Kultúrne leto 2003
15.00 Cyrano De Cognac – Mestské divadlo, Biela 6
19.00 Óda na radosť – Mestské divadlo, Biela 6
KINÁ
Čierna mačka, biely kocúr – Hviezda – záhradné, 21.15
Frida – Mladosť, 20.00; FK IC.SK, 20.15; Polus, 17.15, 19.40, 22.05; Palace/Aupark, 14.30, 17.00, 18.30, 19.30, 22.00
Pavúk – Mladosť, 18.00
Chalani to tiež chcú… a stále – Tatra, 18.30, 20.30; Istropolis, 18.15, 20.00; Polus, 15.20, 17.20, 21.00; Palace/Aupark, 15.20, 17.20, 19.20, 21.20
Pavučina snov – Istota, 17.30, 20.00; Polus, 18.05; Palace/Aupark, 19.15, 21.50
Kurz sebaovládania – Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 14.00, 16.10, 18.20, 20.30, 22.40; Palace/Aupark, 15.45, 18.00, 20.15, 22.25
Ďalších 10 minút I – Istropolis Artkino, 18.30, 20.15
Rivers of Babylon – FK IC.SK, 17.45
Osem žien – FK IC.SK, 18.00
Road to Perdition – FK IC.SK, 18.15
Kameňák – FK IC.SK, 18.30
Smrť v Benátkach – FK IC.SK, 19.45
Biela vdova – FK IC.SK, 20.00
Pianista – FK IC.SK, 20.30; Polus, 20.45
Zločin je extrémny šport – Polus, 14.25, 16.15, 19.10, 22.55; Palace/Aupark, 19.05, 21.05
Telefónna búdka – Polus, 14.15, 16.00, 17.45, 19.30, 21.15, 23.00; Palace/Aupark, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45, 22.45
Identita – Polus, 18.15, 22.30; Palace/Aupark, 18.20, 20.20, 22.20
Rýchlo a zbesilo – Polus, 15.30, 17.40, 19.50, 22.00; Palace/Aupark, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10
Dvaja pátrači: Spy kids – Polus, 15.10
Matrix Reloaded – Polus, 14.20, 17.10, 20.00; Palace/Aupark, 15.10, 18.00, 20.50
Kráska z Manhattanu – Polus, 15.55, 20.10; Palace/Aupark, 14.55, 17.20, 19.45
Doba ľadová – Palace/Aupark, 15.30, 17.20
Ako prísť o muža za 10 dní – Palace/Aupark, 19.10, 21.40
Kniha džungle 2 – Palace/Aupark, 14.40, 16.30
Medové týždne – Palace/Aupark, 15.15, 17.15
Sexi kosť – Palace/Aupark, 14.10, 16.20
Šanghajskí rytieri – Palace/Aupark, 14.20, 16.45
Experiment – Palace/Aupark, 22.05
Krysař – Palace/Aupark, 20.55, 22.30
KONCERTY A PODUJATIA
7.00 O najkrajší architektonický návrh areálu Štrkovec – Cultus, Drieňová 9
18.00 Koncert orchestra hudobnej mládeže slov. hudob. spoloč. – koncertné štúdio SRo, Mýtna 1
Kultúrne leto 2003
18.00 Tai chi, skupinové cvičenie – Cultus, Drieňová 9
19.30 Chrámový koncert – Kostol Panny Márie Snežnej, Kalvária
PRE DETI
7.30 Denné letné tábory – DK Lúky, Vígľašská 1
10.00 Origami, jap. umenie skladania papiera pre deti – SD Trávniky, Nevädzová 4
10.00 Trnávka patrí deťom, spoloč. hry – SD Trnávka, Bulharská 60
10.00 Cez prázdniny s batohom plným dobrých nápadov, tvorivé dielne – M Klub, Rovniankova 3
10.00 Rýchlo poďte, deti, rozprávka k nám letí, dokopy sa dajme, divadlo si hrajme – klub detí Slniečko, Furdekova 6/a
12.00 Počítačové hry – SD Trnávka, Bulharská 60
DISKOTÉKY
Rock Live – Aligator, Laurinská 7
Disko – Casey, Botanická 35
Rock – Corona bar, Gbelská 6
Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9
Hyty Jadranu 1 – Metro Music Club, Suché mýto