SME
Nedeľa, 26. jún, 2022 | Meniny má Adriána

Kam sa vybrať za kultúrou, zábavou a spoločnosťou

DIVADLÁ

ŠTVRTOK 24. JÚL – STREDA 30. JÚL

Kultúrne leto 2003

15.00 Cyrano de Cognac – Mestské divadlo, Biela 6

19.00 Óda na radosť – Mestské divadlo, Biela 6

KINÁ

ŠTVRTOK 24. JÚL

Hulk – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 15.10; Polus, 15.55

Identita – Hviezda – záhradné, 21.15

Taxi 2003 – Mladosť, 17.30, 20.00; FK ic.sk, 18.30; Palace/Aupark, 18.10, 20.10, 22.20; Polus, 15.25, 17.10

Charlieho anjeli: Na plný plyn – Istropolis, 18.00, 20.30; Istota, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 14.10, 15.10, 16.25, 17.25, 18.45, 19.45, 21.00, 22.05; Polus, 14.10, 15.15, 16.15, 17.25, 18.20, 20.30, 22.40

SkryťVypnúť reklamu

Štvanec – Istropolis, 18.15, 20.15; Palace/Aupark, 14.15, 16.20, 18.25, 20.30, 22.35; Polus, 18.35, 20.40, 22.45

Ako prísť o muža za 10 dní – Istropolis/ArtKino, 17.45

Frida – Istropolis/ArtKino, 20.00; ArtPalace/Aupark, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00

Papierové hlavy – FK ic.sk, 17.45

Pornografický vzťah – FK ic.sk, 18.00

Všetko o mojej matke – FK ic.sk, 18.15

Ráno v Benátkach – FK ic.sk, 19.45

Trainspotting – FK ic.sk, 20.00

Canterburské poviedky – FK ic.sk, 20.15

Milujte svojho zabijaka – FK ic.sk, 20.30; ArtPalace/Aupark, 19.20, 21.50; Polus, 14.45, 16.55, 21.50

Hodina pravdy – Hviezda, 18.30, 20.30; Palace/Aupark, 16.55, 19.15, 21.30; Polus, 17.50, 20.10, 22.30

Neserte nám pestúnku! – Palace/Aupark, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15; Polus, 14.00, 16.05, 18.10, 20.25, 22.35

SkryťVypnúť reklamu

Chalani to tiež chcú… a stále – Palace/Aupark, 15.45, 17.45, 19.50, 21.55; Polus, 14.30, 16.10

Kurz sebaovládania – Palace/Aupark, 15.45, 18.00, 20.15, 22.25; Polus, 14.40, 16.50

Rýchlo a zbesilo 2 – Palace/Aupark, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10; Polus, 14.00

Doba ľadová – Palace/Aupark, 14.55

Telefónna búdka – Palace/Aupark, 14.15, 16.20, 18.25, 20.30, 22.35

Lilo a Stitch – Palace/Aupark, 14.30, 16.30

Chicago – Polus, 19.10, 19.30, 21.30, 21.40, 22.00

PIATOK 25. JÚL

Hulk – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 15.10; Polus, 15.55

Identita – Hviezda/záhradné, 21.15

Taxi 2003 – Mladosť, 17.30, 20.00, 22.00; FK ic.sk, 18.30; Palace/Aupark, 18.10, 20.10, 22.20; Polus, 13.55, 15.35, 17.20, 19.05, 23.10

Charlieho anjeli: Na plný plyn – Istropolis, 18.00, 20.30; Istota, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 14.10, 15.10, 16.25, 17.25, 18.45, 19.45, 21.00, 22.05; Polus, 14.10, 15.15, 16.15, 17.25, 18.20, 20.30, 22.40

SkryťVypnúť reklamu

Štvanec – Istropolis, 18.15, 20.15; Palace/Aupark, 14.15, 16.20, 18.25, 20.30, 22.35; Polus, 18.35, 20.40, 22.45

Ako prísť o muža za 10 dní – Istropolis/ArtKino, 17.45

Frida – Istropolis/ARTkino, 20.00; ArtPalace/Aupark, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00; Polus, 19.25

Papierové hlavy – FK ic.sk, 17.45

Pornografický vzťah – FK ic.sk, 18.00

Všetko o mojej matke – FK ic.sk, 18.15

Ráno v Benátkach – FK ic.sk, 19.45

Trainspotting – FK ic.sk, 20.00

Canterburské poviedky – FK ic.sk, 20.15

Milujte svojho zabijaka – FK ic.sk, 20.30; ArtPalace/Aupark, 19.20, 21.50; Polus, 20.55

Hodina pravdy – Hviezda, 18.30, 20.30; Palace/Aupark, 16.55, 19.15, 21.30; Polus, 17.50, 20.10, 22.30

Neserte nám pestúnku! – Palace/Aupark, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15; Polus, 14.00, 16.05, 18.10, 20.25, 22.35

Chalani to tiež chcú… a stále – Palace/Aupark, 15.45, 17.45, 19.50, 21.55; Polus, 14.35, 16.20

Kurz sebaovládania – Palace/Aupark, 15.45, 18.00, 20.15, 22.25; Polus, 17.30, 19.40, 21.50

Rýchlo a zbesilo 2 – Palace/Aupark, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10; Polus, 15.10, 17.15, 21.55

Doba ľadová – Palace/Aupark, 14.55

Telefónna búdka – Palace/Aupark, 14.15, 16.20, 18.25, 20.30, 22.35; Polus, 21.20, 23.00

Lilo a Stitch – Palace/Aupark, 14.30, 16.30

Matrix Reloaded – Polus, 16.00, 18.45

Čert vie prečo – Polus, 14.05

SOBOTA 26. JÚL

Hulk – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 12.10, 15.10; Polus, 13.20, 15.55

Taxi 2003 – Hviezda – záhradné, 21.15; Mladosť, 15.30, 17.30, 20.00, 22.00; FK ic.sk, 18.30; Palace/Aupark, 18.10, 20.10, 22.20; Polus, 12.15, 13.55, 15.35, 17.20, 19.05, 23.10

X-men 2 – Mladosť, 15.15

Telefónna búdka – Nádej, 17.30, 20.00; Polus, 21.20, 23.00

Charlieho anjeli: Na plný plyn – Istropolis, 18.00, 20.30; Istota, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 11.55, 12.40, 14.10, 15.10, 16.25, 17.25, 18.45, 19.45, 21.00, 22.05; Polus, 11.05, 12.05, 13.15, 14.10, 15.15, 16.15, 17.25, 18.20, 20.30, 22.40

Kniha džungle 2 – Istota, 15.00

Štvanec – Istropolis, 18.15, 20.15; Palace/Aupark, 12.10, 14.15, 16.20, 18.25, 20.30, 22.35; Polus, 18.35, 20.40, 22.45

Ako prísť o muža za 10 dní – Istropolis/ArtKino, 17.45

Frida – Istropolis/ARTkino, 20.00; ArtPalace/Aupark, 11.45, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00; Polus, 19.25

Záhrada – FK ic.sk, 17.45

Pornografický vzťah – FK ic.sk, 18.00

Všetko o mojej matke – FK ic.sk, 18.15

Ráno v Benátkach – FK ic.sk, 19.45

Trainspotting – FK ic.sk, 20.00

Canterburské poviedky – FK ic.sk, 20.15

Milujte svojho zabijaka – FK ic.sk, 20.30; ArtPalace/Aupark, 19.20, 21.50; Polus, 20.55

Hodina pravdy – Hviezda, 18.30, 20.30; Palace/Aupark, 16.55, 19.15, 21.30; Polus, 17.50, 20.10, 22.30

Neserte nám pestúnku! – Palace/Aupark, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15; Polus, 11.55, 14.00, 16.05, 18.10, 20.25, 22.35

Chalani to tiež chcú… a stále – Palace/Aupark, 11.45, 13.45, 15.45, 17.45, 19.50, 21.55; Polus, 11.00, 12.50, 14.35, 16.20

Kurz sebaovládania – Palace/Aupark, 13.35, 15.45, 18.00, 20.15, 22.25; Polus, 17.30, 19.40, 21.50

Rýchlo a zbesilo 2 – Palace/Aupark, 12.20, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10; Polus, 11.20, 15.10, 17.15, 21.55

Doba ľadová – Palace/Aupark, 12.55, 14.55

Telefónna búdka – Palace/Aupark, 12.00, 14.15, 16.20, 18.25, 20.30, 22.35

Lilo a Stitch – Palace/Aupark, 12.30, 14.30, 16.30

Matrix Reloaded – Polus, 16.00, 18.45

Čert vie prečo – Polus, 11.50, 14.05

NEDEĽA 27. JÚL

Hulk – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 12.10, 15.10; Polus, 13.20, 15.55

Taxi 2003 – Hviezda – záhradné, 21.15; Mladosť, 17.30, 20.00; FK ic.sk, 18.30; Palace/Aupark, 18.10, 20.10, 22.20; Polus, 12.15, 13.55, 15.35, 17.20, 19.05, 23.10

X-men 2 – Mladosť, 15.15

Telefónna búdka – Nádej, 17.30, 20.00; Polus, 20.15

Charlieho anjeli: Na plný plyn – Istropolis, 18.00, 20.30; Istota, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 11.55, 12.40, 14.10, 15.10, 16.25, 17.25, 18.45, 19.45, 21.00, 22.05; Polus, 11.05, 12.05, 13.15, 14.10, 15.15, 16.15, 17.25, 18.20, 20.30, 22.40

Kniha džungle 2 – Istota, 15.00

Štvanec – Istropolis, 18.15, 20.15; Palace/Aupark, 12.10, 14.15, 16.20, 18.25, 20.30, 22.35; Polus, 18.35, 20.40, 22.45

Ako prísť o muža za 10 dní – Istropolis/ArtKino, 17.45

Frida – Istropolis/ARTkino, 20.00; ArtPalace/Aupark, 11.45, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00; Polus, 19.25

Záhrada – FK ic.sk, 17.45

Pornografický vzťah – FK ic.sk, 18.00

Všetko o mojej matke – FK ic.sk, 18.15

Ráno v Benátkach – FK ic.sk, 19.45

Trainspotting – FK ic.sk, 20.00

Canterburské poviedky – FK ic.sk, 20.15

Milujte svojho zabijaka – FK ic.sk, 20.30; ArtPalace/Aupark, 19.20, 21.50; Polus, 20.55

Hodina pravdy – Hviezda, 18.30, 20.30; Palace/Aupark, 16.55, 19.15, 21.30; Polus, 17.50, 20.10, 22.30

Neserte nám pestúnku! – Palace/Aupark, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15; Polus, 11.55, 14.00, 16.05, 18.10, 20.25, 22.35

Chalani to tiež chcú… a stále – Palace/Aupark, 11.45, 13.45, 15.45, 17.45, 19.50, 21.55; Polus, 11.00, 12.50, 14.35, 16.20

Kurz sebaovládania – Palace/Aupark, 13.25, 15.45, 18.00, 20.15, 22.25; Polus, 17.30, 19.40, 21.50

Rýchlo a zbesilo 2 – Palace/Aupark, 12.20, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10; Polus, 11.20, 15.10, 17.15, 21.55

Doba ľadová – Palace/Aupark, 12.55, 14.55

Telefónna búdka – Palace/Aupark, 12.00, 14.15, 16.20, 18.25, 20.30, 22.35

Lilo a Stitch – Palace/Aupark, 12.30, 14.30, 16.30

Matrix Reloaded – Polus, 14.55, 17.35

Čert vie prečo – Polus, 11.10, 13.05

Amélia z Montmartru – Polus, 22.00

PONDELOK 28. JÚL

Hulk – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 15.10; Polus, 15.55

Kokaín – Hviezda – záhradné, 21.15

Nebo – Mladosť, 18.00

Taxi 2003 – Mladosť, 20.00; FK ic.sk, 18.30; Palace/Aupark, 18.10, 20.10, 22.20; Polus, 13.55, 15.35, 17.20, 19.05, 23.10

Charlieho anjeli: Na plný plyn – Istropolis, 18.00, 20.30; Istota, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 14.10, 15.10, 16.25, 17.25, 18.45, 19.45, 21.00, 22.05; Polus, 14.10, 15.15, 16.15, 17.25, 18.20, 20.30, 22.40

Štvanec – Istropolis, 18.15, 20.15; Palace/Aupark, 14.15, 16.20, 18.25, 20.30, 22.35; Polus, 18.35, 20.40, 22.45

Ako prísť o muža za 10 dní – Istropolis/ArtKino, 17.45

Frida – Istropolis/ARTkino, 20.00; ArtPalace/Aupark, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00; Polus, 19.25

Záhrada – FK ic.sk, 17.45

Pornografický vzťah – FK ic.sk, 18.00

Všetko o mojej matke – FK ic.sk, 18.15

Mexická jazda – FK ic.sk, 19.45

Samotári – FK ic.sk, 20.00

Canterburské poviedky – FK ic.sk, 20.15

Milujte svojho zabijaka – FK ic.sk, 20.30; ArtPalace/Aupark, 19.20, 21.50; Polus, 20.55

Hodina pravdy – Hviezda, 18.30, 20.30; Palace/Aupark, 16.55, 19.15, 21.30; Polus, 17.50, 20.10, 22.30

Neserte nám pestúnku! – Palace/Aupark, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15; Polus, 14.00, 16.05, 18.10, 20.25, 22.35

Chalani to tiež chcú… a stále – Palace/Aupark, 15.45, 17.45, 19.50, 21.55; Polus, 14.35, 16.20

Kurz sebaovládania – Palace/Aupark, 15.45, 18.00, 20.15, 22.25; Polus, 17.30, 19.40, 21.50

Rýchlo a zbesilo 2 – Palace/Aupark, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10; Polus, 15.10, 17.15, 21.55

Doba ľadová – Palace/Aupark, 14.55

Telefónna búdka – Palace/Aupark, 14.15, 16.20, 18.25, 20.30, 22.35; Polus, 21.20, 23.00

Lilo a Stitch – Palace/Aupark, 14.30, 16.30

Matrix Reloaded – Polus, 16.00, 18.45

Čert vie prečo – Polus, 14.05

UTOROK 29. JÚL

Hulk – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 15.10; Polus, 15.55

Zločin je extrémny šport – Hviezda – záhradné, 21.15

Čierna mačka, biely kocúr – Mladosť, 18.00

Taxi 2003 – Mladosť, 20.00; FK ic.sk, 18.30; Palace/Aupark, 18.10, 20.10, 22.20; Polus, 13.55, 15.35, 17.20, 19.05, 23.10

Charlieho anjeli: Na plný plyn – Istropolis, 18.00, 20.30; Istota, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 14.10, 15.10, 16.25, 17.25, 18.45, 19.45, 21.00, 22.05; Polus, 14.10, 15.15, 16.15, 17.25, 18.20, 20.30, 22.40

Štvanec – Istropolis, 18.15, 20.15; Palace/Aupark, 14.15, 16.20, 18.25, 20.30, 22.35; Polus, 18.35, 20.40, 22.45

Ako prísť o muža za 10 dní – Istropolis/ArtKino, 17.45

Frida – Istropolis/ArtKino, 20.00; ArtPalace/Aupark, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00; Polus, 19.25

Záhrada – FK ic.sk, 17.45

Pornografický vzťah – FK ic.sk, 18.00

Všetko o mojej matke – FK ic.sk, 18.15

Mexická jazda – FK ic.sk, 19.45

Samotári – FK ic.sk, 20.00

Canterburské poviedky – FK ic.sk, 20.15

Milujte svojho zabijaka – FK ic.sk, 20.30; ArtPalace/Aupark, 19.20, 21.50; Polus, 20.55

Hodina pravdy – Hviezda, 18.30, 20.30; Palace/Aupark, 16.55, 19.15, 21.30; Polus, 17.50, 20.10, 22.30

Neserte nám pestúnku! – Palace/Aupark, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15; Polus, 14.00, 16.05, 18.10, 20.25, 22.35

Chalani to tiež chcú… a stále – Palace/Aupark, 15.45, 17.45, 19.50, 21.55; Polus, 14.35, 16.20

Kurz sebaovládania – Palace/Aupark, 15.45, 18.00, 20.15, 22.25; Polus, 17.30, 19.40, 21.50

Rýchlo a zbesilo 2 – Palace/Aupark, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10; Polus, 15.10, 17.15, 21.55

Doba ľadová – Palace/Aupark, 14.55

Telefónna búdka – Palace/Aupark, 14.15, 16.20, 18.25, 20.30, 22.35; Polus, 21.20, 23.00

Lilo a Stitch – Palace/Aupark, 14.30, 16.30

Matrix Reloaded – Polus, 16.00, 18.45

Čert vie prečo – Polus, 14.05

STREDA 30. JÚL

Hulk – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 15.10; Polus, 15.55

Zločin je extrémny šport – Hviezda/záhradné, 21.15

Taxi 2003 – Mladosť, 17.30, 20.00; FK ic.sk, 18.30; Palace/Aupark, 18.10, 20.10, 22.20; Polus, 13.55, 15.35, 17.20, 19.05, 23.10

Charlieho anjeli: Na plný plyn – Istropolis, 18.00, 20.30; Istota, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 14.10, 15.10, 16.25, 17.25, 18.45, 19.45, 21.00, 22.05; Polus, 14.10, 15.15, 16.15, 17.25, 18.20, 20.30, 22.40

Štvanec – Istropolis, 18.15, 20.15; Palace/Aupark, 14.15, 16.20, 18.25, 20.30, 22.35; Polus, 18.35, 20.40, 22.45

Ako prísť o muža za 10 dní – Istropolis/ArtKino, 17.45

Frida – Istropolis/ArtKino, 20.00; ArtPalace/Aupark, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00; Polus, 19.25

Záhrada – FK ic.sk, 17.45

Pornografický vzťah – FK ic.sk, 11.00, 18.00

Všetko o mojej matke – FK ic.sk, 18.15

Mexická jazda – FK ic.sk, 19.45

Samotári – FK ic.sk, 20.00

Canterburské poviedky – FK ic.sk, 20.15

Milujte svojho zabijaka – FK ic.sk, 20.30; ArtPalace/Aupark, 19.20, 21.50; Polus, 20.55

Idioti – FK Nostalgia, 20.00

Hodina pravdy – Hviezda, 18.30, 20.30; Palace/Aupark, 16.55, 19.15, 21.30; Polus, 17.50, 20.10, 22.30

Neserte nám pestúnku! – Palace/Aupark, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15; Polus, 14.00, 16.05, 18.10, 20.25, 22.35

Chalani to tiež chcú… a stále – Palace/Aupark, 15.45, 17.45, 19.50, 21.55; Polus, 14.35, 16.20

Kurz sebaovládania – Palace/Aupark, 15.45, 18.00, 20.15, 22.25; Polus, 17.30, 19.40, 21.50

Rýchlo a zbesilo 2 – Palace/Aupark, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10; Polus, 15.10, 17.15, 21.55

Doba ľadová – Palace/Aupark, 14.55

Telefónna búdka – Palace/Aupark, 14.15, 16.20, 18.25, 20.30, 22.35; Polus, 21.20, 23.00

Lilo a Stitch – Palace/Aupark, 14.30, 16.30

Matrix Reloaded – Polus, 16.00, 18.45

Čert vie prečo – Polus, 14.00

KONCERTY A PODUJATIA

ŠTVRTOK 24. JÚL

Kultúrne leto 2003

19.00 Cyklus umelecko-publicistických programov Autor a dielo – nádvorie Mirbachovho paláca

20.00 Cyklus komorných koncertov – koncertná sieň Mirbachovho paláca

PIATOK 25. JÚL

18.30 Hudba pri jazere – areál Štrkovec, Drieňová 9

Kultúrne leto 2003

19.00 Cyklus umelecko-publicistických programov Autor a dielo – nádvorie Mirbachovho paláca

20.00 Cyklus Jazzýček – nádvorie Vinohradníckeho múzea, Radničná 1

SOBOTA 26. JÚL

19.00 Anna bál – Vajnory – hádzanárske ihrisko, Rybničná 13

20.00 Anna bál – areál Štrkovec, Drieňová 9

Kultúrne leto 2003

17.00 Tancujeme pri jazere s HS Saturn – Kuchajda

19.00 Cyklus umelecko-publicistických programov Autor a dielo – nádvorie Mirbachovho paláca

20.30 Cyklus komorných programov Brehy– Banana – koncertná sieň Klarisky

NEDEĽA 27. JÚL

16.00 Anna bál – KS Račan, Detvianska 3

Kultúrne leto 2003

19.00 Cyklus umelecko-publicistických programov Autor a dielo – nádvorie Mirbachovho paláca

20.30 Cyklus komorných programov Brehy– Jablkoň – koncertná sieň Klarisky

PONDELOK 28. JÚL

Kultúrne leto 2003

19.00 Cyklus umelecko-publicistických programov Autor a dielo – nádvorie Mirbachovho paláca

20.30 Cyklus komorných programov Brehy – Gregoriánsky chorál – koncertná sieň Klarisky

UTOROK 29. JÚL

Kultúrne leto 2003

19.00 Cyklus umelecko-publicistických programov Autor a dielo – nádvorie Mirbachovho paláca

STREDA 30. JÚL

19.00 The continetals singers – DK Ružinov, Ružinovská 28

Kultúrne leto 2003

19.00 Cyklus umelecko-publicistických programov Autor a dielo – nádvorie Mirbachovho paláca

PRE DETI

ŠTVRTOK 24. JÚL

10.00 Prázdninové prekvapenia – súťažné dopoludnie – SD Trávniky, Nevädzová 4

SOBOTA 26. JÚL

10.00 Anica parádnica – súťaž, kto najrýchlejšie oblečie svojho partnera do farebných kúskov papiera – DK Ružinov, Ružinovská 28

NEDEĽA 27. JÚL

15.00 a 17.00 Dobrodružstvá smelého zemiaka – Bibiana, Panská 41

17.00 Divadlo pod širákom – areál Štrkovec, Drieňová 9

17.00 Magické popoludnie s kúzelníkom Petrom – KZ Petržalka, Rovniankova 3

PONDELOK 28. JÚL

14.00 Prázdninové filmové popoludnie – SD Nivy, Súťažná 18

Kultúrne leto 2003

17.00 Cyklus div. predstavení (Čarodejnica Ivica, Dráčik ohniváčik) – nádvorie Starej radnice

STREDA 30. JÚL

Kultúrne leto 2003

17.00 Cyklus div. predstavení (Jeden deň psíčka a mačičky) – nádvorie starej radnice

DISKOTÉKY

ŠTVRTOK 24. JÚL

Disco a striptíz – Casey, Botanická 35

Thursday tequila disco, DJ Bolívia (Južná Amerika) – Metro music club, Suché mýto 6

Hardcore show, DARwIN a Bridge to solace – galéria DUNA, Radlinského 11

Latest Hits, DJ Melany – Klub 39, Mlynská dolina

PIATOK 25. JÚL

City fun mape, DJ Rasťo – Metro music club, Suché mýto 6

Eurotel easy cup party – Live! Club, Einsteinova 18, Aupark

Rock in Duna, DJ Rado a Siso – Galéria DUNA, Radlinského 11

Country – Mamut Pub, Cintorínska 32

The Best of 39, DJ Vladki – Klub 39, Mlynská dolina

Oldie‘s Disco – Tatra Club, hotel Tatra, Nám. 1. mája 5

SOBOTA 26. JÚL

Anna bál, DJ Rasťo – Metro music club, Suché mýto 6

Dievča leta 2003 – Live! Club, Einsteinova 18, Aupark

Painted Black, DJ Schostek – Galéria DUNA, Radlinského 11

Oldie‘s Disco – Tatra Club, hotel Tatra, Nám. 1. mája 5

Old disco – Mamut Pub, Cintorínska 32

Saturday night fever, DJ Vladki – Klub 39, Mlynská dolina

NEDEĽA 27. JÚL

Detská diskotéka s hrami pre deti, DJs Lucy&Robertko – Metro music club, Suché mýto 6

PONDELOK 28. JÚL

Disko – Casey, Botanická 35

Rock – Corona bar, Gbelská 6

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Rock Party, DJ Mathew – Klub 39, Mlynská dolina

UTOROK 29. JÚL

Legendy rocku č. 2 Queen – Metro music club, Suché mýto 6

DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Oldie Party, DJ Mayyoo – Klub 39, Mlynská dolina

STREDA 30. JÚL

Metro live: Vanilla club – koncert – Metro music club, Suché mýto 6

DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Oldies Hitmania, DJ Mayyoo – Klub 39, Mlynská dolina

VÝSTAVY

Hlavou dolu, Karol Škréta, Melchior Kusell, obrázky jezuitských mučeníkov – SNG, Vodné kasárne, Rázusovo nábr. 2, do 7. septembra

Plagáty z Viedne – SNG, Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra 4, do konca septembra

Východoslovenská galéria 1952 – 2002 (50 rokov výstavnej a zberateľskej činnosti) – SNG, Esterházyho palác, do 21. septembra

Rekonštrukcia a modernizácia areálu SNG, Architektonická súťaž – SNG, Vodné kasárne, do konca septembra

Umelci čistého srdca, naivné ľudové umenie zo zbierky Pavla Konečného – SNG, Galéria insitného umenia – Schaubmarov mlyn, Pezinok-Cajla, do 28. septembra

Václav Cigler a absolventi VŠVU – 1965 – 1979, SNG, Dvorana MK SR, Nám. SNP 33, do 28. septembra

Joseph Beuys: Polentransport 1981 – GMB, Mirbachov palác, do 31. augusta

Cena Oskara Čepana 2003 – GMB, Mirbachov palác, do 31. augusta

Bratislavské podhradie známe, neznáme – GMB, Pálffyho palác, Panská 19, do 31. augusta

Zbrane, pušky a puškárske remeslo, ručné zbrane z obdobia 15. a 20. stor. – SNM, Vajanského nábr. 2, do 31. augusta

Chvála liatine – SNM, Vajanského nábr. 2, do 21. septembra

Sieň slávy slovenského hokeja – Historické múzeum, 2. poschodie Bratislavského hradu, ut – ne 9.00 – 17.00, do 31. júla

Majstrovské diela umenia 20. storočia zo zbierok SNG – Historické múzeum, 2. poschodie Bratislavského hradu, do 31. júla

Historické medzníky Slovenska v 20. storočí – Historické múzeum, 2. poschodie Bratislavského hradu, do 31. júla

Klub textilných výtvarníkov Arttex – libreso História, Bratislavský hrad, 3. posch., ut – ne 9.00 – 16.30, do 31. júla

Tajomná Bratislava – Výstava fotografií Igora Grossmanna, GMB, Primaciálne nám 3, do 5. októbra

Stredoveká kuchyňa v archeologických nálezoch – Archeologické múzeum, Žižkova 12, do septembra

Slovensko pred Veľkou Moravou – Archeologické múzeum, do septembra

Erotika v dávnovekom umení Slovenska – Archeologické múzeum, do septembra

Ondrej IV. (Ondrej Zimka ml.): Venuše atómového veku – Danubiana, Vodné dielo Čunovo, do 2. augusta

Vincent, k 150. výročiu Vincenta van Gogha – Bibiana, do 2. novembra

Dan Meluzín: Torty – galéria Linea, Drieňová 34, po – pia 8.00 – 17.00, do 31. júla

Victor Vasarely – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka ul., do 3. septembra

Pavel Rudolf – galéria Komart, Zámočnícka ul., do 28. septembra

Jana Pivovarníková: Obrazy – Pizzeria, Stará tržnica, Námestie SNP 25, do konca augusta

Vôňa farieb, Zuzana Šujanová (maľované hodvábne odevy), Milan Greguš (šperky), Vít Fila (fotografie) – K-Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 31. augusta

Výtvarný salón 2003 – Metodicko-pedagogické centrum, Tomášikova 4

Daniel Lichard: Svet na dne šálky – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 25. júla

Anastázia Miertušová – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00, do 8. augusta

Múzeum umenia Benešov, tvorba slov. a čes. autorov – galéria fotografie Profil, do 31. augusta

Stano Filko: Sonda egoq 1937 – 2037 – galéria Slovenskej sporiteľne, Zelená 2, ut – ne 12.00 – 18.00, do 7. septembra

Hľadanie svetla, výber z tvorby čes. maliara Zdeňka Hajného a slov. výtv. Gabriela Wagnera – Zichyho palác, Ventúrska 9, do 24. augusta

Anton Čutek: Sochy – Galéria SPP, Dom plynárov, Drevená 4, ut – ne 10.00 – 18.00, do 3. augusta

Architektúra cez objektív – Galéria architektúry SAS, Balassov palác, Panská 15, do 9. augusta

Socha a objekt – Grassalkovichova záhrada, galéria Michalský dvor, galéria Komart (Juraj Opršal, do 28. septembra), GMB Pálffyho palác, Galéria Z – Zichyho palác, do 31. augusta

Andrej Smolák: Obrazy, galéria MIRO, Košická 56, do 30. augusta

Peter Roller – Známky, galéria NOVA, Baštová 2, do 3. augusta

1:1 Študenti VŠVU, galéria MEDIUM, Hviezdoslavovo nám. 18, do 23. augusta

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Vyhrajte letnú dovolenku s víkendovým vydaním denníka SME
  2. Djerba: odlišná príchuť dovolenky v Tunisku
  3. Nalaďte sa na svoje mladšie ja s rádiom Vlna
  4. Toto sú výhody, ktoré majú prémioví predplatitelia na SME.sk
  5. Štyri veci, vďaka ktorým lepšie zvládnete infláciu
  6. Slovákov láka zakladanie fondov, no väčšina preferuje zahraničie
  7. Inovatívna diagnostika - moderná budúcnosť zdravotníctva
  8. Appka, ktorá hľadá predražené platby, je už v slovenskej verzii
  1. Na čo slúžia bubnové kosačky a ako vybrať tú správnu?
  2. V Košiciach vznikla inkluzívna škola s finančnou podporou grantu
  3. Lekár U19: „Majstrovstvá Európy sú pre nás vyvrcholením"
  4. Tatra banka získala 2 prestížne ocenenia
  5. Vyhrajte letnú dovolenku s víkendovým vydaním denníka SME
  6. Djerba: odlišná príchuť dovolenky v Tunisku
  7. Nalaďte sa na svoje mladšie ja s rádiom Vlna
  8. BILLA vstupuje do sveta e-commerce
  1. Analytik Horňák: Niektorí výrobcovia budú musieť znížiť ceny 27 585
  2. Štyri veci, vďaka ktorým lepšie zvládnete infláciu 9 865
  3. Djerba: odlišná príchuť dovolenky v Tunisku 7 528
  4. 91 kreslených správ o Slovensku, Ukrajine a celom svete 4 958
  5. Toto sú výhody, ktoré majú prémioví predplatitelia na SME.sk 3 855
  6. Vyhrajte letnú dovolenku s víkendovým vydaním denníka SME 2 778
  7. Máte v hľadáčiku dovolenku v Turecku? Táto inšpirácia padne vhod 2 332
  8. Mladých inflácia netrápi. Ako zasiahne zábavný priemysel? 1 919
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Blogy SME

  1. Daniel Bíro: V Bratislave malo byť metro. Aké sú história a súčasnosť tohto projektu?
  2. Milota Sidorová: Toto mesto v Taliansku založilo Kanceláriu pre čas. Čaká to aj Bratislavu?
  3. Ľudmila Križanovská: Žobráci v centre Bratislavy. Ľudia v núdzi alebo príživníci?
  4. Anton Sládek: Bratislava - Hviezdoslavovo námestie
  5. Anton Sládek: Bratislava - Heydukova ulica
  6. Anton Sládek: Dunaj XIII. Most Apollo a okolo
  7. Anton Sládek: Bratislava - Vysoká ulica včera a dnes
  8. Anton Sládek: Bratislava - budova bývalej sociálnej poisťovne na Bezručovej - interiér
  1. Soňa Bulbeck: Ako šklbú turistov inde... 9 848
  2. Jiří Ščobák: Ruské straty budú o 20 000 mŕtvych vyššie, než uvádza Ukrajina (analýza situácie na bojisku) 7 236
  3. Věra Tepličková: Mala by som byť po dnešku pokojnejšia, pani Kavecká? 6 644
  4. Post Bellum SK: Kocáb: Boli schopní aj tmu vydávať za dôkaz toho, že tam nie sú jadrové hlavice 5 891
  5. Věra Tepličková: Igi zasa ukazuje figy alebo O tom, ako sa Edo unáhlil 5 816
  6. Felipe Sánchez López: Opatrovatelia alebo novodobí slovenskí otrokári 5 595
  7. Monika Vojčíkova: Nie je Pavlínka ako Pawlinka 4 637
  8. Teodor Pasternák: Posadili ma do "správneho" lietadla. To druhé havarovalo. 3 092
  1. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 42. - Arktída - Príbeh havárie vzducholode Italia podľa priameho účastníka Běhounka
  2. Lívia Hlavačková: Týždenne zjete jednu kreditku v podobe mikroplastov
  3. Jiří Ščobák: Ruské straty budú o 20 000 mŕtvych vyššie, než uvádza Ukrajina (analýza situácie na bojisku)
  4. Jiří Ščobák: Bude Ukrajina po vojne prosperovať? A my s ňou?
  5. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 41. - Arktída - Roald Amundsen, Umberto Nobile a Expedícia Norge - 1926
  6. Jiří Ščobák: Skepsia okolo kryptomien: Ktoré kryptomeny naozaj nie sú pre začiatočníkov?
  7. Monika Nagyova: Nebyť matkou je úžasné
  8. Jiří Ščobák: Mentální cvičení: Určení rizikových bodů a možných tras ruského postupu na Ukrajině
SkryťZatvoriť reklamu