SME
Pondelok, 23. november, 2020 | Meniny má KlementKrížovkyKrížovky

Kam sa vybrať za kultúrou, zábavou a spoločnosťou

KINÁ

ŠTVRTOK 14. AUGUST

3D mánia – Orange Imax, 13.00

T-Rex – Orange Imax, 14.00, 21.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 15.00

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 16.00, 18.00, 20.00

Cesta človeka – Orange Imax, 17.00, 19.00

Kokaín – Hviezda, 18.00, 20.30

Telefónna búdka – Hviezda – záhradné, 20.15

Chicago – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 14.00, 16.15, 18.30, 20.45; Palace/Aupark, 14.40, 17.05, 19.30, 21.55

Terminátor: Vzbura strojov – Istropolis, 17.30, 20.00; Polus, 14.40, 15.50, 16.50, 18.05, 19.00, 20.15, 21.10, 22.25; Palace/Aupark, 14.15, 15.30, 16.30, 17.45, 18.45, 20.00, 21.00, 22.15

Skryť Vypnúť reklamu

Taliančina pre začiatočníkov – Istropolis ArtKino, 17.45, 20.15

Bowling for Columbine – Tatra, 18.15, 20.30; Polus, 21.20

Johny English – Istota, 17.30, 20.00

Sex Pistols – Kino Café, 16.00, 18.00

Kristove roky – FK IC.SK, 17.45

Kocka – FK IC.SK, 18.15

Všetko, čo ste chceli vedieť o sexe… – FK IC.SK, 18.30

Korida lásky – FK IC.SK, 19.45

Intimita – FK IC.SK, 20.00

Zem nikoho – FK IC.SK, 20.15

Čierna mačka, biely kocúr – FK IC.SK, 20.30

Rímske prázdniny – Polus, 15.20, 17.20, 19.20; Palace/Aupark, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.40

Po čom dievča túži – FK IC.SK, 18.00; Polus, 15.30, 17.40, 19.50, 22.00; Palace/Aupark, 17.55, 22.30

Taxi 3 – Polus, 14.50, 16.45, 18.35, 22.45; Palace/Aupark, 14.10, 16.10, 18.20, 20.20

Frida – Polus, 20.25; Palace/Aupark, 17.20, 19.50, 22.20

Skryť Vypnúť reklamu

Neserte nám pestúnku! – Polus, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10; Palace/Aupark, 14.45, 17.00, 19.15, 21.30

Charlieho anjeli: Na plný plyn – Polus, 14.30, 16.40, 18.50, 21.00; Palace/Aupark, 14.00, 16.15, 18.35, 20.50

Scooby Doo – Palace/Aupark, 15.20

Mačky a psi – Palace/Aupark, 15.00, 17.00

Hodina pravdy – Palace/Aupark, 19.40, 22.00

Kurz sebaovládania – Palace/Aupark, 15.40, 20.10

Štvanec – Palace/Aupark, 14.30, 19.00, 21.10

Lara Croft 1 – Palace/Aupark, 16.35

Kruh – Palace/Aupark, 22.45

Kniha džungle 2 – Palace/Aupark, 14.00, 15.45, 17.30

Milujte svojho zabijaka – Palace/Aupark, 19.20, 21.50

PIATOK 15. AUGUST

Cesta človeka – Orange Imax, 13.00, 20.00

3D mánia – Orange Imax, 14.00

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00

Skryť Vypnúť reklamu

T-Rex – Orange Imax, 16.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 18.00

Kokaín – Hviezda, 18.00, 20.30

Telefónna búdka – Hviezda – záhradné, 20.15

Chicago – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 14.00, 16.15, 18.30, 20.45, 23.00; Palace/Aupark, 14.40, 17.05, 19.30, 21.55

Terminátor 3: Vzbura strojov – Istropolis, 17.30, 20.00; Istota, 17.30, 20.00; Polus, 14.40, 15.50, 16.50, 18.05, 19.00, 20.15, 21.10, 22.25, Palace/Aupark, 14.15, 15.30, 16.30, 17.45, 18.45, 20.00, 21.00, 22.15, 23.15

Taliančina pre začiatočníkov – Istropolis ArtKino, 17.45, 20.15

Bowling for Columbine – Tatra, 18.15, 20.30; Polus, 21.20

Sex Pistols – Kino Café, 16.00, 18.00

Kristove roky – FK IC.SK, 17.45

Po čom dievča túži – FK IC.SK, 18.00; Polus, 15.30, 17.40, 19.50, 22.00, Palace/Aupark, 17.55, 22.30

Kocka – FK IC.SK, 18.15

Všetko, čo ste chceli vedieť o sexe… – FK IC.SK, 18.30

Korida lásky – FK IC.SK, 19.45

Intimita – FK IC.SK, 20.00

Zem nikoho – FK IC.SK, 20.15

Čierna mačka, biely kocúr – FK IC.SK, 20.30

Rímske prázdniny – Polus, 15.20, 17.20, 19.20, Palace/Aupark, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.40

Taxi 3 – Polus, 14.50, 16.45, 18.35, 22.45; Palace/Aupark, 14.10, 16.10, 18.20, 20.20

Frida – Polus, 20.25; Palace/Aupark, 17.20, 19.50, 22.20

Neserte nám pestúnku! – Polus, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10; Palace/Aupark, 14.45, 17.00, 19.15, 21.30

Charlieho anjeli: Na plný plyn – Polus, 14.30, 16.40, 18.50, 21.00; Palace/Aupark, 14.00, 16.15, 18.35, 20.50

Scooby Doo – Palace/Aupark, 15.20

Mačky a psi – Palace/Aupark, 15.00, 17.00

Hodina pravdy – Palace/Aupark, 19.40, 22.00

Kurz sebaovládania – Palace/Aupark, 15.40. 20.10

Štvanec – Palace/Aupark, 14.30, 19.00, 21.10

Lara Croft 1 – Palace/Aupark, 16.35

Kruh – Palace/Aupark, 22.45

Kniha džungle 2 – Palace/Aupark, 14.00, 15.45, 17.30

Milujte svojho zabijaka – Palace/Aupark, 19.20, 21.50

SOBOTA 16. AUGUST

Virtuálny svet – Orange Imax, 11.00, 15.00

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00

3D mánia – Orange Imax, 13.00

Cesta človeka – Orange Imax, 17.00, 21.00

T-Rex – Orange Imax, 19.00

Charlieho anjeli 2: Na plný plyn – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 12.20, 14.30, 16.40, 18.50, 21.00; Palace/Aupark, 11.45, 14.00, 16.15, 18.35, 20.50

Ken Park – Hviezda – záhradné, 20.15

Chicago – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 14.00, 16.15, 18.30, 20.45, 23.00; Palace/Aupark, 12.15, 14.40, 17.05, 19.30, 21.55

Jadro – Nádej, 17.30, 20.00

Terminátor 3: Vzbura strojov – Istropolis, 17.30, 20.00; Istota, 17.30, 20.00; Polus, 11.30, 12.30, 13.40, 14.40, 15.50, 16.50, 18.05, 19.00, 20.15, 21.10, 22.25; Palace/Aupark, 12.00, 13.15, 14.15, 15.30, 16.30, 17.45, 18.45, 20.00, 21.00, 22.15. 23.15

Taliančina pre začiatočníkov – Istropolis ArtKino, 17.45, 20.15

Bowling for Columbine – Tatra, 18.15, 20.30; Polus, 21.20

Tí druhí – Kino Café, 16.00, 18.00

Slávnosť v botanickej záhrade – FK IC.SK, 17.45

Po čom dievča túži – FK IC.SK, 18.00; Polus, 11.05, 13.15, 15.30, 17.40, 19.50, 22.00; Palace/Aupark, 13.25, 17.55, 22.30

Kocka – FK IC.SK, 18.15

Všetko, čo ste chceli vedieť o sexe… – FK IC.SK, 18.30

Korida lásky – FK IC.SK, 19.45

Pianista – FK IC.SK, 20.00

Zem nikoho – FK IC.SK, 20.15

Čierna mačka, biely kocúr – FK IC.SK, 20.30

Kniha džungle 2 – Istota, 15.00; Palace/Aupark, 12.00, 14.00, 15.45, 17.30

Rímske prázdniny – Polus, 11.20, 13.20, 15.20, 17.20, 19.20; Palace/Aupark, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.40

Taxi 3 – Polus, 11.15, 13.00, 14.50, 16.45, 18.35, 22.45; Palace/Aupark, 12.15, 14.10, 16.10, 18.20, 20.20

Frida – Polus, 20.25; Palace/Aupark, 17.20, 19.50, 22.20

Neserte nám pestúnku! – Polus, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10; Palace/Aupark, 12.30, 14.45, 17.00, 19.15, 21.30

Čert vie prečo – Polus, 12.00

Scooby Doo – Palace/Aupark, 13.20, 15.20

Mačky a psi – Palace/Aupark, 13.00, 15.00, 17.00

Hodina pravdy – Palace/Aupark, 19.40, 22.00

Kurz sebaovládania – Palace/Aupark, 15.40, 20.10

Štvanec – Palace/Aupark, 12.10, 14.30, 19.00, 21.10

La Croft 1 – Palace/Aupark, 16.35

Kruh – Palace/Aupark, 22.45

Milujte svojho zabijaka – Palace/Aupark, 19.20, 21.50

NEDEĽA 17. AUGUST

Virtuálny svet – Orange Imax, 11.00, 16.00

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 12.00, 15.00, 17.00, 19.00

Cesta človeka – Orange Imax, 13.00, 20.00

T-Rex – Orange Imax, 14.00, 18.00

3D mánia – Orange Imax, 21.00

Charlieho anjeli 2: Na plný plyn – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 12.20, 14.30, 16.40, 18.50, 21.00; Palace/Aupark, 11.45, 14.00, 16.15, 18.35, 20.50

Ken Park – Hviezda – záhradné, 20.15

Chicago – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 14.00, 16.15, 18.30, 20.45; Palace/Aupark, 12.15, 14.40, 17.05, 19.30, 21.55

Jadro – Nádej, 17.30, 20.00

Terminátor 3: Vzbura strojov – Istropolis, 17.30, 20.00; Istota, 17.30, 20.00; Polus, 11.30, 12.30, 13.40, 14.40, 15.50, 16.50, 18.05, 19.00, 20.15, 21.10, 22.25; Palace/Aupark, 12.00, 13.15, 14.15, 15.30, 16.30, 17.45, 18.45, 20.00, 21.00, 22.15

Taliančina pre začiatočníkov – Istropolis Artkino, 17.45, 20.15

Bowling for Columbine – Tatra, 18.15, 20.30; Polus, 21.20

Tí druhí – Kino Café, 16.00, 18.00

Slávnosť v botanickej záhrade – FK IC.SK, 17.45

Po čom dievča túži – FK IC.SK, 18.00; Polus, 11.05, 13.15, 15.30, 17.40, 19.50, 22.00; Palace/Aupark, 13.25, 17.55, 22.30

Kocka – FK IC.SK, 18.15

Všetko, čo ste chceli vedieť o sexe… – FK IC.SK, 18.30

Korida lásky – FK IC.SK, 19.45

Pianista – FK IC.SK, 20.00

Zem nikoho – FK IC.SK, 20.15

Čierna mačka, biely kocúr – FK IC.SK, 20.30

Doba ľadová – Istota, 17.00

Rímske prázdniny – Polus, 11.20, 13.20, 15.20, 17.20, 19.20; Palace/Aupark, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.40

Taxi 3 – Polus, 11.15, 13.00, 14.50, 16.45, 18.35, 22.45; Palace/Aupark, 12.15, 14.10, 16.10, 18.20, 20.20

Frida – Polus, 20.25; Palace/Aupark, 17.20, 19.50, 22.20

Neserte nám pestúnku! – Polus, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10; Palace/Aupark, 12.30, 14.45, 17.00, 19.15, 21.30

Čert vie prečo – Polus, 12.00

Scooby Doo – Palace/Aupark, 13.20, 15.20

Mačky a psi – Palace/Aupark, 13.00, 15.00, 17.00

Hodina pravdy – Palace/Aupark, 19.40, 22.00

Kurz sebaovládania – Palace/Aupark, 15.40, 20.10

Štvanec – Palace/Aupark, 12.10, 14.30, 19.00, 21.10

Lara Croft 1 – Palace/Aupark, 16.35

Kruh – Palace/Aupark, 22.45

Kniha džungle 2 – Palace/Aupark, 12.00, 14.00, 15.45, 17.30

Milujte svojho zabijaka – Palace/Aupark, 21.50

PONDELOK 18. AUGUST

Virtuálny svet – Orange Imax, 16.00

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 15.00, 19.00, 21.00

Cesta človeka – Orange Imax, 13.00, 17.00

T-Rex – Orange Imax, 18.00

3D mánia – Orange Imax, 14.00, 20.00

Ken Park – Hviezda, 18.00, 20.30

Charlieho anjeli 2: Na plný plyn – Hviezda – záhradné, 20.15; Polus, 14.30, 16.40, 18.50, 21.00; Palace/Aupark, 14.00, 16.15, 18.35, 20.50

Chicago – Mladosť, 15.15, 20.00; Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 14.00, 16.15, 18.30, 20.45; Palace/Aupark, 14.40, 17.05, 19.30, 21.55

Čistá duša – Mladosť, 17.30

Terminátor 3: Vzbura strojov – Istropolis, 17.30, 20.00; Istota, 17.30, 20.00, Polus, 14.40, 15.50, 16.50, 18.05, 19.00, 20.15, 21.10, 22.25; Palace/Aupark, 14.15, 15.30, 16.30, 17.45, 18.45, 20.00, 21.00, 22.15

Taliančina pre začiatočníkov – Istropolis Artkino, 17.45, 20.15

Bowling for Columbine – Tatra, 18.15, 20.30; Polus, 21.20

Tí druhí – Kino Café, 16.00, 18.00

Slávnosť v botanickej záhrade – FK IC.SK, 17.45

Po čom dievča túži – FK IC.SK, 18.00; Polus, 15.30, 17.40, 19.50, 22.00; Palace/Aupark, 17.55, 22.30

Kocka 2 – FK IC.SK, 18.15

Všetko, čo ste chceli vedieť o sexe… – FK IC.SK, 18.30

Posledné tango v Paríži – FK IC.SK, 19.45

Pianista – FK IC.SK, 20.00

Zem nikoho – FK IC.SK, 20.15

Čierna mačka, biely kocúr – FK IC.SK, 20.30

Rímske prázdniny – Polus, 15.20, 17.20, 19.20; Palace/Aupark, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.40

Taxi 3 – Polus, 14.50, 16.45, 18.35, 22.45; Palace/Aupark, 14.10, 16.10, 18.20, 20.20

Frida – Polus, 20.25; Palace/Aupark, 17.20, 19.50, 22.20

Neserte nám pestúnku! – Polus, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10; Palace/Aupark, 14.45, 17.00, 19.15, 21.30

Scooby Doo – Palace/Aupark, 15.20

Mačky a psi – Palace/Aupark, 15.00, 17.00

Hodina pravdy – Palace/Aupark, 19.40, 22.00

Kurz sebaovládania – Palace/Aupark, 15.40, 20.10

Štvanec – Palace/Aupark, 14.30, 19.00, 21.10

Lara Croft 1 – Palace/Aupark, 16.35

Kruh – Palace/Aupark, 22.45

Kniha džungle 2 – Palace/Aupark, 14.00, 15.45, 17.30

Milujte svojho zabijaka – Palace/Aupark, 19.20, 21.50

UTOROK 19. AUGUST

Virtuálny svet – Orange Imax, 14.00, 19.00

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 16.00, 18.00, 21.00

Cesta človeka – Orange Imax, 15.00, 20.00

T-Rex – Orange Imax, 13.00

3D mánia – Orange Imax, 14.00, 20.00

Terminátor 3: Vzbura strojov – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Istropolis, 17.30, 20.00; Istota, 17.30, 20.00; Polus, 14.40, 15.50, 16.50, 18.05, 19.00, 20.15, 21.10, 22.25; Palace/Aupark, 14.15, 15.30, 16.30, 17.45, 18.45, 20.00, 21.00, 22.15

Charlieho anjeli 2: Na plný plyn – Hviezda – záhradné, 20.15; Polus, 14.30, 16.40, 18.50, 21.00; Palace/Aupark, 14.00, 16.15, 18.35, 20.50

Chicago – Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 14.00, 16.15, 18.30, 20.45; Palace/Aupark, 14.40, 17.05, 19.30, 21.55

Taliančina pre začiatočníkov – Istropolis ArtKino, 17.45, 20.15

Bowling for Columbine – Tatra, 18.15, 20.30; Polus, 21.20

Million Dollar Hotel – Kino Café, 16.00, 18.00

Obrazy starého sveta – FK IC.SK, 17.45

Po čom dievča túži – FK IC.SK, 18.00; Polus, 15.30, 17.40, 19.50, 22.00; Palace/Aupark, 17.55, 22.30

Kocka 2 – FK IC.SK, 18.15

Všetko, čo ste chceli vedieť o sexe… – FK IC.SK, 18.30

Posledné tango v Paríži – FK IC.SK, 19.45

Pianista – FK IC.SK, 20.00

Zem nikoho – FK IC.SK, 20.15

Čierna mačka, biely kocúr – FK IC.SK, 20.30

Rímske prázdniny – Polus, 15.20, 17.20, 19.20; Palace/Aupark, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.40

Taxi 3 – Polus, 14.50, 16.45, 18.35, 22.45; Palace/Aupark, 14.10, 16.10, 18.20, 20.20

Frida – Polus, 20.25; Palace/Aupark, 17.20, 19.50, 22.20

Neserte nám pestúnku! – Polus, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10; Palace/Aupark, 14.45, 17.00, 19.15, 21.30

Scooby Doo – Palace/Aupark, 15.20

Mačky a psi – Palace/Aupark, 15.00, 17.00

Hodina pravdy – Palace/Aupark, 19.40, 22.00

Kurz sebaovládania – Palace/Aupark, 15.40, 20.10

Štvanec – Palace/Aupark, 14.30, 19.00, 21.10

Lara Croft 1 – Palace/Aupark, 16.35

Kruh – Palace/Aupark, 22.45

Kniha džungle 2 – Palace/Aupark, 14.00, 15.45, 17.30

Milujte zabijaka – Palace/Aupark, 19.20, 21.50

STREDA 20. AUGUST

Virtuálny svet – Orange Imax, 15.00

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 14.00, 16.00, 19.00, 21.00

Cesta človeka – Orange Imax, 20.00

T-Rex – Orange Imax, 13.00, 17.00

3D mánia – Orange Imax, 18.00

Terminátor 3: Vzbura strojov – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Istropolis, 17.30, 20.00; Polus, 14.40, 15.50, 16.50, 18.05, 19.00, 20.15, 21.10, 22.25; Palace/Aupark, 14.15, 15.30, 16.30, 17.45, 18.45, 20.00, 21.00, 22.15

Chicago – Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 14.00, 16.15, 18.30, 20.45; Palace/Aupark, 14.40, 17.05, 19.30, 21.55

Taliančina pre začiatočníkov – Istropolis ArtKino, 17.45, 20.15

Rýchlo a zbesilo 2 – Hviezda – záhradné, 20.15

Bowling for Columbine – Tatra, 18.15, 20.30; Polus, 21.20

Sexi kosť – Istota, 17.30, 20.00

Million Dollar Hotel – Kino Café, 16.00, 18.00

Rok diabla – FK Nostalgia, 20.00

Zem nikoho – FK IC.SK, 11.00

Obrazy starého sveta – FK IC.SK, 17.45

Po čom dievča túži – FK IC.SK, 18.00; Polus, 15.30, 17.40, 19.50, 22.00; Palace/Aupark, 17.55, 22.30

Kocka 2 – FK IC.SK, 18.15

Všetko, čo ste chceli vedieť o sexe… – FK IC.SK, 18.30

Posledné tango v Paríži – FK IC.SK, 19.45

Pianista – FK IC.SK, 20.00

Zem nikoho – FK IC.SK, 20.15

Čierna mačka, biely kocúr – FK IC.SK, 20.30

Rímske prázdniny – Polus, 15.20, 17.20, 19.20; Palace/Aupark, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.40

Taxi 3 – Polus, 14.50, 16.45, 18.35, 22.45, Palace/Aupark, 14.10, 16.10, 18.20, 20.20

Frida – Polus, 20.25; Palace/Aupark, 17.20, 19.50, 22.20

Neserte nám pestúnku! – Polus, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10; Palace/Aupark, 14.45, 17.00, 19.15, 21.30

Charlieho anjeli: Na plný plyn – Polus, 14.30, 16.40, 18.50, 21.00; Palace/Aupark, 14.00, 16.15, 18.35, 20.50

Scooby Doo – Palace/Aupark, 15.20

Mačky a psi – Palace/Aupark, 15.00, 17.00

Hodina pravdy – Palace/Aupark, 19.40, 22.00

Kurz sebaovládania – Palace/Aupark, 15.40, 20.10

Štvanec – Palace/Aupark, 14.30, 19.00, 21.10

Lara Croft 1 – Palace/Aupark, 16.35

Kruh – Palace/Aupark, 22.45

Kniha džungle 2 – Palace/Aupark, 14.00, 15.45, 17.30

Milujte svojho zabijaka – Palace/Aupark, 19.20, 21.50

KONCERTY A PODUJATIA

ŠTVRTOK 14. AUGUST

10.00 Nové myšlienkové prúdy – SD Trávniky, Nevädzová 4

10.00 Liečivá príroda, výstava liečivých rastlín, aromaterapie, virgúľ, kameňov, amuletov – SD Trávniky, Nevädzová 4

10.00 Športové aktivity a spoločenské hry – SD Trnávka, Bulharská 60

19.00 Traditional Club – Café Studio Club, Laurinská

Kultúrne leto

19.00 27. ročník Dní organovej hudby: Hansjürgen Scholze – Bratislavský hrad, hudobná sieň

20.00 Cyklus komorných koncertov: Alexander Koganovský (violončelo), Taeko Oshima (klavír) – Mirbachov palác, koncertná sieň

PIATOK 15. AUGUST

18.00 Staromestské fanfáry – balkón Opery SND, Hviezdoslavovo nám.

19.00 Trio Fame – Café Studio Club, Laurinská

Kultúrne leto

20.00 Cyklus Jazzýček: Traditional Club – nádvorie Vinohradníckeho múzea, Radničná 1

SOBOTA 16. AUGUST

18.00 Dychová hudba na promenáde – Hviezdoslavovo nám., hudobný pavilón

19.00 Robo Šipoš (Pop) – Café Studio Club, Laurinská

Kultúrne leto

17.00 Za dychovkou na Kuchajdu s DH Trnavan – SK BA Nové Mesto, Vajnorská 21

20.00 Cyklus Excelentné rôznosti: Pressburger Klezmer Band – nádvorie Starej radnice

NEDEĽA 17. AUGUST

18.00 Dychová hudba na promenáde – Hviezdoslavovo nám., hudobný pavilón

19.00 Hráme Vinyl – Café Studio Club, Laurinská

Kultúrne leto

19.00 27. ročník Dní organovej hudby, Anna Zúriková – Bratislavský hrad, hudobná sieň

20.00 Cyklus komorných programov Brehy: Harwestri – KS Klarisky, Farská 4

PONDELOK 18. AUGUST

17.00 Šermiari v Starom Meste, vystúpenia – ulice Starého Mesta, Hviezdoslavovo nám.,

19.00 Gabriel: Piano – Café Studio Club, Laurinská

UTOROK 19. AUGUST

10.00 Papierové fantázie, skladanie papiera – SD Trnávka, Bulharská 60

19.00 Gabriel: Piano – Café Studio Club, Laurinská

Kultúrne leto

19.00 27. ročník Dní organovej hudby: Lucia Kuchárová – Bratislavský hrad, hudobná sieň

19.00 Cyklus umelecko-publicistických programov Autor a dielo: člen činohry SND Richard Stanke, režisér a prozaik Silvester Lavrík – Nádvorie Mirbachovho paláca

STREDA 20. AUGUST

17.30 Folklórny podvečer s cimbalovou muzikou – Istra Centrum, Istrijská 6, Devínska Nová Ves

19.00 Goldies – Café Studio Club, Laurinská

21.30 Musica Nocturna – nádvorie Zichyho paláca, Ventúrska 9

Kultúrne leto

20.00 Cyklus komorných programov Brehy: American Horn Quartet – KS Klarisky

PRE DETI

ŠTVRTOK 14. AUGUST

7.30 Denné letné tábory – M klub, Rovniankova 3

10.00 Prázdninové prekvapenia, dopoludnie pre deti – SD Trávniky, Nevädzová 4

14.00 Prázdninové filmové popoludnie pre deti – SD Nivy, Súťažná 18

SOBOTA 16. AUGUST

10.00 Detská ružinovská olympiáda – DK Ružinov, Ružinovská 26

NEDEĽA 17. AUGUST

16.00 Nedele v horárni Horský park

17.00 Princ Bajaja – Grassalkovichova záhrada

Kultúrne leto

17.00 Divadlo pod širákom, pre deti – Cultus, Drieňová 9

17.00 Šaráda, klauniáda s pesničkami – KZ Petržalka, Rovniankova 3

PONDELOK 18. AUGUST

7.30 Denné letné tábory – M klub, Rovniankova 3

10.00 Nožnicami strihať viete? – klub Slniečko, Furdekova 6/a

Kultúrne leto

17.00 Cyklus divadelných predstavení pre deti: Jeden deň psíčka a mačičky (divadlo Happy) – nádvorie Starej radnice

UTOROK 19. AUGUST

10.00 Nožnicami strihať viete? – klub Slniečko, Furdekova 6/a

STREDA 20. AUGUST

Kultúrne leto

17.00 Cyklus divadelných predstavení pre deti: Zvedavý sloník (divadlo Happy) – nádvorie Starej radnice

DISKOTÉKY

ŠTVRTOK 14. AUGUST

Thursday Metro Disco – Metro Music Club, Suché mýto 6

PIATOK 15. AUGUST

Disko, DJ Džulo – Music Factory Club, Hotel Junior, Drieňová 14

Metro Disco, letná Sperm Párty, DJ Pizzaman – Metro Music Club, Suché mýto 6

Ruská noc, DJ MMDJ – Live! Club, Aupark, Einsteinova 18

Old Disco – Tatra Club, hotel Tatra, Nám. 1. mája 5

Disco Mix Music, DJ Horník – Casey, Botanická 35

SOBOTA 16. AUGUST

Disko, DJ Robo Majling – Music Factory Club, hotel Junior, Drieňová 14

High Energy Metro Night, DJ Rasťo – Metro Music Club, Suché mýto 6

Disko, DJ Rastislav T. Lehotský (rádio b1) & DJ Mathew – Live! Club, Aupark, Einsteinova 18

Old Disco – Tatra Club, hotel Tatra, Nám. 1. mája 5

Discoshow, DJ Pizza – Casey, Botanická 35

NEDEĽA 17. AUGUST

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Rock Party, DJ Mathew – Klub 39, Mlynská dolina

PONDELOK 18. AUGUST

Erotic Night, DJ Pizza – Casey, Botanická 35

Rock – Corona bar, Gbelská 6

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Rock Party, DJ Mathew – Klub 39, Mlynská dolina

UTOROK 19. AUGUST

Eros Ramazzotti – Eros 9, profil albumu – Metro Music Club, Suché mýto 6

Disko, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Oldies Party, DJ Mayyoo – Klub 39, Mlynská dolina

STREDA 20. AUGUST

Disko, DJ Horník – Casey, Botanická 35

Bár čo (Country Music) – Metro Music Club, Suché mýto 6

Oldies Hitmania, DJ Mayyoo – Klub 39, Mlynská dolina

VÝSTAVY

Hlavou dolu, Karol Škréta, Melchior Kusell, obrázky jezuitských mučeníkov – SNG, Vodné kasárne, Rázusovo nábr. 2, do 7. septembra

Plagáty z Viedne – SNG, Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra 4, do konca septembra

Východoslovenská galéria 1952 – 2002 (50 rokov výstavnej a zberateľskej činnosti) – SNG, Esterházyho palác, do 21. septembra

Rekonštrukcia a modernizácia areálu SNG, architektonická súťaž – SNG, Vodné kasárne, do konca septembra

Umelci čistého srdca, naivné ľudové umenie zo zbierky Pavla Konečného – SNG, Galéria insitného umenia – Schaubmarov mlyn, Pezinok-Cajla, do 28. septembra

Václav Cigler a absolventi VŠVU – 1965 – 1979, SNG, Dvorana MK SR, Nám. SNP 33, do 28. septembra

Joseph Beuys: Polentransport 1981 – GMB, Mirbachov palác, do 31. augusta

Cena Oskara Čepana 2003 – GMB, Mirbachov palác, do 31. augusta

Bratislavské podhradie známe, neznáme – GMB, Pálffyho palác, Panská 19, do 31. augusta

Slovensko – prírodný klenot v srdci Európy – SNM, Vajanského nábr. 2, do 17. augusta

Zbrane, pušky a puškárske remeslo, ručné zbrane z obdobia 15. až 20. stor. – SNM, Vajanského nábr. 2, do 31. augusta

Pivo, karikatúra – SNM, Vajanského nábr. 2, do 2. septembra

Chvála liatine – SNM, Vajanského nábr. 2, do 21. septembra

Sieň slávy slovenského hokeja – Historické múzeum, Bratislavský hrad, 2. poschodie, do konca októbra

Pokračovanie na IV. strane

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Vyšperkujte Vianoce - tipy na vianočné darčeky
  2. Vianočnú edíciu kávy Starbucks tento rok kúpite už aj v obchode
  3. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
  4. Neberieme štúdium športovo, ale športujeme
  5. Investície s fixným ročným výnosom 5,5 % - 8 %
  6. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny
  7. Predplatená telefónna karta s kreditom 10 € v denníku SME
  8. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe
  9. Nástrahy online vyučovania, o ktorých sa nehovorí
  10. Mercedes-Benz EQV je elektrické riešenie všestranného vozidla
  1. Imunitnú bombu do tela dostanete vďaka Vitaglucanu
  2. Get our subscription and support the Online Charity Auction
  3. Ako overiť či máte aktívny druhý pilier?
  4. Kurzarbeit – then, now and tomorrow
  5. Fanshop HC Košice prichádza s novinkami
  6. Nástrahy online vyučovania, o ktorých sa nehovorí
  7. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe
  8. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
  9. Vianočnú edíciu kávy Starbucks tento rok kúpite už aj v obchode
  10. Predplatená telefónna karta s kreditom 10 € v denníku SME
  1. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 29 559
  2. Príbehy vyhorených, tandem okolo Bödöra a nová trať v Bratislave 10 375
  3. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 10 306
  4. Oslávte nový rok v teple: Cestujte na Zanzibar úplne bezpečne 9 689
  5. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 9 439
  6. Učiteľka roka 2018: Koľko času by malo dieťa tráviť za počítačom 9 275
  7. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 9 199
  8. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 922
  9. Ako nahradiť fosílne palivá geotermálnou energiou? 8 773
  10. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci 8 461
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu