17.30 a 19.45 Večer Milana Markoviča – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5
19.00 Popoluška – SND, Hviezdoslavovo nám. 1
20.00 Židovská noc – Divadlo Aréna, Viedenská 10
KINÁ
Frida – Tatra, 16.00, 18.15, 20.30; Palace/Aupark, 17.20, 19.45, 22.10
Štvanec – Hviezda, 20.30
Pianista – Hviezda, 18.00; Istropolis, 20.15
Rímske prázdniny – Hviezda-záhradné, 19.45; Polus, 12.15, 14.10, 16.05, 18.00; Palace/Aupark, 12.05, 14.05, 16.05
Fimfárum – Mladosť, 18.00; Istropolis, 16.30, 18.30
Aberdeen – Mladosť, 15.30, 20.00
Terminátor 3: Vzbura strojov – Nádej, 17.30, 20,00; Polus, 11.30, 13.40, 15.50, 18.05, 20.15, 22.25; Palace/Aupark, 13.30, 15.45, 18.00, 20.15, 22.30
Taxi 2003 – Zora, 17.00, 19.30 h
Lara Croft Tomb Raider 2 – Istropolis, 18.00, 20.30; Istota, 17.30, 20.00; Polus, 12.30, 14.45, 17.00, 19.15, 21.30; Palace/Aupark, 12.15, 14.40, 17.05, 19.30, 21.55
Matrix Reloaded – Nivy, 16.00, 19.00
Magor Macher: Le Boulet – Kino Café, 16.00, 18.00
Bruce všemohúci – Polus, 11.00, 11.50, 13.10, 14.00, 15.20, 16.10, 17.30, 18.20, 19.40, 20.30, 21.50, 22.40; Palace/Aupark, 12.20, 13.30, 14.30, 15.40, 16.40, 17.50, 18.50, 20.00, 21.00, 22.10
Hlbočina – Polus, 18.10, 20.25, 22.45; Palace/Aupark, 19.55, 22.15
Lovec démonov – Polus, 21.40; Palace/Aupark, 21.40
Femme Fatale – Polus, 20.00, 22.20; Palace/Aupark, 19.25
Chicago – Polus, 19.20; Palace/Aupark, 14.10, 16.35, 19.00, 21.25
Charlieho anjeli: Na plný plyn – Polus, 12.20, 14.30, 16.40, 18.50, 21.00; Palace/Aupark, 14.10, 16.25, 18.45, 21.05; Polus, 12.15, 14.10, 16.05, 18.00
Po čom dievča túži – Palace/Aupark, 13.15, 15.25, 17.40
Neserte nám pestúnku – Palace/Aupark, 12.30, 18.55, 21.15
Osudové leto – Palace/Aupark, 12.10, 16.45, 21.30
Kurz sebaovládania – Palace/Aupark, 14.30, 19.10
Túžba – Palace/Aupark, 19.05, 20.55, 22.45
KONCERTY
19.00 Cappella Istropolitana, záverečný koncert prázdninovej časti Kultúrneho leta, program: J. Suk, M. Dubovský, N.W. Gade – Koncertná sieň Klarisky, Farská 4
19.00 Lucia Lužinská + Boris Čellár + Pavol Bodnár – Café Studio Club, Laurinská ul.
PODUJATIA
9.00 – 21.30 Zraz historických železničných vozidiel – Rušňové depo Bratislava-východ (staré depo)
13.00 – 18.00 Rímske hry, podujatie o histórii starých Rimanov, odborné výklady o odeve starých Rimanov a živote gladiátorov – Antická Gerulata, Gerulatská 69
Bratislava Open 2003, medzinárodná súťaž tanečných párov – Stolnotenisová hala SSTZ, Černockého 6 (Rača), o 10.00 – juniori, o 15.00 – zahraničné páry
PRE DETI
Čert vie prečo – Istota, 15.00
Doba ľadová – Istropolis, 16.00
Kniha džungle 2 – Palace/Aupark, 13.45, 15.30
Myšiak Stuart Little – Palace/Aupark, 15.00, 16.55
Pinocchio – Hviezda, 16.00 (ČD); Polus, 11.20, 12.35, 13.35, 14.50, 15.55, 17.05 (ČD); Palace/Aupark, 12.25, 14.45, 17.05
Disko Jarka a šašo Fitka, tanečný maratón pre deti – Dom kultúry Kramáre, Stromová 18, o 17.00
Dni majstrov ÚĽUV, škola remesiel pre deti – Nádvorie Starej radnice, Primaciálne nám., od 10.00 do 18.00
KLUBY
Budha Bar – In eMotion by C.O.D.E.
Casey – Disco Mix Music, DJ Horník
Club 39 – Olmeca Party
Elam klub – Music is everything, DJ Glaubic – Haberland & hosť
Kráter – So ‘80 and ‘90, MM DJ
Laverna – Jungle Party
Live!club – Jim Beam Night, DJ Mathew
Tatra Club – Oldies Disco, hudba 60-tych až 80-tych rokov
Terminal – Havana Exotic Night
Umelecká záhrada – Oldies Live
Účko – Tranz: Rahatmahatix, T.H.A.