l piatok 3. október
3D mánia – Orange Imax, 14.00
Bad Boys 2 – Palace/Aupark, 14.00, 16.00, 17.00, 19.00, 20.00, 22.00; Polus, 14.40, 16.35, 17.35, 19.30, 20.30, 22.25; Istropolis, 17.00, 20.00
Bruce všemohúci – Palace/Aupark, 15.00, 17.10, 19.20, 21.30; Polus, 15.40, 17.50, 19.55, 22.00
Cesta človeka – Orange Imax, 13.00, 20.00
Cesta do fantázie – Hviezda, 16.00, 18.00; ARTPalace/Aupark, 16.10; Istropolis, 16.00
Experiment – Cafe/City Center, 16.00, 18.00
Hladina adrenalínu – Palace/Aupark, 14.20, 22.30
Hrdina – Tatra, 16.00, 18.15, 20.30; Palace/Aupark, 14.30, 17.00, 19.30, 22.10; Polus, 17.40, 20.10, 22.40
Chicago – Istota, 17.30, 20.00
Kašlem na lásku – Palace/Aupark, 18.55, 21.20; Polus, 16.20
Kokaín – Hviezda, 20.30; Nádej, 17.30, 20.00
Kokaínový kartel – Palace/Aupark, 15.50, 18.20, 20.40; Polus, 15.25; FK ic.sk, 20.15
Liga výnimočných – Palace/Aupark, 14.40, 17.20, 19.50, 22.20; Polus, 15.15, 17.45, 20.15, 22.35; Istropolis, 18.00, 20.30
Lúpež po taliansky – Palace/Aupark, 18.00, 20.20
Mesto bohov – Mladosť, 15.00, 17.30, 20.00; ARTPalace/Aupark, 18.10, 21.00
Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00
Piráti Karibiku: Kliatba čiernej perly – Palace/Aupark, 14.50, 16.50, 17.40, 19.40, 20.30; Polus, 14.20, 16.10, 17.10, 19.00, 20.00, 21.50
Pupendo – Palace/Aupark, 14.10, 16.35, 19.10, 21.40; Polus, 18.25, 21.00
T-Rex – Oragne Imax, 16.00
Tichý Američan – Istropolis/ARTkino, 17.45, 20.15
Virtuálny svet – Orange Imax, 18.00
l sobota 4. október
Bad Boys 2 – Palace/Aupark, 13.00, 14.00, 16.00, 17.00, 19.00, 20.00, 22.00; Polus, 11.45, 13.40, 14.40, 16.35, 17.35, 19.30, 20.30, 22.25; Istropolis, 17.00, 20.00
Bruce všemohúci – Palace/Aupark, 12.50, 15.00, 17.10, 19.20, 21.30; Polus, 11.20, 13.30, 15.40, 17.50, 19.55, 22.00
Cesta človeka – Orange Imax, 17.00, 21.00
Cesta do fantázie – Hviezda, 16.00, 18.00; ARTPalace/Aupark, 13.40, 16.10; Istropolis, 16.00
Hladina adrenalínu – Palace/Aupark, 12.10, 14.20, 22.30
Hlasy v hlave – Cafe/City Center, 16.00, 18.00
Hrdina – Tatra, 16.00, 18.15, 20.30; Palace/Aupark, 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 22.10; Polus, 17.40, 20.10, 22.40
Chicago – Istota, 17.30, 20.00
Kašlem na lásku – Palace/Aupark, 18.55, 21.20; Polus, 16.20
Kokaín – Hviezda, 20.30
Kokaínový kartel – Nádej, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 13.30, 15.50, 18.20, 20.40; Polus, 11.05, 13.15, 15.25
Liga výnimočných – Palace/Aupark, 12.15, 14.40, 17.20, 19.50, 22.20; Polus, 12.50, 15.15, 17.45, 20.15, 22.35; Istropolis, 18.00, 20.30
Lúpež po taliansky – Palace/Aupark, 18.00, 20.20
Mesto bohov – Mladosť, 15.00, 17.30, 20.00; ARTPalace/Aupark, 18.10, 21.00
Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00
Piráti Karibiku: Kliatba čiernej perly – Palace/Aupark, 11.50, 14.50, 16.50, 17.40, 19.40, 20.30; Polus, 11.30, 13.20, 14.20, 16.10, 17.10, 19.00, 20.00, 21.50
Pupendo – Palace/Aupark, 11.55, 14.10, 16.35, 19.10, 21.40; Polus, 18.25, 21.00
T-Rex – Orange Imax, 13.00, 19.00
Rýchlo a zbesilo 2 – Zora, 17.00, 19.30
Tichý Američan – Istropolis/ARTkino, 17.45, 20.15
Virtuálny svet – Orange Imax, 11.00, 15.00
l nedeľa 5. október
Bad Boys 2 – Palace/Aupark, 13.00, 14.00, 16.00, 17.00, 19.00, 20.00, 22.00; Polus, 11.45, 13.40, 14.40, 16.35, 17.35, 19.30, 20.30, 22.25; Istropolis, 17.00, 20.00
Bruce všemohúci – Palace/Aupark, 12.50, 15.00, 17.10, 19.20, 21.30; Polus, 11.20, 13.30, 15.40, 17.50, 19.55
Cesta človeka – Orange Imax, 13.00, 20.00
Cesta do fantázie – Hviezda, 16.00, 18.00; ARTPalace/Aupark, 13.40, 16.10; Istropolis, 16.00
Hladina adrenalínu – Palace/Aupark, 12.10, 14.20, 22.30
Hlasy v hlave – Cafe/City Center, 16.00, 18.00
Hrdina – Tatra, 16.00, 18.15, 20.30; Palace/Aupark, 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 22.10; Polus, 17.40, 20.10, 22.40
Hulk – Lúky, 18.00, 20.00
Chicago – Istota, 17.30, 20.00
Kašlem na lásku – Palace/Aupark, 18.55, 21.20; Polus, 16.20
Kokaín – Hviezda, 20.30
Kokaínový kartel – Nádej, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 13.30, 15.50, 18.20, 20.40; Polus, 11.05, 13.15, 15.25; FK ic.sk, 20.15
Liga výnimočných – Palace/Aupark, 12.15, 14.40, 17.20, 19.50, 22.20; Polus, 12.50, 15.15, 17.45, 20.15, 22.35; Istropolis, 18.00, 20.30
List do Ameriky – ARTkino/Za zrkadlom, 20.15
Lúpež po taliansky – Palace/Aupark, 18.00, 20.20
Mesto bohov – Mladosť, 15.00, 17.30, 20.00; ARTPalace/Aupark, 18.10, 21.00
Nostradamus a jeho proroctvá – Tatra (Klub Dokumentu), 14.30
Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 12.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00
Piráti Karibiku: Kliatba čiernej perly – Palace/Aupark, 11.50, 14.50, 16.50, 17.40, 19.40, 20.30; Polus, 11.30, 13.20, 14.20, 16.10, 17.10, 19.00, 20.00, 21.50
Pupendo – Palace/Aupark, 11.55, 14.10, 16.35, 19.10, 21.40; Polus, 18.25, 21.00
Rýchlo a zbesilo 2 – Zora, 17.00, 19.30
Scary Movie – Polus, 22.00
Tichý Američan – Istropolis/ARTkino, 17.45, 20.15
T-Rex – Orange Imax, 14.00, 18.00
Virtuálny svet – Orange Imax, 11.00, 16.00
l pondelok 6. október
3D mánia – Orange Imax, 14.00, 20.00
Bad Boys 2 – Palace/Aupark, 14.00, 16.00, 17.00, 19.00, 20.00, 22.00; Istropolis, 17.00, 20.00; Polus, 14.40, 16.35, 17.35, 19.30, 20.30, 22.25
Bruce všemohúci – Palace/Aupark, 15.00, 17.10, 19.20, 21.30; Polus, 15.40, 17.50, 19.55, 22.00
Cesta človeka – Orange Imax, 13.00, 17.00
Cesta do fantázie – Hviezda, 16.00; Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 15.00, 19.00, 21.00
Hladina adrenalínu – Palace/Aupark, 14.20, 22.30
Hlasy v hlave – Cafe/City Center, 16.00, 18.00
Hrdina – Tatra, 16.00, 18.15, 20.30; Palace/Aupark, 14.30, 17.00, 19.30, 22.10; Polus, 17.40, 20.10, 22.40
ARTPalace/Aupark, 16.10; Istropolis, 16.00
Chicago – Istota, 17.30, 20.00
Ifigenia – Mladosť, 20.00
Kašlem na lásku – Palace/Aupark, 18.55, 21.20; Polus, 16.20
Kokaínový kartel – Palace/Aupark, 15.50, 18.20, 20.40; FK ic.sk, 20.15; Polus, 15.25
Liga výnimočných – Palace/Aupark, 14.40, 17.20, 19.50, 22.20; Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 15.15, 17.45, 20.15, 22.35
Lúpež po taliansky – Palace/Aupark, 18.00, 20.20
Mesto bohov – Hviezda, 18.00, 20.30; ARTPalace/Aupark, 18.10, 21.00
Piráti Karibiku: Kliatba čiernej perly – Palace/Aupark, 14.50, 16.50, 17.40, 19.40, 20.30; Polus, 14.20, 16.10, 17.10, 19.00, 20.00, 21.50
Pupendo – Palace/Aupark, 14.10, 16.35, 19.10, 21.40; Polus, 18.25, 21.00
Sladký život – Mladosť, 17.30
T-Rex – Orange Imax, 18.00
Taliančina pre začiatočníkov – ARTkino/Za zrkadlom, 20.15
Tichý Američan – Istropolis/ARTkino, 17.45, 20.15
Virtuálny svet – Orange Imax, 16.00
l utorok 7. október
3D mánia – Orange Imax, 17.00
Bad Boys 2 – Palace/Aupark, 14.00, 16.00, 17.00, 19.00, 20.00, 22.00; Istropolis, 17.00, 20.00; Polus, 14.40, 16.35, 17.35, 19.30, 20.30, 22.25
Bruce všemohúci – Palace/Aupark, 15.00, 17.10, 19.20, 21.30; Polus, 15.40, 17.50, 19.55, 22.00
Cesta človeka – Orange Imax, 15.00, 20.00
Cesta do fantázie – Hviezda, 16.00; ARTPalace/Aupark, 16.10; Istropolis, 16.00
Hladina adrenalínu – Palace/Aupark, 14.20, 22.30
Hrdina – Tatra, 16.00, 18.15, 20.30; Palace/Aupark, 14.30, 17.00, 19.30, 22.10; Polus, 17.40, 20.10, 22.40
Kat – Mladosť, 17.30
Kašlem na lásku – Palace/Aupark, 18.55, 21.20; Polus, 16.20
Kokaínový kartel – Palace/Aupark, 15.50, 18.20, 20.40; Polus, 15.25
Liga výnimočných – Palace/Aupark, 14.40, 17.20, 19.50, 22.20; Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 15.15, 17.45, 20.15, 22.35
Lúpež po taliansky – Palace/Aupark, 18.00, 20.20
Mesto bohov – Hviezda, 18.00, 20.30; ARTPalace/Aupark, 18.10, 21.00
Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 16.00, 18.00, 21.00
Piráti Karibiku: Kliatba čiernej perly – Palace/Aupark, 14.50, 16.50, 17.40, 19.40, 20.30; Polus, 14.20, 16.10, 17.10, 19.00, 20.00, 21.50
Pupendo – Palace/Aupark, 14.10, 16.35, 19.10, 21.40; Istota, 17.30, 20.00; Polus, 18.25, 21.00
Svet podľa Prota – Cafe/City Center, 16.00, 18.00
T-Rex – Orange Imax, 13.00
Teorema – Mladosť, 20.00
Tichý Američan – Istropolis/ARTkino, 17.45, 20.15
Virtuálny svet – Orange Imax, 14.00, 19.00
l streda 8. október
3D mánia – Orange Imax, 18.00
Bad Boys 2 – Palace/Aupark, 14.00, 16.00, 17.00, 19.00, 20.00, 22.00; Istropolis, 17.00, 20.00; Polus, 14.40, 16.35, 17.35, 19.30, 20.30, 22.25
Brazil – ARTkino/Za zrkadlom, 20.15
Bruce všemohúci – Palace/Aupark, 15.00, 17.10, 19.20, 21.30; Polus, 15.40, 17.50, 19.55, 22.00
Cesta človeka – Orange Imax, 20.00
Cesta do fantázie – Hviezda, 16.00; ARTPalace/Aupark, 16.10; Istropolis, 16.00
Hrdina – Tatra, 16.00, 18.15, 20.30; Palace/Aupark, 14.30, 17.00, 19.30, 22.10; Polus, 17.40, 20.10, 22.40
Frida – Nádej, 17.30, 20.00
Hladina adrenalínu – Palace/Aupark, 14.20, 22.30
Kašlem na lásku – Palace/Aupark, 18.55, 21.20; Polus, 16.20
Kokaínový kartel – Palace/Aupark, 15.50, 18.20, 20.40; Polus, 15.25
Krutý sľub – Mladosť, 17.30
Liga výnimočných – Palace/Aupark, 14.40, 17.20, 19.50, 22.20; Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 15.15, 17.45, 20.15, 22.35
Lúpež po taliansky – Palace/Aupark, 18.00, 20.20
Mesto bohov – Hviezda, 18.00, 20.30; ARTPalace/Aupark, 18.10, 21.00
Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 14.00, 16.00, 19.00, 21.00
Piráti Karibiku: Kliatba čiernej perly – Palace/Aupark, 14.50, 16.50, 17.40, 19.40, 20.30; Polus, 14.20, 16.10, 17.10, 19.00, 20.00, 21.50
Pupendo – Palace/Aupark, 14.10, 16.35, 19.10, 21.40; Istota, 17.30, 20.00; Polus, 18.25, 21.00
Svet podľa Prota – Cafe/City Center, 16.00, 18.00
T-Rex – Orange Imax, 13.00, 17.00
Telefónna búdka – ARTkino/Lúky, 20.00
Virtuálny svet – Orange Imax, 15.00
Život na zámku – Mladosť, 20.00
l štvrtok 9. október
Ako prísť o muža za desať dní – Nádej, 20.00
Bad Boys 2 – Istropolis, 17.00, 20.00
Belarmino – Mladosť, 20.00
Cesta človeka – Orange Imax, 17.00, 19.00
Fimfárum – Nádej, 17.30
Hrdina – Tatra, 16.00, 18.15, 20.30
Chicago – Istropolis, 20.30
Intolerancia – FK/Za zrkadlom, 18.08
Liga výnimočných – Hviezda, 15.45, 20.30
Mesto bohov – Hviezda, 18.00
Na konci s dychom – Mladosť, 17.30
Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00
Piráti Karibiku: Kliatba čiernej perly – Istota, 17.15, 20.00
Svet podľa Prota – Cafe/City Center, 16.00, 18.00
T-Rex – Orange Imax, 13.00, 21.00
Terminátor 3: Vzbura strojov – Istropolis, 18.00
Virtuálny svet – Orange Imax, 15.00