15.00 Cyrano De Cognac (J. Benčík – grotesky a klauniády o neopätovanej láske) – Mestské divadlo, Biela 6
19.00 Óda na radosť (J. Benčík – grotesky a klauniády na hudobné témy) – Mestské divadlo, Biela 6
KINÁ
T-Rex – Orange Imax, 13.00, 17.00
Cesta človeka – Orange Imax, 14.00, 20.00
Virtuálny svet – Orange Imax, 15.00
Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 16.00, 19.00, 21.00
3D mánia – Orange Imax, 18.00
Chicago – Tatra, 18.15, 20.30; Polus, 15.00, 17.10, 18.30, 19.30, 20.50, 21.50; ArtPalace/Aupark, 14.40, 17.05, 18.00, 19.30, 20.30, 21.55
Kurz sebaovládania – Hviezda, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 15.40, 20.10
Frida – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Polus, 21.00; ArtPalace/Aupark, 17.20, 19.50, 22.15
Felix & Rose: Dvaja v oblakoch – Istropolis/ArtKino, 18.15, 20.15
Krysař – FK ic.sk, 11.00, 20.45
Kristove roky – FK ic.sk, 17.45
Hodina pravdy – FK ic.sk, 18.00; Palace/Aupark, 19.40, 22.00
Kameňák – FK ic.sk, 18.15
Intacto – FK ic.sk, 18.30
Korida lásky – FK ic.sk, 19.45
Charlotte Gray – FK ic.sk, 20.15
Oko – FK ic.sk, 20.30
Po čom dievča túži – Polus, 14.10, 16.20; Palace/Aupark, 17.55
Terminátor 3: Vzbura strojov – Polus, 13.20, 14.00, 14.40, 15.30, 16.10, 16.50, 17.40, 18.20, 19.00, 19.50, 20.30, 21.10, 22.00, 22.40; Palace/Aupark, 14.15, 15.30, 16.30, 17.45, 18.45, 20.00, 21.00, 22.15; Istropolis, 17.30, 20.00
Taxi 2003 – Polus, 13.40, 15.25, 17.15, 19.10; Palace/Aupark, 14.10, 18.20, 20.20, 22.20; Istota, 17.30, 20.00
Neserte nám pestúnku! – Polus, 13.35, 15.50, 18.05, 20.20, 22.35; Palace/Aupark, 14.45, 17.00, 19.15, 21.30
Charlieho anjeli: Na plný plyn – Polus, 14.25, 16.30, 18.35, 20.45, 22.55; Palace/Aupark, 14.00, 16.15, 18.35, 20.50
Scooby Doo – Palace/Aupark, 15.20
Rýchlo a zbesilo 2 – Palace/Aupark, 15.05, 17.15
Doba ľadová – Palace/Aupark, 14.10, 16.00
Štvanec – Palace/Aupark, 14.30, 19.00, 21.10
Johnny English – Palace/Aupark, 16.10
Dvaja pátrači – Palace/Aupark, 14.40, 16.50
Moulin Rouge – ArtPalace/Aupark, 16.45
Milujte svojho zabijaka – ArtPalace/Aupark, 19.20, 21.50
Hovor s ňou – FK Nostalgia, 20.00
KONCERTY A PODUJATIA
19.00 Marián Greksa, Michal Kovalčík – Cafe studio club, Laurinská ul.
PRE DETI
Kultúrne leto 2003
17.00 Cyklus div. predst. pre deti: Vladimír Zetek (klaun Pepele) – nádvorie Starej radnice
DISKOTÉKY
Olympic – legendy rocku č. 3, profily albumov, tematický večer – Metro music club, Suché mýto 6
Disko, DJ Jaro – Casey, Botanická 35
Oldies Hitmania, DJ Mayyoo – Klub 39, Mlynská dolina