SME
Nedeľa, 26. jún, 2022 | Meniny má Adriána

Kam sa vybrať za kultúrou, zábavou a spoločnosťou

DIVADLÁ

ŠTVRTOK - NEDEĽA

Kultúrne leto

15.00 Cyrano De Cognac, grotesky – Mestské divadlo, Biela 6

19.00 Óda na radosť – Mestské divadlo, Biela 6

PONDELOK 21. JÚL

Kultúrne leto

10.00 Kufor, pantomíma – MKC, Školská 14

UTOROK - STREDA

Kultúrne leto

15.00 Cyrano De Cognac, grotesky – Mestské divadlo, Biela 6

19.00 Óda na radosť – Mestské divadlo, Biela 6

KINÁ

ŠTVRTOK 17. JÚL

Johnny English – Hviezda, 18.00, 20.30

Ako prísť o muža za 10 dní – Hviezda-záhradné, 21.15

Milujte svojho zabijaka – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 14.10, 16.55, 19.20, 21.50; Polus, 15.30, 17.50, 20.10, 22.30

SkryťVypnúť reklamu

Taxi 2003 – Tatra, 18.30, 20.30; Istropolis, 18.30, 20.45; Palace/Aupark, 14.50, 16.50, 18.50, 20.50, 22.50; Polus, 13.50, 15.40, 17.30, 19.20, 21.10, 23.00

Charlieho anjeli: Na plný plyn – Istropolis, 18.00, 20.30, Palace/Aupark, 14.10, 15.10, 16.25, 17.25, 18.45, 19.45, 21.00, 22.00; Polus, 14.00, 16.10, 17.20, 18.20, 19.30, 20.30, 21.40, 22.40

Experiment – Istropolis Artkino, 17.45, 20.00; Palace/Aupark, 21.30

Kurz sebaovládania – Istota, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 15.45, 18.00, 20.15, 22.25; Polus, 16.40, 18.50, 21.00

Modré z neba – FK IC.SK, 17.45

Opití láskou – FK IC.SK, 18.00

Na dno vášne – FK IC.SK, 18.15

Zločin je extrémny šport – FK IC.SK, 18.30

Taliančina pre začiatočníkov – FK IC.SK, 19.45

Nonstop párty – FK IC.SK, 20.00

SkryťVypnúť reklamu

Hovor s ňou – FK IC.SK, 20.15

Ken Park – FK IC.SK, 20.30

Doba ľadová – Palace/Aupark, 15.30, 17.20

Kráska z Manhattanu – Palace/Aupark, 19.10

Rýchlo a zbesilo 2 – Palace/Aupark, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10; Polus, 18.05, 21.50

Telefónna búdka – Palace/Aupark, 14.15, 16.20, 18.25, 20.30, 22.35; Polus, 20.25, 22.10

Chalani to chcú tiež… a stále – Palace/Aupark, 15.20, 17.20, 19.20; Polus, 14.45, 16.35, 18.30

Pavučina snov – Palace/Aupark, 21.20

Lilo a Stitch – Palace/Aupark, 14.30, 16.25; Polus, 14.50

Identita – Palace/Aupark, 18.20, 20.20, 22.20

Hulk – Palace/Aupark, 15.10, 18.00; Polus, 15.20

Matrix Reloaded – Palace/Aupark, 20.50; Polus, 14.05, 16.30, 19.10

Frida – Palace/Aupark, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00; Polus, 20.15, 22.35

SkryťVypnúť reklamu

Dvaja pátrači: Spy Kids 2 – Polus, 15.15

PIATOK 18. JÚL

Johnny English – Hviezda, 16.00

Frida – Hviezda, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00; Polus, 20.15, 22.35

Ako prísť o muža za 10 dní – Hvieza-záhradné, 21.15

Milujte svojho zabijaka – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00, 22.00; Palace/Aupark, 14.10, 16.55, 19.20, 21.50; Polus, 15.30, 17.50, 20.10, 22.30

Taxi 2003 – Tatra, 18.30, 20.30; Istropolis, 18.30, 20.45; Palace/Aupark, 14.50, 16.50, 18.50, 20.50, 22.50; Polus, 13.50, 15.40, 17.30, 19.20, 21.10, 23.00

Charlieho anjeli: Na plný plyn – Istropolis, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 14.10, 15.10, 16.25, 17.25, 18.45, 19.45, 21.00, 22.00; Polus, 14.00, 16.10, 17.20, 18.20, 19.30, 20.30, 21.40, 22.40

Experiment – Istropolis Artkino, 17.45, 20.00; Palace/Aupark, 21.30

Kurz sebaovládania – Istota, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 15.45, 18.00, 20.15, 22.25; Polus, 16.40, 18.50, 21.00

Modré z neba – FK IC.SK, 17.45

Opití láskou – FK IC.SK, 18.00

Na dno vášne – FK IC.SK, 18.15

Zločin je extrémny šport – FK IC.SK, 18.30

Taliančina pre začiatočníkov – FK IC.SK, 19.45

Nonstop párty – FK IC.SK, 20.00

Hovor s ňou – FK IC.SK, 20.15

Ken Park – FK IC.SK, 20.30

Doba ľadová – Palace/Aupark, 15.30, 17.20

Kráska z Manhattanu – Palace/Aupark, 19.10

Rýchlo a zbesilo 2 – Palace/Aupark, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10; Polus, 18.05, 21.50

Telefónna búdka – Palace/Aupark, 14.15, 16.20, 18.25, 20.30, 22.35; Polus, 20.25, 22.10

Chalani to chcú tiež… a stále – Palace/Aupark, 15.20, 17.20, 19.20; Polus, 14.45, 16.35, 18.30

Pavučina snov – Palace/Aupark, 21.20

Lilo a Stitch – Palace/Aupark, 14.30, 16.25; Polus, 14.50

Identita – Palace/Aupark, 18.20, 20.20, 22.20

Hulk – Palace/Aupark, 15.10, 18.00; Polus, 15.20

Matrix Reloaded – Palace/Aupark, 20.50; Polus, 14.05, 16.30, 19.10

Dvaja pátrači: Spy kids 2 – Polus, 15.15

SOBOTA 19. JÚL

Frida – Hviezda, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 11.45, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00; Polus, 20.15, 22.35

Road to Perdition – Hviezda, 16.00

Pavučina snov – Hviezda-záhradné, 21.15

Milujte svojho zabijaka – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00, 22.00; Palace/Aupark, 11.35, 14.10, 16.55, 19.20, 21.50; Polus, 11.05, 13.15, 15.30, 17.50, 20.10, 22.30

Rýchlo a zbesilo 2 – Nádej, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 13.30, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10; Polus, 18.05, 21.50

Taxi 2003 – Tatra, 18.30, 20.30; Istropolis, 18.30, 20.45; Palace/Aupark, 12.50, 14.50, 16.50, 18.50, 20.50, 22.50; Polus, 12.00, 13.50, 15.40, 17.30, 19.20, 21.10, 23.00

Charlieho anjeli: Na plný plyn – Istropolis, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 11.55, 12.40, 14.10, 15.10, 16.25, 17.25, 18.45, 19.45, 21.00, 22.00; Polus, 11.50, 14.00, 16.10, 17.20, 18.20, 19.30, 20.30, 21.40, 22.40

Experiment – Istropolis Artkino, 17.45, 20.00, Palace/Aupark, 21.30

Čert vie prečo – Istota, 15.00

Kurz sebaovládania – Istota, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 13.30, 15.45, 18.00, 20.15, 22.25; Polus, 16.40, 18.50, 21.00

Modré z neba – FK IC.SK, 17.45

Opití láskou – FK IC.SK, 18.00

Na dno vášne – FK IC.SK, 18.15

Zločin je extrémny šport – FK IC.SK, 18.30

Taliančina pre začiatočníkov – FK IC.SK, 19.45

Nonstop párty – FK IC.SK, 20.00

Hovor s ňou – FK IC.SK, 20.15

Ken Park – FK IC.SK, 20.30

Doba ľadová – Palace/Aupark, 11.45, 13.35, 15.30, 17.20

Kráska z Manhattanu – Palace/Aupark, 19.10

Telefónna búdka – Palace/Aupark, 12.10, 14.15, 16.20, 18.25, 20.30, 22.35; Polus, 20.25, 22.10

Chalani to chcú tiež… a stále – Palace/Aupark, 13.20, 15.20, 17.20, 19.20; Polus, 11.00, 12.55, 14.45, 16.35, 18.30

Lilo a Stitch – Palace/Aupark, 12.35, 14.30, 16.25; Polus, 11.10, 13.00, 14.50

Identita – Palace/Aupark, 18.20, 20.20, 22.20

Hulk – Palace/Aupark, 12.10, 15.10, 18.00; Polus, 12.30, 15.20

Matrix Reloaded – Palace/Aupark, 20.50; Polus, 11.30, 14.05, 16.30, 19.10

Dvaja pátrači: Spy kids 2 – Polus, 11.05, 13.10, 15.15

NEDEĽA 20. JÚL

Frida – Hviezda, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 11.45, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00; Polus, 20.15, 22.35

Road to Perdition – Hviezda, 16.00

Pavučina snov – Hviezda-záhradné, 21.15; Palace/Aupark, 21.20

Milujte svojho zabijaka – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 11.35, 14.10, 16.55, 19.20, 21.50; Polus, 11.05, 13.15, 15.30, 17.50, 20.10, 22.30

Rýchlo a zbesilo 2 – Nádej, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 13.30, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10; Polus, 18.05, 21.50

Taxi 2003 – Tatra, 18.30, 20.30; Istropolis, 18.30, 20.45; Palace/Aupark, 12.50, 14.50, 16.50, 18.50, 20.50, 22.50; Polus, 12.00, 13.50, 15.40, 17.30, 19.20, 21.10, 23.00

Charlieho anjeli: Na plný plyn – Istropolis, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 11.55, 12.40, 14.10, 15.10, 16.25, 17.25, 18.45, 19.45, 21.00, 22.00; Polus, 11.50, 14.00, 16.10, 17.20, 18.20, 19.30, 20.30, 21.40, 22.40

Experiment – Istropolis Artkino, 17.45, 20.00; Palace/Aupark, 21.30

Čert vie prečo – Istota, 15.00

Kurz sebaovládania – Istota, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 13.30, 15.45, 18.00, 20.15, 22.25; Polus, 16.40, 18.50, 21.00

Papierové hlavy – FK IC.SK, 17.45

Opití láskou – FK IC.SK, 18.00

Na dno vášne – FK IC.SK, 18.15

Zločin je extrémny šport – FK IC.SK, 18.30

Taliančina pre začiatočníkov – FK IC.SK, 19.45

Nonstop párty – FK IC.SK, 20.00

Hovor s ňou – FK IC.SK, 20.15

Ken Park – FK IC.SK, 20.30

Doba ľadová – Palace/Aupark, 11.45, 13.35, 15.30, 17.20

Kráska z Manhattanu – Palace/Aupark, 19.10

Telefónna búdka – Palace/Aupark, 12.10, 14.15, 16.20, 18.25, 20.30, 22.35; Polus, 20.25, 22.10

Chalani to chcú tiež… a stále – Palace/Aupark, 13.20, 15.20, 17.20, 19.20; Polus, 11.00, 12.55, 14.45, 16.35, 18.30

Lilo a Stitch – Palace/Aupark, 12.35, 14.30, 16.25; Polus, 11.10, 13.00, 14.50

Identita – Palace/Aupark, 18.20, 20.20, 22.20

Hulk – Palace/Aupark, 12.10, 15.10, 18.00; Polus, 12.30, 15.20

Matrix Reloaded – Palace/Aupark, 20.50; Polus, 11.30, 14.05, 16.30, 19.10

Dvaja pátrači: Spy kids 2 – Polus, 11.05, 13.10, 15.15

PONDELOK 21. JÚL

X-men 2 – Hviezda, 18.00, 20.30

Telo na telo – Hviezda-záhradné, 21.15

Milujte svojho zabijaka – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 14.10, 16.55, 19.20, 21.50; Polus, 15.30, 17.50, 20.10, 22.30

Taxi 2003 – Tatra, 18.30, 20.30; Istropolis, 18.30, 20.45; Palace/Aupark, 14.50, 16.50, 18.50, 20.50, 22.50; Polus, 13.50, 15.40, 17.30, 19.20, 21.10, 23.00

Charlieho anjeli: Na plný plyn – Istropolis, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 14.10, 15.10, 16.25, 17.25, 18.45, 19.45, 21.00, 22.00; Polus, 14.00, 16.10, 17.20, 18.20, 19.30, 20.30, 21.40, 22.40

Experiment – Istropolis Artkino, 17.45, 20.00

Frida – Istota, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00; Polus, 20.15, 22.35

Papierové hlavy – FK IC.SK, 17.45

Opití láskou – FK IC.SK, 18.00

Na dno vášne – FK IC.SK, 18.15

Zločin je extrémny šport – FK IC.SK, 18.30

Ráno v Benátkach – FK IC.SK, 19.45

Nonstop párty – FK IC.SK, 20.00

Hovor s ňou – FK IC.SK, 20.15

Ken Park – FK IC.SK, 20.30

Kurz sebaovládania – Palace/Aupark, 15.45, 18.00, 20.15, 22.25; Polus, 16.40, 18.50, 21.00

Doba ľadová – Palace/Aupark, 15.30, 17.20

Kráska z Manhattanu – Palace/Aupark, 19.10

Rýchlo a zbesilo – Palace/Aupark, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10; Polus, 18.05, 21.50

Telefónna búdka – Palace/Aupark, 14.15, 16.20, 18.25, 20.30, 22.35; Polus, 20.25, 22.10

Chalani to chcú tiež… a stále – Palace/Aupark, 15.20, 17.20, 19.20; Polus, 14.45, 16.35, 18.30

Pavučina snov – Palace/Aupark, 21.20

Lilo a Stitch – Palace/Aupark, 14.30, 16.25; Polus, 14.50

Identita – Palace/Aupark, 18.20, 20.20, 22.20

Hulk – Palace/Aupark, 15.10, 18.00; Polus, 15.20

Matrix Reloaded – Palace/Aupark, 20.50; Polus, 14.05, 16.30, 19.10

Experiment – Palace/Aupark, 21.30

Dvaja pátrači: Spy kids 2 – Polus, 15.15

UTOROK 22. JÚL

Ken Park – Hviezda, 18.00, 20.30

Telo na telo – Hviezda-záhradné, 21.15

Milujte svojho zabijaka – Mladosť, 15.15, 20.00; Palace/Aupark, 14.10, 16.55, 19.20, 21.50; Polus, 15.30, 17.50, 20.10, 22.30

Koža anjela – Mladosť, 18.00

Taxi 2003 – Tatra, 18.30, 20.30; Istropolis, 18.30, 20.45; Palace/Aupark, 14.50, 16.50, 18.50, 20.50, 22.50; Polus, 13.50, 15.40, 17.30, 19.20, 21.10, 23.00

Charlieho anjeli: Na plný plyn – Istropolis, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 14.10, 15.10, 16.25, 17.25, 18.45, 19.45, 21.00, 22.00; Polus, 14.00, 16.10, 17.20, 18.20, 19.30, 20.30, 21.40, 22.40

Experiment – Istropolis Artkino, 17.45, 20.00; Palace/Aupark, 21.30

Frida – Istota, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00; Polus, 20.15, 22.35

Papierové hlavy – FK IC.SK, 17.45

Opití láskou – FK IC.SK, 18.00

Na dno vášne – FK IC.SK, 18.15

Zločin je extrémny šport – FK IC.SK, 18.30

Ráno v Benátkach – FK IC.SK, 19.45

Nonstop párty – FK IC.SK, 20.00

Hovor s ňou – FK IC.SK, 20.15

Ken Park – FK IC.SK, 20.30

Kurz sebaovládania – Palace/Aupark, 15.45, 18.00, 20.15, 22.25; Polus, 16.40, 18.50, 21.00

Doba ľadová – Palace/Aupark, 15.30, 17.20

Kráska z Manhattanu – Palace/Aupark, 19.10

Rýchlo a zbesilo 2 – Palace/Aupark, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10; Polus, 18.05, 21.50

Telefónna búdka – Palace/Aupark, 14.15, 16.20, 18.25, 20.30, 22.35; Polus, 20.25, 22.10

Chalani to chcú tiež… a stále – Palace/Aupark, 15.20, 17.20, 19.20; Polus, 14.45, 16.35, 18.30

Pavučina snov – Palace/Aupark, 21.20

Lilo a Stitch – Palace/Aupark, 14.30, 16.25; Polus, 14.50

Identita – Palace/Aupark, 18.20, 20.20, 22.20

Hulk – Palace/Aupark, 15.10, 18.00; Polus, 15.20

Matrix Reloaded – Palace/Aupark, 20.50; Polus, 14.05, 16.30, 19.10

Dvaja pátrači: Spy kids 2 – Polus, 15.15

STREDA 23. JÚL

Ken Park – Hviezda, 18.00, 20.30

Telo na telo – Hviezda-záhradné, 21.15

Milujte svojho zabijaka – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 14.10, 16.55, 19.20, 21.50; Polus, 15.30, 17.50, 20.10, 22.30

Taxi 2003 – Tatra, 18.30, 20.30; Istropolis, 18.30, 20.45; Palace/Aupark, 14.50, 16.50, 18.50, 20.50, 22.50; Polus, 13.50, 15.40, 17.30, 19.20, 21.10, 23.00

Charlieho anjeli: Na plný plyn – Istropolis, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 14.10, 15.10, 16.25, 17.25, 18.45, 19.45, 21.00, 22.00; Polus, 14.00, 16.10, 17.20, 18.20, 19.30, 20.30, 21.40, 22.40

Experiment – Istropolis Artkino, 17.45, 20.00; Palace/Aupark, 21.30

Frida – Istota, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00; Polus, 20.15, 22.35

Pianista – FK Nostalgia, 20.00

Papierové hlavy – FK IC.SK, 17.45

Opití láskou – FK IC.SK, 11.00, 18.00

Na dno vášne – FK IC.SK, 18.15

Zločin je extrémny šport – FK IC.SK, 18.30

Ráno v Benátkach – FK IC.SK, 19.45

Nonstop párty – FK IC.SK, 20.00

Hovor s ňou – FK IC.SK, 20.15

Ken Park – FK IC.SK, 20.30

Kurz sebaovládania – Palace/Aupark, 15.45, 18.00, 20.15, 22.25; Polus, 16.40, 18.50, 21.00

Doba ľadová – Palace/Aupark, 15.30, 17.20

Kráska z Manhattanu – Palace/Aupark, 19.10

Rýchlo a zbesilo 2 – Palace/Aupark, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10; Polus, 18.05, 21.50

Telefónna búdka – Palace/Aupark, 14.15, 16.20, 18.25, 20.30, 22.35; Polus, 20.25, 22.10

Chalani to chcú tiež… a stále – Palace/Aupark, 15.20, 17.20, 19.20; Polus, 14.45, 16.35, 18.30

Pavučina snov – Palace/Aupark, 21.20

Lilo a Stitch – Palace/Aupark, 14.30, 16.25; Polus, 14.50

Identita – Palace/Aupark, 18.20, 20.20, 22.20

Hulk – Palace/Aupark, 15.10, 18.00; Polus, 15.20

Matrix Reloaded – Palace/Aupark, 20.50; Polus, 14.05, 16.30, 19.10

Dvaja pátrači: Spy kids 2 – Polus, 15.15

KONCERTY A PODUJATIA

ŠTVRTOK 17. JÚL

Kultúrne leto

20.00 Cyklus komorných koncertov – KS, Mirbachov palác, Františkánske nám.

PIATOK 18. JÚL

Kultúrne leto

18.30 Hudba pri jazere – Cultus, Drieňová 9

20.00 Cyklus „Jazzýček“, Traditional Club – Nádvorie Vinohradníckeho paláca, Františkánske nám.

SOBOTA 19. JÚL

Kultúrne leto

17.00 Za dychovkou na Kuchajdu s DH Vištučanka – SK, Vajnorská 21

18.30 Hudba pri jazere – Cultus, Drieňová 9

19.00 Belasí, country skupina – Café Restaurant Sľuk, Balkánska 31

20.00 Cyklus komorných koncertov, Kopelmanovo kvarteto (USA) – Zrkadlová sieň, Primaciálny palác, Primaciálne nám.

20.30 Cyklus komorných programov „Brehy“ – KS Klarisky, Farská 4

NEDEĽA 20. JÚL

17.30 Folklórny podvečer – Nádvorie Istra centra, Devínska N. Ves, Istrijská 6

Kultúrne leto

8.00 Beh M. R. Štefánika – Cultus, Drieňová 9

20.00 Cyklus „Excelentné rôznosti“ – Nádvorie Starej radnice

20.00 Hommage a Bach, koncert – Evanjelický kostol, Panenská ul.

PONDELOK 21. JÚL

Kultúrne leto

20.00 Musica Arvensis, koncert – Zrkadlová sieň, Primaciálny palác, Primaciálne nám.

UTOROK 22. JÚL

Kultúrne leto

19.00 Cyklus umelecko-publicistických programov „Autor a dielo“ – Nádvorie, Mirbachov palác, Františkánske nám.

PRE DETI

ŠTVRTOK 17. JÚL

10.00 Prázdninové prekvapenia pre deti – SD Trávniky, Nevädzová 4

10.00 Bratislava – mesto na Dunaji, kvíz pre deti – SD Nivy, Súťažná 18

10.00 Hľadanie pokladu, zábava – Klub 22, Vavilovova 22

PIATOK 18. JÚL

7.30 Denné letné tábory – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

8.30 Letná fotodielnička pre deti – SD Prievoz, Kaštieľska 30

10.00 Dvere dokorán ku hrám, súťaž – M-Klub, Rovniankova 3

NEDEĽA 20. JÚL

15.00 Výmena hračiek – Klub 22, Vavilovova 22

Kultúrne leto

15.00, 17.00 O veľkej repe – Bibiana, Panská 41

17.00 Vodník Čľup – DK Petržalka, Rovniankova 3

PONDELOK 21. JÚL

7.30 Denné letné tábory – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

Denný tábor pre deti od 7 rokov – SD Prievoz, Kaštieľska 30

Kultúrne leto

17.00 Cyklus divadelných predstavení pre deti – Nádvorie Starej radnice

UTOROK 22. JÚL

Denný tábor – SD Prievoz, Kaštieľska 30

10.00 Prázdninové hlavolamy a iné prekvapenia pre deti – SD Trávniky, Nevädzová 4

10.00 Kreslím, tvorím, maľujem – Klub 22, Vavilovova 22

STREDA 23. JÚL

Denný tábor – SD Prievoz, Kaštieľska 30

14.00 Športová kocka – SD Trávniky, Nevädzová 4

10.00 Športujeme za zdravím – SD Nivy, Súťažná 18

10.00 Čo dokáže krieda – Klub 22, Vavilovova 22

Kultúrne leto

17.00 Cyklus divadelných predstavení pre deti – Nádvorie Starej radnice

DISKOTÉKY

ŠTVRTOK 17. JÚL

Disco a striptíz – Casey, Botanická 35

DJ Rasťo – Metro Music Club, Suché mýto 6

Jazz – Mamut Pub, Cintorínska 32

Latest Hits, DJ Melany – Klub 39, Mlynská dolina

PIATOK 18. JÚL

Oldie‘s Disco – Tatra Club, Hotel Tatra, Nám. 1. mája 5

DJ Pizzaman a DJ Rasťo – Metro Music Club, Suché mýto 6

DJ Rastislav Lehotský & DJ Live! – Live!Club, Aupark, Einsteinova 18

Bass error – Galéria Duna, Radlinského 11

Country – Mamut Pub, Cintorínska 32

The Best of 39, DJ Vladki – Klub 39, Mlynská dolina

SOBOTA 19. JÚL

Oldie‘s Disco – Tatra Club, Hotel Tatra, Nám. 1. mája 5

DJ Rasťo – Metro Music Club, Suché mýto 6

Penová šou – Live!Club, Aupark, Einsteinova 18

Freakshow – Galéria Duna, Radlinského 11

Old disco – Mamut Pub, Cintorínska 32

Saturday night fever, DJ Vladki – Klub 39, Mlynská dolina

NEDEĽA 20. JÚL

No Limit – Metro Music Club, Suché mýto 6

PONDELOK 21. JÚL

Disko – Casey, Botanická 35

Rock – Corona bar, Gbelská 6

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Rock Party, DJ Mathew – Klub 39, Mlynská dolina,

UTOROK 22. JÚL

Hity Jadranu – Metro Music Club, Suché mýto 6

DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Oldies Party, DJ Mayyoo – Klub 39, Mlynská dolina

STREDA 23. JÚL

Bobo & YPS – Metro Music Club, Suché mýto 6

DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Oldies Hitmania, DJ Mayyoo – Klub 39, Mlynská dolina

VÝSTAVY

Hlavou dolu, Karol Škréta, Melchior Kusell, SNG, Vodné kasárne, Rázusovo nábr. 2, do 7. septembra

Plagáty z Viedne – SNG, Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra 4, do konca septembra

Východoslovenská galéria 1952 – 2002 (50 rokov výstavnej a zberateľskej činnosti) – SNG, Esterházyho palác, do 21. septembra

Rekonštrukcia a modernizácia areálu SNG, Architektonická súťaž – SNG, Vodné kasárne, do konca septembra

Umelci čistého srdca, naivné ľudové umenie zo zbierky Pavla Konečného – SNG, do 28. septembra

Václav Cigler a absolventi VŠVU – 1965 – 1979, SNG, Dvorana MK SR, Nám. SNP 33, do 28. septembra

Joseph Beuys: Polentransport 1981 – GMB, Mirbachov palác, do 31. augusta

Cena Oskara Čepana 2003 – GMB, Mirbachov palác, do 31. augusta

Bratislavské podhradie známe, neznáme – GMB, Pálffyho palác, Panská 19, do 31. augusta

Zbrane, pušky a puškárske remeslo, ručné zbrane z obdobia 15. a 20. stor. – SNM, Vajanského nábr. 2, do 31. augusta

Chvála liatine – SNM, Vajanského nábr. 2, do 21. septembra

Sieň slávy slovenského hokeja – Historické múzeum, 2. poschodie Bratislavského hradu, ut – ne 9.00 – 17.00, do 31. júla

Majstrovské diela umenia 20. storočia zo zbierok SNG – Historické múzeum, Hrad, do 31. júla

Historické medzníky Slovenska v 20. storočí – Historické múzeum, Hrad, do 31. júla

Klub textilných výtvarníkov Arttex – Libresso História, Hrad, ut – ne 9.00 – 16.30, do 31. júla

Tajomná Bratislava – Výstava fotografií Igora Grossmanna, MMB, Primaciálne nám 3, do 5. októbra

Stredoveká kuchyňa v archeologických nálezoch – Archeologické múzeum, Žižkova 12, do septembra

Slovensko pred Veľkou Moravou – Archeologické múzeum, do septembra

Erotika v dávnovekom umení Slovenska – Archeologické múzeum, do septembra

Ondrej IV. (Ondrej Zimka ml.): Venuše atómového veku – Danubiana, Vodné dielo Čunovo, do 2. augusta

Vincent, k 150. výročiu Vincenta van Gogha – Bibiana, do 2. novembra

Dan Meluzín: Torty – galéria Linea, Drieňová 34, po – pia 8.00 – 17.00, do 31. júla

Victor Vasarely – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka ul., do 3. septembra

Pavel Rudolf – galéria Komart, Zámočnícka ul., do 28. septembra

Jana Pivovarníková: Obrazy – Pizzeria, Stará tržnica, Námestie SNP 25, do konca augusta

Vôňa farieb, Zuzana Šujanová (maľované hodvábne odevy), Milan Greguš (šperky), Vít Fila (fotografie) – K-Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 31. augusta

Výtvarný salón 2003 – Metodicko-pedagogické centrum, Tomášikova 4

Daniel Lichard: Svet na dne šálky – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 25. júla

Peter Mesiarik a Rasťo Turek – K. F. A. Gallery, Karpatská 11, do 18. júla

Anastázia Miertušová – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00, do 8. augusta

Múzeum umenia Benešov, tvorba slov. a čes. autorov – galéria fotografie Profil, do 31. augusta

Stano Filko: Sonda egoq 1937 – 2037 – galéria Slovenskej sporiteľne, Zelená 2, ut – ne 12.00 – 18.00, do 7. septembra

Hľadanie svetla, výber z tvorby Zdeňka Hajného a výtv. Gabriela Wagnera – Zichyho palác, do 24. augusta

Anton Čutek: Sochy – galéria SPP, Dom plynárov, Drevená 4, ut – ne 10.00 – 18.00, do 3. augusta

Socha a objekt – Grassalkovichova záhrada, galéria Michalský dvor, galéria Komart (Juraj Opršal, do 28. septembra), GMB Pálffyho palác, Galéria Z – Zichyho palác, do 31. augusta

Andrej Smolák: Obrazy, Galéria MIRO, Košická 56, do 30. augusta

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Vyhrajte letnú dovolenku s víkendovým vydaním denníka SME
  2. Nalaďte sa na svoje mladšie ja s rádiom Vlna
  3. Djerba: odlišná príchuť dovolenky v Tunisku
  4. Štyri veci, vďaka ktorým lepšie zvládnete infláciu
  5. Toto sú výhody, ktoré majú prémioví predplatitelia na SME.sk
  6. Inovatívna diagnostika - moderná budúcnosť zdravotníctva
  7. Slovákov láka zakladanie fondov, no väčšina preferuje zahraničie
  8. Appka, ktorá hľadá predražené platby, je už v slovenskej verzii
  1. Na čo slúžia bubnové kosačky a ako vybrať tú správnu?
  2. V Košiciach vznikla inkluzívna škola s finančnou podporou grantu
  3. Lekár U19: „Majstrovstvá Európy sú pre nás vyvrcholením"
  4. Tatra banka získala 2 prestížne ocenenia
  5. Vyhrajte letnú dovolenku s víkendovým vydaním denníka SME
  6. Djerba: odlišná príchuť dovolenky v Tunisku
  7. Nalaďte sa na svoje mladšie ja s rádiom Vlna
  8. BILLA vstupuje do sveta e-commerce
  1. Analytik Horňák: Niektorí výrobcovia budú musieť znížiť ceny 27 509
  2. Štyri veci, vďaka ktorým lepšie zvládnete infláciu 9 721
  3. Djerba: odlišná príchuť dovolenky v Tunisku 7 018
  4. 91 kreslených správ o Slovensku, Ukrajine a celom svete 4 911
  5. Toto sú výhody, ktoré majú prémioví predplatitelia na SME.sk 3 829
  6. Máte v hľadáčiku dovolenku v Turecku? Táto inšpirácia padne vhod 3 145
  7. Vyhrajte letnú dovolenku s víkendovým vydaním denníka SME 2 728
  8. Jedinečný rodinný All Inclusive hotel vás privíta aj toto leto! 2 295
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Blogy SME

  1. Milota Sidorová: Toto mesto v Taliansku založilo Kanceláriu pre čas. Čaká to aj Bratislavu?
  2. Ľudmila Križanovská: Žobráci v centre Bratislavy. Ľudia v núdzi alebo príživníci?
  3. Daniel Bíro: V Bratislave malo byť metro. Aké sú história a súčasnosť tohto projektu?
  4. Anton Sládek: Bratislava - Hviezdoslavovo námestie
  5. Matej Vagač: Ukradnutý verejný priestor. V Horskom parku sú porušené vlastnícke práva.
  6. Anton Sládek: Dunaj XIII. Most Apollo a okolo
  7. Anton Sládek: Bratislava - Vysoká ulica včera a dnes
  8. Martin Pekár: Prečo limit 130 km/h život v Bratislave nezlepší
  1. Soňa Bulbeck: Ako šklbú turistov inde... 9 681
  2. Jiří Ščobák: Ruské straty budú o 20 000 mŕtvych vyššie, než uvádza Ukrajina (analýza situácie na bojisku) 7 206
  3. Věra Tepličková: Mala by som byť po dnešku pokojnejšia, pani Kavecká? 6 777
  4. Post Bellum SK: Kocáb: Boli schopní aj tmu vydávať za dôkaz toho, že tam nie sú jadrové hlavice 5 878
  5. Věra Tepličková: Igi zasa ukazuje figy alebo O tom, ako sa Edo unáhlil 5 809
  6. Felipe Sánchez López: Opatrovatelia alebo novodobí slovenskí otrokári 5 626
  7. Monika Vojčíkova: Nie je Pavlínka ako Pawlinka 4 748
  8. Teodor Pasternák: Posadili ma do "správneho" lietadla. To druhé havarovalo. 3 749
  1. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 42. - Arktída - Príbeh havárie vzducholode Italia podľa priameho účastníka Běhounka
  2. Lívia Hlavačková: Týždenne zjete jednu kreditku v podobe mikroplastov
  3. Jiří Ščobák: Ruské straty budú o 20 000 mŕtvych vyššie, než uvádza Ukrajina (analýza situácie na bojisku)
  4. Jiří Ščobák: Bude Ukrajina po vojne prosperovať? A my s ňou?
  5. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 41. - Arktída - Roald Amundsen, Umberto Nobile a Expedícia Norge - 1926
  6. Jiří Ščobák: Skepsia okolo kryptomien: Ktoré kryptomeny naozaj nie sú pre začiatočníkov?
  7. Monika Nagyova: Nebyť matkou je úžasné
  8. Jiří Ščobák: Mentální cvičení: Určení rizikových bodů a možných tras ruského postupu na Ukrajině
SkryťZatvoriť reklamu