SME
Streda, 2. december, 2020 | Meniny má BibiánaKrížovkyKrížovky

Kam sa vybrať za kultúrou, zábavou a spoločnosťou

DIVADLÁ

ŠTVRTOK 10. JÚL

Kultúrne leto 2003

15.00 Cyrano de Cognac – Mestské divadlo, Biela 6

19.00 Óda na radosť – Mestské divadlo, Biela 6

PIATOK 11. JÚL

Kultúrne leto 2003

15.00 Cyrano de Cognac – Mestské divadlo, Biela 6

19.00 Óda na radosť – Mestské divadlo, Biela 6

SOBOTA 12. JÚL

Kultúrne leto 2003

15.00 Cyrano de Cognac – Mestské divadlo, Biela 6

19.00 Óda na radosť – Mestské divadlo, Biela 6

NEDEĽA 13. JÚL

Kultúrne leto 2003

15.00 Cyrano de Cognac – Mestské divadlo, Biela 6

PONDELOK 14. JÚL

Skryť Vypnúť reklamu

Kultúrne leto 2003

17.00 Cyklus div. predstavení pre deti – Nádvorie Starej radnice

UTOROK 15. JÚL

Kultúrne leto 2003

15.00 Cyrano de Cognac – Mestské divadlo, Biela 6

19.00 Óda na radosť – Mestské divadlo, Biela 6

STREDA 16. JÚL

Kultúrne leto 2003

15.00 Cyrano de Cognac – Mestské divadlo, Biela 6

19.00 Óda na radosť – Mestské divadlo, Biela 6

KINÁ

ŠTVRTOK 10. JÚL

Telefónna búdka – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 15.00, 16.45, 18.30, 20.20; Palace/Aupark, 14.15, 16.20, 18.25, 20.30, 22.35

Matrix Reloaded – Hviezda/záhradné, 21.15; Polus, 14.20, 19.30, 22.20; Palace/Aupark, 15.10, 18.00, 20.50

Frida – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Polus, 19.15, 21.40; ARTPalace/Aupark, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00

Kurz sebaovládania – Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 14.05, 16.10, 18.15, 20.25, 22.35; Palace/Aupark, 15.45, 18.00, 20.15, 22.25

Skryť Vypnúť reklamu

Taxi 2003 – Istropolis, 18.30, 20.45; Tatra, 18.30, 20.30; Polus, 15.20, 17.10, 19.00, 20.50, 22.40; Palace/Aupark, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45, 22.45

Gangy New Yorku – Istropolis/ArtKino, 19.30

Rivers of Babylon – FK ic.sk, 17.45

Chalani to tiež chcú, … a stále – FK ic.sk, 18.00; Istota, 17.30, 20.00; Polus, 15.25, 17.25, 21.10; Palace/Aupark, 15.20, 17.20, 19.20, 21.20

Ivanovo detstvo – FK ic.sk, 18.15

Kameňák – FK ic.sk, 18.30

Smrť v Benátkach – FK ic.sk, 19.45

Jackie Brownová – FK ic.sk, 20.00

Quo Vadis – FK ic.sk, 20.15

Pianista – FK ic.sk, 20.30

Hulk – Polus, 14.45, 17.30, 20.15; Palace/Aupark, 16.10, 19.00, 21.50

Zločin je extrémny šport – Polus, 17.20, 19.20, 23.05; Palace/Aupark, 16.40, 21.15

Identita – Polus, 18.15, 22.30; Palace/Aupark, 18.20, 20.20, 22.20

Skryť Vypnúť reklamu

Rýchlo a zbesilo 2 – Polus, 15.30, 17.40, 19.50, 22.00; Palace/Aupark, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10

Dvaja pátrači: Spy kids 2 – Polus, 15.15

Kráska z Manhattanu – Polus, 17.15; Palace/Aupark, 19.10

Doba ľadová – Palace/Aupark, 15.30, 17.20

Lilo a Stitch – Palace/Aupark, 14.30, 16.25

Medové týždne – Palace/Aupark, 15.05, 17.10

Pavučina snov – Palace/Aupark, 19.15, 21.50

Šanghajskí rytieri – Palace/Aupark, 14.25, 18.35

Experiment – ArtPalace/Aupark, 21.30

PIATOK 11. JÚL

Telefónna búdka – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 15.00, 16.45, 18.30, 20.20; Palace/Aupark, 14.15, 16.20, 18.25, 20.30, 22.35

Ken Park – Hviezda/záhradné, 21.15

Frida – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00, 22.05; Polus, 19.15, 21.40; ARTPalace/Aupark, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00

Kurz sebaovládania – Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 14.05, 16.10, 18.15, 20.25, 22.35; Palace/Aupark, 15.45, 18.00, 20.15, 22.25

Taxi 2003 – Istropolis, 18.30, 20.45; Tatra, 18.30, 20.30; Polus, 15.20, 17.10, 19.00, 20.50, 22.40; Palace/Aupark, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45, 22.45

Gangy New Yorku – Istropolis/ArtKino, 19.30

Rivers of Babylon – FK ic.sk, 17.45

Chalani to tiež chcú, … a stále – FK ic.sk, 18.00; Istota, 17.30, 20.00; Polus, 15.25, 17.25, 21.10; Palace/Aupark, 15.20, 17.20, 19.20, 21.20

Ivanovo detstvo – FK ic.sk, 18.15

Korida láska – FK ic.sk, 18.30

Smrť v Benátkach – FK ic.sk, 19.45

Jackie Brownová – FK ic.sk, 20.00

Quo Vadis – FK ic.sk, 20.15

Pianista – FK ic.sk, 20.30

Hulk – Polus, 14.45, 17.30, 20.15, 23.00; Palace/Aupark, 16.10, 19.00, 21.50

Zločin je extrémny šport – Polus, 17.20, 19.20, 23.05; Palace/Aupark, 16.40, 21.15

Identita – Polus, 18.15, 22.30; Palace/Aupark, 18.20, 20.20, 22.20

Rýchlo a zbesilo 2 – Polus, 15.30, 17.40, 19.50, 22.00; Palace/Aupark, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10

Dvaja pátrači: Spy kids 2 – Polus, 15.15

Matrix Reloaded – Polus, 14.20, 19.30, 22.20; Palace/Aupark, 15.10, 18.00, 20.50

Kráska z Manhattanu – Polus, 17.15; Palace/Aupark, 19.10

Doba ľadová – Palace/Aupark, 15.30, 17.20

Lilo a Stitch – Palace/Aupark, 14.30, 16.25

Medové týždne – Palace/Aupark, 15.05, 17.10

Pavučina snov – Palace/Aupark, 19.15, 21.50

Šanghajskí rytieri – Palace/Aupark, 14.25, 18.35

Experiment – ArtPalace/Aupark, 21.30

SOBOTA 12. JÚL

Telefónna búdka – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 11.20, 13.15, 15.00, 16.45, 18.30, 20.20; Palace/Aupark, 12.10, 14.15, 16.20, 18.25, 20.30, 22.35

Ken Park – Hviezda/záhradné, 21.15

Frida – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00, 22.05; Polus, 19.15, 21.40; ArtPalace/Aupark, 11.45, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00

Ako prísť o muža za 10 dní – Nádej, 17.30, 20.00

Kurz sebaovládania – Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 11.55, 14.05, 16.10, 18.15, 20.25, 22.35; Palace/Aupark, 13.30, 15.45, 18.00, 20.15, 22.25

Taxi 2003 – Istropolis, 18.30, 20.45; Tatra, 18.30, 20.30; Polus, 11.40, 13.30, 15.20, 17.10, 19.00, 20.50, 22.40; Palace/Aupark, 12.45, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45, 22.45

Gangy New Yorku – Istropolis/ArtKino, 19.30

Rivers of Babylon – FK ic.sk, 17.45

Chalani to tiež chcú, … a stále – FK ic.sk, 18.00; Istota, 17.30, 20.00; Polus, 11.25, 13.25, 15.25, 17.25, 21.10; Palace/Aupark, 13.20, 15.20, 17.20, 19.20, 21.20

Ivanovo detstvo – FK ic.sk, 18.15

Korida láska – FK ic.sk, 18.30

Smrť v Benátkach – FK ic.sk, 19.45

Jackie Brownová – FK ic.sk, 20.00

Quo Vadis – FK ic.sk, 20.15

Pianista – FK ic.sk, 20.30

Doba ľadová – Istota, 15.00

Hulk – Polus, 12.00, 14.45, 17.30, 20.15, 23.00; Palace/Aupark, 12.30, 16.10, 19.00, 21.50

Zločin je extrémny šport – Polus, 17.20, 19.20, 23.05; Palace/Aupark, 12.20, 16.40, 21.15

Identita – Polus, 18.15, 22.30; Palace/Aupark, 18.20, 20.20, 22.20

Rýchlo a zbesilo 2 – Polus, 11.10, 13.20, 15.30, 17.40, 19.50, 22.00; Palace/Aupark, 13.30, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10

Dvaja pátrači: Spy kids 2 – Polus, 15.15

Matrix Reloaded – Polus, 11.30, 14.20, 19.30, 22.20; Palace/Aupark, 12.10, 15.10, 18.00, 20.50

Lilo a Stitch – Polus, 11.35, 13.25; Palace/Aupark, 12.35, 14.30, 16.25

Kráska z Manhattanu – Polus, 17.15; Palace/Aupark, 19.10

Doba ľadová – Palace/Aupark, 11.45, 13.35, 15.30, 17.20

Medové týždne – Palace/Aupark, 13.00, 15.05, 17.10

Pavučina snov – Palace/Aupark, 19.15, 21.50

Šanghajskí rytieri – Palace/Aupark, 14.25, 18.35

Experiment – ArtPalace/Aupark, 21.30

NEDEĽA 13. JÚL

Telefónna búdka – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 11.20, 13.15, 15.00, 16.45, 18.30, 20.20; Palace/Aupark, 12.10, 14.15, 16.20, 18.25, 20.30, 22.35

Ken Park – Hviezda/záhradné, 21.15

Frida – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Polus, 19.15, 21.40; ArtPalace/Aupark, 11.45, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00

Ako prísť o muža za 10 dní – Nádej, 17.30, 20.00

Kurz sebaovládania – Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 11.55, 14.05, 16.10, 18.15, 20.25, 22.35; Palace/Aupark, 13.30, 15.45, 18.00, 20.15, 22.25

Taxi 2003 – Istropolis, 18.30, 20.45; Tatra, 18.30, 20.30; Polus, 11.40, 13.30, 15.20, 17.10, 19.00, 20.50, 22.40; Palace/Aupark, 12.45, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45, 22.45

Gangy New Yorku – Istropolis/ArtKino, 19.30

Rivers of Babylon – FK ic.sk, 17.45

Chalani to tiež chcú, … a stále – FK ic.sk, 18.00; Istota, 17.30, 20.00; Polus, 11.25, 13.25, 15.25, 17.25, 21.10; Palace/Aupark, 13.20, 15.20, 17.20, 19.20, 21.20

Ivanovo detstvo – FK ic.sk, 18.15

Korida láska – FK ic.sk, 18.30

Smrť v Benátkach – FK ic.sk, 19.45

Jackie Brownová – FK ic.sk, 20.00

Quo Vadis – FK ic.sk, 20.15

Pianista – FK ic.sk, 20.30

Myšiak Stuart Little 2 – Istota, 15.00

Hulk – Polus, 12.00, 14.45, 17.30, 20.15; Palace/Aupark, 12.30, 16.10, 19.00, 21.50

Zločin je extrémny šport – Polus, 17.20, 19.20, 23.05; Palace/Aupark, 12.20, 16.40, 21.15

Identita – Polus, 18.15, 22.30; Palace/Aupark, 18.20, 20.20, 22.20

Rýchlo a zbesilo 2 – Polus, 11.10, 13.20, 15.30, 17.40, 19.50, 22.00; Palace/Aupark, 13.30, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10

Dvaja pátrači: Spy kids 2 – Polus, 15.15

Matrix Reloaded – Polus, 11.30, 14.20, 19.30, 22.20; Palace/Aupark, 12.10, 15.10, 18.00, 20.50

Lilo a Stitch – Polus, 11.35, 13.25; Palace/Aupark, 12.35, 14.30, 16.25

Kráska z Manhattanu – Polus, 17.15; Palace/Aupark, 19.10

Doba ľadová – Palace/Aupark, 11.45, 13.35, 15.30, 17.20

Medové týždne – Palace/Aupark, 13.00, 15.05, 17.10

Pavučina snov – Palace/Aupark, 19.15, 21.50

Šanghajskí rytieri – Palace/Aupark, 14.25, 18.35

Experiment – ArtPalace/Aupark, 21.30

PONDELOK 14. JÚL

Telefónna búdka – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 15.00, 16.45, 18.30, 20.20; Palace/Aupark, 14.15, 16.20, 18.25, 20.30, 22.35

Mexická jazda – Hviezda/záhradné, 21.15

Frida – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Polus, 19.15, 21.40; ArtPalace/Aupark, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00

Kurz sebaovládania – Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 14.05, 16.10, 18.15, 20.25, 22.35; Palace/Aupark, 15.45, 18.00, 20.15, 22.25

Taxi 2003 – Istropolis, 18.30, 20.45; Tatra, 18.30, 20.30; Polus, 15.20, 17.10, 19.00, 20.50, 22.40; Palace/Aupark, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45, 22.45

Gangy New Yorku – Istropolis/ArtKino, 19.30

Modré z neba – FK ic.sk, 17.45

Chalani to tiež chcú, … a stále – FK ic.sk, 18.00; Istota, 17.30, 20.00; Polus, 15.25, 17.25, 21.10; Palace/Aupark, 15.20, 17.20, 19.20, 21.20

Zrkadlo – FK ic.sk, 18.15

Andrej Rubľov – FK ic.sk, 18.30

Taliančina pre začiatočníkov – FK ic.sk, 19.45

Strach a hnus v Las Vegas – FK ic.sk, 20.00

Solaris – FK ic.sk, 20.15

Pianista – FK ic.sk, 20.30

Hulk – Polus, 14.45, 17.30, 20.15; Palace/Aupark, 16.10, 19.00, 21.50

Zločin je extrémny šport – Polus, 17.20, 19.20, 23.05; Palace/Aupark, 16.40, 21.15

Identita – Polus, 18.15, 22.30; Palace/Aupark, 18.20, 20.20, 22.20

Rýchlo a zbesilo 2 – Polus, 15.30, 17.40, 19.50, 22.00; Palace/Aupark, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10

Dvaja pátrači: Spy kids 2 – Polus, 15.15

Matrix Reloaded – Polus, 14.20, 19.30, 22.20; Palace/Aupark, 15.10, 18.00, 20.50

Kráska z Manhattanu – Polus, 17.15; Palace/Aupark, 19.10

Doba ľadová – Palace/Aupark, 15.30, 17.20

Lilo a Stitch – Palace/Aupark, 14.30, 16.25

Medové týždne – Palace/Aupark, 15.05, 17.10

Pavučina snov – Palace/Aupark, 19.15, 21.50

Šanghajskí rytieri – Palace/Aupark, 14.25, 18.35

Experiment – ArtPalace/Aupark, 21.30

UTOROK 15. JÚL

Telefónna búdka – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 15.00, 16.45, 18.30, 20.20; Palace/Aupark, 14.15, 16.20, 18.25, 20.30, 22.35

Mexická jazda – Hviezda/záhradné, 21.15

Frida – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Polus, 19.15, 21.40; ArtPalace/Aupark, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00

Kurz sebaovládania – Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 14.05, 16.10, 18.15, 20.25, 22.35; Palace/Aupark, 15.45, 18.00, 20.15, 22.25

Taxi 2003 – Istropolis, 18.30, 20.45; Tatra, 18.30, 20.30; Polus, 15.20, 17.10, 19.00, 20.50, 22.40; Palace/Aupark, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45, 22.45

Gangy New Yorku – Istropolis/ArtKino, 19.30

Modré z neba – FK ic.sk, 17.45

Chalani to tiež chcú, … a stále – FK ic.sk, 18.00; Polus, 15.25, 17.25, 21.10; Palace/Aupark, 15.20, 17.20, 19.20, 21.20

Zrkadlo – FK ic.sk, 18.15

Andrej Rubľov – FK ic.sk, 18.30

Taliančina pre začiatočníkov – FK ic.sk, 19.45

Strach a hnus v Las Vegas – FK ic.sk, 20.00

Solaris – FK ic.sk, 20.15

Pianista – FK ic.sk, 20.30; Istota, 19.30

Hulk – Polus, 14.45, 17.30, 20.15; Palace/Aupark, 16.10, 19.00, 21.50

Zločin je extrémny šport – Polus, 17.20, 19.20, 23.05; Palace/Aupark, 16.40, 21.15

Identita – Polus, 18.15, 22.30; Palace/Aupark, 18.20, 20.20, 22.20

Rýchlo a zbesilo 2 – Polus, 15.30, 17.40, 19.50, 22.00; Palace/Aupark, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10

Dvaja pátrači: Spy kids 2 – Polus, 15.15

Matrix Reloaded – Polus, 14.20, 19.30, 22.20; Palace/Aupark, 15.10, 18.00, 20.50

Kráska z Manhattanu – Polus, 17.15; Palace/Aupark, 19.10

Doba ľadová – Palace/Aupark, 15.30, 17.20

Lilo a Stitch – Palace/Aupark, 14.30, 16.25

Medové týždne – Palace/Aupark, 15.05, 17.10

Pavučina snov – Palace/Aupark, 19.15, 21.50

Šanghajskí rytieri – Palace/Aupark, 14.25, 18.35

Experiment – ArtPalace/Aupark, 21.30

STREDA 16. JÚL

Nonstop párty – FK Nostalgia, 20.00

Telefónna búdka – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 15.00, 16.45, 18.30, 20.20; Palace/Aupark, 14.15, 16.20, 18.25, 20.30, 22.35

Ako prísť o muža za 10 dní – Hviezda/záhradné, 21.15

Frida – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Polus, 19.15, 21.40; ArtPalace/Aupark, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00

Kurz sebaovládania – Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 14.05, 16.10, 18.15, 20.25, 22.35; Palace/Aupark, 15.45, 18.00, 20.15, 22.25

Taxi 2003 – Istropolis, 18.30, 20.45; Tatra, 18.30, 20.30; Polus, 15.20, 17.10, 19.00, 20.50, 22.40; Palace/Aupark, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45, 22.45

Gangy New Yorku – Istropolis/ArtKino, 19.30

Modré z neba – FK ic.sk, 17.45

Chalani to tiež chcú, … a stále – FK ic.sk, 18.00; Polus, 15.25, 17.25, 21.10; Palace/Aupark, 15.20, 17.20, 19.20, 21.20

Zrkadlo – FK ic.sk, 18.15

Andrej Rubľov – FK ic.sk, 18.30

Taliančina pre začiatočníkov – FK ic.sk, 19.45

Strach a hnus v Las Vegas – FK ic.sk, 20.00

Solaris – FK ic.sk, 20.15

Pianista – FK ic.sk, 11.00, 20.30; Pianista, 19.30

Hulk – Polus, 14.45, 17.30, 20.15; Palace/Aupark, 16.10, 19.00, 21.50

Zločin je extrémny šport – Polus, 17.20, 19.20, 23.05; Palace/Aupark, 16.40, 21.15

Identita – Polus, 18.15, 22.30; Palace/Aupark, 18.20, 20.20, 22.20

Rýchlo a zbesilo 2 – Polus, 15.30, 17.40, 19.50, 22.00; Palace/Aupark, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10

Dvaja pátrači: Spy kids 2 – Polus, 15.15

Matrix Reloaded – Polus, 14.20, 19.30, 22.20; Palace/Aupark, 15.10, 18.00, 20.50

Kráska z Manhattanu – Polus, 17.15; Palace/Aupark, 19.10

Doba ľadová – Palace/Aupark, 15.30, 17.20

Lilo a Stitch – Palace/Aupark, 14.30, 16.25

Medové týždne – Palace/Aupark, 15.05, 17.10

Pavučina snov – Palace/Aupark, 19.15, 21.50

Šanghajskí rytieri – Palace/Aupark, 14.25, 18.35

Experiment – ArtPalace/Aupark, 21.30

DISKOTÉKY

ŠTVRTOK 10. JÚL

Vysielanie pre pamätníkov, oldies párty – Metro music club, Suché mýto 6

PIATOK 11. JÚL

Oldie‘s disco – Tatra club. Nám. 1. mája 5

Sestričky z Kramárov, DJ Rasťo – Metro music club, Suché mýto 6

Best DJs Gallery: To najlepšie z bratislavských diskoték – Live!Club, Einsteinova 18, Aupark

SOBOTA 12. JÚL

Oldie‘s disco – Tatra club. Nám. 1. mája 5

Metro Tequila Exotica Night, DJ Pizzaman – Metro music club, Suché mýto 6

Best DJs Gallery: To najlepšie z bratislavských diskoték – Live!Club, Einsteinova 18, Aupark

NEDEĽA 13. JÚL

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Na želanie – KGB, Obchodná 52

PONDELOK 14. JÚL

Disko – Casey, Botanická 35

Rock – Corona bar, Gbelská 6

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

UTOROK 15. JÚL

Legendy rocku č. 1: ZZ TOP, profily albumov – Metro music club, Suché mýto 6

Citrusová noc, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

STREDA 16. JÚL

Koncert skupiny The Chrobáci – Metro music club, Suché mýto 6

Back To ‘80, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

PRE DETI

ŠTVRTOK 10. JÚL

14.00 Zábavné súťaže pre deti – Areál Štrkovec, Drieňová 9

PIATOK 11. JÚL

14.00 Výstava detských architektonických návrhov areálu Štrkovec – Areál Štrkovec, Drieňová 9

SOBOTA 12. JÚL

10.00 Ružinovký štipec (výtvarná tvorba + výstava prác) – DK Ružinov, Ružinovská 28

NEDEĽA 13. JÚL

15.00 Detská diskotéka s hrami pre deti, DJs Lucy & Robertko – Metro music club, Suché mýto 6

17.00 Divadlo pod širákom, rozprávka – Areál Štrkovec, Drieňová 9

PONDELOK 14. JÚL

14.00 Prázdninové filmové popoludnie pre deti – SD Nivy, Súťažná 18

Kultúrne leto 2003

17.00 Cyklus divadelných predstavení pre deti: T. Kubička – M. Kasprzyk: Gašparkove huncútstva – Nádvorie Starej radnice

UTOROK 15. JÚL

10.00 Prázdninové hlavolamy a iné prekvapenia – SD Trávniky, Nevädzová 4

STREDA 16. JÚL

14.00 Športová kocka, pohybovo-športové hry – SD Trávniky, Nevädzová 4

Kultúrne leto 2003:

17.00 Cyklus divadelných predstavení pre deti: M. Kasprzyk: Rozprávka o tom, ako zlý kráľ zostal úplne sám – Nádvorie Starej radnice

KONCERTY A PODUJATIA

ŠTVRTOK 10. JÚL

Kultúrne leto 2003

20.00 Cyklus komorných koncertov: Európska hudobná akadémia Schengen, J. Horváth (husle), Olesya Kurylyak (klavír), Elena Händler (kavír) – Koncertná sieň Mirbachovho paláca

PIATOK 11. JÚL

17.00 Spoločné vystúpenie – írske tance Avalon a historický šerm Vargar – Areál Štrkovec, Drieňová 9

Kultúrne leto 2003

20.00 Cyklus „Jazzýček“: Jazz Quintet Dušana Húščavu – Nádvorie Vinohradníckeho múzea, Radničná 1

SOBOTA 12. JÚL

17.00 Tancujeme pri jazere, hudobná skupina Color – Kuchajda

Kultúrne leto 2003

15.00 Letné decibely, hudobné skupiny – Areál Štrkovec, Drieňová 9

18.30 Promenádny koncert – Park pri pomníku padlých v Rači

20.30 Cyklus „Excelentné rôznosti“: J. Krasula – R. Féder: Malé divadelné blues, kabaretný večer plný rozšafných pesničiek – Nádvorie Starej radnice

NEDEĽA 13. JÚL

Kultúrne leto 2003

20.30 Cyklus komorných programov „Brehy“: Tom Koško & orchester (CZ), magické moravské piesne vo folkovom podaní – Koncertná sieň Klarisky

20.30 Cyklus „Excelentné rôznosti“: Socha, unikátny priestorový projekt míma M. Kasprzyka (SK) – Hlavné námestie

UTOROK 15. JÚL

Kultúrne leto 2003

19.00 Cyklus umelecko-publicistických programov „Autor a dielo“: Frontman P. Hrivnák a členovia hud. skupiny Horkýže slíže – Nádvorie Mirbachovho paláca GMB

19.30 Chrámové koncerty na Kalvárii – koncerty v Kostole Panny Márie Snežnej

STREDA 16. JÚL

21.00 Koncert skupiny The Chrobáci – Metro music club, Suché mýto 6

Kultúrne leto 2003

21.30 Musica nocturna, malá nočná káva so starostom Starého Mesta – Nádvorie Zichyho paláca

VÝSTAVY

Hlavou dolu, Karol Škréta, Melchior Kusell, obrázky jezuitských mučeníkov – SNG, Vodné kasárne, Rázusovo nábr. 2, do 7. septembra

Plagáty z Viedne – SNG, Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra 4, do konca septembra

Východoslovenská galéria 1952 – 2002 (50 rokov výstavnej a zberateľskej činnosti) – SNG, Esterházyho palác, do 21. septembra

Rekonštrukcia a modernizácia areálu SNG, Architektonická súťaž – SNG, Vodné kasárne, do konca septembra

Umelci čistého srdca, naivné ľudové umenie zo zbierky Pavla Konečného – SNG, Galéria insitného umenia – Schaubmarov mlyn, Pezinok-Cajla, do 28. septembra

Joseph Beuys: Polentransport 1981 – GMB, Mirbachov palác, do 31. augusta

Cena Oskara Čepana 2003 – GMB, Mirbachov palác, do 31. augusta

Bratislavské podhradie známe, neznáme – GMB, Pálffyho palác, Panská 19, do 31. augusta

Sieň slávy slovenského hokeja – Historické múzeum, 2. poschodie Bratislavského hradu, ut – ne 9.00 – 17.00, do 31. júla

Majstrovské diela umenia 20. storočia zo zbierok SNG – Historické múzeum, 2. poschodie Bratislavského hradu, do 31. júla

Historické medzníky Slovenska v 20. storočí – Historické múzeum, 2. posch. Bratislavského hradu, do 31. júla

Stredoveká kuchyňa v archeologických nálezoch – Archeologické múzeum, Žižkova 12, do septembra

Slovensko pred Veľkou Moravou – Archeologické múzeum, do septembra

Erotika v dávnovekom umení Slovenska – Archeologické múzeum, do septembra

Ondrej IV. (Ondrej Zimka ml.): Venuše atómového veku – Danubiana, Vodné dielo Čunovo, do 2. augusta

Priateľ tieň – Bibiana, Panská 41, ut – ne 10.00 – 18.00, do 20. júla

Vincent, k 150. výročiu Vincenta van Gogha – Bibiana, do 2. novembra

Dan Meluzín: Torty – galéria Linea, Drieňová 34, po – pia 8.00 – 17.00, do 31. júla

Victor Vasarely – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka ul., do 3. septembra

Pavel Rudolf – galéria Komart, Zámočnícka ul., do 28. septembra

Jana Pivovarníková: Obrazy – Pizzeria, Stará tržnica, Námestie SNP 25, do konca augusta

Vôňa farieb, Zuzana Šujanová (maľované hodvábne odevy), Milan Greguš (šperky), Vít Fila (fotografie) – K-Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 31. augusta

P. Matejka a jeho žiaci – Pálffyho palác, Zámocká ul., ut – ne 13.00 – 18.00, do 11. júla

Daniel Lichard: Svet na dne šálky – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičová 13, do 25. júla

Peter Mesiarik a Rasťo Turek – K. F. A. Gallery, Karpatská 11, do 18. júla

Anastázia Miertušová – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00, do 8. augusta

Múzeum umenia Benešov, tvorba slov. a čes. autorov – galéria fotografie Profil, do 31. augusta

Stano Filko: Sonda egoq 1937 – 2037 – galéria Slovenskej sporiteľne, Zelená 2, ut – ne 12.00 – 18.00, do 7. septembra

Hľadanie svetla, výber z tvorby čes. maliara Zdeňka Hajného a slov. výtv. Gabriela Wagnera – Zichyho palác, Ventúrska 9, do 24. augusta

Anton Čutek: Sochy – galéria SPP, Dom plynárov, Drevená 4, ut – ne 10.00 – 18.00, do 3. augusta

Socha a objekt – Grassalkovichova záhrada, galéria Michalský dvor, galéria Komart (Juraj Opršal, do 28. septembra), GMB Pálffyho palác, Galéria Z – Zichyho palác, do 31. augusta

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Študuj na univerzite s viac ako 60 ročnou tracíciou!
  2. Nástrahy online vyučovania, o ktorých sa nehovorí
  3. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom
  4. Máš dosť teórie a poučiek? Študuj, cestuj, pracuj a ži!
  5. Tip na náhradu za rúško: Kvalitný nákrčník ochráni aj pred zimou
  6. METROPOLIS prináša mestské bývanie vo vysokom štandarde
  7. Na VŠEMvs získaš kvalitné štúdium v moderných priestoroch
  8. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
  9. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny
  10. Študuj v malom a ži vo veľkom
  1. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
  2. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?
  3. 8 inšpirácií, ako využiť zvyšky jedla a nič nevyhodiť
  4. Na výpadok elektriny vás môže upozorniť aj SMS
  5. Detský čaj COOP Jednoty získal unikátne medzinárodné ocenenie
  6. FMMR svojím výskumom reaguje na aktuálne živé témy
  7. Slovenské „šampanské“, za ktorým sa skrýva príbeh lásky
  8. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy
  9. Novinka medzi prefabrikátmi
  10. Virtuálne prechádzky ako pomoc turistom pri orientácií
  1. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 16 480
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 15 327
  3. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 14 185
  4. Aká je chémia vôní 12 174
  5. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 9 383
  6. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 882
  7. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 662
  8. Bývanie v meste predlžuje život 8 273
  9. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 7 784
  10. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 5 933
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu