Budha Bar – In eMotion by C.O.D.E., o 20.30 h
Casey – Disco Mix Music / DJ Horník, o 21.00 h
Club 39 – Olmeca Party
Elam klub – Music is everything / DJ Glaubic – Haberland & hosť, o 22.00 h
Kráter – Miami Sunset, o 20.00 h
Live!club – Bažant párty / DJ Mathew, o 21.00 – 04.00 h
Hystéria Pub – Discoshow / DJ Miky, o 21.00 h
Tatra Club – Oldies Disco / hudba 60-tych až 80-tych rokov, o 20.00 – 04.00 h
Terminal – Birthday Party, o 21.00
Umelecká záhrada – Dance Night / latino-mexico, o 21.00 h
Účko – Techno / Pavel Krejdl (cz), Akin & Glaucom (sk), Breeth (sk), o 20.00 h
l sobota 6. september
Budha Bar – Privat Party, o 20.30 h
Casey – Sobotná Discoshow / DJ Pizza, o 21.00 h
Club 39 – Olmeca Party,
Elam klub – Disco / action drink, o 21.00 h
Laverna – Jungle Party, o 21.00 h
Hystéria Pub – Discoshow / DJ Čičo, o 21.00 h
Kráter – So ‘80 and ‘90 / MM DJ, o 20.00 h
Live!club – Jim Beam Night / DJ Mathew, o 21. 00 – 04.00 h
Tatra Club – Oldies Disco / hudba 60-tych až 80-tych rokov, od 20.00 – 04.00 h
Terminal – Havana Exotic Night, o 21.00 h
Umelecká záhrada – Oldies Live, o 21.00 h
Účko – Tranz: Rahatmahatix (sk),T.H.A. (sk), o 20.00 h
l nedeľa 7. september
Cafe Studio Club – Hráme vinyl, o 19.00 h
Laverna – Relax Disco Mix / DJ Peter, o 21.00 h
l pondelok 8. september
Budha Bar – Definition by Dee M, o 20.30 h
Casey – Disco / DJ Jaro, o 21.00 h
l utorok 9. september
Budha Bar – Resident Night, o 20.30 h
Casey – Becher Party / DJ Jaro, o 21.00 h
Club 39 – Oldies Party /DJ Marek,
Eden – Open Door Party, o 21.00 h
l streda 10. september
Budha Bar – Radio „Budha bar“, o 20.30 h
Casey – Back to ‘80 / DJ Jaro
Eden – Disco, o 21.00 h
Umelecká záhrada - Disco, o 21.00 h
l štvrtok 11. september
Budha Bar – Housy Loops and Dubby Space, Nuggets by Gabriel, o 20.30 h
Casey – Disco & striptíz / DJ Jaro, o 21.00 h
Adresár
Aligátor – Laurinská 7
Budha Bar – Medená 16
Cafe Studio Club – Laurinská
Casey – Botanická 35
Club 39 – Staré grunty,
Mlynská dolina
Eden – Žabotova 7
Elam klub – Staré grunty 53
Hystéria Pub – Odbojárov 9
Kráter – Vysoká 14
Laverna – Námestie SNP
Live!club – Einsteinova 18
Tatra Club – Námestie 1. mája 12
Terminal – Špitálska 4
Umelecká záhrada – Vajanského
nábrežie
Účko – Nábr. arm. gen. L. Svobodu