50, 19.00, 20.00, 21.20, 22.15; Polus, 14.30, 15.25, 16.45, 17.40, 19.00, 21.15

Liga výnimočných – Palace/Aupark, 14.40, 17.20, 22.20

Neverné hry – Istropolis/ARTkino, 17.45, 20.15

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 15.00, 19.00, 21.00

Piráti Karibiku: Kliatba čiernej perly – Palace/Aupark, 14.50, 17.40, 20.30; Polus, 14.40, 17.30, 20.20

Podvodníci – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.30; Palace/Aupark, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00; Polus, 19.55, 22.25

Pravá blondínka 2 – Palace/Aupark, 15.30, 17.30, 19.40; Polus, 14.10, 16.15, 18.20, 20.25, 22.30

Pupendo – Hviezda, 15.45; Palace/Aupark, 19.20, 22.00; Polus, 18.55

Seabiscuit – Dupot koní – Palace/Aupark, 16.00, 18.50, 21.40; Polus, 19.20, 22.10

T-Rex – Orange Imax, 18.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 16.00

Zostane to medzi nami – Palace/Aupark, 20.20

Život Davida Galea – Hviezda, 18.00, 20.30; ARTPalace, 22.20; Polus, 16.20, 21.30

l utorok 21. október

3D mánia – Orange Imax, 17.00

Bad Boys 2 – Istropolis, 17.00, 20.00; Palace/Aupark, 16.10, 19.10, 21.40; Polus, 14.45, 17.35, 20.30

Bruce všemohúci – Palace/Aupark, 15.45, 18.10; Polus, 14.35

Cesta človeka – Orange Imax, 15.00, 20.00

Dohola – Tatra, 20.30

Experiment – Cafe/City Center, 16.00, 18.00

Hodiny – Mladosť, 15.15, 20.00; ARTPalace, 14.20, 16.45, 19.10, 20.10, 21.35; Polus, 18.45, 21.10

Hrdina – Palace/Aupark, 19.50

Kašlem na lásku – Polus, 16.40

Kill Bill – Palace/Aupark, 14.25, 16.50, 19.00, 20.00, 21.20, 22.15; Polus, 14.30, 15.25, 16.45, 17.40, 19.00, 21.15

Lea – Tatra, 18.30

Liga výnimočných – Palace/Aupark, 14.40, 17.20, 22.20

Lúpež po taliansky – Istota, 17.30, 20.00

Neverné hry – Istropolis/ARTkino, 17.45, 20.15

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 16.00, 18.00, 21.00

Pupendo – Hviezda, 15.45; Palace/Aupark, 19.20, 22.00; Polus, 18.55

Podvodníci – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.30; Palace/Aupark, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00; Polus, 19.55, 22.25

Piráti Karibiku: Kliatba čiernej perly – Palace/Aupark, 14.50, 17.40, 20.30; Polus, 14.40, 17.30, 20.20

Pravá blondínka 2 – Palace/Aupark, 15.30, 17.30, 19.40; Polus, 14.10, 16.15, 18.20, 20.25, 22.30

Seabiscuit – Dupot koní – Palace/Aupark, 16.00, 18.50, 21.40; Polus, 19.20, 22.10

T-Rex – Orange Imax, 13.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 14.00, 19.00

Zostane to medzi nami – Palace/Aupark, 20.20

Život Davida Galea – Hviezda, 18.00, 20.30; ARTPalace, 22.20; Polus, 16.20, 21.30

l streda 22. október

3D mánia – Orange Imax, 18.00

Bad Boys 2 – Istropolis, 17.00, 20.00; Palace/Aupark, 16.10, 19.10, 21.40; Polus, 14.45, 17.35, 20.30

Bruce všemohúci – Palace/Aupark, 15.45, 18.10; Polus, 14.35

Cesta človeka – Orange Imax, 20.00

Hlasy v hlave – Cafe/City Center, 16.00, 18.00

Hodiny – Mladosť, 15.15, 20.00; ARTPalace, 14.20, 16.45, 19.10, 20.10, 21.35; Polus, 18.45, 21.10

Palace/Aupark, 16.10, 19.10, 21.40; Polus, 14.45, 17.35, 20.30

Charlotte Gray – Tatra, 18.30

Kašlem na lásku – Polus, 16.40

Kill Bill – Palace/Aupark, 14.25, 16.50, 19.00, 20.00, 21.20, 22.15; Polus, 14.30, 15.25, 16.45, 17.40, 19.00, 21.15

Liga výnimočných – Palace/Aupark, 14.40, 17.20, 22.20

Luna Papa – Tatra, 20.30

Lúpež po taliansky – Istota, 17.30, 20.00

Milujte svojho zabijaka – ARTkino/Lúky, 20.00

Neverné hry – Istropolis/ARTkino, 17.45, 20.15

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 14.00, 16.00, 19.00, 21.00

Podvodníci – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.30; Palace/Aupark, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00; Polus, 19.55, 22.25

Pianista – Hviezda, 18.00

Piráti Karibiku: Kliatba čiernej perly – Palace/Aupark, 14.50, 17.40, 20.30; Polus, 14.40, 17.30, 20.20

Pravá blondínka 2 – Palace/Aupark, 15.30, 17.30, 19.40; Polus, 14.10, 16.15, 18.20, 20.25, 22.30

Pupendo – Palace/Aupark, 19.20, 22.00; Polus, 18.55

Seabiscuit – Dupot koní – Palace/Aupark, 16.00, 18.50, 21.40; Polus, 19.20, 22.10

T-Rex – Orange Imax, 13.00, 17.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 15.00

Zostane to medzi nami – Palace/Aupark, 20.20

Život Davida Galea – Hviezda, 20.30; ARTPalace, 22.20; Polus, 16.20, 21.30

l štvrtok 23. október

Bruce všemohúci – Istota, 17.30, 20.00

Cesta človeka – Orange Imax, 17.00, 19.00

Hlasy v hlave – Cafe/City Center, 16.00, 18.00

Hodiny – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00

Kill Bill – Istropolis/ARTkino, 20.00

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00

Oko – Istropolis/ARTkino, 17.45

Pianista – Nádej, 17.30, 20.00

Piráti Karibiku: Kliatba čiernej perly – Istropolis, 20.15

Podvodníci – Tatra, 16.00, 18.15, 20.30; Istropolis, 16.00, 18.15, 20.30

Prci, prci, prcičky – svadba – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30

T-Rex – Orange Imax, 13.00, 21.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 15.00

Život Davida Galea – Istropolis, 17.30

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Spacák na kozmetiku?
  2. Trápia Vás bolesti a únava? Máme skvelé riešenie k vám domov
  3. Štyri veci, vďaka ktorým lepšie zvládnete infláciu
  4. Danube InGrid zvyšuje energetickú stabilitu aj v Bratislave
  5. Čítajte odomknuté články na mobile, počítači a aj v tablete
  6. IMMOFINANZ pokračuje v úspechoch nájomných zmlúv aj v roku 2022
  7. Vyhrajte letnú dovolenku s víkendovým vydaním denníka SME
  8. Nalaďte sa na svoje mladšie ja s rádiom Vlna
  1. Na západnom Slovensku napreduje modernizácia elektrickej sústavy
  2. Na západnom Slovensku napreduje modernizácia elektrickej sústavy
  3. Danube InGrid zvyšuje stabilitu elektrizačnej sústavy
  4. Danube InGrid zvyšuje stabilitu elektrizačnej sústavy
  5. Danube InGrid zvyšuje stabilitu elektrizačnej sústavy
  6. Danube InGrid zvyšuje stabilitu elektrizačnej sústavy
  7. Danube InGrid zvyšuje energetickú stabilitu aj v Bratislave
  8. Spacák na kozmetiku?
  1. Analytik Horňák: Niektorí výrobcovia budú musieť znížiť ceny 21 576
  2. Štyri veci, vďaka ktorým lepšie zvládnete infláciu 10 362
  3. Djerba: odlišná príchuť dovolenky v Tunisku 8 174
  4. 91 kreslených správ o Slovensku, Ukrajine a celom svete 4 026
  5. Toto sú výhody, ktoré majú prémioví predplatitelia na SME.sk 3 926
  6. Čítajte odomknuté články na mobile, počítači a aj v tablete 3 466
  7. Vyhrajte letnú dovolenku s víkendovým vydaním denníka SME 3 019
  8. Máte v hľadáčiku dovolenku v Turecku? Táto inšpirácia padne vhod 1 313
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Blogy SME

  1. Daniel Bíro: V Bratislave malo byť metro. Aké sú história a súčasnosť tohto projektu?
  2. Milota Sidorová: Toto mesto v Taliansku založilo Kanceláriu pre čas. Čaká to aj Bratislavu?
  3. Ľudmila Križanovská: Žobráci v centre Bratislavy. Ľudia v núdzi alebo príživníci?
  4. Anton Sládek: Bratislava - Hviezdoslavovo námestie
  5. Anton Sládek: Bratislava - Heydukova ulica
  6. Anton Sládek: Dunaj XIII. Most Apollo a okolo
  7. Anton Sládek: Bratislava - Vysoká ulica včera a dnes
  8. Matej Vagač: Ukradnutý verejný priestor. V Horskom parku sú porušené vlastnícke práva.
  1. Soňa Bulbeck: Ako šklbú turistov inde... 10 329
  2. Jiří Ščobák: Ruské straty budú o 20 000 mŕtvych vyššie, než uvádza Ukrajina (analýza situácie na bojisku) 7 369
  3. Věra Tepličková: Igi zasa ukazuje figy alebo O tom, ako sa Edo unáhlil 5 867
  4. Post Bellum SK: Kocáb: Boli schopní aj tmu vydávať za dôkaz toho, že tam nie sú jadrové hlavice 5 637
  5. Jozef Černek: Turecko, letecky s dvomi deťmi, časť prvá - cesta tam 3 732
  6. Miroslav Lukáč: Kto je ešte dnes rusofil, potrebuje odbornú pomoc. 3 153
  7. Věra Tepličková: Mala by som byť po dnešku pokojnejšia, pani Kavecká? 3 110
  8. Michal Feik: Čo spôsobí Matovičov balíček 3 077
  1. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 42. - Arktída - Príbeh havárie vzducholode Italia podľa priameho účastníka Běhounka
  2. Lívia Hlavačková: Týždenne zjete jednu kreditku v podobe mikroplastov
  3. Jiří Ščobák: Ruské straty budú o 20 000 mŕtvych vyššie, než uvádza Ukrajina (analýza situácie na bojisku)
  4. Jiří Ščobák: Bude Ukrajina po vojne prosperovať? A my s ňou?
  5. Jiří Ščobák: Skepsia okolo kryptomien: Ktoré kryptomeny naozaj nie sú pre začiatočníkov?
  6. Monika Nagyova: Nebyť matkou je úžasné
  7. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 41. - Arktída - Roald Amundsen, Umberto Nobile a Expedícia Norge - 1926
  8. Jiří Ščobák: Mentální cvičení: Určení rizikových bodů a možných tras ruského postupu na Ukrajině
SkryťZatvoriť reklamu