SME
Streda, 29. jún, 2022 | Meniny má Peter, Pavol, Petra

BRATISLAVSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ INFORMUJe

III. liga starší dorast

7. kolo: Vysoká – MŠK Petržalka 0:7, Vrakuňa – Rača 0:1, Zohor – PVFA 2:3, VTJ Ružinov – Dúbravka 1:0, D. N. Ves – Lamač 2:4, Vinohrady – Stupava 1:2, Rusovce – Trnávka 1:2.

1. PVFA 7 7 0 0 25:5 21

2. MŠK Petržalka 7 6 0 1 21:9 18

3. Ružinov 7 6 0 1 16:7 18

4. Rača 7 5 0 2 19:13 15

5. Trnávka 7 4 2 1 14:8 14

6. Lamač 7 4 1 2 21:17 13

7. Vrakuňa 7 2 3 2 17:11 9

8. Stupava 7 3 0 4 10:9 9

9. Vinohrady 7 2 1 4 10:14 7

10. Rusovce 7 2 1 4 16:21 7

11. Dúbravka 7 2 1 4 10:20 7

12. D. N. Ves 7 1 1 5 8:15 4

SkryťVypnúť reklamu

13. Zohor 7 0 0 7 4:20 0

14. Vysoká 7 0 0 7 9:31 0

III. liga mladší dorast

7. kolo: Domino – MŠK Petržalka 0:1, Vrakuňa – Rača 1:1, Jarovce – PVFA 2:2, VTJ Ružinov – Dúbravka 0:3, D. N. Ves – Lamač 3:1, Pezinok – Štart 2:4, Kinkon – BCT 4:0.

1. MŠK Petržalka 7 7 0 0 37:1 21

2. Vrakuňa 7 5 2 0 16:7 17

3. D. N. Ves 7 5 0 2 14:19 15

4. Jarovce 7 4 2 1 24:8 14

5. Dúbravka 7 4 2 1 13:10 14

6. Kinkon 7 4 1 2 14:9 13

7. Rača 7 3 2 2 10:10 11

8. PVFA 7 3 1 3 21:11 10

9. Domino 7 3 0 4 17:13 9

10. Pezinok 7 2 0 5 10:23 6

11. Štart 7 1 1 5 6:18 4

12. Ružinov 7 0 3 4 3:11 3

13. BCT 7 0 1 6 5:21 1

14. Lamač 7 0 1 6 3:32 1

Reg. liga starší žiaci

7. kolo: Slovan – MŠK Petržalka 2:1, Vrakuňa – Inter 0:7, Rapid – Malacky 5:0, Artmedia – D. N. Ves 6:0, SFM Senec – Pezinok 3:1, PVFA – Čunovo 0:0, Stupava – Koba 0:7.

SkryťVypnúť reklamu

1. Inter 8 8 0 0 63:5 24

2. Koba 8 7 0 1 31:8 21

3. Rapid 8 6 1 1 18:3 19

4. Artmedia 8 6 0 2 37:6 18

5. Slovan 8 6 0 2 17:12 18

6. PVFA 8 5 2 1 19:6 17

7. Vrakuňa 8 4 0 4 22:24 12

8. Malacky 8 4 0 4 15:21 12

9. Pezinok 8 2 0 6 9:25 6

10. SFM Senec 8 2 0 6 13:31 6

11. MŠK Petržalka 8 2 0 6 11:35 6

12. Čunovo 8 1 1 6 3:32 4

13. D. N. Ves 8 1 0 7 7:23 3

14. Stupava 8 0 0 8 6:40 0

Reg. liga – mladší žiaci

7. kolo: Slovan – MŠK Petržalka 5:2, Vrakuňa – Inter 0:8, Rapid – Malacky 4:0, Artmedia – D. N. Ves 5:0, SFM Senec – Pezinok 1:2, PVFA – Čunovo 5:1, Stupava – Koba 1:1.

1. Inter 8 8 0 0 45:5 24

2. Artmedia 8 7 1 0 20:2 22

3. Slovan 8 7 0 1 35:8 21

4. PVFA 8 5 0 3 27:10 15

5. Rapid 8 5 0 3 24:8 15

6. MŠK Petržalka 8 4 0 4 18:18 12

SkryťVypnúť reklamu

7. Malacky 8 4 0 4 12:21 12

8. Koba 7 3 2 2 15:14 11

9. SFM Senec 8 3 0 5 12:19 9

10. Pezinok 8 3 0 5 9:21 9

11. Vrakuňa 7 2 0 5 7:26 6

12. Stupava 8 1 1 6 9:25 4

13. D. N. Ves 8 1 0 7 9:31 3

14. Čunovo 8 0 0 8 1:35 0

Divízia starší žiaci

7. kolo: Domino – Rapid 2:5, Kinkon – V. Leváre 0:1, Gajary – Lozorno 0:0, VTJ Ružinov – ŠKP 1:1, MŠK Petržalka – Kostolište 2:3, PVFA – Sv. Jur 3:0, Dúbravka – Rača 0:0.

1. Rapid 8 7 1 0 28:7 22

2. Rača 8 5 3 0 19:5 18

3. Dúbravka 8 5 1 2 16:5 16

4. ŠKP 8 5 1 2 15:7 16

5. Kostolište 8 5 0 3 23:18 15

6. Kinkon 8 4 1 3 16:8 13

7. MŠK Petržalka 8 4 1 3 22:19 13

8. Gajary 8 3 2 3 5:8 11

9. Domino 8 3 0 5 15:23 9

10. V. Leváre 8 3 0 5 11:22 9

11. Ružinov 8 2 2 4 9:16 8

12. Sv. Jur 8 1 1 6 6:15 4

13. Lozorno 8 1 1 6 11:24 4

14. PVFA 8 1 0 7 7:26 3

Divízia mladší žiaci

7. kolo: Domino – Rapid 1:2, Kinkon – V. Leváre 5:0, Gajary – Lozorno 8:0, VTJ Ružinov – ŠKP 1:1, MŠK Petržalka – Kostolište 7:1, PVFA – Sv. Jur 6:1, Dúbravka – Rača 2:4.

1. Gajary 8 7 1 0 38:6 22

2. Rača 8 7 1 0 37:6 22

3. Kinkon 8 7 0 1 33:4 21

4. ŠKP 8 4 1 3 19:13 13

5. V. Leváre 8 3 2 3 17:16 11

6. PVFA 8 3 2 3 15:16 11

7. Dúbravka 8 3 2 3 11:14 11

8. Ružinov 8 2 4 2 6:11 10

9. MŠK Petržalka 8 3 0 5 18:35 9

10. Sv. Jur 8 2 2 4 11:17 8

11. Kostolište 8 2 1 5 9:21 7

12. Domino 8 1 2 5 9:21 5

13. Lozorno 8 1 2 5 9:38 5

14. Rapid 8 1 0 7 8:22 3

Prípravka A (pma)

7. kolo: Stupava – ŠKP 0:4, Koba – D. N. Ves 0:0, MŠK Petržalka – Artmedia 2:2, PVFA – Vrakuňa 2:1, Lamač – Inter 1:13.

1. Inter 9 7 1 1 37:11 22

2. SFM Senec 8 7 0 1 44:6 21

3. Kinkon 8 7 0 1 29:5 21

4. Slovan 8 6 0 2 35:15 18

5. PVFA 8 5 1 2 21:12 16

6. D. N. Ves 9 5 1 3 15:15 16

7. ŠKP Dúbravka 9 4 1 4 17:15 13

8. Koba Senec 8 3 3 2 14:14 12

9. I. Petržalka 9 1 3 5 10:31 6

10. Rapid 7 1 2 4 13:19 5

11. Vrakuňa 8 1 2 5 12:23 5

12. Stupava 7 1 1 5 5:19 4

13. Lamač 8 0 2 6 10:42 2

14. A. Petržalka 8 0 1 7 5:40 1

Prípravka B (pmb)

7. kolo: Domino – SFM Senec 2:2, Bernolákovo – ŠKP 5:1, VTJ Ružinov – D. N. Ves 6:0, Malacky – Pezinok 4:0, PVFA – Rača 3:4, Dúbravka – Inter 1:2.

1. Malacky 9 8 0 1 49:11 24

2. Inter 9 7 1 1 54:12 22

3. Slovan 7 5 2 0 24:6 17

4. Bernolákovo 9 5 1 3 33:18 16

5. SFM Senec 9 4 2 3 18:16 14

6. PŠC Pezinok 9 4 2 3 15:17 14

7. Dúbravka 9 4 1 4 24:15 13

8. VTJ Ružinov 9 4 0 5 28:36 12

9. Rača 8 3 1 4 21:35 10

10. Kinkon 8 3 1 4 12:28 10

11. ŠKP Dúbravka 9 2 2 5 17:25 8

12. Domino 9 2 1 6 23:42 7

13. PVFA 9 1 2 6 17:44 5

14. D. N. Ves 9 1 0 8 5:35 3

Prípravka C (pmc)

7. kolo: Domino – SFM Senec 1:5, Koba – Báhoň 0:2, Malacky – Spoje 7:1, PVFA – Vrakuňa 2:2, Ivanka – K. Ves 0:4.

1. Malacky 8 7 0 1 41:9 21

2. Slovan 7 6 0 1 83:6 18

3. Báhoň 7 6 0 1 33:15 18

4. K. Ves 6 5 0 1 37:12 15

5. Stupava 8 4 1 3 20:27 13

6. SFM Senec 8 2 3 3 10:18 9

7. PVFA 8 2 3 3 13:28 9

8. Spoje 7 2 2 3 20:36 8

9. Ivanka 8 2 1 5 11:28 7

10. Koba Senec 9 2 1 6 8:35 7

11. Vrakuňa 6 0 1 5 4:35 1

12. Domino 6 0 0 6 8:39 0

ObFZ Bratislava-mesto

I. trieda starší dorast

7. kolo: BCT – Z. Bystrica 4:1, Ekonóm – Jarovce 0:3.

1. Jarovce 6 5 0 1 20:4 15

2. BCT 6 3 1 2 24:10 10

3. Z. Bystrica 5 3 1 1 10:10 10

4. Domino 5 2 0 3 13:9 6

5. Ekonóm 6 0 0 6 1:35 0

I. trieda starší žiaci

7. kolo: K. Ves – Lamač 11:3, Vrakuňa – Rusovce 4:0, Ekonóm – Jarovce 0:0, BCT – D. N. Ves 1:1, Vinohrady – Štart 0:4, Vajnory – Domino 5:0.

1. K. Ves 6 6 0 0 53:7 18

2. Štart 6 5 1 0 27:6 16

3. Vrakuňa 6 5 0 1 26:4 15

4. Vajnory 5 4 0 1 19:6 12

5. BCT 7 3 2 2 24:8 11

6. Ekonóm 7 3 1 3 10:11 10

7. D. N. Ves 7 2 2 3 11:19 8

8. Domino 7 2 0 5 9:31 6

9. Jarovce 7 1 2 4 8:23 5

10. Lamač 4 1 1 2 8:18 4

11. Rusovce 6 0 1 5 5:27 1

12. Vinohrady 6 0 0 6 5:45 0

I. trieda mladší žiaci

7. kolo: K. Ves – Lamač 3:15, Vrakuňa – Rusovce 3:0, Ekonóm – Jarovce 4:0, D. Lužná – Spoje 3:5, Kalinkovo – Vajnory 2:2.

1. Spoje 7 5 1 1 34:9 16

2. D. Lužná 6 4 0 2 42:11 12

3. Vrakuňa 7 4 0 3 28:11 12

4. K. Ves 7 4 0 3 38:34 12

5. Ekonóm 7 4 0 3 17:19 12

6. Lamač 4 3 1 0 28:6 10

7. Vajnory 6 2 1 3 9:25 7

8. Jarovce 7 2 0 5 13:40 6

9. Kalinkovo 5 0 1 4 4:47 1

10. Rusovce 4 0 0 4 4:15 0

ObFZ Bratislava-vidiek

VI. liga, sk. A seniori

7. kolo: Vištuk – Kuchyňa 2:1, Sološnica – Borinka 0:0, Sv. Jur – Pernek 6:1, B. Pezinok – Častá 0:0, Báhoň – Suchohrad 4:4, Vinosady – M. Kráľová 1:0.

1. Častá 6 4 2 0 23:3 14

2. Sv. Jur 6 4 1 1 22:8 13

3. Suchohrad 6 3 3 0 15:11 12

4. Vištuk 6 4 0 2 14:11 12

5. Vinosady 6 3 1 2 7:7 10

6. Pernek 6 3 0 3 13:14 9

7. B. Pezinok 6 2 2 2 19:9 8

8. Kuchyňa 6 2 1 3 11:18 7

9. Sološnica 6 1 2 3 5:11 5

10. Borinka 6 1 1 4 9:14 4

11. M. Kráľová 6 1 1 4 7:26 4

12. Báhoň 6 0 2 4 10:23 2

VI. liga, sk. B seniori

8. kolo: Ivanka – Kaplná 1:0, Rovinka B – Miloslavov 0:1, D. Lužná – Hamuliakovo 2:2, Hr. Šúr – Čataj 5:0.

1. Ivanka 8 6 2 0 13:2 20

2. D. Lužná 8 5 2 1 29:9 17

3. Rovinka 8 5 0 3 24:14 15

4. Hr. Šúr 8 4 2 2 18:10 14

5. Hamuliakovo 8 3 2 3 14:13 11

6. Kaplná 8 2 1 5 12:18 7

7. Miloslavov 8 1 2 5 10:22 5

8. Čataj 8 0 1 7 1:33 1

I. trieda dorast

9. kolo: D. Lužná – Sv. Jur 4:0, Modra – Kalinkovo 2:1, Kráľová – Kostolište 2:3, B. Pezinok – Gajary 0:4, Viničné – Jakubov 1:2, Lozorno – Sl. Grob 5:3, PŠC Pezinok – Bernolákovo 4:2, V. Leváre – Ivanka 3:0.

1. Kostolište 9 8 0 1 29:9 24

2. D. Lužná 9 7 1 1 37:11 22

3. Gajary 9 7 0 2 24:8 21

4. V. Leváre 9 6 2 1 44:11 20

5. Jakubov 9 6 0 3 23:19 18

6. PŠC Pezinok 9 5 2 2 18:16 17

7. Bernolákovo 9 4 2 3 18:16 14

8. Lozorno 9 4 2 3 22:21 14

9. Ivanka 9 4 0 5 17:13 12

10. Kráľová p.S. 9 3 1 5 20:18 10

11. Modra 9 3 1 5 12:32 10

12. Sv. Jur 9 3 0 6 7:19 9

13. B. Pezinok 9 2 2 5 16:24 8

14. Kalinkovo 9 2 0 7 5:26 6

15. Sl. Grob 9 1 0 8 8:39 3

16. Viničné 9 0 1 8 6:24 1

II. trieda, sk. A dorast

7. kolo: Pl. Podhradie – Studienka 0:7, Závod – Pl. Štvrtok 3:0, Láb – Pl. Mikuláš 8:1, Záh. Ves B – Jablonové 2:3, Rohožník – Z. Ves 4:0.

1. Pl. Štvrtok 6 5 0 1 33:12 15

2. Závod 4 3 1 0 12:5 10

3. Láb 5 3 0 2 19:9 9

4. Studienka 5 3 0 2 11:9 9

5. Jablonové 4 2 0 2 11:9 6

6. Z. Ves 5 2 0 3 10:14 6

7. Rohožník 6 1 2 3 12:18 5

8. Pl. Podhradie 4 1 1 2 10:28 4

9. Pl. Mikuláš 4 1 0 3 8:13 3

10. Z. Ves B 5 0 2 3 8:17 2

II. trieda, sk. B dorast

9. kolo: Dubová – Malinovo 1:2, N. Dedinka – Budmerice 4:2, Grinava – Častá 7:2, Doľany – Ch. Grob 5:1, Báhoň – Blatné 3:1, Limbach – Tomášov 2:1.

1. Doľany 7 6 0 1 21:7 18

2. Šenkvice 6 5 1 0 26:13 16

3. Malinovo 8 5 1 2 19:11 16

4. N. Dedinka 8 5 0 3 25:15 15

5. Budmerice 8 4 0 4 37:18 12

6. Báhoň 7 4 0 3 27:15 12

7. Blatné 6 3 1 2 20:12 10

8. Grinava 6 3 0 3 15:11 9

9. Dubová 7 2 1 4 8:20 7

10. Častá 7 2 1 4 11:38 7

11. Tomášov 7 2 0 5 16:23 6

12. Limbach 8 1 1 6 6:31 4

13. Ch. Grob 7 0 2 5 5:22 2

Žiaci – skupina A

6. kolo: Láb – M. Leváre 2:0, Závod – Rohožník 0:3, Studienka – Pl. Štvrtok 5:1, Zohor – Vysoká 4:0.

1. Rohožník 7 7 0 0 55:3 21

2. Studienka 7 6 0 1 48:5 18

3. Pl. Štvrtok 7 5 0 2 42:10 15

4. Závod 7 5 0 2 21:12 15

5. Jablonové 6 4 1 1 23:6 13

6. Zohor 7 3 1 3 20:13 10

7. Kuchyňa 6 3 0 3 16:12 9

8. Jakubov 6 3 0 3 12:12 9

9. Láb 7 3 0 4 13:31 9

10. Pl. Mikuláš 6 1 2 3 5:18 5

11. Vysoká 7 1 0 6 4:26 3

12. Pl. Podhradie 6 1 0 5 5:38 3

13. Suchohrad 6 1 0 5 2:36 3

14. M. Leváre 7 1 0 6 5:49 3

Žiaci – skupina B

6. kolo: Igram – Kaplná 3:3, Tomášov – Kráľová 9:1, Hamuliakovo – Ivanka 1:4, D. Lužná – Bernolákovo 3:1, N. Dedinka – Malinovo 0:0, Báhoň – Čataj 4:1.

1. Báhoň 7 7 0 0 47:5 21

2. Tomášov 6 6 0 0 29:5 18

3. Kaplná 6 4 1 1 34:8 13

4. D. Lužná 6 4 0 2 17:12 12

5. Bernolákovo 6 3 0 3 22:12 9

6. Hamuliakovo 6 3 0 3 22:21 9

7. Ivanka 7 3 0 4 13:19 9

8. Igram 7 2 2 3 13:17 8

9. N. Dedinka 6 2 2 2 11:23 8

10. Čataj 7 2 1 4 11:17 7

11. Malinovo 7 2 1 4 8:28 7

12. Rovinka 6 0 1 5 4:27 1

13. Kráľová p.S. 7 0 0 7 3:40 0

Žiaci – skupina C

6. kolo: Doľany – Budmerice 0:2, B. Pezinok – Viničné 2:4, Jablonec – Modra B 12:0, Grinava – Modra A 0:4, Limbach – Šenkvice 2:4, Častá – Dubová 3:1.

1. Modra A 8 7 1 0 44:5 22

2. Častá 7 7 0 0 30:7 21

3. Viničné 8 6 1 1 37:8 19

4. Budmerice 8 5 1 2 21:13 16

5. Jablonec 8 5 0 3 30:17 15

6. Šenkvice 8 4 1 3 22:15 13

7. Dubová 8 4 0 4 36:17 12

8. Doľany 9 4 0 5 30:19 12

9. Vištuk 8 4 0 4 24:19 12

10. B. Pezinok 8 3 0 5 20:23 9

11. Grinava 7 3 0 4 9:14 9

12. Modra B 8 1 0 7 8:66 3

13. Sl. Grob 8 0 0 8 5:46 0

14. Limbach 7 0 0 7 2:49 0

(boj, hup)

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Na čo nezabudnúť, ak plánujete na leto malé i väčšie výlety
  2. Večer stál chlieb dvojnásobok ako ráno. Ako hyperinflácia pripravila ľudí o úspory?
  3. Plyn v doprave môže byť medzičlánkom k nízkoemisnej budúcnosti
  4. Špičková starostlivosť aj pre detských pacientov
  5. Spoločnosť Mars inšpiruje: Lepší svet pre domácich miláčikov
  6. Slovenské oplátky ocenil aj svet. Receptúru pozná jeden človek
  7. Leto v Čechách a na Morave: Tipy na výlety v susednej krajine
  8. Danube InGrid zvyšuje energetickú stabilitu aj v Bratislave
  1. V slovenskom Atose sa pracuje skvelo. Potvrdil to aj prieskum
  2. Študenti spoznali nové výrobné trendy v Schaeffler Skalica
  3. Špičková starostlivosť aj pre detských pacientov
  4. Na čo nezabudnúť, ak plánujete na leto malé i väčšie výlety
  5. Leto v Čechách a na Morave: Tipy na výlety v susednej krajine
  6. Spoločnosť Mars inšpiruje: Lepší svet pre domácich miláčikov
  7. Slovenské oplátky ocenil aj svet. Receptúru pozná jeden človek
  8. Modernizácia VÚSCH rozšíri a skvalitní zdravotnú starostlivosť
  1. Štyri veci, vďaka ktorým lepšie zvládnete infláciu 11 217
  2. Djerba: odlišná príchuť dovolenky v Tunisku 8 363
  3. Slovenské oplátky ocenil aj svet. Receptúru pozná jeden človek 6 868
  4. Leto v Čechách a na Morave: Tipy na výlety v susednej krajine 4 869
  5. Analytik Horňák: Niektorí výrobcovia budú musieť znížiť ceny 4 380
  6. Toto sú výhody, ktoré majú prémioví predplatitelia na SME.sk 3 960
  7. Čítajte odomknuté články na mobile, počítači a aj v tablete 3 764
  8. Vyhrajte letnú dovolenku s víkendovým vydaním denníka SME 3 157
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Blogy SME

  1. Ľudmila Križanovská: Žobráci v centre Bratislavy. Ľudia v núdzi alebo príživníci?
  2. Daniel Bíro: V Bratislave malo byť metro. Aké sú história a súčasnosť tohto projektu?
  3. Milota Sidorová: Toto mesto v Taliansku založilo Kanceláriu pre čas. Čaká to aj Bratislavu?
  4. Anton Sládek: Bratislava - Vysoká ulica včera a dnes
  5. Anton Sládek: Bratislava - Hviezdoslavovo námestie
  6. Anton Sládek: Bratislava - Heydukova ulica
  7. Anton Sládek: Dunaj XIII. Most Apollo a okolo
  8. Anton Sládek: Bratislava - budova bývalej sociálnej poisťovne na Bezručovej - interiér
  1. Soňa Bulbeck: Ako šklbú turistov inde... 10 238
  2. Jiří Ščobák: Ruské straty budú o 20 000 mŕtvych vyššie, než uvádza Ukrajina (analýza situácie na bojisku) 6 321
  3. Juraj Kumičák: Ako Rusi veľkú vojnu vyhrali... (časť IVa) 5 470
  4. Věra Tepličková: Igi zasa ukazuje figy alebo O tom, ako sa Edo unáhlil 5 045
  5. Jozef Černek: Turecko, letecky s dvomi deťmi, časť prvá - cesta tam 3 990
  6. Tomáš Jacko: Keď upratovačka zarába viac než univerzitný profesor 3 607
  7. Michal Feik: Čo spôsobí Matovičov balíček 3 124
  8. Andrej Kiska: Pomôžme Cigánom dostať sa tam, kam tak mnohí chcú. 3 031
  1. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 42. - Arktída - Príbeh havárie vzducholode Italia podľa priameho účastníka Běhounka
  2. Lívia Hlavačková: Týždenne zjete jednu kreditku v podobe mikroplastov
  3. Jiří Ščobák: Ruské straty budú o 20 000 mŕtvych vyššie, než uvádza Ukrajina (analýza situácie na bojisku)
  4. Jiří Ščobák: Bude Ukrajina po vojne prosperovať? A my s ňou?
  5. Monika Nagyova: Nebyť matkou je úžasné
  6. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 41. - Arktída - Roald Amundsen, Umberto Nobile a Expedícia Norge - 1926
  7. Jiří Ščobák: Skepsia okolo kryptomien: Ktoré kryptomeny naozaj nie sú pre začiatočníkov?
  8. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 40. - Arktída - Expedícia MacMillan s účasťou amerického letectva z roku 1925
SkryťZatvoriť reklamu