Erasmus alebo Priatelia po španielsky – Istropolis Artkino, 17.30
Experiment – Istropolis Artkino, 20.00
11 09 01 – FK Nostalgia, 18.30
Bowling For Columbine – FK Nostalgia, 20.45
Tremble (Chvenie) + Sun In a Net (Slnko v sieti) – FK IC.SK, 17.45
Billy Elliot – FK IC.SK, 18.00
11 09 01 – FK IC.SK, 18.15
Výlet – FK IC.SK, 18.30
Rok diabla – FK IC.SK, 20.00
Náhoda – FK IC.SK, 20.15
Dážď – FK IC.SK, 20.30
Lesní chodci – FK IC.SK, 20.45
l sobota 6. september
Erasmus alebo Priatelia po španielsky – Istropolis Artkino, 17.30
Experiment – Istropolis Artkino, 20.00
Tremble (Chvenie) + Sun In a Net (Slnko v sieti) – FK IC.SK, 17.45
Billy Elliot – FK IC.SK, 18.00
11 09 01 – FK IC.SK, 18.15
Výlet – FK IC.SK, 18.30
Rok diabla – FK IC.SK, 20.00
Náhoda – FK IC.SK, 20.15
Dážď – FK IC.SK, 20.30
Lesní chodci – FK IC.SK, 20.45
l nedeľa 7. september
Erasmus alebo Priatelia po španielsky – Istropolis Artkino, 17.30
Experiment – Istropolis Artkino, 20.00
Deväť kráľovien – Artkino Za Zrkadlom, 20.00
Tremble (Chvenie) + Sun In a Net (Slnko v sieti) – FK IC.SK, 17.45
Billy Elliot – FK IC.SK, 18.00
11 09 01 – FK IC.SK, 18.15
Výlet – FK IC.SK, 18.30
Rok diabla – FK IC.SK, 20.00; FK Ružinov, 18.00
Náhoda – FK IC.SK, 20.15
Dážď – FK IC.SK, 20.30
Lesní chodci – FK IC.SK, 20.45
l pondelok 8. september
Erasmus alebo Priatelia po španielsky – Istropolis Artkino, 17.30
Experiment – Istropolis Artkino, 20.00
Idioti – FK Nostalgia, 18.30
Kalamita – FK Nostalgia, 20.45
Intacto – Artkino Za Zrkadlom, 20.00
The Great Need (Veľká potreba) + Wild Lillies (Ľalie poľné) – FK IC.SK, 17.45
Hillary a Jackie – FK IC.SK, 18.00
11 09 01 – FK IC.SK, 18.15
Výlet – FK IC.SK, 18.30
Strach a hnus v Las Vegas – FK IC.SK, 20.00
Amatér – FK IC.SK, 20.15
Dážď – FK IC.SK, 20.30
Lesní chodci – FK IC.SK, 20.45
l utorok 9. september
Erasmus alebo Priatelia po španielsky – Istropolis Artkino, 17.30
Experiment – Istropolis Artkino, 20.00
Svätý Grál – FK Lúky, 20.00
The Great Need (Veľká potreba) + Wild Lillies (Ľalie poľné) – FK IC.SK, 17.45
Hillary a Jackie – FK IC.SK, 18.00
11 09 01 – FK IC.SK, 18.15
Výlet – FK IC.SK, 18.30
Strach a hnus v Las Vegas – FK IC.SK, 20.00
Amatér – FK IC.SK, 20.15
Dážď – FK IC.SK, 20.30
Lesní chodci – FK IC.SK, 20.45
l streda 10. september
Erasmus alebo Priatelia po španielsky – Istropolis Artkino, 17.30
Brazil – FK Nostalgia, 18.30, 20.45
Milujte svojho zabijaka – Artkino Za Zrkadlom, 20.00
Experiment – Istropolis Artkino, 20.00
Hovor s ňou – Artkino Lúky, 20.00
The Great Need (Veľká potreba) + Wild Lillies (Ľalie poľné) – FK IC.SK, 17.45
Hillary a Jackie – FK IC.SK, 18.00
11 09 01 – FK IC.SK, 18.15
Výlet – FK IC.SK, 18.30
Strach a hnus v Las Vegas – FK IC.SK, 20.00
Amatér – FK IC.SK, 20.15
Dážď – FK IC.SK, 20.30
Lesní chodci – FK IC.SK, 11.00, 20.45
l štvrtok 11. september
Zbehovia a pútnici – FK Za Zrkadlom, 18.00
Pupendo – FK IC.SK, 18.00
Krysař – Istropolis Artkino, 18.30, 20.00
Taliančina pre začiatočníkov – FK IC.SK, 16.30
Learning (Učenie) + Pavilon of the Beasts – FK IC.SK, 17.45
List do Ameriky – FK IC.SK, 18.15
Aberdeen – FK IC.SK, 18.30
Lesní chodci – FK IC.SK, 20.00
Tri farby: červená – FK IC.SK, 20.15
Frida – FK IC.SK, 20.30
Buena Vista Social Club – FK IC.SK, 20.45
Ďalších desať minút – FK Igric, Dúbravka, 19.00