SME
Utorok, 24. november, 2020 | Meniny má EmíliaKrížovkyKrížovky

Kam sa vybrať za kultúrou, zábavou a spoločnosťou

KINÁ

ŠTVRTOK 31. JÚL

Nezvratný osud 2 – Hviezda – záhradné, 21.15

Taxi 3 – Mladosť, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 14.10, 16.10, 18.10, 20.10, 22.20; Polus, 13.55, 15.35, 17.20, 19.05, 23.10

Chicago – Tatra, 18.15, 20.30; Istropolis, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 14.40, 17.05, 18.05, 19.30, 20.30, 21.55; Polus, 14.00, 15.20, 16.20, 17.40, 18.40, 20.00, 22.20

Charlieho anjeli: Na plný plyn – Istropolis, 20.15; Palace/Aupark, 14.10, 16.25, 18.45, 21.00; Polus, 14.10, 16.15, 18.20, 20.30, 22.40

Hodina pravdy – Istropolis, 18.15; Palace/Aupark, 20.00, 22.20; Polus, 21.00

Skryť Vypnúť reklamu

Nonstop párty – Istropolis Artkino, 17.45, 20.00

Záhrada – FK IC.SK, 17.45

Amarcord – FK IC.SK, 18.00

Milujte svojho zabijaka – FK IC.SK, 18.15; Palace/Aupark, 19.20, 21.50; Polus, 20.55

Anjeli univerza – FK IC.SK, 18.30

Mexická jazda – FK IC.SK, 19.45, 20.00

Frida – FK IC.SK, 20.15; Palace/Aupark, 17.20, 19.50, 22.15; Polus, 21.25

Taliančina pre začiatočníkov – FK IC.SK, 20.30

Neserte nám pestúnku – Istota, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 14.45, 17.00, 19.15, 21.30; Polus, 13.55, 16.10, 18.25, 20.45, 22.55

Lilo a Stitch – Palace/Aupark, 15.25

Štvanec – Palace/Aupark, 14.15, 16.20, 18.25, 20.30, 22.35; Polus, 19.30

Telefónna búdka – Palace/Aupark, 14.30, 19.00, 21.15

Chalani to chcú tiež… a stále – Palace/Aupark, 15.45

Po čom dievča túži – Palace/Aupark, 15.15, 17.30, 19.45, 22.00; Polus, 14.05, 16.05, 18.10

Skryť Vypnúť reklamu

Doba ľadová – Palace/Aupark, 14.10, 16.00

Kurz sebaovládania – Palace/Aupark, 18.35, 20.50; Polus, 17.30, 19.40, 21.50

Rýchlo a zbesilo – Palace/Aupark, 15.30, 17.45

Dvaja pátrači – Palace/Aupark, 14.40, 16.50

Moulin Rouge – Palace/Aupark, 16.45

Auto focus – Polus, 20.20, 22.35

Hulk – Polus, 14.15, 16.50

Čertvie prečo – Polus, 15.30

PIATOK 1. AUGUST

Šanghajskí rytieri – Hviezda, 18.00, 20.30

15 minút – Hviezda – záhradné, 20.45

Taxi 3 – Mladosť, 15.30, 17.30; Palace/Aupark, 14.10, 16.10, 18.10, 20.10, 22.20; Polus, 13.55, 15.35, 17.20, 19.05, 23.10

Chicago – Istropolis, 18.00, 20.30; Tatra, 18.15, 20.30; Palace/Aupark, 14.40, 17.05, 18.05, 19.30, 20.30, 21.55; Polus, 14.00, 15.20, 16.20, 17.40, 18.40, 20.00, 22.20, 23.20

Hodina pravdy – Istropolis, 18.15; Palace/Aupark, 20.00, 22.20; Polus, 21.00

Skryť Vypnúť reklamu

Charlieho anjeli: Na plný plyn – Istropolis, 20.15; Palace/Aupark, 14.10, 16.25, 18.45, 21.00; Polus, 14.10, 16.15, 18.20, 20.30, 22.40

Nonstop párty – Istropolis Artkino, 17.45, 20.00

Neserte nám pestúnku – Istota, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 14.45, 17.00, 19.15, 21.30; Polus, 13.55, 16.10, 18.25, 20.45, 22.55

Boxer a smrť – FK IC.SK, 17.45

Amarcord – FK IC.SK, 18.00

Milujte svojho zabijaka – FK IC.SK, 18.15; Palace/Aupark, 19.20, 21.50; Polus, 20.55

Anjeli univerza – FK IC.SK, 18.30

Mexická jazda – FK IC.SK, 19.45, 20.00

Frida – FK IC.SK, 20.15; Palace/Aupark, 17.20, 19.50, 22.15; Polus, 21.25

Taliančina pre začiatočníkov – FK IC.SK, 20.30

Million Dollar Hotel – Kino Café, 16.00

Lilo a Stitch – Palace/Aupark, 15.25

Štvanec – Palace/Aupark, 14.15, 16.20, 18.25, 20.30, 22.35; Polus, 19.30

Telefónna búdka – Palace/Aupark, 14.30, 19.00, 21.15

Chalani to chcú tiež… a stále – Palace/Aupark, 15.45

Po čom dievča túži – Palace/Aupark, 15.15, 17.30, 19.45, 22.00; Polus, 14.05, 16.05, 18.10

Doba ľadová – Palace/Aupark, 14.10, 16.00

Kurz sebaovládania – Palace/Aupark, 18.35, 20.50; Polus, 17.30, 19.40, 21.50

Rýchlo a zbesilo 2 – Palace/Aupark, 15.30, 17.45

Dvaja pátrači – Palace/Aupark, 14.40, 16.50

Moulin Rouge – Palace/Aupark, 16.45

Auto focus – Polus, 20.20, 22.35

Hulk – Polus, 14.15, 16.50

Čertvie prečo – Polus, 15.30

Čistá duša – Mladosť, 20.00

Cesta človeka – Orange Imax, 13.00, 15.00, 20.00

3D mánia – Orange Imax, 14.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 16.00; 18.00

T-Rex – Orange Imax, 17.00, 19.00, 21.00

SOBOTA 2. AUGUST

Pianista – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30

Jadro – Hviezda – záhradné, 20.45

Taxi 3 – Mladosť, 15.30, 17.30; Palace/Aupark, 12.15, 14.10, 16.10, 18.10, 20.10, 22.20; Polus, 12.15, 13.55, 15.35, 17.20, 19.05, 23.10

Hulk – Nádej, 17.30, 20.00; Polus, 11.35, 14.15, 16.50

Chicago – Istropolis, 18.00, 20.30; Tatra, 18.15, 20.30; Palace/Aupark, 12.15, 14.40, 17.05, 18.05, 19.30, 20.30, 21.55; Polus, 11.45, 14.00, 15.20, 16.20, 17.40, 18.40, 20.00, 22.20, 23.20

Hodina pravdy – Istropolis, 18.15; Palace/Aupark, 20.00, 22.20; Polus, 21.00

Charlieho anjeli: Na plný plyn – Istropolis, 20.15; Palace/Aupark, 11.55, 14.10, 16.25, 18.45, 21.00; Polus, 12.05, 14.10, 16.15, 18.20, 20.30, 22.40

Nonstop párty – Istropolis Artkino, 17.45, 20.00

Myšiak Stuart Little 2 – Istota, 15.00

Neserte nám pestúnku – Istota, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 12.30, 14.45, 17.00, 19.15, 21,30; Polus, 11.40, 13.55, 16.10, 18.25, 20.45, 22.55

Boxer a smrť – FK IC.SK, 17.45

Amarcord – FK IC.SK, 18.00

Milujte svojho zabijaka – FK IC.SK, 18.15; Palace/Aupark, 19.20, 21.50; Polus, 20.55

Anjeli univerza – FK IC.SK, 18.30

Mexická jazda – FK IC.SK, 19.45, 20.00

Frida – FK IC.SK, 20.15; Palace/Aupark, 17.20, 19.50, 22.15; Polus, 21.25

Taliančina pre začiatočníkov – FK IC.SK, 20.30

Million Dollar Hotel – Kino Café, 16.00

Lilo a Stitch – Palace/Aupark, 13.30, 15.25; Polus, 11.55, 13.40

Štvanec – Palace/Aupark, 12.10, 14.15, 16.20, 18.25, 20.30, 22.35; Polus, 19.30

Telefónna búdka – Palace/Aupark, 12.00, 14.30, 19.00, 21.15

Chalani to chcú tiež… a stále – Palace/Aupark, 11.45, 13.45, 15.45

Po čom dievča túži – Palace/Aupark, 12.45, 15.15, 17.30, 19.45, 22.00; Polus, 11.50, 14.05, 16.05, 18.10

Doba ľadová – Palace/Aupark, 12.20, 14.10, 16.00

Kurz sebaovládania – Palace/Aupark, 18.35, 20.50; Polus, 17.30, 19.40, 21.50

Rýchlo a zbesilo 2 – Palace/Aupark, 13.20, 15.30, 17.45

Dvaja pátrači – Palace/Aupark, 12.30, 14.40, 16.50

Moulin Rouge – Palace/Aupark, 16.45

Auto focus – Polus, 20.20, 22.35

Čertvie prečo – Polus, 11.25, 13.30, 15.30

Hovor s ňou – Mladosť, 20.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 11.00, 14.00, 16.00

T-Rex – Orange Imax, 12.00, 15.00, 19.00, 21.00

Cesta človeka – Orange Imax, 13.00, 18.00, 20.00

3D mánia – Orange Imax, 17.00

NEDEĽA 3. AUGUST

Pianista – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30

Jadro – Hviezda – záhradné, 20.45

Taxi 3 – Mladosť, 15.30, 17.30; Palace/Aupark, 12.15, 14.10, 16.10, 18.10, 20.10, 22.20; Polus, 12.15, 13.55, 15.35, 17.20, 19.05, 23.10

Hulk – Nádej, 17.30, 20.00; Polus, 11.00, 17.10

Chicago – Istropolis, 18.00, 20.30; Tatra, 18.15, 20.30; Palace/Aupark, 12.15, 14.40, 17.05, 18.05, 19.30, 20.30, 21.55; Polus, 11.45, 14.00, 15.20, 16.20, 17.40, 18.40, 20.00, 22.20, 23.20

Hodina pravdy – Istropolis, 18.15; Palace/Aupark, 20.00, 22.20; Polus, 21.00

Charlieho anjeli: Na plný plyn – Istropolis, 20.15; Palace/Aupark, 11.55, 14.10, 16.25, 18.45, 21.00; Polus, 12.05, 14.10, 16.15, 18.20, 20.30, 22.40

Nonstop párty – Istropolis Artkino, 17.45, 20.00

Myšiak Stuart Little 2 – Istota, 15.00

Neserte nám pestúnku – Istota, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 12.30, 14.45, 17.00, 19.15, 21.30; Polus, 11.40, 13.55, 16.10, 18.25, 20.45, 22.55

Boxer a smrť – FK IC.SK, 17.45

Amarcord – FK IC.SK, 18.00

Milujte svojho zabijaka – FK IC.SK, 18.15; Palace/Aupark, 19.20, 21.50; Polus, 20.55

Anjeli univerza – FK IC.SK, 18.30

Mexická jazda – FK IC.SK, 19.45, 20.00

Frida – FK IC.SK, 20.15; Palace/Aupark, 17.20, 19.50, 22.15; Polus, 21.55

Taliančina pre začiatočníkov – FK IC.SK, 20.30

Million Dollar Hotel – Kino Café, 16.00

Lilo a Stitch – Palace/Aupark, 13.30, 15.25; Polus, 11.55, 13.40

Štvanec – Palace/Aupark, 12.10, 14.15, 16.20, 18.25, 20.30, 22.35; Polus, 19.50

Telefónna búdka – Palace/Aupark, 12.00, 14.30, 19.00, 21.15

Chalani to chcú tiež… a stále – Palace/Aupark, 11.45, 13.45, 15.45

Po čom dievča túži – Palace/Aupark, 12.45, 15.15, 17.30, 19.45, 22.00; Polus, 11.50, 14.05, 16.05, 18.10

Doba ľadová – Palace/Aupark, 12.20, 14.10, 16.00

Kurz sebaovládania – Palace/Aupark, 18.35, 20.50; Polus, 17.30, 19.40, 21.50

Rýchlo a zbesilo 2 – Palace/Aupark, 13.20, 15.30, 17.45

Dvaja pátrači – Palace/Aupark, 12.30, 14.40, 16.50

Moulin Rouge – Palace/Aupark, 16.45

Auto focus – Polus, 20.20, 22.35

Čertvie prečo – Polus, 11.25, 13.30, 15.30

Hovor s ňou – Mladosť, 20.00

T-Rex – Orange Imax, 11.00, 15.00, 20.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 12.00, 16.00, 18.00

Cesta človeka – Orange Imax, 13.00, 17.00, 19.00, 21.00

3D mánia – Orange Imax, 14.00

PONDELOK 4. AUGUST

Jadro – Hviezda, 18.00, 20.30

Taxi 3 – Mladosť, 15.30, 17.30; Palace/Aupark, 14.10, 16.10, 18.10, 20.10, 22.20; Polus, 13.55, 15.35, 17.20, 19.05, 23.10

Chicago – Istropolis, 18.00, 20.30; Tatra, 18.15, 20.30; Palace/Aupark, 12.15, 14.40, 17.05, 18.05, 19.30, 20.30, 21.55; Polus, 14.00, 15.20, 16.20, 17.40, 18.40, 20.00, 22.20

Hodina pravdy – Istropolis, 18.15; Palace/Aupark, 20.00, 22.20; Polus, 21.00

Charlieho anjeli: Na plný plyn – Istropolis, 20.15; Palace/Aupark, 14.10, 16.25, 18.45, 21.00; Polus, 14.10, 16.15, 18.20, 20.30, 22.40

Nonstop párty – Istropolis Artkino, 17.45, 20.00

Ako prísť o muža za 10 dní – Istota, 17.30, 20.00

Organ – FK IC.SK, 17.45

Amarcord – FK IC.SK, 18.00

Milujte svojho zabijaka – FK IC.SK, 18.15; Palace/Aupark, 19.20, 21.50; Polus, 20.55

Anjeli univerza – FK IC.SK, 18.30

Pornografický vzťah – FK IC.SK, 19.45

Mexická jazda – FK IC.SK, 20.00

Frida – FK IC.SK, 20.15; Palace/Aupark, 17.20, 19.50, 22.15; Polus, 21.25

Taliančina pre začiatočníkov – FK IC.SK, 20.30

Sex Pistols – Kino Café, 16.00

Lilo a Stitch – Palace/Aupark, 13.30, 15.25

Štvanec – Palace/Aupark, 12.10, 14.15, 16.20, 18.25, 20.30, 22.35; Polus, 19.30

Neserte nám pestúnku – Palace/Aupark, 12.30, 14.45, 17.00, 19.15, 21.30; Polus, 13.55, 16.10, 18.25, 20.45, 22.55

Telefónna búdka – Palace/Aupark, 12.00, 14.30, 19.00, 21.15

Chalani to chcú tiež… a stále – Palace/Aupark, 13.45, 15.45

Po čom dievča túži – Palace/Aupark, 15.15, 17.30, 19.45, 22.00; Polus, 14.05, 16.05, 18.10

Doba ľadová – Palace/Aupark, 14.10, 16.00

Kurz sebaovládania – Palace/Aupark, 18.35, 20.50; Polus, 17.30, 19.40, 21.50

Rýchlo a zbesilo 2 – Palace/Aupark, 15.30, 17.45

Dvaja pátrači – Palace/Aupark, 14.40, 16.50

Moulin Rouge – Palace/Aupark, 16.45

Auto focus – Polus, 20.20, 22.35

Hulk – Polus, 14.15, 16.50

Čertvie prečo – Polus, 15.30

Čierna mačka, biely kocúr – Mladosť, 20.00

Cesta človeka – Orange Imax, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00

3D mánia – Orange Imax, 14.00, 20.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 16.00

T-Rex – Orange Imax, 18.00, 21.00

UTOROK 5. AUGUST

Zločin je extrémny šport – Hviezda, 18.00, 20.30

Šanghajskí rytieri – Hviezda – záhradné, 20.45

Taxi 3 – Mladosť, 15.30, 17.30; Palace/Aupark, 14.10, 16.10, 18.10, 20.10, 22.20; Polus, 13.55, 15.35, 17.20, 19.05, 23.10

Chicago – Istropolis, 18.00, 20.30; Tatra, 18.15, 20.30; Palace/Aupark, 14.40, 17.05, 18.05, 19.30, 20.30, 21.55; Polus, 14.00, 15.20, 16.20, 17.40, 18.40, 20.00, 22.20

Hodina pravdy – Istropolis, 18.15; Palace/Aupark, 20.00, 22.20; Polus, 21.00

Charlieho anjeli: Na plný plyn – Istropolis, 20.15; Palace/Aupark, 14.10, 16.25, 18.45, 21.00; Polus, 14.10, 16.15, 18.20, 20.30, 22.40

Nonstop párty – Istropolis Artkino, 17.45, 20.00

Experiment – Istota, 17.30, 20.00

Organ – FK IC.SK, 17.45

Amarcord – FK IC.SK, 18.00

Milujte svojho zabijaka – FK IC.SK, 18.15; Palace/Aupark, 19.20, 21.50; Polus, 20.55

Anjeli univerza – FK IC.SK, 18,30

Pornografický vzťah – FK IC.SK, 19.45

Mexická jazda – FK IC.SK, 20.00

Frida – FK IC.SK, 20.15; Palace/Aupark, 17.20, 19.50, 22.15; Polus, 21.25

Taliančina pre začiatočníkov – FK IC.SK, 20.30

Sex Pistols – Kino Café, 16.00

Lilo a Stitch – Palace/Aupark, 15.25

Štvanec – Palace/Aupark, 14.15, 16.20, 18.25, 20.30, 22.35; Polus, 19.30

Neserte nám pestúnku – Palace/Aupark, 14.45, 17.00, 19.15, 21.30; Polus, 13.55, 16.10, 18.25, 20.45, 22.55

Telefónna búdka – Palace/Aupark, 14.30, 19.00, 21.15

Chalani to chcú tiež… a stále – Palace/Aupark, 15.45

Po čom dievča túži – Palace/Aupark, 15.15, 17.30, 19.45, 22.00; Polus, 14.05, 16.05, 18.10

Doba ľadová – Palace/Aupark, 14.10, 16.00

Kurz sebaovládania – Palace/Aupark, 18.35, 20.50; Polus, 17.30, 19.40, 21.50

Rýchlo a zbesilo 2 – Palace/Aupark, 15.30, 17.45

Dvaja pátrači – Palace/Aupark, 14.40, 16.50

Moulin Rouge – Palace/Aupark, 16.45

Auto focus – Polus, 20.20, 22.35

Hulk – Polus, 14.15, 16.50

Čertvie prečo – Polus, 15.30

Čierna mačka, biely kocúr – Mladosť, 20.00

3D mánia – Orange Imax, 13.00, 17.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 14.00, 19.00

Cesta človeka – Orange Imax, 15.00, 18.00, 20.00

T-Rex – Orange Imax, 16.00, 21.00

STREDA 6. AUGUST

Zločin je extrémny šport – Hviezda, 18.00, 20.30

Šanghajskí rytieri – Hviezda – záhradné, 20.45

Taxi 3 – Mladosť, 15.30, 17.30; Palace/Aupark, 14.10, 16.10, 18.10, 20.10, 22.20

Chicago – Istropolis, 18.00, 20.30; Tatra, 18.15, 20.30; Palace/Aupark, 14.40, 17.05, 18.05, 19.30, 20.30, 21.55

Hodina pravdy – Istropolis, 18.15; Palace/Aupark, 20.00, 22.20

Charlieho anjeli: Na plný plyn – Istropolis, 20.15; Palace/Aupark, 14.10, 16.25, 18.45, 21.00

Experiment – Istota, 17.30, 20.00

Frida – FK IC.SK, 11.00, 20.15; Palace/Aupark, 17.20, 19.50, 22.15

Organ – FK IC.SK, 17.45

Amarcord – FK IC.SK, 18.00

Milujte svojho zabijaka – FK IC.SK, 18.15; Palace/Aupark, 19.20, 21.50

Anjeli univerza – FK IC.SK, 18.30

Pornografický vzťah – FK IC.SK, 19.45

Mexická jazda – FK IC.SK, 20.00

Taliančina pre začiatočníkov – FK IC.SK, 20.30

Sex Pistols – Kino Café, 16.00

Lilo a Stitch – Palace/Aupark, 15.25

Štvanec – Palace/Aupark, 14.15, 16.20, 18.25, 20.30, 22.35

Neserte nám pestúnku – Palace/Aupark, 14.45, 17.00, 19.15, 21.30

Telefónna búdka – Palace/Aupark, 14.30, 19.00, 21.15

Chalani to chcú tiež… a stále – Palace/Aupark, 15.45

Po čom dievča túži – Palace/Aupark, 15.15, 17.30, 19.45, 22.00

Doba ľadová – Palace/Aupark, 14.10, 16.00

Kurz sebaovládania – Palace/Aupark, 18.35, 20.50

Rýchlo a zbesilo 2 – Palace/Aupark, 15.30, 17.45

Dvaja pátrači – Palace/Aupark, 14.40, 16.50

Moulin Rouge – Palace/Aupark, 16.45

Kokaín – Mladosť, 20.00

T-Rex – Orange Imax, 13.00, 17.00, 21.00

Cesta človeka – Orange Imax, 14.00, 16.00, 20.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 15.00, 19.00

3D mánia – Orange Imax, 18.00

KONCERTY a PODUJATIA

ŠTVRTOK 31. JÚL

Kultúrne leto 2003

20.00 Cyklus komorných koncertov: Adamus trio – Mirbachov palác, koncertná sieň

PIATOK 1. AUGUST

19.00 Trio Fame – Café Studio Club, Laurinská ul.

Kultúrne leto 2003

20.00 Cyklus Jazzýček: Vlado Vizár Jazz Quarter – nádvorie Vinohradníckeho múzea, Radničná 1

SOBOTA 2. AUGUST

19.00 Robo Šipoš Jazz Trio – Café Studio Club, Laurinská ul.

Kultúrne leto 2003

17.00 Za dychovkou na Kuchajdu s DH Rozmarná kapela – SK, Vajnorská 21

20.00 Cyklus Excelentné rôznosti: To najlepšie z blues – Blueshouse (Trnava), Freemen (Prievidza) – nádvorie Starej radnice

NEDEĽA 3. AUGUST

19.00 Hráme Vinyl – Café Studio Club, Laurinská ul.

Kultúrne leto 2003

20.00 Cyklus komorných programov Brehy: Aftertee, Kvarteto moderného džezu a latinsko-americkej hudby, Stanislav Počaji, Peter Preložník, Juraj Griglák, Mirko Hank – KS Klarisky, Farská 4

PONDELOK 4. AUGUST

19.00 Gabriel, piano – Café Studio Club, Laurinská ul.

UTOROK 5. AUGUST

19.00 Gabriel, piano – Café Studio Club, Laurinská ul.

Kultúrne leto 2003

19.00 Cyklus umelecko-publicistických programov Autor a dielo: novinárka Ľuba Lesná, Anna Remiášová (matka Roberta Remiáša), kňaz Ján Krstiteľ Balázs – Mirbachov palác, nádvorie

STREDA 6. AUGUST

19.00 Adriena Bartošová – Café Studio Club, Laurinská ul.

PRE DETI

NEDEĽA 3. AUGUST

Kultúrne leto 2003

16.00 O škaredom káčatku – Bibiana, Panská 41

17.00 Slncový kôň – KZ Petržalky, Rovniankova 3

PONDELOK 4. AUGUST

7.30 Denné letné tábory – CC centrum, Jiráskova 3

10.00 Týždeň otvorených dverí, cyklus výtvarných dielní – SD Nivy, Súťažná 18

Kultúrne leto 2003

10.00 Zážitková mandala, tvorivá dielňa pre deti – Cultus, Drieňová 9

12.00 Galéria na špagáte – štipcovaná gléria – Cultus, Drieňová 9

17.00 Zážitková mandala, vytvorená deťmi – Cultus, Drieňová 9

17.00 Cyklus divadelných predstavení pre deti: Radek Bachratý – Indiánske rozprávky, divadlo Piraňa (Bratislava), divadlo Žihadlo (Malacky) – nádvorie Starej radnice

UTOROK 5. AUGUST

7.30 Denné letné tábory – CC centrum, Jiráskova 3

10.00 Hra s lúčnymi kvetmi, podujatie pre deti – SD Trávniky, Nevädzová 4

10.00 SD Trnávka patrí prázdninujúcim deťom – SD Trnávka, Bulharská 60

10.00 Týždeň otvorených dverí, cyklus výtvarných dielní – SD Nivy, Súťažná 18

10.00 Dvere dokorán ku hrám – M klub, Rovniankova 3

STREDA 6. AUGUST

7.30 Denné letné tábory – CC centrum, Jiráskova 3

10.00 Týždeň otvorených dverí, cyklus výtvarných dielní – SD Nivy, Súťažná 18

10.00 Dvere dokorán ku hrám – M klub, Rovniankova 3

Kultúrne leto 2003

17.00 Cyklus divadelných predstavení pre deti: Radek Bachratý – O Červenej čiapočke, divadlo Piraňa (Bratislava), divadlo Žihadlo (Malacky) – nádvorie Starej radnice

18.00 Drobčeka si nedáme, zábav. podujatie pre deti – Cultus, Drieňová 9

DISKOTÉKY

ŠTVRTOK 31. JÚL

Disko, DJ Rasťo – Metro Music Club, Suché mýto 6

PIATOK 1. AUGUST

Oldies Disco – Tatra Club, hotel Tatra, Nám. 1. mája 5

Disko, DJ MMDJ – Live!Club, Aupark, Einteinova 18

Disco Mix Music, DJ Horník – Casey, Botanická 35

SOBOTA 2. AUGUST

Oldies Disco – Tatra Club, hotel Tatra, Nám. 1. mája 5

Disko, DJ AQUA – Live!Club, Aupark, Einteinova 18

Discoshow, DJ Pizza – Casey, Botanická 35

NEDEĽA 3. AUGUST

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Rock Party, DJ Mathew – Klub 39, Mlynská dolina

PONDELOK 4. AUGUST

Disko – Casey, Botanická 35

Rock – Corona bar, Gbelská 6

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Rock Party, DJ Mathew – Klub 39, Mlynská dolina

UTOROK 5. AUGUST

Legendy rocku č. 2 Queen – Metro music club, Suché mýto 6

Disko, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Oldie Party, DJ Mayyoo – Klub 39, Mlynská dolina

STREDA 6. AUGUST

Metro live: Vanilla club – koncert – Metro music club, Suché mýto 6

Disko, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Oldies Hitmania, DJ Mayyoo – Klub 39, Mlynská dolina

VÝSTAVY

Hlavou dolu, Karol Škréta, Melchior Kusell, obrázky jezuitských mučeníkov – SNG, Vodné kasárne, Rázusovo nábr. 2, do 7. septembra

Plagáty z Viedne – SNG, Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra 4, do konca septembra

Východoslovenská galéria 1952 – 2002 (50 rokov výstavnej a zberateľskej činnosti) – SNG, Esterházyho palác, do 21. septembra

Rekonštrukcia a modernizácia areálu SNG, architektonická súťaž – SNG, Vodné kasárne, do konca septembra

Umelci čistého srdca, naivné ľudové umenie zo zbierky Pavla Konečného – SNG, Galéria insitného umenia – Schaubmarov mlyn, Pezinok-Cajla, do 28. septembra

Václav Cigler a absolventi VŠVU – 1965 – 1979, SNG, Dvorana MK SR, Nám. SNP 33, do 28. septembra

Joseph Beuys: Polentransport 1981 – GMB, Mirbachov palác, do 31. augusta

Cena Oskara Čepana 2003 – GMB, Mirbachov palác, do 31. augusta

Bratislavské podhradie známe, neznáme – GMB, Pálffyho palác, Panská 19, do 31. augusta

Zbrane, pušky a puškárske remeslo, ručné zbrane z obdobia 15. a 20. stor. – SNM, Vajanského nábr. 2, do 31. augusta

Chvála liatine – SNM, Vajanského nábr. 2, do 21. septembra

Sieň slávy slovenského hokeja – Historické múzeum, 2. poschodie Bratislavského hradu, ut – ne 9.00 – 17.00, do 31. júla

Majstrovské diela umenia 20. storočia zo zbierok SNG – Historické múzeum, 2. poschodie Bratislavského hradu, do 31. júla

Historické medzníky Slovenska v 20. storočí – Historické múzeum, 2. poschodie Bratislavského hradu, do 31. júla

Klub textilných výtvarníkov Arttex – libreso História, Bratislavský hrad, 3. posch., ut – ne 9.00 – 16.30, do 31. júla

Tajomná Bratislava – výstava fotografií Igora Grossmanna – MMB, Primaciálne nám 3, do 5. októbra

Stredoveká kuchyňa v archeologických nálezoch – Archeologické múzeum, Žižkova 12, do septembra

Slovensko pred Veľkou Moravou – Archeologické múzeum, do septembra

Erotika v dávnovekom umení Slovenska – Archeologické múzeum, do septembra

Ondrej IV. (Ondrej Zimka ml.): Venuše atómového veku – Danubiana, Vodné dielo Čunovo, do 2. augusta

Manuel Salinas – Danubiana, Vodné dielo Čunovo, do 2. septembra

Vincent, k 150. výročiu Vincenta van Gogha – Bibiana, do 2. novembra

Dan Meluzín: Torty – galéria Linea, Drieňová 34, po – pia 8.00 – 17.00, do 31. júla

Victor Vasarely – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka ul., do 3. septembra

Pavel Rudolf – galéria Komart, Zámočnícka ul., do 28. septembra

Jana Pivovarníková: Obrazy – pizzeria, Stará tržnica, Námestie SNP 25, do konca augusta

Vôňa farieb, Zuzana Šujanová (maľované hodvábne odevy), Milan Greguš (šperky), Vít Fila (fotografie) – K-Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 31. augusta

Výtvarný salón 2003 – Metodicko-pedagogické centrum, Tomášikova 4

Anastázia Miertušová – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00, do 8. augusta

Múzeum umenia Benešov, tvorba slov. a čes. autorov – galéria fotografie Profil, do 31. augusta

Stano Filko: Sonda egoq 1937 – 2037 – galéria Slovenskej sporiteľne, Zelená 2, ut – ne 12.00 – 18.00, do 7. septembra

Hľadanie svetla, výber z tvorby čes. maliara Zdeňka Hajného a slov. výtv. Gabriela Wagnera – Zichyho palác, Ventúrska 9, do 24. augusta

Anton Čutek: Sochy – Galéria SPP, Dom plynárov, Drevená 4, ut – ne 10.00 – 18.00, do 3. augusta

Architektúra cez objektív – Galéria architektúry SAS, Balassov palác, Panská 15, do 9. augusta

Socha a objekt – Grassalkovichova záhrada, galéria Michalský dvor, galéria Komart (Juraj Opršal, do 28. septembra), GMB Pálffyho palác, Galéria Z – Zichyho palác, do 31. augusta

Andrej Smolák: Obrazy, galéria MIRO, Košická 56, do 30. augusta

Peter Roller – Známky, galéria NOVA, Baštová 2, do 3. augusta

1:1 Študenti VŠVU, galéria MEDIUM, Hviezdoslavovo nám. 18, do 23. augusta

Štefa Siváň otec & Štefan Siváň syn: Drevené plastiky a reliéfy z Oravy – Pálffyho palác, Zámocká ul., ut – ne 14.00 – 18.00, do 28. augusta, vernisáž dnes o 17.00 h

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Manažér, Redaktor, Psychológ či Vedec? MY sme READY – a TY?
  2. Štúdium ekológie, dizajnu či tech-inovácií je životný štýl
  3. Imunitnú bombu do tela dostanete vďaka Vitaglucanu
  4. Maturuješ? Vyber si oblasť uplatnenia a študuj čo ťa baví!
  5. Vyšperkujte Vianoce - tipy na vianočné darčeky
  6. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
  7. Právo: Kto sú najväčší právnici a kde všade zostanú súdy
  8. Toto si zapamätajte! Takto určite nakúpite bezpečne
  9. Pomáhajte čítaním
  10. O bezpečnejších nákupoch pred Vianocami so šéfom Tesca
  1. Zdravá pečeň zlepšuje metabolizmus aj celkové zdravie
  2. Právo: Kto sú najväčší právnici a kde všade zostanú súdy
  3. Toto si zapamätajte! Takto určite nakúpite bezpečne
  4. O bezpečnejších nákupoch pred Vianocami so šéfom Tesca
  5. Pomáhajte čítaním
  6. Maturuješ? Vyber si oblasť uplatnenia a študuj čo ťa baví!
  7. Štúdium ekológie, dizajnu či tech-inovácií je životný štýl
  8. Manažér, Redaktor, Psychológ či Vedec? MY sme READY – a TY?
  9. Imunitnú bombu do tela dostanete vďaka Vitaglucanu
  10. Get our subscription and support the Online Charity Auction
  1. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 31 008
  2. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 10 874
  3. Príbehy vyhorených, tandem okolo Bödöra a nová trať v Bratislave 9 727
  4. Oslávte nový rok v teple: Cestujte na Zanzibar úplne bezpečne 9 154
  5. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 9 116
  6. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 9 056
  7. Učiteľka roka 2018: Koľko času by malo dieťa tráviť za počítačom 8 771
  8. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 8 752
  9. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 631
  10. Ako nahradiť fosílne palivá geotermálnou energiou? 8 360
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu