SME
Sobota, 12. jún, 2021 | Meniny má ZlatkoKrížovkyKrížovky

Kam sa vybrať za kultúrou, zábavou a spoločnosťou

DIVADLÁ

ŠTVRTOK 28. AUGUST

Kultúrne leto

15.00 Cyrano de Cognac, Divadelné združenie Partizánske uvádza grotesky a klauniády o láske – Mestské divadlo, Biela 6

19.00 Óda na radosť, Divadelné združenie Partizánske uvádza grotesky a klauniády na hudobné témy – Mestské divadlo, Biela 6

PIATOK 29. AUGUST

Kultúrne leto

15.00 Cyrano de Cognac, Divadelné združenie Partizánske uvádza grotesky a klauniády o láske – Mestské divadlo, Biela 6

19.00 Óda na radosť, Divadelné združenie Partizánske uvádza grotesky a klauniády na hudobné témy – Mestské divadlo, Biela 6

Skryť Vypnúť reklamu

SOBOTA 30. AUGUST

Kultúrne leto

15.00 Cyrano de Cognac, Divadelné združenie Partizánske uvádza grotesky a klauniády o láske – Mestské divadlo, Biela 6

19.00 Óda na radosť, Divadelné združenie Partizánske uvádza grotesky a klauniády na hudobné témy – Mestské divadlo, Biela 6

NEDEĽA 31. AUGUST

Kultúrne leto

15.00 Cyrano de Cognac, Divadelné združenie Partizánske uvádza grotesky a klauniády o láske – Mestské divadlo, Biela 6

19.00 Óda na radosť, Divadelné združenie Partizánske uvádza grotesky a klauniády na hudobné témy – Mestské divadlo, Biela 6

UTOROK 2. SEPTEMBER

19.30 GUnaGU: Modelky – Divadlo F7, Františkánske nám. 7

Kultúrne leto

15.00 Cyrano de Cognac, Divadelné združenie Partizánske uvádza grotesky a klauniády o láske – Mestské divadlo, Biela 6

Skryť Vypnúť reklamu

19.00 Óda na radosť, Divadelné združenie Partizánske uvádza grotesky a klauniády na hudobné témy – Mestské divadlo, Biela 6

STREDA 3. SEPTEMBER

19.00 Uragán – Štúdio L+S (Verejná nahrávka pre TV Markíza)

19.30 GUnaGU: Modelky – Divadlo F7, Františkánske nám. 7

Kultúrne leto

15.00 Cyrano de Cognac, Divadelné združenie Partizánske uvádza grotesky a klauniády o láske – Mestské divadlo, Biela 6

19.00 Óda na radosť, Divadelné združenie Partizánske uvádza grotesky a klauniády na hudobné témy – Mestské divadlo, Biela 6

KINÁ

ŠTVRTOK 28. AUGUST

T-Rex – Orange Imax, 13.00, 21.00

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00

Virtuálny vek – Orange Imax, 15.00

Cesta človeka – Orange Imax, 17.00, 19.00

Pinocchio – Hviezda, 16.00, 18.00; Istota, 17.30; Palace/Aupark, 14.45, 17.05; Polus, 13.35, 14.25, 15.55, 16.45

Skryť Vypnúť reklamu

Frida – Hviezda, 20.30; Palace/Aupark, 17.20, 19.45, 22.10

Kurz sebaovládania – Hviezda-záhradné, 20.15; Palace/Aupark, 18.20, 20.35, 22.45

Lesní chodci – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00, FK IC.SK, 20.45

Hlbočina – Istropolis, 17.45, 20.15

Matrix Reloaded – Istropolis, 18.00

Ken Park – Istropolis, 20.30

Kameňák – Istropolis ArtKino, 17.45, 20.15

Ja milujem, ty miluješ – FK IC.SK, 17.45

Bowling for Columbine – FK IC.SK, 18.00; Polus, 21.40

Kytica z tisíc a jednej noci – FK IC.SK, 18.15

Ľubi ma, neľúbi ma – FK IC.SK, 18.30

Sex a Lucia – FK IC.SK, 20.00

Monty Python a svätý grál – FK IC.SK, 20.15

Amélia z Montmartru – FK IC.SK, 20.30

Pán prsteňov: Dve veže – Tatra, 16.45, 20.30

Chicago – Istota, 20.00; Palace/Aupark, 14.10, 16.35, 19.00, 21.25; Polus, 19.00, 21.20

Million Dollar Hotel – Kino Café, 16.00, 18.00

Tomb Raider 2 – Palace/Aupark, 15.10, 17.35, 19.20, 20.00, 21.45, 22.25;

Lovec démonov – Palace/Aupark, 19.25, 21.35; Polus, 19.40, 21.45

Dnes neumieraj – Palace/Aupark, 15.25

Femme Fatal – Palace/Aupark, 18.10, 20.30, 22.45; Polus, 13.55, 16.15, 18.35, 20.55

Terminátor 3: Vzbura strojov – Palace/Aupark, 15.45, 18.00, 20.15, 22.30; Polus, 13.40, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20

Spider Man – Palace/Aupark, 15.50

Rímske prázdniny – Palace/Aupark, 14.55, 17.20; Polus, 13.45, 15.40, 17.40

Kniha džungle 2 – Palace/Aupark, 15.30

Osudové leto – Palace/Aupark, 14.30, 16.45, 19.10, 21.30

Myšiak Stuart Little – Palace/Aupark, 15.00, 16.55

Po čom dievča túži – Palace/Aupark, 15.25, 17.40

Charlieho anjeli: Na plný plyn – Palace/Aupark, 14.10, 16.25, 18.45, 21.05; Polus, 14.30, 16.40, 18.50, 21.00

Neserte nám pestúnku – Palace/Aupark, 18.55, 21.15; Polus, 14.55, 17.10, 19.25

Hlbočina – Palace/Aupark, 19.55, 22.15; Polus, 18.10, 20.30, 22.45

Lara Croft Tomb Raider: Kolíska života – Polus, 13.30, 15.45, 18.05, 20.25, 22.40

PIATOK 29. AUGUST

Virtuálny svet – Orange Imax, 11.00, 16.00

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 12.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00, 22.00

Cesta človeka – Orange Imax, 13.00, 20.00

T-Rex – Orange Imax, 14.00, 18.00

Pinocchio – Hviezda, 16.00, 18.00; Istota, 15.00, 17.30; Palace/Aupark, 14.45, 17.05; Polus, 13.35, 14.25, 15.55, 16.45

Frida – Hviezda, 20.30; Palace/Aupark, 17.20, 19.45, 22.10

Kurz sebaovládania – Hviezda-záhradné, 20.15; Palace/Aupark, 18.20, 20.35, 22.45

Lesní chodci – Mladosť, 15.15, 17.30; FK IC.SK, 20.45

Pianista – Mladosť, 20.00

Hlbočina – Istropolis, 17.45, 20.15; Palace/Aupark, 19.55, 22.15; Polus, 18.10, 20.30, 22.45

Matrix Reloaded – Istropolis, 18.00

Ken Park – Istropolis, 20.30

Kameňák – Istropolis ArtKino, 17.45, 20.15

Ja milujem, ty miluješ – FK IC.SK, 17.45

Bowling for Columbine – FK IC.SK, 18.00; Polus, 21.40

Kytica z tisíc a jednej noci – FK IC.SK, 18.15

Ľubi ma, neľúbi ma – FK IC.SK, 18.30

Sex a Lucia – FK IC.SK, 20.00

Monty Python a svätý grál – FK IC.SK, 20.15

Amélia z Montmartru – FK IC.SK, 20.30

Pán prsteňov: Dve veže – Tatra, 16.45, 20.30

Chicago – Istota, 20.00; Palace/Aupark, 14.10, 16.35, 19.00, 21.25; Polus, 19.00, 21.20

Million Dollar Hotel – Kino Café, 16.00, 18.00

Tomb Raider 2 – Palace/Aupark, 15.10, 17.35, 19.20, 20.00, 21.45, 22.25

Lovec démonov – Palace/Aupark, 19.25, 21.35; Polus, 19.40, 21.45

Dnes neumieraj – Palace/Aupark, 15.25

Femme Fatal – Palace/Aupark, 18.10, 20.30, 22.45; Polus, 13.55, 16.15, 18.35, 20.55, 23.15

Terminátor 3: Vzbura strojov – Palace/Aupark, 15.45, 18.00, 20.15, 22.30; Polus, 13.40, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20

Spider Man – Palace/Aupark, 15.50

Rímske prázdniny – Palace/Aupark, 14.55, 17.20; Polus, 13.45, 15.40, 17.40

Kniha džungle 2 – Palace/Aupark, 15.30

Osudové leto – Palace/Aupark, 14.30, 16.45, 19.10, 21.30

Charlieho anjeli: Na plný plyn – Palace/Aupark, 14.10, 16.25, 18.45, 21.05; Polus, 14.30, 16.40, 18.50, 21.00

Myšiak Stuart Little – Palace/Aupark, 15.00, 16.55

Neserte nám pestúnku – Palace/Aupark, 18.55, 21.15; Polus, 14.55, 17.10, 19.25

Po čom dievča túži – Palace/Aupark, 15.25, 17.40

Hlbočina – Palace/Aupark, 19.55, 22.15

Lara Croft Tomb Raider: Kolíska života – Polus, 13.30, 15.45, 18.05, 20.25, 22.40

SOBOTA 30. AUGUST

Virtuálny svet – Orange Imax, 11.00, 15.00

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00

T-Rex – Orange Imax, 13.00, 19.00

Cesta človeka – Orange Imax, 17.00, 21.00

Pinocchio – Hviezda, 16.00, 18.00; Istota, 15.00, 17.30; Palace/Aupark, 12.25, 14.45, 17.05; Polus, 11.20, 12.10, 13.35, 14.25, 15.55, 16.45

Frida – Hviezda, 20.30; Palace/Aupark, 17.20, 19.45, 22.10

Kurz sebaovládania – Hviezda-záhradné, 20.15; Palace/Aupark, 12.00, 18.20, 20.35, 22.45

Lesní chodci – Mladosť, 15.15, 17.30; FK IC.SK, 20.45

Pianista – Mladosť, 20.00

Identita – Nádej, 17.30, 20.00

Hlbočina – Istropolis, 17.45, 20.15; Palace/Aupark, 19.55, 22.15; Polus, 18.10, 20.30, 22.45

Matrix Reloaded – Istropolis, 18.00

Ken Park – Istropolis, 20.30

Kameňák – Istropolis ArtKino, 17.45, 20.15

Ja milujem, ty miluješ – FK IC.SK, 17.45

Bowling for Columbine – FK IC.SK, 18.00; Polus, 21.40

Kytica z tisíc a jednej noci – FK IC.SK, 18.15

Ľubi ma, neľúbi ma – FK IC.SK, 18.30

Sex a Lucia – FK IC.SK, 20.00

Monty Python a svätý grál – FK IC.SK, 20.15

Amélia z Montmartru – FK IC.SK, 20.30

Pán prsteňov: Dve veže – Tatra, 16.45, 20.30

Chicago – Istota, 20.00; Palace/Aupark, 14.10, 16.35, 19.00, 21.25; Polus, 19.00, 21.20

Million Dollar Hotel – Kino Café, 16.00, 18.00

Tomb Raider 2 – Palace/Aupark, 12.45, 15.10, 17.35, 19.20, 20.00, 21.45, 22.25

Lovec démonov – Palace/Aupark, 19.25, 21.35; Polus, 19.40, 21.45

Dnes neumieraj – Palace/Aupark, 15.25

Femme Fatal – Palace/Aupark, 13.00, 18.10, 20.30, 22.45; Polus, 11.35, 13.55, 16.15, 18.35, 20.55, 23.15

Terminátor 3: Vzbura strojov – Palace/Aupark, 13.30, 15.45, 18.00, 20.15, 22.30; Polus, 11.30, 13.40, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20

Spider Man – Palace/Aupark, 15.50

Rímske prázdniny – Palace/Aupark, 14.55, 17.20; Polus, 11.45, 13.45, 15.40, 17.40

Kniha džungle 2 – Palace/Aupark, 13.45, 15.30

Myšiak Stuart Little – Palace/Aupark, 15.00, 16.55

Osudové leto – Palace/Aupark, 12.10, 14.30, 16.45, 19.10, 21.30

Charlieho anjeli: Na plný plyn – Palace/Aupark, 14.10, 16.25, 18.45, 21.05; Polus, 12.20, 14.30, 16.40, 18.50, 21.00

Neserte nám pestúnku – Palace/Aupark, 12.30, 18.55, 21.15; Polus, 12.40, 14.55, 17.10, 19.25

Po čom dievča túži – Palace/Aupark, 13.15, 15.25, 17.40

Lara Croft Tomb Raider: Kolíska života – Polus, 11.15, 13.30, 15.45, 18.05, 20.25, 22.40

NEDEĽA 31. AUGUST

Virtuálny svet – Orange Imax, 11.00, 16.00

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 12.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00

Cesta človeka – Orange Imax, 13.00, 20.00

T-Rex – Orange Imax, 14.00, 18.00

Pinocchio – Hviezda, 16.00, 18.00; Istota, 15.00, 17.30; Palace/Aupark, 12.25, 14.45, 17.05; Polus, 11.20, 12.10, 13.35, 14.25, 15.55, 16.45

Frida – Hviezda, 20.30; Palace/Aupark, 17.20, 19.45, 22.10

Kurz sebaovládania – Hviezda-záhradné, 20.15; Palace/Aupark, 12.00, 18.20, 20.35, 22.45

Lesní chodci – Mladosť, 15.15, 17.30; FK IC.SK, 20.45

Pianista – Mladosť, 20.00

Identita – Nádej, 17.30, 20.00

Hlbočina – Istropolis, 17.45, 20.15; Palace/Aupark, 19.55, 22.15; Polus, 18.10, 20.30, 22.45

Matrix Reloaded – Istropolis, 18.00

Ken Park – Istropolis, 20.30

Kameňák – Istropolis ArtKino, 17.45, 20.15

Ja milujem, ty miluješ – FK IC.SK, 17.45

Bowling for Columbine – FK IC.SK, 18.00

Kytica z tisíc a jednej noci – FK IC.SK, 18.15

Ľubi ma, neľúbi ma – FK IC.SK, 18.30

Sex a Lucia – FK IC.SK, 20.00

Monty Python a svätý grál – FK IC.SK, 20.15

Amélia z Montmartru – FK IC.SK, 20.30

Pán prsteňov: Dve veže – Tatra, 16.45, 20.30

Chicago – Istota, 20.00; Palace/Aupark, 14.10, 16.35, 19.00, 21.25; Polus, 19.00, 21.20

Sex Pistols – Kino Café, 16.00, 18.00

Tomb Raider 2 – Palace/Aupark, 12.45, 15.10, 17.35, 19.20, 20.00, 21.45, 22.25

Lovec démonov – Palace/Aupark, 19.25, 21.35; Polus, 19.40, 21.45

Dnes neumieraj – Palace/Aupark, 15.25

Femme Fatal – Palace/Aupark, 13.00, 18.10, 20.30, 22.45; Polus, 11.35, 13.55, 16.15, 18.35, 20.55

Terminátor 3: Vzbura strojov – Palace/Aupark, 13.30, 15.45, 18.00, 20.15, 22.30; Polus, 11.30, 13.40, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20

Spider Man – Palace/Aupark, 15.50

Rímske prázdniny – Palace/Aupark, 14.55, 17.20; Polus, 11.45, 13.45, 15.40, 17.40

Kniha džungle 2 – Palace/Aupark, 13.45, 15.30

Osudové leto – Palace/Aupark, 12.10, 14.30, 16.45, 19.10, 21.30

Charlieho anjeli: Na plný plyn – Palace/Aupark, 14.10, 16.25, 18.45, 21.05; Polus, 12.20, 14.30, 16.40, 18.50, 21.00

Myšiak Stuart Little – Palace/Aupark, 15.00, 16.55

Neserte nám pestúnku – Palace/Aupark, 12.30, 18.55, 21.15; Polus, 12.40, 14.55, 17.10, 19.25

Po čom dievča túži – Palace/Aupark, 13.15, 15.25, 17.40

Lara Croft Tomb Raider: Kolíska života – Polus, 11.15, 13.30, 15.45, 18.05, 20.25, 22.40

PONDELOK 1. SEPTEMBER

Matrix Reloaded – Tatra, 18.00, 20.30; Istropolis, 18.00

Pinocchio – Istota, 20.00; Hviezda, 16.00, 18.00; Palace/Aupark, 14.45, 17.05; Polus, 13.35, 14.25, 15.55, 16.45

Chicago – Istota, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 14.10, 16.35, 19.00, 21.25; Polus, 19.00, 21.20

Frida – Hviezda, 20.30; Palace/Aupark, 17.20, 19.45, 22.10

Kokaín – Hviezda-záhradné, 19.45

Ako prísť o muža za 10 dní – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00

Hlbočina – Istropolis, 17.45, 20.15; Palace/Aupark, 19.55, 22.15; Polus, 18.10, 20.30, 22.45

Ken Park – Istropolis, 20.30

Kameňák – Istropolis ArtKino, 17.45, 20.15

Tremble (Chvenie) + Sun In a Net (Slnko v sieti) – FK IC.SK, 17.45

Bowling for Columbine – FK IC.SK, 18.00; Polus, 21.40

Kytica z tisíc a jednej noci – FK IC.SK, 18.15

Ľúbi ma, neľúbi ma – FK IC.SK, 18.30

Rok diabla – FK IC.SK, 20.00

Monty Python a svätý grál – FK IC.SK, 20.15

Amélia z Montmartru – FK IC.SK, 20.30

Lesní chodci – FK IC.SK, 20.45

Tomb Raider 2 – Palace/Aupark, 15.10, 17.35, 19.20, 20.00, 21.45, 22.25

Lovec démonov – Palace/Aupark, 19.25, 21.35; Polus, 19.40, 21.45

Dnes neumieraj – Palace/Aupark, 15.25

Femme Fatal – Palace/Aupark, 18.10, 20.30, 22.45; Polus, 13.55, 16.15, 18.35, 20.55

Terminátor 3: Vzbura strojov – Palace/Aupark, 15.45, 18.00, 20.15, 22.30; Polus, 13.40, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20

Spider Man – Palace/Aupark, 15.50

Kurz sebaovládania – Palace/Aupark, 18.20, 20.35, 22.45

Rímske prázdniny – Palace/Aupark, 14.55, 17.20; Polus, 13.45, 15.40, 17.40

Kniha džungle 2 – Palace/Aupark, 15.30

Osudové leto – Palace/Aupark, 14.30, 16.45, 19.10, 21.30

Neserte nám pestúnku – Palace/Aupark, 18.55, 21.15; Polus, 14.55, 17.10, 19.25

Charlieho anjeli: Na plný plyn – Palace/Aupark, 14.10, 16.25, 18.45, 21.05; Polus, 14.30, 16.40, 18.50, 21.00

Myšiak Stuart Little – Palace/Aupark, 15.00, 16.55

Po čom dievča túži – Palace/Aupark, 15.25, 17.40

Lara Croft Tomb Raider: Kolíska života – Polus, 13.30, 15.45, 18.05, 20.25, 22.40

UTOROK 2. SEPTEMBER

Matrix Reloaded – Tatra, 18.00, 20.30; Istropolis, 18.00

Chicago – Istota, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 14.10, 16.35, 19.00, 21.25; Polus, 19.00, 21.20

Pinocchio – Hviezda, 16.00, 18.00; Palace/Aupark, 14.45, 17.05; Polus, 13.35, 14.25, 15.55, 16.45

Terminátor 3: Vzbura strojov – Hviezda, 20.30; Hviezda-záhradné, 19.45; Palace/Aupark, 15.45, 18.00, 20.15, 22.30; Polus, 13.40, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20

Ako prísť o muža za 10 dní – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00

Hlbočina – Istropolis, 17.45, 20.15; Palace/Aupark, 19.55, 22.15; Polus, 18.10, 20.30, 22.45

Ken Park – Istropolis, 20.30

Kameňák – Istropolis ArtKino, 17.45, 20.15

Tremble (Chvenie) + Sun In a Net (Slnko v sieti) – FK IC.SK, 17.45

Bowling for Columbine – FK IC.SK, 18.00; Polus, 21.40

Kytica z tisíc a jednej noci – FK IC.SK, 18.15

Ľúbi ma, neľúbi ma – FK IC.SK, 18.30

Rok diabla – FK IC.SK, 20.00

Monty Python a svätý grál – FK IC.SK, 20.15

Amélia z Montmartru – FK IC.SK, 20.30

Lesní chodci – FK IC. SK, 20.45

Tomb Raider 2 – Palace/Aupark, 15.10, 17.35, 19.20, 20.00, 21.45, 22.25

Lovec démonov – Palace/Aupark, 19.25, 21.35; Polus, 19.40, 21.45

Dnes neumieraj – Palace/Aupark, 15.25

Femme Fatal – Palace/Aupark, 18.10, 20.30, 22.45; Polus, 13.55, 16.15, 18.35, 20.55

Spider Man – Palace/Aupark, 15.50

Kurz sebaovládania – Palace/Aupark, 18.20, 20.35, 22.45

Rímske prázdniny – Palace/Aupark, 14.55, 17.20; Polus, 13.45, 15.40, 17.40

Kniha džungle – Palace/Aupark, 15.30

Osudové leto – Palace/Aupark, 14.30, 16.45, 19.10, 21.30

Charlieho anjeli: Na plný plyn – Palace/Aupark, 14.10, 16.25, 18.45, 21.05; Polus, 14.30, 16.40, 18.50, 21.00

Myšiak Stuart Little – Palace/Aupark, 15.00, 16.55

Neserte nám pestúnku – Palace/Aupark, 18.55, 21.15; Polus, 14.55, 17.10, 19.25

Po čom dievča túži – Palace/Aupark, 15.25, 17.40

Frida – Palace/Aupark, 17.20, 19.45, 22.10

Lara Croft Tomb Raider: Kolíska života – Polus, 13.30, 15.45, 18.05, 20.25, 22.40

STREDA 3. SEPTEMBER

Matrix Reloaded – Tatra, 18.00, 20.30; Istropolis, 18.00

Chicago – Istota, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 14.10, 16.35, 19.00, 21.25; Polus, 19.00, 21.20

Pinocchio – Hviezda, 16.00, 18.00; Polus, 13.35, 14.25, 15.55, 16.45

Terminátor 3: Vzbura strojov – Hviezda, 20.30; Hviezda-záhradné, 19.45; Palace/Aupark, 15.45, 18.00, 20.15, 22.30; Polus, 13.40, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20

Ako prísť o muža za 10 dní – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00

Lesní chodci – Múzeum, 19.00; FK IC.SK, 20.45

Hlbočina – Istropolis, 17.45, 20.15; Palace/Aupark, 19.55, 22.15; Polus, 18.10, 20.30, 22.45

Ken Park – Istropolis, 20.30

Kameňák – Istropolis ArtKino, 17.45, 20.15

Amélia z Montmartru – FK IC.SK, 11.00, 20.30

Tremble (Chvenie) + Sun In a Net (Slnko v sieti) – FK IC.SK, 17.45

Bowling for Columbine – FK IC.SK, 18.00; Polus, 21.40

Kytica z tisíc a jednej noci – FK IC.SK, 18.15

Ľúbi ma, neľúbi ma – FK IC.SK, 18.30

Rok diabla – FK IC.SK, 20.00

Monty Python a svätý grál – FK IC.SK, 20.15

Modrý zamat – FK Nostalgia, 18.30, 20.45

Tomb Raider 2 – Palace/Aupark, 14.45, 17.05

Lovec démonov – Palace/Aupark, 19.25, 21.35; Polus, 19.40, 21.45

Dnes neumieraj – Palace/Aupark, 15.25

Femme Fatal – Palace/Aupark, 18.10, 20.30, 22.45; Polus, 13.55, 16.15, 18.35, 20.55

Spider Man – Palace/Aupark, 15.50

Kurz sebaovládania – Palace/Aupark, 18.20, 20.35, 22.45

Rímske prázdniny – Palace/Aupark, 14.55, 17.20; Polus, 13.45, 15.40, 17.40

Kniha džungle 2 – Palace/Aupark, 15.30

Osudové leto – Palace/Aupark, 14.30, 16.45, 19.10, 21.30

Charlieho anjeli: Na plný plyn – Palace/Aupark, 14.10, 16.25, 18.45, 21.05; Polus, 14.30, 16.40, 18.50, 21.00

Myšiak Stuart Little – Palace/Aupark, 15.00, 16.55

Neserte nám pestúnku – Palace/Aupark, 18.55, 21.15; Polus, 14.55, 17.10, 19.25

Po čom dievča túži – Palace/Aupark, 15.25, 17.40

Frida – Palace/Aupark, 17.20, 19.45, 22.10

Lara Croft Tomb Raider: Kolíska života – Polus, 13.30, 15.45, 18.05, 20.25, 22.40

KONCERTY a PODUJATIA

ŠTVRTOK 28. AUGUST

19.00 Traditional Club (Jazz) – Café Studio Club, Laurinská ul.

Kultúrne leto

20.00 Cyklus šansónov: Szidi Tobias & Band (Slovensko) – Koncertná sieň Klarisky, Farská 4

20.00 Cyklus komorných koncertov: Trio Elegiaque – Lech Antonio Uszynski (husle), Sebastian Uszynski (violončelo), Justyna Danczowska (klavír) – Mirbachov palác, Františkánske nám.,

20.00 Letný kinematograf: Sladké hry minulého leta (Československo 1969, réžia Juraj Herz), Pôvod sveta (Slovensko 2002, réžia Katarína Kerekesová) – Hlavné námestie

PIATOK 29. AUGUST

10.00 Promenádny koncert – Dom kultúry Ružinov, Ružinovská 26

17.30 Folklórny súbor Vršatec – Istra Centrum, Istrijská 6

19.00 Trio Fame (Pop) – Café Studio Club, Laurinská ul.

Kultúrne leto

20.00 Cyklus šansónov: herečka Jana Paulová so skupinou (Česko) – Koncertná sieň Klarisky, Farská 4

20.00 Cyklus „Jazzýček“: Ragtime Jazz Band (Slovensko) – nádvorie Vinohradníckeho múzea, Radničná 1

20.00 Letný kinematograf: Rok diabla (Česko 2002, réžia Petr Zelenka) – Hlavné námestie

SOBOTA 30. AUGUST

19.00 Robo Šipoš Jazz Trio – Café Studio Club, Laurinská ul.

Kultúrne leto

20.00 Cyklus šansónov: Michal Bajor (Poľsko) – Koncertná sieň Klarisky, Farská 4

20.00 Cyklus „Excelentné rôznosti“: Noc bohov – Divadlo Jána Palárika, Trnava – Nádvorie Starej radnice

Záver Kultúrneho leta, kultúrno-spoločenský deň – Stredisko kultúry, Vajnorská 21

NEDEĽA 31. AUGUST

19.00 Hráme Vinyl – Café Studio Club, Laurinská ul.

Kultúrne leto

20.00 Cyklus šansónov: Randuza (Česko) – Koncertná sieň Klarisky, Farská 4

UTOROK 2. SEPTEMBER

17.30 Horoskopy podľa čínskych znakov a zdravie človeka, prednáška – Klub 22, Vavilovova 22

18.00 Joga, otvorenie kurzu pre dospelých – Spoločenský dom Prievoz, Kaštieľska 30

18.00 Nové myšlienkové prúdy – Spoločenský dom Trávniky, Nevädzová 4

18.00 Liečivá príroda – Spoločenský dom Trávniky, Nevädzová 4

STREDA 3. SEPTEMBER

16.00 Otvorenie kurzu karate – Spoločenský dom Trávniky, Nevädzová 4

17.00 Deň zdravia – Spoločenský dom Prievoz, Kaštieľska 30

17.00 Zdravotné cvičenie starších žien, otv. kurzu – Spoločenský dom Prievoz, Kaštieľska 30

17.00 Aerobik, cvičenie pre ženy – Spoločenský dom Prievoz, Kaštieľska 30

17.00 Prezentácia tvorivých dielní, pre deti a dospelých – Synergia 21, Hlavná 9

17.00 Klub Venuša – Dom kultúry Kramáre, Stromová 18

PRE DETI

ŠTVRTOK 28. AUGUST

10.00 Letná škola keramiky – Spoločenský dom Nivy, Súťažná 18

10.00 Detská prázdninová dielňa – CC Centrum, Jiráskova 3

15.00 Urob si sám, obrázky – Klub 22, Vavilovova 22

PIATOK 29. AUGUST

10.00 Detská prázdninová dielňa – CC Centrum, Jiráskova 3

SOBOTA 30. AUGUST

15.00 Veselé zábavy s kúzelníkom – Dom kultúry Dúbravka, Saratovská 2/A

Kultúrne leto

16.00 Letné matiné: Detská diskotéka, hry, súťaže – Cultus, Drieňová 9

NEDEĽA 31. AUGUST

10.30 Kráska a zviera – Dom kultúry Dúbravka, Saratovská 2/A

Kultúrne leto

15.00 a 17.00 Čin-čin, Staré divadlo Nitra – Bibiana, Panská 41

15.00 Výmena hračiek – Klub 22, Vavilovova 22

17.00 O hlúpom Janovi, Divadlo bratov Hudecovcov – Kultúrne zariadenia Petržalka, Rovniankova 3

UTOROK 2. SEPTEMBER

16.00 Klavír, zápis – Spoločenský dom Prievoz, Kaštieľska 30

STREDA 3. SEPTEMBER

10.00 Šikovníček, hry, súťaže, tvorivé dielne pre deti do 6 rokov – M-klub, Rovniankova 3

10.00 O zvedavom dievčatku – klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

14.00 Deti a film, predstavenie pre žiakov – Dom kultúry Ružinov, Ružinovská 28

17.00 Dramatický krúžok, zápis detí – Spoločenský dom Prievoz, Kaštieľska 30

17.00 Výtvarný krúžok, zápis detí – Spoločenský dom Prievoz, Kaštieľska 30

17.30 Štúdio umeleckého prednesu, zápis detí – Spoločenský dom Prievoz, Kaštieľska 30

DISKOTÉKY

ŠTVRTOK 28. AUGUST

Thursday Tequila Disco – Metro Music Club, Suché mýto 6

PIATOK 29. AUGUST

Old Disco – Tatra Club, Hotel Tatra, Nám. 1. mája 5

Disko, DJ Pizzaman – Metro Music Club, Suché mýto 6

Fernet Stock Citrus Party I., tanečné parkety – Live!Club, Einsteinova 18 (Aupark)

Music Factory Club, DJ Džulo – Hotel Junior, Drieňová 14

Disco Mix Music, DJ Horník – Casey, Botanická 35

SOBOTA 30. AUGUST

Aj kone kapú od únavy…, tanečný disco-maratón – Metro Music Club, Suché mýto 6

Fernet Stock Citrus Party II., DJ Majco – Live!Club, Einsteinova 18 (Aupark)

Music Factory Club, DJ Pierre – Hotel Junior, Drieňová 14

Old Disco – Tatra Club, hotel Tatra, Nám. 1. mája 5

Discoshow, DJ Pizza – Casey, Botanická 35

NEDEĽA 31. AUGUST

Disko, DJ Rastislav T. Lehotský, diskotéka nielen pre starších – Live!Club, Aupark

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Rock Party, DJ Mathew – Klub 39, Mlynská dolina

PONDELOK 1. SEPTEMBER

Erotic Night, DJ Pizza – Casey, Botanická 35

Rock – Corona bar, Gbelská 6

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Rock Party, DJ Mathew – Klub 39, Mlynská dolina

UTOROK 2. SEPTEMBER

Disko, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Oldies Party, DJ Mayyoo – Klub 39, Mlynská dolina

STREDA 3. SEPTEMBER

Disko, DJ Horník – Casey, Botanická 35

Oldies Hitmania, DJ Mayyoo – Klub 39, Mlynská dolina

VÝSTAVY

Hlavou dolu, Karol Škréta, Melchior Kusell, obrázky jezuitských mučeníkov – SNG, Vodné kasárne, Rázusovo nábr. 2, do 7. septembra

Plagáty z Viedne – SNG, Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra 4, do 14. septembra

Východoslovenská galéria 1952 – 2002 (50 rokov výstavnej a zberateľskej činnosti) – SNG, Esterházyho palác, do 21. septembra

Rekonštrukcia a modernizácia areálu SNG, architektonická súťaž – SNG, Vodné kasárne, do konca septembra

Umelci čistého srdca, naivné ľudové umenie zo zbierky Pavla Konečného – SNG, Galéria insitného umenia – Schaubmarov mlyn, Pezinok-Cajla, do 28. septembra

Vízia a skutočnosť: Václav Cigler a absolventi VŠVU 1965 – 1979, SNG, Dvorana MK SR, Nám. SNP 33, do 28. septembra

Joseph Beuys: Polentransport 1981 – GMB, Mirbachov palác, do 31. augusta

Cena Oskara Čepana 2003 – GMB, Mirbachov palác, do 31. augusta

Bratislavské podhradie známe, neznáme – GMB, Pálffyho palác, Panská 19, do 31. augusta

Zbrane, pušky a puškárske remeslo, ručné zbrane z obdobia 15. až 20. stor. – SNM, Vajanského nábr. 2, do 31. augusta

Pivo, karikatúra – SNM, Vajanského nábr. 2, do 2. septembra

Chvála liatine – SNM, Vajanského nábr. 2, do 21. septembra

Sieň slávy slovenského hokeja – Historické múzeum, Bratislavský hrad, 2. poschodie, do konca októbra

Historické medzníky Slovenska v 20. storočí – Historické múzeum, Bratislavský hrad, 2. poschodie, do konca septembra

Majstrovské diela umenia 20. storočia zo zbierok SNG – Historické múzeum, Bratislavský hrad, 2. poschodie, do konca októbra

Tajomná Bratislava – výstava fotografií Igora Grossmanna – MMB, Primaciálne nám 3, do 5. októbra

Stredoveká kuchyňa v archeologických nálezoch – Archeologické múzeum, Žižkova 12, do septembra

Slovensko pred Veľkou Moravou – Archeologické múzeum, do septembra

Erotika v dávnovekom umení Slovenska – Archeologické múzeum, do septembra

Manuel Salinas – Danubiana, Vodné dielo Čunovo, do 2. septembra

Vincent, k 150. výročiu Vincenta van Gogha – Bibiana, do 2. novembra

Victor Vasarely – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka ul., do 3. septembra

Jana Pivovarníková: Obrazy – pizzeria, Stará tržnica, Námestie SNP 25, do konca augusta

Vôňa farieb, Zuzana Šujanová (maľované hodvábne odevy), Milan Greguš (šperky), Vít Fila (fotografie) – K-Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 31. augusta

Múzeum umenia Benešov, tvorba slov. a čes. autorov – galéria fotografie Profil, do 31. augusta

Stano Filko: Sonda egoq 1937 – 2037 – galéria Slovenskej sporiteľne, Zelená 2, ut – ne 12.00 – 18.00, do 7. septembra

Architekti a výtvarná tvorba – Galéria architektúry SAS, Balassov palác, Panská 15, do 30. augusta

Socha a objekt – Grassalkovichova záhrada, galéria Michalský dvor, galéria Komart (Juraj Opršal, do 28. septembra), GMB Pálffyho palác, Galéria Z – Zichyho palác, do 31. augusta

Andrej Smolák: Obrazy, galéria MIRO, Košická 56, do 30. augusta

Štefan Siváň otec & Štefan Siváň syn: Drevené plastiky a reliéfy z Oravy – Pálffyho palác, Zámocká ul., ut – ne 14.00 – 18.00, do 28. augusta

Andrej Smolák: Obrazy – galéria Miro, Košická 56, do 30. augusta

Vlado Bondarev: Paralely – Ruské kultúrne centrum, Fraňa Kráľa 2, do 3. septembra

Katarína Mácová, Zuzana Ordodyová: Sladké, príliš sladké, voľná textilná tvorba – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 26. septembra

Juraj Opršal, sklo – galéria Komart, Zámočnícka 8, do 28. septembra

Pavel Rudolf – galéria Komart, Zámočnícka 8, do 28. septembra

Maroš Lettrich: Sochy a interiérové objekty – K. Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 3. septembra

Július Koller: Anti obrazy III., – galéria Linea, Drieňová 34, po – pia 8.00 – 17.00, do 31. októbra

Neven Cvjetičanin: Maestral (Vánok z mora) – galéria F7, Františkánske nám. 7, ut – pia 13.00 – 18.00, do 25. septembra

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020?
  2. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi
  3. P. Lednický: Koronavírus tu už zostane, musíme si na to zvyknúť
  4. Čo robiť v Tatrách, keď počasie pokazí plány?
  5. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame
  6. Ako sa z nenásytných Bödörovcov stal symbol oligarchie
  7. 4 veci, ktoré potrebujete vedieť o bezpečnosti elektromobilov
  8. Od zmesi plynov po sofistikovanú kvapalinu
  9. Počuli ste už o zelenej hypotéke? Ušetríte s ňou až trikrát
  10. Tipy a triky na spracovanie letného ovocia
  1. Ako kedysi vyzerali bratislavské mýta? Bol tam cintorín aj sady
  2. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi
  3. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020?
  4. P. Lednický: Koronavírus tu už zostane, musíme si na to zvyknúť
  5. Čo robiť v Tatrách, keď počasie pokazí plány?
  6. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame
  7. Prešovský McDonald’s podržal zamestnancov počas pandémie
  8. Hrajte futbal ako Valábik! Lopty rozdáva po celom Slovensku
  9. Medzi zateplením minerálnou vlnou a PUR penou sú veľké rozdiely
  10. Ako sa z nenásytných Bödörovcov stal symbol oligarchie
  1. Osem výnimočných slovenských hotelov pre zaslúžený odpočinok 9 806
  2. Dnes ma živí instagram, hovorí bývalá tanečníčka Katarína Jakeš 9 482
  3. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame 9 300
  4. Počuli ste už o zelenej hypotéke? Ušetríte s ňou až trikrát 8 315
  5. 4 veci, ktoré potrebujete vedieť o bezpečnosti elektromobilov 7 882
  6. Tostov palác - moderné bývanie s atmosférou historických Košíc 7 558
  7. Obľubovali ste termínované vklady? Spoznajte alternatívy 7 268
  8. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020? 7 162
  9. 5 zmien, ktoré so sebou prináša menopauza. Ako sa pripraviť? 6 842
  10. Slovensko v operácii Barbarossa 6 684
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu