19.00 Štedrý divadelný večer – RND (Na zájazde v Nimnici.)
19.30 Modelky – GUnaGU hrá v Div. F7, Františkánske nám. 7
KINÁ
Frida – Tatra, 16.00, 18.15, 20.30; Palace/Aupark, 17.20, 19.45, 22.10
Pinocchio – Hviezda, 16.00, 18.00; Polus, 13.35, 14.50, 15.55, 17.05, Palace/Aupark, 14.45, 17.05
Štvanec – Hviezda, 20.30
Ken Park – Hviezda-záhradné, 19.45
Fimfárum – Mladosť, 18.00; Istropolis, 16.30, 18.30
Aberdeen – Mladosť, 15.30, 20.00
Lesní chodci – Múzeum, 19.00; FK IC.SK, 20.45
Lara Croft Tomb Reider 2 – Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 14.45, 17.00, 19.15, 21.30; Palace/Aupark, 14.40, 17.05, 19.30, 21.55
Pianista – Istropolis, 20.15
Erasmus alebo priatelia po španielsky – Istropolis Artkino, 17.30
Terminátor 3: Vzbura strojov – Igric, Dúbravka, 19.00; Polus, 13.40, 15.50, 18.05, 20.15, 22.25; Palace/Aupark, 15.45, 18.00, 20.15, 22.30
Charlieho anjeli: Na plný plyn – Istota, 17.30, 20.00; Polus, 14.30, 16.40, 18.50, 21.00; Palace/Aupark, 14.10, 16.25, 18.45, 21.05
Zvony pre bosých – FK Za Zrkadlom, 18.00
Tremble (Chvenie + Sun In a Net (Slnko v sieti) – FK IC.SK, 17.45
Billy Elliot – FK IC.SK, 18.00
11 09 01 – FK IC.SK, 18.15
Výlet – FK IC.SK, 18.30
Rok diabla – FK IC.SK, 20.00
Náhoda – FK IC.SK, 20.15
Dážď – FK IC.SK, 20.30
Magor Macher: Le Boulet – Kino Café, 16.00, 18.00
Bruce všemohúci – Polus, 13.10, 14.00, 15.20, 16.10, 17.30, 18.20, 19.40, 20.30, 21.50, 22.40; Palace/Aupark, 14.30, 15.40, 16.40, 17.50, 18.50, 20.00, 21.00, 22.10
Hlbočina – Polus, 18.10, 20.25, 22.45; Palace/Aupark, 19.55, 22.15
Lovec démonov – Polus, 21.40; Palace/Aupark, 21.40
Femme Fatale – Polus, 20.00, 22.20; Palace/Aupark, 19.25
Chicago – Polus, 19.20; Palace/Aupark, 14.10, 16.35, 19.00, 21.25
Rímske prázdniny – Polus, 14.10, 16.05, 18.00; Palace/Aupark, 14.05, 16.05
Po čom dievča túži – Palace/Aupark, 15.25, 17.40
Kniha džungle 2 – Palace/Aupark, 15.30
Myšiak Stuart Little – Palace/Aupark, 15.00, 16.55
Neserte nám pestúnku – Palace/Aupark, 18.55, 21.15
Osudové leto – Palace/Aupark, 16.45, 21.30
Kurz sebaovládania – Palace/Aupark, 14.30, 19.10
Túžba – Palace/Aupark, 19.05, 20.55, 22.45
KONCERTY A PODUJATIA
8.00 – 15.00 Deň zdravia, konzultácie – SD Prievoz, Kaštieľska 30
14.00 Klub dôchodcov – Klub 22, Vavilovova 22
17.00 Manželská láska a plodnosť, prednáška – Quo vadis, Hurbanovo nám. 1
17.00 Ružinovské tanečné párty, tan. stretnutie strednej a staršej generácie – DK Ružinov, Ružinovská 28
Kultúrne leto
19.00 Cyklus umelecko-publicistických programov Autor a dielo: Poetka Sonata Paliulyte (LV), básnik Kerry Shawn Keys (USA), prozaik Gustáv Murín. Moderuje Jozef Krasula – Mestské divadlo, Biela 6
PRE DETI
14.00 Hej, bračeki, zábavné popoludnie – Klub detí Slničko, Furdekova 6/a