SME
Pondelok, 23. november, 2020 | Meniny má KlementKrížovkyKrížovky

Kam do kina

kiná* piatok 12. september

3D mánia – Orange Imax, 14.00

Bruce všemohúci – Palace/Aupark, 14.30, 15.40, 16.40, 17.50, 18.50, 20.00, 21.00, 22.15; Polus, 14.00, 15.20, 16.10, 17.30, 18.20, 19.40, 20.30, 21.50, 22.40

Cesta človeka – Orange Imax, 13.00, 20.00

Dvaja pátrači – Kino Café, 16.00, 18.00

Equilibrium – Palace/Aupark, 18.20, 20.40; Polus, 17.40, 19.50, 22.00

Femme Fatal – Palace/Aupark, 20.20

Fimfárum – Palace/Aupark, 14.55, 16.50, 18.30; Istota, 17.30

Frida – Istota, 20.00; Palace/Aupark, 19.20, 21.50

Hlbočina – Palace/Aupark, 21.55

Skryť Vypnúť reklamu

Chicago – Palace/Aupark, 14.10, 16.35, 19.00, 21.25

Kokaínový kartel – Palace/Aupark, 15.00, 17.20, 19.40, 22.10; Polus, 15.00, 17.15, 19.30, 21.45

Kruh – Nádej, 17.30, 20.00

Kurz sebaovládania – Istropolis, 20.15

Lúpež po taliansky – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 15.10, 17.30, 20.10, 22.30;

Neserte nám pestúnku! – Hviezda-záhradné, 19.45

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00, 22.00

Osudové leto – Palace/Aupark, 16.45, 19.10, 21.30

Pupendo – Tatra, 16.00, 18.15, 20.30; Istropolis, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00; Polus, 14.05, 16.25, 21.10

Polus, 15.40, 17.55, 20.10, 22.25

Smradi – Mladosť, 20.00

T-Rex – Orange Imax, 16.00

Telefónna búdka – Istropolis, 18.15

Terminátor 3 – Palace/Aupark, 15.45, 18.00, 20.15, 22.30; Polus, 16.00, 18.10, 20.20, 22.30

Skryť Vypnúť reklamu

Tomb Raider 2 – Palace/Aupark, 14.40, 17.05, 19.30; Polus, 14.45, 17.00, 19.15, 21.30

Túžba – Palace/Aupark, 22.40

Virtuálny svet – Orange Imax, 18.00

* sobota 13. september

Atanarjuat – Rýchly bežec – Mladosť, 20.00

Bruce všemohúci – Palace/Aupark, 12.20, 13.30, 14.30, 15.40, 16.40, 17.50, 18.50, 20.00, 21.00, 22.15; Polus, 11.05, 11.50, 13.15, 14.00, 15.20, 16.10, 17.30, 18.20, 19.40, 20.30, 21.50, 22.40

Cesta človeka – Orange Imax, 17.00, 21.00

Equilibrium – Palace/Aupark, 18.20, 20.40; Polus, 17.40, 19.50, 22.00

Femme Fatal – Palace/Aupark, 20.20

Fimfárum – Istota, 15.00, 17.30; Palace/Aupark, 13.00, 14.55, 16.50, 18.30

Frida – Istota, 20.00; Nivy, 16.00, 19.00; Palace/Aupark, 19.20, 21.50

Hlbočina – Palace/Aupark, 21.55

Chicago – Palace/Aupark, 14.10, 16.35, 19.00, 21.25

Skryť Vypnúť reklamu

Johnny English – Nádej, 17.30, 20.00

Kokaínový kartel – Palace/Aupark, 12.40, 15.00, 17.20, 19.40, 22.10; Polus, 12.45, 15.00, 17.15, 19.30, 21.45

Kurz sebaovládania – Istropolis, 20.15

Lúpež po taliansky – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 12.50, 15.10, 17.30, 20.10, 22.30; Polus, 11.10, 13.25, 15.40, 17.55, 20.10, 22.25

Magor Macher: Le Boulet – Kino Café, 16.00, 18.00

Medové týždne – Zora, 17.00, 19.30

Neserte nám pestúnku! – Hviezda-záhradné, 19.45

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00

Osudové leto – Palace/Aupark, 16.45, 19.10, 21.30

Pupendo – Tatra, 16.00, 18.15, 20.30; Istropolis, 18.00, 20.30, Palace/Aupark, 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00; Polus, 11.45, 14.05, 16.25, 18.45, 21.10

Tomb Raider 2 – Palace/Aupark, 12.15, 14.40, 17.05, 19.30; Polus, 12.30, 14.45, 17.00, 19.15, 21.30

Terminátor 2 – Palace/Aupark, 13.30, 15.45, 18.00, 20.15, 22.30; Polus, 11.40, 13.50, 16.00, 18.10, 20.20, 22.30

T-Rex – Orange Imax, 13.00, 19.00

Telefónna búdka – Istropolis, 18.15

Túžba – Palace/Aupark, 22.40

Virtuálny svet – Orange Imax, 11.00, 15.00

* nedeľa 14. september

Bruce všemohúci – Palace/Aupark, 12.20, 13.30, 14.30, 15.40, 16.40, 17.50, 18.50, 20.00, 21.00, 22.15; Polus, 11.05, 11.50, 13.15, 14.00, 15.20, 16.10, 17.30, 18.20, 19.40, 20.30, 21.50, 22.40

Cesta človeka – Orange Imax, 13.00, 20.00

Equilibrim – Palace/Aupark, 18.20, 20.40; Polus, 17.40, 19.50, 22.00

Experiment – Lúky, 20.00

Femme Fatal – Palace/Aupark, 20.20

Fimfárum – Istota, 15.00, 17.30; Palace/Aupark, 13.00, 14.55, 16.50, 18.30

Frida – Istota, 20.00; Palace/Aupark, 19.20, 21.50

Hlbočina – Palace/Aupark, 21.55

Chicago – Palace/Aupark, 14.10, 16.35, 19.00, 21.25

Jalla! Jalla! – Mladosť, 20.00

Johnny English – Nádej, 17.30, 20.00

Kokaínový kartel – Palace/Aupark, 12.40, 15.00, 17.20, 19.40, 22.10; Polus, 12.45, 15.00, 17.15, 19.30, 21.45

Kurz sebaovládania – Istropolis, 20.15

Lúpež po taliansky – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 12.50, 15.10, 17.30, 20.10, 22.30; Polus, 11.10, 13.25, 15.40, 17.55, 20.10, 22.25

Magor Macher: Le Boulet – Kino Café, 16.00, 18.00

Medové týždne – Zora, 17.00, 19.30

Neserte nám pestúnku! – Hviezda-záhradné, 19.45

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 12.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00

Osudové leto – Palace/Aupark, 16.45, 19.10, 21.30

Pupendo – Tatra, 16.00, 18.15, 20.30; Istropolis, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00; Polus, 11.45, 14.05, 16.25, 18.45, 21.10

T-Rex – Orange Imax, 14.00, 18.00

Telefónna búdka – Istropolis, 18.15

Túžba – Palace/Aupark, 22.40

Virtuálny svet – Orange Imax, 11.00, 16.00

Terminátor 3 – Palace/Aupark, 13.30, 15.45, 18.00, 20.15, 22.30; Polus, 11.40, 13.50, 16.00, 18.10, 20.20, 22.30

Tomb Raider 2 – Palace/Aupark, 12.15, 14.40, 17.05, 19.30; Polus, 12.30, 14.45, 17.00, 19.15, 21.30

* pondelok 15. september

Bruce všemohúci – Palace/Aupark, 14.30, 15.40, 16.40, 17.50, 18.50, 20.00, 21.00, 22.15; Polus, 14.00, 15.20, 16.10, 17.30, 18.20, 19.40, 20.30, 21.50, 22.40

Cesta človeka – Orange Imax, 17.00, 21.00

Equilibrium – Palace/Aupark, 18.20, 20.40; Polus, 17.40, 19.50, 22.00

Femme Fatal – Palace/Aupark, 20.20

Fimfárum – Istota, 15.00, 17.30; Palace/Aupark, 14.55, 16.50, 18.30

Frida – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; ; Istota, 20.00; Palace/Aupark, 19.20, 21.50

Hlbočina – Palace/Aupark, 21.55

Chicago – Palace/Aupark, 14.10, 16.35, 19.00, 21.25

Kokaínový kartel – Palace/Aupark, 15.00, 17.20, 19.40, 22.10; Polus, 15.00, 17.15, 19.30, 21.45

Kurz sebaovládania – Istropolis, 20.15

Lúpež po taliansky – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 15.10, 17.30, 20.10, 22.30; Polus, 15.40, 17.55, 20.10, 22.25

Magor Macher: Le Boulet – Kino Café, 16.00, 18.00

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00

Osudové leto – Palace/Aupark, 16.45, 19.10, 21.30

Pupendo – Tatra, 16.00, 18.15, 20.30; Istropolis, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00; Polus, 14.05, 16.25, 18.45, 21.10

T-Rex – Orange Imax, 13.00, 19.00

Telefónna búdka – Istropolis, 18.15

Terminátor 3 – Palace/Aupark, 15.45, 18.00, 20.15, 22.30; Polus, 16.00, 18.10, 20.20, 22.30

Tomb Raider 2 – Palace/Aupark, 14.40, 17.05, 19.30; Polus, 14.45, 17.00, 19.15, 21.30

Túžba – Palace/Aupark, 22.40

Virtuálny svet – Orange Imax, 11.00, 15.00

* utorok 16. september

3D mánia – Orange Imax, 17.00

Bruce všemohúci – Palace/Aupark, 14.30, 15.40, 16.40, 17.50, 18.50, 20.00, 21.00, 22.15; Polus, 14.00, 15.20, 16.10, 17.30, 18.20, 19.40, 20.30, 21.50, 22.40

Cesta človeka – Orange Imax, 15.00, 20.00

Equilibrium – Palace/Aupark, 18.20, 20.40; Polus, 17.40, 19.50, 22.00

Femme Fatal – Palace/Aupark, 20.20

Fimfárum – Palace/Aupark, 14.55, 16.50, 18.30

Frida – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 19.20, 21.50

Hlbočina – Palace/Aupark, 21.55

Chicago – Palace/Aupark, 14.10, 16.35, 19.00, 21.25

Kokaínový kartel – Palace/Aupark, 15.00, 17.20, 19.40, 22.10; Polus, 15.00, 17.15, 19.30, 21.45

Kurz sebaovládania – Istropolis, 20.15

Lúpež po taliansky – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 15.10, 17.30, 20.10, 22.30; Polus, 15.40, 17.55, 20.10, 22.25

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 16.00,18.00, 21.00

Osudové leto – Palace/Aupark, 16.45, 19.10, 21.30

Pupendo – Tatra, 16.00, 18.15, 20.30; Istropolis, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 14.3,0, 17.00, 19.30, 22.00; Polus, 14.05, 16.25, 18.45, 21.10

T-Rex – Orange Imax, 13.00

Telefónna búdka – Istropolis, 18.15; Istota, 17.30, 20.00

Terminátor 3 – Palace/Aupark, 15.45, 18.00, 20.15, 22.30; Polus, 16.00, 18.10, 20.20, 22.30

Tomb Raider 2 – Palace/Aupark, 14.40, 17.05, 19.30; Polus, 14.45, 17.00, 19.15, 21.30

Túžba – Palace/Aupark, 22.40

Virtuálny svet – Orange Imax, 14.00, 19.00

* streda 17. september

3D mánia – Orange Imax, 18.00

8 žien – Kino Café, 16.00, 18.00

Bruce všemohúci – Palace/Aupark, 14.30, 15.40, 16.40, 17.50, 18.50, 20.00, 21.00, 22.15; Polus, 14.00, 15.20, 16.10, 17.30, 18.20, 19.40, 20.30, 21.50, 22.40

Cesta človeka – Orange Imax, 20.00

Equilibrium – Palace/Aupark, 18.20, 20.40; Polus, 17.40, 19.50, 22.00

Femme Fatal – Palace/Aupark, 20.20

Fimfárum – Palace/Aupark, 14.55, 16.50, 18.30

Frida – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 19.20, 21.50

Hlbočina – Palace/Aupark, 21.55

Chicago – Palace/Aupark, 14.10, 16.35, 19.00, 21.25

Kokaínový kartel – Palace/Aupark, 15.00, 17.20, 19.40, 22.10; Polus, 15.00, 17.15, 19.30, 21.45

Kurz sebaovládania – Istropolis, 20.15

Lúpež po taliansky – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 15.10, 17.30, 20.10, 22.30; Polus, 15.40, 17.55, 20.10, 22.25

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 14.00, 16.00, 19.00, 21.00

Neserte nám pestúnku – Nádej, 17.30, 20.00

Osudové leto – Palace/Aupark, 16.45, 19.10, 21.30

Pupendo – Tatra, 16.00, 18.15, 20.30; Istropolis, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00; Polus, 14.05, 16.25, 18.45, 21.10

T-Rex – Orange Imax, 13.00, 17.00

Telefónna búdka – Istropolis, 18.15; Istota, 17.30, 20.00

Terminátor 3 – Palace/Aupark, 15.45, 18.00, 20.15, 22.30; Polus, 16.00, 18.10, 20.20, 22.30

Tomb Raider 2 – Palace/Aupark, 14.40, 17.05, 19.30; Polus, 14.45, 17.00, 19.15, 21.30

Túžba – Palace/Aupark, 22.40

Virtuálny svet – Orange Imax, 15.00

* štvrtok 18. september

8 žien – Kino Café, 16.00, 18.00

Cesta človeka – Orange Imax, 17.00, 19.00

T-Rex – Orange Imax, 13.00, 21.00

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00

Kašlem na lásku – Hviezda, 18.00, 20.30

Lúpež po taliansky – Istropolis, 17.45, 20.15

Neserte nám pestúnku – Nádej, 17.30, 20.00

Pupendo – Tatra, 16.00, 18.15, 20.30; Istropolis, 18.00, 20.30

Telefónna búdka – Istota, 17.30, 20.00

Tichý Američan – Mladosť, 15.30, 17.30, 20.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 15.00

filmové kluby

* piatok 12. september

Chicago – FK IC.SK, 20.30

Pupendo – FK IC.SK, 18.00

Krysař – Istropolis Artkino, 18.30, 20.00

Taliančina pre začiatočníkov – FK IC.SK, 16.30

Learning (Učenie) + Pavilon of the Beasts (Pavilón zvierat) – FK IC.SK, 17.45

List do Ameriky – FK IC.SK, 18.15

Aberdeen – FK IC.SK, 18.30

Lesní chodci – FK IC.SK, 20.00

Tri farby: červená – FK IC.SK, 20.15

Buena Vista Social Club – FK IC.SK, 20.45

Slnko v sieti – FK Nostalgia, 18.30

Ostro sledované vlaky – FK Nostalgia, 20.45

* sobota 13. september

Pupendo – Tatra FK IC.SK, o 18.00

Krysař – Istropolis Artkino, 18.30, 20.00

Taliančina pre začiatočníkov – FK IC.SK, 16.30

Learning (Učenie) + Pavilon of the Beasts (Pavilón zvierat) – FK IC.SK, 17.45

List do Ameriky – FK IC.SK, 18.15

Aberdeen – FK IC.SK, 18.30

Lesní chodci – FK IC.SK, 20.00

Tri farby: červená – FK IC.SK, 20.15

Buena Vista Social Club – FK IC.SK, 20.45

Chicago – FK IC.SK, 20.30

* nedeľa 14. september

Pupendo – FK IC.SK, o 18.00

Krysař – Istropolis Artkino, 18.30, 20.00

Taliančina pre začiatočníkov – FK IC.SK, 16.30

Learning (Učenie) + Pavilon of the Beasts (Pavilón zvierat) – FK IC.SK, 17.45

List do Ameriky – FK IC.SK, 18.15

Aberdeen – FK IC.SK, 18.30

Lesní chodci – FK IC.SK, 20.00

Tri farby: červená – FK IC.SK, 20.15

Frida – FK Ružinov, 18.00

Buena Vista Social Club – FK IC.SK, 20.45

Telo na telo – Igric, Dúbravka, 19.00

Titana – Artkino Lúky, 14.00, 16.00

Chicago – FK IC.SK, 20.30

* pondelok 15. september

Pupendo – FK IC.SK, 18.00

Krysař – Istropolis Artkino, 18.30, 20.00

Taliančina pre začiatočníkov – FK IC.SK, 16.30

Learning (Učenie) + Pavilon of the Beasts (Pavilón zvierat) – FK IC.SK, 17.45

List do Ameriky – FK IC.SK, 18.15

Aberdeen – FK IC.SK, 18.30

Lesní chodci – FK IC.SK, 20.00

Tri farby: červená – FK IC.SK, 20.15

Buena Vista Social Club – FK IC.SK, 20.45

Chicago – FK IC.SK, 20.30

* utorok 16. september

Pupendo – FK IC.SK, 18.00

Krysař – Istropolis Artkino, 18.30, 20.00

Taliančina pre začiatočníkov – FK IC.SK, 16.30

Leaving a Trace (Zanechať stopu) + She Kept Asking for The Moon (Pásla kone na betóne) – FK IC.SK, 17.45

List do Ameriky – FK IC.SK, 18.15

Aberdeen – FK IC.SK, 18.30

Lesní chodci – FK IC.SK, 20.00

Tri farby: červená – FK IC.SK, 20.15

Buena Vista Social Club – FK IC.SK, 20.45

Brazil – FK Lúky, 20.00

Chicago – FK IC.SK, 20.30;

* streda 17. september

Pupendo – FK IC.SK, 18.00

Frida – FK IC.SK, 11.00, Artkino Za Zrkadlom, 20.00

Krysař – Istropolis Artkino, 18.30, 20.00

Taliančina pre začiatočníkov – FK IC.SK, 16.30

Leaving a Trace (Zanechať stopu) + She Kept Asking for The Moon (Pásla kone na betóne) – FK IC.SK, 17.45

List do Ameriky – FK IC.SK, 18.15

Aberdeen – FK IC.SK, 18.30

Lesní chodci – FK IC.SK, 20.00

Tri farby: červená – FK IC.SK, 20.15

Buena Vista Social Club – FK IC.SK, 20.45

Umelá inteligencia – FK Nostalgia, 18.30

Chicago – FK IC.SK, 20.30,

Chicago – Artkino Lúky, 20.00

* štvrtok 18. september

Pinocchio – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00

Auto Focus – FK IC.SK, 17.30

Leaving a Trace (Zanechať stopu) + She Kept Asking For The Moon (Pásla kone na betóne)

Kult hákového kríža – FK IC.SK, 18.00

Psie dni – FK IC.SK, 18.15

Rýchly bežec – FK IC.SK, 19.30

Za mrakmi – FK IC.SK, 20.00

Tri farby: modrá – FK IC.SK, 20.15

Hovor s ňou – FK IC.SK, 20.30

Pavučina snov – Igric, Dúbravka, 19.00

Ľalie poľné – FK Za Zrkadlom, 18.00

Chicago – Artkino Lúky, 20.00

Equilibrium

Film – USA

Réžia: Kurt Wimmer, hrajú: Dominic Purcell, Christian Bale, Sean Bean, Angus MacFadyen, Taye Diggs

Futuristický svet zavádza prísny režim – aby sa zabránilo vojne, robí sa všetko pre potláčanie emócií – sú zakázané knihy, umenie i hudba a city sú zločinom trestaným smrťou.

John Preston je špičkovým vládnym agentom zodpovedným sa likvidáciu tých, ktorí porušujú pravidlá. Stratí však krabičku s Proziom – drogou, ktorá potláča emócie, a tak sa z toho, kto má strážiť zákon, stáva ten, kto začne bojovať za jeho zrušenie.

Lúpež po Taliansky

Film – USA/Francúzsko/UK

Réžia: F. Gary Gray, hrajú: Mark Wahlberg, Charlize Theron, Donald Sutherland, Jason Statham, Seth Green

Ich geniálny plán bol premyslený do najmenších detailov a uskutočnený úplne bezchybne. Napokon, každý z nich bol špičkový profesionál vo svojom odbore a Charlie (Mark Wahlberg) by za svoj tím dal ruku do ohňa. Podaril sa aj únik, napriek tomu, že to bol jeden z najstráženejších palácov v Benátkach. Ale jeden z nich zradil a práve Steveovi (Edward Norton) spadol do náručia priam rozprávkový poklad. Jeho podraz zaplatil životom kasár John (Donald Sutherland), veterán, ktorý dcére i sebe sľúbil, že potom už zavesí remeslo na klinec. Stella (Charlize Theronová) zdedila po otcovi zlaté kasárske ručičky, len s tým rozdielom, že ona stojí na strane zákona.

Pre Charlieho teda nie je ľahké získať ju na svoju stranu a presvedčiť ju, že cieľom nie sú len zlaté blyšťavé tehličky, ale predovšetkým pomsta za smrť kamaráta, jej otca.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Investície s fixným ročným výnosom 5,5 % - 8 %
  2. Vianočnú edíciu kávy Starbucks tento rok kúpite už aj v obchode
  3. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny
  4. Vyšperkujte Vianoce - tipy na vianočné darčeky
  5. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
  6. Neberieme štúdium športovo, ale športujeme
  7. Predplatená telefónna karta s kreditom 10 € v denníku SME
  8. Nástrahy online vyučovania, o ktorých sa nehovorí
  9. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe
  10. Mercedes-Benz EQV je elektrické riešenie všestranného vozidla
  1. Imunitnú bombu do tela dostanete vďaka Vitaglucanu
  2. Get our subscription and support the Online Charity Auction
  3. Ako overiť či máte aktívny druhý pilier?
  4. Kurzarbeit – then, now and tomorrow
  5. Fanshop HC Košice prichádza s novinkami
  6. Nástrahy online vyučovania, o ktorých sa nehovorí
  7. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe
  8. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
  9. Vianočnú edíciu kávy Starbucks tento rok kúpite už aj v obchode
  10. Predplatená telefónna karta s kreditom 10 € v denníku SME
  1. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 29 637
  2. Príbehy vyhorených, tandem okolo Bödöra a nová trať v Bratislave 10 354
  3. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 10 320
  4. Oslávte nový rok v teple: Cestujte na Zanzibar úplne bezpečne 9 671
  5. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 9 429
  6. Učiteľka roka 2018: Koľko času by malo dieťa tráviť za počítačom 9 259
  7. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 9 183
  8. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 913
  9. Ako nahradiť fosílne palivá geotermálnou energiou? 8 759
  10. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci 8 448
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu