SME
Sobota, 12. jún, 2021 | Meniny má ZlatkoKrížovkyKrížovky

BRATISLAVSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ INFORMUJE

III. liga starší dorast

8. kolo: MŠK Petržalka – Trnávka 4:1, Stupava – Rusovce 3:0, Lamač – Vinohrady 5:1, Dúbravka – D. N. Ves 4:3, PVFA – VTJ Ružinov 4:1, Rača – Zohor 5:0, Vysoká – Vrakuňa 3:0 kont.

1. PVFA 8 8 0 0 29:6 24

2. MŠK Petržalka 8 7 0 1 25:10 21

3. Rača 8 6 0 2 24:13 18

4. Ružinov 8 6 0 2 17:11 18

5. Lamač 8 5 1 2 26:18 16

6. Trnávka 8 4 2 2 15:12 14

7. Stupava 8 4 0 4 13:9 12

8. Dúbravka 8 3 1 4 14:23 10

9. Vrakuňa 8 2 3 3 17:14 9

10. Rusovce 8 2 1 5 16:24 7

11. Vinohrady 8 2 1 5 11:19 7

12. D. N. Ves 8 1 1 6 11:19 4

Skryť Vypnúť reklamu

13. Vysoká 8 1 0 7 12:31 3

14. Zohor 8 0 0 8 4:25 0

III. liga mladší dorast

8. kolo: MŠK Petržalka – BCT 2:0, Štart – Kinkon 1:1, Lamač – Pezinok 0:4, Dúbravka – D. N. Ves 2:1, PVFA – VTJ Ružinov 4:0, Rača – Jarovce 0:5, Domino – Vrakuňa 0:1.

1. MŠK Petržalka 8 8 0 0 39:1 24

2. Vrakuňa 8 6 2 0 17:7 20

3. Jarovce 8 5 2 1 29:8 17

4. Dúbravka 8 5 2 1 15:11 17

5. D. N. Ves 8 5 0 3 15:21 15

6. Kinkon 8 4 2 2 15:10 14

7. PVFA 8 4 1 3 25:11 13

8. Rača 8 3 2 3 10:15 11

9. Domino 8 3 0 5 17:14 9

10. Pezinok 8 3 0 5 14:23 9

11. Štart 8 1 2 5 7:19 5

12. Ružinov 8 0 3 5 3:15 3

13. BCT 8 0 1 7 5:23 1

14. Lamač 8 0 1 7 3:36 1

Reg. liga starší žiaci

8. kolo: MŠK Petržalka – Koba 1:3, Čunovo – Stupava 0:1, Pezinok – PVFA 2:3, D. N. Ves – SFM Senec 2:0, Malacky – Artmedia 0:3, Inter – Rapid a Slovan – Vrakuňa nehrali.

Skryť Vypnúť reklamu

1. Inter 9 9 0 0 67:5 27

2. Koba 10 9 0 1 41:11 27

3. Artmedia 10 7 1 2 42:8 22

4. PVFA 10 6 3 1 22:8 21

5. Rapid 9 6 2 1 20:5 20

6. Slovan 9 6 1 2 17:12 19

7. Vrakuňa 9 4 1 4 23:25 13

8. Malacky 10 4 0 6 17:31 12

9. D. N. Ves 10 3 0 7 11:23 9

10. MŠK Petržalka 10 3 0 7 13:38 9

11. SFM Senec 10 2 1 7 14:34 7

12. Pezinok 10 2 0 8 11:29 6

13. Čunovo 10 1 1 8 3:35 4

14. Stupava 10 1 0 9 7:44 3

Reg. liga mladší žiaci

8. kolo: MŠK Petržalka – Koba 3:2, Čunovo – Stupava 1:3, Pezinok – PVFA 0:3, D. N. Ves – SFM Senec 1:4, Malacky – Artmedia 0:2, Inter – Rapid a Slovan – Vrakuňa nehrali.

1. Inter 9 9 0 0 51:6 27

2. Artmedia 10 8 2 0 23:3 26

3. Slovan 9 8 0 1 43:8 24

4. Rapid 9 6 1 2 25:6 19

5. PVFA 10 6 0 4 30:18 18

6. MŠK Petržalka 10 6 0 4 23:20 18

Skryť Vypnúť reklamu

7. Koba 9 4 2 3 23:17 14

8. SFM Senec 10 4 0 6 16:21 12

9. Malacky 10 4 0 6 12:30 12

10. Vrakuňa 8 3 0 5 8:26 9

11. Stupava 10 2 1 7 13:31 7

12. Pezinok 10 2 0 8 6:26 6

13. D. N. Ves 10 2 0 8 12:36 6

14. Čunovo 10 0 0 10 3:40 0

Divízia starší žiaci

8. kolo: Rapid – Rača 2:0, Sv. Jur – Dúbravka 0:1, Kostolište – PVFA 7:3, ŠKP – MŠK Petržalka nehrali, Lozorno – VTJ Ružinov 0:6, V. Leváre – Gajary 1:0, Domino – Kinkon 3:2.

1. Rapid 10 9 1 0 36:8 28

2. Dúbravka 10 7 1 2 19:5 22

3. ŠKP 9 6 1 2 23:7 19

4. Rača 10 5 3 2 21:12 18

5. Kostolište 10 6 0 4 31:27 18

6. Kinkon 10 5 1 4 22:11 16

7. Gajary 10 4 2 4 6:9 14

8. MŠK Petržalka 9 4 1 4 22:23 13

9. Domino 10 4 1 5 21:28 13

10. V. Leváre 10 4 0 6 12:24 12

11. Ružinov 10 3 2 5 15:17 11

12. Lozorno 10 2 1 7 16:32 7

13. Sv. Jur 10 1 1 8 6:24 4

14. PVFA 10 1 1 8 13:36 4

Divízia mladší žiaci

8. kolo: Rapid – Rača 1:5, Sv. Jur – Dúbravka 0:3, Kostolište – PVFA 2:5, ŠKP – MŠK Petržalka nehrali, Lozorno – VTJ Ružinov 0:4, V. Leváre – Gajary 1:1, Domino – Kinkon 1:4.

1. Rača 10 9 1 0 57:8 28

2. Kinkon 10 9 0 1 44:6 27

3. Gajary 10 8 2 0 41:8 26

4. PVFA 10 5 2 3 25:18 17

5. Dúbravka 10 5 2 3 17:14 17

6. ŠKP 9 5 1 3 20:13 16

7. Ružinov 10 3 4 3 11:13 13

8. V. Leváre 10 3 3 4 18:19 12

9. MŠK Petržalka 9 3 0 6 19:42 9

10. Sv. Jur 10 2 2 6 11:21 8

11. Kostolište 10 2 1 7 13:32 7

12. Rapid 10 2 0 8 15:29 6

13. Domino 10 1 2 7 10:30 5

14. Lozorno 10 1 2 7 9:57 5

Prípravka A (pma)

8. kolo: SFM Senec – Inter 3:1, Vrakuňa – Lamač 1:2, Artmedia – PVFA 7:0, D. N. Ves – MŠK Petržalka 3:0, ŠKP – Koba 2:2, Slovan – Stupava 8:1, Rapid – Kinkon 1:2.

1. SFM Senec 10 9 0 1 52:8 27

2. Kinkon 9 8 0 1 31:6 24

3. Inter 10 7 1 2 38:14 22

4. Slovan 9 7 0 2 43:16 21

5. PVFA 10 6 1 3 27:20 19

6. D. N. Ves 10 6 1 3 18:15 19

7. ŠKP Dúbravka 10 4 2 4 19:17 14

8. Koba Senec 10 3 4 3 17:22 13

9. Rapid 10 2 2 6 22:26 8

10. Vrakuňa 10 2 2 6 14:25 8

11. I. Petržalka 10 1 3 6 10:34 6

12. Lamač 9 1 2 6 12:43 5

13. Stupava 9 1 1 7 6:28 4

14. A. Petržalka 10 1 1 8 12:47 4

Prípravka B (pmb)

8. kolo: SFM Senec – Inter 0:4, Rača – Dúbravka nehrali, Pezinok – PVFA 3:2, D. N. Ves – Malacky 0:11, ŠKP – VTJ Ružinov 3:0, Slovan – Bernolákovo 1:3, Domino – Kinkon 1:5.

1. Malacky 10 9 0 1 60:11 27

2. Inter 10 8 1 1 58:12 25

3. Slovan 9 6 2 1 39:9 20

4. Bernolákovo 10 6 1 3 36:19 19

5. PŠC Pezinok 10 5 2 3 18:19 17

6. SFM Senec 10 4 2 4 18:20 14

7. Dúbravka 9 4 1 4 24:15 13

8. Kinkon 10 4 1 5 17:40 13

9. VTJ Ružinov 10 4 0 6 28:39 12

10. ŠKP Dúbravka 10 3 2 5 20:25 11

11. Rača 8 3 1 4 21:35 10

12. Domino 10 2 1 7 24:47 7

13. PVFA 10 1 2 7 19:47 5

14. D. N. Ves 10 1 0 9 5:46 3

Prípravka C (pmc)

8. kolo: SFM – K. Ves 0:5, Vrakuňa – Ivanka 1:6, Spoje – PVFA 2:1, Báhoň – Malacky 3:3, Slovan – Stupava 19:1.

1. Malacky 9 7 1 1 44:12 22

2. Slovan 8 7 0 1 102:7 21

3. K. Ves 8 7 0 1 47:12 21

4. Báhoň 8 6 1 1 36:18 19

5. Stupava 9 4 1 4 21:46 13

6. Spoje 8 3 2 3 22:37 11

7. Ivanka 9 3 1 5 17:29 10

8. SFM Senec 9 2 3 4 10:23 9

9. PVFA 9 2 3 4 14:30 9

10. Koba Senec 9 2 1 6 8:35 7

11. Vrakuňa 7 0 1 6 5:41 1

12. Domino 7 0 0 7 8:44 0

ObFZ Bratislava-mesto

I. trieda starší dorast

8. kolo: Z. Bystrica – Domino 1:4, Jarovce – BCT nehrali.

1. Jarovce 6 6 0 0 21:3 18

2. BCT 6 3 1 2 24:10 10

3. Domino 6 3 0 3 17:10 9

4. Z. Bystrica 6 2 1 3 10:15 7

5. Ekonóm 6 0 0 6 1:35 0

I. trieda starší žiaci

8. kolo: Lamač – Domino nehrali, Štart – Vajnory 0:1, D. N. Ves – Vinohrady 0:1, Jarovce – BCT 4:1, Rusovce – Ekonóm 0:3 kont., K. Ves – Vrakuňa 7:5.

1. K. Ves 8 8 0 0 74:13 24

2. Vrakuňa 8 7 0 1 36:10 21

3. Vajnory 8 6 0 2 27:10 18

4. Ekonóm 8 4 1 3 13:11 13

5. Štart 8 4 1 3 26:24 13

6. BCT 8 3 2 3 25:12 11

7. D. N. Ves 8 2 2 4 11:20 8

8. Jarovce 8 2 2 4 12:24 8

9. Lamač 7 2 1 4 14:27 7

10. Domino 7 2 0 5 9:31 6

11. Rusovce 8 1 1 6 8:32 4

12. Vinohrady 8 1 0 7 6:47 3

I. trieda mladší žiaci

8. kolo: Lamač – Vajnory 15:1, Spoje – Kalinkovo 14:0, Jarovce – D. Lužná 2:6, Rusovce – Ekonóm 0:1, K. Ves – Vrakuňa 9:1.

1. Lamač 7 6 1 0 50:7 19

2. Spoje 8 6 1 1 48:9 19

3. D. Lužná 8 5 0 3 48:17 15

4. K. Ves 8 5 0 3 47:35 15

5. Ekonóm 8 5 0 3 18:19 15

6. Vrakuňa 8 4 0 4 29:20 12

7. Vajnory 7 2 1 4 10:40 7

8. Jarovce 8 2 0 6 15:46 6

9. Kalinkovo 7 0 1 6 4:64 1

10. Rusovce 5 0 0 5 4:16 0

ObFZ Bratislava-vidiek

VI. liga, sk. A seniori

8. kolo: Kuchyňa – M. Kráľová 7:0, Suchohrad – Vinosady 4:0, Častá – Báhoň 1:1, Pernek – B. Pezinok 2:1, Borinka – Sv. Jur 0:2, Vištuk – Sološnica 3:3.

1. Sv. Jur 7 5 1 1 24:8 16

2. Častá 7 4 3 0 24:4 15

3. Suchohrad 7 4 3 0 19:11 15

4. Vištuk 7 4 1 2 17:14 13

5. Pernek 7 4 0 3 15:15 12

6. Kuchyňa 7 3 1 3 18:18 10

7. Vinosady 7 3 1 3 7:11 10

8. B. Pezinok 7 2 2 3 20:11 8

9. Sološnica 7 1 3 3 8:14 6

10. Borinka 7 1 1 5 9:16 4

11. M. Kráľová 7 1 1 5 7:33 4

12. Báhoň 7 0 3 4 11:24 3

VI. liga, sk. B seniori

9. kolo: Hr. Šúr – Ivanka 3:2, Čataj – D. Lužná 0:2, Hamuliakovo – Rovinka B 2:2, Miloslavov – Kaplná 3:2.

1. D. Lužná 9 6 2 1 31:9 20

2. Ivanka 9 6 2 1 15:5 20

3. Hr. Šúr 9 5 2 2 21:12 17

4. Rovinka 9 5 1 3 26:16 16

5. Hamuliakovo 9 3 3 3 16:15 12

6. Miloslavov 9 2 2 5 13:24 8

7. Kaplná 9 2 1 6 14:21 7

8. Čataj 9 0 1 8 1:35 1

I. trieda dorast

10. kolo: Sv. Jur – Ivanka nehrali, Bernolákovo – V. Leváre 0:2, Sl. Grob – PŠC Pezinok 2:3, Jakubov – Lozorno 7:2, Gajary – Viničné nehrali, Kostolište – B. Pezinok 7:1, Kalinkovo – Kráľová 0:2, D. Lužná – Modra 6:1.

1. Kostolište 10 9 0 1 36:10 27

2. D. Lužná 10 8 1 1 43:12 25

3. V. Leváre 10 7 2 1 46:11 23

4. Gajary 9 7 0 2 24:8 21

5. Jakubov 10 7 0 3 30:21 21

6. PŠC Pezinok 10 6 2 2 21:18 20

7. Bernolákovo 10 4 2 4 18:18 14

8. Lozorno 10 4 2 4 24:28 14

9. Kráľová p.S. 10 4 1 5 22:18 13

10. Ivanka 9 4 0 5 17:13 12

11. Modra 10 3 1 6 13:38 10

12. Sv. Jur 9 3 0 6 7:19 9

13. B. Pezinok 10 2 2 6 17:31 8

14. Kalinkovo 10 2 0 8 5:28 6

15. Sl. Grob 10 1 0 9 10:42 3

16. Viničné 9 0 1 8 6:24 1

II. trieda, sk. A dorast

8. kolo: Studienka – Z. Ves 4:0, Jablonové – Rohožník 1:0, Pl. Mikuláš – Záh. Ves B nehrali, Pl. Štvrtok – Láb 3:0 kont., Pl. Podhradie – Závod 3:8.

1. Pl. Štvrtok 7 6 0 1 36:12 18

2. Závod 6 5 1 0 24:8 16

3. Studienka 6 4 0 2 15:9 12

4. Jablonové 6 4 0 2 13:9 12

5. Láb 7 3 0 4 19:13 9

6. Z. Ves 6 2 0 4 10:18 6

7. Rohožník 7 1 2 4 12:19 5

8. Pl. Podhradie 5 1 1 3 13:36 4

9. Pl. Mikuláš 5 1 0 4 8:17 3

10. Z. Ves B 5 0 2 3 8:17 2

II. trieda, sk. B dorast

10. kolo: Malinovo – Tomášov 4:1, Blatné – Limbach 2:0, Ch. Grob – Báhoň 1:7, Častá – Doľany nehrali, Šenkvice – Grinava 2:4, Dubová – N. Dedinka 0:3.

1. Šenkvice 8 6 1 1 30:18 19

2. Malinovo 9 6 1 2 23:12 19

3. Doľany 7 6 0 1 21:7 18

4. N. Dedinka 9 6 0 3 28:15 18

5. Blatné 8 5 1 2 25:12 16

6. Báhoň 8 5 0 3 34:16 15

7. Budmerice 8 4 0 4 37:18 12

8. Grinava 8 4 0 4 19:16 12

9. Dubová 9 2 1 6 9:25 7

10. Častá 7 2 1 4 11:38 7

11. Tomášov 8 2 0 6 17:27 6

12. Limbach 9 1 1 7 6:33 4

13. Ch. Grob 7 0 2 6 6:29 2

Žiaci – skupina A

7. kolo: Vysoká – Láb 2:2, Kuchyňa – Zohor 3:2, Pl. Podhradie – Jablonové 1:6, Suchohrad – Jakubov 10:2, Pl. Štvrtok – Pl. Mikuláš 5:0, Rohožník – Studienka 3:0, M. Leváre – Závod 5:0.

1. Rohožník 9 9 0 0 66:3 27

2. Jablonové 9 7 1 1 44:8 22

3. Studienka 9 7 0 2 54:8 21

4. Pl. Štvrtok 9 7 0 2 52:13 21

5. Závod 9 5 0 4 22:25 15

6. Zohor 9 4 1 4 29:16 13

7. Láb 9 4 1 4 20:35 13

8. Kuchyňa 9 4 0 5 22:26 12

9. Jakubov 9 4 0 5 20:28 12

10. Suchohrad 9 3 0 6 14:40 9

11. Pl. Mikuláš 9 2 2 5 8:28 8

12. M. Leváre 9 2 0 7 10:56 6

13. Vysoká 9 1 1 7 6:36 4

14. Pl. Podhradie 9 1 0 8 7:52 3

Žiaci – skupina B

7. kolo: Čataj – Igram 1:2, Malinovo – Rovinka 7:2, Bernolákovo – N. Dedinka 2:1, Ivanka – D. Lužná 2:3, Kráľová – Hamuliakovo 1:2, Kaplná – Tomášov 1:4.

1. Báhoň 8 8 0 0 54:5 24

2. Tomášov 8 7 0 1 33:7 21

3. D. Lužná 7 5 0 2 22:14 15

4. Kaplná 8 4 1 3 35:19 13

5. Bernolákovo 8 4 1 3 27:18 13

6. Hamuliakovo 8 4 0 4 24:24 12

7. Igram 8 3 2 3 15:18 11

8. N. Dedinka 8 3 2 3 14:25 11

9. Malinovo 9 3 2 4 18:33 11

10. Čataj 9 3 1 5 14:20 10

11. Ivanka 8 3 0 5 15:22 9

12. Rovinka 8 1 1 6 7:34 4

13. Kráľová p.S. 9 0 0 9 5:44 0

Žiaci – skupina C

7. kolo: Šenkvice – Častá 0:3, Sl. Grob – Limbach 0:0, Modra B – Grinava 1:6, Viničné – Jablonec nehrali, Budmerice – B. Pezinok 5:1, Vištuk – Doľany 5:2.

1. Častá 8 8 0 0 33:7 24

2. Modra A 8 7 1 0 44:5 22

3. Viničné 8 6 1 1 37:8 19

4. Budmerice 9 6 1 2 26:14 19

5. Jablonec 8 5 0 3 30:17 15

6. Vištuk 9 5 0 4 29:21 15

7. Šenkvice 9 4 1 4 22:18 13

8. Dubová 8 4 0 4 36:17 12

9. Doľany 10 4 0 6 32:24 12

10. Grinava 8 4 0 4 15:15 12

11. B. Pezinok 9 3 0 6 21:28 9

12. Modra B 9 1 0 8 9:72 3

13. Sl. Grob 9 0 1 8 5:46 1

14. Limbach 8 0 1 7 2:49 1

(boj, hup)

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020?
  2. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi
  3. P. Lednický: Koronavírus tu už zostane, musíme si na to zvyknúť
  4. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame
  5. Čo robiť v Tatrách, keď počasie pokazí plány?
  6. Ako sa z nenásytných Bödörovcov stal symbol oligarchie
  7. Od zmesi plynov po sofistikovanú kvapalinu
  8. 4 veci, ktoré potrebujete vedieť o bezpečnosti elektromobilov
  9. Počuli ste už o zelenej hypotéke? Ušetríte s ňou až trikrát
  10. Tipy a triky na spracovanie letného ovocia
  1. Ako kedysi vyzerali bratislavské mýta? Bol tam cintorín aj sady
  2. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi
  3. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020?
  4. P. Lednický: Koronavírus tu už zostane, musíme si na to zvyknúť
  5. Čo robiť v Tatrách, keď počasie pokazí plány?
  6. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame
  7. Prešovský McDonald’s podržal zamestnancov počas pandémie
  8. Hrajte futbal ako Valábik! Lopty rozdáva po celom Slovensku
  9. Medzi zateplením minerálnou vlnou a PUR penou sú veľké rozdiely
  10. Ako sa z nenásytných Bödörovcov stal symbol oligarchie
  1. Osem výnimočných slovenských hotelov pre zaslúžený odpočinok 9 876
  2. Dnes ma živí instagram, hovorí bývalá tanečníčka Katarína Jakeš 9 486
  3. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame 9 267
  4. Počuli ste už o zelenej hypotéke? Ušetríte s ňou až trikrát 8 312
  5. 4 veci, ktoré potrebujete vedieť o bezpečnosti elektromobilov 7 867
  6. Tostov palác - moderné bývanie s atmosférou historických Košíc 7 555
  7. Obľubovali ste termínované vklady? Spoznajte alternatívy 7 267
  8. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020? 7 140
  9. 5 zmien, ktoré so sebou prináša menopauza. Ako sa pripraviť? 6 832
  10. Slovensko v operácii Barbarossa 6 684
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu