SME
Streda, 23. jún, 2021 | Meniny má SidóniaKrížovkyKrížovky

Kam sa vybrať za kultúrou, zábavou a spoločnosťou

DIVADLÁ

ŠTVRTOK 21. – STREDA 27. AUGUST

Kultúrne leto 2003

15.00 Cyrano De Cognac (J. Benčík – grotesky a klauniády o neopätovanej láske) – Mestské divadlo, Biela 6

19.00 Óda na radosť (J. Benčík – grotesky a klauniády na hudobné témy) – Mestské divadlo, Biela 6

KINÁ

ŠTVRTOK 21. AUGUST

T-Rex – Orange Imax, 13.00, 21.00

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 15.00

Cesta človeka – Orange Imax, 17.00, 19.00

Lovec démonov – Tatra, 18.30, 20.30; Polus, 19.40, 21.45; Palace/Aupark, 15.00, 17.10, 19.20, 21.30

Skryť Vypnúť reklamu

Pinocchio – Hviezda, 16.00, 18.00 (dabing), 20.30 (titulky); Istota, 17.30, 20.00; Polus, 13.35, 14.30, 15.55, 16.45, 19.00 (dabing); Palace/Aupark, 14.45, 16.00, 17.05, 18.20, 19.25, 21.45 (dabing)

Rýchlo a zbesilo 2 – Hviezda/Záhradné, 20.15

Chicago – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; FK ic.sk, 20.15, Polus, 18.10, 20.35; Palace/Aupark, 14.40, 17.05, 19.30, 21.55

Terminátor 3: Vzbura strojov – Istropolis, 17.30, 20.00; Polus, 13.40, 15.45, 18.05, 20.10, 22.20; Palace/Aupark, 15.45, 18.00, 20.15, 22.30

Milujte svojho zabijaka – Istropolis, 18.00; Palace/Aupark, 22.10

Frida – Istropolis, 20.30; Palace/Aupark, 19.45

Kruh – Istropolis/ArtKino, 17.45, 20.15

Obrazy starého sveta – FK ic.sk, 17.45

Quo Vadis – FK is.sk, 18.00

25. hodina – FK ic.sk, 18.15

Skryť Vypnúť reklamu

Identita – FK ic.sk, 18.30

Posledné tango v Paríži – FK ic.sk, 19.45

Čierna mačka, biely kocúr – FK ic.sk, 20.30

Bowling for Columbine – FK ic.sk, 20.30; Polus, 21.15

Lara Croft Tomb Raider: Kolíska života – Polus, 13.05, 14.00, 15.10, 16.10, 17.20, 18.20, 19.30, 20.30, 21.40, 22.40; Palace/Aupark, 14.10, 15.10, 16.35, 17.35, 19.00, 20.00, 21.25, 22.25

Rímske prázdniny – Polus, 13.55, 15.50, 17.45; Palace/Aupark, 16.35, 18.35, 20.35

Po čom dievča túži – Polus, 13.50, 16.00; Palace/Aupark, 16.55

Neserte nám pestúnku! – Polus, 18.05, 20.20, 22.35; Palace/Aupark, 19.10, 21.35

Charlieho anjeli: Na plný plyn – Polus, 14.30, 16.40, 18.50, 21.00; Palace/Aupark, 14.10, 16.25, 18.45, 21.05

Myšiak Stuart Little – Palace/Aupark, 15.00

Mačky a psi – Palace/Aupark, 14.20, 16.20

Skryť Vypnúť reklamu

Kurz sebaovládania – Palace/Aupark, 18.20, 20.45, 22.45

Kniha džungle 2 – Palace/Aupark, 15.35

Lara Croft 1 – Palace/Aupark, 17.25

Štvanec – Palace/Aupark, 20.55

Taxi 2003 – Palace/Aupark, 14.35, 22.35

PIATOK 22. AUGUST

Cesta človeka – Orange Imax, 13.00, 20.00

3D mánia – Orange Imax, 14.00

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00, 22.00

T-Rex – Orange Imax, 16.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 18.00

Lovec démonov – Tatra, 18.30, 20.30; Polus, 19.40, 21.45; Palace/Aupark, 15.00, 17.10, 19.20, 21.30

Pinocchio – Hviezda, 16.00, 18.00 (dabing), 20.30 (titulky); Istota, 17.30, 20.00; Polus, 13.35, 14.30, 15.55, 16.45, 19.00 (dabing); Palace/Aupark, 14.45, 16.00, 17.05, 18.20, 19.25, 21.45 (dabing)

Ken Park – Hviezda/Záhradné, 20.15

Chicago – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Fk ic.sk, 20.15, Polus, 18.10, 20.35, 22.55; Palace/Aupark, 14.40, 17.05, 19.30, 21.55

Terminátor 3: Vzbura strojov – Istropolis, 17.30, 20.00; Polus, 13.40, 15.45, 18.05, 20.10, 22.20; Palace/Aupark, 15.45, 18.00, 20.15, 22.30

Milujte svojho zabijaka – Istropolis, 18.00; Palace/Aupark, 22.10

Frida – Istropolis, 20.30; Palace/Aupark, 19.45

Kruh – Istropolis/ArtKino, 17.45, 20.15

Quo Vadis – FK ic.sk, 17.30

Tisícročná včela I., II. – Fk ic.sk, 17.45

25. hodina – FK ic.sk, 18.15

Identita – Fk ic.sk, 18.30

Rímske prázdniny – FK ic.sk, 20.00, Polus, 13.55, 15.50, 17.45; Palace/Aupark, 16.35, 18.35, 20.35

Bowling for Columbine – FK ic.sk, 20.30; Polus, 21.15

Posledné tango v Paríži – FK ic.sk, 20.45

Lara Croft Tomb Raider: Kolíska života – Polus, 13.05, 14.00, 15.10, 16.10, 17.20, 18.20, 19.30, 20.30, 21.40, 22.40; Palace/Aupark, 14.10, 15.10, 16.35, 17.35, 19.00, 20.00, 21.25, 22.25

Po čom dievča túži – Polus, 13.50, 16.00; Palace/Aupark, 16.55

Neserte nám pestúnku! – Polus, 18.05, 20.20, 22.35; Palace/Aupark, 19.10, 21.35

Charlieho anjeli: Na plný plyn – Polus, 14.30, 16.40, 18.50, 21.00; Palace/Aupark, 14.10, 16.25, 18.45, 21.05

Myšiak Stuart Little – Palace/Aupark, 15.00

Mačky a psi – Palace/Aupark, 14.20, 16.20

Kurz sebaovládania – Palace/Aupark, 18.20, 20.45, 22.45

Kniha džungle 2 – Palace/Aupark, 15.35

Lara Croft 1 – Palace/Aupark, 17.25

Štvanec – Palace/Aupark, 20.55

Taxi 2003 – Palace/Aupark, 14.35, 22.35

SOBOTA 23. AUGUST

Virtuálny svet – Orange Imax, 11.00, 15.00

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00

T-Rex – Orange Imax, 13.00, 19.00

Cesta človeka – Orange Imax, 17.00, 21.00

Lovec démonov – Tatra, 18.30, 20.30; Polus, 19.40, 21.45; Palace/Aupark, 12.50, 15.00, 17.10, 19.20, 21.30

Pinocchio – Hviezda, 16.00, 18.00 (dabing), 20.30 (titulky); Istota, 15.00, 17.30, 20.00; Polus, 13.35, 14.30, 15.55, 16.45, 19.00 (dabing); Palace/Aupark, 12.25, 13.40, 14.45, 16.00, 17.05, 18.20, 19.25, 21.45 (dabing)

Ken Park – Hviezda/Záhradné, 20.15

Chicago – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; FK ic.sk, 20.15, Polus, 18.10, 20.35, 22.55; Palace/Aupark, 12.15, 14.40, 17.05, 19.30, 21.55

Zločin je extrémny šport – Nádej, 17.30, 20.00

Terminátor 3: Vzbura strojov – Istropolis, 17.30, 20.00; Polus, 13.40, 15.45, 18.05, 20.10, 22.20; Palace/Aupark, 13.30, 15.45, 18.00, 20.15, 22.30

Milujte svojho zabijaka – Istropolis, 18.00; Palace/Aupark, 22.10

Frida – Istropolis, 20.30; Palace/Aupark, 19.45

Kruh – Istropolis/ArtKino, 17.45, 20.15

Quo Vadis – FK ic.sk, 17.30

Tisícročná včela I., II. – FK ic.sk, 17.45

25. hodina – FK ic.sk, 18.15

Identita -FK ic.sk, 18.30

Rímske prázdniny – FK ic.sk, 20.00, Polus, 13.55, 15.50, 17.45; Palace/Aupark, 12.35, 16.35, 18.35, 20.35

Bowling for Columbine – FK ic.sk, 20.30; Polus, 21.15

Posledné tango v Paríži – FK ic.sk, 20.45

Lara Croft Tomb Raider: Kolíska života – Polus, 13.05, 14.00, 15.10, 16.10, 17.20, 18.20, 19.30, 20.30, 21.40, 22.40; Palace/Aupark, 11.45, 12.45, 14.10, 15.10, 16.35, 17.35, 19.00, 20.00, 21.25, 22.25

Po čom dievča túži – Polus, 13.50, 16.00; Palace/Aupark, 16.55

Neserte nám pestúnku! – Polus, 18.05, 20.20, 22.35; Palace/Aupark, 19.10, 21.35

Charlieho anjeli: Na plný plyn – Polus, 14.30, 16.40, 18.50, 21.00; Palace/Aupark, 11.55, 14.10, 16.25, 18.45, 21.05

Myšiak Stuart Little – Palace/Aupark, 13.10, 15.00

Mačky a psi – Palace/Aupark, 12.20, 14.20, 16.20

Kurz sebaovládania – Palace/Aupark, 18.20, 20.45, 22.45

Kniha džungle 2 – Palace/Aupark, 11.55, 13.45, 15.35

Lara Croft 1 – Palace/Aupark, 17.25

Štvanec – Palace/Aupark, 20.55

Taxi 2003 – Palace/Aupark, 14.35, 22.35

NEDEĽA 24. AUGUST

Virtuálny svet – Orange Imax, 11.00, 16.00

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 12.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00

Cesta človeka – Orange Imax, 13.00, 20.00

T-Rex – Orange Imax, 14.00, 18.00

Lovec démonov – Tatra, 18.30, 20.30; Polus, 19.40, 21.45; Palace/Aupark, 12.50, 15.00, 17.10, 19.20, 21.30

Pinocchio – Hviezda, 16.00, 18.00 (dabing), 20.30 (titulky); Istota, 15.00, 17.30, 20.00; Polus, 13.35, 14.30, 15.55, 16.45, 19.00 (dabing); Palace/Aupark, 12.25, 13.40, 14.45, 16.00, 17.05, 18.20, 19.25, 21.45 (dabing)

Ken Park – Hviezda/Záhradné, 20.15

Chicago – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; FK ic.sk, 20.15, Polus, 18.10, 20.35; Palace/Aupark, 12.15, 14.40, 17.05, 19.30, 21.55

Zločin je extrémny šport – Nádej, 17.30, 20.00

Terminátor 3: Vzbura strojov – Istropolis, 17.30, 20.00; Polus, 13.40, 15.45, 18.05, 20.10, 22.20; Palace/Aupark, 13.30, 15.45, 18.00, 20.15, 22.30

Milujte svojho zabijaka – Istropolis, 18.00; Palace/Aupark, 22.10

Frida – Istropolis, 20.30; Palace/Aupark, 19.45

Kruh – Istropolis/ArtKino, 17.45, 20.15

Quo Vadis – FK ic.sk, 17.30

Tisícročná včela I., II. – FK ic.sk, 17.45

25. hodina – FK ic.sk, 18.15

Identita – FK ic.sk, 18.30

Rímske prázdniny – FK ic.sk, 20.00, Polus, 13.55, 15.50, 17.45; Palace/Aupark, 12.35, 16.35, 18.35, 20.35

Bowling for Columbine – FK ic.sk, 20.30; Polus, 21.15

Posledné tango v Paríži – FK ic.sk, 20.45

Lara Croft Tomb Raider: Kolíska života – Polus, 13.05, 14.00, 15.10, 16.10, 17.20, 18.20, 19.30, 20.30, 21.40, 22.40; Palace/Aupark, 11.45, 12.45, 14.10, 15.10, 16.35, 17.35, 19.00, 20.00, 21.25, 22.25

Po čom dievča túži – Polus, 13.50, 16.00; Palace/Aupark, 16.55

Neserte nám pestúnku! – Polus, 18.05, 20.20, 22.35; Palace/Aupark, 19.10, 21.35

Charlieho anjeli: Na plný plyn – Polus, 14.30, 16.40, 18.50, 21.00; Palace/Aupark, 11.55, 14.10, 16.25, 18.45, 21.05

Myšiak Stuart Little – Palace/Aupark, 13.10, 15.00

Mačky a psi – Palace/Aupark, 12.20, 14.20, 16.20

Kurz sebaovládania – Palace/Aupark, 18.20, 20.45, 22.45

Kniha džungle 2 – Palace/Aupark, 11.55, 13.45, 15.35

Lara Croft 1 – Palace/Aupark, 17.25

Štvanec – Palace/Aupark, 20.55

Taxi 2003 – Palace/Aupark, 14.35, 22.35

PONDELOK 25. AUGUST

Cesta človeka – Orange Imax, 13.00, 17.00

3D mánia – Orange Imax, 14.00, 20.00

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 15.00, 19.00, 21.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 16.00

T-Rex – Orange Imax, 18.00

Lovec démonov – Tatra, 18.30, 20.30; Polus, 19.40, 21.45; Palace/Aupark, 15.00, 17.10, 19.20, 21.30

Pinocchio – Hviezda, 16.00, 18.00 (dabing), 20.30 (titulky); Istota, 17.30, 20.00; Polus, 13.35, 14.30, 15.55, 16.45, 19.00 (dabing); Palace/Aupark, 14.45, 16.00, 17.05, 18.20, 19.25, 21.45 (dabing)

Chicago – Hviezda/Záhradné, 20.15; Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; FK ic.sk, 20.15, Polus, 18.10, 20.35; Palace/Aupark, 14.40, 17.05, 19.30, 21.55

Terminátor 3: Vzbura strojov – Istropolis, 17.30, 20.00; Polus, 13.40, 15.45, 18.05, 20.10, 22.20; Palace/Aupark, 15.45, 18.00, 20.15, 22.30

Milujte svojho zabijaka – Istropolis, 18.00; Palace/Aupark, 22.10

Frida – Istropolis, 20.30; Palace/Aupark, 19.45

Kruh – Istropolis/ArtKino, 17.45, 20.15

Sedím na konári a je mi dobre – FK ic.sk, 17.45

Quo Vadis – FK ic.sk, 18.00

25. hodina – FK ic.sk, 18.15

Identita – FK ic.sk, 18.15

Sex a Lucia – FK ic.sk, 20.00

Bowling for Columbine – FK ic.sk, 20.30; Polus, 21.15

Rímske prázdniny – FK ic.sk, 20.45, Polus, 13.55, 15.50, 17.45; Palace/Aupark, 16.35, 18.35, 20.35

Lara Croft Tomb Raider: Kolíska života – Polus, 13.05, 14.00, 15.10, 16.10, 17.20, 18.20, 19.30, 20.30, 21.40, 22.40; Palace/Aupark, 14.10, 15.10, 16.35, 17.35, 19.00, 20.00, 21.25, 22.25

Po čom dievča túži – Polus, 13.50, 16.00; Palace/Aupark, 16.55

Neserte nám pestúnku! – Polus, 18.05, 20.20, 22.35; Palace/Aupark, 19.10, 21.35

Charlieho anjeli: Na plný plyn – Polus, 14.30, 16.40, 18.50, 21.00; Palace/Aupark, 14.10, 16.25, 18.45, 21.05

Myšiak Stuart Little – Palace/Aupark, 15.00

Mačky a psi – Palace/Aupark, 14.20, 16.20

Kurz sebaovládania – Palace/Aupark, 18.20, 20.45, 22.45

Kniha džungle 2 – Palace/Aupark, 15.35

Lara Croft 1 – Palace/Aupark, 17.25

Štvanec – Palace/Aupark, 20.55

Taxi 2003 – Palace/Aupark, 14.35, 22.35

UTOROK 26. AUGUST

T-Rex – Orange Imax, 13.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 14.00, 19.00

Cesta človeka – Orange Imax, 15.00, 20.00

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 16.00, 18.00, 21.00

3D mánia – Orange Imax, 17.00

Lovec démonov – Tatra, 18.30, 20.30; Polus, 19.40, 21.45; Palace/Aupark, 15.00, 17.10, 19.20, 21.30

Pinocchio – Hviezda, 16.00, 18.00 (dabing), 20.30 (titulky); Istota, 17.30; Polus, 13.35, 14.30, 15.55, 16.45, 19.00 (dabing); Palace/Aupark, 14.45, 16.00, 17.05, 18.20, 19.25, 21.45 (dabing)

Matrix Reloaded – Istota, 20.00

Chicago – Hviezda/Záhradné, 20.15; Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; FK ic.sk, 20.15, Polus, 18.10, 20.35; Palace/Aupark, 14.40, 17.05, 19.30, 21.55

Kurz sebaovládania – Nádej, 17.30, 20.00, Palace/Aupark, 18.20, 20.45, 22.45

Terminátor 3: Vzbura strojov – Istropolis, 17.30, 20.00; Polus, 13.40, 15.45, 18.05, 20.10, 22.20; Palace/Aupark, 15.45, 18.00, 20.15, 22.30

Milujte svojho zabijaka – Istropolis, 18.00 ; Palace/Aupark, 22.10

Frida – Istropolis, 20.30

Kruh – Istropolis/ArtKino, 17.45, 20.15; Palace/Aupark, 19.45

Sedím na konári a je mi dobre – FK ic.sk, 17.45

Quo Vadis – FK ic.sk, 18.00

25. hodina – FK ic.sk, 18.15

Identita – FK ic.sk, 18.30

Sex a Lucia – FK ic.sk, 20.00

Bowling for Columbine – FK ic.sk, 20.30; Polus, 21.15

Rímske prázdniny – FK ic.sk, 20.45, Polus, 13.55, 15.50, 17.45; Palace/Aupark, 16.35, 18.35, 20.35

Lara Croft Tomb Raider: Kolíska života – Polus, 13.05, 14.00, 15.10, 16.10, 17.20, 18.20, 19.30, 20.30, 21.40, 22.40; Palace/Aupark, 14.10, 15.10, 16.35, 17.35, 19.00, 20.00, 21.25, 22.25

Po čom dievča túži – Polus, 13.50, 16.00; Palace/Aupark, 16.55

Neserte nám pestúnku! – Polus, 18.05, 20.20, 22.35; Palace/Aupark, 19.10, 21.35

Charlieho anjeli: Na plný plyn – Polus, 14.30, 16.40, 18.50, 21.00; Palace/Aupark, 14.10, 16.25, 18.45, 21.05

Myšiak Stuart Little – Palace/Aupark, 15.00

Mačky a psi – Palace/Aupark, 14.20, 16.20

Kniha džungle 2 – Palace/Aupark, 15.35

Lara Croft 1 – Palace/Aupark, 17.25

Štvanec – Palace/Aupark, 20.55

Taxi 2003 – Palace/Aupark, 14.35, 22.35

STREDA 27. AUGUST

T-Rex – Orange Imax, 13.00, 17.00

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 14.00, 16.00, 19.00, 21.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 15.00

3D mánia – Orange Imax, 18.00

Cesta človeka – Orange Imax, 20.00

Lovec démonov – Tatra, 18.30, 20.30; Polus, 19.40, 21.45; Palace/Aupark, 15.00, 17.10, 19.20, 21.30

Pinocchio – Hviezda, 16.00, 18.00 (dabing), 20.30 (titulky); Istota, 17.30; Polus, 13.35, 14.30, 15.55, 16.45, 19.00 (dabing); Palace/Aupark, 14.45, 16.00, 17.05, 18.20, 19.25, 21.45 (dabing)

Matrix Reloaded – Istota, 20.00

Medové týždne – Hviezda/Záhradné, 20.15

Chicago – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; FK ic.sk, 11.00, 20.15, Polus, 18.10, 20.35; Palace/Aupark, 14.40, 17.05, 19.30, 21.55

Kurz sebaovládania – Nádej, 17.30, 20.00, Palace/Aupark, 18.20, 20.45, 22.45

Terminátor 3: Vzbura strojov – Istropolis, 17.30, 20.00; Polus, 13.40, 15.45, 18.05, 20.10, 22.20; Palace/Aupark, 15.45, 18.00, 20.15, 22.30

Milujte svojho zabijaka – Istropolis, 18.00; Palace/Aupark, 22.10

Frida – Istropolis, 20.30

Kruh – Istropolis/ArtKino, 17.45, 20.15

Sedím na konári a je mi dobre – FK ic.sk, 17.45

Quo Vadis – FK ic.sk, 18.00

25. hodina – FK ic.sk, 18.15

Identita – FK ic.sk, 18.30

Sex a Lucia – FK ic.sk, 20.00

Bowling for Columbine – FK ic.sk, 20.30; Polus, 21.15

Amélia z Montmartru – FK ic.sk, 20.45

Mulholland drive – FK Nostalgia, 20.00

Lara Croft Tomb Raider: Kolíska života – Polus, 13.05, 14.00, 15.10, 16.10, 17.20, 18.20, 19.30, 20.30, 21.40, 22.40; Palace/Aupark, 14.10, 15.10, 16.35, 17.35, 19.00, 20.00, 21.25, 22.25

Rímske prázdniny – Polus, 13.55, 15.50, 17.45; Palace/Aupark, 16.35, 18.35, 20.35

Po čom dievča túži – Polus, 13.50, 16.00; Palace/Aupark, 16.55

Neserte nám pestúnku! – Polus, 18.05, 20.20, 22.35; Palace/Aupark, 19.10, 21.35

Charlieho anjeli: Na plný plyn – Polus, 14.30, 16.40, 18.50, 21.00; Palace/Aupark, 14.10, 16.25, 18.45, 21.05

Myšiak Stuart Little – Palace/Aupark, 15.00

Mačky a psi – Palace/Aupark, 14.20, 16.20

Kniha džungle 2 – Palace/Aupark, 15.35

Lara Croft 1 – Palace/Aupark, 17.25

Štvanec – Palace/Aupark, 20.55

Taxi 2003 – Palace/Aupark, 14.35, 22.35

KONCERTY A PODUJATIA

ŠTVRTOK 21. AUGUST

19.00 Traditional club (jazz) – Cafe studio club, Laurinská ul.

Kultúrne leto 2003

19.00 27. ročník Dní organovej hudby: Ferdinand Klinda – Hudobná sieň Bratislavského hradu

20.00 Cyklus komorných koncertov: Ladislav Fančovič – Koncertná sieň Mirbachovho paláca

PIATOK 22. AUGUST

19.00 Trio Fame (pop) – Cafe studio club, Laurinská ul.

Kultúrne leto 2003

20.00 Cyklus „Jazzýček“: Traditional Club – nádvorie Vinohradníckeho múzea, Radničná 1

SOBOTA 23. AUGUST

19.00 Peter Cardarellis comfort zone (jazz) – Cafe studio club, Laurinská ul.

Kultúrne leto 2003

17.00 Tancujeme pri jazere, s hud. skup. Excelent – Kuchajda, Bratislava-Nové Mesto

20.00 Cyklus „Excelentné rôznosti“: J. G. Tajovský: Ženský zákon, účinkuje Divadlo na hambálku, Malacky – nádvorie Starej radnice

NEDEĽA 24. AUGUST

19.00 Hráme Vinyl – Cafe stuio club, Laurinská ul.

Kultúrne leto 2003

19.00 27. ročník Dní organovej hudby: Miroslawa Semeniuk-Podraza – Hudobná sieň Bratislavského hradu

20.00 Cyklus komorných programov „Brehy“: M. Železňák so skupinou – Koncertná sieň Klarisky, Farská 4

PONDELOK 25. AUGUST

19.00 Gabriel – piano – Cafe studio club, Laurinská ul.

Kultúrne leto 2003

19.00 Cyklus „Excelentné rôznosti“: Krakatau Band, indonézska hudba v štýle world music – nádvorie Starej radnice

20.15 Letný kinematograf: Pelíšky, ČR 1999, réžia Jan Hřebejk – Hlavné námestie

UTOROK 26. AUGUST

19.00 Gabriel – piano – Cafe studio club, Laurinská ul.

Kultúrne leto 2003

19.00 27. ročník Dní organovej hudby: István Ella – Hudobné sieň Bratislavského hradu

19.00 Cyklus umelecko-publ. programov „Autor a dielo“: režisér Martin Šulík, výtvarník František Lipták, prozaik Dušan Dušek – nádvorie Mirbachovho paláca GMB

20.00 Perché – hudobné kontrasty: Katarína Michaeli (spev), Monika Mockovčáková (klavír), Jozef Podhoranský (violončelo), Aleš Pavlorek (klarinet) – Koncertná sieň Klarisky, Farská 4

20.00 Letný kinematograf: Rebeli, ČR 2001, réžia Filip Renč – Hlavné námestie

STREDA 27. AUGUST

19.00 Silent duo – Cafe studio club, Laurinská ul.

Kultúrne leto 2003

20.00 Letný kinematograf: Samotári, ČR 2000, réžia Petr Zelenka – Hlavné námestie

PRE DETI

NEDEĽA 24. AUGUST

15.00 Detská diskotéka s hrami pre deti, DJs Lucy a Robertko – Metro music club, Suché mýto 6

15.00 a 17.00 Rozprávky s rebríkmi, div. Ciróka, Maďarsko – Bibiana, Panská 41

17.00 O líške a ježkovi, div. Na vešiaku – Detská a div. scéna v záhrade Leberfinger

DISKOTÉKY

ŠTVRTOK 21. AUGUST

Československé hity a trojboj, DJ Robertko – Metro music club, Suché mýto 6

PIATOK 22. AUGUST

Metro disco: Coctail Night seniori v akcii – Metro music club, Suché mýto 6

Tomb Raider 2, filmová párty, DJ Horny – Live! Club, Einsteinova 18, Aupark

Music Factory Club, DJ Džulo – Hotel Junior, Drieňová 14

Old Disco – Tatra Club, hotel Tatra, Nám. 1. mája 5

Disco Mix Music, DJ Horník – Casey, Botanická 35

SOBOTA 23. AUGUST

Metro disco – Simply deep night, DJ Fazo – Metro music club, Suché mýto 6

Penová show, DJ Aqua – Live! Club, Einsteinova 18, Aupark

Music Factory Club, DJ Pierre – Hotel Junior, Drieňová 14

Old Disco – Tatra Club, hotel Tatra, Nám. 1. mája 5

Discoshow, DJ Pizza – Casey, Botanická 35

NEDEĽA 24. AUGUST

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Rock Party, DJ Mathew – Klub 39, Mlynská dolina

PONDELOK 25. AUGUST

Erotic Night, DJ Pizza – Casey, Botanická 35

Rock – Corona bar, Gbelská 6

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Rock Party, DJ Mathew – Klub 39, Mlynská dolina

UTOROK 26. AUGUST

Profil albumu PINK – Metro music club, Suché mýto 6

Disko, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Oldies Party, DJ Mayyoo – Klub 39, Mlynská dolina

STREDA 27. AUGUST

Metro live: Set back – Metro music club, Suché mýto 6

Disko, DJ Horník – Casey, Botanická 35

Oldies Hitmania, DJ Mayyoo – Klub 39, Mlynská dolina

VÝSTAVY

Hlavou dolu, Karol Škréta, Melchior Kusell, obrázky jezuitských mučeníkov – SNG, Vodné kasárne, Rázusovo nábr. 2, do 7. septembra

Plagáty z Viedne – SNG, Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra 4, do konca septembra

Východoslovenská galéria 1952 – 2002 (50 rokov výstavnej a zberateľskej činnosti) – SNG, Esterházyho palác, do 21. septembra

Rekonštrukcia a modernizácia areálu SNG, architektonická súťaž – SNG, Vodné kasárne, do konca septembra

Umelci čistého srdca, naivné ľudové umenie zo zbierky Pavla Konečného – SNG, Galéria insitného umenia – Schaubmarov mlyn, Pezinok-Cajla, do 28. septembra

Václav Cigler a absolventi VŠVU – 1965 – 1979, SNG, Dvorana MK SR, Nám. SNP 33, do 28. septembra

Joseph Beuys: Polentransport 1981 – GMB, Mirbachov palác, do 31. augusta

Cena Oskara Čepana 2003 – GMB, Mirbachov palác, do 31. augusta

Bratislavské podhradie známe, neznáme – GMB, Pálffyho palác, Panská 19, do 31. augusta

Zbrane, pušky a puškárske remeslo, ručné zbrane z obdobia 15. až 20. stor. – SNM, Vajanského nábr. 2, do 31. augusta

Pivo, karikatúra – SNM, Vajanského nábr. 2, do 2. septembra

Chvála liatine – SNM, Vajanského nábr. 2, do 21. septembra

Sieň slávy slovenského hokeja – Historické múzeum, Bratislavský hrad, 2. poschodie, do konca októbra

Historické medzníky Slovenska v 20. storočí – Historické múzeum, Bratislavský hrad, 2. poschodie, do konca septembra

Majstrovské diela umenia 20. storočia zo zbierok SNG – Historické múzeum, Bratislavský hrad, 2. poschodie, do konca októbra

Tajomná Bratislava – výstava fotografií Igora Grossmanna – MMB, Primaciálne nám 3, do 5. októbra

Stredoveká kuchyňa v archeologických nálezoch – Archeologické múzeum, Žižkova 12, do septembra

Slovensko pred Veľkou Moravou – Archeologické múzeum, do septembra

Erotika v dávnovekom umení Slovenska – Archeologické múzeum, do septembra

Manuel Salinas – Danubiana, Vodné dielo Čunovo, do 2. septembra

Vincent, k 150. výročiu Vincenta van Gogha – Bibiana, do 2. novembra

Victor Vasarely – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka ul., do 3. septembra

Pavel Rudolf – galéria Komart, Zámočnícka ul., do 28. septembra

Jana Pivovarníková: Obrazy – pizzeria, Stará tržnica, Námestie SNP 25, do konca augusta

Vôňa farieb, Zuzana Šujanová (maľované hodvábne odevy), Milan Greguš (šperky), Vít Fila (fotografie) – K-Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 31. augusta

Pokračovanie na IV. strane

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Kam patria rolky z toaletného papiera? Dávať dole etikety zo sklenených nádob?
  2. Ako ochrániť svoje peniaze pred infláciou
  3. Vedci z BMC SAV vo vlakoch nový koronavírus nenašli
  4. Výber auta na lízing môže byť slobodnejší, ako ste si mysleli
  5. V centre Bratislavy vznikajú apartmány určené na predaj
  6. Kde sa dá elektromobil nabiť a za koľko? Veľký prehľad nabíjania
  7. Od 1. septembra je predprimárne vzdelávanie povinné
  8. Dream job pre programátorov: Silicon Valley na Slovensku
  9. Nemecko-slovenská spoločnosť ETL/GR je už v desiatke najlepších
  10. Viete, prečo by nás mala zaujímať ochrana biodiverzity?
  1. Holenie je umenie. A vy môžete byť jeho majstrom
  2. Od 1. septembra je predprimárne vzdelávanie povinné
  3. Nemecko-slovenská spoločnosť ETL/GR je už v desiatke najlepších
  4. Viete, prečo by nás mala zaujímať ochrana biodiverzity?
  5. Stiahnite si stovky e-kníh
  6. Recyklovať PET fľaše a plechovky môžu už aj obyvatelia Krupiny
  7. V centre Bratislavy vznikajú apartmány určené na predaj
  8. 100% ovocné šťavy pod lupou – Prečo sa ich oplatí konzumovať?
  9. 3 veci, s ktorými zvládnete horúčavy v byte
  10. Spoločnosť ASBIS uvádza na európske trhy novinku
  1. Je lepšie zobrať si rozkladateľný obal alebo vytriediť plastový? 9 044
  2. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku 8 595
  3. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni? 8 095
  4. Dream job pre programátorov: Silicon Valley na Slovensku 7 351
  5. Developer Slnečníc postaví bývanie pri lese. S bazénom aj fitkom 5 661
  6. Stačí mi elektromobil? Pozreli sme sa, ako je to s dojazdom 4 461
  7. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame 3 720
  8. Crème de la crème po slovensky 3 249
  9. Nový Volkswagen Polo je najšikovnejšie malé auto 2 837
  10. Jablone prinesú ovocie v podobe komfortného bývania 2 140
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu