19.30 GUnaGU: Modelky - Divadlo F7, Františkánske nám. 7
Kultúrne leto
15.00 Cyrano de Cognac, Divadelné združenie Partizánske uvádza grotesky a klauniády o láske - Mestské divadlo, Biela 6
19.00 Óda na radosť, Divadelné združenie Partizánske uvádza grotesky a klauniády na hudobné témy - Mestské divadlo, Biela 6
KINÁ
Matrix Reloaded - Tatra, 18.00, 20.30; Istropolis, 18.00
Chicago - Istota, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 14.10, 16.35, 19.00, 21.25; Polus, 19.00, 21.20
Pinocchio - Hviezda, 16.00, 18.00; Palace/Aupark, 14.45, 17.05; Polus, 13.35, 14.25, 15.55, 16.45
Terminátor 3: Vzbura strojov - Hviezda, 20.30; Hviezda-záhradné, 19.45; Palace/Aupark, 15.45, 18.00, 20.15, 22.30; Polus, 13.40, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20
Ako prísť o muža za 10 dní - Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00
Hlbočina - Istropolis, 17.45, 20.15; Palace/Aupark, 19.55, 22.15; Polus, 18.10, 20.30, 22.45
Ken Park - Istropolis, 20.30
Kameňák - Istropolis ArtKino, 17.45, 20.15
Tremble (Chvenie) + Sun In a Net (Slnko v sieti) - FK IC.SK, 17.45
Bowling for Columbine - FK IC.SK, 18.00; Polus, 21.40
Kytica z tisíc a jednej noci - FK IC.SK, 18.15
Ľúbi ma, neľúbi ma - FK IC.SK, 18.30
Rok diabla - FK IC.SK, 20.00
Monty Python a svätý grál - FK IC.SK, 20.15
Amélia z Montmartru - FK IC.SK, 20.30
Lesní chodci - FK IC. SK, 20.45
Tomb Raider 2 - Palace/Aupark, 15.10, 17.35, 19.20, 20.00, 21.45, 22.25
Lovec démonov - Palace/Aupark, 19.25, 21.35; Polus, 19.40, 21.45
Dnes neumieraj - Palace/Aupark, 15.25
Femme Fatal - Palace/Aupark, 18.10, 20.30, 22.45; Polus, 13.55, 16.15, 18.35, 20.55
Spider Man - Palace/Aupark, 15.50
Kurz sebaovládania - Palace/Aupark, 18.20, 20.35, 22.45
Rímske prázdniny - Palace/Aupark, 14.55, 17.20; Polus, 13.45, 15.40, 17.40
Kniha džungle 2 - Palace/Aupark, 15.30
Osudové leto - Palace/Aupark, 14.30, 16.45, 19.10, 21.30
Charlieho anjeli: Na plný plyn - Palace/Aupark, 14.10, 16.25, 18.45, 21.05; Polus, 14.30, 16.40, 18.50, 21.00
Myšiak Stuart Little - Palace/Aupark, 15.00, 16.55
Neserte nám pestúnku - Palace/Aupark, 18.55, 21.15; Polus, 14.55, 17.10, 19.25
Po čom dievča túži - Palace/Aupark, 15.25, 17.40
Frida - Palace/Aupark, 17.20, 19.45, 22.10
Lara Croft Tomb Raider: Kolíska života - Polus, 13.30, 15.45, 18.05, 20.25, 22.40
PODUJATIA
17.30 Horoskopy podľa čínskych znakov a zdravie človeka, prednáška - Klub 22, Vavilovova 22
18.00 Joga, otvorenie kurzu pre dospelých - Spoločenský dom Prievoz, Kaštieľska 30
18.00 Nové myšlienkové prúdy - Spoločenský dom Trávniky, Nevädzová 4
18.00 Liečivá príroda - Spoločenský dom Trávniky, Nevädzová 4
PRE DETI
16.00 Klavír, zápis - Spoločenský dom Prievoz, Kaštieľska 30
DISKOTÉKY
Disko, DJ Jaro - Casey, Botanická 35
Oldies Party, DJ Mayyoo - Klub 39, Mlynská dolina