Trolejbusy linky č. 201 budú pri jazde z Dolných honov na hlavnú stanicu pokračovať po Prievozskej ulici priamo a na hlavnú stanicu prepravia cestujúcich po trase Mlynské nivy – Karadžičova – Legionárska – Račianske mýto – Šancová. Pri jazde smerom z hlavnej stanice na Dolné hony nebude trasa trolejbusov č. 201 zmenená. Trolejbusy linky č. 201 na presmerovanom úseku nahradia linku č. 210.
Trolejbusy linky č. 210 pri jazde z hlavnej stanice odbočia na Mlynské nivy smerom do Prievozu, kde zastavia na zastávke AS Mlynské nivy. Odtiaľ budú pokračovať po Prievozskej a Miletičovej ulici a ďalej po trase linky č. 201 cez Trnavské mýto, Račianske mýto a Šancovú ulicu na hlavnú stanicu. Linka č. 210 nebude obsluhovať zastávku AS Mlynské nivy pred budovou autobusovej stanice.
Cestujúcim smerom na hlavnú stanicu odporúča Dopravný podnik Bratislava prejsť na zastávku Mlynské nivy na Karadžičovej ulici a tam použiť presmerované trolejbusy č. 201.
O zmenách informoval vedúci odboru informatiky a koordinácie dopravy DPB Karol Kajdi. (sita)