SME
Sobota, 2. júl, 2022 | Meniny má Berta

Kam do kina

kiná* piatok 12. september

3D mánia – Orange Imax, 14.00

Bruce všemohúci – Palace/Aupark, 14.30, 15.40, 16.40, 17.50, 18.50, 20.00, 21.00, 22.15; Polus, 14.00, 15.20, 16.10, 17.30, 18.20, 19.40, 20.30, 21.50, 22.40

Cesta človeka – Orange Imax, 13.00, 20.00

Dvaja pátrači – Kino Café, 16.00, 18.00

Equilibrium – Palace/Aupark, 18.20, 20.40; Polus, 17.40, 19.50, 22.00

Femme Fatal – Palace/Aupark, 20.20

Fimfárum – Palace/Aupark, 14.55, 16.50, 18.30; Istota, 17.30

Frida – Istota, 20.00; Palace/Aupark, 19.20, 21.50

Hlbočina – Palace/Aupark, 21.55

SkryťVypnúť reklamu

Chicago – Palace/Aupark, 14.10, 16.35, 19.00, 21.25

Kokaínový kartel – Palace/Aupark, 15.00, 17.20, 19.40, 22.10; Polus, 15.00, 17.15, 19.30, 21.45

Kruh – Nádej, 17.30, 20.00

Kurz sebaovládania – Istropolis, 20.15

Lúpež po taliansky – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 15.10, 17.30, 20.10, 22.30;

Neserte nám pestúnku! – Hviezda-záhradné, 19.45

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00, 22.00

Osudové leto – Palace/Aupark, 16.45, 19.10, 21.30

Pupendo – Tatra, 16.00, 18.15, 20.30; Istropolis, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00; Polus, 14.05, 16.25, 21.10

Polus, 15.40, 17.55, 20.10, 22.25

Smradi – Mladosť, 20.00

T-Rex – Orange Imax, 16.00

Telefónna búdka – Istropolis, 18.15

Terminátor 3 – Palace/Aupark, 15.45, 18.00, 20.15, 22.30; Polus, 16.00, 18.10, 20.20, 22.30

SkryťVypnúť reklamu

Tomb Raider 2 – Palace/Aupark, 14.40, 17.05, 19.30; Polus, 14.45, 17.00, 19.15, 21.30

Túžba – Palace/Aupark, 22.40

Virtuálny svet – Orange Imax, 18.00

* sobota 13. september

Atanarjuat – Rýchly bežec – Mladosť, 20.00

Bruce všemohúci – Palace/Aupark, 12.20, 13.30, 14.30, 15.40, 16.40, 17.50, 18.50, 20.00, 21.00, 22.15; Polus, 11.05, 11.50, 13.15, 14.00, 15.20, 16.10, 17.30, 18.20, 19.40, 20.30, 21.50, 22.40

Cesta človeka – Orange Imax, 17.00, 21.00

Equilibrium – Palace/Aupark, 18.20, 20.40; Polus, 17.40, 19.50, 22.00

Femme Fatal – Palace/Aupark, 20.20

Fimfárum – Istota, 15.00, 17.30; Palace/Aupark, 13.00, 14.55, 16.50, 18.30

Frida – Istota, 20.00; Nivy, 16.00, 19.00; Palace/Aupark, 19.20, 21.50

Hlbočina – Palace/Aupark, 21.55

Chicago – Palace/Aupark, 14.10, 16.35, 19.00, 21.25

SkryťVypnúť reklamu

Johnny English – Nádej, 17.30, 20.00

Kokaínový kartel – Palace/Aupark, 12.40, 15.00, 17.20, 19.40, 22.10; Polus, 12.45, 15.00, 17.15, 19.30, 21.45

Kurz sebaovládania – Istropolis, 20.15

Lúpež po taliansky – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 12.50, 15.10, 17.30, 20.10, 22.30; Polus, 11.10, 13.25, 15.40, 17.55, 20.10, 22.25

Magor Macher: Le Boulet – Kino Café, 16.00, 18.00

Medové týždne – Zora, 17.00, 19.30

Neserte nám pestúnku! – Hviezda-záhradné, 19.45

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00

Osudové leto – Palace/Aupark, 16.45, 19.10, 21.30

Pupendo – Tatra, 16.00, 18.15, 20.30; Istropolis, 18.00, 20.30, Palace/Aupark, 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00; Polus, 11.45, 14.05, 16.25, 18.45, 21.10

Tomb Raider 2 – Palace/Aupark, 12.15, 14.40, 17.05, 19.30; Polus, 12.30, 14.45, 17.00, 19.15, 21.30

Terminátor 2 – Palace/Aupark, 13.30, 15.45, 18.00, 20.15, 22.30; Polus, 11.40, 13.50, 16.00, 18.10, 20.20, 22.30

T-Rex – Orange Imax, 13.00, 19.00

Telefónna búdka – Istropolis, 18.15

Túžba – Palace/Aupark, 22.40

Virtuálny svet – Orange Imax, 11.00, 15.00

* nedeľa 14. september

Bruce všemohúci – Palace/Aupark, 12.20, 13.30, 14.30, 15.40, 16.40, 17.50, 18.50, 20.00, 21.00, 22.15; Polus, 11.05, 11.50, 13.15, 14.00, 15.20, 16.10, 17.30, 18.20, 19.40, 20.30, 21.50, 22.40

Cesta človeka – Orange Imax, 13.00, 20.00

Equilibrim – Palace/Aupark, 18.20, 20.40; Polus, 17.40, 19.50, 22.00

Experiment – Lúky, 20.00

Femme Fatal – Palace/Aupark, 20.20

Fimfárum – Istota, 15.00, 17.30; Palace/Aupark, 13.00, 14.55, 16.50, 18.30

Frida – Istota, 20.00; Palace/Aupark, 19.20, 21.50

Hlbočina – Palace/Aupark, 21.55

Chicago – Palace/Aupark, 14.10, 16.35, 19.00, 21.25

Jalla! Jalla! – Mladosť, 20.00

Johnny English – Nádej, 17.30, 20.00

Kokaínový kartel – Palace/Aupark, 12.40, 15.00, 17.20, 19.40, 22.10; Polus, 12.45, 15.00, 17.15, 19.30, 21.45

Kurz sebaovládania – Istropolis, 20.15

Lúpež po taliansky – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 12.50, 15.10, 17.30, 20.10, 22.30; Polus, 11.10, 13.25, 15.40, 17.55, 20.10, 22.25

Magor Macher: Le Boulet – Kino Café, 16.00, 18.00

Medové týždne – Zora, 17.00, 19.30

Neserte nám pestúnku! – Hviezda-záhradné, 19.45

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 12.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00

Osudové leto – Palace/Aupark, 16.45, 19.10, 21.30

Pupendo – Tatra, 16.00, 18.15, 20.30; Istropolis, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00; Polus, 11.45, 14.05, 16.25, 18.45, 21.10

T-Rex – Orange Imax, 14.00, 18.00

Telefónna búdka – Istropolis, 18.15

Túžba – Palace/Aupark, 22.40

Virtuálny svet – Orange Imax, 11.00, 16.00

Terminátor 3 – Palace/Aupark, 13.30, 15.45, 18.00, 20.15, 22.30; Polus, 11.40, 13.50, 16.00, 18.10, 20.20, 22.30

Tomb Raider 2 – Palace/Aupark, 12.15, 14.40, 17.05, 19.30; Polus, 12.30, 14.45, 17.00, 19.15, 21.30

* pondelok 15. september

Bruce všemohúci – Palace/Aupark, 14.30, 15.40, 16.40, 17.50, 18.50, 20.00, 21.00, 22.15; Polus, 14.00, 15.20, 16.10, 17.30, 18.20, 19.40, 20.30, 21.50, 22.40

Cesta človeka – Orange Imax, 17.00, 21.00

Equilibrium – Palace/Aupark, 18.20, 20.40; Polus, 17.40, 19.50, 22.00

Femme Fatal – Palace/Aupark, 20.20

Fimfárum – Istota, 15.00, 17.30; Palace/Aupark, 14.55, 16.50, 18.30

Frida – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; ; Istota, 20.00; Palace/Aupark, 19.20, 21.50

Hlbočina – Palace/Aupark, 21.55

Chicago – Palace/Aupark, 14.10, 16.35, 19.00, 21.25

Kokaínový kartel – Palace/Aupark, 15.00, 17.20, 19.40, 22.10; Polus, 15.00, 17.15, 19.30, 21.45

Kurz sebaovládania – Istropolis, 20.15

Lúpež po taliansky – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 15.10, 17.30, 20.10, 22.30; Polus, 15.40, 17.55, 20.10, 22.25

Magor Macher: Le Boulet – Kino Café, 16.00, 18.00

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00

Osudové leto – Palace/Aupark, 16.45, 19.10, 21.30

Pupendo – Tatra, 16.00, 18.15, 20.30; Istropolis, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00; Polus, 14.05, 16.25, 18.45, 21.10

T-Rex – Orange Imax, 13.00, 19.00

Telefónna búdka – Istropolis, 18.15

Terminátor 3 – Palace/Aupark, 15.45, 18.00, 20.15, 22.30; Polus, 16.00, 18.10, 20.20, 22.30

Tomb Raider 2 – Palace/Aupark, 14.40, 17.05, 19.30; Polus, 14.45, 17.00, 19.15, 21.30

Túžba – Palace/Aupark, 22.40

Virtuálny svet – Orange Imax, 11.00, 15.00

* utorok 16. september

3D mánia – Orange Imax, 17.00

Bruce všemohúci – Palace/Aupark, 14.30, 15.40, 16.40, 17.50, 18.50, 20.00, 21.00, 22.15; Polus, 14.00, 15.20, 16.10, 17.30, 18.20, 19.40, 20.30, 21.50, 22.40

Cesta človeka – Orange Imax, 15.00, 20.00

Equilibrium – Palace/Aupark, 18.20, 20.40; Polus, 17.40, 19.50, 22.00

Femme Fatal – Palace/Aupark, 20.20

Fimfárum – Palace/Aupark, 14.55, 16.50, 18.30

Frida – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 19.20, 21.50

Hlbočina – Palace/Aupark, 21.55

Chicago – Palace/Aupark, 14.10, 16.35, 19.00, 21.25

Kokaínový kartel – Palace/Aupark, 15.00, 17.20, 19.40, 22.10; Polus, 15.00, 17.15, 19.30, 21.45

Kurz sebaovládania – Istropolis, 20.15

Lúpež po taliansky – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 15.10, 17.30, 20.10, 22.30; Polus, 15.40, 17.55, 20.10, 22.25

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 16.00,18.00, 21.00

Osudové leto – Palace/Aupark, 16.45, 19.10, 21.30

Pupendo – Tatra, 16.00, 18.15, 20.30; Istropolis, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 14.3,0, 17.00, 19.30, 22.00; Polus, 14.05, 16.25, 18.45, 21.10

T-Rex – Orange Imax, 13.00

Telefónna búdka – Istropolis, 18.15; Istota, 17.30, 20.00

Terminátor 3 – Palace/Aupark, 15.45, 18.00, 20.15, 22.30; Polus, 16.00, 18.10, 20.20, 22.30

Tomb Raider 2 – Palace/Aupark, 14.40, 17.05, 19.30; Polus, 14.45, 17.00, 19.15, 21.30

Túžba – Palace/Aupark, 22.40

Virtuálny svet – Orange Imax, 14.00, 19.00

* streda 17. september

3D mánia – Orange Imax, 18.00

8 žien – Kino Café, 16.00, 18.00

Bruce všemohúci – Palace/Aupark, 14.30, 15.40, 16.40, 17.50, 18.50, 20.00, 21.00, 22.15; Polus, 14.00, 15.20, 16.10, 17.30, 18.20, 19.40, 20.30, 21.50, 22.40

Cesta človeka – Orange Imax, 20.00

Equilibrium – Palace/Aupark, 18.20, 20.40; Polus, 17.40, 19.50, 22.00

Femme Fatal – Palace/Aupark, 20.20

Fimfárum – Palace/Aupark, 14.55, 16.50, 18.30

Frida – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 19.20, 21.50

Hlbočina – Palace/Aupark, 21.55

Chicago – Palace/Aupark, 14.10, 16.35, 19.00, 21.25

Kokaínový kartel – Palace/Aupark, 15.00, 17.20, 19.40, 22.10; Polus, 15.00, 17.15, 19.30, 21.45

Kurz sebaovládania – Istropolis, 20.15

Lúpež po taliansky – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 15.10, 17.30, 20.10, 22.30; Polus, 15.40, 17.55, 20.10, 22.25

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 14.00, 16.00, 19.00, 21.00

Neserte nám pestúnku – Nádej, 17.30, 20.00

Osudové leto – Palace/Aupark, 16.45, 19.10, 21.30

Pupendo – Tatra, 16.00, 18.15, 20.30; Istropolis, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00; Polus, 14.05, 16.25, 18.45, 21.10

T-Rex – Orange Imax, 13.00, 17.00

Telefónna búdka – Istropolis, 18.15; Istota, 17.30, 20.00

Terminátor 3 – Palace/Aupark, 15.45, 18.00, 20.15, 22.30; Polus, 16.00, 18.10, 20.20, 22.30

Tomb Raider 2 – Palace/Aupark, 14.40, 17.05, 19.30; Polus, 14.45, 17.00, 19.15, 21.30

Túžba – Palace/Aupark, 22.40

Virtuálny svet – Orange Imax, 15.00

* štvrtok 18. september

8 žien – Kino Café, 16.00, 18.00

Cesta človeka – Orange Imax, 17.00, 19.00

T-Rex – Orange Imax, 13.00, 21.00

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00

Kašlem na lásku – Hviezda, 18.00, 20.30

Lúpež po taliansky – Istropolis, 17.45, 20.15

Neserte nám pestúnku – Nádej, 17.30, 20.00

Pupendo – Tatra, 16.00, 18.15, 20.30; Istropolis, 18.00, 20.30

Telefónna búdka – Istota, 17.30, 20.00

Tichý Američan – Mladosť, 15.30, 17.30, 20.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 15.00

filmové kluby

* piatok 12. september

Chicago – FK IC.SK, 20.30

Pupendo – FK IC.SK, 18.00

Krysař – Istropolis Artkino, 18.30, 20.00

Taliančina pre začiatočníkov – FK IC.SK, 16.30

Learning (Učenie) + Pavilon of the Beasts (Pavilón zvierat) – FK IC.SK, 17.45

List do Ameriky – FK IC.SK, 18.15

Aberdeen – FK IC.SK, 18.30

Lesní chodci – FK IC.SK, 20.00

Tri farby: červená – FK IC.SK, 20.15

Buena Vista Social Club – FK IC.SK, 20.45

Slnko v sieti – FK Nostalgia, 18.30

Ostro sledované vlaky – FK Nostalgia, 20.45

* sobota 13. september

Pupendo – Tatra FK IC.SK, o 18.00

Krysař – Istropolis Artkino, 18.30, 20.00

Taliančina pre začiatočníkov – FK IC.SK, 16.30

Learning (Učenie) + Pavilon of the Beasts (Pavilón zvierat) – FK IC.SK, 17.45

List do Ameriky – FK IC.SK, 18.15

Aberdeen – FK IC.SK, 18.30

Lesní chodci – FK IC.SK, 20.00

Tri farby: červená – FK IC.SK, 20.15

Buena Vista Social Club – FK IC.SK, 20.45

Chicago – FK IC.SK, 20.30

* nedeľa 14. september

Pupendo – FK IC.SK, o 18.00

Krysař – Istropolis Artkino, 18.30, 20.00

Taliančina pre začiatočníkov – FK IC.SK, 16.30

Learning (Učenie) + Pavilon of the Beasts (Pavilón zvierat) – FK IC.SK, 17.45

List do Ameriky – FK IC.SK, 18.15

Aberdeen – FK IC.SK, 18.30

Lesní chodci – FK IC.SK, 20.00

Tri farby: červená – FK IC.SK, 20.15

Frida – FK Ružinov, 18.00

Buena Vista Social Club – FK IC.SK, 20.45

Telo na telo – Igric, Dúbravka, 19.00

Titana – Artkino Lúky, 14.00, 16.00

Chicago – FK IC.SK, 20.30

* pondelok 15. september

Pupendo – FK IC.SK, 18.00

Krysař – Istropolis Artkino, 18.30, 20.00

Taliančina pre začiatočníkov – FK IC.SK, 16.30

Learning (Učenie) + Pavilon of the Beasts (Pavilón zvierat) – FK IC.SK, 17.45

List do Ameriky – FK IC.SK, 18.15

Aberdeen – FK IC.SK, 18.30

Lesní chodci – FK IC.SK, 20.00

Tri farby: červená – FK IC.SK, 20.15

Buena Vista Social Club – FK IC.SK, 20.45

Chicago – FK IC.SK, 20.30

* utorok 16. september

Pupendo – FK IC.SK, 18.00

Krysař – Istropolis Artkino, 18.30, 20.00

Taliančina pre začiatočníkov – FK IC.SK, 16.30

Leaving a Trace (Zanechať stopu) + She Kept Asking for The Moon (Pásla kone na betóne) – FK IC.SK, 17.45

List do Ameriky – FK IC.SK, 18.15

Aberdeen – FK IC.SK, 18.30

Lesní chodci – FK IC.SK, 20.00

Tri farby: červená – FK IC.SK, 20.15

Buena Vista Social Club – FK IC.SK, 20.45

Brazil – FK Lúky, 20.00

Chicago – FK IC.SK, 20.30;

* streda 17. september

Pupendo – FK IC.SK, 18.00

Frida – FK IC.SK, 11.00, Artkino Za Zrkadlom, 20.00

Krysař – Istropolis Artkino, 18.30, 20.00

Taliančina pre začiatočníkov – FK IC.SK, 16.30

Leaving a Trace (Zanechať stopu) + She Kept Asking for The Moon (Pásla kone na betóne) – FK IC.SK, 17.45

List do Ameriky – FK IC.SK, 18.15

Aberdeen – FK IC.SK, 18.30

Lesní chodci – FK IC.SK, 20.00

Tri farby: červená – FK IC.SK, 20.15

Buena Vista Social Club – FK IC.SK, 20.45

Umelá inteligencia – FK Nostalgia, 18.30

Chicago – FK IC.SK, 20.30,

Chicago – Artkino Lúky, 20.00

* štvrtok 18. september

Pinocchio – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00

Auto Focus – FK IC.SK, 17.30

Leaving a Trace (Zanechať stopu) + She Kept Asking For The Moon (Pásla kone na betóne)

Kult hákového kríža – FK IC.SK, 18.00

Psie dni – FK IC.SK, 18.15

Rýchly bežec – FK IC.SK, 19.30

Za mrakmi – FK IC.SK, 20.00

Tri farby: modrá – FK IC.SK, 20.15

Hovor s ňou – FK IC.SK, 20.30

Pavučina snov – Igric, Dúbravka, 19.00

Ľalie poľné – FK Za Zrkadlom, 18.00

Chicago – Artkino Lúky, 20.00

Equilibrium

Film – USA

Réžia: Kurt Wimmer, hrajú: Dominic Purcell, Christian Bale, Sean Bean, Angus MacFadyen, Taye Diggs

Futuristický svet zavádza prísny režim – aby sa zabránilo vojne, robí sa všetko pre potláčanie emócií – sú zakázané knihy, umenie i hudba a city sú zločinom trestaným smrťou.

John Preston je špičkovým vládnym agentom zodpovedným sa likvidáciu tých, ktorí porušujú pravidlá. Stratí však krabičku s Proziom – drogou, ktorá potláča emócie, a tak sa z toho, kto má strážiť zákon, stáva ten, kto začne bojovať za jeho zrušenie.

Lúpež po Taliansky

Film – USA/Francúzsko/UK

Réžia: F. Gary Gray, hrajú: Mark Wahlberg, Charlize Theron, Donald Sutherland, Jason Statham, Seth Green

Ich geniálny plán bol premyslený do najmenších detailov a uskutočnený úplne bezchybne. Napokon, každý z nich bol špičkový profesionál vo svojom odbore a Charlie (Mark Wahlberg) by za svoj tím dal ruku do ohňa. Podaril sa aj únik, napriek tomu, že to bol jeden z najstráženejších palácov v Benátkach. Ale jeden z nich zradil a práve Steveovi (Edward Norton) spadol do náručia priam rozprávkový poklad. Jeho podraz zaplatil životom kasár John (Donald Sutherland), veterán, ktorý dcére i sebe sľúbil, že potom už zavesí remeslo na klinec. Stella (Charlize Theronová) zdedila po otcovi zlaté kasárske ručičky, len s tým rozdielom, že ona stojí na strane zákona.

Pre Charlieho teda nie je ľahké získať ju na svoju stranu a presvedčiť ju, že cieľom nie sú len zlaté blyšťavé tehličky, ale predovšetkým pomsta za smrť kamaráta, jej otca.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Na čo nezabudnúť, ak plánujete na leto malé i väčšie výlety
  2. Vodiči, pozor na drahé tankovanie v zahraničí!
  3. Je pre vás oddych synonymom spoznávania? Vycestujte za zážitkami
  4. Na pošte si s Fumbi kúpite kryptomeny už aj za hotovosť
  5. Vyhrajte letnú dovolenku s víkendovým vydaním denníka SME
  6. 30 rokov kvality spojenej so svetovými značkami automobilov
  7. Vychádza nový časopis pre šikovné ruky a útulný domov
  8. Mladá nádej Slovenska. Pracoval aj pre americkú armádu
  1. Ocenená 4K autokamera Mio má aj 2K so 60 snímkami a FHD so 120!
  2. Vodiči, pozor na drahé tankovanie v zahraničí!
  3. Je pre vás oddych synonymom spoznávania? Vycestujte za zážitkami
  4. Vyhrajte letnú dovolenku s víkendovým vydaním denníka SME
  5. Na pošte si s Fumbi kúpite kryptomeny už aj za hotovosť
  6. V uliciach Košíc vyzbierali dobrovoľníci 26 ton odpadu
  7. Výlety na mieru pre celú rodinu
  8. 30 rokov kvality spojenej so svetovými značkami automobilov
  1. Vodiči, pozor na drahé tankovanie v zahraničí! 14 702
  2. Slovenské oplátky ocenil aj svet. Receptúru pozná jeden človek 12 750
  3. Leto v Čechách a na Morave: Tipy na výlety v susednej krajine 9 369
  4. Mladá nádej Slovenska. Pracoval aj pre americkú armádu 7 941
  5. Djerba: odlišná príchuť dovolenky v Tunisku 4 236
  6. Vychádza nový časopis pre šikovné ruky a útulný domov 3 868
  7. Čítajte odomknuté články na mobile, počítači a aj v tablete 3 796
  8. Analytik Horňák: Niektorí výrobcovia budú musieť znížiť ceny 3 409
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Blogy SME

  1. Daniel Bíro: V Bratislave malo byť metro. Aké sú história a súčasnosť tohto projektu?
  2. Martina Hilbertová: Utečenci spali na lehátkach a platili za nich ako v luxusnom hoteli.
  3. Ľudmila Križanovská: Žobráci v centre Bratislavy. Ľudia v núdzi alebo príživníci?
  4. Milota Sidorová: Toto mesto v Taliansku založilo Kanceláriu pre čas. Čaká to aj Bratislavu?
  5. Anton Sládek: Bratislava - Vysoká ulica včera a dnes
  6. Anton Sládek: Bratislava - Hviezdoslavovo námestie
  7. Anton Sládek: Dunaj XIII. Most Apollo a okolo
  8. Matej Vagač: Ukradnutý verejný priestor. V Horskom parku sú porušené vlastnícke práva.
  1. Ján Šeďo: Mám 46 rokov, 4 deti a veľa skúseností - bránil sa dnes E. Heger u B. Závodského.(Oprava mena). 11 122
  2. Juraj Kumičák: Ako Rusi veľkú vojnu vyhrali... (časť IVa) 10 755
  3. Vanda Tuchyňová: Svedectvo bývalého krajského predsedu OĽANO v Žiline 10 264
  4. Martina Hilbertová: Utečenci spali na lehátkach a platili za nich ako v luxusnom hoteli. 7 732
  5. Jozef Černek: Turecko, letecky s dvomi deťmi, časť prvá - cesta tam 4 200
  6. Tomáš Jacko: Keď upratovačka zarába viac než univerzitný profesor 3 827
  7. Andrej Šverha: Pohodovo Okolo Balatonu 3 414
  8. Andrej Kiska: Pomôžme Cigánom dostať sa tam, kam tak mnohí chcú. 3 155
  1. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 42. - Arktída - Príbeh havárie vzducholode Italia podľa priameho účastníka Běhounka
  2. Lívia Hlavačková: Týždenne zjete jednu kreditku v podobe mikroplastov
  3. Jiří Ščobák: Ruské straty budú o 20 000 mŕtvych vyššie, než uvádza Ukrajina (analýza situácie na bojisku)
  4. Jiří Ščobák: Bude Ukrajina po vojne prosperovať? A my s ňou?
  5. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 41. - Arktída - Roald Amundsen, Umberto Nobile a Expedícia Norge - 1926
  6. Monika Nagyova: Nebyť matkou je úžasné
  7. Jiří Ščobák: Skepsia okolo kryptomien: Ktoré kryptomeny naozaj nie sú pre začiatočníkov?
  8. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 40. - Arktída - Expedícia MacMillan s účasťou amerického letectva z roku 1925
SkryťZatvoriť reklamu