SME
Streda, 29. jún, 2022 | Meniny má Peter, Pavol, Petra

Kam sa vybrať za kultúrou, zábavou a spoločnosťou

DIVADLÁ

ŠTVRTOK 10. JÚL

Kultúrne leto 2003

15.00 Cyrano de Cognac – Mestské divadlo, Biela 6

19.00 Óda na radosť – Mestské divadlo, Biela 6

PIATOK 11. JÚL

Kultúrne leto 2003

15.00 Cyrano de Cognac – Mestské divadlo, Biela 6

19.00 Óda na radosť – Mestské divadlo, Biela 6

SOBOTA 12. JÚL

Kultúrne leto 2003

15.00 Cyrano de Cognac – Mestské divadlo, Biela 6

19.00 Óda na radosť – Mestské divadlo, Biela 6

NEDEĽA 13. JÚL

Kultúrne leto 2003

15.00 Cyrano de Cognac – Mestské divadlo, Biela 6

PONDELOK 14. JÚL

SkryťVypnúť reklamu

Kultúrne leto 2003

17.00 Cyklus div. predstavení pre deti – Nádvorie Starej radnice

UTOROK 15. JÚL

Kultúrne leto 2003

15.00 Cyrano de Cognac – Mestské divadlo, Biela 6

19.00 Óda na radosť – Mestské divadlo, Biela 6

STREDA 16. JÚL

Kultúrne leto 2003

15.00 Cyrano de Cognac – Mestské divadlo, Biela 6

19.00 Óda na radosť – Mestské divadlo, Biela 6

KINÁ

ŠTVRTOK 10. JÚL

Telefónna búdka – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 15.00, 16.45, 18.30, 20.20; Palace/Aupark, 14.15, 16.20, 18.25, 20.30, 22.35

Matrix Reloaded – Hviezda/záhradné, 21.15; Polus, 14.20, 19.30, 22.20; Palace/Aupark, 15.10, 18.00, 20.50

Frida – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Polus, 19.15, 21.40; ARTPalace/Aupark, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00

Kurz sebaovládania – Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 14.05, 16.10, 18.15, 20.25, 22.35; Palace/Aupark, 15.45, 18.00, 20.15, 22.25

SkryťVypnúť reklamu

Taxi 2003 – Istropolis, 18.30, 20.45; Tatra, 18.30, 20.30; Polus, 15.20, 17.10, 19.00, 20.50, 22.40; Palace/Aupark, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45, 22.45

Gangy New Yorku – Istropolis/ArtKino, 19.30

Rivers of Babylon – FK ic.sk, 17.45

Chalani to tiež chcú, … a stále – FK ic.sk, 18.00; Istota, 17.30, 20.00; Polus, 15.25, 17.25, 21.10; Palace/Aupark, 15.20, 17.20, 19.20, 21.20

Ivanovo detstvo – FK ic.sk, 18.15

Kameňák – FK ic.sk, 18.30

Smrť v Benátkach – FK ic.sk, 19.45

Jackie Brownová – FK ic.sk, 20.00

Quo Vadis – FK ic.sk, 20.15

Pianista – FK ic.sk, 20.30

Hulk – Polus, 14.45, 17.30, 20.15; Palace/Aupark, 16.10, 19.00, 21.50

Zločin je extrémny šport – Polus, 17.20, 19.20, 23.05; Palace/Aupark, 16.40, 21.15

Identita – Polus, 18.15, 22.30; Palace/Aupark, 18.20, 20.20, 22.20

SkryťVypnúť reklamu

Rýchlo a zbesilo 2 – Polus, 15.30, 17.40, 19.50, 22.00; Palace/Aupark, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10

Dvaja pátrači: Spy kids 2 – Polus, 15.15

Kráska z Manhattanu – Polus, 17.15; Palace/Aupark, 19.10

Doba ľadová – Palace/Aupark, 15.30, 17.20

Lilo a Stitch – Palace/Aupark, 14.30, 16.25

Medové týždne – Palace/Aupark, 15.05, 17.10

Pavučina snov – Palace/Aupark, 19.15, 21.50

Šanghajskí rytieri – Palace/Aupark, 14.25, 18.35

Experiment – ArtPalace/Aupark, 21.30

PIATOK 11. JÚL

Telefónna búdka – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 15.00, 16.45, 18.30, 20.20; Palace/Aupark, 14.15, 16.20, 18.25, 20.30, 22.35

Ken Park – Hviezda/záhradné, 21.15

Frida – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00, 22.05; Polus, 19.15, 21.40; ARTPalace/Aupark, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00

Kurz sebaovládania – Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 14.05, 16.10, 18.15, 20.25, 22.35; Palace/Aupark, 15.45, 18.00, 20.15, 22.25

Taxi 2003 – Istropolis, 18.30, 20.45; Tatra, 18.30, 20.30; Polus, 15.20, 17.10, 19.00, 20.50, 22.40; Palace/Aupark, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45, 22.45

Gangy New Yorku – Istropolis/ArtKino, 19.30

Rivers of Babylon – FK ic.sk, 17.45

Chalani to tiež chcú, … a stále – FK ic.sk, 18.00; Istota, 17.30, 20.00; Polus, 15.25, 17.25, 21.10; Palace/Aupark, 15.20, 17.20, 19.20, 21.20

Ivanovo detstvo – FK ic.sk, 18.15

Korida láska – FK ic.sk, 18.30

Smrť v Benátkach – FK ic.sk, 19.45

Jackie Brownová – FK ic.sk, 20.00

Quo Vadis – FK ic.sk, 20.15

Pianista – FK ic.sk, 20.30

Hulk – Polus, 14.45, 17.30, 20.15, 23.00; Palace/Aupark, 16.10, 19.00, 21.50

Zločin je extrémny šport – Polus, 17.20, 19.20, 23.05; Palace/Aupark, 16.40, 21.15

Identita – Polus, 18.15, 22.30; Palace/Aupark, 18.20, 20.20, 22.20

Rýchlo a zbesilo 2 – Polus, 15.30, 17.40, 19.50, 22.00; Palace/Aupark, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10

Dvaja pátrači: Spy kids 2 – Polus, 15.15

Matrix Reloaded – Polus, 14.20, 19.30, 22.20; Palace/Aupark, 15.10, 18.00, 20.50

Kráska z Manhattanu – Polus, 17.15; Palace/Aupark, 19.10

Doba ľadová – Palace/Aupark, 15.30, 17.20

Lilo a Stitch – Palace/Aupark, 14.30, 16.25

Medové týždne – Palace/Aupark, 15.05, 17.10

Pavučina snov – Palace/Aupark, 19.15, 21.50

Šanghajskí rytieri – Palace/Aupark, 14.25, 18.35

Experiment – ArtPalace/Aupark, 21.30

SOBOTA 12. JÚL

Telefónna búdka – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 11.20, 13.15, 15.00, 16.45, 18.30, 20.20; Palace/Aupark, 12.10, 14.15, 16.20, 18.25, 20.30, 22.35

Ken Park – Hviezda/záhradné, 21.15

Frida – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00, 22.05; Polus, 19.15, 21.40; ArtPalace/Aupark, 11.45, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00

Ako prísť o muža za 10 dní – Nádej, 17.30, 20.00

Kurz sebaovládania – Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 11.55, 14.05, 16.10, 18.15, 20.25, 22.35; Palace/Aupark, 13.30, 15.45, 18.00, 20.15, 22.25

Taxi 2003 – Istropolis, 18.30, 20.45; Tatra, 18.30, 20.30; Polus, 11.40, 13.30, 15.20, 17.10, 19.00, 20.50, 22.40; Palace/Aupark, 12.45, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45, 22.45

Gangy New Yorku – Istropolis/ArtKino, 19.30

Rivers of Babylon – FK ic.sk, 17.45

Chalani to tiež chcú, … a stále – FK ic.sk, 18.00; Istota, 17.30, 20.00; Polus, 11.25, 13.25, 15.25, 17.25, 21.10; Palace/Aupark, 13.20, 15.20, 17.20, 19.20, 21.20

Ivanovo detstvo – FK ic.sk, 18.15

Korida láska – FK ic.sk, 18.30

Smrť v Benátkach – FK ic.sk, 19.45

Jackie Brownová – FK ic.sk, 20.00

Quo Vadis – FK ic.sk, 20.15

Pianista – FK ic.sk, 20.30

Doba ľadová – Istota, 15.00

Hulk – Polus, 12.00, 14.45, 17.30, 20.15, 23.00; Palace/Aupark, 12.30, 16.10, 19.00, 21.50

Zločin je extrémny šport – Polus, 17.20, 19.20, 23.05; Palace/Aupark, 12.20, 16.40, 21.15

Identita – Polus, 18.15, 22.30; Palace/Aupark, 18.20, 20.20, 22.20

Rýchlo a zbesilo 2 – Polus, 11.10, 13.20, 15.30, 17.40, 19.50, 22.00; Palace/Aupark, 13.30, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10

Dvaja pátrači: Spy kids 2 – Polus, 15.15

Matrix Reloaded – Polus, 11.30, 14.20, 19.30, 22.20; Palace/Aupark, 12.10, 15.10, 18.00, 20.50

Lilo a Stitch – Polus, 11.35, 13.25; Palace/Aupark, 12.35, 14.30, 16.25

Kráska z Manhattanu – Polus, 17.15; Palace/Aupark, 19.10

Doba ľadová – Palace/Aupark, 11.45, 13.35, 15.30, 17.20

Medové týždne – Palace/Aupark, 13.00, 15.05, 17.10

Pavučina snov – Palace/Aupark, 19.15, 21.50

Šanghajskí rytieri – Palace/Aupark, 14.25, 18.35

Experiment – ArtPalace/Aupark, 21.30

NEDEĽA 13. JÚL

Telefónna búdka – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 11.20, 13.15, 15.00, 16.45, 18.30, 20.20; Palace/Aupark, 12.10, 14.15, 16.20, 18.25, 20.30, 22.35

Ken Park – Hviezda/záhradné, 21.15

Frida – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Polus, 19.15, 21.40; ArtPalace/Aupark, 11.45, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00

Ako prísť o muža za 10 dní – Nádej, 17.30, 20.00

Kurz sebaovládania – Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 11.55, 14.05, 16.10, 18.15, 20.25, 22.35; Palace/Aupark, 13.30, 15.45, 18.00, 20.15, 22.25

Taxi 2003 – Istropolis, 18.30, 20.45; Tatra, 18.30, 20.30; Polus, 11.40, 13.30, 15.20, 17.10, 19.00, 20.50, 22.40; Palace/Aupark, 12.45, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45, 22.45

Gangy New Yorku – Istropolis/ArtKino, 19.30

Rivers of Babylon – FK ic.sk, 17.45

Chalani to tiež chcú, … a stále – FK ic.sk, 18.00; Istota, 17.30, 20.00; Polus, 11.25, 13.25, 15.25, 17.25, 21.10; Palace/Aupark, 13.20, 15.20, 17.20, 19.20, 21.20

Ivanovo detstvo – FK ic.sk, 18.15

Korida láska – FK ic.sk, 18.30

Smrť v Benátkach – FK ic.sk, 19.45

Jackie Brownová – FK ic.sk, 20.00

Quo Vadis – FK ic.sk, 20.15

Pianista – FK ic.sk, 20.30

Myšiak Stuart Little 2 – Istota, 15.00

Hulk – Polus, 12.00, 14.45, 17.30, 20.15; Palace/Aupark, 12.30, 16.10, 19.00, 21.50

Zločin je extrémny šport – Polus, 17.20, 19.20, 23.05; Palace/Aupark, 12.20, 16.40, 21.15

Identita – Polus, 18.15, 22.30; Palace/Aupark, 18.20, 20.20, 22.20

Rýchlo a zbesilo 2 – Polus, 11.10, 13.20, 15.30, 17.40, 19.50, 22.00; Palace/Aupark, 13.30, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10

Dvaja pátrači: Spy kids 2 – Polus, 15.15

Matrix Reloaded – Polus, 11.30, 14.20, 19.30, 22.20; Palace/Aupark, 12.10, 15.10, 18.00, 20.50

Lilo a Stitch – Polus, 11.35, 13.25; Palace/Aupark, 12.35, 14.30, 16.25

Kráska z Manhattanu – Polus, 17.15; Palace/Aupark, 19.10

Doba ľadová – Palace/Aupark, 11.45, 13.35, 15.30, 17.20

Medové týždne – Palace/Aupark, 13.00, 15.05, 17.10

Pavučina snov – Palace/Aupark, 19.15, 21.50

Šanghajskí rytieri – Palace/Aupark, 14.25, 18.35

Experiment – ArtPalace/Aupark, 21.30

PONDELOK 14. JÚL

Telefónna búdka – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 15.00, 16.45, 18.30, 20.20; Palace/Aupark, 14.15, 16.20, 18.25, 20.30, 22.35

Mexická jazda – Hviezda/záhradné, 21.15

Frida – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Polus, 19.15, 21.40; ArtPalace/Aupark, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00

Kurz sebaovládania – Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 14.05, 16.10, 18.15, 20.25, 22.35; Palace/Aupark, 15.45, 18.00, 20.15, 22.25

Taxi 2003 – Istropolis, 18.30, 20.45; Tatra, 18.30, 20.30; Polus, 15.20, 17.10, 19.00, 20.50, 22.40; Palace/Aupark, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45, 22.45

Gangy New Yorku – Istropolis/ArtKino, 19.30

Modré z neba – FK ic.sk, 17.45

Chalani to tiež chcú, … a stále – FK ic.sk, 18.00; Istota, 17.30, 20.00; Polus, 15.25, 17.25, 21.10; Palace/Aupark, 15.20, 17.20, 19.20, 21.20

Zrkadlo – FK ic.sk, 18.15

Andrej Rubľov – FK ic.sk, 18.30

Taliančina pre začiatočníkov – FK ic.sk, 19.45

Strach a hnus v Las Vegas – FK ic.sk, 20.00

Solaris – FK ic.sk, 20.15

Pianista – FK ic.sk, 20.30

Hulk – Polus, 14.45, 17.30, 20.15; Palace/Aupark, 16.10, 19.00, 21.50

Zločin je extrémny šport – Polus, 17.20, 19.20, 23.05; Palace/Aupark, 16.40, 21.15

Identita – Polus, 18.15, 22.30; Palace/Aupark, 18.20, 20.20, 22.20

Rýchlo a zbesilo 2 – Polus, 15.30, 17.40, 19.50, 22.00; Palace/Aupark, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10

Dvaja pátrači: Spy kids 2 – Polus, 15.15

Matrix Reloaded – Polus, 14.20, 19.30, 22.20; Palace/Aupark, 15.10, 18.00, 20.50

Kráska z Manhattanu – Polus, 17.15; Palace/Aupark, 19.10

Doba ľadová – Palace/Aupark, 15.30, 17.20

Lilo a Stitch – Palace/Aupark, 14.30, 16.25

Medové týždne – Palace/Aupark, 15.05, 17.10

Pavučina snov – Palace/Aupark, 19.15, 21.50

Šanghajskí rytieri – Palace/Aupark, 14.25, 18.35

Experiment – ArtPalace/Aupark, 21.30

UTOROK 15. JÚL

Telefónna búdka – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 15.00, 16.45, 18.30, 20.20; Palace/Aupark, 14.15, 16.20, 18.25, 20.30, 22.35

Mexická jazda – Hviezda/záhradné, 21.15

Frida – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Polus, 19.15, 21.40; ArtPalace/Aupark, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00

Kurz sebaovládania – Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 14.05, 16.10, 18.15, 20.25, 22.35; Palace/Aupark, 15.45, 18.00, 20.15, 22.25

Taxi 2003 – Istropolis, 18.30, 20.45; Tatra, 18.30, 20.30; Polus, 15.20, 17.10, 19.00, 20.50, 22.40; Palace/Aupark, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45, 22.45

Gangy New Yorku – Istropolis/ArtKino, 19.30

Modré z neba – FK ic.sk, 17.45

Chalani to tiež chcú, … a stále – FK ic.sk, 18.00; Polus, 15.25, 17.25, 21.10; Palace/Aupark, 15.20, 17.20, 19.20, 21.20

Zrkadlo – FK ic.sk, 18.15

Andrej Rubľov – FK ic.sk, 18.30

Taliančina pre začiatočníkov – FK ic.sk, 19.45

Strach a hnus v Las Vegas – FK ic.sk, 20.00

Solaris – FK ic.sk, 20.15

Pianista – FK ic.sk, 20.30; Istota, 19.30

Hulk – Polus, 14.45, 17.30, 20.15; Palace/Aupark, 16.10, 19.00, 21.50

Zločin je extrémny šport – Polus, 17.20, 19.20, 23.05; Palace/Aupark, 16.40, 21.15

Identita – Polus, 18.15, 22.30; Palace/Aupark, 18.20, 20.20, 22.20

Rýchlo a zbesilo 2 – Polus, 15.30, 17.40, 19.50, 22.00; Palace/Aupark, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10

Dvaja pátrači: Spy kids 2 – Polus, 15.15

Matrix Reloaded – Polus, 14.20, 19.30, 22.20; Palace/Aupark, 15.10, 18.00, 20.50

Kráska z Manhattanu – Polus, 17.15; Palace/Aupark, 19.10

Doba ľadová – Palace/Aupark, 15.30, 17.20

Lilo a Stitch – Palace/Aupark, 14.30, 16.25

Medové týždne – Palace/Aupark, 15.05, 17.10

Pavučina snov – Palace/Aupark, 19.15, 21.50

Šanghajskí rytieri – Palace/Aupark, 14.25, 18.35

Experiment – ArtPalace/Aupark, 21.30

STREDA 16. JÚL

Nonstop párty – FK Nostalgia, 20.00

Telefónna búdka – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 15.00, 16.45, 18.30, 20.20; Palace/Aupark, 14.15, 16.20, 18.25, 20.30, 22.35

Ako prísť o muža za 10 dní – Hviezda/záhradné, 21.15

Frida – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Polus, 19.15, 21.40; ArtPalace/Aupark, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00

Kurz sebaovládania – Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 14.05, 16.10, 18.15, 20.25, 22.35; Palace/Aupark, 15.45, 18.00, 20.15, 22.25

Taxi 2003 – Istropolis, 18.30, 20.45; Tatra, 18.30, 20.30; Polus, 15.20, 17.10, 19.00, 20.50, 22.40; Palace/Aupark, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45, 22.45

Gangy New Yorku – Istropolis/ArtKino, 19.30

Modré z neba – FK ic.sk, 17.45

Chalani to tiež chcú, … a stále – FK ic.sk, 18.00; Polus, 15.25, 17.25, 21.10; Palace/Aupark, 15.20, 17.20, 19.20, 21.20

Zrkadlo – FK ic.sk, 18.15

Andrej Rubľov – FK ic.sk, 18.30

Taliančina pre začiatočníkov – FK ic.sk, 19.45

Strach a hnus v Las Vegas – FK ic.sk, 20.00

Solaris – FK ic.sk, 20.15

Pianista – FK ic.sk, 11.00, 20.30; Pianista, 19.30

Hulk – Polus, 14.45, 17.30, 20.15; Palace/Aupark, 16.10, 19.00, 21.50

Zločin je extrémny šport – Polus, 17.20, 19.20, 23.05; Palace/Aupark, 16.40, 21.15

Identita – Polus, 18.15, 22.30; Palace/Aupark, 18.20, 20.20, 22.20

Rýchlo a zbesilo 2 – Polus, 15.30, 17.40, 19.50, 22.00; Palace/Aupark, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10

Dvaja pátrači: Spy kids 2 – Polus, 15.15

Matrix Reloaded – Polus, 14.20, 19.30, 22.20; Palace/Aupark, 15.10, 18.00, 20.50

Kráska z Manhattanu – Polus, 17.15; Palace/Aupark, 19.10

Doba ľadová – Palace/Aupark, 15.30, 17.20

Lilo a Stitch – Palace/Aupark, 14.30, 16.25

Medové týždne – Palace/Aupark, 15.05, 17.10

Pavučina snov – Palace/Aupark, 19.15, 21.50

Šanghajskí rytieri – Palace/Aupark, 14.25, 18.35

Experiment – ArtPalace/Aupark, 21.30

DISKOTÉKY

ŠTVRTOK 10. JÚL

Vysielanie pre pamätníkov, oldies párty – Metro music club, Suché mýto 6

PIATOK 11. JÚL

Oldie‘s disco – Tatra club. Nám. 1. mája 5

Sestričky z Kramárov, DJ Rasťo – Metro music club, Suché mýto 6

Best DJs Gallery: To najlepšie z bratislavských diskoték – Live!Club, Einsteinova 18, Aupark

SOBOTA 12. JÚL

Oldie‘s disco – Tatra club. Nám. 1. mája 5

Metro Tequila Exotica Night, DJ Pizzaman – Metro music club, Suché mýto 6

Best DJs Gallery: To najlepšie z bratislavských diskoték – Live!Club, Einsteinova 18, Aupark

NEDEĽA 13. JÚL

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Na želanie – KGB, Obchodná 52

PONDELOK 14. JÚL

Disko – Casey, Botanická 35

Rock – Corona bar, Gbelská 6

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

UTOROK 15. JÚL

Legendy rocku č. 1: ZZ TOP, profily albumov – Metro music club, Suché mýto 6

Citrusová noc, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

STREDA 16. JÚL

Koncert skupiny The Chrobáci – Metro music club, Suché mýto 6

Back To ‘80, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

PRE DETI

ŠTVRTOK 10. JÚL

14.00 Zábavné súťaže pre deti – Areál Štrkovec, Drieňová 9

PIATOK 11. JÚL

14.00 Výstava detských architektonických návrhov areálu Štrkovec – Areál Štrkovec, Drieňová 9

SOBOTA 12. JÚL

10.00 Ružinovký štipec (výtvarná tvorba + výstava prác) – DK Ružinov, Ružinovská 28

NEDEĽA 13. JÚL

15.00 Detská diskotéka s hrami pre deti, DJs Lucy & Robertko – Metro music club, Suché mýto 6

17.00 Divadlo pod širákom, rozprávka – Areál Štrkovec, Drieňová 9

PONDELOK 14. JÚL

14.00 Prázdninové filmové popoludnie pre deti – SD Nivy, Súťažná 18

Kultúrne leto 2003

17.00 Cyklus divadelných predstavení pre deti: T. Kubička – M. Kasprzyk: Gašparkove huncútstva – Nádvorie Starej radnice

UTOROK 15. JÚL

10.00 Prázdninové hlavolamy a iné prekvapenia – SD Trávniky, Nevädzová 4

STREDA 16. JÚL

14.00 Športová kocka, pohybovo-športové hry – SD Trávniky, Nevädzová 4

Kultúrne leto 2003:

17.00 Cyklus divadelných predstavení pre deti: M. Kasprzyk: Rozprávka o tom, ako zlý kráľ zostal úplne sám – Nádvorie Starej radnice

KONCERTY A PODUJATIA

ŠTVRTOK 10. JÚL

Kultúrne leto 2003

20.00 Cyklus komorných koncertov: Európska hudobná akadémia Schengen, J. Horváth (husle), Olesya Kurylyak (klavír), Elena Händler (kavír) – Koncertná sieň Mirbachovho paláca

PIATOK 11. JÚL

17.00 Spoločné vystúpenie – írske tance Avalon a historický šerm Vargar – Areál Štrkovec, Drieňová 9

Kultúrne leto 2003

20.00 Cyklus „Jazzýček“: Jazz Quintet Dušana Húščavu – Nádvorie Vinohradníckeho múzea, Radničná 1

SOBOTA 12. JÚL

17.00 Tancujeme pri jazere, hudobná skupina Color – Kuchajda

Kultúrne leto 2003

15.00 Letné decibely, hudobné skupiny – Areál Štrkovec, Drieňová 9

18.30 Promenádny koncert – Park pri pomníku padlých v Rači

20.30 Cyklus „Excelentné rôznosti“: J. Krasula – R. Féder: Malé divadelné blues, kabaretný večer plný rozšafných pesničiek – Nádvorie Starej radnice

NEDEĽA 13. JÚL

Kultúrne leto 2003

20.30 Cyklus komorných programov „Brehy“: Tom Koško & orchester (CZ), magické moravské piesne vo folkovom podaní – Koncertná sieň Klarisky

20.30 Cyklus „Excelentné rôznosti“: Socha, unikátny priestorový projekt míma M. Kasprzyka (SK) – Hlavné námestie

UTOROK 15. JÚL

Kultúrne leto 2003

19.00 Cyklus umelecko-publicistických programov „Autor a dielo“: Frontman P. Hrivnák a členovia hud. skupiny Horkýže slíže – Nádvorie Mirbachovho paláca GMB

19.30 Chrámové koncerty na Kalvárii – koncerty v Kostole Panny Márie Snežnej

STREDA 16. JÚL

21.00 Koncert skupiny The Chrobáci – Metro music club, Suché mýto 6

Kultúrne leto 2003

21.30 Musica nocturna, malá nočná káva so starostom Starého Mesta – Nádvorie Zichyho paláca

VÝSTAVY

Hlavou dolu, Karol Škréta, Melchior Kusell, obrázky jezuitských mučeníkov – SNG, Vodné kasárne, Rázusovo nábr. 2, do 7. septembra

Plagáty z Viedne – SNG, Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra 4, do konca septembra

Východoslovenská galéria 1952 – 2002 (50 rokov výstavnej a zberateľskej činnosti) – SNG, Esterházyho palác, do 21. septembra

Rekonštrukcia a modernizácia areálu SNG, Architektonická súťaž – SNG, Vodné kasárne, do konca septembra

Umelci čistého srdca, naivné ľudové umenie zo zbierky Pavla Konečného – SNG, Galéria insitného umenia – Schaubmarov mlyn, Pezinok-Cajla, do 28. septembra

Joseph Beuys: Polentransport 1981 – GMB, Mirbachov palác, do 31. augusta

Cena Oskara Čepana 2003 – GMB, Mirbachov palác, do 31. augusta

Bratislavské podhradie známe, neznáme – GMB, Pálffyho palác, Panská 19, do 31. augusta

Sieň slávy slovenského hokeja – Historické múzeum, 2. poschodie Bratislavského hradu, ut – ne 9.00 – 17.00, do 31. júla

Majstrovské diela umenia 20. storočia zo zbierok SNG – Historické múzeum, 2. poschodie Bratislavského hradu, do 31. júla

Historické medzníky Slovenska v 20. storočí – Historické múzeum, 2. posch. Bratislavského hradu, do 31. júla

Stredoveká kuchyňa v archeologických nálezoch – Archeologické múzeum, Žižkova 12, do septembra

Slovensko pred Veľkou Moravou – Archeologické múzeum, do septembra

Erotika v dávnovekom umení Slovenska – Archeologické múzeum, do septembra

Ondrej IV. (Ondrej Zimka ml.): Venuše atómového veku – Danubiana, Vodné dielo Čunovo, do 2. augusta

Priateľ tieň – Bibiana, Panská 41, ut – ne 10.00 – 18.00, do 20. júla

Vincent, k 150. výročiu Vincenta van Gogha – Bibiana, do 2. novembra

Dan Meluzín: Torty – galéria Linea, Drieňová 34, po – pia 8.00 – 17.00, do 31. júla

Victor Vasarely – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka ul., do 3. septembra

Pavel Rudolf – galéria Komart, Zámočnícka ul., do 28. septembra

Jana Pivovarníková: Obrazy – Pizzeria, Stará tržnica, Námestie SNP 25, do konca augusta

Vôňa farieb, Zuzana Šujanová (maľované hodvábne odevy), Milan Greguš (šperky), Vít Fila (fotografie) – K-Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 31. augusta

P. Matejka a jeho žiaci – Pálffyho palác, Zámocká ul., ut – ne 13.00 – 18.00, do 11. júla

Daniel Lichard: Svet na dne šálky – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičová 13, do 25. júla

Peter Mesiarik a Rasťo Turek – K. F. A. Gallery, Karpatská 11, do 18. júla

Anastázia Miertušová – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00, do 8. augusta

Múzeum umenia Benešov, tvorba slov. a čes. autorov – galéria fotografie Profil, do 31. augusta

Stano Filko: Sonda egoq 1937 – 2037 – galéria Slovenskej sporiteľne, Zelená 2, ut – ne 12.00 – 18.00, do 7. septembra

Hľadanie svetla, výber z tvorby čes. maliara Zdeňka Hajného a slov. výtv. Gabriela Wagnera – Zichyho palác, Ventúrska 9, do 24. augusta

Anton Čutek: Sochy – galéria SPP, Dom plynárov, Drevená 4, ut – ne 10.00 – 18.00, do 3. augusta

Socha a objekt – Grassalkovichova záhrada, galéria Michalský dvor, galéria Komart (Juraj Opršal, do 28. septembra), GMB Pálffyho palác, Galéria Z – Zichyho palác, do 31. augusta

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Večer stál chlieb dvojnásobok ako ráno. Ako hyperinflácia pripravila ľudí o úspory?
  2. V slovenskom Atose sa pracuje skvelo. Potvrdil to aj prieskum
  3. Na čo nezabudnúť, ak plánujete na leto malé i väčšie výlety
  4. Slovenské oplátky ocenil aj svet. Receptúru pozná jeden človek
  5. Špičková starostlivosť aj pre detských pacientov
  6. Leto v Čechách a na Morave: Tipy na výlety v susednej krajine
  7. Spoločnosť Mars inšpiruje: Lepší svet pre domácich miláčikov
  8. Danube InGrid zvyšuje energetickú stabilitu aj v Bratislave
  1. Stredoškoláci z Trnavy vyražajú na Shell Eco-marathon
  2. Ďalší ekologický krok BILLA
  3. Vysoké Tatry: Úrazovosť v horách narastá
  4. Orange poskytne návštevníkom Pohody najlepšiu sieť
  5. V slovenskom Atose sa pracuje skvelo. Potvrdil to aj prieskum
  6. Študenti spoznali nové výrobné trendy v Schaeffler Skalica
  7. Špičková starostlivosť aj pre detských pacientov
  8. Na čo nezabudnúť, ak plánujete na leto malé i väčšie výlety
  1. Štyri veci, vďaka ktorým lepšie zvládnete infláciu 11 234
  2. Slovenské oplátky ocenil aj svet. Receptúru pozná jeden človek 10 533
  3. Djerba: odlišná príchuť dovolenky v Tunisku 8 370
  4. Leto v Čechách a na Morave: Tipy na výlety v susednej krajine 7 834
  5. Toto sú výhody, ktoré majú prémioví predplatitelia na SME.sk 3 963
  6. Čítajte odomknuté články na mobile, počítači a aj v tablete 3 770
  7. Analytik Horňák: Niektorí výrobcovia budú musieť znížiť ceny 3 507
  8. Vyhrajte letnú dovolenku s víkendovým vydaním denníka SME 3 163
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Blogy SME

  1. Ľudmila Križanovská: Žobráci v centre Bratislavy. Ľudia v núdzi alebo príživníci?
  2. Daniel Bíro: V Bratislave malo byť metro. Aké sú história a súčasnosť tohto projektu?
  3. Milota Sidorová: Toto mesto v Taliansku založilo Kanceláriu pre čas. Čaká to aj Bratislavu?
  4. Anton Sládek: Bratislava - Vysoká ulica včera a dnes
  5. Anton Sládek: Bratislava - Hviezdoslavovo námestie
  6. Anton Sládek: Bratislava - Heydukova ulica
  7. Anton Sládek: Dunaj XIII. Most Apollo a okolo
  8. Matej Vagač: Ukradnutý verejný priestor. V Horskom parku sú porušené vlastnícke práva.
  1. Soňa Bulbeck: Ako šklbú turistov inde... 9 349
  2. Juraj Kumičák: Ako Rusi veľkú vojnu vyhrali... (časť IVa) 6 995
  3. Vanda Tuchyňová: Svedectvo bývalého krajského predsedu OĽANO v Žiline 5 299
  4. Jiří Ščobák: Ruské straty budú o 20 000 mŕtvych vyššie, než uvádza Ukrajina (analýza situácie na bojisku) 4 852
  5. Jozef Černek: Turecko, letecky s dvomi deťmi, časť prvá - cesta tam 4 028
  6. Tomáš Jacko: Keď upratovačka zarába viac než univerzitný profesor 3 666
  7. Věra Tepličková: Igi zasa ukazuje figy alebo O tom, ako sa Edo unáhlil 3 655
  8. Miroslav Lukáč: Kto je ešte dnes rusofil, potrebuje odbornú pomoc. 3 225
  1. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 42. - Arktída - Príbeh havárie vzducholode Italia podľa priameho účastníka Běhounka
  2. Lívia Hlavačková: Týždenne zjete jednu kreditku v podobe mikroplastov
  3. Jiří Ščobák: Ruské straty budú o 20 000 mŕtvych vyššie, než uvádza Ukrajina (analýza situácie na bojisku)
  4. Jiří Ščobák: Bude Ukrajina po vojne prosperovať? A my s ňou?
  5. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 41. - Arktída - Roald Amundsen, Umberto Nobile a Expedícia Norge - 1926
  6. Monika Nagyova: Nebyť matkou je úžasné
  7. Jiří Ščobák: Skepsia okolo kryptomien: Ktoré kryptomeny naozaj nie sú pre začiatočníkov?
  8. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 40. - Arktída - Expedícia MacMillan s účasťou amerického letectva z roku 1925
SkryťZatvoriť reklamu