ŠTVRTOK 21. – STREDA 27. AUGUST
Kultúrne leto 2003
15.00 Cyrano De Cognac (J. Benčík – grotesky a klauniády o neopätovanej láske) – Mestské divadlo, Biela 6
19.00 Óda na radosť (J. Benčík – grotesky a klauniády na hudobné témy) – Mestské divadlo, Biela 6
KINÁ
ŠTVRTOK 21. AUGUST
T-Rex – Orange Imax, 13.00, 21.00
Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00
Virtuálny svet – Orange Imax, 15.00
Cesta človeka – Orange Imax, 17.00, 19.00
Lovec démonov – Tatra, 18.30, 20.30; Polus, 19.40, 21.45; Palace/Aupark, 15.00, 17.10, 19.20, 21.30
Pinocchio – Hviezda, 16.00, 18.00 (dabing), 20.30 (titulky); Istota, 17.30, 20.00; Polus, 13.35, 14.30, 15.55, 16.45, 19.00 (dabing); Palace/Aupark, 14.45, 16.00, 17.05, 18.20, 19.25, 21.45 (dabing)
Rýchlo a zbesilo 2 – Hviezda/Záhradné, 20.15
Chicago – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; FK ic.sk, 20.15, Polus, 18.10, 20.35; Palace/Aupark, 14.40, 17.05, 19.30, 21.55
Terminátor 3: Vzbura strojov – Istropolis, 17.30, 20.00; Polus, 13.40, 15.45, 18.05, 20.10, 22.20; Palace/Aupark, 15.45, 18.00, 20.15, 22.30
Milujte svojho zabijaka – Istropolis, 18.00; Palace/Aupark, 22.10
Frida – Istropolis, 20.30; Palace/Aupark, 19.45
Kruh – Istropolis/ArtKino, 17.45, 20.15
Obrazy starého sveta – FK ic.sk, 17.45
Quo Vadis – FK is.sk, 18.00
25. hodina – FK ic.sk, 18.15
Identita – FK ic.sk, 18.30
Posledné tango v Paríži – FK ic.sk, 19.45
Čierna mačka, biely kocúr – FK ic.sk, 20.30
Bowling for Columbine – FK ic.sk, 20.30; Polus, 21.15
Lara Croft Tomb Raider: Kolíska života – Polus, 13.05, 14.00, 15.10, 16.10, 17.20, 18.20, 19.30, 20.30, 21.40, 22.40; Palace/Aupark, 14.10, 15.10, 16.35, 17.35, 19.00, 20.00, 21.25, 22.25
Rímske prázdniny – Polus, 13.55, 15.50, 17.45; Palace/Aupark, 16.35, 18.35, 20.35
Po čom dievča túži – Polus, 13.50, 16.00; Palace/Aupark, 16.55
Neserte nám pestúnku! – Polus, 18.05, 20.20, 22.35; Palace/Aupark, 19.10, 21.35
Charlieho anjeli: Na plný plyn – Polus, 14.30, 16.40, 18.50, 21.00; Palace/Aupark, 14.10, 16.25, 18.45, 21.05
Myšiak Stuart Little – Palace/Aupark, 15.00
Mačky a psi – Palace/Aupark, 14.20, 16.20
Kurz sebaovládania – Palace/Aupark, 18.20, 20.45, 22.45
Kniha džungle 2 – Palace/Aupark, 15.35
Lara Croft 1 – Palace/Aupark, 17.25
Štvanec – Palace/Aupark, 20.55
Taxi 2003 – Palace/Aupark, 14.35, 22.35
PIATOK 22. AUGUST
Cesta človeka – Orange Imax, 13.00, 20.00
3D mánia – Orange Imax, 14.00
Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00, 22.00
T-Rex – Orange Imax, 16.00
Virtuálny svet – Orange Imax, 18.00
Lovec démonov – Tatra, 18.30, 20.30; Polus, 19.40, 21.45; Palace/Aupark, 15.00, 17.10, 19.20, 21.30
Pinocchio – Hviezda, 16.00, 18.00 (dabing), 20.30 (titulky); Istota, 17.30, 20.00; Polus, 13.35, 14.30, 15.55, 16.45, 19.00 (dabing); Palace/Aupark, 14.45, 16.00, 17.05, 18.20, 19.25, 21.45 (dabing)
Ken Park – Hviezda/Záhradné, 20.15
Chicago – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Fk ic.sk, 20.15, Polus, 18.10, 20.35, 22.55; Palace/Aupark, 14.40, 17.05, 19.30, 21.55
Terminátor 3: Vzbura strojov – Istropolis, 17.30, 20.00; Polus, 13.40, 15.45, 18.05, 20.10, 22.20; Palace/Aupark, 15.45, 18.00, 20.15, 22.30
Milujte svojho zabijaka – Istropolis, 18.00; Palace/Aupark, 22.10
Frida – Istropolis, 20.30; Palace/Aupark, 19.45
Kruh – Istropolis/ArtKino, 17.45, 20.15
Quo Vadis – FK ic.sk, 17.30
Tisícročná včela I., II. – Fk ic.sk, 17.45
25. hodina – FK ic.sk, 18.15
Identita – Fk ic.sk, 18.30
Rímske prázdniny – FK ic.sk, 20.00, Polus, 13.55, 15.50, 17.45; Palace/Aupark, 16.35, 18.35, 20.35
Bowling for Columbine – FK ic.sk, 20.30; Polus, 21.15
Posledné tango v Paríži – FK ic.sk, 20.45
Lara Croft Tomb Raider: Kolíska života – Polus, 13.05, 14.00, 15.10, 16.10, 17.20, 18.20, 19.30, 20.30, 21.40, 22.40; Palace/Aupark, 14.10, 15.10, 16.35, 17.35, 19.00, 20.00, 21.25, 22.25
Po čom dievča túži – Polus, 13.50, 16.00; Palace/Aupark, 16.55
Neserte nám pestúnku! – Polus, 18.05, 20.20, 22.35; Palace/Aupark, 19.10, 21.35
Charlieho anjeli: Na plný plyn – Polus, 14.30, 16.40, 18.50, 21.00; Palace/Aupark, 14.10, 16.25, 18.45, 21.05
Myšiak Stuart Little – Palace/Aupark, 15.00
Mačky a psi – Palace/Aupark, 14.20, 16.20
Kurz sebaovládania – Palace/Aupark, 18.20, 20.45, 22.45
Kniha džungle 2 – Palace/Aupark, 15.35
Lara Croft 1 – Palace/Aupark, 17.25
Štvanec – Palace/Aupark, 20.55
Taxi 2003 – Palace/Aupark, 14.35, 22.35
SOBOTA 23. AUGUST
Virtuálny svet – Orange Imax, 11.00, 15.00
Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00
T-Rex – Orange Imax, 13.00, 19.00
Cesta človeka – Orange Imax, 17.00, 21.00
Lovec démonov – Tatra, 18.30, 20.30; Polus, 19.40, 21.45; Palace/Aupark, 12.50, 15.00, 17.10, 19.20, 21.30
Pinocchio – Hviezda, 16.00, 18.00 (dabing), 20.30 (titulky); Istota, 15.00, 17.30, 20.00; Polus, 13.35, 14.30, 15.55, 16.45, 19.00 (dabing); Palace/Aupark, 12.25, 13.40, 14.45, 16.00, 17.05, 18.20, 19.25, 21.45 (dabing)
Ken Park – Hviezda/Záhradné, 20.15
Chicago – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; FK ic.sk, 20.15, Polus, 18.10, 20.35, 22.55; Palace/Aupark, 12.15, 14.40, 17.05, 19.30, 21.55
Zločin je extrémny šport – Nádej, 17.30, 20.00
Terminátor 3: Vzbura strojov – Istropolis, 17.30, 20.00; Polus, 13.40, 15.45, 18.05, 20.10, 22.20; Palace/Aupark, 13.30, 15.45, 18.00, 20.15, 22.30
Milujte svojho zabijaka – Istropolis, 18.00; Palace/Aupark, 22.10
Frida – Istropolis, 20.30; Palace/Aupark, 19.45
Kruh – Istropolis/ArtKino, 17.45, 20.15
Quo Vadis – FK ic.sk, 17.30
Tisícročná včela I., II. – FK ic.sk, 17.45
25. hodina – FK ic.sk, 18.15
Identita -FK ic.sk, 18.30
Rímske prázdniny – FK ic.sk, 20.00, Polus, 13.55, 15.50, 17.45; Palace/Aupark, 12.35, 16.35, 18.35, 20.35
Bowling for Columbine – FK ic.sk, 20.30; Polus, 21.15
Posledné tango v Paríži – FK ic.sk, 20.45
Lara Croft Tomb Raider: Kolíska života – Polus, 13.05, 14.00, 15.10, 16.10, 17.20, 18.20, 19.30, 20.30, 21.40, 22.40; Palace/Aupark, 11.45, 12.45, 14.10, 15.10, 16.35, 17.35, 19.00, 20.00, 21.25, 22.25
Po čom dievča túži – Polus, 13.50, 16.00; Palace/Aupark, 16.55
Neserte nám pestúnku! – Polus, 18.05, 20.20, 22.35; Palace/Aupark, 19.10, 21.35
Charlieho anjeli: Na plný plyn – Polus, 14.30, 16.40, 18.50, 21.00; Palace/Aupark, 11.55, 14.10, 16.25, 18.45, 21.05
Myšiak Stuart Little – Palace/Aupark, 13.10, 15.00
Mačky a psi – Palace/Aupark, 12.20, 14.20, 16.20
Kurz sebaovládania – Palace/Aupark, 18.20, 20.45, 22.45
Kniha džungle 2 – Palace/Aupark, 11.55, 13.45, 15.35
Lara Croft 1 – Palace/Aupark, 17.25
Štvanec – Palace/Aupark, 20.55
Taxi 2003 – Palace/Aupark, 14.35, 22.35
NEDEĽA 24. AUGUST
Virtuálny svet – Orange Imax, 11.00, 16.00
Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 12.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00
Cesta človeka – Orange Imax, 13.00, 20.00
T-Rex – Orange Imax, 14.00, 18.00
Lovec démonov – Tatra, 18.30, 20.30; Polus, 19.40, 21.45; Palace/Aupark, 12.50, 15.00, 17.10, 19.20, 21.30
Pinocchio – Hviezda, 16.00, 18.00 (dabing), 20.30 (titulky); Istota, 15.00, 17.30, 20.00; Polus, 13.35, 14.30, 15.55, 16.45, 19.00 (dabing); Palace/Aupark, 12.25, 13.40, 14.45, 16.00, 17.05, 18.20, 19.25, 21.45 (dabing)
Ken Park – Hviezda/Záhradné, 20.15
Chicago – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; FK ic.sk, 20.15, Polus, 18.10, 20.35; Palace/Aupark, 12.15, 14.40, 17.05, 19.30, 21.55
Zločin je extrémny šport – Nádej, 17.30, 20.00
Terminátor 3: Vzbura strojov – Istropolis, 17.30, 20.00; Polus, 13.40, 15.45, 18.05, 20.10, 22.20; Palace/Aupark, 13.30, 15.45, 18.00, 20.15, 22.30
Milujte svojho zabijaka – Istropolis, 18.00; Palace/Aupark, 22.10
Frida – Istropolis, 20.30; Palace/Aupark, 19.45
Kruh – Istropolis/ArtKino, 17.45, 20.15
Quo Vadis – FK ic.sk, 17.30
Tisícročná včela I., II. – FK ic.sk, 17.45
25. hodina – FK ic.sk, 18.15
Identita – FK ic.sk, 18.30
Rímske prázdniny – FK ic.sk, 20.00, Polus, 13.55, 15.50, 17.45; Palace/Aupark, 12.35, 16.35, 18.35, 20.35
Bowling for Columbine – FK ic.sk, 20.30; Polus, 21.15
Posledné tango v Paríži – FK ic.sk, 20.45
Lara Croft Tomb Raider: Kolíska života – Polus, 13.05, 14.00, 15.10, 16.10, 17.20, 18.20, 19.30, 20.30, 21.40, 22.40; Palace/Aupark, 11.45, 12.45, 14.10, 15.10, 16.35, 17.35, 19.00, 20.00, 21.25, 22.25
Po čom dievča túži – Polus, 13.50, 16.00; Palace/Aupark, 16.55
Neserte nám pestúnku! – Polus, 18.05, 20.20, 22.35; Palace/Aupark, 19.10, 21.35
Charlieho anjeli: Na plný plyn – Polus, 14.30, 16.40, 18.50, 21.00; Palace/Aupark, 11.55, 14.10, 16.25, 18.45, 21.05
Myšiak Stuart Little – Palace/Aupark, 13.10, 15.00
Mačky a psi – Palace/Aupark, 12.20, 14.20, 16.20
Kurz sebaovládania – Palace/Aupark, 18.20, 20.45, 22.45
Kniha džungle 2 – Palace/Aupark, 11.55, 13.45, 15.35
Lara Croft 1 – Palace/Aupark, 17.25
Štvanec – Palace/Aupark, 20.55
Taxi 2003 – Palace/Aupark, 14.35, 22.35
PONDELOK 25. AUGUST
Cesta človeka – Orange Imax, 13.00, 17.00
3D mánia – Orange Imax, 14.00, 20.00
Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 15.00, 19.00, 21.00
Virtuálny svet – Orange Imax, 16.00
T-Rex – Orange Imax, 18.00
Lovec démonov – Tatra, 18.30, 20.30; Polus, 19.40, 21.45; Palace/Aupark, 15.00, 17.10, 19.20, 21.30
Pinocchio – Hviezda, 16.00, 18.00 (dabing), 20.30 (titulky); Istota, 17.30, 20.00; Polus, 13.35, 14.30, 15.55, 16.45, 19.00 (dabing); Palace/Aupark, 14.45, 16.00, 17.05, 18.20, 19.25, 21.45 (dabing)
Chicago – Hviezda/Záhradné, 20.15; Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; FK ic.sk, 20.15, Polus, 18.10, 20.35; Palace/Aupark, 14.40, 17.05, 19.30, 21.55
Terminátor 3: Vzbura strojov – Istropolis, 17.30, 20.00; Polus, 13.40, 15.45, 18.05, 20.10, 22.20; Palace/Aupark, 15.45, 18.00, 20.15, 22.30
Milujte svojho zabijaka – Istropolis, 18.00; Palace/Aupark, 22.10
Frida – Istropolis, 20.30; Palace/Aupark, 19.45
Kruh – Istropolis/ArtKino, 17.45, 20.15
Sedím na konári a je mi dobre – FK ic.sk, 17.45
Quo Vadis – FK ic.sk, 18.00
25. hodina – FK ic.sk, 18.15
Identita – FK ic.sk, 18.15
Sex a Lucia – FK ic.sk, 20.00
Bowling for Columbine – FK ic.sk, 20.30; Polus, 21.15
Rímske prázdniny – FK ic.sk, 20.45, Polus, 13.55, 15.50, 17.45; Palace/Aupark, 16.35, 18.35, 20.35
Lara Croft Tomb Raider: Kolíska života – Polus, 13.05, 14.00, 15.10, 16.10, 17.20, 18.20, 19.30, 20.30, 21.40, 22.40; Palace/Aupark, 14.10, 15.10, 16.35, 17.35, 19.00, 20.00, 21.25, 22.25
Po čom dievča túži – Polus, 13.50, 16.00; Palace/Aupark, 16.55
Neserte nám pestúnku! – Polus, 18.05, 20.20, 22.35; Palace/Aupark, 19.10, 21.35
Charlieho anjeli: Na plný plyn – Polus, 14.30, 16.40, 18.50, 21.00; Palace/Aupark, 14.10, 16.25, 18.45, 21.05
Myšiak Stuart Little – Palace/Aupark, 15.00
Mačky a psi – Palace/Aupark, 14.20, 16.20
Kurz sebaovládania – Palace/Aupark, 18.20, 20.45, 22.45
Kniha džungle 2 – Palace/Aupark, 15.35
Lara Croft 1 – Palace/Aupark, 17.25
Štvanec – Palace/Aupark, 20.55
Taxi 2003 – Palace/Aupark, 14.35, 22.35
UTOROK 26. AUGUST
T-Rex – Orange Imax, 13.00
Virtuálny svet – Orange Imax, 14.00, 19.00
Cesta človeka – Orange Imax, 15.00, 20.00
Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 16.00, 18.00, 21.00
3D mánia – Orange Imax, 17.00
Lovec démonov – Tatra, 18.30, 20.30; Polus, 19.40, 21.45; Palace/Aupark, 15.00, 17.10, 19.20, 21.30
Pinocchio – Hviezda, 16.00, 18.00 (dabing), 20.30 (titulky); Istota, 17.30; Polus, 13.35, 14.30, 15.55, 16.45, 19.00 (dabing); Palace/Aupark, 14.45, 16.00, 17.05, 18.20, 19.25, 21.45 (dabing)
Matrix Reloaded – Istota, 20.00
Chicago – Hviezda/Záhradné, 20.15; Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; FK ic.sk, 20.15, Polus, 18.10, 20.35; Palace/Aupark, 14.40, 17.05, 19.30, 21.55
Kurz sebaovládania – Nádej, 17.30, 20.00, Palace/Aupark, 18.20, 20.45, 22.45
Terminátor 3: Vzbura strojov – Istropolis, 17.30, 20.00; Polus, 13.40, 15.45, 18.05, 20.10, 22.20; Palace/Aupark, 15.45, 18.00, 20.15, 22.30
Milujte svojho zabijaka – Istropolis, 18.00 ; Palace/Aupark, 22.10
Frida – Istropolis, 20.30
Kruh – Istropolis/ArtKino, 17.45, 20.15; Palace/Aupark, 19.45
Sedím na konári a je mi dobre – FK ic.sk, 17.45
Quo Vadis – FK ic.sk, 18.00
25. hodina – FK ic.sk, 18.15
Identita – FK ic.sk, 18.30
Sex a Lucia – FK ic.sk, 20.00
Bowling for Columbine – FK ic.sk, 20.30; Polus, 21.15
Rímske prázdniny – FK ic.sk, 20.45, Polus, 13.55, 15.50, 17.45; Palace/Aupark, 16.35, 18.35, 20.35
Lara Croft Tomb Raider: Kolíska života – Polus, 13.05, 14.00, 15.10, 16.10, 17.20, 18.20, 19.30, 20.30, 21.40, 22.40; Palace/Aupark, 14.10, 15.10, 16.35, 17.35, 19.00, 20.00, 21.25, 22.25
Po čom dievča túži – Polus, 13.50, 16.00; Palace/Aupark, 16.55
Neserte nám pestúnku! – Polus, 18.05, 20.20, 22.35; Palace/Aupark, 19.10, 21.35
Charlieho anjeli: Na plný plyn – Polus, 14.30, 16.40, 18.50, 21.00; Palace/Aupark, 14.10, 16.25, 18.45, 21.05
Myšiak Stuart Little – Palace/Aupark, 15.00
Mačky a psi – Palace/Aupark, 14.20, 16.20
Kniha džungle 2 – Palace/Aupark, 15.35
Lara Croft 1 – Palace/Aupark, 17.25
Štvanec – Palace/Aupark, 20.55
Taxi 2003 – Palace/Aupark, 14.35, 22.35
STREDA 27. AUGUST
T-Rex – Orange Imax, 13.00, 17.00
Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 14.00, 16.00, 19.00, 21.00
Virtuálny svet – Orange Imax, 15.00
3D mánia – Orange Imax, 18.00
Cesta človeka – Orange Imax, 20.00
Lovec démonov – Tatra, 18.30, 20.30; Polus, 19.40, 21.45; Palace/Aupark, 15.00, 17.10, 19.20, 21.30
Pinocchio – Hviezda, 16.00, 18.00 (dabing), 20.30 (titulky); Istota, 17.30; Polus, 13.35, 14.30, 15.55, 16.45, 19.00 (dabing); Palace/Aupark, 14.45, 16.00, 17.05, 18.20, 19.25, 21.45 (dabing)
Matrix Reloaded – Istota, 20.00
Medové týždne – Hviezda/Záhradné, 20.15
Chicago – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; FK ic.sk, 11.00, 20.15, Polus, 18.10, 20.35; Palace/Aupark, 14.40, 17.05, 19.30, 21.55
Kurz sebaovládania – Nádej, 17.30, 20.00, Palace/Aupark, 18.20, 20.45, 22.45
Terminátor 3: Vzbura strojov – Istropolis, 17.30, 20.00; Polus, 13.40, 15.45, 18.05, 20.10, 22.20; Palace/Aupark, 15.45, 18.00, 20.15, 22.30
Milujte svojho zabijaka – Istropolis, 18.00; Palace/Aupark, 22.10
Frida – Istropolis, 20.30
Kruh – Istropolis/ArtKino, 17.45, 20.15
Sedím na konári a je mi dobre – FK ic.sk, 17.45
Quo Vadis – FK ic.sk, 18.00
25. hodina – FK ic.sk, 18.15
Identita – FK ic.sk, 18.30
Sex a Lucia – FK ic.sk, 20.00
Bowling for Columbine – FK ic.sk, 20.30; Polus, 21.15
Amélia z Montmartru – FK ic.sk, 20.45
Mulholland drive – FK Nostalgia, 20.00
Lara Croft Tomb Raider: Kolíska života – Polus, 13.05, 14.00, 15.10, 16.10, 17.20, 18.20, 19.30, 20.30, 21.40, 22.40; Palace/Aupark, 14.10, 15.10, 16.35, 17.35, 19.00, 20.00, 21.25, 22.25
Rímske prázdniny – Polus, 13.55, 15.50, 17.45; Palace/Aupark, 16.35, 18.35, 20.35
Po čom dievča túži – Polus, 13.50, 16.00; Palace/Aupark, 16.55
Neserte nám pestúnku! – Polus, 18.05, 20.20, 22.35; Palace/Aupark, 19.10, 21.35
Charlieho anjeli: Na plný plyn – Polus, 14.30, 16.40, 18.50, 21.00; Palace/Aupark, 14.10, 16.25, 18.45, 21.05
Myšiak Stuart Little – Palace/Aupark, 15.00
Mačky a psi – Palace/Aupark, 14.20, 16.20
Kniha džungle 2 – Palace/Aupark, 15.35
Lara Croft 1 – Palace/Aupark, 17.25
Štvanec – Palace/Aupark, 20.55
Taxi 2003 – Palace/Aupark, 14.35, 22.35
KONCERTY A PODUJATIA
ŠTVRTOK 21. AUGUST
19.00 Traditional club (jazz) – Cafe studio club, Laurinská ul.
Kultúrne leto 2003
19.00 27. ročník Dní organovej hudby: Ferdinand Klinda – Hudobná sieň Bratislavského hradu
20.00 Cyklus komorných koncertov: Ladislav Fančovič – Koncertná sieň Mirbachovho paláca
PIATOK 22. AUGUST
19.00 Trio Fame (pop) – Cafe studio club, Laurinská ul.
Kultúrne leto 2003
20.00 Cyklus „Jazzýček“: Traditional Club – nádvorie Vinohradníckeho múzea, Radničná 1
SOBOTA 23. AUGUST
19.00 Peter Cardarellis comfort zone (jazz) – Cafe studio club, Laurinská ul.
Kultúrne leto 2003
17.00 Tancujeme pri jazere, s hud. skup. Excelent – Kuchajda, Bratislava-Nové Mesto
20.00 Cyklus „Excelentné rôznosti“: J. G. Tajovský: Ženský zákon, účinkuje Divadlo na hambálku, Malacky – nádvorie Starej radnice
NEDEĽA 24. AUGUST
19.00 Hráme Vinyl – Cafe stuio club, Laurinská ul.
Kultúrne leto 2003
19.00 27. ročník Dní organovej hudby: Miroslawa Semeniuk-Podraza – Hudobná sieň Bratislavského hradu
20.00 Cyklus komorných programov „Brehy“: M. Železňák so skupinou – Koncertná sieň Klarisky, Farská 4
PONDELOK 25. AUGUST
19.00 Gabriel – piano – Cafe studio club, Laurinská ul.
Kultúrne leto 2003
19.00 Cyklus „Excelentné rôznosti“: Krakatau Band, indonézska hudba v štýle world music – nádvorie Starej radnice
20.15 Letný kinematograf: Pelíšky, ČR 1999, réžia Jan Hřebejk – Hlavné námestie
UTOROK 26. AUGUST
19.00 Gabriel – piano – Cafe studio club, Laurinská ul.
Kultúrne leto 2003
19.00 27. ročník Dní organovej hudby: István Ella – Hudobné sieň Bratislavského hradu
19.00 Cyklus umelecko-publ. programov „Autor a dielo“: režisér Martin Šulík, výtvarník František Lipták, prozaik Dušan Dušek – nádvorie Mirbachovho paláca GMB
20.00 Perché – hudobné kontrasty: Katarína Michaeli (spev), Monika Mockovčáková (klavír), Jozef Podhoranský (violončelo), Aleš Pavlorek (klarinet) – Koncertná sieň Klarisky, Farská 4
20.00 Letný kinematograf: Rebeli, ČR 2001, réžia Filip Renč – Hlavné námestie
STREDA 27. AUGUST
19.00 Silent duo – Cafe studio club, Laurinská ul.
Kultúrne leto 2003
20.00 Letný kinematograf: Samotári, ČR 2000, réžia Petr Zelenka – Hlavné námestie
PRE DETI
NEDEĽA 24. AUGUST
15.00 Detská diskotéka s hrami pre deti, DJs Lucy a Robertko – Metro music club, Suché mýto 6
15.00 a 17.00 Rozprávky s rebríkmi, div. Ciróka, Maďarsko – Bibiana, Panská 41
17.00 O líške a ježkovi, div. Na vešiaku – Detská a div. scéna v záhrade Leberfinger
DISKOTÉKY
ŠTVRTOK 21. AUGUST
Československé hity a trojboj, DJ Robertko – Metro music club, Suché mýto 6
PIATOK 22. AUGUST
Metro disco: Coctail Night seniori v akcii – Metro music club, Suché mýto 6
Tomb Raider 2, filmová párty, DJ Horny – Live! Club, Einsteinova 18, Aupark
Music Factory Club, DJ Džulo – Hotel Junior, Drieňová 14
Old Disco – Tatra Club, hotel Tatra, Nám. 1. mája 5
Disco Mix Music, DJ Horník – Casey, Botanická 35
SOBOTA 23. AUGUST
Metro disco – Simply deep night, DJ Fazo – Metro music club, Suché mýto 6
Penová show, DJ Aqua – Live! Club, Einsteinova 18, Aupark
Music Factory Club, DJ Pierre – Hotel Junior, Drieňová 14
Old Disco – Tatra Club, hotel Tatra, Nám. 1. mája 5
Discoshow, DJ Pizza – Casey, Botanická 35
NEDEĽA 24. AUGUST
Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9
Rock Party, DJ Mathew – Klub 39, Mlynská dolina
PONDELOK 25. AUGUST
Erotic Night, DJ Pizza – Casey, Botanická 35
Rock – Corona bar, Gbelská 6
Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9
Rock Party, DJ Mathew – Klub 39, Mlynská dolina
UTOROK 26. AUGUST
Profil albumu PINK – Metro music club, Suché mýto 6
Disko, DJ Jaro – Casey, Botanická 35
Oldies Party, DJ Mayyoo – Klub 39, Mlynská dolina
STREDA 27. AUGUST
Metro live: Set back – Metro music club, Suché mýto 6
Disko, DJ Horník – Casey, Botanická 35
Oldies Hitmania, DJ Mayyoo – Klub 39, Mlynská dolina
VÝSTAVY
Hlavou dolu, Karol Škréta, Melchior Kusell, obrázky jezuitských mučeníkov – SNG, Vodné kasárne, Rázusovo nábr. 2, do 7. septembra
Plagáty z Viedne – SNG, Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra 4, do konca septembra
Východoslovenská galéria 1952 – 2002 (50 rokov výstavnej a zberateľskej činnosti) – SNG, Esterházyho palác, do 21. septembra
Rekonštrukcia a modernizácia areálu SNG, architektonická súťaž – SNG, Vodné kasárne, do konca septembra
Umelci čistého srdca, naivné ľudové umenie zo zbierky Pavla Konečného – SNG, Galéria insitného umenia – Schaubmarov mlyn, Pezinok-Cajla, do 28. septembra
Václav Cigler a absolventi VŠVU – 1965 – 1979, SNG, Dvorana MK SR, Nám. SNP 33, do 28. septembra
Joseph Beuys: Polentransport 1981 – GMB, Mirbachov palác, do 31. augusta
Cena Oskara Čepana 2003 – GMB, Mirbachov palác, do 31. augusta
Bratislavské podhradie známe, neznáme – GMB, Pálffyho palác, Panská 19, do 31. augusta
Zbrane, pušky a puškárske remeslo, ručné zbrane z obdobia 15. až 20. stor. – SNM, Vajanského nábr. 2, do 31. augusta
Pivo, karikatúra – SNM, Vajanského nábr. 2, do 2. septembra
Chvála liatine – SNM, Vajanského nábr. 2, do 21. septembra
Sieň slávy slovenského hokeja – Historické múzeum, Bratislavský hrad, 2. poschodie, do konca októbra
Historické medzníky Slovenska v 20. storočí – Historické múzeum, Bratislavský hrad, 2. poschodie, do konca septembra
Majstrovské diela umenia 20. storočia zo zbierok SNG – Historické múzeum, Bratislavský hrad, 2. poschodie, do konca októbra
Tajomná Bratislava – výstava fotografií Igora Grossmanna – MMB, Primaciálne nám 3, do 5. októbra
Stredoveká kuchyňa v archeologických nálezoch – Archeologické múzeum, Žižkova 12, do septembra
Slovensko pred Veľkou Moravou – Archeologické múzeum, do septembra
Erotika v dávnovekom umení Slovenska – Archeologické múzeum, do septembra
Manuel Salinas – Danubiana, Vodné dielo Čunovo, do 2. septembra
Vincent, k 150. výročiu Vincenta van Gogha – Bibiana, do 2. novembra
Victor Vasarely – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka ul., do 3. septembra
Pavel Rudolf – galéria Komart, Zámočnícka ul., do 28. septembra
Jana Pivovarníková: Obrazy – pizzeria, Stará tržnica, Námestie SNP 25, do konca augusta
Vôňa farieb, Zuzana Šujanová (maľované hodvábne odevy), Milan Greguš (šperky), Vít Fila (fotografie) – K-Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 31. augusta
Pokračovanie na IV. strane