SME
Piatok, 1. júl, 2022 | Meniny má Diana

BRATISLAVSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ INFORMUJE

III. liga starší dorast

6. kolo: MŠK Petržalka – Rusovce 3:1, Trnávka – Vinohrady 3:1, Stupava – D. N. Ves 1:2, Lamač – VTJ Ružinov 2:0, Dúbravka – Zohor 2:0, PVFA – Vrakuňa 2:0, Rača – Vysoká 6:0.

1. PVFA 6 6 0 0 22:3 18

2. Ružinov 6 5 0 1 15:7 15

3. MŠK Petržalka 6 5 0 1 14:9 15

4. Rača 6 4 0 2 18:13 12

5. Trnávka 6 3 2 1 12:7 11

6. Lamač 6 3 1 2 17:15 10

7. Vrakuňa 6 2 3 1 17:10 9

8. Vinohrady 6 2 1 3 9:12 7

9. Rusovce 6 2 1 3 15:19 7

10. Dúbravka 6 2 1 3 10:19 7

11. Stupava 6 2 0 4 8:8 6

12. D. N. Ves 6 1 1 4 6:11 4

SkryťVypnúť reklamu

13. Vysoká 6 0 0 6 9:24 0

14. Zohor 6 0 0 6 2:17 0

III. liga mladší dorast

6. kolo: MŠK Petržalka – Kinkon 5:0, BCT – Pezinok 0:2, Štart – D. N. Ves 2:3, Lamač – VTJ Ružinov 0:0, Dúbravka – Jarovce 2:0, PVFA – Vrakuňa 2:5, Rača – Domino 2:0.

1. MŠK Petržalka 6 6 0 0 36:1 18

2. Vrakuňa 6 5 1 0 15:6 16

3. Jarovce 6 4 1 1 22:6 13

4. D. N. Ves 6 4 0 2 11:18 12

5. Dúbravka 6 3 2 1 10:10 11

6. Kinkon 6 3 1 2 10:9 10

7. Rača 6 3 1 2 9:9 10

8. PVFA 6 3 0 3 19:9 9

9. Domino 6 3 0 3 17:12 9

10. Pezinok 6 2 0 4 8:19 6

11. Ružinov 6 0 3 3 3:8 3

12. BCT 6 0 1 5 5:17 1

13. Štart 6 0 1 5 2:16 1

14. Lamač 6 0 1 5 2:29 1

Reg. liga starší žiaci

6. kolo: MŠK Petržalka – Stupava 2:1, Koba – PVFA 4:1, Čunovo – SFM Senec 2:0, Pezinok – Artmedia 1:3, D. N. Ves – Rapid 0:2, Malacky – Vrakuňa 2:1, Inter – Slovan 6:0.

SkryťVypnúť reklamu

1. Inter 7 7 0 0 56:5 21

2. Koba 7 6 0 1 24:8 18

3. PVFA 7 5 1 1 19:6 16

4. Rapid 7 5 1 1 13:3 16

5. Artmedia 7 5 0 2 31:6 15

6. Slovan 7 5 0 2 15:11 15

7. Malacky 7 4 0 3 15:16 12

8. Vrakuňa 6 3 0 3 21:17 9

9. Pezinok 6 2 0 4 8:21 6

10. MŠK Petržalka 7 2 0 5 10:33 6

11. D. N. Ves 7 1 0 6 7:17 3

12. SFM Senec 7 1 0 6 10:30 3

13. Čunovo 7 1 0 6 3:32 3

14. Stupava 7 0 0 7 6:33 0

Reg. liga – mladší žiaci

6. kolo: MŠK Petržalka – Stupava 4:0, Koba – PVFA 2:1, Čunovo – SFM Senec 0:2, Pezinok – Artmedia 0:3, D. N. Ves – Rapid 0:3, Malacky – Vrakuňa 1:0, Inter – Slovan 3:1.

1. Inter 7 7 0 0 37:5 21

2. Artmedia 7 6 1 0 15:2 19

3. Slovan 7 6 0 1 30:6 18

4. PVFA 7 4 0 3 22:9 12

5. Rapid 7 4 0 3 20:8 12

6. MŠK Petržalka 7 4 0 3 16:13 12

SkryťVypnúť reklamu

7. Malacky 7 4 0 3 12:17 12

8. Koba 6 3 1 2 14:13 10

9. SFM Senec 7 3 0 4 11:17 9

10. Vrakuňa 5 2 0 3 6:16 6

11. Pezinok 6 1 0 5 5:19 3

12. Stupava 7 1 0 6 8:24 3

13. D. N. Ves 7 1 0 6 9:26 3

14. Čunovo 7 0 0 7 0:30 0

Divízia starší žiaci

6. kolo: Rapid – Dúbravka 2:0, Rača – PVFA 5:0, Sv. Jur – MŠK Petržalka 4:3, Kostolište – VTJ Ružinov 4:1, ŠKP – Gajary 2:0, Lozorno – Kinkon 0:6, V. Leváre – Domino 3:1.

1. Rača 7 5 2 0 19:5 17

2. Rapid 7 5 1 1 19:10 16

3. Dúbravka 7 5 0 2 16:5 15

4. ŠKP 7 5 0 2 14:6 15

5. Kinkon 7 4 1 2 16:7 13

6. MŠK Petržalka 7 4 1 2 25:16 13

7. Kostolište 7 4 0 3 20:16 12

8. Gajary 7 3 1 3 5:8 10

9. V. Leváre 7 3 0 4 12:21 9

10. Sv. Jur 7 2 1 4 10:12 7

11. Ružinov 7 2 1 4 8:15 7

12. Domino 7 2 0 5 12:20 6

13. Lozorno 7 1 0 6 11:24 3

14. PVFA 7 0 0 7 4:26 0

Divízia mladší žiaci

6. kolo: Rapid – Dúbravka 1:2, Rača – PVFA 5:0, Sv. Jur – MŠK Petržalka 3:1, Kostolište – VTJ Ružinov 0:0, ŠKP – Gajary 2:3, Lozorno – Kinkon 0:9, V. Leváre – Domino 3:4.

1. Rača 7 6 1 0 33:4 19

2. Gajary 7 6 1 0 30:6 19

3. Kinkon 7 6 0 1 28:4 18

4. ŠKP 7 4 0 3 18:12 12

5. V. Leváre 7 3 2 2 17:11 11

6. Dúbravka 7 3 2 2 9:10 11

7. Ružinov 7 2 3 2 5:10 9

8. Sv. Jur 7 2 2 3 10:11 8

9. PVFA 7 2 2 3 9:15 8

10. Kostolište 7 2 1 4 8:14 7

11. MŠK Petržalka 7 2 0 5 11:34 6

12. Domino 7 1 2 4 8:19 5

13. Lozorno 7 1 2 4 9:30 5

14. Rapid 7 0 0 7 6:21 0

Prípravka A (pma)

6. kolo: Vrakuňa – MŠK Petržalka 1:1, Artmedia – Koba nehrali, D. N. Ves – Stupava 2:0, ŠKP – Kinkon 1:2, Slovan – Rapid 5:1.

1. Kinkon 8 7 0 1 29:5 21

2. Inter 7 5 1 1 23:10 16

3. Slovan 7 5 0 2 25:14 15

4. D. N. Ves 8 5 0 3 15:15 15

5. SFM Senec 5 4 0 1 19:5 12

6. PVFA 5 3 1 1 16:9 10

7. ŠKP Dúbravka 8 3 1 4 13:15 10

8. Koba Senec 5 2 2 1 12:9 8

9. Rapid 7 1 2 4 13:19 5

10. Vrakuňa 7 1 2 4 11:21 5

11. I. Petržalka 8 1 2 5 8:29 5

12. Stupava 5 1 1 3 4:12 4

13. Lamač 6 0 2 4 9:20 2

14. A. Petržalka 4 0 0 4 2:16 0

Prípravka B (pmb)

6. kolo: Rača – Malacky 2:3, Pezinok – VTJ Ružinov 2:0, D. N. Ves – Bernolákovo 1:6, ŠKP – Kinkon 1:3, Slovan – Domino 6:1.

1. Malacky 8 7 0 1 45:11 21

2. Slovan 7 5 2 0 24:6 17

3. Inter 7 5 1 1 48:10 16

4. Dúbravka 7 4 1 2 21:9 13

5. PŠC Pezinok 7 4 1 2 15:13 13

6. Bernolákovo 7 3 1 3 24:17 10

7. Kinkon 8 3 1 4 12:28 10

8. SFM Senec 6 3 0 3 12:12 9

9. VTJ Ružinov 7 3 0 4 22:32 9

10. ŠKP Dúbravka 8 2 2 4 16:20 8

11. Rača 7 2 1 4 17:32 7

12. PVFA 7 1 2 4 13:36 5

13. D. N. Ves 7 1 0 6 5:25 3

14. Domino 7 1 0 6 17:40 3

Prípravka C (pmc)

6. kolo: Vrakuňa – Malacky 1:3, Spoje – Koba 8:2, Báhoň – Stupava 11:0, Slovan – Domino 12:0.

1. Slovan 7 6 0 1 83:6 18

2. Malacky 7 6 0 1 34:8 18

3. Báhoň 6 5 0 1 31:15 15

4. Stupava 8 4 1 3 20:27 13

5. K. Ves 4 3 0 1 24:12 9

6. PVFA 6 2 2 2 11:17 8

7. Spoje 5 2 1 2 19:29 7

8. Koba Senec 7 2 1 4 8:32 7

9. Ivanka 6 2 0 4 8:21 6

10. SFM Senec 4 0 1 3 1:14 1

11. Domino 5 0 0 5 7:34 0

12. Vrakuňa 5 0 0 5 2:33 0

ObFZ Bratislava-mesto

I. trieda starší dorast

6. kolo: BCT – Ekonóm 8:0.

1. Z. Bystrica 4 3 1 0 9:6 10

2. Jarovce 4 3 0 1 16:4 9

3. BCT 5 2 1 2 20:9 7

4. Domino 4 2 0 2 13:8 6

5. Ekonóm 5 0 0 5 1:32 0

I. trieda starší žiaci

6. kolo: Domino – Vinohrady 2:1, Štart – BCT 2:2, D. N. Ves – Ekonóm 0:1, Jarovce – Vrakuňa 0:1, Rusovce – K. Ves 0:6.

1. K. Ves 5 5 0 0 40:5 15

2. Štart 5 4 1 0 23:6 13

3. Vrakuňa 5 4 0 1 22:4 12

4. BCT 5 3 1 1 22:5 10

5. Vajnory 4 3 0 1 14:6 9

6. Ekonóm 6 3 0 3 10:11 9

7. D. N. Ves 6 2 1 3 10:18 7

8. Domino 6 2 0 4 10:24 6

9. Jarovce 6 1 1 4 8:23 4

10. Lamač 2 0 1 1 3:6 1

11. Rusovce 5 0 1 4 5:23 1

12. Vinohrady 5 0 0 5 5:41 0

I. trieda mladší žiaci

6. kolo: Vajnory – D. Lužná 1:0, Spoje – Ekonóm 6:0, Jarovce – Vrakuňa 1:9, Rusovce – K. Ves 3:4.

1. Spoje 6 4 1 1 29:6 13

2. D. Lužná 5 4 0 1 39:6 12

3. K. Ves 6 4 0 2 35:19 12

4. Vrakuňa 6 3 0 3 25:11 9

5. Ekonóm 6 3 0 3 13:19 9

6. Lamač 3 2 1 0 13:3 7

7. Vajnory 5 2 0 3 7:23 6

8. Jarovce 6 2 0 4 13:36 6

9. Rusovce 3 0 0 3 4:12 0

10. Kalinkovo 4 0 0 4 2:45 0

ObFZ Bratislava-vidiek

VI. liga, sk. A seniori

6. kolo: Kuchyňa – Vinosady 1:1, M. Kráľová – Báhoň 2:2, Suchohrad – B. Pezinok 1:1, Častá – Sv. Jur 4:1, Pernek – Sološnica 4:1, Borinka – Vištuk 2:4.

1. Častá 5 4 1 0 23:3 13

2. Suchohrad 5 3 2 0 11:7 11

3. Sv. Jur 5 3 1 1 16:7 10

4. Pernek 5 3 0 2 12:8 9

5. Vištuk 5 3 0 2 12:10 9

6. B. Pezinok 5 2 1 2 19:9 7

7. Vinosady 5 2 1 2 6:7 7

8. Kuchyňa 5 2 1 2 10:16 7

9. Sološnica 5 1 1 3 5:11 4

10. M. Kráľová 5 1 1 3 7:25 4

11. Borinka 5 1 0 4 9:14 3

12. Báhoň 5 0 1 4 6:19 1

VI. liga, sk. B seniori

7. kolo: Čataj – Ivanka 0:3 kont., Hr. Šúr – Hamuliakovo 3:0, D. Lužná – Miloslavov 6:2, Rovinka B – Kaplná 5:0.

1. Ivanka 7 5 2 0 12:2 17

2. D. Lužná 7 5 1 1 27:7 16

3. Rovinka 7 5 0 2 24:13 15

4. Hr. Šúr 7 3 2 2 13:10 11

5. Hamuliakovo 7 3 1 3 12:11 10

6. Kaplná 7 2 1 4 12:17 7

7. Miloslavov 7 0 2 5 9:22 2

8. Čataj 7 0 1 6 1:28 1

I. trieda dorast

8. kolo: Sv. Jur – V. Leváre 0:6, Ivanka – PŠC Pezinok 0:5, Bernolákovo – Lozorno 2:2, Sl. Grob – Viničné 3:2, Jakubov – B. Pezinok 2:1, Gajary – Kráľová 3:2, Kostolište – Modra 4:0, Kalinkovo – D. Lužná 0:3.

1. Kostolište 8 7 0 1 26:7 21

2. Gajary 8 6 0 2 20:8 18

3. V. Leváre 8 5 2 1 41:11 17

4. PŠC Pezinok 8 5 2 1 19:9 17

5. D. Lužná 7 5 1 1 23:11 16

6. Jakubov 8 5 0 3 21:18 15

7. Bernolákovo 8 4 2 2 16:12 14

8. Lozorno 8 3 2 3 17:18 11

9. Kráľová p.S. 8 3 1 4 18:15 10

10. Ivanka 8 3 0 5 12:15 9

11. Sv. Jur 8 3 0 5 7:15 9

12. B. Pezinok 8 2 2 4 16:20 8

13. Modra 8 2 1 5 10:31 7

14. Kalinkovo 8 2 0 6 4:24 6

15. Sl. Grob 7 1 0 6 5:24 3

16. Viničné 8 0 1 7 5:22 1

II. trieda, sk. A dorast

6. kolo: Studienka – Rohožník 3:2, Z. Ves – Záh. Ves B 4:0, Pl. Štvrtok – Pl. Podhradie 14:2.

1. Pl. Štvrtok 5 5 0 0 33:9 15

2. Závod 3 2 1 0 9:5 7

3. Láb 4 2 0 2 11:8 6

4. Z. Ves 4 2 0 2 10:10 6

5. Studienka 4 2 0 2 4:9 6

6. Pl. Podhradie 3 1 1 1 10:21 4

7. Pl. Mikuláš 3 1 0 2 7:5 3

8. Jablonové 3 1 0 2 8:7 3

9. Z. Ves B 4 0 2 2 6:14 2

10. Rohožník 5 0 2 3 8:18 2

II. trieda, sk. B dorast

8. kolo: Malinovo – Limbach 2:2, Tomášov – Báhoň 4:3, Blatné – Doľany 4:1, Ch. Grob – Grinava 1:4, Šenkvice – N. Dedinka 5:3, Budmerice – Dubová 8:1.

1. Šenkvice 6 5 1 0 26:13 16

2. Doľany 6 5 0 1 16:6 15

3. Malinovo 7 4 1 2 17:10 13

4. Budmerice 7 4 0 3 35:14 12

5. N. Dedinka 7 4 0 3 21:13 12

6. Blatné 5 3 1 1 19:9 10

7. Báhoň 6 3 0 3 24:14 9

8. Dubová 6 2 1 3 7:18 7

9. Častá 6 2 1 3 9:31 7

10. Grinava 5 2 0 3 8:9 6

11. Tomášov 6 2 0 4 15:21 6

12. Ch. Grob 6 0 2 4 4:17 2

13. Limbach 7 0 1 6 4:30 1

Žiaci – skupina A

5. kolo: Zohor – Láb 10:0, Kuchyňa – Jakubov 6:3, Pl. Podhradie – Pl. Mikuláš 0:1, Suchohrad – Studienka 0:5, Pl. Štvrtok – Závod 6:0.

1. Rohožník 4 4 0 0 34:2 12

2. Studienka 5 4 0 1 35:4 12

3. Pl. Štvrtok 5 4 0 1 35:5 12

4. Závod 5 4 0 1 18:7 12

5. Kuchyňa 5 3 0 2 15:10 9

6. Jablonové 4 2 1 1 10:3 7

7. Zohor 5 2 1 2 15:10 7

8. Jakubov 5 2 0 3 8:12 6

9. Pl. Mikuláš 5 1 2 2 5:10 5

10. Vysoká 4 1 0 3 3:14 3

11. M. Leváre 4 1 0 3 3:21 3

12. Láb 5 1 0 4 7:29 3

13. Suchohrad 5 1 0 4 2:32 3

14. Pl. Podhradie 5 1 0 4 3:34 3

Žiaci – skupina B

5. kolo: Báhoň – Igram 6:0, Čataj – Rovinka 3:0, Malinovo – D. Lužná 0:5, Bernolákovo – Hamuliakovo 12:0, Ivanka – Tomášov 1:4.

1. Báhoň 5 5 0 0 29:4 15

2. Tomášov 4 4 0 0 13:4 12

3. D. Lužná 4 3 0 1 13:5 9

4. Igram 5 2 1 2 9:11 7

5. N. Dedinka 4 2 1 1 11:16 7

6. Kaplná 3 2 0 1 17:3 6

7. Bernolákovo 5 2 0 3 20:13 6

8. Kráľová p.S. 4 2 0 2 10:10 6

9. Hamuliakovo 4 2 0 2 15:17 6

10. Ivanka 5 2 0 3 8:15 6

11. Čataj 5 1 1 3 7:12 4

12. Rovinka 5 0 1 4 3:16 1

13. Malinovo 5 0 0 5 2:31 0

Žiaci – skupina C

5. kolo: Dubová – Limbach 19:0, Sl. Grob – Grinava 1:5, Modra A – Jablonec 5:1, Modra B – B. Pezinok 0:3, Budmerice – Vištuk 2:1.

1. Modra A 7 6 1 0 36:5 19

2. Častá 5 5 0 0 24:4 15

3. Dubová 6 4 0 2 34:11 12

4. Vištuk 7 4 0 3 22:16 12

5. Viničné 5 3 1 1 26:4 10

6. Šenkvice 6 3 1 2 16:9 10

7. Budmerice 6 3 1 2 16:12 10

8. Doľany 6 3 0 3 20:14 9

9. Grinava 5 3 0 2 9:6 9

10. Jablonec 6 3 0 3 14:13 9

11. B. Pezinok 7 3 0 4 18:19 9

12. Limbach 5 0 0 5 0:35 0

13. Sl. Grob 7 0 0 7 2:42 0

14. Modra B 6 0 0 6 4:51 0

(boj, hup)

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Na čo nezabudnúť, ak plánujete na leto malé i väčšie výlety
  2. Analytik Horňák: Niektorí výrobcovia budú musieť znížiť ceny. Adepti sú jasní
  3. V slovenskom Atose sa pracuje skvelo. Potvrdil to aj prieskum
  4. Vodiči, pozor na drahé tankovanie v zahraničí!
  5. Je pre vás oddych synonymom spoznávania? Vycestujte za zážitkami
  6. Na pošte si s Fumbi kúpite kryptomeny už aj za hotovosť
  7. Vyhrajte letnú dovolenku s víkendovým vydaním denníka SME
  8. 30 rokov kvality spojenej so svetovými značkami automobilov
  1. Ocenená 4K autokamera Mio má aj 2K so 60 snímkami a FHD so 120!
  2. Vodiči, pozor na drahé tankovanie v zahraničí!
  3. Je pre vás oddych synonymom spoznávania? Vycestujte za zážitkami
  4. Vyhrajte letnú dovolenku s víkendovým vydaním denníka SME
  5. Na pošte si s Fumbi kúpite kryptomeny už aj za hotovosť
  6. V uliciach Košíc vyzbierali dobrovoľníci 26 ton odpadu
  7. Výlety na mieru pre celú rodinu
  8. 30 rokov kvality spojenej so svetovými značkami automobilov
  1. Slovenské oplátky ocenil aj svet. Receptúru pozná jeden človek 12 645
  2. Leto v Čechách a na Morave: Tipy na výlety v susednej krajine 9 323
  3. Mladá nádej Slovenska. Pracoval aj pre americkú armádu 7 445
  4. Djerba: odlišná príchuť dovolenky v Tunisku 6 847
  5. Vodiči, pozor na drahé tankovanie v zahraničí! 5 526
  6. Čítajte odomknuté články na mobile, počítači a aj v tablete 3 788
  7. Vychádza nový časopis pre šikovné ruky a útulný domov 3 648
  8. Štyri veci, vďaka ktorým lepšie zvládnete infláciu 3 180
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Blogy SME

  1. Martina Hilbertová: Utečenci spali na lehátkach a platili za nich ako v luxusnom hoteli.
  2. Daniel Bíro: V Bratislave malo byť metro. Aké sú história a súčasnosť tohto projektu?
  3. Ľudmila Križanovská: Žobráci v centre Bratislavy. Ľudia v núdzi alebo príživníci?
  4. Milota Sidorová: Toto mesto v Taliansku založilo Kanceláriu pre čas. Čaká to aj Bratislavu?
  5. Anton Sládek: Bratislava - Vysoká ulica včera a dnes
  6. Anton Sládek: Bratislava - Hviezdoslavovo námestie
  7. Anton Sládek: Dunaj XIII. Most Apollo a okolo
  8. Anton Sládek: Bratislava - Heydukova ulica
  1. Juraj Kumičák: Ako Rusi veľkú vojnu vyhrali... (časť IVa) 9 985
  2. Vanda Tuchyňová: Svedectvo bývalého krajského predsedu OĽANO v Žiline 9 021
  3. Martina Hilbertová: Utečenci spali na lehátkach a platili za nich ako v luxusnom hoteli. 5 119
  4. Soňa Bulbeck: Ako šklbú turistov inde... 4 321
  5. Jozef Černek: Turecko, letecky s dvomi deťmi, časť prvá - cesta tam 4 151
  6. Tomáš Jacko: Keď upratovačka zarába viac než univerzitný profesor 3 779
  7. Ján Šeďo: Mám 46 rokov, 4 deti a veľa skúseností - bránil sa dnes E. Heger u B. Závodného. 3 656
  8. Andrej Šverha: Pohodovo Okolo Balatonu 3 312
  1. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 42. - Arktída - Príbeh havárie vzducholode Italia podľa priameho účastníka Běhounka
  2. Lívia Hlavačková: Týždenne zjete jednu kreditku v podobe mikroplastov
  3. Jiří Ščobák: Ruské straty budú o 20 000 mŕtvych vyššie, než uvádza Ukrajina (analýza situácie na bojisku)
  4. Jiří Ščobák: Bude Ukrajina po vojne prosperovať? A my s ňou?
  5. Monika Nagyova: Nebyť matkou je úžasné
  6. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 41. - Arktída - Roald Amundsen, Umberto Nobile a Expedícia Norge - 1926
  7. Jiří Ščobák: Skepsia okolo kryptomien: Ktoré kryptomeny naozaj nie sú pre začiatočníkov?
  8. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 40. - Arktída - Expedícia MacMillan s účasťou amerického letectva z roku 1925
SkryťZatvoriť reklamu