SME
Utorok, 28. jún, 2022 | Meniny má Beáta

BRATISLAVSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ INFORMUJE

III. liga starší dorast

9. kolo: Vrakuňa – MŠK Petržalka 3:0, Zohor – Vysoká 0:2, VTJ Ružinov – Rača 6:0, D. N. Ves – PVFA 2:1, Vinohrady – Dúbravka 1:3, Rusovce – Lamač 2:4, Trnávka – Stupava 1:0.

1. PVFA 9 8 0 1 30:8 24

2. Ružinov 9 7 0 2 23:11 21

3. MŠK Petržalka 9 7 0 2 25:13 21

4. Lamač 9 6 1 2 30:20 19

5. Rača 9 6 0 3 24:19 18

6. Trnávka 9 5 2 2 16:12 17

7. Dúbravka 9 4 1 4 17:24 13

8. Vrakuňa 8 3 3 2 20:11 12

9. Stupava 9 4 0 5 13:10 12

10. D. N. Ves 9 2 1 6 13:20 7

11. Rusovce 9 2 1 6 18:28 7

12. Vinohrady 9 2 1 6 12:22 7

SkryťVypnúť reklamu

13. Vysoká 8 1 0 7 11:31 3

14. Zohor 9 0 0 9 4:27 0

III. liga mladší dorast

9. kolo: Vrakuňa – MŠK Petržalka 1:2, Jarovce – Domino 1:0, VTJ Ružinov – Rača 6:0, D. N. Ves – PVFA 1:7, Pezinok – Dúbravka 1:3, Kinkon – Lamač 1:1, BCT – Štart 0:4.

1. MŠK Petržalka 9 9 0 0 41:2 27

2. Vrakuňa 9 6 2 1 18:9 20

3. Dúbravka 9 3 2 1 18:12 20

4. Jarovce 9 5 2 2 25:11 17

5. PVFA 9 5 1 3 32:12 16

6. Kinkon 9 4 3 2 16:11 15

7. D. N. Ves 9 5 0 4 16:28 15

8. Rača 9 4 2 3 13:16 14

9. Domino 9 3 0 6 17:15 9

10. Pezinok 9 3 0 6 15:26 9

11. Štart 9 2 2 5 11:19 8

12. Ružinov 9 1 3 5 9:15 6

13. Lamač 9 0 2 7 4:37 2

14. BCT 9 0 1 8 5:27 1

Reg. liga starší žiaci

9. kolo: Vrakuňa – MŠK Petržalka 3:1, Rapid – Slovan 2:0, Artmedia – Inter nehrali, SFM Senec – Malacky 1:1, PVFA – D. N. Ves nehrali, Stupava – Pezinok 1:1, Koba – Čunovo 8:1.

SkryťVypnúť reklamu

1. Koba 11 10 0 1 49:12 30

2. Inter 9 9 0 0 67:5 27

3. Rapid 10 7 2 1 22:5 23

4. Artmedia 10 7 1 2 42:8 22

5. PVFA 10 6 3 1 22:8 21

6. Slovan 10 6 1 3 17:14 19

7. Vrakuňa 10 5 1 4 26:26 16

8. Malacky 11 4 1 6 18:32 13

9. D. N. Ves 10 3 0 7 11:23 9

10. MŠK Petržalka 11 3 0 8 14:41 9

11. SFM Senec 11 2 2 7 15:35 8

12. Pezinok 11 2 1 8 12:30 7

13. Stupava 11 1 1 9 8:45 4

14. Čunovo 11 1 1 9 4:43 4

Reg. liga mladší žiaci

9. kolo: Vrakuňa – MŠK Petržalka 1:5, Rapid – Slovan 3:0, Artmedia – Inter nehrali, SFM Senec – Malacky 2:0, PVFA – D. N. Ves nehrali, Stupava – Pezinok 3:0, Koba – Čunovo 9:0.

1. Inter 10 9 0 1 52:9 27

2. Artmedia 10 8 2 0 23:3 26

3. Rapid 11 8 1 2 31:7 25

4. Slovan 10 8 0 2 43:11 24

5. MŠK Petržalka 11 7 0 4 28:21 21

SkryťVypnúť reklamu

6. PVFA 10 6 0 4 30:18 18

7. Koba 10 5 2 3 32:17 17

8. SFM Senec 11 5 0 6 18:21 15

9. ŠK Malacky 11 4 0 7 12:32 12

10. Stupava 11 3 1 7 16:31 10

11. Vrakuňa 9 3 0 6 9:31 9

12. Pezinok 11 2 0 9 6:29 6

13. D. N. Ves 10 2 0 8 12:36 6

14. Čunovo 11 0 0 11 3:49 0

Divízia starší žiaci

9. kolo: Kinkon – Rapid 0:3, Gajary – Domino 1:1, VTJ Ružinov – V. Leváre 0:2, MŠK Petržalka – Lozorno 3:0 kont., PVFA – ŠKP nehrali, Dúbravka – Kostolište 0:3, Rača – Sv. Jur 4:0.

1. Rapid 11 10 1 0 39:8 31

2. Dúbravka 11 7 1 3 19:8 22

3. Rača 11 6 3 2 25:12 21

4. Kostolište 11 7 0 4 34:27 21

5. ŠKP 9 6 1 2 23:7 19

6. Kinkon 11 5 1 5 22:14 16

7. MŠK Petržalka 10 5 1 4 25:23 16

8. Gajary 11 4 3 4 7:10 15

9. V. Leváre 11 5 0 6 14:24 15

10. Domino 11 4 2 5 22:29 14

11. Ružinov 11 3 2 6 15:19 11

12. Lozorno 11 2 1 8 16:35 7

13. Sv. Jur 11 1 1 9 6:28 4

14. PVFA 10 1 1 8 13:36 4

Divízia mladší žiaci

9. kolo: Kinkon – Rapid 2:0, Gajary – Domino 5:1, VTJ Ružinov – V. Leváre 3:4, MŠK Petržalka – Lozorno 1:5, PVFA – ŠKP nehrali, Dúbravka – Kostolište 2:1, Rača – Sv. Jur 6:0.

1. Rača 11 10 1 0 63:8 31

2. Kinkon 11 10 0 1 46:6 30

3. Gajary 11 9 2 0 46:9 29

4. Dúbravka 11 6 2 3 19:15 20

5. PVFA 10 5 2 3 25:18 17

6. ŠKP 9 5 1 3 20:13 16

7. V. Leváre 11 4 3 4 22:22 15

8. Ružinov 11 3 4 4 14:17 13

9. MŠK Petržalka 10 3 0 7 20:47 9

10. Sv. Jur 11 2 2 7 11:27 8

11. Lozorno 11 2 2 7 14:58 8

12. Kostolište 11 2 1 8 14:34 7

13. Rapid 11 2 0 9 15:31 6

14. Domino 11 1 2 8 11:35 5

Prípravka A (pma)

9. kolo: Kinkon – SFM Senec 1:1, Stupava – Rapid 1:3, Koba – Slovan 1:3, MŠK Petržalka – ŠKP 1:0, PVFA – D. N. Ves a Lamač – Artmedia nehrali, Inter – Vrakuňa 4:2.

1. SFM Senec 11 9 1 1 53:9 28

2. Kinkon 11 8 2 1 33:8 26

3. Slovan 11 8 1 2 47:18 25

4. Inter 11 8 1 2 42:16 25

5. PVFA 10 7 1 2 34:14 22

6. D. N. Ves 10 6 1 3 18:15 19

7. ŠKP Dúbravka 11 4 2 5 19:18 14

8. Koba Senec 11 3 4 4 18:25 13

9. Rapid 11 3 2 6 25:27 11

10. I. Petržalka 11 2 3 6 11:34 9

11. Vrakuňa 11 2 2 7 16:29 8

12. Lamač 9 1 2 6 12:43 5

13. Stupava 10 1 1 8 7:31 4

14. A. Petržalka 10 0 1 9 6:54 1

Prípravka B (pmb)

9. kolo: Kinkon – SFM Senec 1:5, Bernolákovo – Domino 0:1, VTJ Ružinov – Slovan 1:6, Žolik Malacky – ŠKP 6:0, PVFA – D. N. Ves nehrali, Dúbravka – Pezinok 2:2, Inter – Rača 13:0.

1. Žolik Malacky 11 10 0 1 66:11 30

2. Inter 11 9 1 1 72:12 28

3. Slovan 10 7 2 1 42:10 23

4. Bernolákovo 11 6 1 4 36:20 19

5. PŠC Pezinok 11 5 3 3 20:21 18

6. SFM Senec 11 5 2 4 23:22 17

7. FK Dúbravka 10 4 2 4 26:17 14

8. Kinkon 11 4 1 6 18:45 13

9. VTJ Ružinov 11 4 0 7 29:45 12

10. ŠKP Dúbravka 11 3 2 6 20:31 11

11. Domino 11 3 1 7 25:47 10

12. Rača 9 3 1 5 24:48 10

13. PVFA 10 1 2 7 19:50 5

14. D. N. Ves 10 1 0 9 5:46 3

Prípravka C (pmc)

9. kolo: Stupava – Domino 2:0, Koba – Slovan 2:4, PVFA – Báhoň a Ivanka – Spoje nehrali, K. Ves – Vrakuňa 12:1.

1. Slovan 9 8 0 1 106:9 24

2. K. Ves 9 8 0 1 59:13 24

3. Žolik Malacky 9 7 1 1 44:12 22

4. Báhoň 8 6 1 1 36:18 19

5. Stupava 10 5 1 4 23:46 16

6. Spoje 8 3 2 3 22:37 11

7. Ivanka 9 3 1 5 17:29 10

8. SFM Senec 9 2 3 4 10:23 9

9. PVFA 9 2 3 4 14:30 9

10. Koba Senec 10 2 1 7 10:39 7

11. Vrakuňa 8 0 1 7 6:53 1

12. Domino 8 0 0 8 8:46 0

ObFZ Bratislava-mesto

I. trieda starší dorast

9. kolo: Jarovce – Z. Bystrica 3:1, Ekonóm – Domino 0:5.

1. Jarovce 7 7 0 0 24:4 21

2. Domino 7 4 0 3 22:10 12

3. BCT 6 3 1 2 24:10 10

4. Z. Bystrica 7 2 1 4 11:18 7

5. Ekonóm 7 0 0 7 1:40 0

I. trieda starší žiaci

9. kolo: Vrakuňa – Lamač 5:0, Ekonóm – K. Ves 1:4, BCT – Rusovce 3:0 kont., Vinohrady – Jarovce 2:10, Vajnory – D. N. Ves 2:0, Domino – Štart 0:4.

1. K. Ves 9 9 0 0 78:14 27

2. Vrakuňa 9 8 0 1 41:10 24

3. Vajnory 9 7 0 2 29:10 21

4. Štart 9 5 1 3 30:24 16

5. BCT 9 4 2 3 28:12 14

6. Ekonóm 9 4 1 4 14:15 13

7. Jarovce 9 3 2 4 22:26 11

8. D. N. Ves 9 2 2 5 11:22 8

9. Lamač 8 2 1 5 14:32 7

10. Domino 8 2 0 6 9:35 6

11. Rusovce 9 1 1 7 8:35 4

12. Vinohrady 9 1 0 8 8:57 3

I. trieda mladší žiaci

9. kolo: Vrakuňa – Lamač 1:6, Ekonóm – K. Ves 1:2, D. Lužná – Rusovce 0:1, Kalinkovo – Jarovce 2:10, Vajnory – Spoje 0:3.

1. Lamač 8 7 1 0 56:8 22

2. Spoje 9 7 1 1 51:9 22

3. K. Ves 9 6 0 3 49:36 18

4. D. Lužná 9 5 0 4 48:18 15

5. Ekonóm 9 5 0 4 19:21 15

6. Vrakuňa 9 4 0 5 30:26 12

7. Jarovce 9 3 0 6 25:48 9

8. Vajnory 8 2 1 5 10:43 7

9. Rusovce 6 1 0 5 5:16 3

10. Kalinkovo 8 0 1 7 6:74 1

ObFZ Bratislava-vidiek

VI. liga, sk. A seniori

9. kolo: Sološnica – Kuchyňa 4:1, Sv. Jur – Vištuk 6:1, B. Pezinok – Borinka 3:0, Báhoň – Pernek 2:1, Vinosady – Častá 0:0, M. Kráľová – Suchohrad 2:10.

1. Sv. Jur 8 6 1 1 30:9 19

2. Suchohrad 8 5 3 0 29:13 18

3. Častá 8 4 4 0 24:4 16

4. Vištuk 8 4 1 3 18:20 13

5. Pernek 8 4 0 4 16:17 12

6. B. Pezinok 8 3 2 3 23:11 11

7. Vinosady 8 3 2 3 7:11 11

8. Kuchyňa 8 3 1 4 19:22 10

9. Sološnica 8 2 3 3 12:15 9

10. Báhoň 8 1 3 4 13:25 6

11. Borinka 8 1 1 6 9:19 4

12. M. Kráľová 8 1 1 6 9:43 4

VI. liga, sk. B seniori

10. kolo: Ivanka – Miloslavov 1:0, Kaplná – Hamuliakovo 2:1, Rovinka B – Čataj 3:0 kont., D. Lužná – Hr. Šúr 2:0.

1. D. Lužná 10 7 2 1 33:9 23

2. Ivanka 10 7 2 1 16:5 23

3. Rovinka 10 6 1 3 29:16 19

4. Hr. Šúr 10 5 2 3 21:14 17

5. Hamuliakovo 10 3 3 4 17:17 12

6. Kaplná 10 3 1 6 16:22 10

7. Miloslavov 10 2 2 6 13:25 8

8. Čataj 10 0 1 9 1:38 1

I. trieda dorast

11. kolo: Modra – Sv. Jur 0:0, Kráľová – D. Lužná 3:3, B. Pezinok – Kalinkovo 3:0 kont., Viničné – Kostolište 0:6, Lozorno – Gajary 4:3, PŠC Pezinok – Jakubov 3:2, V. Leváre – Sl. Grob 5:3, Ivanka – Bernolákovo 2:0.

1. Kostolište 11 10 0 1 42:10 30

2. V. Leváre 11 8 2 1 51:14 26

3. D. Lužná 11 8 2 1 46:18 26

4. PŠC Pezinok 11 8 2 1 26:18 26

5. Gajary 11 8 1 2 32:11 25

6. Jakubov 11 6 1 4 31:26 19

7. Lozorno 11 5 1 5 28:31 16

8. Ivanka 10 5 0 5 19:13 15

9. Kráľová p.S. 11 4 2 5 25:21 14

10. Bernolákovo 11 4 2 5 21:20 14

11. B. Pezinok 11 4 1 6 21:31 13

12. Modra 11 3 2 6 13:38 11

13. Sv. Jur 10 2 1 7 5:21 7

14. Kalinkovo 11 2 0 9 5:31 6

15. Sl. Grob 11 1 0 10 13:47 3

16. Viničné 11 0 1 10 5:33 1

II. trieda, sk. A dorast

9. kolo: Závod – Studienka 3:1, Láb – Pl. Podhradie 3:0, Záh. Ves B – Pl. Štvrtok 2:2, Rohožník – Pl. Mikuláš 9:1, Z. Ves – Jablonové 0:6.

1. Závod 8 7 1 0 29:10 22

2. Pl. Štvrtok 8 6 1 1 38:14 19

3. Jablonové 8 6 0 2 32:9 18

4. Studienka 8 4 1 3 17:13 13

5. Láb 8 4 0 4 22:13 12

6. Rohožník 8 2 2 4 21:20 8

7. Pl. Mikuláš 7 2 0 5 13:26 6

8. Z. Ves 8 2 0 6 11:26 6

9. Z. Ves B 8 0 4 4 11:24 4

10. Pl. Podhradie 7 1 1 5 13:52 4

II. trieda, sk. B dorast

11. kolo: N. Dedinka – Malinovo 4:0, Grinava – Budmerice 3:1, Doľany -Šenkvice 2:2, Báhoň – Častá 12:1, Limbach – Ch. Grob 1:2, Tomášov – Blatné 6:5.

1. N. Dedinka 10 7 0 3 32:15 21

2. Šenkvice 9 6 2 1 32:20 20

3. Doľany 8 6 1 1 23:9 19

4. Malinovo 10 6 1 3 23:16 19

5. Báhoň 9 6 0 3 46:17 18

6. Blatné 9 5 1 3 30:18 16

7. Grinava 9 5 0 4 22:17 15

8. Budmerice 9 4 0 5 38:21 12

9. Tomášov 9 3 0 6 23:32 9

10. Dubová 9 2 1 6 9:25 7

11. Častá 8 2 1 5 12:50 7

12. Ch. Grob 9 1 2 6 8:30 5

13. Limbach 10 1 1 8 7:35 4

Žiaci skupina A

8. kolo: Láb – Závod 3:2, Studienka – M. Leváre 7:1, Pl. Mikuláš – Rohožník 0:8, Jakubov – Pl. Štvrtok 4:10, Jablonové – Suchohrad 12:0, Zohopr – Pl. Podhradie 17:0, Vysoká – Kuchyňa 4:3.

1. Rohožník 11 11 0 0 93:3 33

2. Studienka 11 9 0 2 67:12 27

3. Jablonové 11 8 1 2 59:14 25

4. Pl. Štvrtok 10 8 0 2 62:17 24

5. Zohor 11 5 2 4 47:17 17

6. Láb 11 5 2 4 24:38 17

7. Závod 11 5 1 5 25:29 16

8. Jakubov 11 4 0 7 25:45 12

9. Kuchyňa 11 4 0 7 25:49 12

10. Pl. Mikuláš 11 3 2 6 15:37 11

11. Vysoká 11 3 1 7 11:39 10

12. Suchohrad 11 3 1 7 15:53 10

13. M. Leváre 11 2 0 9 11:64 6

14. Pl. Podhradie 10 1 0 9 7:69 3

Žiaci skupina B

8. kolo: Igram – Tomášov 4:1, Hamuliakovo – Kaplná 1:3, D. Lužná – Kráľová 12:0, N. Dedinka – Ivanka 1:2, Rovinka – Bernolákovo 3:1, Báhoň – Malinovo 4:1.

1. Báhoň 10 10 0 0 61:7 30

2. D. Lužná 9 7 0 2 44:14 21

3. Tomášov 10 7 0 3 35:14 21

4. Kaplná 10 6 1 3 44:20 19

5. Igram 10 5 2 3 22:21 17

6. Malinovo 11 4 2 5 21:38 14

7. Bernolákovo 10 4 1 5 30:24 13

8. Hamuliakovo 10 4 0 6 26:29 12

9. Ivanka 10 4 0 6 18:25 12

10. N. Dedinka 10 3 2 5 15:37 11

11. Čataj 10 3 1 6 14:26 10

12. Rovinka 10 3 1 6 12:36 10

13. Kráľová p.S. 10 0 0 10 5:56 0

Žiaci skupina C

8. kolo: B. Pezinok – Vištuk 0:4, Jablonec – Budmerice 0:1, Grinava – Viničné 0:1, Limbach – Modra A 2:4, Častá – Sl. Grob 3:0, Dubová – Šenkvice 2:2.

1. Častá 10 10 0 0 42:7 30

2. Modra A 10 9 1 0 54:9 28

3. Viničné 10 7 1 2 38:9 22

4. Budmerice 11 7 1 3 27:20 22

5. Vištuk 11 7 0 4 38:22 21

6. Šenkvice 11 5 2 4 29:20 17

7. Dubová 10 5 1 4 39:19 16

8. Jablonec 9 5 0 4 30:18 15

9. Grinava 10 5 0 5 20:18 15

10. Doľany 10 4 0 6 32:24 12

11. B. Pezinok 11 3 0 8 23:37 9

12. Modra B 10 1 0 9 9:77 3

13. Sl. Grob 11 0 1 10 7:55 1

14. Limbach 10 0 1 9 5:58 1

(boj, hup)

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Štyri veci, vďaka ktorým lepšie zvládnete infláciu
  2. Spacák na kozmetiku?
  3. Trápia Vás bolesti a únava? Máme skvelé riešenie k vám domov
  4. Danube InGrid zvyšuje energetickú stabilitu aj v Bratislave
  5. Čítajte odomknuté články na mobile, počítači a aj v tablete
  6. IMMOFINANZ pokračuje v úspechoch nájomných zmlúv aj v roku 2022
  7. Vyhrajte letnú dovolenku s víkendovým vydaním denníka SME
  8. Djerba: odlišná príchuť dovolenky v Tunisku
  1. Na západnom Slovensku napreduje modernizácia elektrickej sústavy
  2. Na západnom Slovensku napreduje modernizácia elektrickej sústavy
  3. Danube InGrid zvyšuje stabilitu elektrizačnej sústavy
  4. Danube InGrid zvyšuje stabilitu elektrizačnej sústavy
  5. Danube InGrid zvyšuje stabilitu elektrizačnej sústavy
  6. Danube InGrid zvyšuje stabilitu elektrizačnej sústavy
  7. Danube InGrid zvyšuje energetickú stabilitu aj v Bratislave
  8. Spacák na kozmetiku?
  1. Analytik Horňák: Niektorí výrobcovia budú musieť znížiť ceny 21 576
  2. Štyri veci, vďaka ktorým lepšie zvládnete infláciu 10 362
  3. Djerba: odlišná príchuť dovolenky v Tunisku 8 174
  4. 91 kreslených správ o Slovensku, Ukrajine a celom svete 4 026
  5. Toto sú výhody, ktoré majú prémioví predplatitelia na SME.sk 3 926
  6. Čítajte odomknuté články na mobile, počítači a aj v tablete 3 466
  7. Vyhrajte letnú dovolenku s víkendovým vydaním denníka SME 3 019
  8. Máte v hľadáčiku dovolenku v Turecku? Táto inšpirácia padne vhod 1 313
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Blogy SME

  1. Daniel Bíro: V Bratislave malo byť metro. Aké sú história a súčasnosť tohto projektu?
  2. Milota Sidorová: Toto mesto v Taliansku založilo Kanceláriu pre čas. Čaká to aj Bratislavu?
  3. Ľudmila Križanovská: Žobráci v centre Bratislavy. Ľudia v núdzi alebo príživníci?
  4. Anton Sládek: Bratislava - Hviezdoslavovo námestie
  5. Anton Sládek: Bratislava - Heydukova ulica
  6. Anton Sládek: Dunaj XIII. Most Apollo a okolo
  7. Anton Sládek: Bratislava - Vysoká ulica včera a dnes
  8. Matej Vagač: Ukradnutý verejný priestor. V Horskom parku sú porušené vlastnícke práva.
  1. Soňa Bulbeck: Ako šklbú turistov inde... 10 331
  2. Jiří Ščobák: Ruské straty budú o 20 000 mŕtvych vyššie, než uvádza Ukrajina (analýza situácie na bojisku) 7 369
  3. Věra Tepličková: Igi zasa ukazuje figy alebo O tom, ako sa Edo unáhlil 5 867
  4. Post Bellum SK: Kocáb: Boli schopní aj tmu vydávať za dôkaz toho, že tam nie sú jadrové hlavice 5 637
  5. Jozef Černek: Turecko, letecky s dvomi deťmi, časť prvá - cesta tam 3 733
  6. Miroslav Lukáč: Kto je ešte dnes rusofil, potrebuje odbornú pomoc. 3 153
  7. Věra Tepličková: Mala by som byť po dnešku pokojnejšia, pani Kavecká? 3 110
  8. Michal Feik: Čo spôsobí Matovičov balíček 3 077
  1. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 42. - Arktída - Príbeh havárie vzducholode Italia podľa priameho účastníka Běhounka
  2. Lívia Hlavačková: Týždenne zjete jednu kreditku v podobe mikroplastov
  3. Jiří Ščobák: Ruské straty budú o 20 000 mŕtvych vyššie, než uvádza Ukrajina (analýza situácie na bojisku)
  4. Jiří Ščobák: Bude Ukrajina po vojne prosperovať? A my s ňou?
  5. Monika Nagyova: Nebyť matkou je úžasné
  6. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 41. - Arktída - Roald Amundsen, Umberto Nobile a Expedícia Norge - 1926
  7. Jiří Ščobák: Skepsia okolo kryptomien: Ktoré kryptomeny naozaj nie sú pre začiatočníkov?
  8. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 40. - Arktída - Expedícia MacMillan s účasťou amerického letectva z roku 1925
SkryťZatvoriť reklamu