l SND – OPERA A BALET
Hviezdoslavovo nám. 1
17. 10. G. Verdi: Rigoletto, o 19.00
18. 10. B. Smetana: Predaná nevesta, o 19.00
22. 10. H. Leško: Rasputin, o 19.00
23. 10. G. Puccini: Bohéma, o 19.00
l DIVADLO P. O. HVIEZDOSLAVA
Laurinská 21
17. B. Slančíková-Timrava / P. Pavlac: Veľké šťastie, o 19.00
18. O. Wilde: Ideálny manžel, o 19.00
20. P. Stone / M. István: Niekto to rád horúce, Divadlo Thália Košice, o 19.00 (Predstavenie sa hrá v maďarskom jazyku.)
21. C. Goldoni: Čertice, o 19.00
22. W. Shakespeare: Antonius a Kleopatra, o 19.00
23. O. Wilde: Ideálny manžel, o 19.00
l SND – MALÁ SCÉNA
Dostojevského rad 7
17. 10. D. Kovačevič: Doktor Šuster, o 19.00
18. 10. T. Williams: Mačka na horúcej plechovej streche, o 19.00
19. 10. F. Wittenbrink: Sekretárky, o 19.00
22. 10. T. Williams: Mačka na horúcej plechovej streche, o 19.00
23. 10. T. Williams: Mačka na horúcej plechovej streche, o 19.00
l NOVÁ SCÉNA
Kollárovo nám. 20
17. 10. Muzikálový kokteil, o 19.00
18. 10. Balada o zlodejovi koní alebo Cigáni idú do neba, o 19.00
19. 10. Muzikálový kokteil, o 19.00
20. 10. Niekto to rád horúce, muzikál, derniéra, o 19.00
l ASTORKA KORZO ‘90
Suché Mýto 17, Nám. SNP 33
17. 10. A. Vášová: Obchod na korze – Nám. SNP 33, o 19.00
18. 10. Cyrano – Nám. SNP 33, o 19.00
18. 10. Drahá pani profesorka, Divadlo DRIVE a Rene L@ co – Suché mýto 17, o 19.00
19. 10. Cyrano – Nám. SNP 33, o 19.00
20. 10. J. Krasula – R. Féder: Malé zemiakové blues, veselohra s pesničkami, Prešporské divadlo – Suché Mýto 17, o 19.00
20. 10. Mladé srdcia (Ifjú Szivek) a hostia – Nám. SNP 33, o 19.00
21. 10. R. Sloboda: Macocha – Nám. SNP 33, o 19.00
23. 10. Bouře, Švandovo divadlo (Praha) – Nám. SNP 33, o 19.00
l DIVADLO ARÉNA
Viedenská cesta 10
22. 10. P. O. Enquist: V hodine rysa, verejná generálka, o 17.00
23. 10. P. O. Enquist: V hodine rysa, premiéra, o 19.00
l MESTSKÉ DIVADLO
Klub Čierny havran, Biela ul. 6
19. 10. J. Krasula – R. Féder: Divadelné Blues, o 19.30
23. 10. J. Benčík: Cyrano de cognac, o 19.30
l DIVADLO A.HA
Miestne kultúrne centrum, Školská 14
17. 10. E. Albee: Pobrežie, o 19.00
20. 10. E. O‘Neill: Deň do noci, o 19.00
l ŠTUDENTSKÉ DIVADLO ÍVERY
Miestne kultúrne centrum, Školská 14
16. 10. W. Saroyan: Tracyho tiger, o 19.00
23. 10. M. Macourek: Hra na Zuzanku, o 19.00
l ŠTÚDIO 12
Jakubovo nám. 12
23. 10. Túžby z ulice – Divadlo Nota bene, o 19.00
l RADOŠINSKÉ NAIVNÉ DIVADLO
Škultétyho 5
21. 10. S. Štepka: Ako sme sa hľadali, o 19.00
23. 10. S. Štepka: Jááánošííík (po 30 rokoch), o 19.00
l TEÁTRO GEDUR
Istropolis, Trnavské mýto 1
22. 10. Každý má svojho Leona, americká muzikálová komédia, o 19.00
23. 10. Každý má svojho Leona, americká muzikálová komédia, o 19.00
24. 10. Každý má svojho Leona, americká muzikálová komédia, o 19.00
l DIVADLO GUNAGU
Divadlo F7, Františkánske nám. 7
16. 10. English is Easy, Csaba is dead, o 19.30 *vypredané
20. 10. V. Klimáček: Gotika (polčas rozpadu), o 19.30
21. 10. V. Klimáček: Gotika (polčas rozpadu), o 19.30
22. 10. Ďefčátko, o 19.30
23. 10. Cirostratus – opera v Boeingu, opera pre sample a sláčikové kvarteto, o 19.30