SME
Štvrtok, 26. november, 2020 | Meniny má KornelKrížovkyKrížovky

Kiná

l piatok 3. október

3D mánia – Orange Imax, 14.00

Bad Boys 2 – Palace/Aupark, 14.00, 16.00, 17.00, 19.00, 20.00, 22.00; Polus, 14.40, 16.35, 17.35, 19.30, 20.30, 22.25; Istropolis, 17.00, 20.00

Bruce všemohúci – Palace/Aupark, 15.00, 17.10, 19.20, 21.30; Polus, 15.40, 17.50, 19.55, 22.00

Cesta človeka – Orange Imax, 13.00, 20.00

Cesta do fantázie – Hviezda, 16.00, 18.00; ARTPalace/Aupark, 16.10; Istropolis, 16.00

Experiment – Cafe/City Center, 16.00, 18.00

Hladina adrenalínu – Palace/Aupark, 14.20, 22.30

Skryť Vypnúť reklamu

Hrdina – Tatra, 16.00, 18.15, 20.30; Palace/Aupark, 14.30, 17.00, 19.30, 22.10; Polus, 17.40, 20.10, 22.40

Chicago – Istota, 17.30, 20.00

Kašlem na lásku – Palace/Aupark, 18.55, 21.20; Polus, 16.20

Kokaín – Hviezda, 20.30; Nádej, 17.30, 20.00

Kokaínový kartel – Palace/Aupark, 15.50, 18.20, 20.40; Polus, 15.25; FK ic.sk, 20.15

Liga výnimočných – Palace/Aupark, 14.40, 17.20, 19.50, 22.20; Polus, 15.15, 17.45, 20.15, 22.35; Istropolis, 18.00, 20.30

Lúpež po taliansky – Palace/Aupark, 18.00, 20.20

Mesto bohov – Mladosť, 15.00, 17.30, 20.00; ARTPalace/Aupark, 18.10, 21.00

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00

Piráti Karibiku: Kliatba čiernej perly – Palace/Aupark, 14.50, 16.50, 17.40, 19.40, 20.30; Polus, 14.20, 16.10, 17.10, 19.00, 20.00, 21.50

Skryť Vypnúť reklamu

Pupendo – Palace/Aupark, 14.10, 16.35, 19.10, 21.40; Polus, 18.25, 21.00

T-Rex – Oragne Imax, 16.00

Tichý Američan – Istropolis/ARTkino, 17.45, 20.15

Virtuálny svet – Orange Imax, 18.00

l sobota 4. október

Bad Boys 2 – Palace/Aupark, 13.00, 14.00, 16.00, 17.00, 19.00, 20.00, 22.00; Polus, 11.45, 13.40, 14.40, 16.35, 17.35, 19.30, 20.30, 22.25; Istropolis, 17.00, 20.00

Bruce všemohúci – Palace/Aupark, 12.50, 15.00, 17.10, 19.20, 21.30; Polus, 11.20, 13.30, 15.40, 17.50, 19.55, 22.00

Cesta človeka – Orange Imax, 17.00, 21.00

Cesta do fantázie – Hviezda, 16.00, 18.00; ARTPalace/Aupark, 13.40, 16.10; Istropolis, 16.00

Hladina adrenalínu – Palace/Aupark, 12.10, 14.20, 22.30

Hlasy v hlave – Cafe/City Center, 16.00, 18.00

Hrdina – Tatra, 16.00, 18.15, 20.30; Palace/Aupark, 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 22.10; Polus, 17.40, 20.10, 22.40

Skryť Vypnúť reklamu

Chicago – Istota, 17.30, 20.00

Kašlem na lásku – Palace/Aupark, 18.55, 21.20; Polus, 16.20

Kokaín – Hviezda, 20.30

Kokaínový kartel – Nádej, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 13.30, 15.50, 18.20, 20.40; Polus, 11.05, 13.15, 15.25

Liga výnimočných – Palace/Aupark, 12.15, 14.40, 17.20, 19.50, 22.20; Polus, 12.50, 15.15, 17.45, 20.15, 22.35; Istropolis, 18.00, 20.30

Lúpež po taliansky – Palace/Aupark, 18.00, 20.20

Mesto bohov – Mladosť, 15.00, 17.30, 20.00; ARTPalace/Aupark, 18.10, 21.00

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00

Piráti Karibiku: Kliatba čiernej perly – Palace/Aupark, 11.50, 14.50, 16.50, 17.40, 19.40, 20.30; Polus, 11.30, 13.20, 14.20, 16.10, 17.10, 19.00, 20.00, 21.50

Pupendo – Palace/Aupark, 11.55, 14.10, 16.35, 19.10, 21.40; Polus, 18.25, 21.00

T-Rex – Orange Imax, 13.00, 19.00

Rýchlo a zbesilo 2 – Zora, 17.00, 19.30

Tichý Američan – Istropolis/ARTkino, 17.45, 20.15

Virtuálny svet – Orange Imax, 11.00, 15.00

l nedeľa 5. október

Bad Boys 2 – Palace/Aupark, 13.00, 14.00, 16.00, 17.00, 19.00, 20.00, 22.00; Polus, 11.45, 13.40, 14.40, 16.35, 17.35, 19.30, 20.30, 22.25; Istropolis, 17.00, 20.00

Bruce všemohúci – Palace/Aupark, 12.50, 15.00, 17.10, 19.20, 21.30; Polus, 11.20, 13.30, 15.40, 17.50, 19.55

Cesta človeka – Orange Imax, 13.00, 20.00

Cesta do fantázie – Hviezda, 16.00, 18.00; ARTPalace/Aupark, 13.40, 16.10; Istropolis, 16.00

Hladina adrenalínu – Palace/Aupark, 12.10, 14.20, 22.30

Hlasy v hlave – Cafe/City Center, 16.00, 18.00

Hrdina – Tatra, 16.00, 18.15, 20.30; Palace/Aupark, 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 22.10; Polus, 17.40, 20.10, 22.40

Hulk – Lúky, 18.00, 20.00

Chicago – Istota, 17.30, 20.00

Kašlem na lásku – Palace/Aupark, 18.55, 21.20; Polus, 16.20

Kokaín – Hviezda, 20.30

Kokaínový kartel – Nádej, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 13.30, 15.50, 18.20, 20.40; Polus, 11.05, 13.15, 15.25; FK ic.sk, 20.15

Liga výnimočných – Palace/Aupark, 12.15, 14.40, 17.20, 19.50, 22.20; Polus, 12.50, 15.15, 17.45, 20.15, 22.35; Istropolis, 18.00, 20.30

List do Ameriky – ARTkino/Za zrkadlom, 20.15

Lúpež po taliansky – Palace/Aupark, 18.00, 20.20

Mesto bohov – Mladosť, 15.00, 17.30, 20.00; ARTPalace/Aupark, 18.10, 21.00

Nostradamus a jeho proroctvá – Tatra (Klub Dokumentu), 14.30

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 12.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00

Piráti Karibiku: Kliatba čiernej perly – Palace/Aupark, 11.50, 14.50, 16.50, 17.40, 19.40, 20.30; Polus, 11.30, 13.20, 14.20, 16.10, 17.10, 19.00, 20.00, 21.50

Pupendo – Palace/Aupark, 11.55, 14.10, 16.35, 19.10, 21.40; Polus, 18.25, 21.00

Rýchlo a zbesilo 2 – Zora, 17.00, 19.30

Scary Movie – Polus, 22.00

Tichý Američan – Istropolis/ARTkino, 17.45, 20.15

T-Rex – Orange Imax, 14.00, 18.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 11.00, 16.00

l pondelok 6. október

3D mánia – Orange Imax, 14.00, 20.00

Bad Boys 2 – Palace/Aupark, 14.00, 16.00, 17.00, 19.00, 20.00, 22.00; Istropolis, 17.00, 20.00; Polus, 14.40, 16.35, 17.35, 19.30, 20.30, 22.25

Bruce všemohúci – Palace/Aupark, 15.00, 17.10, 19.20, 21.30; Polus, 15.40, 17.50, 19.55, 22.00

Cesta človeka – Orange Imax, 13.00, 17.00

Cesta do fantázie – Hviezda, 16.00; Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 15.00, 19.00, 21.00

Hladina adrenalínu – Palace/Aupark, 14.20, 22.30

Hlasy v hlave – Cafe/City Center, 16.00, 18.00

Hrdina – Tatra, 16.00, 18.15, 20.30; Palace/Aupark, 14.30, 17.00, 19.30, 22.10; Polus, 17.40, 20.10, 22.40

ARTPalace/Aupark, 16.10; Istropolis, 16.00

Chicago – Istota, 17.30, 20.00

Ifigenia – Mladosť, 20.00

Kašlem na lásku – Palace/Aupark, 18.55, 21.20; Polus, 16.20

Kokaínový kartel – Palace/Aupark, 15.50, 18.20, 20.40; FK ic.sk, 20.15; Polus, 15.25

Liga výnimočných – Palace/Aupark, 14.40, 17.20, 19.50, 22.20; Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 15.15, 17.45, 20.15, 22.35

Lúpež po taliansky – Palace/Aupark, 18.00, 20.20

Mesto bohov – Hviezda, 18.00, 20.30; ARTPalace/Aupark, 18.10, 21.00

Piráti Karibiku: Kliatba čiernej perly – Palace/Aupark, 14.50, 16.50, 17.40, 19.40, 20.30; Polus, 14.20, 16.10, 17.10, 19.00, 20.00, 21.50

Pupendo – Palace/Aupark, 14.10, 16.35, 19.10, 21.40; Polus, 18.25, 21.00

Sladký život – Mladosť, 17.30

T-Rex – Orange Imax, 18.00

Taliančina pre začiatočníkov – ARTkino/Za zrkadlom, 20.15

Tichý Američan – Istropolis/ARTkino, 17.45, 20.15

Virtuálny svet – Orange Imax, 16.00

l utorok 7. október

3D mánia – Orange Imax, 17.00

Bad Boys 2 – Palace/Aupark, 14.00, 16.00, 17.00, 19.00, 20.00, 22.00; Istropolis, 17.00, 20.00; Polus, 14.40, 16.35, 17.35, 19.30, 20.30, 22.25

Bruce všemohúci – Palace/Aupark, 15.00, 17.10, 19.20, 21.30; Polus, 15.40, 17.50, 19.55, 22.00

Cesta človeka – Orange Imax, 15.00, 20.00

Cesta do fantázie – Hviezda, 16.00; ARTPalace/Aupark, 16.10; Istropolis, 16.00

Hladina adrenalínu – Palace/Aupark, 14.20, 22.30

Hrdina – Tatra, 16.00, 18.15, 20.30; Palace/Aupark, 14.30, 17.00, 19.30, 22.10; Polus, 17.40, 20.10, 22.40

Kat – Mladosť, 17.30

Kašlem na lásku – Palace/Aupark, 18.55, 21.20; Polus, 16.20

Kokaínový kartel – Palace/Aupark, 15.50, 18.20, 20.40; Polus, 15.25

Liga výnimočných – Palace/Aupark, 14.40, 17.20, 19.50, 22.20; Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 15.15, 17.45, 20.15, 22.35

Lúpež po taliansky – Palace/Aupark, 18.00, 20.20

Mesto bohov – Hviezda, 18.00, 20.30; ARTPalace/Aupark, 18.10, 21.00

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 16.00, 18.00, 21.00

Piráti Karibiku: Kliatba čiernej perly – Palace/Aupark, 14.50, 16.50, 17.40, 19.40, 20.30; Polus, 14.20, 16.10, 17.10, 19.00, 20.00, 21.50

Pupendo – Palace/Aupark, 14.10, 16.35, 19.10, 21.40; Istota, 17.30, 20.00; Polus, 18.25, 21.00

Svet podľa Prota – Cafe/City Center, 16.00, 18.00

T-Rex – Orange Imax, 13.00

Teorema – Mladosť, 20.00

Tichý Američan – Istropolis/ARTkino, 17.45, 20.15

Virtuálny svet – Orange Imax, 14.00, 19.00

l streda 8. október

3D mánia – Orange Imax, 18.00

Bad Boys 2 – Palace/Aupark, 14.00, 16.00, 17.00, 19.00, 20.00, 22.00; Istropolis, 17.00, 20.00; Polus, 14.40, 16.35, 17.35, 19.30, 20.30, 22.25

Brazil – ARTkino/Za zrkadlom, 20.15

Bruce všemohúci – Palace/Aupark, 15.00, 17.10, 19.20, 21.30; Polus, 15.40, 17.50, 19.55, 22.00

Cesta človeka – Orange Imax, 20.00

Cesta do fantázie – Hviezda, 16.00; ARTPalace/Aupark, 16.10; Istropolis, 16.00

Hrdina – Tatra, 16.00, 18.15, 20.30; Palace/Aupark, 14.30, 17.00, 19.30, 22.10; Polus, 17.40, 20.10, 22.40

Frida – Nádej, 17.30, 20.00

Hladina adrenalínu – Palace/Aupark, 14.20, 22.30

Kašlem na lásku – Palace/Aupark, 18.55, 21.20; Polus, 16.20

Kokaínový kartel – Palace/Aupark, 15.50, 18.20, 20.40; Polus, 15.25

Krutý sľub – Mladosť, 17.30

Liga výnimočných – Palace/Aupark, 14.40, 17.20, 19.50, 22.20; Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 15.15, 17.45, 20.15, 22.35

Lúpež po taliansky – Palace/Aupark, 18.00, 20.20

Mesto bohov – Hviezda, 18.00, 20.30; ARTPalace/Aupark, 18.10, 21.00

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 14.00, 16.00, 19.00, 21.00

Piráti Karibiku: Kliatba čiernej perly – Palace/Aupark, 14.50, 16.50, 17.40, 19.40, 20.30; Polus, 14.20, 16.10, 17.10, 19.00, 20.00, 21.50

Pupendo – Palace/Aupark, 14.10, 16.35, 19.10, 21.40; Istota, 17.30, 20.00; Polus, 18.25, 21.00

Svet podľa Prota – Cafe/City Center, 16.00, 18.00

T-Rex – Orange Imax, 13.00, 17.00

Telefónna búdka – ARTkino/Lúky, 20.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 15.00

Život na zámku – Mladosť, 20.00

l štvrtok 9. október

Ako prísť o muža za desať dní – Nádej, 20.00

Bad Boys 2 – Istropolis, 17.00, 20.00

Belarmino – Mladosť, 20.00

Cesta človeka – Orange Imax, 17.00, 19.00

Fimfárum – Nádej, 17.30

Hrdina – Tatra, 16.00, 18.15, 20.30

Chicago – Istropolis, 20.30

Intolerancia – FK/Za zrkadlom, 18.08

Liga výnimočných – Hviezda, 15.45, 20.30

Mesto bohov – Hviezda, 18.00

Na konci s dychom – Mladosť, 17.30

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00

Piráti Karibiku: Kliatba čiernej perly – Istota, 17.15, 20.00

Svet podľa Prota – Cafe/City Center, 16.00, 18.00

T-Rex – Orange Imax, 13.00, 21.00

Terminátor 3: Vzbura strojov – Istropolis, 18.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 15.00

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Buďte v najlepšej spoločnosti!
  2. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
  3. Za kvalitným vzdelaním nemusíte do sveta! Príďte na EkF TUKE
  4. Máte nápad ako zlepšiť svoje okolie? Radi ho podporíme!
  5. Aj matematika sa dá skrotiť
  6. Studujte v Praze ekonomii a business v angličtině
  7. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
  8. Koronakríza: Ako vyzerá jeden deň operátorky infolinky?
  9. Tento rok by mal 70: Legenda Karola Duchoňa ožije u vás doma
  10. V mlieku už nie sme sebestační. Čo sa musí zmeniť?
  1. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
  2. Fakty o batériách, ktoré ste nevedeli
  3. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
  4. Už tretí rok mení dm "Black Friday" na "Giving Friday"
  5. Koronakríza: Ako vyzerá jeden deň operátorky infolinky?
  6. Máte nápad ako zlepšiť svoje okolie? Radi ho podporíme!
  7. Tento rok by mal 70: Legenda Karola Duchoňa ožije u vás doma
  8. Nová služba v Pezinku – bezplatný zber elektroodpadu
  9. OFFICE ROKA 2020 poukáže na transformáciu pracovného prostredia
  10. V mlieku už nie sme sebestační. Čo sa musí zmeniť?
  1. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 27 286
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 22 175
  3. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 13 324
  4. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 11 932
  5. Spájame Slovensko - 4 nové expresné autobusové linky 8 505
  6. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 422
  7. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 7 999
  8. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť 7 883
  9. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 7 743
  10. Príbehy vyhorených, tandem okolo Bödöra a nová trať v Bratislave 7 645
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu