ŠTVRTOK 10. JÚL
Kultúrne leto 2003
15.00 Cyrano de Cognac – Mestské divadlo, Biela 6
19.00 Óda na radosť – Mestské divadlo, Biela 6
PIATOK 11. JÚL
Kultúrne leto 2003
15.00 Cyrano de Cognac – Mestské divadlo, Biela 6
19.00 Óda na radosť – Mestské divadlo, Biela 6
SOBOTA 12. JÚL
Kultúrne leto 2003
15.00 Cyrano de Cognac – Mestské divadlo, Biela 6
19.00 Óda na radosť – Mestské divadlo, Biela 6
NEDEĽA 13. JÚL
Kultúrne leto 2003
15.00 Cyrano de Cognac – Mestské divadlo, Biela 6
PONDELOK 14. JÚL
Kultúrne leto 2003
17.00 Cyklus div. predstavení pre deti – Nádvorie Starej radnice
UTOROK 15. JÚL
Kultúrne leto 2003
15.00 Cyrano de Cognac – Mestské divadlo, Biela 6
19.00 Óda na radosť – Mestské divadlo, Biela 6
STREDA 16. JÚL
Kultúrne leto 2003
15.00 Cyrano de Cognac – Mestské divadlo, Biela 6
19.00 Óda na radosť – Mestské divadlo, Biela 6
KINÁ
ŠTVRTOK 10. JÚL
Telefónna búdka – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 15.00, 16.45, 18.30, 20.20; Palace/Aupark, 14.15, 16.20, 18.25, 20.30, 22.35
Matrix Reloaded – Hviezda/záhradné, 21.15; Polus, 14.20, 19.30, 22.20; Palace/Aupark, 15.10, 18.00, 20.50
Frida – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Polus, 19.15, 21.40; ARTPalace/Aupark, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00
Kurz sebaovládania – Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 14.05, 16.10, 18.15, 20.25, 22.35; Palace/Aupark, 15.45, 18.00, 20.15, 22.25
Taxi 2003 – Istropolis, 18.30, 20.45; Tatra, 18.30, 20.30; Polus, 15.20, 17.10, 19.00, 20.50, 22.40; Palace/Aupark, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45, 22.45
Gangy New Yorku – Istropolis/ArtKino, 19.30
Rivers of Babylon – FK ic.sk, 17.45
Chalani to tiež chcú, … a stále – FK ic.sk, 18.00; Istota, 17.30, 20.00; Polus, 15.25, 17.25, 21.10; Palace/Aupark, 15.20, 17.20, 19.20, 21.20
Ivanovo detstvo – FK ic.sk, 18.15
Kameňák – FK ic.sk, 18.30
Smrť v Benátkach – FK ic.sk, 19.45
Jackie Brownová – FK ic.sk, 20.00
Quo Vadis – FK ic.sk, 20.15
Pianista – FK ic.sk, 20.30
Hulk – Polus, 14.45, 17.30, 20.15; Palace/Aupark, 16.10, 19.00, 21.50
Zločin je extrémny šport – Polus, 17.20, 19.20, 23.05; Palace/Aupark, 16.40, 21.15
Identita – Polus, 18.15, 22.30; Palace/Aupark, 18.20, 20.20, 22.20
Rýchlo a zbesilo 2 – Polus, 15.30, 17.40, 19.50, 22.00; Palace/Aupark, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10
Dvaja pátrači: Spy kids 2 – Polus, 15.15
Kráska z Manhattanu – Polus, 17.15; Palace/Aupark, 19.10
Doba ľadová – Palace/Aupark, 15.30, 17.20
Lilo a Stitch – Palace/Aupark, 14.30, 16.25
Medové týždne – Palace/Aupark, 15.05, 17.10
Pavučina snov – Palace/Aupark, 19.15, 21.50
Šanghajskí rytieri – Palace/Aupark, 14.25, 18.35
Experiment – ArtPalace/Aupark, 21.30
PIATOK 11. JÚL
Telefónna búdka – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 15.00, 16.45, 18.30, 20.20; Palace/Aupark, 14.15, 16.20, 18.25, 20.30, 22.35
Ken Park – Hviezda/záhradné, 21.15
Frida – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00, 22.05; Polus, 19.15, 21.40; ARTPalace/Aupark, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00
Kurz sebaovládania – Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 14.05, 16.10, 18.15, 20.25, 22.35; Palace/Aupark, 15.45, 18.00, 20.15, 22.25
Taxi 2003 – Istropolis, 18.30, 20.45; Tatra, 18.30, 20.30; Polus, 15.20, 17.10, 19.00, 20.50, 22.40; Palace/Aupark, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45, 22.45
Gangy New Yorku – Istropolis/ArtKino, 19.30
Rivers of Babylon – FK ic.sk, 17.45
Chalani to tiež chcú, … a stále – FK ic.sk, 18.00; Istota, 17.30, 20.00; Polus, 15.25, 17.25, 21.10; Palace/Aupark, 15.20, 17.20, 19.20, 21.20
Ivanovo detstvo – FK ic.sk, 18.15
Korida láska – FK ic.sk, 18.30
Smrť v Benátkach – FK ic.sk, 19.45
Jackie Brownová – FK ic.sk, 20.00
Quo Vadis – FK ic.sk, 20.15
Pianista – FK ic.sk, 20.30
Hulk – Polus, 14.45, 17.30, 20.15, 23.00; Palace/Aupark, 16.10, 19.00, 21.50
Zločin je extrémny šport – Polus, 17.20, 19.20, 23.05; Palace/Aupark, 16.40, 21.15
Identita – Polus, 18.15, 22.30; Palace/Aupark, 18.20, 20.20, 22.20
Rýchlo a zbesilo 2 – Polus, 15.30, 17.40, 19.50, 22.00; Palace/Aupark, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10
Dvaja pátrači: Spy kids 2 – Polus, 15.15
Matrix Reloaded – Polus, 14.20, 19.30, 22.20; Palace/Aupark, 15.10, 18.00, 20.50
Kráska z Manhattanu – Polus, 17.15; Palace/Aupark, 19.10
Doba ľadová – Palace/Aupark, 15.30, 17.20
Lilo a Stitch – Palace/Aupark, 14.30, 16.25
Medové týždne – Palace/Aupark, 15.05, 17.10
Pavučina snov – Palace/Aupark, 19.15, 21.50
Šanghajskí rytieri – Palace/Aupark, 14.25, 18.35
Experiment – ArtPalace/Aupark, 21.30
SOBOTA 12. JÚL
Telefónna búdka – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 11.20, 13.15, 15.00, 16.45, 18.30, 20.20; Palace/Aupark, 12.10, 14.15, 16.20, 18.25, 20.30, 22.35
Ken Park – Hviezda/záhradné, 21.15
Frida – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00, 22.05; Polus, 19.15, 21.40; ArtPalace/Aupark, 11.45, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00
Ako prísť o muža za 10 dní – Nádej, 17.30, 20.00
Kurz sebaovládania – Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 11.55, 14.05, 16.10, 18.15, 20.25, 22.35; Palace/Aupark, 13.30, 15.45, 18.00, 20.15, 22.25
Taxi 2003 – Istropolis, 18.30, 20.45; Tatra, 18.30, 20.30; Polus, 11.40, 13.30, 15.20, 17.10, 19.00, 20.50, 22.40; Palace/Aupark, 12.45, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45, 22.45
Gangy New Yorku – Istropolis/ArtKino, 19.30
Rivers of Babylon – FK ic.sk, 17.45
Chalani to tiež chcú, … a stále – FK ic.sk, 18.00; Istota, 17.30, 20.00; Polus, 11.25, 13.25, 15.25, 17.25, 21.10; Palace/Aupark, 13.20, 15.20, 17.20, 19.20, 21.20
Ivanovo detstvo – FK ic.sk, 18.15
Korida láska – FK ic.sk, 18.30
Smrť v Benátkach – FK ic.sk, 19.45
Jackie Brownová – FK ic.sk, 20.00
Quo Vadis – FK ic.sk, 20.15
Pianista – FK ic.sk, 20.30
Doba ľadová – Istota, 15.00
Hulk – Polus, 12.00, 14.45, 17.30, 20.15, 23.00; Palace/Aupark, 12.30, 16.10, 19.00, 21.50
Zločin je extrémny šport – Polus, 17.20, 19.20, 23.05; Palace/Aupark, 12.20, 16.40, 21.15
Identita – Polus, 18.15, 22.30; Palace/Aupark, 18.20, 20.20, 22.20
Rýchlo a zbesilo 2 – Polus, 11.10, 13.20, 15.30, 17.40, 19.50, 22.00; Palace/Aupark, 13.30, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10
Dvaja pátrači: Spy kids 2 – Polus, 15.15
Matrix Reloaded – Polus, 11.30, 14.20, 19.30, 22.20; Palace/Aupark, 12.10, 15.10, 18.00, 20.50
Lilo a Stitch – Polus, 11.35, 13.25; Palace/Aupark, 12.35, 14.30, 16.25
Kráska z Manhattanu – Polus, 17.15; Palace/Aupark, 19.10
Doba ľadová – Palace/Aupark, 11.45, 13.35, 15.30, 17.20
Medové týždne – Palace/Aupark, 13.00, 15.05, 17.10
Pavučina snov – Palace/Aupark, 19.15, 21.50
Šanghajskí rytieri – Palace/Aupark, 14.25, 18.35
Experiment – ArtPalace/Aupark, 21.30
NEDEĽA 13. JÚL
Telefónna búdka – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 11.20, 13.15, 15.00, 16.45, 18.30, 20.20; Palace/Aupark, 12.10, 14.15, 16.20, 18.25, 20.30, 22.35
Ken Park – Hviezda/záhradné, 21.15
Frida – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Polus, 19.15, 21.40; ArtPalace/Aupark, 11.45, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00
Ako prísť o muža za 10 dní – Nádej, 17.30, 20.00
Kurz sebaovládania – Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 11.55, 14.05, 16.10, 18.15, 20.25, 22.35; Palace/Aupark, 13.30, 15.45, 18.00, 20.15, 22.25
Taxi 2003 – Istropolis, 18.30, 20.45; Tatra, 18.30, 20.30; Polus, 11.40, 13.30, 15.20, 17.10, 19.00, 20.50, 22.40; Palace/Aupark, 12.45, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45, 22.45
Gangy New Yorku – Istropolis/ArtKino, 19.30
Rivers of Babylon – FK ic.sk, 17.45
Chalani to tiež chcú, … a stále – FK ic.sk, 18.00; Istota, 17.30, 20.00; Polus, 11.25, 13.25, 15.25, 17.25, 21.10; Palace/Aupark, 13.20, 15.20, 17.20, 19.20, 21.20
Ivanovo detstvo – FK ic.sk, 18.15
Korida láska – FK ic.sk, 18.30
Smrť v Benátkach – FK ic.sk, 19.45
Jackie Brownová – FK ic.sk, 20.00
Quo Vadis – FK ic.sk, 20.15
Pianista – FK ic.sk, 20.30
Myšiak Stuart Little 2 – Istota, 15.00
Hulk – Polus, 12.00, 14.45, 17.30, 20.15; Palace/Aupark, 12.30, 16.10, 19.00, 21.50
Zločin je extrémny šport – Polus, 17.20, 19.20, 23.05; Palace/Aupark, 12.20, 16.40, 21.15
Identita – Polus, 18.15, 22.30; Palace/Aupark, 18.20, 20.20, 22.20
Rýchlo a zbesilo 2 – Polus, 11.10, 13.20, 15.30, 17.40, 19.50, 22.00; Palace/Aupark, 13.30, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10
Dvaja pátrači: Spy kids 2 – Polus, 15.15
Matrix Reloaded – Polus, 11.30, 14.20, 19.30, 22.20; Palace/Aupark, 12.10, 15.10, 18.00, 20.50
Lilo a Stitch – Polus, 11.35, 13.25; Palace/Aupark, 12.35, 14.30, 16.25
Kráska z Manhattanu – Polus, 17.15; Palace/Aupark, 19.10
Doba ľadová – Palace/Aupark, 11.45, 13.35, 15.30, 17.20
Medové týždne – Palace/Aupark, 13.00, 15.05, 17.10
Pavučina snov – Palace/Aupark, 19.15, 21.50
Šanghajskí rytieri – Palace/Aupark, 14.25, 18.35
Experiment – ArtPalace/Aupark, 21.30
PONDELOK 14. JÚL
Telefónna búdka – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 15.00, 16.45, 18.30, 20.20; Palace/Aupark, 14.15, 16.20, 18.25, 20.30, 22.35
Mexická jazda – Hviezda/záhradné, 21.15
Frida – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Polus, 19.15, 21.40; ArtPalace/Aupark, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00
Kurz sebaovládania – Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 14.05, 16.10, 18.15, 20.25, 22.35; Palace/Aupark, 15.45, 18.00, 20.15, 22.25
Taxi 2003 – Istropolis, 18.30, 20.45; Tatra, 18.30, 20.30; Polus, 15.20, 17.10, 19.00, 20.50, 22.40; Palace/Aupark, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45, 22.45
Gangy New Yorku – Istropolis/ArtKino, 19.30
Modré z neba – FK ic.sk, 17.45
Chalani to tiež chcú, … a stále – FK ic.sk, 18.00; Istota, 17.30, 20.00; Polus, 15.25, 17.25, 21.10; Palace/Aupark, 15.20, 17.20, 19.20, 21.20
Zrkadlo – FK ic.sk, 18.15
Andrej Rubľov – FK ic.sk, 18.30
Taliančina pre začiatočníkov – FK ic.sk, 19.45
Strach a hnus v Las Vegas – FK ic.sk, 20.00
Solaris – FK ic.sk, 20.15
Pianista – FK ic.sk, 20.30
Hulk – Polus, 14.45, 17.30, 20.15; Palace/Aupark, 16.10, 19.00, 21.50
Zločin je extrémny šport – Polus, 17.20, 19.20, 23.05; Palace/Aupark, 16.40, 21.15
Identita – Polus, 18.15, 22.30; Palace/Aupark, 18.20, 20.20, 22.20
Rýchlo a zbesilo 2 – Polus, 15.30, 17.40, 19.50, 22.00; Palace/Aupark, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10
Dvaja pátrači: Spy kids 2 – Polus, 15.15
Matrix Reloaded – Polus, 14.20, 19.30, 22.20; Palace/Aupark, 15.10, 18.00, 20.50
Kráska z Manhattanu – Polus, 17.15; Palace/Aupark, 19.10
Doba ľadová – Palace/Aupark, 15.30, 17.20
Lilo a Stitch – Palace/Aupark, 14.30, 16.25
Medové týždne – Palace/Aupark, 15.05, 17.10
Pavučina snov – Palace/Aupark, 19.15, 21.50
Šanghajskí rytieri – Palace/Aupark, 14.25, 18.35
Experiment – ArtPalace/Aupark, 21.30
UTOROK 15. JÚL
Telefónna búdka – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 15.00, 16.45, 18.30, 20.20; Palace/Aupark, 14.15, 16.20, 18.25, 20.30, 22.35
Mexická jazda – Hviezda/záhradné, 21.15
Frida – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Polus, 19.15, 21.40; ArtPalace/Aupark, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00
Kurz sebaovládania – Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 14.05, 16.10, 18.15, 20.25, 22.35; Palace/Aupark, 15.45, 18.00, 20.15, 22.25
Taxi 2003 – Istropolis, 18.30, 20.45; Tatra, 18.30, 20.30; Polus, 15.20, 17.10, 19.00, 20.50, 22.40; Palace/Aupark, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45, 22.45
Gangy New Yorku – Istropolis/ArtKino, 19.30
Modré z neba – FK ic.sk, 17.45
Chalani to tiež chcú, … a stále – FK ic.sk, 18.00; Polus, 15.25, 17.25, 21.10; Palace/Aupark, 15.20, 17.20, 19.20, 21.20
Zrkadlo – FK ic.sk, 18.15
Andrej Rubľov – FK ic.sk, 18.30
Taliančina pre začiatočníkov – FK ic.sk, 19.45
Strach a hnus v Las Vegas – FK ic.sk, 20.00
Solaris – FK ic.sk, 20.15
Pianista – FK ic.sk, 20.30; Istota, 19.30
Hulk – Polus, 14.45, 17.30, 20.15; Palace/Aupark, 16.10, 19.00, 21.50
Zločin je extrémny šport – Polus, 17.20, 19.20, 23.05; Palace/Aupark, 16.40, 21.15
Identita – Polus, 18.15, 22.30; Palace/Aupark, 18.20, 20.20, 22.20
Rýchlo a zbesilo 2 – Polus, 15.30, 17.40, 19.50, 22.00; Palace/Aupark, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10
Dvaja pátrači: Spy kids 2 – Polus, 15.15
Matrix Reloaded – Polus, 14.20, 19.30, 22.20; Palace/Aupark, 15.10, 18.00, 20.50
Kráska z Manhattanu – Polus, 17.15; Palace/Aupark, 19.10
Doba ľadová – Palace/Aupark, 15.30, 17.20
Lilo a Stitch – Palace/Aupark, 14.30, 16.25
Medové týždne – Palace/Aupark, 15.05, 17.10
Pavučina snov – Palace/Aupark, 19.15, 21.50
Šanghajskí rytieri – Palace/Aupark, 14.25, 18.35
Experiment – ArtPalace/Aupark, 21.30
STREDA 16. JÚL
Nonstop párty – FK Nostalgia, 20.00
Telefónna búdka – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 15.00, 16.45, 18.30, 20.20; Palace/Aupark, 14.15, 16.20, 18.25, 20.30, 22.35
Ako prísť o muža za 10 dní – Hviezda/záhradné, 21.15
Frida – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Polus, 19.15, 21.40; ArtPalace/Aupark, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00
Kurz sebaovládania – Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 14.05, 16.10, 18.15, 20.25, 22.35; Palace/Aupark, 15.45, 18.00, 20.15, 22.25
Taxi 2003 – Istropolis, 18.30, 20.45; Tatra, 18.30, 20.30; Polus, 15.20, 17.10, 19.00, 20.50, 22.40; Palace/Aupark, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45, 22.45
Gangy New Yorku – Istropolis/ArtKino, 19.30
Modré z neba – FK ic.sk, 17.45
Chalani to tiež chcú, … a stále – FK ic.sk, 18.00; Polus, 15.25, 17.25, 21.10; Palace/Aupark, 15.20, 17.20, 19.20, 21.20
Zrkadlo – FK ic.sk, 18.15
Andrej Rubľov – FK ic.sk, 18.30
Taliančina pre začiatočníkov – FK ic.sk, 19.45
Strach a hnus v Las Vegas – FK ic.sk, 20.00
Solaris – FK ic.sk, 20.15
Pianista – FK ic.sk, 11.00, 20.30; Pianista, 19.30
Hulk – Polus, 14.45, 17.30, 20.15; Palace/Aupark, 16.10, 19.00, 21.50
Zločin je extrémny šport – Polus, 17.20, 19.20, 23.05; Palace/Aupark, 16.40, 21.15
Identita – Polus, 18.15, 22.30; Palace/Aupark, 18.20, 20.20, 22.20
Rýchlo a zbesilo 2 – Polus, 15.30, 17.40, 19.50, 22.00; Palace/Aupark, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10
Dvaja pátrači: Spy kids 2 – Polus, 15.15
Matrix Reloaded – Polus, 14.20, 19.30, 22.20; Palace/Aupark, 15.10, 18.00, 20.50
Kráska z Manhattanu – Polus, 17.15; Palace/Aupark, 19.10
Doba ľadová – Palace/Aupark, 15.30, 17.20
Lilo a Stitch – Palace/Aupark, 14.30, 16.25
Medové týždne – Palace/Aupark, 15.05, 17.10
Pavučina snov – Palace/Aupark, 19.15, 21.50
Šanghajskí rytieri – Palace/Aupark, 14.25, 18.35
Experiment – ArtPalace/Aupark, 21.30
DISKOTÉKY
ŠTVRTOK 10. JÚL
Vysielanie pre pamätníkov, oldies párty – Metro music club, Suché mýto 6
PIATOK 11. JÚL
Oldie‘s disco – Tatra club. Nám. 1. mája 5
Sestričky z Kramárov, DJ Rasťo – Metro music club, Suché mýto 6
Best DJs Gallery: To najlepšie z bratislavských diskoték – Live!Club, Einsteinova 18, Aupark
SOBOTA 12. JÚL
Oldie‘s disco – Tatra club. Nám. 1. mája 5
Metro Tequila Exotica Night, DJ Pizzaman – Metro music club, Suché mýto 6
Best DJs Gallery: To najlepšie z bratislavských diskoték – Live!Club, Einsteinova 18, Aupark
NEDEĽA 13. JÚL
Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9
Na želanie – KGB, Obchodná 52
PONDELOK 14. JÚL
Disko – Casey, Botanická 35
Rock – Corona bar, Gbelská 6
Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9
UTOROK 15. JÚL
Legendy rocku č. 1: ZZ TOP, profily albumov – Metro music club, Suché mýto 6
Citrusová noc, DJ Jaro – Casey, Botanická 35
STREDA 16. JÚL
Koncert skupiny The Chrobáci – Metro music club, Suché mýto 6
Back To ‘80, DJ Jaro – Casey, Botanická 35
PRE DETI
ŠTVRTOK 10. JÚL
14.00 Zábavné súťaže pre deti – Areál Štrkovec, Drieňová 9
PIATOK 11. JÚL
14.00 Výstava detských architektonických návrhov areálu Štrkovec – Areál Štrkovec, Drieňová 9
SOBOTA 12. JÚL
10.00 Ružinovký štipec (výtvarná tvorba + výstava prác) – DK Ružinov, Ružinovská 28
NEDEĽA 13. JÚL
15.00 Detská diskotéka s hrami pre deti, DJs Lucy & Robertko – Metro music club, Suché mýto 6
17.00 Divadlo pod širákom, rozprávka – Areál Štrkovec, Drieňová 9
PONDELOK 14. JÚL
14.00 Prázdninové filmové popoludnie pre deti – SD Nivy, Súťažná 18
Kultúrne leto 2003
17.00 Cyklus divadelných predstavení pre deti: T. Kubička – M. Kasprzyk: Gašparkove huncútstva – Nádvorie Starej radnice
UTOROK 15. JÚL
10.00 Prázdninové hlavolamy a iné prekvapenia – SD Trávniky, Nevädzová 4
STREDA 16. JÚL
14.00 Športová kocka, pohybovo-športové hry – SD Trávniky, Nevädzová 4
Kultúrne leto 2003:
17.00 Cyklus divadelných predstavení pre deti: M. Kasprzyk: Rozprávka o tom, ako zlý kráľ zostal úplne sám – Nádvorie Starej radnice
KONCERTY A PODUJATIA
ŠTVRTOK 10. JÚL
Kultúrne leto 2003
20.00 Cyklus komorných koncertov: Európska hudobná akadémia Schengen, J. Horváth (husle), Olesya Kurylyak (klavír), Elena Händler (kavír) – Koncertná sieň Mirbachovho paláca
PIATOK 11. JÚL
17.00 Spoločné vystúpenie – írske tance Avalon a historický šerm Vargar – Areál Štrkovec, Drieňová 9
Kultúrne leto 2003
20.00 Cyklus „Jazzýček“: Jazz Quintet Dušana Húščavu – Nádvorie Vinohradníckeho múzea, Radničná 1
SOBOTA 12. JÚL
17.00 Tancujeme pri jazere, hudobná skupina Color – Kuchajda
Kultúrne leto 2003
15.00 Letné decibely, hudobné skupiny – Areál Štrkovec, Drieňová 9
18.30 Promenádny koncert – Park pri pomníku padlých v Rači
20.30 Cyklus „Excelentné rôznosti“: J. Krasula – R. Féder: Malé divadelné blues, kabaretný večer plný rozšafných pesničiek – Nádvorie Starej radnice
NEDEĽA 13. JÚL
Kultúrne leto 2003
20.30 Cyklus komorných programov „Brehy“: Tom Koško & orchester (CZ), magické moravské piesne vo folkovom podaní – Koncertná sieň Klarisky
20.30 Cyklus „Excelentné rôznosti“: Socha, unikátny priestorový projekt míma M. Kasprzyka (SK) – Hlavné námestie
UTOROK 15. JÚL
Kultúrne leto 2003
19.00 Cyklus umelecko-publicistických programov „Autor a dielo“: Frontman P. Hrivnák a členovia hud. skupiny Horkýže slíže – Nádvorie Mirbachovho paláca GMB
19.30 Chrámové koncerty na Kalvárii – koncerty v Kostole Panny Márie Snežnej
STREDA 16. JÚL
21.00 Koncert skupiny The Chrobáci – Metro music club, Suché mýto 6
Kultúrne leto 2003
21.30 Musica nocturna, malá nočná káva so starostom Starého Mesta – Nádvorie Zichyho paláca
VÝSTAVY
Hlavou dolu, Karol Škréta, Melchior Kusell, obrázky jezuitských mučeníkov – SNG, Vodné kasárne, Rázusovo nábr. 2, do 7. septembra
Plagáty z Viedne – SNG, Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra 4, do konca septembra
Východoslovenská galéria 1952 – 2002 (50 rokov výstavnej a zberateľskej činnosti) – SNG, Esterházyho palác, do 21. septembra
Rekonštrukcia a modernizácia areálu SNG, Architektonická súťaž – SNG, Vodné kasárne, do konca septembra
Umelci čistého srdca, naivné ľudové umenie zo zbierky Pavla Konečného – SNG, Galéria insitného umenia – Schaubmarov mlyn, Pezinok-Cajla, do 28. septembra
Joseph Beuys: Polentransport 1981 – GMB, Mirbachov palác, do 31. augusta
Cena Oskara Čepana 2003 – GMB, Mirbachov palác, do 31. augusta
Bratislavské podhradie známe, neznáme – GMB, Pálffyho palác, Panská 19, do 31. augusta
Sieň slávy slovenského hokeja – Historické múzeum, 2. poschodie Bratislavského hradu, ut – ne 9.00 – 17.00, do 31. júla
Majstrovské diela umenia 20. storočia zo zbierok SNG – Historické múzeum, 2. poschodie Bratislavského hradu, do 31. júla
Historické medzníky Slovenska v 20. storočí – Historické múzeum, 2. posch. Bratislavského hradu, do 31. júla
Stredoveká kuchyňa v archeologických nálezoch – Archeologické múzeum, Žižkova 12, do septembra
Slovensko pred Veľkou Moravou – Archeologické múzeum, do septembra
Erotika v dávnovekom umení Slovenska – Archeologické múzeum, do septembra
Ondrej IV. (Ondrej Zimka ml.): Venuše atómového veku – Danubiana, Vodné dielo Čunovo, do 2. augusta
Priateľ tieň – Bibiana, Panská 41, ut – ne 10.00 – 18.00, do 20. júla
Vincent, k 150. výročiu Vincenta van Gogha – Bibiana, do 2. novembra
Dan Meluzín: Torty – galéria Linea, Drieňová 34, po – pia 8.00 – 17.00, do 31. júla
Victor Vasarely – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka ul., do 3. septembra
Pavel Rudolf – galéria Komart, Zámočnícka ul., do 28. septembra
Jana Pivovarníková: Obrazy – Pizzeria, Stará tržnica, Námestie SNP 25, do konca augusta
Vôňa farieb, Zuzana Šujanová (maľované hodvábne odevy), Milan Greguš (šperky), Vít Fila (fotografie) – K-Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 31. augusta
P. Matejka a jeho žiaci – Pálffyho palác, Zámocká ul., ut – ne 13.00 – 18.00, do 11. júla
Daniel Lichard: Svet na dne šálky – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičová 13, do 25. júla
Peter Mesiarik a Rasťo Turek – K. F. A. Gallery, Karpatská 11, do 18. júla
Anastázia Miertušová – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00, do 8. augusta
Múzeum umenia Benešov, tvorba slov. a čes. autorov – galéria fotografie Profil, do 31. augusta
Stano Filko: Sonda egoq 1937 – 2037 – galéria Slovenskej sporiteľne, Zelená 2, ut – ne 12.00 – 18.00, do 7. septembra
Hľadanie svetla, výber z tvorby čes. maliara Zdeňka Hajného a slov. výtv. Gabriela Wagnera – Zichyho palác, Ventúrska 9, do 24. augusta
Anton Čutek: Sochy – galéria SPP, Dom plynárov, Drevená 4, ut – ne 10.00 – 18.00, do 3. augusta
Socha a objekt – Grassalkovichova záhrada, galéria Michalský dvor, galéria Komart (Juraj Opršal, do 28. septembra), GMB Pálffyho palác, Galéria Z – Zichyho palác, do 31. augusta