SME
Nedeľa, 13. jún, 2021 | Meniny má AntonKrížovkyKrížovky

Obsadenie rozhodcov a delegátov 25. – 26. 10.

BRATISLAVSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ OZNAMUJEObsadenie rozhodcov a delegátov BFZ na republikové súťaže

I. LS/M/D 13. kolo 25. 10. 10.00+12.30 Slovan – Dubnica: Cuninka, Bóc, Darlea.

I. LS/M/ŽZ 11. kolo 25. 10. 10.00+12.00 Senec – Púchov: Jablonický, Patlevič, Banič.

I. LS/M/ŽZ 11. kolo 25. 10. 10.00+12.00 Inter – ŠKP Dúbravka: Bočák, Kravárik, Giertli.

II. LS/M/DZ 13. kolo 25. 10. 10.00+12.30 Petržalka – Nitra B: Bohúň, Kollár, Jaborek, Šmidovič.

II. LS/M/DZ 13. kolo 25. 10. 10.00+12.30 Malacky – L. Trnava: Straško, Križko, Príkopa, Očenáš.

II. LS/M/DZ 13. kolo 25. 10. 10.00+12.30 SFM Senec – Šaľa: Šuniar, Udvardy, Kružliak ml., Šuran

Skryť Vypnúť reklamu

II. LS/M/DZ 13. kolo 26. 10. 10.00+12.30 Slovan B – Rapid: Čižmár, Pinček, Križko, Lacko.

II. LS/M/DZ 13. kolo 26. 10. 10.00+12.30 ŠKP Dúbravka – Inter B: Trutz, Kočický, Martiš, Elefant.

II. LSDZ 12. kolo 18. 10. 10.00 Rapid – Prievidza: I. Mazanec za Púteca.

II. LSDZ 10. kolo 22. 10. 13.30 Inter B – Slovan B: Berkovič za Očenáša.

ZMENY v obsadení

I. LS/M/D 12. kolo 18. 10. 10.00+12.30 Inter – Trenčín: Križko za Pinčeka.

I. LS/M/ŽZ 10. kolo 19. 10. 12.00+14.00 ŠKP Dúbravka – Levice: Somoláni za Veselského.

II. LS/M/DZ 22. 10. 13.30-15.30 Inter – Slovan: Trutz, Bródy, Martiš – dohrávka.

II. LS/M/DZ 12. kolo 19. 10. 10.00+12.30 Inter – Levice: Martiš za Kočického.

Obsadenie rozhodcov a delegátov súťaží riadených BFZ

Seniori – III. liga S-L – 13. kolo

Skryť Vypnúť reklamu

26. 10. 14.00 Jablonec – Sv. Jur: Vician, Mydlárik, Zálesňák, I. Mazanec.

25. 10. 10.30 ŠKP Dúbravka – SFM Senec: Čižmár, Bródy ml., Rybár, Sedlák.

25. 10. 10.00 VTJ Ružinov – D. Lužná: Martiš, Trutz, Kočický, Hájek.

26. 10. 14.00 Láb – V. Leváre: Straško, Darlea, Bóc, Košičár.

26. 10. 14.00 PŠC Pezinok – Lamač: Malárik, Bohúň, Gosiorovský, Kopča.

26. 10. 14.00 Jarovce – Inter B: Cuninka, Baňas, Rašo, Pútec.

26. 10. 10.00 Slovan B – Rača: Kružliak, Kolenič, Chálka, Jakubec.

25. 10. 14.00 Vrakuňa – Koba Senec B: Demovič, Hurban, Dávid, Cvopa.

Seniori – IV. liga S-M – 13. kolo

26. 10. 14.00 Kráľová p.S. – Malinovo: Kachnič, Martinkovič ml., Bródy ml., Birmon.

25. 10. 10.00 I. Petržalka – SFM Senec B: Fischer, Ježík, Minárik, Marczel.

Skryť Vypnúť reklamu

26. 10. 10.30 VTJ Ružinov B – Trnávka: Jaborek, Németh, Príkopa, Berkovič.

26. 10. 14.00 Čuňovo – Kalinkovo: Jurkovič, Horínková, Fischer, Beladič.

26. 10. 14.00 Rovinka – PVFK: Kravárik, Lieskovský, Horný, Šindelár.

26. 10. 14.00 Tomášov – Vajnory: Banič, Tomášová, Gilbert, Randa.

25. 10. 11.00 BCT – Ch. Grob: Hádek, Gilan, Polák, Minarovič.

26. 10. 14.00 D. N. Ves – Blatné: Dobiš, Kollár, Stano, Križliak.

Seniori – IV. liga S-V – 13. kolo

26. 10. 14.00 Zohor – Studienka: Dvorský, Tanglmayer, Cisár, Š. Lupták.

26. 10. 14.00 Grinava – Modrá: Hádek, Giertli, Polák, Krchňavý.

26. 10. 14.00 Viničné – Dubová: Zborovan, Bollo, Lupták, Barborík.

26. 10. 14.00 Lozorno – Pl. Štvrtok: Karel, Višváder, Prosnan, J. Lupták.

26. 10. 14.00 Limbach – Šenkvice: Patlevič, Lônčík, Zechmaister, Nemčovský.

26. 10. 14.00 Rohožník – Gajary: Čerňanský, Gilan, Bočák, Palkovič.

26. 10. 14.00 Z. Ves – Jakubov: Fóglsinger, Roszbeck, Ďurčo, Beňo.

26. 10. 14.00 Stupava – Slovenský Grob: Jablonický, Lazar, Záhorec, Pavlík.

Dorast – III. liga LSD – 11. kolo

26. 10. 11.30 Zohor – Petržalka: Tanglmayer, Cisár, Dvorský.

25. 10. 12.30 VTJ Ružinov – Vrakuňa: Trutz, Kočický, Martiš.

25. 10. 10.00 D. N. Ves – Vysoká: Malárik, Martinkovič ml., Kolenič.

25. 10. 10.30 Vinohrady – Rača: Chálka, Čerňanský, ObFZ-m.

26. 10. 11.30 Rusovce – PVFA: Ihringová, ObFZ-m, ObFZ-m.

25. 10. 12.00 Trnávka – Dúbravka: Gosiorovský, Fóglsinger, ObFZ-m.

26. 10. 11.30 Stupava – Lamač: Záhorec, Lazar, ObFZ-v.

Dorast – III. liga LMD – 11. kolo

25. 10. 14.00 Jarovce – Petržalka: Horný, Prosnan.

25. 10. 14.30 VTJ Ružinov – Vrakuňa: Kočický, Martiš, Trutz.

25. 10. 12.00 D. N. Ves – Domino: Kolenič, Martinkovič ml., Malárik.

25. 10. 11.30 Pezinok – Rača: ObFZ-v, ObFZ-v.

26. 10. 10.00 Kinkon – PVFA: Fischer, Horínková.

25. 10. 13.00 BCT – Dúbravka: Gilan, Polák, Hádek.

25. 10. 10.30 Štart – Lamač: ObFZ-m, ObFZ-m.

Žiaci – Reg. liga LSŽ+LMŽ – 11. kolo

25. 10. 13.30-15.00 Rapid – I. Petržalka: Kachnič, Zechmaister.

25. 10. 10.00-11.30 A. Petržalka – Vrakuňa: Dobiš, Dvorský.

25. 10. 13.30-15.00 SFM Senec – Slovan: ObFZ-v, ObFZ-v.

25. 10. 9.00-10.30 PVFA – Inter: Roszbeck, Bollo.

25. 10. 10.00-11.30 Stupava -Malacky: Vician, Zálesňák.

25. 10. 13.30-15.00 Koba Senec – D. N. Ves: ObFZ-v, ObFZ-v.

25. 10. 10.00-11.30 Čunovo – Pezinok: Lupták, ObFZ-v.

Žiaci – Divízia DSŽ+DMŽ – 11. kolo

25. 10. 12.00-14.00 Gajary – Rapid: Ďurčo, Jurkovič.

26. 10. 13.00-14.30 VTJ Ružinov – Kinkon: Németh, Príkopa.

25. 10. 13.15-14.45 I. Petržalka – Domino: Minárik, Ježík.

25. 10. 12.00-13.30 PVFA – V. Leváre: Tomášová, Horínková.

25. 10. 9.30-11.00 Dúbravka – Lozorno: Lônčík, ObFZ-m.

25. 10. 8.30-10.00 Rača – ŠKP Dúbravka: Tanglmayer, ObFZ-m.

25. 10. 9.30-11.00 Sv. Jur – Kostolište: Baňas, ObFZ-v.

ZMENY v obsadení

Seniori – III. liga S-L – 12. kolo 19. 10. 10.30 Rača – Jarovce: Pinček za Mydlárika, Rybár za Pinčeka.

Seniori – IV. liga S-M – 12. kolo 19. 10. 15.00 Malinovo – D. N. Ves: Bródy za Luptáka.

Seniori – IV. liga S-V – 12. kolo 19. 10. 15.00 Studienka – Stupava: Pavlík za Tomášovú, Bereník za Patleviča.

Seniori – IV. liga S-V – 12. kolo 19. 10. 15.00 Pl. Štvrtok – Viničné: Páchnik za Karela.

Seniori – IV. liga S-V – 12. kolo 19. 10. 15.00 Modra – Zohor: Tomášová za Zechmaistera.

Seniori – IV. liga S-V – 12. kolo 19. 10. 15.00 Šenkvice – Lozorno: Mokoš za Stana.

Dorast – III. liga LSD 30. 10. 14.00 Vysoká – Vrakuňa: Hurban, Dávid, Polák – dohrávka.

Dorast – III. liga LMD – 10. kolo 18. 10. 12.15 I. Petržalka – Štart: Rusinko za ObFZ-m.

Žiaci – Reg. liga LSŽ+LMŽ – 10. kolo 18. 10. 14.00-15.30 I. Petržalka – Čunovo: Cisár za Záhorca.

Žiaci – Reg. liga LSŽ+LMŽ – 10. kolo 18. 10. 9.30-11.00 D. N. Ves – Stupava: Dvorský za Záhorca.

Žiaci – Divízia DSŽ+DMŽ – 10. kolo 18. 10. 13.30-15.00 Kostolište – Rača: Gilan za Poláka.

Žiaci – Divízia DSŽ+DMŽ – 10. kolo 18. 10. 9.30-11.00 Kinkon – Gajary: Giertli za Bočáka.

Žiaci – Divízia DSŽ+DMŽ – 10. kolo 19. 10. 9.30-11.00 Lozorno – Rača: Lazar za Karela.

Žiaci – Divízia DSŽ+DMŽ – 10. kolo 19. 10. 11.30-13.00 ŠKP Dúbravka – Dúbravka: Valaška a Polakovič za ObFZ-m.

Žiaci – Divízia DSŽ+DMŽ – 10. kolo

19. 10. 13.30-15.00 Veľké Leváre – Iskra MŠK Petržalka: Dunar za Oblastný FZ-vidiek.

ObFZ Bratislava-mesto

Seniori – V. liga S-A – 13. kolo

26. 10. 14.00 Vrakuňa B – Z. Bystrica: Ružička, Páchnik, Uhrín, Uhrín.

25. 10. 10.00 Danubia – Volkswagen: Zechmaister, Ružička, Bródy st., Doboš.

26. 10. 14.00 Fortuna – Čunovo B: Čmiko, Nagy, Chudá, Kopča (i. Drieňová).

26. 10. 14.00 Ekonóm – Dúbravka: Guskovič, Krč, Lehocký, Beladič.

25. 10. 13.30 Vinohrady – Jarovce B: Horváth, Lehocký, Henček, Kružliak (i. SOU Ružinovská).

25. 10. 14.00 Lamač B – Spoje: Rusinko, Záhorec, Ondrejka, Pekarovič.

26. 10. 14.00 Rusovce – Č. Voda: Miško, Rusinko, Somoláni ml., Vajanský.

25. 10. 10.30 Krasňany – Nepočujúci: Gašparík, Kozič, Nagy, Mesároš.

25. 10. 14.00 Štart – FK Bratislava: Somoláni, Kojnok, Šmátrala, Lehuta.

Dorast – I. trieda d-m – 8. kolo

26. 10. 11.30 Jarovce – BCT: Somoláni ml., Rusinko, Miško.

Starší žiaci – I. trieda (S-Ž) – 11. kolo

26. 10. 12.30 Ekonóm – Lamač: Lehocký, Krč.

26. 10. 9.00 BCT – Vrakuňa: Pavúček, Čudrnák Pa.

25. 10. 9.00 Vinohrady – K. Ves: Randa, Henček.

25. 10. 9.00 Vajnory – Rusovce: Pavúček, Polakovič.

25. 10. 9.00 Domino B – Jarovce: Krivan, Čudrnák Pe.

25. 10. 8.30 Štart – D. N. Ves: Kojnok, Šmátrala.

ZMENY v obsadení

Seniori – V. liga S-A – 12. kolo 18. 10. 10.00 Nepočujúci – Rusovce: Páchnik za Bródy st.

Seniori – V. liga S-A – 12. kolo 19. 10. 15.00 Z. Bystrica – Štart: Miško za Pitoňáka, Kozič za Guskoviča.

Seniori – V. liga S-A – 12. kolo 19. 10. 15.00 Volkswagen – Vrakuňa B: Bródy st. za Dunajčíka.

Seniori – V. liga S-A – 12. kolo 18. 10. 10.30 FK Bratislava – Krasňany: Chudá za Horvátha (i. Ekonóm).

Seniori – V. liga S-A – 12. kolo 19. 10. 15.00 Jarovce B – Ekonóm: Ružička za Rusinka, Záhorec ml. za Páchnika.

Seniori – V. liga S-A – 12. kolo 18. 10. 10.00 Čunovo B – Danubia: Nagy za Nemčeka.

Seniori – V. liga S-A – 12. kolo 18. 10. 10.30 Dúbravka – Fortuna: Henček za Ondrejku.

Dorast – I. trieda d-m – 10. kolo 19. 10. 12.30 Z. Bystrica – Ekonóm: Kozič za Guskoviča, Miško za Pitoňáka.

ObFZ Bratislava-vidiek

Seniori – V. liga I-S – 13. kolo

26. 10. 14.00 Studienka – Malacky: Demovič, Polák, R, Valačai.

26. 10. 14.00 Závod – N. Dedinka: Lukeš, Žilavý, Dunar, Rehuš.

25. 10. 14.00 Doľany – Vysoká: Švajlen, Mráz, Boršányi, Németh.

26. 10. 14.00 Igram – Budmerice: Hádek, Orlický, R, Pirchan.

26. 10. 14.00 M. Leváre – Kostolište: Gilan, Hušek, R, Korček.

26. 10. 14.00 Bernolákovo – Jablonové: Rybár, Berner, Slovák, Slezák.

26. 10. 14.00 Pl. Podhradie – Most: Dávid, Škrinár, R, Somoláni.

Seniori – VI. liga SA – 11. kolo

26. 10. 14.00 Sv. Jur B – Kuchyňa: Gajarský, R, R, Očenáš.

26. 10. 14.00 B. Pezinok – Sološnica: Švajlen, Srna, R, Černák.

26. 10. 14.00 Báhoň – Vištuk: Mráz, Horváth, R, Ležovič.

26. 10. 14.00 Vinosady – Borinka: Lechman, R, R, Jurenka.

26. 10. 14.00 Kráľová – Pernek: Kleberc, R, R, Trúchly.

25. 10. 14.00 Suchohrad – Častá: Hušek, Žilavý, Škrinár, Slezák.

Seniori – VI. liga SB – 12. kolo

26. 10. 14.00 Ivanka – Hamuliakovo: Ševčík, Cuninka, R, Šmidovič.

26. 10. 14.00 Miloslavov – Čataj: Nagy, R, R, D.

26. 10. 14.00 Kaplná – Hr. Šúr: Ježík, R, R, P. Mazanec.

25. 10. 14.00 Rovinka B – D. Lužná B: Gajarský, Kleberc, R, Korček.

Dorast – I. trieda (ID) – 13. kolo

25. 10. 9.30 PŠC Pezinok – Kostolište: R, R.

26. 10. 11.30 Kráľová p.S. – Sv. Jur: Martinkovič, Bródy ml.

26. 10. 11.30 B. Pezinok – Modra: Srna, Švajlen.

26. 10. 11.30 Viničné – D. Lužná: Bollo, Lupták.

26. 10. 11.30 Lozorno – Kalinkovo: Višváder, Prosnan.

26. 10. 11.30 V. Leváre – Gajary: Hušek, R.

26. 10. 11.30 Ivanka – Jakubov: Cuninka, Ševčík.

26. 10. 11.30 Bernolákovo – Sl. Grob: Berner, Slovák.

Dorast – II. trieda (D-A) – 2. kolo

18. 10. 15.00 Z. Ves B – Závod: Hušek.

19. 10. 12.30 Studienka – Láb: Patlevič, Tomášová.

19. 10. 12.30 Rohožník – Pl. Podhradie: Lukeš.

19. 10. 12.30 Z. Ves A – Pl. Štvrtok: Škrinár.

19. 10. 12.30 Pl. Mikuláš – Jablonové: Hušek.

Dorast – II. trieda (D-B) – 13. kolo

25. 10. 11.30 Doľany – Dubová: Boršányi, Mráz, Švajlen.

26. 10. 11.30 Grinava – N. Dedinka: Giertli, Polák.

26. 10. 11.30 Báhoň – Budmerice: Horváth, Mráz.

26. 10. 11.30 Limbach – Šenkvice: Lônčík, Zechmaister.

26. 10. 11.30 Tomášov – Častá: Tomášová, Gilbert.

26. 10. 11.30 Blatné – Ch. Grob: R, R.

Žiaci – I. trieda, sk. A – 10. kolo

26. 10. 10.30 Láb – Studienka: Lukeš.

25. 10. 14.00 Pl. Mikuláš – Závod: Lukeš.

26. 10. 9.00 Jakubov – M. Leváre: Dunar.

26. 10. 13.00 Jablonové – Rohožník: R.

26. 10. 10.00 Zohor – Pl. Štvrtok: Žilavý.

26. 10. 10.00 Vysoká – Suchohrad: Hušek.

26. 10. 12.00 Kuchyňa – Pl. Podhradie: Škrinár.

Žiaci – I. trieda, sk. B – 10. kolo

26. 10. 12.00 Igram – Hamuliakovo: Orlický.

25. 10. 10.00 D. Lužná – Tomášov: Nagy.

25. 10. 14.00 N. Dedinka – Kaplná: Berner.

26. 10. 12.00 Rovinka – Kráľová p.S.: Lieskovský.

26. 10. 10.00 Báhoň – Ivanka: R.

26. 10. 12.00 Čataj – Bernolákovo: R.

Žiaci – I. trieda, sk. C – 10. kolo

26. 10. 10.30 Jablonec – Doľany: R.

26. 10. 10.00 Grinava – Vištuk: Lechman.

26. 10. 10.00 Limbach – Viničné: Huska.

26. 10. 10.00 Častá – Modra B: Juran.

26. 10. 10.00 Dubová – Modra A: Kleberc.

26. 10. 10.00 Šenkvice – Sl. Grob: R.

Žiaci – I. trieda, sk. C – 11. kolo

21. 10. 16.00 Modra A – Šenkvice: Cuninka.

22. 10. 16.00 Modra B – Dubová: Cuninka.

22. 10. 16.00 Viničné – Častá: Huska.

22. 10. 16.00 Budmerice – Limbach: Baričič.

22. 10. 16.00 Doľany – Grinava: R.

22. 10. 16.00 B. Pezinok – Jablonec: R.

ZMENY v obsadení

Seniori – VI. liga SA – 10. kolo 19. 10. 15.00 Borinka – Báhoň: Minarovič za I. Mazanca.

ZMENA termínu

Žiaci – I. trieda, sk. A – 9. kolo 19. 10. 10.00 Závod – Studienka: Hušek.

(hup)

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020?
  2. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi
  3. P. Lednický: Koronavírus tu už zostane, musíme si na to zvyknúť
  4. Čo robiť v Tatrách, keď počasie pokazí plány?
  5. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame
  6. Ako sa z nenásytných Bödörovcov stal symbol oligarchie
  7. 4 veci, ktoré potrebujete vedieť o bezpečnosti elektromobilov
  8. Od zmesi plynov po sofistikovanú kvapalinu
  9. Počuli ste už o zelenej hypotéke? Ušetríte s ňou až trikrát
  10. Tipy a triky na spracovanie letného ovocia
  1. Pečeň je priamo zodpovedná za stav vášho imunitného systému
  2. Ako kedysi vyzerali bratislavské mýta? Bol tam cintorín aj sady
  3. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi
  4. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020?
  5. P. Lednický: Koronavírus tu už zostane, musíme si na to zvyknúť
  6. Čo robiť v Tatrách, keď počasie pokazí plány?
  7. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame
  8. Prešovský McDonald’s podržal zamestnancov počas pandémie
  9. Hrajte futbal ako Valábik! Lopty rozdáva po celom Slovensku
  10. Medzi zateplením minerálnou vlnou a PUR penou sú veľké rozdiely
  1. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame 10 737
  2. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi 9 310
  3. Počuli ste už o zelenej hypotéke? Ušetríte s ňou až trikrát 8 731
  4. 4 veci, ktoré potrebujete vedieť o bezpečnosti elektromobilov 8 693
  5. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020? 8 330
  6. Dnes ma živí instagram, hovorí bývalá tanečníčka Katarína Jakeš 8 153
  7. Ako sa z nenásytných Bödörovcov stal symbol oligarchie 8 037
  8. Tostov palác - moderné bývanie s atmosférou historických Košíc 7 836
  9. Čo robiť v Tatrách, keď počasie pokazí plány? 7 155
  10. Obľubovali ste termínované vklady? Spoznajte alternatívy 6 521
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu