SND (Opera a balet)
BHS: E. Suchoň: Krútňava, o 19.00
Divadlo P. O. Hviezdoslava
M. Huba - M. Porubjak: Tančiareň, o 19.00
Nová scéna
Osem žien, detektívka s pesničkami, o 19.00
Štúdio L+S
D. Gombár: Medzi nebom a ženou, 19.00
Divadlo Aréna
Johanka z Arku (Praha), o 19.00
Astorka - Korzo ‘90
Ujo Váňa - Nám. SNP 33, o 19.00
KINÁ
8 žien - Kino Café, 16.00, 18.00
Bruce všemohúci - Istota, 17.30, 20.00; Polus, 11.05, 13.15, 15.25, 17.35, 19.45, 21.55; Palace/Aupark, 13.20, 15.30, 16.35, 17.50, 19.00, 20.00, 21.10, 22.10
Cesta človeka - Orange Imax, 17.00, 21.00
Cesta do fantázie - Hviezda, 16.00, 18.00; Istropolis, 16.15, 18.15; Polus, 12.50, 15.15, 17.40; Palace/Aupark, 13.40, 16.10, 21.00
Equilibrium - Palace/Aupark, 20.10, 22.30
Frida - Istropolis/Artkino, 20.00
Hladina adrenalínu - Tatra, 16.30, 18.30 a 20.30; Polus, 12.55, 15.05, 17.15, 19.25, 21.35; Palace/Aupark, 12.10, 14.15, 16.25, 18.35, 20.50
Chicago - Nádej, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 18.55, 21.15
Kašlem na lásku - Hviezda, 20.30; Polus, 16.00, 21.05; Palace/Aupark, 13.30, 15.50, 18.00
Kokaínový kartel - Istropolis, 20.15; Polus, 20.05, 22.15; Palace/Aupark, 12.30, 15.10, 17.30, 19.50, 22.10
Krysař - Nivy, 16.00, 19.00
Liga výnimočných - Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 12.45, 15.10, 17.40, 20.10, 22.30; Palace/Aupark, 11.45, 14.10, 16.50, 19.20, 21.50
Lúpež po taliansky - Palace/Aupark, 19.10, 21.40
Mačky a psi - Istropolis, 16.00
Neverné hry - Mladosť, 18.00
Ocean Wonderland 3D - Orange Imax, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00
Piráti Karibiku: Kliatba čiernej perly - Polus, 11.30, 12.30, 13.20, 14.20, 15.20, 16.10, 17.10, 18.10, 19.00, 20.00, 21.50; Palace/Aupark, 11.50, 13.50, 14.50, 16.40, 17.40, 19.30, 20.30, 22.20
Pupendo - Polus, 18.25, 21.00; Palace/Aupark, 12.00, 14.30, 17.00, 19.40, 22.15
Quo Vadis - Istropolis/Artkino, 17.30
T-Rex - Orange Imax, 13.00, 19.00
Terminátor 3: Vzbura strojov - Zora, 17.00, 19.30; Palace/Aupark, 13.00
Tichý Američan - Mladosť, 15.30, 20.00; Palace/Aupark, 18.45
Virtuálny svet - Orange Imax, 11.00, 15.00
FILMOVÉ KLUBY
Canterburské poviedky - FK IC.SK, 20.00
Doba ľadová - FK IC.SK, 16.00
Krátky film o zabíjaní - FK IC.SK, 17.30
Neverné hry - FK IC.SK, 20.30
Odchádza človek + Iba deň - FK IC.SK, 17.45
Pianista - FK IC.SK, 19.30
Pinocchio - FK IC.SK, 18.00
Psie dni - FK IC.SK, 18.15
Život je krásny - FK IC.SK, 20.15
KONCERTY
C. a K. dychový komorný orchester - Hviezdoslavovo nám., o 18.00
Lužinská, Čellár, Bodnár - Woch, Františkánske nám. 7, o 19.00
Metropolis - Bastion Pub, Trnavské mýto 1, o 21.00
Vlado Vizár Jazz Quartet - Lagúna, Papánkovo nám. 16, o 18.00
BHS
Medzinárodná tribúna mladých interpretov, New Talent 2003, komorný koncert semifinále. Účinkujú Martin Frutiger, hoboj (Švajčiarsko), Václav Vonášek, fagot (Česká republika), Martina Karnoková, husle (Slovakia), Penguin Quartet (Česká republika) - Zrkadlová sieň Primaciálneho paláca, o 17.00
Medzinárodná tribúna mladých interpretov, New Talent 2003, komorný koncert semifinále. Účinkujú Jaroslaw Nadrzycki, husle (Poľsko), Roland Szentpáli, tuba (Maďarsko), Mária Christova, viola (Bulharsko), Frédéric d‘Oria-Nicolas, klavír (Francúzsko) - Zrkadlová sieň Primaciálneho paláca, o 20.00
Klavírny recitál: Arcadi Volodos - Koncertná sieň Slovenskej filharmónie, o 19.30
PODUJATIA
Budenie na Devíne, stretnutie zastáncov pôvodnej kultúry, vystúpenie ŽiariSlav a Bytosti - hrad Devín, o 16.00
Výmenné stretnutie zberateľov elektro, domácich, rybárskych a foto potrieb - Stredisko kultúry Nové Mesto, Vajnorská 21, o 8.00
Deň radosti vo Svätom Jure, koncerty Postmen, Vždy & všade, Heaven‘s Shore, divadlo a premietanie filmu - Scheidlinova záhrada, od 16.00
DETI
Kniha džungle - Palace/Aupark, 12.20, 14.30, 16.30
Myšiak Stuart Little 2 - Istota, 15.00
Pinocchio - Polus, 11.25, 13.45 Palace/Aupark, 12.00, 14.20, 16.45
Konkurz do detského baletného štúdia, pre škôlkarov a prvákov ZŠ - Miestne kultúrne centrum, Školská 14, tel. číslo: 52 49 68 22, o 10.00
Čipkované ilustrácie, tvorivé dielne s minipredstavením k výstave Janko Gondášik - Štúdio Bibiany, Panská 41, o 16.00
Ilustrácie bez hraníc, program inšpirovaný medzinárodným projektom Picture Books - Dom kultúry, Nám. SNP, o 16.00
Šaško Jaško medzi deťmi - Dom kultúry Kramáre, Stromová 18, o 16.00
Konkurz do detského baletného štúdia, pre škôlkarov a prvákov ZŠ - Miestne kultúrne centrum, Školská 14, tel. číslo: 52 49 68 22, o 10.00
Čipkované ilustrácie, tvorivé dielne s minipredstavením k výstave Janko Gondášik - Štúdio Bibiany, Panská 41, o 16.00
Ilustrácie bez hraníc, program inšpirovaný medzinárodným projektom Picture Books - Dom kultúry, Nám. SNP, o 16.00
Šaško Jaško medzi deťmi - Dom kultúry Kramáre, Stromová 18, o 16.00
KLUBY
Budha Bar, Medená 16 - Disko, Fukadelic by Koki, o 20.30
Club 39, Staré grunty, Mlynská dolina - Desperados Party/DJ Vladki, o 22.00
Corona bar, Gbelská 6 - Smädná mega oldies párty/DJ Koroner, o 20.00
Eden, Žabotova 7 - After Eden /Pappi, Dodoman, o 21.00
Eden Pub, Obchodná 48 - Special dance mix, o 21.00
Elam klub, Staré grunty 53 - Disco, o 21.00
Flamenco, Štefánikova 14 - Tančiareň, o 20.00
Galéria Duna, Radlinského 11 - Bass error: DJs I.S, Aberation, Beton, o 19.00
Harley Davidson, Rebarborová 1/a - Naj naj naj, o 21.00
Hlbočina, Župné nám. - Black Night with Black Music/DJ Kiro, o 21.00
Kráter, Vysoká 1 - Na Kašu, o 20.00
Live! Club, Einsteinova 18 - Starmania, DJ Aqua, o 21.00
Metro, Suché mýto 6 (podchod) - Metro disco - finále súťaže, o 21.00
Music Factory Club, hotel Junior, Drieňová 14 - Disko, DJ Džulo, o 21.00
Terminal, Špitálska 4 - Clubbin techno /DJs Boss, Breeth, Bolek atď., o 21.00
Účko, Nábr. arm. gen. L. Svobodu - Samopal Techno: D.royd.ical, Dave.d, Davs, o 20.00