ŠTVRTOK 14. AUGUST
3D mánia – Orange Imax, 13.00
T-Rex – Orange Imax, 14.00, 21.00
Virtuálny svet – Orange Imax, 15.00
Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 16.00, 18.00, 20.00
Cesta človeka – Orange Imax, 17.00, 19.00
Kokaín – Hviezda, 18.00, 20.30
Telefónna búdka – Hviezda – záhradné, 20.15
Chicago – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 14.00, 16.15, 18.30, 20.45; Palace/Aupark, 14.40, 17.05, 19.30, 21.55
Terminátor: Vzbura strojov – Istropolis, 17.30, 20.00; Polus, 14.40, 15.50, 16.50, 18.05, 19.00, 20.15, 21.10, 22.25; Palace/Aupark, 14.15, 15.30, 16.30, 17.45, 18.45, 20.00, 21.00, 22.15
Taliančina pre začiatočníkov – Istropolis ArtKino, 17.45, 20.15
Bowling for Columbine – Tatra, 18.15, 20.30; Polus, 21.20
Johny English – Istota, 17.30, 20.00
Sex Pistols – Kino Café, 16.00, 18.00
Kristove roky – FK IC.SK, 17.45
Kocka – FK IC.SK, 18.15
Všetko, čo ste chceli vedieť o sexe… – FK IC.SK, 18.30
Korida lásky – FK IC.SK, 19.45
Intimita – FK IC.SK, 20.00
Zem nikoho – FK IC.SK, 20.15
Čierna mačka, biely kocúr – FK IC.SK, 20.30
Rímske prázdniny – Polus, 15.20, 17.20, 19.20; Palace/Aupark, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.40
Po čom dievča túži – FK IC.SK, 18.00; Polus, 15.30, 17.40, 19.50, 22.00; Palace/Aupark, 17.55, 22.30
Taxi 3 – Polus, 14.50, 16.45, 18.35, 22.45; Palace/Aupark, 14.10, 16.10, 18.20, 20.20
Frida – Polus, 20.25; Palace/Aupark, 17.20, 19.50, 22.20
Neserte nám pestúnku! – Polus, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10; Palace/Aupark, 14.45, 17.00, 19.15, 21.30
Charlieho anjeli: Na plný plyn – Polus, 14.30, 16.40, 18.50, 21.00; Palace/Aupark, 14.00, 16.15, 18.35, 20.50
Scooby Doo – Palace/Aupark, 15.20
Mačky a psi – Palace/Aupark, 15.00, 17.00
Hodina pravdy – Palace/Aupark, 19.40, 22.00
Kurz sebaovládania – Palace/Aupark, 15.40, 20.10
Štvanec – Palace/Aupark, 14.30, 19.00, 21.10
Lara Croft 1 – Palace/Aupark, 16.35
Kruh – Palace/Aupark, 22.45
Kniha džungle 2 – Palace/Aupark, 14.00, 15.45, 17.30
Milujte svojho zabijaka – Palace/Aupark, 19.20, 21.50
PIATOK 15. AUGUST
Cesta človeka – Orange Imax, 13.00, 20.00
3D mánia – Orange Imax, 14.00
Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00
T-Rex – Orange Imax, 16.00
Virtuálny svet – Orange Imax, 18.00
Kokaín – Hviezda, 18.00, 20.30
Telefónna búdka – Hviezda – záhradné, 20.15
Chicago – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 14.00, 16.15, 18.30, 20.45, 23.00; Palace/Aupark, 14.40, 17.05, 19.30, 21.55
Terminátor 3: Vzbura strojov – Istropolis, 17.30, 20.00; Istota, 17.30, 20.00; Polus, 14.40, 15.50, 16.50, 18.05, 19.00, 20.15, 21.10, 22.25, Palace/Aupark, 14.15, 15.30, 16.30, 17.45, 18.45, 20.00, 21.00, 22.15, 23.15
Taliančina pre začiatočníkov – Istropolis ArtKino, 17.45, 20.15
Bowling for Columbine – Tatra, 18.15, 20.30; Polus, 21.20
Sex Pistols – Kino Café, 16.00, 18.00
Kristove roky – FK IC.SK, 17.45
Po čom dievča túži – FK IC.SK, 18.00; Polus, 15.30, 17.40, 19.50, 22.00, Palace/Aupark, 17.55, 22.30
Kocka – FK IC.SK, 18.15
Všetko, čo ste chceli vedieť o sexe… – FK IC.SK, 18.30
Korida lásky – FK IC.SK, 19.45
Intimita – FK IC.SK, 20.00
Zem nikoho – FK IC.SK, 20.15
Čierna mačka, biely kocúr – FK IC.SK, 20.30
Rímske prázdniny – Polus, 15.20, 17.20, 19.20, Palace/Aupark, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.40
Taxi 3 – Polus, 14.50, 16.45, 18.35, 22.45; Palace/Aupark, 14.10, 16.10, 18.20, 20.20
Frida – Polus, 20.25; Palace/Aupark, 17.20, 19.50, 22.20
Neserte nám pestúnku! – Polus, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10; Palace/Aupark, 14.45, 17.00, 19.15, 21.30
Charlieho anjeli: Na plný plyn – Polus, 14.30, 16.40, 18.50, 21.00; Palace/Aupark, 14.00, 16.15, 18.35, 20.50
Scooby Doo – Palace/Aupark, 15.20
Mačky a psi – Palace/Aupark, 15.00, 17.00
Hodina pravdy – Palace/Aupark, 19.40, 22.00
Kurz sebaovládania – Palace/Aupark, 15.40. 20.10
Štvanec – Palace/Aupark, 14.30, 19.00, 21.10
Lara Croft 1 – Palace/Aupark, 16.35
Kruh – Palace/Aupark, 22.45
Kniha džungle 2 – Palace/Aupark, 14.00, 15.45, 17.30
Milujte svojho zabijaka – Palace/Aupark, 19.20, 21.50
SOBOTA 16. AUGUST
Virtuálny svet – Orange Imax, 11.00, 15.00
Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00
3D mánia – Orange Imax, 13.00
Cesta človeka – Orange Imax, 17.00, 21.00
T-Rex – Orange Imax, 19.00
Charlieho anjeli 2: Na plný plyn – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 12.20, 14.30, 16.40, 18.50, 21.00; Palace/Aupark, 11.45, 14.00, 16.15, 18.35, 20.50
Ken Park – Hviezda – záhradné, 20.15
Chicago – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 14.00, 16.15, 18.30, 20.45, 23.00; Palace/Aupark, 12.15, 14.40, 17.05, 19.30, 21.55
Jadro – Nádej, 17.30, 20.00
Terminátor 3: Vzbura strojov – Istropolis, 17.30, 20.00; Istota, 17.30, 20.00; Polus, 11.30, 12.30, 13.40, 14.40, 15.50, 16.50, 18.05, 19.00, 20.15, 21.10, 22.25; Palace/Aupark, 12.00, 13.15, 14.15, 15.30, 16.30, 17.45, 18.45, 20.00, 21.00, 22.15. 23.15
Taliančina pre začiatočníkov – Istropolis ArtKino, 17.45, 20.15
Bowling for Columbine – Tatra, 18.15, 20.30; Polus, 21.20
Tí druhí – Kino Café, 16.00, 18.00
Slávnosť v botanickej záhrade – FK IC.SK, 17.45
Po čom dievča túži – FK IC.SK, 18.00; Polus, 11.05, 13.15, 15.30, 17.40, 19.50, 22.00; Palace/Aupark, 13.25, 17.55, 22.30
Kocka – FK IC.SK, 18.15
Všetko, čo ste chceli vedieť o sexe… – FK IC.SK, 18.30
Korida lásky – FK IC.SK, 19.45
Pianista – FK IC.SK, 20.00
Zem nikoho – FK IC.SK, 20.15
Čierna mačka, biely kocúr – FK IC.SK, 20.30
Kniha džungle 2 – Istota, 15.00; Palace/Aupark, 12.00, 14.00, 15.45, 17.30
Rímske prázdniny – Polus, 11.20, 13.20, 15.20, 17.20, 19.20; Palace/Aupark, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.40
Taxi 3 – Polus, 11.15, 13.00, 14.50, 16.45, 18.35, 22.45; Palace/Aupark, 12.15, 14.10, 16.10, 18.20, 20.20
Frida – Polus, 20.25; Palace/Aupark, 17.20, 19.50, 22.20
Neserte nám pestúnku! – Polus, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10; Palace/Aupark, 12.30, 14.45, 17.00, 19.15, 21.30
Čert vie prečo – Polus, 12.00
Scooby Doo – Palace/Aupark, 13.20, 15.20
Mačky a psi – Palace/Aupark, 13.00, 15.00, 17.00
Hodina pravdy – Palace/Aupark, 19.40, 22.00
Kurz sebaovládania – Palace/Aupark, 15.40, 20.10
Štvanec – Palace/Aupark, 12.10, 14.30, 19.00, 21.10
La Croft 1 – Palace/Aupark, 16.35
Kruh – Palace/Aupark, 22.45
Milujte svojho zabijaka – Palace/Aupark, 19.20, 21.50
NEDEĽA 17. AUGUST
Virtuálny svet – Orange Imax, 11.00, 16.00
Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 12.00, 15.00, 17.00, 19.00
Cesta človeka – Orange Imax, 13.00, 20.00
T-Rex – Orange Imax, 14.00, 18.00
3D mánia – Orange Imax, 21.00
Charlieho anjeli 2: Na plný plyn – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 12.20, 14.30, 16.40, 18.50, 21.00; Palace/Aupark, 11.45, 14.00, 16.15, 18.35, 20.50
Ken Park – Hviezda – záhradné, 20.15
Chicago – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 14.00, 16.15, 18.30, 20.45; Palace/Aupark, 12.15, 14.40, 17.05, 19.30, 21.55
Jadro – Nádej, 17.30, 20.00
Terminátor 3: Vzbura strojov – Istropolis, 17.30, 20.00; Istota, 17.30, 20.00; Polus, 11.30, 12.30, 13.40, 14.40, 15.50, 16.50, 18.05, 19.00, 20.15, 21.10, 22.25; Palace/Aupark, 12.00, 13.15, 14.15, 15.30, 16.30, 17.45, 18.45, 20.00, 21.00, 22.15
Taliančina pre začiatočníkov – Istropolis Artkino, 17.45, 20.15
Bowling for Columbine – Tatra, 18.15, 20.30; Polus, 21.20
Tí druhí – Kino Café, 16.00, 18.00
Slávnosť v botanickej záhrade – FK IC.SK, 17.45
Po čom dievča túži – FK IC.SK, 18.00; Polus, 11.05, 13.15, 15.30, 17.40, 19.50, 22.00; Palace/Aupark, 13.25, 17.55, 22.30
Kocka – FK IC.SK, 18.15
Všetko, čo ste chceli vedieť o sexe… – FK IC.SK, 18.30
Korida lásky – FK IC.SK, 19.45
Pianista – FK IC.SK, 20.00
Zem nikoho – FK IC.SK, 20.15
Čierna mačka, biely kocúr – FK IC.SK, 20.30
Doba ľadová – Istota, 17.00
Rímske prázdniny – Polus, 11.20, 13.20, 15.20, 17.20, 19.20; Palace/Aupark, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.40
Taxi 3 – Polus, 11.15, 13.00, 14.50, 16.45, 18.35, 22.45; Palace/Aupark, 12.15, 14.10, 16.10, 18.20, 20.20
Frida – Polus, 20.25; Palace/Aupark, 17.20, 19.50, 22.20
Neserte nám pestúnku! – Polus, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10; Palace/Aupark, 12.30, 14.45, 17.00, 19.15, 21.30
Čert vie prečo – Polus, 12.00
Scooby Doo – Palace/Aupark, 13.20, 15.20
Mačky a psi – Palace/Aupark, 13.00, 15.00, 17.00
Hodina pravdy – Palace/Aupark, 19.40, 22.00
Kurz sebaovládania – Palace/Aupark, 15.40, 20.10
Štvanec – Palace/Aupark, 12.10, 14.30, 19.00, 21.10
Lara Croft 1 – Palace/Aupark, 16.35
Kruh – Palace/Aupark, 22.45
Kniha džungle 2 – Palace/Aupark, 12.00, 14.00, 15.45, 17.30
Milujte svojho zabijaka – Palace/Aupark, 21.50
PONDELOK 18. AUGUST
Virtuálny svet – Orange Imax, 16.00
Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 15.00, 19.00, 21.00
Cesta človeka – Orange Imax, 13.00, 17.00
T-Rex – Orange Imax, 18.00
3D mánia – Orange Imax, 14.00, 20.00
Ken Park – Hviezda, 18.00, 20.30
Charlieho anjeli 2: Na plný plyn – Hviezda – záhradné, 20.15; Polus, 14.30, 16.40, 18.50, 21.00; Palace/Aupark, 14.00, 16.15, 18.35, 20.50
Chicago – Mladosť, 15.15, 20.00; Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 14.00, 16.15, 18.30, 20.45; Palace/Aupark, 14.40, 17.05, 19.30, 21.55
Čistá duša – Mladosť, 17.30
Terminátor 3: Vzbura strojov – Istropolis, 17.30, 20.00; Istota, 17.30, 20.00, Polus, 14.40, 15.50, 16.50, 18.05, 19.00, 20.15, 21.10, 22.25; Palace/Aupark, 14.15, 15.30, 16.30, 17.45, 18.45, 20.00, 21.00, 22.15
Taliančina pre začiatočníkov – Istropolis Artkino, 17.45, 20.15
Bowling for Columbine – Tatra, 18.15, 20.30; Polus, 21.20
Tí druhí – Kino Café, 16.00, 18.00
Slávnosť v botanickej záhrade – FK IC.SK, 17.45
Po čom dievča túži – FK IC.SK, 18.00; Polus, 15.30, 17.40, 19.50, 22.00; Palace/Aupark, 17.55, 22.30
Kocka 2 – FK IC.SK, 18.15
Všetko, čo ste chceli vedieť o sexe… – FK IC.SK, 18.30
Posledné tango v Paríži – FK IC.SK, 19.45
Pianista – FK IC.SK, 20.00
Zem nikoho – FK IC.SK, 20.15
Čierna mačka, biely kocúr – FK IC.SK, 20.30
Rímske prázdniny – Polus, 15.20, 17.20, 19.20; Palace/Aupark, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.40
Taxi 3 – Polus, 14.50, 16.45, 18.35, 22.45; Palace/Aupark, 14.10, 16.10, 18.20, 20.20
Frida – Polus, 20.25; Palace/Aupark, 17.20, 19.50, 22.20
Neserte nám pestúnku! – Polus, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10; Palace/Aupark, 14.45, 17.00, 19.15, 21.30
Scooby Doo – Palace/Aupark, 15.20
Mačky a psi – Palace/Aupark, 15.00, 17.00
Hodina pravdy – Palace/Aupark, 19.40, 22.00
Kurz sebaovládania – Palace/Aupark, 15.40, 20.10
Štvanec – Palace/Aupark, 14.30, 19.00, 21.10
Lara Croft 1 – Palace/Aupark, 16.35
Kruh – Palace/Aupark, 22.45
Kniha džungle 2 – Palace/Aupark, 14.00, 15.45, 17.30
Milujte svojho zabijaka – Palace/Aupark, 19.20, 21.50
UTOROK 19. AUGUST
Virtuálny svet – Orange Imax, 14.00, 19.00
Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 16.00, 18.00, 21.00
Cesta človeka – Orange Imax, 15.00, 20.00
T-Rex – Orange Imax, 13.00
3D mánia – Orange Imax, 14.00, 20.00
Terminátor 3: Vzbura strojov – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Istropolis, 17.30, 20.00; Istota, 17.30, 20.00; Polus, 14.40, 15.50, 16.50, 18.05, 19.00, 20.15, 21.10, 22.25; Palace/Aupark, 14.15, 15.30, 16.30, 17.45, 18.45, 20.00, 21.00, 22.15
Charlieho anjeli 2: Na plný plyn – Hviezda – záhradné, 20.15; Polus, 14.30, 16.40, 18.50, 21.00; Palace/Aupark, 14.00, 16.15, 18.35, 20.50
Chicago – Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 14.00, 16.15, 18.30, 20.45; Palace/Aupark, 14.40, 17.05, 19.30, 21.55
Taliančina pre začiatočníkov – Istropolis ArtKino, 17.45, 20.15
Bowling for Columbine – Tatra, 18.15, 20.30; Polus, 21.20
Million Dollar Hotel – Kino Café, 16.00, 18.00
Obrazy starého sveta – FK IC.SK, 17.45
Po čom dievča túži – FK IC.SK, 18.00; Polus, 15.30, 17.40, 19.50, 22.00; Palace/Aupark, 17.55, 22.30
Kocka 2 – FK IC.SK, 18.15
Všetko, čo ste chceli vedieť o sexe… – FK IC.SK, 18.30
Posledné tango v Paríži – FK IC.SK, 19.45
Pianista – FK IC.SK, 20.00
Zem nikoho – FK IC.SK, 20.15
Čierna mačka, biely kocúr – FK IC.SK, 20.30
Rímske prázdniny – Polus, 15.20, 17.20, 19.20; Palace/Aupark, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.40
Taxi 3 – Polus, 14.50, 16.45, 18.35, 22.45; Palace/Aupark, 14.10, 16.10, 18.20, 20.20
Frida – Polus, 20.25; Palace/Aupark, 17.20, 19.50, 22.20
Neserte nám pestúnku! – Polus, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10; Palace/Aupark, 14.45, 17.00, 19.15, 21.30
Scooby Doo – Palace/Aupark, 15.20
Mačky a psi – Palace/Aupark, 15.00, 17.00
Hodina pravdy – Palace/Aupark, 19.40, 22.00
Kurz sebaovládania – Palace/Aupark, 15.40, 20.10
Štvanec – Palace/Aupark, 14.30, 19.00, 21.10
Lara Croft 1 – Palace/Aupark, 16.35
Kruh – Palace/Aupark, 22.45
Kniha džungle 2 – Palace/Aupark, 14.00, 15.45, 17.30
Milujte zabijaka – Palace/Aupark, 19.20, 21.50
STREDA 20. AUGUST
Virtuálny svet – Orange Imax, 15.00
Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 14.00, 16.00, 19.00, 21.00
Cesta človeka – Orange Imax, 20.00
T-Rex – Orange Imax, 13.00, 17.00
3D mánia – Orange Imax, 18.00
Terminátor 3: Vzbura strojov – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Istropolis, 17.30, 20.00; Polus, 14.40, 15.50, 16.50, 18.05, 19.00, 20.15, 21.10, 22.25; Palace/Aupark, 14.15, 15.30, 16.30, 17.45, 18.45, 20.00, 21.00, 22.15
Chicago – Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 14.00, 16.15, 18.30, 20.45; Palace/Aupark, 14.40, 17.05, 19.30, 21.55
Taliančina pre začiatočníkov – Istropolis ArtKino, 17.45, 20.15
Rýchlo a zbesilo 2 – Hviezda – záhradné, 20.15
Bowling for Columbine – Tatra, 18.15, 20.30; Polus, 21.20
Sexi kosť – Istota, 17.30, 20.00
Million Dollar Hotel – Kino Café, 16.00, 18.00
Rok diabla – FK Nostalgia, 20.00
Zem nikoho – FK IC.SK, 11.00
Obrazy starého sveta – FK IC.SK, 17.45
Po čom dievča túži – FK IC.SK, 18.00; Polus, 15.30, 17.40, 19.50, 22.00; Palace/Aupark, 17.55, 22.30
Kocka 2 – FK IC.SK, 18.15
Všetko, čo ste chceli vedieť o sexe… – FK IC.SK, 18.30
Posledné tango v Paríži – FK IC.SK, 19.45
Pianista – FK IC.SK, 20.00
Zem nikoho – FK IC.SK, 20.15
Čierna mačka, biely kocúr – FK IC.SK, 20.30
Rímske prázdniny – Polus, 15.20, 17.20, 19.20; Palace/Aupark, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.40
Taxi 3 – Polus, 14.50, 16.45, 18.35, 22.45, Palace/Aupark, 14.10, 16.10, 18.20, 20.20
Frida – Polus, 20.25; Palace/Aupark, 17.20, 19.50, 22.20
Neserte nám pestúnku! – Polus, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10; Palace/Aupark, 14.45, 17.00, 19.15, 21.30
Charlieho anjeli: Na plný plyn – Polus, 14.30, 16.40, 18.50, 21.00; Palace/Aupark, 14.00, 16.15, 18.35, 20.50
Scooby Doo – Palace/Aupark, 15.20
Mačky a psi – Palace/Aupark, 15.00, 17.00
Hodina pravdy – Palace/Aupark, 19.40, 22.00
Kurz sebaovládania – Palace/Aupark, 15.40, 20.10
Štvanec – Palace/Aupark, 14.30, 19.00, 21.10
Lara Croft 1 – Palace/Aupark, 16.35
Kruh – Palace/Aupark, 22.45
Kniha džungle 2 – Palace/Aupark, 14.00, 15.45, 17.30
Milujte svojho zabijaka – Palace/Aupark, 19.20, 21.50
KONCERTY A PODUJATIA
ŠTVRTOK 14. AUGUST
10.00 Nové myšlienkové prúdy – SD Trávniky, Nevädzová 4
10.00 Liečivá príroda, výstava liečivých rastlín, aromaterapie, virgúľ, kameňov, amuletov – SD Trávniky, Nevädzová 4
10.00 Športové aktivity a spoločenské hry – SD Trnávka, Bulharská 60
19.00 Traditional Club – Café Studio Club, Laurinská
Kultúrne leto
19.00 27. ročník Dní organovej hudby: Hansjürgen Scholze – Bratislavský hrad, hudobná sieň
20.00 Cyklus komorných koncertov: Alexander Koganovský (violončelo), Taeko Oshima (klavír) – Mirbachov palác, koncertná sieň
PIATOK 15. AUGUST
18.00 Staromestské fanfáry – balkón Opery SND, Hviezdoslavovo nám.
19.00 Trio Fame – Café Studio Club, Laurinská
Kultúrne leto
20.00 Cyklus Jazzýček: Traditional Club – nádvorie Vinohradníckeho múzea, Radničná 1
SOBOTA 16. AUGUST
18.00 Dychová hudba na promenáde – Hviezdoslavovo nám., hudobný pavilón
19.00 Robo Šipoš (Pop) – Café Studio Club, Laurinská
Kultúrne leto
17.00 Za dychovkou na Kuchajdu s DH Trnavan – SK BA Nové Mesto, Vajnorská 21
20.00 Cyklus Excelentné rôznosti: Pressburger Klezmer Band – nádvorie Starej radnice
NEDEĽA 17. AUGUST
18.00 Dychová hudba na promenáde – Hviezdoslavovo nám., hudobný pavilón
19.00 Hráme Vinyl – Café Studio Club, Laurinská
Kultúrne leto
19.00 27. ročník Dní organovej hudby, Anna Zúriková – Bratislavský hrad, hudobná sieň
20.00 Cyklus komorných programov Brehy: Harwestri – KS Klarisky, Farská 4
PONDELOK 18. AUGUST
17.00 Šermiari v Starom Meste, vystúpenia – ulice Starého Mesta, Hviezdoslavovo nám.,
19.00 Gabriel: Piano – Café Studio Club, Laurinská
UTOROK 19. AUGUST
10.00 Papierové fantázie, skladanie papiera – SD Trnávka, Bulharská 60
19.00 Gabriel: Piano – Café Studio Club, Laurinská
Kultúrne leto
19.00 27. ročník Dní organovej hudby: Lucia Kuchárová – Bratislavský hrad, hudobná sieň
19.00 Cyklus umelecko-publicistických programov Autor a dielo: člen činohry SND Richard Stanke, režisér a prozaik Silvester Lavrík – Nádvorie Mirbachovho paláca
STREDA 20. AUGUST
17.30 Folklórny podvečer s cimbalovou muzikou – Istra Centrum, Istrijská 6, Devínska Nová Ves
19.00 Goldies – Café Studio Club, Laurinská
21.30 Musica Nocturna – nádvorie Zichyho paláca, Ventúrska 9
Kultúrne leto
20.00 Cyklus komorných programov Brehy: American Horn Quartet – KS Klarisky
PRE DETI
ŠTVRTOK 14. AUGUST
7.30 Denné letné tábory – M klub, Rovniankova 3
10.00 Prázdninové prekvapenia, dopoludnie pre deti – SD Trávniky, Nevädzová 4
14.00 Prázdninové filmové popoludnie pre deti – SD Nivy, Súťažná 18
SOBOTA 16. AUGUST
10.00 Detská ružinovská olympiáda – DK Ružinov, Ružinovská 26
NEDEĽA 17. AUGUST
16.00 Nedele v horárni Horský park
17.00 Princ Bajaja – Grassalkovichova záhrada
Kultúrne leto
17.00 Divadlo pod širákom, pre deti – Cultus, Drieňová 9
17.00 Šaráda, klauniáda s pesničkami – KZ Petržalka, Rovniankova 3
PONDELOK 18. AUGUST
7.30 Denné letné tábory – M klub, Rovniankova 3
10.00 Nožnicami strihať viete? – klub Slniečko, Furdekova 6/a
Kultúrne leto
17.00 Cyklus divadelných predstavení pre deti: Jeden deň psíčka a mačičky (divadlo Happy) – nádvorie Starej radnice
UTOROK 19. AUGUST
10.00 Nožnicami strihať viete? – klub Slniečko, Furdekova 6/a
STREDA 20. AUGUST
Kultúrne leto
17.00 Cyklus divadelných predstavení pre deti: Zvedavý sloník (divadlo Happy) – nádvorie Starej radnice
DISKOTÉKY
ŠTVRTOK 14. AUGUST
Thursday Metro Disco – Metro Music Club, Suché mýto 6
PIATOK 15. AUGUST
Disko, DJ Džulo – Music Factory Club, Hotel Junior, Drieňová 14
Metro Disco, letná Sperm Párty, DJ Pizzaman – Metro Music Club, Suché mýto 6
Ruská noc, DJ MMDJ – Live! Club, Aupark, Einsteinova 18
Old Disco – Tatra Club, hotel Tatra, Nám. 1. mája 5
Disco Mix Music, DJ Horník – Casey, Botanická 35
SOBOTA 16. AUGUST
Disko, DJ Robo Majling – Music Factory Club, hotel Junior, Drieňová 14
High Energy Metro Night, DJ Rasťo – Metro Music Club, Suché mýto 6
Disko, DJ Rastislav T. Lehotský (rádio b1) & DJ Mathew – Live! Club, Aupark, Einsteinova 18
Old Disco – Tatra Club, hotel Tatra, Nám. 1. mája 5
Discoshow, DJ Pizza – Casey, Botanická 35
NEDEĽA 17. AUGUST
Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9
Rock Party, DJ Mathew – Klub 39, Mlynská dolina
PONDELOK 18. AUGUST
Erotic Night, DJ Pizza – Casey, Botanická 35
Rock – Corona bar, Gbelská 6
Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9
Rock Party, DJ Mathew – Klub 39, Mlynská dolina
UTOROK 19. AUGUST
Eros Ramazzotti – Eros 9, profil albumu – Metro Music Club, Suché mýto 6
Disko, DJ Jaro – Casey, Botanická 35
Oldies Party, DJ Mayyoo – Klub 39, Mlynská dolina
STREDA 20. AUGUST
Disko, DJ Horník – Casey, Botanická 35
Bár čo (Country Music) – Metro Music Club, Suché mýto 6
Oldies Hitmania, DJ Mayyoo – Klub 39, Mlynská dolina
VÝSTAVY
Hlavou dolu, Karol Škréta, Melchior Kusell, obrázky jezuitských mučeníkov – SNG, Vodné kasárne, Rázusovo nábr. 2, do 7. septembra
Plagáty z Viedne – SNG, Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra 4, do konca septembra
Východoslovenská galéria 1952 – 2002 (50 rokov výstavnej a zberateľskej činnosti) – SNG, Esterházyho palác, do 21. septembra
Rekonštrukcia a modernizácia areálu SNG, architektonická súťaž – SNG, Vodné kasárne, do konca septembra
Umelci čistého srdca, naivné ľudové umenie zo zbierky Pavla Konečného – SNG, Galéria insitného umenia – Schaubmarov mlyn, Pezinok-Cajla, do 28. septembra
Václav Cigler a absolventi VŠVU – 1965 – 1979, SNG, Dvorana MK SR, Nám. SNP 33, do 28. septembra
Joseph Beuys: Polentransport 1981 – GMB, Mirbachov palác, do 31. augusta
Cena Oskara Čepana 2003 – GMB, Mirbachov palác, do 31. augusta
Bratislavské podhradie známe, neznáme – GMB, Pálffyho palác, Panská 19, do 31. augusta
Slovensko – prírodný klenot v srdci Európy – SNM, Vajanského nábr. 2, do 17. augusta
Zbrane, pušky a puškárske remeslo, ručné zbrane z obdobia 15. až 20. stor. – SNM, Vajanského nábr. 2, do 31. augusta
Pivo, karikatúra – SNM, Vajanského nábr. 2, do 2. septembra
Chvála liatine – SNM, Vajanského nábr. 2, do 21. septembra
Sieň slávy slovenského hokeja – Historické múzeum, Bratislavský hrad, 2. poschodie, do konca októbra
Pokračovanie na IV. strane