SME
Streda, 29. jún, 2022 | Meniny má Peter, Pavol, Petra

Kiná

l piatok 10. október

3D mánia – Orange Imax, 14.00

Ako prísť o muža za desať dní – Nádej, 20.00

Bad Boys 2 – Istropolis, 17.00, 20.00; Palace/Aupark, 14.00, 16.10, 17.10, 19.10, 20.10, 22.10; Polus, 14.45, 17.35, 20.30, 21.10

Bruce všemohúci – Palace/Aupark, 14.10, 16.20, 18.30; Polus, 14.50, 17.00, 19.10

Cesta človeka – Orange Imax, 13.00, 20.00;

Experiment – Kino Café, 16.00, 18.00

Fimfárum – Nádej, 17.30

Hladina adrenalínu – Polus, 17.40

Hrdina – Tatra, 16.00, 18.15, 20.30; Palace/Aupark, 16.20, 18.50, 21.20; Polus, 19.45

SkryťVypnúť reklamu

Chicago – Istropolis, 20.30

Kašlem na lásku – Palace/Aupark, 14.30; Polus, 16.20

Kill Bill – Palace/Aupark, 14.50, 15.50, 16.55, 17.55, 19.00, 20.00, 21.10, 22.10; Polus, 14.25, 15.35, 16.30, 18.35, 20.40, 21.55, 22.45

Liga výnimočných – Hviezda, 15.45, 20.30; Palace/Aupark, 14.40, 17.20, 19.50, 22.20; Polus, 14.35, 16.50, 19.00

Mesto bohov – Hviezda, 18.00; Palace/Aupark, 18.10, 21.00

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00

Piráti Karibiku: Kliatba čiernej perly – Istota, 17.15, 20.00; Palace/Aupark, 14.50, 16.50, 17.40, 20.30; Polus, 14.40, 17.30, 20.20, 21.20

Pravá blondínka 2 – Palace/Aupark, 15.20, 17.25, 19.30, 21.50; Polus, 14.10, 16.15, 18.20, 20.25, 22.30

Pupendo – Palace/Aupark, 14.10, 16.45, 19.20, 21.55; Polus, 18.25, 21.00

SkryťVypnúť reklamu

Sekretárka – Palace/Aupark, 20.40

T-Rex – Orange Imax, 16.00

Terminátor 3: Vzbura strojov – Istropolis, 18.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 18.00

Zostane to medzi nami – Palace/Aupark, 19.40, 22.00

l sobota 11. október

Bad Boys 2 – Istropolis, 17.00, 20.00; Palace/Aupark, 13.10, 14.00, 16.10, 17.10, 19.10, 20.10, 22.10; Polus, 11.40, 14.45, 17.35, 20.30, 21.10

Bruce všemohúci – Palace/Aupar, 11.50, 14.10, 16.20, 18.30; Polus, 12.40, 14.50, 17.00, 19.10

Cesta človeka – Orange Imax, 17.00, 21.00

Experiment – Kino Café, 16.00, 18.00

Hladina adrenalínu – Polus, 17.40

Hrdina – Tatra, 16.00, 18.15, 20.30; Palace/Aupark, 13.50, 16.20, 18.50, 21.20; Polus, 19.45

Chicago – Istropolis, 20.30

Kašlem na lásku – Palace/Aupark, 12.20, 14.30; Polus, 16.20

SkryťVypnúť reklamu

Kill Bill – Palace/Aupark, 12.45, 13.45, 14.50, 15.50, 16.55, 17.55, 19.00, 20.00, 21.10, 22.10; Polus, 11.25, 12.20, 13.30, 14.25, 15.35, 16.30, 18.35, 20.40, 21.55, 22.45

Lara Croft Tomb Raider: Kolíska života – Nádej, 17.30, 20.00; Zora, 17.00, 19.30

Liga výnimočných – Hviezda, 15.45, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 12.15, 14.40, 17.20, 19.50, 22.20; Polus, 12.25, 14.35, 16.50, 19.00

Mesto bohov – Mladosť, 15.00, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 18.10, 21.00

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00

Piráti Karibiku: Kliatba čiernej perly – Istota, 17.15, 20.00; Palace/Aupark, 11.50, 14.50, 16.50, 17.40, 20.30; Polus, 11.50, 14.40, 17.30, 20.20, 21.20

Pravá blondínka 2 – Palace/Aupark, 13.00, 15.20, 17.25, 19.30, 21.50; Polus, 12.05, 14.10, 16.15, 18.20, 20.25, 22.30

Pupendo – Palace/Aupark, 14.10, 16.45, 19.20, 21.55; Polus, 18.25, 21.00

Sekretárka – 20.30; Palace/Aupark, 20.40

T-Rex – Orange Imax, 13.00, 19.00

Terminátor 3: Vzbura strojov – Istropolis, 18.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 11.00, 15.00

Zostane to medzi nami – Palace/Aupark, 19.40, 22.00

l nedeľa 12. október

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 12.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00

Bad Boys 2 – Istropolis, 17.00, 20.00; Palace/Aupark, 13.10, 14.00, 16.10, 17.10, 19.10, 20.10, 22.10; Polus, 11.40, 14.45, 17.35, 20.30, 21.10

Bruce všemohúci – Palace/Aupark, 11.50, 14.10, 16.20, 18.30; Polus, 12.40, 14.50, 17.00, 19.10

Cesta človeka – Orange Imax, 13.00, 20.00

Experiment – Kino Café, 16.00, 18.00

Hladina adrenalínu – Polus, 17.40

Hrdina – Tatra, 16.00, 18.15, 20.30; Palace/Aupark, 13.50, 16.20, 18.50, 21.20; Polus, 19.45

Chicago – Istropolis, 20.30; Igric, Dúbravka, 19.00

Kašlem na lásku – Palace/Aupark, 12.20, 14.30; Polus, 16.20

Kill Bill – Palace/Aupark, 12.45, 13.45, 14.50, 15.50, 16.55, 17.55, 19.00, 20.00, 21.10, 22.10; Polus, 11.25, 12.20, 13.30, 14.25, 15.35, 16.30, 18.35, 20.40, 21.55, 22.45

Kráľ tancuje – Artkino Za zrkadlom, 20.15

Lara Croft Tomb Raider: Kolíska života – Nádej, 17.30, 20.00; Zora, 17.00, 19.30

Liga výnimočných – Hviezda, 15.45, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 12.15, 14.40, 17.20, 19.50, 22.20; Polus, 12.25, 14.35, 16.50, 19.00

Mesto bohov – Mladosť, 15.00, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 18.10, 21.00

O 28 dní – Kino Lúky, 20.00

Piráti Karibiku: Kliatba čiernej perly – Istota, 17.15, 20.00; Palace/Aupark, 11.50, 14.50, 16.50, 17.40, 20.30; Polus, 11.50, 14.40, 17.30, 20.20, 21.20

Pravá blondínka 2 – Palace/Aupark, 13.00, 15.20, 17.25, 19.30, 21.50; Polus, 12.05, 14.10, 16.15, 18.20, 20.25, 22.30

Psie dni – Istropolis/Artkino, 17.45, 20.15

Pupendo – Palace/Aupark, 14.10, 16.45, 19.20, 21.55; Polus, 18.25, 21.00

Sekretárka – Palace/Aupark, 20.40

T-Rex – Orange Imax, 14.00, 18.00

Tajomné Mamberano – Tatra (Klub dokumentu) 14.30

Terminátor 3: Vzbura strojov – Istropolis, 18.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 11.00, 16.00

Zostane to medzi nami – Palace/Aupark, 19.40, 22.00

l pondelok 13. október

3D mánia – Orange Imax, 14.00, 20.00

Bad Boys 2 – Istropolis, 17.00, 20.00; Palace/Aupark, 14.00, 16.10, 17.10, 19.10, 20.10; Polus, 14.45, 17.35, 20.30, 21.10

Bruce všemohúci – Palace/Aupark, 14.10, 16.20, 18.30; Polus, 14.50, 17.00, 19.10

Cesta človeka – Orange Imax, 13.00, 17.00

Hladina adrenalínu – Palace/Aupark, 17.40

Hrdina – Tatra, 16.00, 18.15, 20.30; Palace/Aupark, 16.20, 18.50, 21.20; Polus, 19.45

Chicago – Istropolis, 20.30

Idioti – Artkino Za Zrkadlom, 20.15

Kašlem na lásku – Palace/Aupark, 14.30; Polus, 16.20

Kill Bill – Palace/Aupark, 14.50, 15.50, 16.55, 17.55, 19.00, 20.00, 21.10; Polus, 14.25, 15.35, 16.30, 18.35, 20.40, 21.55, 22.45

Liga výnimočných – Hviezda, 15.45, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 14.40, 17.20, 19.50; Polus, 14.35, 16.50, 19.00

Mesto bohov – Mladosť, 15.00, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 18.10, 21.00

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 15.00, 19,00, 21.00

Psie dni – Istropolis/Artkino, 17.45, 20.15

Piráti Karibiku: Kliatba čiernej perly – Istota, 17.15, 20.00; Palace/Aupark, 14.50, 16.50, 17.40, 20.30; Polus, 14.40, 17.30, 20.20, 21.20

Pupendo – Palace/Aupark, 14.10, 16.45, 19.20, 21.55; Polus, 18.25, 21.00

Pravá blondínka 2 – Palace/Aupark, 15.20, 17.25, 19.30, 21.50; Polus, 14.10, 16.15, 18.20, 20.25, 22.30

Sekretárka – Palace/Aupark, 20.40

T-Rex – Orange Imax, 18.00

Terminátor 3: Vzbura strojov – Istropolis, 18.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 16.00

Zostane to medzi nami – Palace/Aupark, 19.40, 22.00

l utorok 14. október

3D mánia – Orange Imax, 17.00

Bad Boys 2 – Istropolis, 17.00, 20.00; Palace/Aupark, 14.00, 16.10, 17.10, 19.10, 20.10, 22.10; Polus, 14.45, 17.35, 20.30, 21.10

Bruce všemohúci – Palace/Aupark, 14.10, 16.20, 18.30; Polus, 14.50, 17.00, 19.10

Cesta človeka – Orange Imax, 15.00, 20.00

Hladina adrenalínu – Polus, 17.40

Hlasy v hlave – Kino Café, 16.00, 18.00

Hrdina – Palace/Aupark, 16.20, 18.50, 21.20; Polus, 19.45

Chicago – Istropolis, 20.30

Kašlem na lásku – Palace/Aupark, 14.30; Polus, 16.20

Kill Bill – Palace/Aupark, 14.50, 15.50, 16.55, 17.55, 19.00, 20.00, 21.10, 22.10; Polus, 14.25, 15.35, 16.30, 18.35, 20.40, 21.55, 22.40

Liga výnimočných – Hviezda, 15.45, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 14.40, 17.20, 19.50, 22.20; Polus, 19.00

Mesto bohov – Mladosť, 15.00, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 18.10, 21.00

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 16.00, 18.00, 21.00

Pianista – Istota, 19.00

Piráti Karibiku: Kliatba čiernej perly – Palace/Aupark, 14.50, 16.50, 17.40, 20.30; Polus, 14.40, 17.30, 20.20, 21.20

Pravá blondínka 2 – Palace/Aupark, 15.20, 21.50; Polus, 14.10, 16.15, 18.20, 20.25, 22.30

Psie dni – Istropolis/Artkino, 17.45, 20.15

Pupendo – Palace/Aupark, 14.10, 16.45, 19.20, 21.55; Polus, 18.25, 21.00

Sekretárka – Palace/Aupark, 20.40

T-Rex – Orange Imax, 13.00

Terminátor 3: Vzbura strojov – Istropolis, 18.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 14.00, 19.00

Zostane to medzi nami – Palace/Aupark, 19.40, 22.00

l streda 15. október

3D mánia – Orange Imax, 18.00

Bad Boys 2 – Istropolis, 17.00, 20.00; Palace/Aupark, 14.00, 16.10, 17.10, 19.10, 20.10, 22.10; Polus, 14.45, 17.35, 20.30, 21.10

Bruce všemohúci – Palace/Aupark, 14.10, 16.20, 18.30; Polus, 14.45, 17.00, 19.10

Cesta človeka – Orange Imax, 20.00

Hladina adrenalínu – Polus, 17.40

Hlasy v hlave – Kino Café, 16.00, 18.00

Hrdina – Palace/Aupark, 16.20, 18.50, 21.20; Polus, 19.45

Chicago – Istropolis, 20.30

Kašlem na lásku – Palace/Aupark, 14.30; Polus, 16.20

Kill Bill – Palace/Aupark, 14.50, 15.50, 16.55, 17.55, 19.00, 20.00, 21.10, 22.10; Polus, 14.25, 15.35, 16.30, 18.35, 20.40, 21.55, 22.45

Krysař – Artkino Lúky, 20.00

Liga výnimočných – Hviezda, 15.45, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 14.40, 17.20, 19.50, 22.20; Polus, 14.35, 16.50, 19.00

Lovec démonov – Nádej, 17.30, 20.00

Mesto bohov – Mladosť, 15.00, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 18.10, 21.00

Pianista – Istota, 19.00

Piráti Karibiku: Kliaba čiernej perly – Palace/Aupark, 14.50, 16.50, 17.40, 20.30; Polus, 14.40, 17.30, 20.20, 21.20

Pravá blondínka 2 – Palace/Aupark, 15.20, 17.25, 19.30, 21.50; Polus, 14.10, 16.15, 18.20, 20.25, 22.30

Psie dni – Istropolis/Artkino, 17.45, 20.15

Pupendo – Palace/Aupark, 14.10, 16.45, 19.20, 21.55; Polus, 18.25, 21.00

Sekretárka – Palace/Aupark, 20.40

T-Rex – Orange Imax, 13.00, 17.00

Terminátor 3: Vzbura strojov – Istropolis, 18.00

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 14.00, 16.00, 19.00, 21.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 15.00

Zostane to medzi nami – Palace/Aupark, 19.40, 22.00

l štvrtok 16. október

Bad Boys 2 – Istropolis, 17.00, 20.00

Cesta človeka – Orange Imax, 17.00, 19.00

Hlbočina – Igric, Dúbravka, 19.00

Hodiny – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00

Lovec démonov – Nádej, 17.30, 20.00

Neverné hry – Istropolis/Artkino, 17.45, 20.15

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00

Pianista – Istota, 19.00

Podvodníci – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.30

Svet podľa Prota – Kino Café, 16.00, 18.00

T-Rex – Orange Imax, 13.00, 21.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 15.00

Život Davida Galea – Hviezda, 18.00, 20.30

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Večer stál chlieb dvojnásobok ako ráno. Ako hyperinflácia pripravila ľudí o úspory?
  2. Plyn v doprave môže byť medzičlánkom k nízkoemisnej budúcnosti
  3. Na čo nezabudnúť, ak plánujete na leto malé i väčšie výlety
  4. Špičková starostlivosť aj pre detských pacientov
  5. Spoločnosť Mars inšpiruje: Lepší svet pre domácich miláčikov
  6. Slovenské oplátky ocenil aj svet. Receptúru pozná jeden človek
  7. Leto v Čechách a na Morave: Tipy na výlety v susednej krajine
  8. Danube InGrid zvyšuje energetickú stabilitu aj v Bratislave
  1. Študenti spoznali nové výrobné trendy v Schaeffler Skalica
  2. Špičková starostlivosť aj pre detských pacientov
  3. Na čo nezabudnúť, ak plánujete na leto malé i väčšie výlety
  4. Leto v Čechách a na Morave: Tipy na výlety v susednej krajine
  5. Spoločnosť Mars inšpiruje: Lepší svet pre domácich miláčikov
  6. Slovenské oplátky ocenil aj svet. Receptúru pozná jeden človek
  7. Modernizácia VÚSCH rozšíri a skvalitní zdravotnú starostlivosť
  8. Danube InGrid zvyšuje stabilitu elektrizačnej sústavy
  1. Štyri veci, vďaka ktorým lepšie zvládnete infláciu 11 204
  2. Djerba: odlišná príchuť dovolenky v Tunisku 8 357
  3. Analytik Horňák: Niektorí výrobcovia budú musieť znížiť ceny 5 131
  4. Toto sú výhody, ktoré majú prémioví predplatitelia na SME.sk 3 954
  5. Čítajte odomknuté články na mobile, počítači a aj v tablete 3 752
  6. Vyhrajte letnú dovolenku s víkendovým vydaním denníka SME 3 151
  7. 91 kreslených správ o Slovensku, Ukrajine a celom svete 1 698
  8. Slovenské oplátky ocenil aj svet. Receptúru pozná jeden človek 1 518
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Blogy SME

  1. Ľudmila Križanovská: Žobráci v centre Bratislavy. Ľudia v núdzi alebo príživníci?
  2. Daniel Bíro: V Bratislave malo byť metro. Aké sú história a súčasnosť tohto projektu?
  3. Anton Sládek: Bratislava - Vysoká ulica včera a dnes
  4. Anton Sládek: Bratislava - Hviezdoslavovo námestie
  5. Milota Sidorová: Toto mesto v Taliansku založilo Kanceláriu pre čas. Čaká to aj Bratislavu?
  6. Anton Sládek: Bratislava - Heydukova ulica
  7. Anton Sládek: Dunaj XIII. Most Apollo a okolo
  8. Matej Vagač: Ukradnutý verejný priestor. V Horskom parku sú porušené vlastnícke práva.
  1. Soňa Bulbeck: Ako šklbú turistov inde... 10 466
  2. Jiří Ščobák: Ruské straty budú o 20 000 mŕtvych vyššie, než uvádza Ukrajina (analýza situácie na bojisku) 7 432
  3. Věra Tepličková: Igi zasa ukazuje figy alebo O tom, ako sa Edo unáhlil 5 895
  4. Jozef Černek: Turecko, letecky s dvomi deťmi, časť prvá - cesta tam 3 929
  5. Juraj Kumičák: Ako Rusi veľkú vojnu vyhrali... (časť IVa) 3 742
  6. Tomáš Jacko: Keď upratovačka zarába viac než univerzitný profesor 3 553
  7. Miroslav Lukáč: Kto je ešte dnes rusofil, potrebuje odbornú pomoc. 3 194
  8. Michal Feik: Čo spôsobí Matovičov balíček 3 112
  1. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 42. - Arktída - Príbeh havárie vzducholode Italia podľa priameho účastníka Běhounka
  2. Lívia Hlavačková: Týždenne zjete jednu kreditku v podobe mikroplastov
  3. Jiří Ščobák: Ruské straty budú o 20 000 mŕtvych vyššie, než uvádza Ukrajina (analýza situácie na bojisku)
  4. Jiří Ščobák: Bude Ukrajina po vojne prosperovať? A my s ňou?
  5. Monika Nagyova: Nebyť matkou je úžasné
  6. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 41. - Arktída - Roald Amundsen, Umberto Nobile a Expedícia Norge - 1926
  7. Jiří Ščobák: Skepsia okolo kryptomien: Ktoré kryptomeny naozaj nie sú pre začiatočníkov?
  8. Jiří Ščobák: Mentální cvičení: Určení rizikových bodů a možných tras ruského postupu na Ukrajině
SkryťZatvoriť reklamu