SME
Sobota, 28. november, 2020 | Meniny má HenrietaKrížovkyKrížovky

Kam sa vybrať za kultúrou, zábavou a spoločnosťou

DIVADLÁ

ŠTVRTOK 28. AUGUST

Kultúrne leto

15.00 Cyrano de Cognac, Divadelné združenie Partizánske uvádza grotesky a klauniády o láske – Mestské divadlo, Biela 6

19.00 Óda na radosť, Divadelné združenie Partizánske uvádza grotesky a klauniády na hudobné témy – Mestské divadlo, Biela 6

PIATOK 29. AUGUST

Kultúrne leto

15.00 Cyrano de Cognac, Divadelné združenie Partizánske uvádza grotesky a klauniády o láske – Mestské divadlo, Biela 6

19.00 Óda na radosť, Divadelné združenie Partizánske uvádza grotesky a klauniády na hudobné témy – Mestské divadlo, Biela 6

Skryť Vypnúť reklamu

SOBOTA 30. AUGUST

Kultúrne leto

15.00 Cyrano de Cognac, Divadelné združenie Partizánske uvádza grotesky a klauniády o láske – Mestské divadlo, Biela 6

19.00 Óda na radosť, Divadelné združenie Partizánske uvádza grotesky a klauniády na hudobné témy – Mestské divadlo, Biela 6

NEDEĽA 31. AUGUST

Kultúrne leto

15.00 Cyrano de Cognac, Divadelné združenie Partizánske uvádza grotesky a klauniády o láske – Mestské divadlo, Biela 6

19.00 Óda na radosť, Divadelné združenie Partizánske uvádza grotesky a klauniády na hudobné témy – Mestské divadlo, Biela 6

UTOROK 2. SEPTEMBER

19.30 GUnaGU: Modelky – Divadlo F7, Františkánske nám. 7

Kultúrne leto

15.00 Cyrano de Cognac, Divadelné združenie Partizánske uvádza grotesky a klauniády o láske – Mestské divadlo, Biela 6

Skryť Vypnúť reklamu

19.00 Óda na radosť, Divadelné združenie Partizánske uvádza grotesky a klauniády na hudobné témy – Mestské divadlo, Biela 6

STREDA 3. SEPTEMBER

19.00 Uragán – Štúdio L+S (Verejná nahrávka pre TV Markíza)

19.30 GUnaGU: Modelky – Divadlo F7, Františkánske nám. 7

Kultúrne leto

15.00 Cyrano de Cognac, Divadelné združenie Partizánske uvádza grotesky a klauniády o láske – Mestské divadlo, Biela 6

19.00 Óda na radosť, Divadelné združenie Partizánske uvádza grotesky a klauniády na hudobné témy – Mestské divadlo, Biela 6

KINÁ

ŠTVRTOK 28. AUGUST

T-Rex – Orange Imax, 13.00, 21.00

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00

Virtuálny vek – Orange Imax, 15.00

Cesta človeka – Orange Imax, 17.00, 19.00

Pinocchio – Hviezda, 16.00, 18.00; Istota, 17.30; Palace/Aupark, 14.45, 17.05; Polus, 13.35, 14.25, 15.55, 16.45

Skryť Vypnúť reklamu

Frida – Hviezda, 20.30; Palace/Aupark, 17.20, 19.45, 22.10

Kurz sebaovládania – Hviezda-záhradné, 20.15; Palace/Aupark, 18.20, 20.35, 22.45

Lesní chodci – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00, FK IC.SK, 20.45

Hlbočina – Istropolis, 17.45, 20.15

Matrix Reloaded – Istropolis, 18.00

Ken Park – Istropolis, 20.30

Kameňák – Istropolis ArtKino, 17.45, 20.15

Ja milujem, ty miluješ – FK IC.SK, 17.45

Bowling for Columbine – FK IC.SK, 18.00; Polus, 21.40

Kytica z tisíc a jednej noci – FK IC.SK, 18.15

Ľubi ma, neľúbi ma – FK IC.SK, 18.30

Sex a Lucia – FK IC.SK, 20.00

Monty Python a svätý grál – FK IC.SK, 20.15

Amélia z Montmartru – FK IC.SK, 20.30

Pán prsteňov: Dve veže – Tatra, 16.45, 20.30

Chicago – Istota, 20.00; Palace/Aupark, 14.10, 16.35, 19.00, 21.25; Polus, 19.00, 21.20

Million Dollar Hotel – Kino Café, 16.00, 18.00

Tomb Raider 2 – Palace/Aupark, 15.10, 17.35, 19.20, 20.00, 21.45, 22.25;

Lovec démonov – Palace/Aupark, 19.25, 21.35; Polus, 19.40, 21.45

Dnes neumieraj – Palace/Aupark, 15.25

Femme Fatal – Palace/Aupark, 18.10, 20.30, 22.45; Polus, 13.55, 16.15, 18.35, 20.55

Terminátor 3: Vzbura strojov – Palace/Aupark, 15.45, 18.00, 20.15, 22.30; Polus, 13.40, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20

Spider Man – Palace/Aupark, 15.50

Rímske prázdniny – Palace/Aupark, 14.55, 17.20; Polus, 13.45, 15.40, 17.40

Kniha džungle 2 – Palace/Aupark, 15.30

Osudové leto – Palace/Aupark, 14.30, 16.45, 19.10, 21.30

Myšiak Stuart Little – Palace/Aupark, 15.00, 16.55

Po čom dievča túži – Palace/Aupark, 15.25, 17.40

Charlieho anjeli: Na plný plyn – Palace/Aupark, 14.10, 16.25, 18.45, 21.05; Polus, 14.30, 16.40, 18.50, 21.00

Neserte nám pestúnku – Palace/Aupark, 18.55, 21.15; Polus, 14.55, 17.10, 19.25

Hlbočina – Palace/Aupark, 19.55, 22.15; Polus, 18.10, 20.30, 22.45

Lara Croft Tomb Raider: Kolíska života – Polus, 13.30, 15.45, 18.05, 20.25, 22.40

PIATOK 29. AUGUST

Virtuálny svet – Orange Imax, 11.00, 16.00

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 12.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00, 22.00

Cesta človeka – Orange Imax, 13.00, 20.00

T-Rex – Orange Imax, 14.00, 18.00

Pinocchio – Hviezda, 16.00, 18.00; Istota, 15.00, 17.30; Palace/Aupark, 14.45, 17.05; Polus, 13.35, 14.25, 15.55, 16.45

Frida – Hviezda, 20.30; Palace/Aupark, 17.20, 19.45, 22.10

Kurz sebaovládania – Hviezda-záhradné, 20.15; Palace/Aupark, 18.20, 20.35, 22.45

Lesní chodci – Mladosť, 15.15, 17.30; FK IC.SK, 20.45

Pianista – Mladosť, 20.00

Hlbočina – Istropolis, 17.45, 20.15; Palace/Aupark, 19.55, 22.15; Polus, 18.10, 20.30, 22.45

Matrix Reloaded – Istropolis, 18.00

Ken Park – Istropolis, 20.30

Kameňák – Istropolis ArtKino, 17.45, 20.15

Ja milujem, ty miluješ – FK IC.SK, 17.45

Bowling for Columbine – FK IC.SK, 18.00; Polus, 21.40

Kytica z tisíc a jednej noci – FK IC.SK, 18.15

Ľubi ma, neľúbi ma – FK IC.SK, 18.30

Sex a Lucia – FK IC.SK, 20.00

Monty Python a svätý grál – FK IC.SK, 20.15

Amélia z Montmartru – FK IC.SK, 20.30

Pán prsteňov: Dve veže – Tatra, 16.45, 20.30

Chicago – Istota, 20.00; Palace/Aupark, 14.10, 16.35, 19.00, 21.25; Polus, 19.00, 21.20

Million Dollar Hotel – Kino Café, 16.00, 18.00

Tomb Raider 2 – Palace/Aupark, 15.10, 17.35, 19.20, 20.00, 21.45, 22.25

Lovec démonov – Palace/Aupark, 19.25, 21.35; Polus, 19.40, 21.45

Dnes neumieraj – Palace/Aupark, 15.25

Femme Fatal – Palace/Aupark, 18.10, 20.30, 22.45; Polus, 13.55, 16.15, 18.35, 20.55, 23.15

Terminátor 3: Vzbura strojov – Palace/Aupark, 15.45, 18.00, 20.15, 22.30; Polus, 13.40, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20

Spider Man – Palace/Aupark, 15.50

Rímske prázdniny – Palace/Aupark, 14.55, 17.20; Polus, 13.45, 15.40, 17.40

Kniha džungle 2 – Palace/Aupark, 15.30

Osudové leto – Palace/Aupark, 14.30, 16.45, 19.10, 21.30

Charlieho anjeli: Na plný plyn – Palace/Aupark, 14.10, 16.25, 18.45, 21.05; Polus, 14.30, 16.40, 18.50, 21.00

Myšiak Stuart Little – Palace/Aupark, 15.00, 16.55

Neserte nám pestúnku – Palace/Aupark, 18.55, 21.15; Polus, 14.55, 17.10, 19.25

Po čom dievča túži – Palace/Aupark, 15.25, 17.40

Hlbočina – Palace/Aupark, 19.55, 22.15

Lara Croft Tomb Raider: Kolíska života – Polus, 13.30, 15.45, 18.05, 20.25, 22.40

SOBOTA 30. AUGUST

Virtuálny svet – Orange Imax, 11.00, 15.00

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00

T-Rex – Orange Imax, 13.00, 19.00

Cesta človeka – Orange Imax, 17.00, 21.00

Pinocchio – Hviezda, 16.00, 18.00; Istota, 15.00, 17.30; Palace/Aupark, 12.25, 14.45, 17.05; Polus, 11.20, 12.10, 13.35, 14.25, 15.55, 16.45

Frida – Hviezda, 20.30; Palace/Aupark, 17.20, 19.45, 22.10

Kurz sebaovládania – Hviezda-záhradné, 20.15; Palace/Aupark, 12.00, 18.20, 20.35, 22.45

Lesní chodci – Mladosť, 15.15, 17.30; FK IC.SK, 20.45

Pianista – Mladosť, 20.00

Identita – Nádej, 17.30, 20.00

Hlbočina – Istropolis, 17.45, 20.15; Palace/Aupark, 19.55, 22.15; Polus, 18.10, 20.30, 22.45

Matrix Reloaded – Istropolis, 18.00

Ken Park – Istropolis, 20.30

Kameňák – Istropolis ArtKino, 17.45, 20.15

Ja milujem, ty miluješ – FK IC.SK, 17.45

Bowling for Columbine – FK IC.SK, 18.00; Polus, 21.40

Kytica z tisíc a jednej noci – FK IC.SK, 18.15

Ľubi ma, neľúbi ma – FK IC.SK, 18.30

Sex a Lucia – FK IC.SK, 20.00

Monty Python a svätý grál – FK IC.SK, 20.15

Amélia z Montmartru – FK IC.SK, 20.30

Pán prsteňov: Dve veže – Tatra, 16.45, 20.30

Chicago – Istota, 20.00; Palace/Aupark, 14.10, 16.35, 19.00, 21.25; Polus, 19.00, 21.20

Million Dollar Hotel – Kino Café, 16.00, 18.00

Tomb Raider 2 – Palace/Aupark, 12.45, 15.10, 17.35, 19.20, 20.00, 21.45, 22.25

Lovec démonov – Palace/Aupark, 19.25, 21.35; Polus, 19.40, 21.45

Dnes neumieraj – Palace/Aupark, 15.25

Femme Fatal – Palace/Aupark, 13.00, 18.10, 20.30, 22.45; Polus, 11.35, 13.55, 16.15, 18.35, 20.55, 23.15

Terminátor 3: Vzbura strojov – Palace/Aupark, 13.30, 15.45, 18.00, 20.15, 22.30; Polus, 11.30, 13.40, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20

Spider Man – Palace/Aupark, 15.50

Rímske prázdniny – Palace/Aupark, 14.55, 17.20; Polus, 11.45, 13.45, 15.40, 17.40

Kniha džungle 2 – Palace/Aupark, 13.45, 15.30

Myšiak Stuart Little – Palace/Aupark, 15.00, 16.55

Osudové leto – Palace/Aupark, 12.10, 14.30, 16.45, 19.10, 21.30

Charlieho anjeli: Na plný plyn – Palace/Aupark, 14.10, 16.25, 18.45, 21.05; Polus, 12.20, 14.30, 16.40, 18.50, 21.00

Neserte nám pestúnku – Palace/Aupark, 12.30, 18.55, 21.15; Polus, 12.40, 14.55, 17.10, 19.25

Po čom dievča túži – Palace/Aupark, 13.15, 15.25, 17.40

Lara Croft Tomb Raider: Kolíska života – Polus, 11.15, 13.30, 15.45, 18.05, 20.25, 22.40

NEDEĽA 31. AUGUST

Virtuálny svet – Orange Imax, 11.00, 16.00

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 12.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00

Cesta človeka – Orange Imax, 13.00, 20.00

T-Rex – Orange Imax, 14.00, 18.00

Pinocchio – Hviezda, 16.00, 18.00; Istota, 15.00, 17.30; Palace/Aupark, 12.25, 14.45, 17.05; Polus, 11.20, 12.10, 13.35, 14.25, 15.55, 16.45

Frida – Hviezda, 20.30; Palace/Aupark, 17.20, 19.45, 22.10

Kurz sebaovládania – Hviezda-záhradné, 20.15; Palace/Aupark, 12.00, 18.20, 20.35, 22.45

Lesní chodci – Mladosť, 15.15, 17.30; FK IC.SK, 20.45

Pianista – Mladosť, 20.00

Identita – Nádej, 17.30, 20.00

Hlbočina – Istropolis, 17.45, 20.15; Palace/Aupark, 19.55, 22.15; Polus, 18.10, 20.30, 22.45

Matrix Reloaded – Istropolis, 18.00

Ken Park – Istropolis, 20.30

Kameňák – Istropolis ArtKino, 17.45, 20.15

Ja milujem, ty miluješ – FK IC.SK, 17.45

Bowling for Columbine – FK IC.SK, 18.00

Kytica z tisíc a jednej noci – FK IC.SK, 18.15

Ľubi ma, neľúbi ma – FK IC.SK, 18.30

Sex a Lucia – FK IC.SK, 20.00

Monty Python a svätý grál – FK IC.SK, 20.15

Amélia z Montmartru – FK IC.SK, 20.30

Pán prsteňov: Dve veže – Tatra, 16.45, 20.30

Chicago – Istota, 20.00; Palace/Aupark, 14.10, 16.35, 19.00, 21.25; Polus, 19.00, 21.20

Sex Pistols – Kino Café, 16.00, 18.00

Tomb Raider 2 – Palace/Aupark, 12.45, 15.10, 17.35, 19.20, 20.00, 21.45, 22.25

Lovec démonov – Palace/Aupark, 19.25, 21.35; Polus, 19.40, 21.45

Dnes neumieraj – Palace/Aupark, 15.25

Femme Fatal – Palace/Aupark, 13.00, 18.10, 20.30, 22.45; Polus, 11.35, 13.55, 16.15, 18.35, 20.55

Terminátor 3: Vzbura strojov – Palace/Aupark, 13.30, 15.45, 18.00, 20.15, 22.30; Polus, 11.30, 13.40, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20

Spider Man – Palace/Aupark, 15.50

Rímske prázdniny – Palace/Aupark, 14.55, 17.20; Polus, 11.45, 13.45, 15.40, 17.40

Kniha džungle 2 – Palace/Aupark, 13.45, 15.30

Osudové leto – Palace/Aupark, 12.10, 14.30, 16.45, 19.10, 21.30

Charlieho anjeli: Na plný plyn – Palace/Aupark, 14.10, 16.25, 18.45, 21.05; Polus, 12.20, 14.30, 16.40, 18.50, 21.00

Myšiak Stuart Little – Palace/Aupark, 15.00, 16.55

Neserte nám pestúnku – Palace/Aupark, 12.30, 18.55, 21.15; Polus, 12.40, 14.55, 17.10, 19.25

Po čom dievča túži – Palace/Aupark, 13.15, 15.25, 17.40

Lara Croft Tomb Raider: Kolíska života – Polus, 11.15, 13.30, 15.45, 18.05, 20.25, 22.40

PONDELOK 1. SEPTEMBER

Matrix Reloaded – Tatra, 18.00, 20.30; Istropolis, 18.00

Pinocchio – Istota, 20.00; Hviezda, 16.00, 18.00; Palace/Aupark, 14.45, 17.05; Polus, 13.35, 14.25, 15.55, 16.45

Chicago – Istota, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 14.10, 16.35, 19.00, 21.25; Polus, 19.00, 21.20

Frida – Hviezda, 20.30; Palace/Aupark, 17.20, 19.45, 22.10

Kokaín – Hviezda-záhradné, 19.45

Ako prísť o muža za 10 dní – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00

Hlbočina – Istropolis, 17.45, 20.15; Palace/Aupark, 19.55, 22.15; Polus, 18.10, 20.30, 22.45

Ken Park – Istropolis, 20.30

Kameňák – Istropolis ArtKino, 17.45, 20.15

Tremble (Chvenie) + Sun In a Net (Slnko v sieti) – FK IC.SK, 17.45

Bowling for Columbine – FK IC.SK, 18.00; Polus, 21.40

Kytica z tisíc a jednej noci – FK IC.SK, 18.15

Ľúbi ma, neľúbi ma – FK IC.SK, 18.30

Rok diabla – FK IC.SK, 20.00

Monty Python a svätý grál – FK IC.SK, 20.15

Amélia z Montmartru – FK IC.SK, 20.30

Lesní chodci – FK IC.SK, 20.45

Tomb Raider 2 – Palace/Aupark, 15.10, 17.35, 19.20, 20.00, 21.45, 22.25

Lovec démonov – Palace/Aupark, 19.25, 21.35; Polus, 19.40, 21.45

Dnes neumieraj – Palace/Aupark, 15.25

Femme Fatal – Palace/Aupark, 18.10, 20.30, 22.45; Polus, 13.55, 16.15, 18.35, 20.55

Terminátor 3: Vzbura strojov – Palace/Aupark, 15.45, 18.00, 20.15, 22.30; Polus, 13.40, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20

Spider Man – Palace/Aupark, 15.50

Kurz sebaovládania – Palace/Aupark, 18.20, 20.35, 22.45

Rímske prázdniny – Palace/Aupark, 14.55, 17.20; Polus, 13.45, 15.40, 17.40

Kniha džungle 2 – Palace/Aupark, 15.30

Osudové leto – Palace/Aupark, 14.30, 16.45, 19.10, 21.30

Neserte nám pestúnku – Palace/Aupark, 18.55, 21.15; Polus, 14.55, 17.10, 19.25

Charlieho anjeli: Na plný plyn – Palace/Aupark, 14.10, 16.25, 18.45, 21.05; Polus, 14.30, 16.40, 18.50, 21.00

Myšiak Stuart Little – Palace/Aupark, 15.00, 16.55

Po čom dievča túži – Palace/Aupark, 15.25, 17.40

Lara Croft Tomb Raider: Kolíska života – Polus, 13.30, 15.45, 18.05, 20.25, 22.40

UTOROK 2. SEPTEMBER

Matrix Reloaded – Tatra, 18.00, 20.30; Istropolis, 18.00

Chicago – Istota, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 14.10, 16.35, 19.00, 21.25; Polus, 19.00, 21.20

Pinocchio – Hviezda, 16.00, 18.00; Palace/Aupark, 14.45, 17.05; Polus, 13.35, 14.25, 15.55, 16.45

Terminátor 3: Vzbura strojov – Hviezda, 20.30; Hviezda-záhradné, 19.45; Palace/Aupark, 15.45, 18.00, 20.15, 22.30; Polus, 13.40, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20

Ako prísť o muža za 10 dní – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00

Hlbočina – Istropolis, 17.45, 20.15; Palace/Aupark, 19.55, 22.15; Polus, 18.10, 20.30, 22.45

Ken Park – Istropolis, 20.30

Kameňák – Istropolis ArtKino, 17.45, 20.15

Tremble (Chvenie) + Sun In a Net (Slnko v sieti) – FK IC.SK, 17.45

Bowling for Columbine – FK IC.SK, 18.00; Polus, 21.40

Kytica z tisíc a jednej noci – FK IC.SK, 18.15

Ľúbi ma, neľúbi ma – FK IC.SK, 18.30

Rok diabla – FK IC.SK, 20.00

Monty Python a svätý grál – FK IC.SK, 20.15

Amélia z Montmartru – FK IC.SK, 20.30

Lesní chodci – FK IC. SK, 20.45

Tomb Raider 2 – Palace/Aupark, 15.10, 17.35, 19.20, 20.00, 21.45, 22.25

Lovec démonov – Palace/Aupark, 19.25, 21.35; Polus, 19.40, 21.45

Dnes neumieraj – Palace/Aupark, 15.25

Femme Fatal – Palace/Aupark, 18.10, 20.30, 22.45; Polus, 13.55, 16.15, 18.35, 20.55

Spider Man – Palace/Aupark, 15.50

Kurz sebaovládania – Palace/Aupark, 18.20, 20.35, 22.45

Rímske prázdniny – Palace/Aupark, 14.55, 17.20; Polus, 13.45, 15.40, 17.40

Kniha džungle – Palace/Aupark, 15.30

Osudové leto – Palace/Aupark, 14.30, 16.45, 19.10, 21.30

Charlieho anjeli: Na plný plyn – Palace/Aupark, 14.10, 16.25, 18.45, 21.05; Polus, 14.30, 16.40, 18.50, 21.00

Myšiak Stuart Little – Palace/Aupark, 15.00, 16.55

Neserte nám pestúnku – Palace/Aupark, 18.55, 21.15; Polus, 14.55, 17.10, 19.25

Po čom dievča túži – Palace/Aupark, 15.25, 17.40

Frida – Palace/Aupark, 17.20, 19.45, 22.10

Lara Croft Tomb Raider: Kolíska života – Polus, 13.30, 15.45, 18.05, 20.25, 22.40

STREDA 3. SEPTEMBER

Matrix Reloaded – Tatra, 18.00, 20.30; Istropolis, 18.00

Chicago – Istota, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 14.10, 16.35, 19.00, 21.25; Polus, 19.00, 21.20

Pinocchio – Hviezda, 16.00, 18.00; Polus, 13.35, 14.25, 15.55, 16.45

Terminátor 3: Vzbura strojov – Hviezda, 20.30; Hviezda-záhradné, 19.45; Palace/Aupark, 15.45, 18.00, 20.15, 22.30; Polus, 13.40, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20

Ako prísť o muža za 10 dní – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00

Lesní chodci – Múzeum, 19.00; FK IC.SK, 20.45

Hlbočina – Istropolis, 17.45, 20.15; Palace/Aupark, 19.55, 22.15; Polus, 18.10, 20.30, 22.45

Ken Park – Istropolis, 20.30

Kameňák – Istropolis ArtKino, 17.45, 20.15

Amélia z Montmartru – FK IC.SK, 11.00, 20.30

Tremble (Chvenie) + Sun In a Net (Slnko v sieti) – FK IC.SK, 17.45

Bowling for Columbine – FK IC.SK, 18.00; Polus, 21.40

Kytica z tisíc a jednej noci – FK IC.SK, 18.15

Ľúbi ma, neľúbi ma – FK IC.SK, 18.30

Rok diabla – FK IC.SK, 20.00

Monty Python a svätý grál – FK IC.SK, 20.15

Modrý zamat – FK Nostalgia, 18.30, 20.45

Tomb Raider 2 – Palace/Aupark, 14.45, 17.05

Lovec démonov – Palace/Aupark, 19.25, 21.35; Polus, 19.40, 21.45

Dnes neumieraj – Palace/Aupark, 15.25

Femme Fatal – Palace/Aupark, 18.10, 20.30, 22.45; Polus, 13.55, 16.15, 18.35, 20.55

Spider Man – Palace/Aupark, 15.50

Kurz sebaovládania – Palace/Aupark, 18.20, 20.35, 22.45

Rímske prázdniny – Palace/Aupark, 14.55, 17.20; Polus, 13.45, 15.40, 17.40

Kniha džungle 2 – Palace/Aupark, 15.30

Osudové leto – Palace/Aupark, 14.30, 16.45, 19.10, 21.30

Charlieho anjeli: Na plný plyn – Palace/Aupark, 14.10, 16.25, 18.45, 21.05; Polus, 14.30, 16.40, 18.50, 21.00

Myšiak Stuart Little – Palace/Aupark, 15.00, 16.55

Neserte nám pestúnku – Palace/Aupark, 18.55, 21.15; Polus, 14.55, 17.10, 19.25

Po čom dievča túži – Palace/Aupark, 15.25, 17.40

Frida – Palace/Aupark, 17.20, 19.45, 22.10

Lara Croft Tomb Raider: Kolíska života – Polus, 13.30, 15.45, 18.05, 20.25, 22.40

KONCERTY a PODUJATIA

ŠTVRTOK 28. AUGUST

19.00 Traditional Club (Jazz) – Café Studio Club, Laurinská ul.

Kultúrne leto

20.00 Cyklus šansónov: Szidi Tobias & Band (Slovensko) – Koncertná sieň Klarisky, Farská 4

20.00 Cyklus komorných koncertov: Trio Elegiaque – Lech Antonio Uszynski (husle), Sebastian Uszynski (violončelo), Justyna Danczowska (klavír) – Mirbachov palác, Františkánske nám.,

20.00 Letný kinematograf: Sladké hry minulého leta (Československo 1969, réžia Juraj Herz), Pôvod sveta (Slovensko 2002, réžia Katarína Kerekesová) – Hlavné námestie

PIATOK 29. AUGUST

10.00 Promenádny koncert – Dom kultúry Ružinov, Ružinovská 26

17.30 Folklórny súbor Vršatec – Istra Centrum, Istrijská 6

19.00 Trio Fame (Pop) – Café Studio Club, Laurinská ul.

Kultúrne leto

20.00 Cyklus šansónov: herečka Jana Paulová so skupinou (Česko) – Koncertná sieň Klarisky, Farská 4

20.00 Cyklus „Jazzýček“: Ragtime Jazz Band (Slovensko) – nádvorie Vinohradníckeho múzea, Radničná 1

20.00 Letný kinematograf: Rok diabla (Česko 2002, réžia Petr Zelenka) – Hlavné námestie

SOBOTA 30. AUGUST

19.00 Robo Šipoš Jazz Trio – Café Studio Club, Laurinská ul.

Kultúrne leto

20.00 Cyklus šansónov: Michal Bajor (Poľsko) – Koncertná sieň Klarisky, Farská 4

20.00 Cyklus „Excelentné rôznosti“: Noc bohov – Divadlo Jána Palárika, Trnava – Nádvorie Starej radnice

Záver Kultúrneho leta, kultúrno-spoločenský deň – Stredisko kultúry, Vajnorská 21

NEDEĽA 31. AUGUST

19.00 Hráme Vinyl – Café Studio Club, Laurinská ul.

Kultúrne leto

20.00 Cyklus šansónov: Randuza (Česko) – Koncertná sieň Klarisky, Farská 4

UTOROK 2. SEPTEMBER

17.30 Horoskopy podľa čínskych znakov a zdravie človeka, prednáška – Klub 22, Vavilovova 22

18.00 Joga, otvorenie kurzu pre dospelých – Spoločenský dom Prievoz, Kaštieľska 30

18.00 Nové myšlienkové prúdy – Spoločenský dom Trávniky, Nevädzová 4

18.00 Liečivá príroda – Spoločenský dom Trávniky, Nevädzová 4

STREDA 3. SEPTEMBER

16.00 Otvorenie kurzu karate – Spoločenský dom Trávniky, Nevädzová 4

17.00 Deň zdravia – Spoločenský dom Prievoz, Kaštieľska 30

17.00 Zdravotné cvičenie starších žien, otv. kurzu – Spoločenský dom Prievoz, Kaštieľska 30

17.00 Aerobik, cvičenie pre ženy – Spoločenský dom Prievoz, Kaštieľska 30

17.00 Prezentácia tvorivých dielní, pre deti a dospelých – Synergia 21, Hlavná 9

17.00 Klub Venuša – Dom kultúry Kramáre, Stromová 18

PRE DETI

ŠTVRTOK 28. AUGUST

10.00 Letná škola keramiky – Spoločenský dom Nivy, Súťažná 18

10.00 Detská prázdninová dielňa – CC Centrum, Jiráskova 3

15.00 Urob si sám, obrázky – Klub 22, Vavilovova 22

PIATOK 29. AUGUST

10.00 Detská prázdninová dielňa – CC Centrum, Jiráskova 3

SOBOTA 30. AUGUST

15.00 Veselé zábavy s kúzelníkom – Dom kultúry Dúbravka, Saratovská 2/A

Kultúrne leto

16.00 Letné matiné: Detská diskotéka, hry, súťaže – Cultus, Drieňová 9

NEDEĽA 31. AUGUST

10.30 Kráska a zviera – Dom kultúry Dúbravka, Saratovská 2/A

Kultúrne leto

15.00 a 17.00 Čin-čin, Staré divadlo Nitra – Bibiana, Panská 41

15.00 Výmena hračiek – Klub 22, Vavilovova 22

17.00 O hlúpom Janovi, Divadlo bratov Hudecovcov – Kultúrne zariadenia Petržalka, Rovniankova 3

UTOROK 2. SEPTEMBER

16.00 Klavír, zápis – Spoločenský dom Prievoz, Kaštieľska 30

STREDA 3. SEPTEMBER

10.00 Šikovníček, hry, súťaže, tvorivé dielne pre deti do 6 rokov – M-klub, Rovniankova 3

10.00 O zvedavom dievčatku – klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

14.00 Deti a film, predstavenie pre žiakov – Dom kultúry Ružinov, Ružinovská 28

17.00 Dramatický krúžok, zápis detí – Spoločenský dom Prievoz, Kaštieľska 30

17.00 Výtvarný krúžok, zápis detí – Spoločenský dom Prievoz, Kaštieľska 30

17.30 Štúdio umeleckého prednesu, zápis detí – Spoločenský dom Prievoz, Kaštieľska 30

DISKOTÉKY

ŠTVRTOK 28. AUGUST

Thursday Tequila Disco – Metro Music Club, Suché mýto 6

PIATOK 29. AUGUST

Old Disco – Tatra Club, Hotel Tatra, Nám. 1. mája 5

Disko, DJ Pizzaman – Metro Music Club, Suché mýto 6

Fernet Stock Citrus Party I., tanečné parkety – Live!Club, Einsteinova 18 (Aupark)

Music Factory Club, DJ Džulo – Hotel Junior, Drieňová 14

Disco Mix Music, DJ Horník – Casey, Botanická 35

SOBOTA 30. AUGUST

Aj kone kapú od únavy…, tanečný disco-maratón – Metro Music Club, Suché mýto 6

Fernet Stock Citrus Party II., DJ Majco – Live!Club, Einsteinova 18 (Aupark)

Music Factory Club, DJ Pierre – Hotel Junior, Drieňová 14

Old Disco – Tatra Club, hotel Tatra, Nám. 1. mája 5

Discoshow, DJ Pizza – Casey, Botanická 35

NEDEĽA 31. AUGUST

Disko, DJ Rastislav T. Lehotský, diskotéka nielen pre starších – Live!Club, Aupark

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Rock Party, DJ Mathew – Klub 39, Mlynská dolina

PONDELOK 1. SEPTEMBER

Erotic Night, DJ Pizza – Casey, Botanická 35

Rock – Corona bar, Gbelská 6

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Rock Party, DJ Mathew – Klub 39, Mlynská dolina

UTOROK 2. SEPTEMBER

Disko, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Oldies Party, DJ Mayyoo – Klub 39, Mlynská dolina

STREDA 3. SEPTEMBER

Disko, DJ Horník – Casey, Botanická 35

Oldies Hitmania, DJ Mayyoo – Klub 39, Mlynská dolina

VÝSTAVY

Hlavou dolu, Karol Škréta, Melchior Kusell, obrázky jezuitských mučeníkov – SNG, Vodné kasárne, Rázusovo nábr. 2, do 7. septembra

Plagáty z Viedne – SNG, Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra 4, do 14. septembra

Východoslovenská galéria 1952 – 2002 (50 rokov výstavnej a zberateľskej činnosti) – SNG, Esterházyho palác, do 21. septembra

Rekonštrukcia a modernizácia areálu SNG, architektonická súťaž – SNG, Vodné kasárne, do konca septembra

Umelci čistého srdca, naivné ľudové umenie zo zbierky Pavla Konečného – SNG, Galéria insitného umenia – Schaubmarov mlyn, Pezinok-Cajla, do 28. septembra

Vízia a skutočnosť: Václav Cigler a absolventi VŠVU 1965 – 1979, SNG, Dvorana MK SR, Nám. SNP 33, do 28. septembra

Joseph Beuys: Polentransport 1981 – GMB, Mirbachov palác, do 31. augusta

Cena Oskara Čepana 2003 – GMB, Mirbachov palác, do 31. augusta

Bratislavské podhradie známe, neznáme – GMB, Pálffyho palác, Panská 19, do 31. augusta

Zbrane, pušky a puškárske remeslo, ručné zbrane z obdobia 15. až 20. stor. – SNM, Vajanského nábr. 2, do 31. augusta

Pivo, karikatúra – SNM, Vajanského nábr. 2, do 2. septembra

Chvála liatine – SNM, Vajanského nábr. 2, do 21. septembra

Sieň slávy slovenského hokeja – Historické múzeum, Bratislavský hrad, 2. poschodie, do konca októbra

Historické medzníky Slovenska v 20. storočí – Historické múzeum, Bratislavský hrad, 2. poschodie, do konca septembra

Majstrovské diela umenia 20. storočia zo zbierok SNG – Historické múzeum, Bratislavský hrad, 2. poschodie, do konca októbra

Tajomná Bratislava – výstava fotografií Igora Grossmanna – MMB, Primaciálne nám 3, do 5. októbra

Stredoveká kuchyňa v archeologických nálezoch – Archeologické múzeum, Žižkova 12, do septembra

Slovensko pred Veľkou Moravou – Archeologické múzeum, do septembra

Erotika v dávnovekom umení Slovenska – Archeologické múzeum, do septembra

Manuel Salinas – Danubiana, Vodné dielo Čunovo, do 2. septembra

Vincent, k 150. výročiu Vincenta van Gogha – Bibiana, do 2. novembra

Victor Vasarely – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka ul., do 3. septembra

Jana Pivovarníková: Obrazy – pizzeria, Stará tržnica, Námestie SNP 25, do konca augusta

Vôňa farieb, Zuzana Šujanová (maľované hodvábne odevy), Milan Greguš (šperky), Vít Fila (fotografie) – K-Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 31. augusta

Múzeum umenia Benešov, tvorba slov. a čes. autorov – galéria fotografie Profil, do 31. augusta

Stano Filko: Sonda egoq 1937 – 2037 – galéria Slovenskej sporiteľne, Zelená 2, ut – ne 12.00 – 18.00, do 7. septembra

Architekti a výtvarná tvorba – Galéria architektúry SAS, Balassov palác, Panská 15, do 30. augusta

Socha a objekt – Grassalkovichova záhrada, galéria Michalský dvor, galéria Komart (Juraj Opršal, do 28. septembra), GMB Pálffyho palác, Galéria Z – Zichyho palác, do 31. augusta

Andrej Smolák: Obrazy, galéria MIRO, Košická 56, do 30. augusta

Štefan Siváň otec & Štefan Siváň syn: Drevené plastiky a reliéfy z Oravy – Pálffyho palác, Zámocká ul., ut – ne 14.00 – 18.00, do 28. augusta

Andrej Smolák: Obrazy – galéria Miro, Košická 56, do 30. augusta

Vlado Bondarev: Paralely – Ruské kultúrne centrum, Fraňa Kráľa 2, do 3. septembra

Katarína Mácová, Zuzana Ordodyová: Sladké, príliš sladké, voľná textilná tvorba – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 26. septembra

Juraj Opršal, sklo – galéria Komart, Zámočnícka 8, do 28. septembra

Pavel Rudolf – galéria Komart, Zámočnícka 8, do 28. septembra

Maroš Lettrich: Sochy a interiérové objekty – K. Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 3. septembra

Július Koller: Anti obrazy III., – galéria Linea, Drieňová 34, po – pia 8.00 – 17.00, do 31. októbra

Neven Cvjetičanin: Maestral (Vánok z mora) – galéria F7, Františkánske nám. 7, ut – pia 13.00 – 18.00, do 25. septembra

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
  2. Bývanie v meste predlžuje život
  3. Pomôžte ľuďom v núdzi v najväčšej potravinovej zbierke v Tescu
  4. Porsche Unseen: Tajné projekty dizajnérskej kuchyne, časť druhá
  5. Aká je chémia vôní
  6. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
  7. Helske očarila nemeckých dôchodcov
  8. Koronakríza: Ako vyzerá jeden deň operátorky infolinky?
  9. Tento rok by mal 70: Legenda Karola Duchoňa ožije u vás doma
  10. OFFICE ROKA 2020 poukáže na transformáciu pracovného prostredia
  1. Darček? Špičková autonavigácie Mio Spirit 8670 Full EÚ Lifetime!
  2. Pomôžte ľuďom v núdzi v najväčšej potravinovej zbierke v Tescu
  3. Aké sú dopady pandémie na financie ľudí?
  4. METROPOLIS prináša mestské bývanie vo vysokom štandarde
  5. Účastníci charitatívneho behu No Finish Line nabehali 26 007 km
  6. Porsche Unseen: Tajné projekty dizajnérskej kuchyne, časť druhá
  7. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
  8. Počúvaním hluku chránime váš sluch
  9. Aká je chémia vôní
  10. Helske očarila nemeckých dôchodcov
  1. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 29 862
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 17 577
  3. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 14 427
  4. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 10 607
  5. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť 8 610
  6. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 469
  7. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 151
  8. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 7 856
  9. Predplatená telefónna karta s kreditom 10 € v denníku SME 7 835
  10. Nástrahy online vyučovania, o ktorých sa nehovorí 7 494
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu