SME
Streda, 25. november, 2020 | Meniny má KatarínaKrížovkyKrížovky

BRATISLAVSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ INFORMUJE

III. liga starší dorast

9. kolo: Vrakuňa – MŠK Petržalka 3:0, Zohor – Vysoká 0:2, VTJ Ružinov – Rača 6:0, D. N. Ves – PVFA 2:1, Vinohrady – Dúbravka 1:3, Rusovce – Lamač 2:4, Trnávka – Stupava 1:0.

1. PVFA 9 8 0 1 30:8 24

2. Ružinov 9 7 0 2 23:11 21

3. MŠK Petržalka 9 7 0 2 25:13 21

4. Lamač 9 6 1 2 30:20 19

5. Rača 9 6 0 3 24:19 18

6. Trnávka 9 5 2 2 16:12 17

7. Dúbravka 9 4 1 4 17:24 13

8. Vrakuňa 8 3 3 2 20:11 12

9. Stupava 9 4 0 5 13:10 12

10. D. N. Ves 9 2 1 6 13:20 7

11. Rusovce 9 2 1 6 18:28 7

12. Vinohrady 9 2 1 6 12:22 7

Skryť Vypnúť reklamu

13. Vysoká 8 1 0 7 11:31 3

14. Zohor 9 0 0 9 4:27 0

III. liga mladší dorast

9. kolo: Vrakuňa – MŠK Petržalka 1:2, Jarovce – Domino 1:0, VTJ Ružinov – Rača 6:0, D. N. Ves – PVFA 1:7, Pezinok – Dúbravka 1:3, Kinkon – Lamač 1:1, BCT – Štart 0:4.

1. MŠK Petržalka 9 9 0 0 41:2 27

2. Vrakuňa 9 6 2 1 18:9 20

3. Dúbravka 9 3 2 1 18:12 20

4. Jarovce 9 5 2 2 25:11 17

5. PVFA 9 5 1 3 32:12 16

6. Kinkon 9 4 3 2 16:11 15

7. D. N. Ves 9 5 0 4 16:28 15

8. Rača 9 4 2 3 13:16 14

9. Domino 9 3 0 6 17:15 9

10. Pezinok 9 3 0 6 15:26 9

11. Štart 9 2 2 5 11:19 8

12. Ružinov 9 1 3 5 9:15 6

13. Lamač 9 0 2 7 4:37 2

14. BCT 9 0 1 8 5:27 1

Reg. liga starší žiaci

9. kolo: Vrakuňa – MŠK Petržalka 3:1, Rapid – Slovan 2:0, Artmedia – Inter nehrali, SFM Senec – Malacky 1:1, PVFA – D. N. Ves nehrali, Stupava – Pezinok 1:1, Koba – Čunovo 8:1.

Skryť Vypnúť reklamu

1. Koba 11 10 0 1 49:12 30

2. Inter 9 9 0 0 67:5 27

3. Rapid 10 7 2 1 22:5 23

4. Artmedia 10 7 1 2 42:8 22

5. PVFA 10 6 3 1 22:8 21

6. Slovan 10 6 1 3 17:14 19

7. Vrakuňa 10 5 1 4 26:26 16

8. Malacky 11 4 1 6 18:32 13

9. D. N. Ves 10 3 0 7 11:23 9

10. MŠK Petržalka 11 3 0 8 14:41 9

11. SFM Senec 11 2 2 7 15:35 8

12. Pezinok 11 2 1 8 12:30 7

13. Stupava 11 1 1 9 8:45 4

14. Čunovo 11 1 1 9 4:43 4

Reg. liga mladší žiaci

9. kolo: Vrakuňa – MŠK Petržalka 1:5, Rapid – Slovan 3:0, Artmedia – Inter nehrali, SFM Senec – Malacky 2:0, PVFA – D. N. Ves nehrali, Stupava – Pezinok 3:0, Koba – Čunovo 9:0.

1. Inter 10 9 0 1 52:9 27

2. Artmedia 10 8 2 0 23:3 26

3. Rapid 11 8 1 2 31:7 25

4. Slovan 10 8 0 2 43:11 24

5. MŠK Petržalka 11 7 0 4 28:21 21

Skryť Vypnúť reklamu

6. PVFA 10 6 0 4 30:18 18

7. Koba 10 5 2 3 32:17 17

8. SFM Senec 11 5 0 6 18:21 15

9. ŠK Malacky 11 4 0 7 12:32 12

10. Stupava 11 3 1 7 16:31 10

11. Vrakuňa 9 3 0 6 9:31 9

12. Pezinok 11 2 0 9 6:29 6

13. D. N. Ves 10 2 0 8 12:36 6

14. Čunovo 11 0 0 11 3:49 0

Divízia starší žiaci

9. kolo: Kinkon – Rapid 0:3, Gajary – Domino 1:1, VTJ Ružinov – V. Leváre 0:2, MŠK Petržalka – Lozorno 3:0 kont., PVFA – ŠKP nehrali, Dúbravka – Kostolište 0:3, Rača – Sv. Jur 4:0.

1. Rapid 11 10 1 0 39:8 31

2. Dúbravka 11 7 1 3 19:8 22

3. Rača 11 6 3 2 25:12 21

4. Kostolište 11 7 0 4 34:27 21

5. ŠKP 9 6 1 2 23:7 19

6. Kinkon 11 5 1 5 22:14 16

7. MŠK Petržalka 10 5 1 4 25:23 16

8. Gajary 11 4 3 4 7:10 15

9. V. Leváre 11 5 0 6 14:24 15

10. Domino 11 4 2 5 22:29 14

11. Ružinov 11 3 2 6 15:19 11

12. Lozorno 11 2 1 8 16:35 7

13. Sv. Jur 11 1 1 9 6:28 4

14. PVFA 10 1 1 8 13:36 4

Divízia mladší žiaci

9. kolo: Kinkon – Rapid 2:0, Gajary – Domino 5:1, VTJ Ružinov – V. Leváre 3:4, MŠK Petržalka – Lozorno 1:5, PVFA – ŠKP nehrali, Dúbravka – Kostolište 2:1, Rača – Sv. Jur 6:0.

1. Rača 11 10 1 0 63:8 31

2. Kinkon 11 10 0 1 46:6 30

3. Gajary 11 9 2 0 46:9 29

4. Dúbravka 11 6 2 3 19:15 20

5. PVFA 10 5 2 3 25:18 17

6. ŠKP 9 5 1 3 20:13 16

7. V. Leváre 11 4 3 4 22:22 15

8. Ružinov 11 3 4 4 14:17 13

9. MŠK Petržalka 10 3 0 7 20:47 9

10. Sv. Jur 11 2 2 7 11:27 8

11. Lozorno 11 2 2 7 14:58 8

12. Kostolište 11 2 1 8 14:34 7

13. Rapid 11 2 0 9 15:31 6

14. Domino 11 1 2 8 11:35 5

Prípravka A (pma)

9. kolo: Kinkon – SFM Senec 1:1, Stupava – Rapid 1:3, Koba – Slovan 1:3, MŠK Petržalka – ŠKP 1:0, PVFA – D. N. Ves a Lamač – Artmedia nehrali, Inter – Vrakuňa 4:2.

1. SFM Senec 11 9 1 1 53:9 28

2. Kinkon 11 8 2 1 33:8 26

3. Slovan 11 8 1 2 47:18 25

4. Inter 11 8 1 2 42:16 25

5. PVFA 10 7 1 2 34:14 22

6. D. N. Ves 10 6 1 3 18:15 19

7. ŠKP Dúbravka 11 4 2 5 19:18 14

8. Koba Senec 11 3 4 4 18:25 13

9. Rapid 11 3 2 6 25:27 11

10. I. Petržalka 11 2 3 6 11:34 9

11. Vrakuňa 11 2 2 7 16:29 8

12. Lamač 9 1 2 6 12:43 5

13. Stupava 10 1 1 8 7:31 4

14. A. Petržalka 10 0 1 9 6:54 1

Prípravka B (pmb)

9. kolo: Kinkon – SFM Senec 1:5, Bernolákovo – Domino 0:1, VTJ Ružinov – Slovan 1:6, Žolik Malacky – ŠKP 6:0, PVFA – D. N. Ves nehrali, Dúbravka – Pezinok 2:2, Inter – Rača 13:0.

1. Žolik Malacky 11 10 0 1 66:11 30

2. Inter 11 9 1 1 72:12 28

3. Slovan 10 7 2 1 42:10 23

4. Bernolákovo 11 6 1 4 36:20 19

5. PŠC Pezinok 11 5 3 3 20:21 18

6. SFM Senec 11 5 2 4 23:22 17

7. FK Dúbravka 10 4 2 4 26:17 14

8. Kinkon 11 4 1 6 18:45 13

9. VTJ Ružinov 11 4 0 7 29:45 12

10. ŠKP Dúbravka 11 3 2 6 20:31 11

11. Domino 11 3 1 7 25:47 10

12. Rača 9 3 1 5 24:48 10

13. PVFA 10 1 2 7 19:50 5

14. D. N. Ves 10 1 0 9 5:46 3

Prípravka C (pmc)

9. kolo: Stupava – Domino 2:0, Koba – Slovan 2:4, PVFA – Báhoň a Ivanka – Spoje nehrali, K. Ves – Vrakuňa 12:1.

1. Slovan 9 8 0 1 106:9 24

2. K. Ves 9 8 0 1 59:13 24

3. Žolik Malacky 9 7 1 1 44:12 22

4. Báhoň 8 6 1 1 36:18 19

5. Stupava 10 5 1 4 23:46 16

6. Spoje 8 3 2 3 22:37 11

7. Ivanka 9 3 1 5 17:29 10

8. SFM Senec 9 2 3 4 10:23 9

9. PVFA 9 2 3 4 14:30 9

10. Koba Senec 10 2 1 7 10:39 7

11. Vrakuňa 8 0 1 7 6:53 1

12. Domino 8 0 0 8 8:46 0

ObFZ Bratislava-mesto

I. trieda starší dorast

9. kolo: Jarovce – Z. Bystrica 3:1, Ekonóm – Domino 0:5.

1. Jarovce 7 7 0 0 24:4 21

2. Domino 7 4 0 3 22:10 12

3. BCT 6 3 1 2 24:10 10

4. Z. Bystrica 7 2 1 4 11:18 7

5. Ekonóm 7 0 0 7 1:40 0

I. trieda starší žiaci

9. kolo: Vrakuňa – Lamač 5:0, Ekonóm – K. Ves 1:4, BCT – Rusovce 3:0 kont., Vinohrady – Jarovce 2:10, Vajnory – D. N. Ves 2:0, Domino – Štart 0:4.

1. K. Ves 9 9 0 0 78:14 27

2. Vrakuňa 9 8 0 1 41:10 24

3. Vajnory 9 7 0 2 29:10 21

4. Štart 9 5 1 3 30:24 16

5. BCT 9 4 2 3 28:12 14

6. Ekonóm 9 4 1 4 14:15 13

7. Jarovce 9 3 2 4 22:26 11

8. D. N. Ves 9 2 2 5 11:22 8

9. Lamač 8 2 1 5 14:32 7

10. Domino 8 2 0 6 9:35 6

11. Rusovce 9 1 1 7 8:35 4

12. Vinohrady 9 1 0 8 8:57 3

I. trieda mladší žiaci

9. kolo: Vrakuňa – Lamač 1:6, Ekonóm – K. Ves 1:2, D. Lužná – Rusovce 0:1, Kalinkovo – Jarovce 2:10, Vajnory – Spoje 0:3.

1. Lamač 8 7 1 0 56:8 22

2. Spoje 9 7 1 1 51:9 22

3. K. Ves 9 6 0 3 49:36 18

4. D. Lužná 9 5 0 4 48:18 15

5. Ekonóm 9 5 0 4 19:21 15

6. Vrakuňa 9 4 0 5 30:26 12

7. Jarovce 9 3 0 6 25:48 9

8. Vajnory 8 2 1 5 10:43 7

9. Rusovce 6 1 0 5 5:16 3

10. Kalinkovo 8 0 1 7 6:74 1

ObFZ Bratislava-vidiek

VI. liga, sk. A seniori

9. kolo: Sološnica – Kuchyňa 4:1, Sv. Jur – Vištuk 6:1, B. Pezinok – Borinka 3:0, Báhoň – Pernek 2:1, Vinosady – Častá 0:0, M. Kráľová – Suchohrad 2:10.

1. Sv. Jur 8 6 1 1 30:9 19

2. Suchohrad 8 5 3 0 29:13 18

3. Častá 8 4 4 0 24:4 16

4. Vištuk 8 4 1 3 18:20 13

5. Pernek 8 4 0 4 16:17 12

6. B. Pezinok 8 3 2 3 23:11 11

7. Vinosady 8 3 2 3 7:11 11

8. Kuchyňa 8 3 1 4 19:22 10

9. Sološnica 8 2 3 3 12:15 9

10. Báhoň 8 1 3 4 13:25 6

11. Borinka 8 1 1 6 9:19 4

12. M. Kráľová 8 1 1 6 9:43 4

VI. liga, sk. B seniori

10. kolo: Ivanka – Miloslavov 1:0, Kaplná – Hamuliakovo 2:1, Rovinka B – Čataj 3:0 kont., D. Lužná – Hr. Šúr 2:0.

1. D. Lužná 10 7 2 1 33:9 23

2. Ivanka 10 7 2 1 16:5 23

3. Rovinka 10 6 1 3 29:16 19

4. Hr. Šúr 10 5 2 3 21:14 17

5. Hamuliakovo 10 3 3 4 17:17 12

6. Kaplná 10 3 1 6 16:22 10

7. Miloslavov 10 2 2 6 13:25 8

8. Čataj 10 0 1 9 1:38 1

I. trieda dorast

11. kolo: Modra – Sv. Jur 0:0, Kráľová – D. Lužná 3:3, B. Pezinok – Kalinkovo 3:0 kont., Viničné – Kostolište 0:6, Lozorno – Gajary 4:3, PŠC Pezinok – Jakubov 3:2, V. Leváre – Sl. Grob 5:3, Ivanka – Bernolákovo 2:0.

1. Kostolište 11 10 0 1 42:10 30

2. V. Leváre 11 8 2 1 51:14 26

3. D. Lužná 11 8 2 1 46:18 26

4. PŠC Pezinok 11 8 2 1 26:18 26

5. Gajary 11 8 1 2 32:11 25

6. Jakubov 11 6 1 4 31:26 19

7. Lozorno 11 5 1 5 28:31 16

8. Ivanka 10 5 0 5 19:13 15

9. Kráľová p.S. 11 4 2 5 25:21 14

10. Bernolákovo 11 4 2 5 21:20 14

11. B. Pezinok 11 4 1 6 21:31 13

12. Modra 11 3 2 6 13:38 11

13. Sv. Jur 10 2 1 7 5:21 7

14. Kalinkovo 11 2 0 9 5:31 6

15. Sl. Grob 11 1 0 10 13:47 3

16. Viničné 11 0 1 10 5:33 1

II. trieda, sk. A dorast

9. kolo: Závod – Studienka 3:1, Láb – Pl. Podhradie 3:0, Záh. Ves B – Pl. Štvrtok 2:2, Rohožník – Pl. Mikuláš 9:1, Z. Ves – Jablonové 0:6.

1. Závod 8 7 1 0 29:10 22

2. Pl. Štvrtok 8 6 1 1 38:14 19

3. Jablonové 8 6 0 2 32:9 18

4. Studienka 8 4 1 3 17:13 13

5. Láb 8 4 0 4 22:13 12

6. Rohožník 8 2 2 4 21:20 8

7. Pl. Mikuláš 7 2 0 5 13:26 6

8. Z. Ves 8 2 0 6 11:26 6

9. Z. Ves B 8 0 4 4 11:24 4

10. Pl. Podhradie 7 1 1 5 13:52 4

II. trieda, sk. B dorast

11. kolo: N. Dedinka – Malinovo 4:0, Grinava – Budmerice 3:1, Doľany -Šenkvice 2:2, Báhoň – Častá 12:1, Limbach – Ch. Grob 1:2, Tomášov – Blatné 6:5.

1. N. Dedinka 10 7 0 3 32:15 21

2. Šenkvice 9 6 2 1 32:20 20

3. Doľany 8 6 1 1 23:9 19

4. Malinovo 10 6 1 3 23:16 19

5. Báhoň 9 6 0 3 46:17 18

6. Blatné 9 5 1 3 30:18 16

7. Grinava 9 5 0 4 22:17 15

8. Budmerice 9 4 0 5 38:21 12

9. Tomášov 9 3 0 6 23:32 9

10. Dubová 9 2 1 6 9:25 7

11. Častá 8 2 1 5 12:50 7

12. Ch. Grob 9 1 2 6 8:30 5

13. Limbach 10 1 1 8 7:35 4

Žiaci skupina A

8. kolo: Láb – Závod 3:2, Studienka – M. Leváre 7:1, Pl. Mikuláš – Rohožník 0:8, Jakubov – Pl. Štvrtok 4:10, Jablonové – Suchohrad 12:0, Zohopr – Pl. Podhradie 17:0, Vysoká – Kuchyňa 4:3.

1. Rohožník 11 11 0 0 93:3 33

2. Studienka 11 9 0 2 67:12 27

3. Jablonové 11 8 1 2 59:14 25

4. Pl. Štvrtok 10 8 0 2 62:17 24

5. Zohor 11 5 2 4 47:17 17

6. Láb 11 5 2 4 24:38 17

7. Závod 11 5 1 5 25:29 16

8. Jakubov 11 4 0 7 25:45 12

9. Kuchyňa 11 4 0 7 25:49 12

10. Pl. Mikuláš 11 3 2 6 15:37 11

11. Vysoká 11 3 1 7 11:39 10

12. Suchohrad 11 3 1 7 15:53 10

13. M. Leváre 11 2 0 9 11:64 6

14. Pl. Podhradie 10 1 0 9 7:69 3

Žiaci skupina B

8. kolo: Igram – Tomášov 4:1, Hamuliakovo – Kaplná 1:3, D. Lužná – Kráľová 12:0, N. Dedinka – Ivanka 1:2, Rovinka – Bernolákovo 3:1, Báhoň – Malinovo 4:1.

1. Báhoň 10 10 0 0 61:7 30

2. D. Lužná 9 7 0 2 44:14 21

3. Tomášov 10 7 0 3 35:14 21

4. Kaplná 10 6 1 3 44:20 19

5. Igram 10 5 2 3 22:21 17

6. Malinovo 11 4 2 5 21:38 14

7. Bernolákovo 10 4 1 5 30:24 13

8. Hamuliakovo 10 4 0 6 26:29 12

9. Ivanka 10 4 0 6 18:25 12

10. N. Dedinka 10 3 2 5 15:37 11

11. Čataj 10 3 1 6 14:26 10

12. Rovinka 10 3 1 6 12:36 10

13. Kráľová p.S. 10 0 0 10 5:56 0

Žiaci skupina C

8. kolo: B. Pezinok – Vištuk 0:4, Jablonec – Budmerice 0:1, Grinava – Viničné 0:1, Limbach – Modra A 2:4, Častá – Sl. Grob 3:0, Dubová – Šenkvice 2:2.

1. Častá 10 10 0 0 42:7 30

2. Modra A 10 9 1 0 54:9 28

3. Viničné 10 7 1 2 38:9 22

4. Budmerice 11 7 1 3 27:20 22

5. Vištuk 11 7 0 4 38:22 21

6. Šenkvice 11 5 2 4 29:20 17

7. Dubová 10 5 1 4 39:19 16

8. Jablonec 9 5 0 4 30:18 15

9. Grinava 10 5 0 5 20:18 15

10. Doľany 10 4 0 6 32:24 12

11. B. Pezinok 11 3 0 8 23:37 9

12. Modra B 10 1 0 9 9:77 3

13. Sl. Grob 11 0 1 10 7:55 1

14. Limbach 10 0 1 9 5:58 1

(boj, hup)

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny
  2. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
  3. Ako vybrať AKU reťazovú pílu
  4. Študuj na univerzite s viac ako 60 ročnou tracíciou!
  5. Táto pomôcka zlepší život všetkým imobilným ľuďom
  6. Máš dosť teórie a poučiek? Študuj, cestuj, pracuj a ži!
  7. Imunitnú bombu do tela dostanete vďaka Vitaglucanu
  8. Na VŠEMvs získaš kvalitné štúdium v moderných priestoroch
  9. V mlieku už nie sme sebestační. Čo sa musí zmeniť?
  10. OFFICE ROKA 2020 poukáže na transformáciu pracovného prostredia
  1. Nová služba v Pezinku – bezplatný zber elektroodpadu
  2. OFFICE ROKA 2020 poukáže na transformáciu pracovného prostredia
  3. V mlieku už nie sme sebestační. Čo sa musí zmeniť?
  4. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie
  5. Hubert – keď život chutí už 195 rokov
  6. Ako vybrať AKU reťazovú pílu
  7. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť
  8. Budúcnosť M&A v Európe
  9. Zdravá pečeň zlepšuje metabolizmus aj celkové zdravie
  10. Právo: Kto sú najväčší právnici a kde všade zostanú súdy
  1. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 24 681
  2. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 20 984
  3. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 12 478
  4. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 10 993
  5. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 666
  6. Spájame Slovensko - 4 nové expresné autobusové linky 8 584
  7. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 230
  8. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 8 005
  9. Príbehy vyhorených, tandem okolo Bödöra a nová trať v Bratislave 8 002
  10. Oslávte nový rok v teple: Cestujte na Zanzibar úplne bezpečne 7 846
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu