Frida - Tatra, 16.00, 18.15, 20.30; Palace/Aupark, 17.20, 19.45, 22.10
Štvanec - Hviezda, 20.30
Pianista - Hviezda, 18.00; Istropolis, 20.15;
Rímske prázdniny - Hviezda-záhradné, 19.45; Polus, 12.15, 14.10, 16.05, 18.00; Palace/Aupark, 12.05, 14.05, 16.05
Fimfárum - Mladosť, 18.00; Istropolis, 16.30, 18.30
Aberdeen - Mladosť, 15.30, 20.00
Terminátor 3: Vzbura strojov - Nádej, 17.30, 20,00; Polus, 11.30, 13.40, 15.50, 18.05, 20.15, 22.25; Palace/Aupark, 13.30, 15.45, 18.00, 20.15, 22.30
Taxi 2003 - Zora, 17.00, 19.30; Lúky, 18.00, 20.00
Lara Croft Tomb Raider - Istropolis, 18.00, 20.30; Istota, 17.30, 20.00; Polus, 12.30, 14.45, 17.00, 19.15, 21.30; Palace/Aupark, 12.15, 14.40, 17.05, 19.30, 21.55
8 žien - Kino Café, 16.00, 18.00
Bruce všemohúci - Polus, 11.00, 11.50, 13.10, 14.00, 15.20, 16.10, 17.30, 18.20, 19.40, 20.30, 21.50, 22.40; Palace/Aupark, 12.20, 13.30, 14.30, 15.40, 16.40, 17.50, 18.50, 20.00, 21.00, 22.10
Hlbočina - Polus, 18.10, 20.25, 22.45; Palace/Aupark, 19.55, 22.15
Lovec démonov - Polus, 21.40; Palace/Aupark, 21.40
Femme Fatale - Polus, 20.00, 22.20; Palace/Aupark, 19.25
Chicago - Polus, 19.20; Palace/Aupark, 14.10, 16.35, 19.00, 21.25
Charlieho anjeli: Na plný plyn - Polus, 12.20, 14.30, 16.40, 18.50, 21.00; Palace/Aupark, 14.10, 16.25, 18.45, 21.05; Igric, Dúbravka, 19.00
Po čom dievča túži - Palace/Aupark, 13.15, 15.25, 17.40
Neserte nám pestúnku - Palace/Aupark, 12.30, 18.55, 21.15
Osudové leto - Palace/Aupark, 12.10, 16.45, 21.30
Kurz sebaovládania - Palace/Aupark, 14.30, 19.10
Túžba - Palace/Aupark, 19.05, 20.55, 22.45
KONCERTY
10.30 Pressburger Quartett - Program: W. A. Mozart, A. von Webem, J. Brahms - Galéria mesta Bratislavy - Mirbachov palác, Františkánske nám. 11
18.00 1775 básní Emily Dickinsonové, cyklus komorných programov „Brehy“. Účinkujú: Robert Křesťan & Malina Band - Koncertná sieň Klarisky
PODUJATIA
9.00 - 18.00 Zraz historických železničných vozidiel - Rušňové depo Bratislava - východ (staré depo)
14.00 Promülle, TV Talk show Richarda Müllera, hosť večera: Jaroslav Dušek - Radošinské naivné divadlo
Bratislava Open 2003, medzinárodná súťaž tanečných párov, 10.00 valčík, 15.00 domáca súťaž o Slovenský pohár - Stolnotenisová hala SSTZ, Černockého 6 (Rača)
PRE DETI
Doba ľadová - Istropolis, 16.00; Istota, 15.00
Pinocchio - Hviezda, 16.00 (ČD); Polus, 11.20, 12.35, 13.35, 14.50, 15.55, 17.05; Palace/Aupark, 12.25, 14.45, 17.05
10.30 O Šípovej Ruženke, detská divadelná scéna - Dom kultúry Dúbravka, Saratovská 2/a
10.30 O vyhladnutom drakovi, bábkové predstavenie - Cultus, Ružinovská 28, Malá sála
15.00 Kto preskočí dúhu, hry na terase - Klub 22, Vavilovova 22
16.00 O kukučke, ktorá prestala kukať, marionetové predstavenie - Dom kultúry Zrkadlový háj, Rovniankova 3
16.00 O dvojhlavej dračici, príbeh z dračieho sveta, ktorý má len dve svetové strany - Bibiana, Panská 41
KLUBY
Cafe Studio Club - Hráme vinyl
Laverna - Relax Disco Mix, DJ Peter
Budha Bar - Medená 16
Casey - Botanická 35
Club 39 - Staré grunty, Mlynská dolina
Elam klub - Staré grunty 53
Kráter - Vysoká 14
Laverna - Námestie SNP
Live!club - Einsteinova 18
Tatra Club - Námestie 1. mája 12
Terminal - Špitálska 4
Umelecká záhrada - Vajanského nábrežie
Účko - Nábr. arm. gen. L. Svobodu