SME
Nedeľa, 26. jún, 2022 | Meniny má Adriána

Kam sa vybrať za kultúrou, zábavou a spoločnosťou

DIVADLÁ

ŠTVRTOK 7. - STREDA 13. AUGUST

15.00 Cyrano De Cognac (J. Benčík – grotesky a klauniády o neopätovanej láske) – Mestské divadlo, Biela 6

19.00 Óda na radosť (J. Benčík – grotesky a klauniády na hudobné témy) – Mestské divadlo, Biela 6

KINÁ

ŠTVRTOK 7. AUGUST

3D mánia – Orange Imax, 13.00, 17.00

T-Rex – Orange Imax, 14.00, 18.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 15.00, 20.00

Cesta človeka – Orange Imax, 16.00, 19.00, 21.00

Chicago – Tatra, 18.15, 20.30; Polus, 15.00, 17.10, 18.30, 19.30, 20.50, 21.50; ARTPalace/Aupark, 14.40, 17.05, 18.00, 19.30, 20.30, 21.55

SkryťVypnúť reklamu

Sexy párty – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30

Šanghajskí rytieri – Hviezda/Záhradné, 20.45

Frida – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Polus, 21.00; ArtPalace/Aupark, 17.20, 19.50, 22.15

Panna Zázračnica – FK ic.sk, 17.45

Hodina pravdy – FK ic.sk, 18.00; Palace/Aupark, 19.40, 22.00

Kameňák – FK ic.sk, 18.15

Intacto – FK ic.sk, 18.30

Pornografický vzťah – FK ic.sk, 19.45

Charlotte Gray – FK ic.sk, 20.15

Oko – FK ic.sk, 20.30

Krysař – FK ic.sk, 20.45

Terminátor 3: Vzbura strojov – Polus, 13.20, 14.00, 14.40, 15.30, 16.10, 16.50, 17.40, 18.20, 19.00, 19.50, 20.30, 21.10, 22.00, 22.40; Palace/Aupark, 14.15, 15.30, 16.30, 17.45, 18.45, 20.00, 21.00, 22.15; Istropolis, 17.30, 20.00

Po čom dievča túži – Polus, 14.10, 16.20; Palace/Aupark, 17.55

SkryťVypnúť reklamu

Taxi 2003 – Polus, 13.40, 15.25, 17.15, 19.10; Palace/Aupark, 14.10, 18.20, 20.20, 22.20

Neserte nám pestúnku! – Polus, 13.35, 15.50, 18.05, 20.20, 22.35; Palace/Aupark, 14.45, 17.00, 19.15, 21.30

Charlieho anjeli: Na plný plyn – Polus, 14.25, 16.30, 18.35, 20.45, 22.55; Palace/Aupark, 14.00, 16.15, 18.35, 20.50

Scooby Doo – Palace/Aupark, 15.20

Rýchlo a zbesilo 2 – Palace/Aupark, 15.05, 17.15

Doba ľadová – Palace/Aupark, 14.10, 16.00

Kurz sebaovládania – Palace/Aupark, 15.40, 20.10

Štvanec – Palace/Aupark, 14.30, 19.00, 21.10

Johnny English – Palace/Aupark, 16.10

Dvaja pátrači – Palace/Aupark, 14.40, 16.50

Milujte svojho zabijaka – ArtPalace/Aupark, 19.20, 21.50

Moulin Rouge – ArtPalace/Aupark, 16.45

PIATOK 8. AUGUST

Cesta človeka – Orange Imax, 13.00, 20.00

SkryťVypnúť reklamu

3D mánia – Orange Imax, 14.00

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00

T-Rex – Orange Imax, 16.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 18.00

Chicago – Tatra, 18.15, 20.30; Polus, 15.00, 17.10, 18.30, 19.30, 20.50, 21.50, 23.10; ArtPalace/Aupark, 14.40, 17.05, 18.00, 19.30, 20.30, 21.55

Sexy párty – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30

Šanghajskí rytieri – Hviezda/Záhradné, 20.45

Frida – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Polus, 21.00; ArtPalace/Aupark, 17.20, 19.50, 22.15

Panna Zázračnica – FK ic.sk, 17.45

Hodina pravdy – FK ic.sk, 18.00; Palace/Aupark, 19.40, 22.00

Kameňák – FK ic.sk, 18.15

Intacto – FK ic.sk, 18.30

Pornografický vzťah – FK ic.sk, 19.45

Charlotte Gray – FK ic.sk, 20.15

Oko – FK ic.sk, 20.30

Krysař – FK ic.sk, 20.45

Terminátor 3: Vzbura strojov – Polus, 13.20, 14.00, 14.40, 15.30, 16.10, 16.50, 17.40, 18.20, 19.00, 19.50, 20.30, 21.10, 22.00, 22.40, 23.20; Palace/Aupark, 14.15, 15.30, 16.30, 17.45, 18.45, 20.00, 21.00, 22.15, 23.15; Istropolis, 17.30, 20.00

Po čom dievča túži – Polus, 14.10, 16.20; Palace/Aupark, 17.55

Taxi 2003 – Polus, 13.40, 15.25, 17.15, 19.10, 23.15; Palace/Aupark, 14.10, 18.20, 20.20, 22.20

Neserte nám pestúnku! – Polus, 13.35, 15.50, 18.05, 20.20, 22.35; Palace/Aupark, 14.45, 17.00, 19.15, 21.30

Charlieho anjeli: Na plný plyn – Polus, 14.25, 16.30, 18.35, 20.45, 22.55; Palace/Aupark, 14.00, 16.15, 18.35, 20.50

Scooby Doo – Palace/Aupark, 15.20

Rýchlo a zbesilo 2 – Palace/Aupark, 15.05, 17.15

Doba ľadová – Palace/Aupark, 14.10, 16.00

Kurz sebaovládania – Palace/Aupark, 15.40, 20.10

Štvanec – Palace/Aupark, 14.30, 19.00, 21.10

Johnny English – Palace/Aupark, 16.10

Dvaja pátrači – Palace/Aupark, 14.40, 16.50

Milujte svojho zabijaka – ArtPalace/Aupark, 19.20, 21.50

Moulin Rouge – ArtPalace/Aupark, 16.45

SOBOTA 9. AUGUST

Virtuálny svet – Orange Imax, 11.00, 15.00

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00

3D mánia – Orange Imax, 13.00

Cesta človeka – Orange Imax, 17.00, 21.00

T-Rex – Orange Imax, 19.00

Chicago – Tatra, 18.15, 20.30; Polus, 15.00, 17.10, 18.30, 19.30, 20.50, 21.50, 23.10; ArtPalace/Aupark, 12.15, 14.40, 17.05, 18.00, 19.30, 20.30, 21.55

Chalani to tiež chcú, … a stále – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30

Sexy párty – Hviezda/Záhradné, 20.45

Frida – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Polus, 21.00; ArtPalace/Aupark, 17.20, 19.50, 22.15

Šanghajskí rytieri – Nádej, 17.30, 20.00

Panna Zázračnica – FK ic.sk, 17.45

Hodina pravdy – FK ic.sk, 18.00; Palace/Aupark, 19.40, 22.00

Kameňák – FK ic.sk, 18.15

Intacto – FK ic.sk, 18.30

Pornografický vzťah – FK ic.sk, 19.45

Charlotte Gray – FK ic.sk, 20.15

Oko – FK ic.sk, 20.30

Krysař – FK ic.sk, 20.45

Terminátor 3: Vzbura strojov – Polus, 11.10, 11.50, 12.30, 13.20, 14.00, 14.40, 15.30, 16.10, 16.50, 17.40, 18.20, 19.00, 19.50, 20.30, 21.10, 22.00, 22.40, 23.20; Palace/Aupark, 12.00, 13.15, 14.15, 15.30, 16.30, 17.45, 18.45, 20.00, 21.00, 22.15, 23.15; Istropolis, 17.30, 20.00

Po čom dievča túži – Polus, 12.10, 14.10, 16.20; Palace/Aupark, 13.25, 17.55

Taxi 2003 – Polus, 11.50, 13.40, 15.25, 17.15, 19.10, 23.15; Palace/Aupark, 12.15, 14.10, 18.20, 20.20, 22.20

Neserte nám pestúnku! – Polus, 11.20, 13.35, 15.50, 18.05, 20.20, 22.35; Palace/Aupark, 12.30, 14.45, 17.00, 19.15, 21.30

Charlieho anjeli: Na plný plyn – Polus, 12.20, 14.25, 16.30, 18.35, 20.45, 22.55; Palace/Aupark, 11.45, 14.00, 16.15, 18.35, 20.50

Čert vie prečo – Polus, 11.00, 13.00

Scooby Doo – Palace/Aupark, 13.20, 15.20

Rýchlo a zbesilo 2 – Palace/Aupark, 12.55, 15.05, 17.15

Doba ľadová – Palace/Aupark, 12.20, 14.10, 16.00

Kurz sebaovládania – Palace/Aupark, 15.40, 20.10

Štvanec – Palace/Aupark, 12.10, 14.30, 19.00, 21.10

Johnny English – Palace/Aupark, 16.10

Dvaja pátrači – Palace/Aupark, 12.30, 14.40, 16.50

Milujte svojho zabijaka – ArtPalace/Aupark, 19.20, 21.50

Moulin Rouge – ArtPalace/Aupark, 16.45

NEDEĽA 10. AUGUST

Virtuálny svet – Orange Imax, 11.00, 16.00

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 12.00, 15.00, 17.00, 19.00

Cesta človeka – Orange Imax, 13.00, 20.00

T-Rex – Orange Imax, 14.00, 18.00

3D mánia – Orange Imax, 21.00

Chicago – Tatra, 18.15, 20.30; Polus, 15.00, 17.10, 18.30, 19.30, 20.50, 21.50; ArtPalace/Aupark, 12.15, 14.40, 17.05, 18.00, 19.30, 20.30, 21.55

Chalani to tiež chcú, … a stále – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30

Sexy párty – Hviezda/Záhradné, 20.45

Frida – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Polus, 21.00; ArtPalace/Aupark, 17.20, 19.50, 22.15

Šanghajskí rytieri – Nádej, 17.30, 20.00

Felix & Rose: Dvaja v oblakoch – Istropolis/ArtKino, 18.15, 20.15

Drak sa vracia – FK ic.sk, 17.45

Hodina pravdy – FK ic.sk, 18.00; Palace/Aupark, 19.40, 22.00

Kameňák – FK ic.sk, 18.15

Intacto – FK ic.sk, 18.30

Pornografický vzťah – FK ic.sk, 19.45

Charlotte Gray – FK ic.sk, 20.15

Oko – FK ic.sk, 20.30

Krysař – FK ic.sk, 20.45

Terminátor 3: Vzbura strojov – Polus, 11.10, 11.50, 12.30, 13.20, 14.00, 14.40, 15.30, 16.10, 16.50, 17.40, 18.20, 19.00, 19.50, 20.30, 21.10, 22.00, 22.40; Palace/Aupark, 12.00, 13.15, 14.15, 15.30, 16.30, 17.45, 18.45, 20.00, 21.00, 22.15; Istropolis, 17.30, 20.00

Po čom dievča túži – Polus, 12.10, 14.10, 16.20; Palace/Aupark, 13.25, 17.55

Taxi 2003 – Polus, 11.50, 13.40, 15.25, 17.15, 19.10, 23.15; Palace/Aupark, 12.15, 14.10, 18.20, 20.20, 22.20

Neserte nám pestúnku! – Polus, 11.20, 13.35, 15.50, 18.05, 20.20, 22.35; Palace/Aupark, 12.30, 14.45, 17.00, 19.15, 21.30

Charlieho anjeli: Na plný plyn – Polus, 12.20, 14.25, 16.30, 18.35, 20.45, 22.55; Palace/Aupark, 11.45, 14.00, 16.15, 18.35, 20.50

Čert vie prečo – Polus, 11.00, 13.00

Scooby Doo – Palace/Aupark, 13.20, 15.20

Rýchlo a zbesilo 2 – Palace/Aupark, 12.55, 15.05, 17.15

Doba ľadová – Palace/Aupark, 12.20, 14.10, 16.00

Kurz sebaovládania – Palace/Aupark, 15.40, 20.10

Štvanec – Palace/Aupark, 12.10, 14.30, 19.00, 21.10

Johnny English – Palace/Aupark, 16.10

Dvaja pátrači – Palace/Aupark, 12.30, 14.40, 16.50

Milujte svojho zabijaka – ArtPalace/Aupark, 19.20, 21.50

Moulin Rouge – ArtPalace/Aupark, 16.45

PONDELOK 11. AUGUST

Cesta človeka – Orange Imax, 13.00, 17.00

3D mánia – Orange Imax, 14.00, 20.00

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 15.00, 19.00, 21.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 16.00

T-Rex – Orange Imax, 18.00

Chicago – Tatra, 18.15, 20.30; Polus, 15.00, 17.10, 18.30, 19.30, 20.50, 21.50; ArtPalace/Aupark, 14.40, 17.05, 18.00, 19.30, 20.30, 21.55

Pianista – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30

Frida – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Polus, 21.00; ArtPalace/Aupark, 17.20, 19.50, 22.15

Felix & Rose: Dvaja v oblakoch – Istropolis/Artkino, 18.15, 20.15

Drak sa vracia – FK ic.sk, 17.45

Hodina pravdy – FK ic.sk, 18.00; Palace/Aupark, 19.40, 22.00

Kameňák – FK ic.sk, 18.15

Intacto – FK ic.sk, 18.30

Korida láska – FK ic.sk, 19.45

Charlotte Gray – FK ic.sk, 20.15

Oko – FK ic.sk, 20.30

Krysař – FK ic.sk, 20.45

Terminátor 3: Vzbura strojov – Polus, 13.20, 14.00, 14.40, 15.30, 16.10, 16.50, 17.40, 18.20, 19.00, 19.50, 20.30, 21.10, 22.00, 22.40; Palace/Aupark, 14.15, 15.30, 16.30, 17.45, 18.45, 20.00, 21.00, 22.15; Istropolis, 17.30, 20.00

Po čom dievča túži – Polus, 14.10, 16.20; Palace/Aupark, 17.55

Taxi 2003 – Polus, 13.40, 15.25, 17.15, 19.10; Palace/Aupark, 14.10, 18.20, 20.20, 22.20

Neserte nám pestúnku! – Polus, 13.35, 15.50, 18.05, 20.20, 22.35; Palace/Aupark, 14.45, 17.00, 19.15, 21.30

Charlieho anjeli: Na plný plyn – Polus, 14.25, 16.30, 18.35, 20.45, 22.55; Palace/Aupark, 14.00, 16.15, 18.35, 20.50

Scooby Doo – Palace/Aupark, 15.20

Rýchlo a zbesilo 2 – Palace/Aupark, 15.05, 17.15

Doba ľadová – Palace/Aupark, 14.10, 16.00

Kurz sebaovládania – Palace/Aupark, 15.40, 20.10

Štvanec – Palace/Aupark, 14.30, 19.00, 21.10

Johnny English – Palace/Aupark, 16.10

Dvaja pátrači – Palace/Aupark, 14.40, 16.50

Milujte svojho zabijaka – ArtPalace/Aupark, 19.20, 21.50

Moulin Rouge – ArtPalace/Aupark, 16.45

UTOROK 12. AUGUST

T-Rex – Orange Imax, 13.00, 16.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 14.00, 19.00

Cesta človeka – Orange Imax, 15.00, 20.00

3D mánia – Orange Imax, 17.00

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 18.00, 21.00

Chicago – Tatra, 18.15, 20.30; Polus, 15.00, 17.10, 18.30, 19.30, 20.50, 21.50; ArtPalace/Aupark, 14.40, 17.05, 18.00, 19.30, 20.30, 21.55

Pianista – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30

Kurz sebaovládania – Hviezda/Záhradné, 20.15; Palace/Aupark, 15.40, 20.10

Frida – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Polus, 21.00; ArtPalace/Aupark, 17.20, 19.50, 22.15

Felix & Rose: Dvaja v oblakoch – Istropolis/ArtKino, 18.15, 20.15

Drak sa vracia – FK ic.sk, 17.45

Hodina pravdy – FK ic.sk, 18.00; Palace/Aupark, 19.40, 22.00

Kameňák – FK ic.sk, 18.15

Intacto – FK ic.sk, 18.30

Korida láska – FK ic.sk, 19.45

Charlotte Gray – FK ic.sk, 20.15

Oko – FK ic.sk, 20.30

Krysař – FK ic.sk, 20.45

Terminátor 3: Vzbura strojov – Polus, 13.20, 14.00, 14.40, 15.30, 16.10, 16.50, 17.40, 18.20, 19.00, 19.50, 20.30, 21.10, 22.00, 22.40; Palace/Aupark, 14.15, 15.30, 16.30, 17.45, 18.45, 20.00, 21.00, 22.15; Istropolis, 17.30, 20.00

Po čom dievča túži – Polus, 14.10, 16.20; Palace/Aupark, 17.55

Taxi 2003 – Polus, 13.40, 15.25, 17.15, 19.10; Palace/Aupark, 14.10, 18.20, 20.20, 22.20

Neserte nám pestúnku! – Polus, 13.35, 15.50, 18.05, 20.20, 22.35; Palace/Aupark, 14.45, 17.00, 19.15, 21.30

Charlieho anjeli: Na plný plyn – Polus, 14.25, 16.30, 18.35, 20.45, 22.55; Palace/Aupark, 14.00, 16.15, 18.35, 20.50

Scooby Doo – Palace/Aupark, 15.20

Rýchlo a zbesilo 2 – Palace/Aupark, 15.05, 17.15

Doba ľadová – Palace/Aupark, 14.10, 16.00

Štvanec – Palace/Aupark, 14.30, 19.00, 21.10

Johnny English – Palace/Aupark, 16.10

Dvaja pátrači – Palace/Aupark, 14.40, 16.50

Milujte svojho zabijaka – ArtPalace/Aupark, 19.20, 21.50

Moulin Rouge – ArtPalace/Aupark, 16.45

STREDA 13. AUGUST

T-Rex – Orange Imax, 13.00, 17.00

Cesta človeka – Orange Imax, 14.00, 20.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 15.00

Ocean Wonderland 3D – Orange Imax, 16.00, 19.00, 21.00

3D mánia – Orange Imax, 18.00

Chicago – Tatra, 18.15, 20.30; Polus, 15.00, 17.10, 18.30, 19.30, 20.50, 21.50; ArtPalace/Aupark, 14.40, 17.05, 18.00, 19.30, 20.30, 21.55

Kurz sebaovládania – Hviezda, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 15.40, 20.10

Frida – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Polus, 21.00; ArtPalace/Aupark, 17.20, 19.50, 22.15

Felix & Rose: Dvaja v oblakoch – Istropolis/ArtKino, 18.15, 20.15

Krysař – FK ic.sk, 11.00, 20.45

Kristove roky – FK ic.sk, 17.45

Hodina pravdy – FK ic.sk, 18.00; Palace/Aupark, 19.40, 22.00

Kameňák – FK ic.sk, 18.15

Intacto – FK ic.sk, 18.30

Korida lásky – FK ic.sk, 19.45

Charlotte Gray – FK ic.sk, 20.15

Oko – FK ic.sk, 20.30

Terminátor 3: Vzbura strojov – Polus, 13.20, 14.00, 14.40, 15.30, 16.10, 16.50, 17.40, 18.20, 19.00, 19.50, 20.30, 21.10, 22.00, 22.40; Palace/Aupark, 14.15, 15.30, 16.30, 17.45, 18.45, 20.00, 21.00, 22.15; Istropolis, 17.30, 20.00

Po čom dievča túži – Polus, 14.10, 16.20; Palace/Aupark, 17.55

Taxi 2003 – Polus, 13.40, 15.25, 17.15, 19.10; Palace/Aupark, 14.10, 18.20, 20.20, 22.20

Neserte nám pestúnku! – Polus, 13.35, 15.50, 18.05, 20.20, 22.35; Palace/Aupark, 14.45, 17.00, 19.15, 21.30

Charlieho anjeli: Na plný plyn – Polus, 14.25, 16.30, 18.35, 20.45, 22.55; Palace/Aupark, 14.00, 16.15, 18.35, 20.50

Scooby Doo – Palace/Aupark, 15.20

Rýchlo a zbesilo 2 – Palace/Aupark, 15.05, 17.15

Doba ľadová – Palace/Aupark, 14.10, 16.00

Štvanec – Palace/Aupark, 14.30, 19.00, 21.10

Johnny English – Palace/Aupark, 16.10

Dvaja pátrači – Palace/Aupark, 14.40, 16.50

Milujte svojho zabijaka – ArtPalace/Aupark, 19.20, 21.50

Moulin Rouge – ArtPalace/Aupark, 16.45

Hovor s ňou – FK Nostalgia, 20.00

KONCERTY A PODUJATIA

ŠTVRTOK 7. AUGUST

19.00 Traditional club (džez) – Cafe studio club, Laurinská ul.

Kultúrne leto 2003

20.00 Cyklus komorných koncertov: Dalibor Karvay (husle), Daniel Buranovský (klavír) – Koncertná sieň, Mirbachov palác

PIATOK 8. AUGUST

16.00 Karate klub Trávniky pozýva (ukážky a exhibičné vystúpenie) – Areál Štrkovec, Drieňová 9

18.30 Hudba pri jazere – Areál Štrkovec, Drieňová 9

19.00 Trio Fame (pop) – Cafe studio club, Laurinská ul.

Kultúrne leto 2003

20.00 Cyklus „Jazzýček“: Vlado Vizár Jazz Quartet – Nádvorie Vinohradníckeho múzea, Radničná 1

SOBOTA 9. AUGUST

17.00 Tancujeme pri jazere (skupina Skan) – Kuchajda, Bratislava Nové Mesto

19.00 Set back – Cafe studio club, Laurinská ul.

19.00 Country bál – Areál Štrkovec, Laurinská 9

Kultúrne leto 2003

20.00 Cyklus komorných programov „Brehy“: Seniorjazzparty – Gabriela Hermélyová, Ivo Heller, Zdeněk Sychra, „Q“ Stanislava Herka – Koncertná sieň Klarisky

NEDEĽA 10. AUGUST

19.00 Hráme Vinyl – Cafe studio club, Laurinská ul.

PONDELOK 11. AUGUST

19.00 Gabriel – piano – Cafe studio club, Laurinská ul.

UTOROK 12. AUGUST

19.00 Gabriel – piano – Cafe studio club, Laurinská ul.

Kultúrne leto 2003

19.00 27. ročník Dní organovej hudby Marek Štrbák – Hudobná sieň Bratislavského hradu

19.00 Cyklus umelecko-public. programov „Autor a dielo“ Gabriela Hermélyová, Bea Littmanová, Ivo Heller, Zdeněk Sychra, Stanislav Herko – Nádvorie Mirbachovho paláca GMB

STREDA 13. AUGUST

19.00 Marián Greksa, Michal Kovalčík – Cafe studio club, Laurinská ul.

PRE DETI

ŠTVRTOK 7. AUGUST

10.00 do 14.00 Týždeň otvorených dverí (výtvarné dielne) – SD Nivy, Súťažná 18

10.00 Ako sa nebáť „U“ rampy (škola jazdy + exhibičné vystúpenie) – Areál Ružinovského športového klubu, Nevädzová 10

10.00 Dvere dokorán ku hrám – M-Klub, Rovniankova 3

PIATOK 8. AUGUST

10.00 do 14.00 Týždeň otvorených dverí (výtvarné dielne) – SD Nivy, Súťažná 18

10.00 Dvere dokorán ku hrám – M-Klub, Rovniankova 3

10.00 Detský milionár – Areál Štrkovec, Drieňová 9

NEDEĽA 10. AUGUST

15.00 a 17.00 Cirkus (Div. O. Bemstengela, Nemecko) – Bibiana, Panská 41

17.00 Divadlo pod širákom – Areál Štrkovec, Drieňová 9

17.00 Detektív Ševrolet Žmurko a jeho veselá cesta za záhadami Slovenska – Detská a div. scéna v záhrade Leberfinger

PONDELOK 11. AUGUST

Kultúrne leto 2003

17.00 Cyklus div. predst. pre deti (Dlhý, Široký a Bystrozraký) – Nádvorie Starej radnice

UTOROK 12. AUGUST

10.00 Ostrov snov (výtvarná dielňa) – SD Trnávka, Bulharská 60

10.00 do 12.00 Prázdninové hlavolamy a iné prekvapenia – SD Trávniky, Nevädzová 4

14.00 do 16.00 Športová kocka (pohybovo-šport. hry) – SD Trávniky, Nevädzová 4

STEDA 13. AUGUST

Kultúrne leto 2003

17.00 Cyklus div. predst. pre deti (Klaun Pepele) – Nádvorie Starej radnice

DISKOTÉKY

ŠTVRTOK 7. AUGUST

Metro disco oldies paráda, DJ Robertko (večer pre pamätníkov) – Metro music club, Suché mýto 6

PIATOK 8. AUGUST

T3 Party – Live!Club, Einsteinova 18, Aupark

Oldies disco – Tatra club, Nám. 1. mája 5

Disko – Music Factory club, Hotel Junior, Drieňová 14

Metro Tequila night – Metro music club, Suché mýto 6

Disco Mix Music, DJ Horník – Casey, Botanická 35

SOBOTA 9. AUGUST

West Live! Discoteque – Live!Club, Einsteinova 18, Aupark

Oldies disco – Tatra club, Nám. 1. mája 5

Disko – Music Factory club, Hotel Junior, Drieňová 14

Celonočná zábava s Metaxou – Metro music club, Suché mýto 6

Discoshow – Casey, Botanická 35

NEDEĽA 10. AUGUST

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Rock Party, DJ Mathew – Klub 39, Mlynská dolina

PONDELOK 11. AUGUST

Disko – Casey, Botanická 35

Rock – Corona bar, Gbelská 6

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Rock Party, DJ Mathew – Klub 39, Mlynská dolina

UTOROK 12. AUGUST

Profil – Avril Lavigne – Metro music club, Suché mýto 6

Disko, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Oldies Party, DJ Mayyoo – Klub 39, Mlynská dolina

STEDA 13. AUGUST

Olympic – legendy rocku č. 3, profily albumov, tematický večer – Metro music club, Suché mýto 6

Disko, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Oldies Hitmania, DJ Mayyoo – Klub 39, Mlynská dolina

VÝSTAVY

Hlavou dolu, Karol Škréta, Melchior Kusell, obrázky jezuitských mučeníkov – SNG, Vodné kasárne, Rázusovo nábr. 2, do 7. septembra

Plagáty z Viedne – SNG, Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra 4, do konca septembra

Východoslovenská galéria 1952 – 2002 (50 rokov výstavnej a zberateľskej činnosti) – SNG, Esterházyho palác, do 21. septembra

Rekonštrukcia a modernizácia areálu SNG, architektonická súťaž – SNG, Vodné kasárne, do konca septembra

Umelci čistého srdca, zo zbierky Pavla Konečného – SNG, Galéria insitného umenia – Schaubmarov mlyn, Pezinok-Cajla, do 28. septembra

Václav Cigler a absolventi VŠVU – 1965 – 1979, SNG, Dvorana MK SR, Nám. SNP 33, do 28. septembra

Joseph Beuys: Polentransport 1981 – GMB, Mirbachov palác, do 31. augusta

Cena Oskara Čepana 2003 – GMB, Mirbachov palác, do 31. augusta

Bratislavské podhradie známe, neznáme – GMB, Pálffyho palác, Panská 19, do 31. augusta

Slovensko – prírodný klenot v srdci Európy – SNM, Vajanského nábr. 2, do 17. augusta

Zbrane, pušky a puškárske remeslo, zbrane z 15. až 20. stor. – SNM, Vajanského nábr. 2, do 31. augusta

Pivo, karikatúra – SNM, Vajan. nábr. 2, do 2. septembra

Chvála liatine – SNM, Vajan. nábr. 2, do 21. septembra

Tajomná Bratislava – výstava fotografií Igora Grossmanna – MMB, Primaciálne nám 3, do 5. októbra

Stredoveká kuchyňa v archeologických nálezoch – Archeologické múzeum, Žižkova 12, do septembra

Slovensko pred Veľkou Moravou – Archeologické múzeum, do septembra

Erotika v dávnovekom umení Slovenska – Archeologické múzeum, do septembra

Manuel Salinas – Danubiana, Vodné dielo Čunovo, do 2. septembra

Vincent, k 150. výročiu Vincenta van Gogha – Bibiana, do 2. novembra

Victor Vasarely – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka ul., do 3. septembra

Pavel Rudolf – galéria Komart, Zámočnícka ul., do 28. septembra

Jana Pivovarníková: Obrazy – pizzeria, Stará tržnica, Námestie SNP 25, do konca augusta

Vôňa farieb, Zuzana Šujanová (maľované hodvábne odevy), Milan Greguš (šperky), Vít Fila (fotografie) – K-Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 31. augusta

Výtvarný salón 2003 – Metodicko-pedagogické centrum, Tomášikova 4

Anastázia Miertušová – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00, do 8. augusta

Múzeum umenia Benešov, tvorba slov. a čes. autorov – galéria fotografie Profil, do 31. augusta

Stano Filko: Sonda egoq 1937 – 2037 – galéria Slovenskej sporiteľne, Zelená 2, ut – ne 12.00 – 18.00, do 7. septembra

Hľadanie svetla, výber z tvorby čes. maliara Zdeňka Hajného a slov. výtv. Gabriela Wagnera – Zichyho palác, Ventúrska 9, do 24. augusta

Architektúra cez objektív – Galéria architektúry SAS, Balassov palác, Panská 15, do 9. augusta

Socha a objekt – Grassalkovichova záhrada, galéria Michalský dvor, galéria Komart (Juraj Opršal, do 28. septembra), GMB Pálffyho palác, Galéria Z – Zichyho palác, do 31. augusta

Andrej Smolák: Obrazy, galéria MIRO, Košická 56, do 30. augusta

1:1 Študenti VŠVU, galéria MEDIUM, Hviezdoslavovo nám. 18, do 23. augusta

Štefa Siváň otec & Štefan Siváň syn: Drevené plastiky a reliéfy z Oravy – Pálffyho palác, Zámocká ul., ut – ne 14.00 – 18.00, do 28. augusta

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Vyhrajte letnú dovolenku s víkendovým vydaním denníka SME
  2. Djerba: odlišná príchuť dovolenky v Tunisku
  3. Nalaďte sa na svoje mladšie ja s rádiom Vlna
  4. Toto sú výhody, ktoré majú prémioví predplatitelia na SME.sk
  5. Štyri veci, vďaka ktorým lepšie zvládnete infláciu
  6. Inovatívna diagnostika - moderná budúcnosť zdravotníctva
  7. Slovákov láka zakladanie fondov, no väčšina preferuje zahraničie
  8. Appka, ktorá hľadá predražené platby, je už v slovenskej verzii
  1. Na čo slúžia bubnové kosačky a ako vybrať tú správnu?
  2. V Košiciach vznikla inkluzívna škola s finančnou podporou grantu
  3. Lekár U19: „Majstrovstvá Európy sú pre nás vyvrcholením"
  4. Tatra banka získala 2 prestížne ocenenia
  5. Vyhrajte letnú dovolenku s víkendovým vydaním denníka SME
  6. Djerba: odlišná príchuť dovolenky v Tunisku
  7. Nalaďte sa na svoje mladšie ja s rádiom Vlna
  8. BILLA vstupuje do sveta e-commerce
  1. Analytik Horňák: Niektorí výrobcovia budú musieť znížiť ceny 27 426
  2. Štyri veci, vďaka ktorým lepšie zvládnete infláciu 9 546
  3. Djerba: odlišná príchuť dovolenky v Tunisku 6 228
  4. 91 kreslených správ o Slovensku, Ukrajine a celom svete 4 867
  5. Máte v hľadáčiku dovolenku v Turecku? Táto inšpirácia padne vhod 4 332
  6. Toto sú výhody, ktoré majú prémioví predplatitelia na SME.sk 3 791
  7. Jedinečný rodinný All Inclusive hotel vás privíta aj toto leto! 2 844
  8. Vyhrajte letnú dovolenku s víkendovým vydaním denníka SME 2 654
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Blogy SME

  1. Daniel Bíro: V Bratislave malo byť metro. Aké sú história a súčasnosť tohto projektu?
  2. Milota Sidorová: Toto mesto v Taliansku založilo Kanceláriu pre čas. Čaká to aj Bratislavu?
  3. Ľudmila Križanovská: Žobráci v centre Bratislavy. Ľudia v núdzi alebo príživníci?
  4. Anton Sládek: Bratislava - Vysoká ulica včera a dnes
  5. Anton Sládek: Bratislava - Hviezdoslavovo námestie
  6. Anton Sládek: Bratislava - Heydukova ulica
  7. Anton Sládek: Dunaj XIII. Most Apollo a okolo
  8. Anton Sládek: Bratislava - budova bývalej sociálnej poisťovne na Bezručovej - interiér
  1. Soňa Bulbeck: Ako šklbú turistov inde... 9 414
  2. Jiří Ščobák: Ruské straty budú o 20 000 mŕtvych vyššie, než uvádza Ukrajina (analýza situácie na bojisku) 7 172
  3. Věra Tepličková: Mala by som byť po dnešku pokojnejšia, pani Kavecká? 6 767
  4. Post Bellum SK: Kocáb: Boli schopní aj tmu vydávať za dôkaz toho, že tam nie sú jadrové hlavice 5 861
  5. Věra Tepličková: Igi zasa ukazuje figy alebo O tom, ako sa Edo unáhlil 5 802
  6. Felipe Sánchez López: Opatrovatelia alebo novodobí slovenskí otrokári 5 686
  7. Monika Vojčíkova: Nie je Pavlínka ako Pawlinka 5 019
  8. Teodor Pasternák: Posadili ma do "správneho" lietadla. To druhé havarovalo. 4 830
  1. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 42. - Arktída - Príbeh havárie vzducholode Italia podľa priameho účastníka Běhounka
  2. Lívia Hlavačková: Týždenne zjete jednu kreditku v podobe mikroplastov
  3. Jiří Ščobák: Ruské straty budú o 20 000 mŕtvych vyššie, než uvádza Ukrajina (analýza situácie na bojisku)
  4. Jiří Ščobák: Bude Ukrajina po vojne prosperovať? A my s ňou?
  5. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 41. - Arktída - Roald Amundsen, Umberto Nobile a Expedícia Norge - 1926
  6. Jiří Ščobák: Skepsia okolo kryptomien: Ktoré kryptomeny naozaj nie sú pre začiatočníkov?
  7. Monika Nagyova: Nebyť matkou je úžasné
  8. Jiří Ščobák: Mentální cvičení: Určení rizikových bodů a možných tras ruského postupu na Ukrajině
SkryťZatvoriť reklamu