Kultúrne leto
15.00 Cyrano De Cognac, grotesky – Mestské divadlo, Biela 6
19.00 Óda na radosť – Mestské divadlo, Biela 6
KINÁ
Johnny English – Hviezda, 16.00
Frida – Hviezda, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00; Polus, 20.15, 22.35
Ako prísť o muža za 10 dní – Hvieza-záhradné, 21.15
Milujte svojho zabijaka – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00, 22.00; Palace/Aupark, 14.10, 16.55, 19.20, 21.50; Polus, 15.30, 17.50, 20.10, 22.30
Taxi 2003 – Tatra, 18.30, 20.30; Istropolis, 18.30, 20.45; Palace/Aupark, 14.50, 16.50, 18.50, 20.50, 22.50; Polus, 13.50, 15.40, 17.30, 19.20, 21.10, 23.00
Charlieho anjeli: Na plný plyn – Istropolis, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 14.10, 15.10, 16.25, 17.25, 18.45, 19.45, 21.00, 22.00; Polus, 14.00, 16.10, 17.20, 18.20, 19.30, 20.30, 21.40, 22.40
Experiment – Istropolis Artkino, 17.45, 20.00; Palace/Aupark, 21.30
Kurz sebaovládania – Istota, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 15.45, 18.00, 20.15, 22.25; Polus, 16.40, 18.50, 21.00
Modré z neba – FK IC.SK, 17.45
Opití láskou – FK IC.SK, 18.00
Na dno vášne – FK IC.SK, 18.15
Zločin je extrémny šport – FK IC.SK, 18.30
Taliančina pre začiatočníkov – FK IC.SK, 19.45
Nonstop párty – FK IC.SK, 20.00
Hovor s ňou – FK IC.SK, 20.15
Ken Park – FK IC.SK, 20.30
Doba ľadová – Palace/Aupark, 15.30, 17.20
Kráska z Manhattanu – Palace/Aupark, 19.10
Rýchlo a zbesilo 2 – Palace/Aupark, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10; Polus, 18.05, 21.50
Telefónna búdka – Palace/Aupark, 14.15, 16.20, 18.25, 20.30, 22.35; Polus, 20.25, 22.10
Chalani to chcú tiež… a stále – Palace/Aupark, 15.20, 17.20, 19.20; Polus, 14.45, 16.35, 18.30
Pavučina snov – Palace/Aupark, 21.20
Lilo a Stitch – Palace/Aupark, 14.30, 16.25; Polus, 14.50
Identita – Palace/Aupark, 18.20, 20.20, 22.20
Hulk – Palace/Aupark, 15.10, 18.00; Polus, 15.20
Matrix Reloaded – Palace/Aupark, 20.50; Polus, 14.05, 16.30, 19.10
Dvaja pátrači: Spy kids 2 – Polus, 15.15
PRE DETI
7.30 Denné letné tábory – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a
8.30 Letná fotodielnička pre deti – SD Prievoz, Kaštieľska 30
10.00 Dvere dokorán ku hrám, súťaž – M Klub, Rovniankova 3
KONCERTY A PODUJATIA
Kultúrne leto
18.30 Hudba pri jazere – Cultus, Drieňová 9
20.00 Cyklus „Jazzýček“, Traditional Club – Nádvorie Vinohradníckeho paláca, Františkánske nám.
DISKOTÉKY
Oldie‘s Disco – Tatra Club, Hotel Tatra, Nám. 1. mája 5
DJ Pizzaman a DJ Rasťo – Metro Music Club, Suché mýto 6
DJ Rastislav T Lehotský & DJ Live! – Live!Club, Aupark, Einsteinova 18
Bass error – Galéria Duna, Radlinského 11
Country – Mamut Pub, Cintorínska 32
The Best of 39, DJ Vladki – Klub 39, Mlynská dolina